TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Özel Eğitim Uzmanı
İsim

Ayhan IŞIK

Şehir

Antalya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Özel Eğitim Uzmanı

Tavsiye ve Teşekkürler

23

[Ayhan IŞIK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayhan IŞIK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

34
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Ayşe YEKTEUŞAKLARI FotoğrafAyşe YEKTEUŞAKLARI
ayşe hanımla bir yıl beraber çalıştık. özellikle dil gelişimininde yetersizliği olan çocuklar üzerinde büyük başarılarını gördüm..mesleğine olan bağlı...
Psk.Kader ALICI
merhabalar..PSK. KADER hanımla aynı iş yerinde çalışmaktayız.. o olmasa ben öğrencilerimin velilerini bu kadar mutlu güler yüzlü göremeyecektim.. o ka...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
biz bazen sadece oyun oynarız onlarla.. bazen oyunlarımız aramızdaki bağı kuvvetlendirip, çocuğun duygularına ineriz çoğu zaman.. işte o zaman hayat kaygıları zayıflamaya başlar.. ve öğrenmenin en güzel verilebileceği duygu durumuna hazırlarız çocuklarımızı... bazen saçma gelir onlarla beaberken yaptıklarımız ama artık güven gibi bir sorun kalmadığı için aradaki sevgi ile çocuklarımız bizim istediklerimizi de önemseyip yapmaya başlıyor :) .. bence başarılı bi anlaşma olurdu iki taraf içinde dene...

Ayhan IŞIK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLUK
OTİZM,
HİPERAKTİVİTE VE DAVRANIŞ PROBLEMLERİ İLE BAŞETME YOLLARI,
OKUMA-YAZMA GÜÇLÜĞÜ,
ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ,
SOSYAL YAŞAM BECERİLERİNİN KAZANIMI,
DUYUSAL BÜTÜNLEME TERAPİSİ..
ALGI TERAPİSİ..
REFLEKSOLOJİ.
PDD NOS
ATİPİK OTİZM

Ayhan IŞIK'in Makaleleri Ayhan IŞIK Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Çocuğum ve Ben

 • Ayhan IŞIK'in Makaleleri Ayhan IŞIK Tarafından Yazılan Diğer Yazı ve Dökümanlar:
 • Bende Bir Anormallik Görüyor Musun
 • Otistik Çocuklarda Konuşma..

 • Ayhan IŞIK Tavsiye Yazıları Ayhan IŞIK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

   Myroslava (Danışan)
   IP: 188.57.7.Z

  07-12-2016
   TavsiyeNo: 92626
  Bir buçuk sene önce Ayhan Bey ile çalışmaya başladık. O zaman oğlum 3,5 yaşındaydı ve hiç konuşmuyordu. Öğretmenimizin para biçilmez yardımı ve katkısı ile inanılmaz gelişme kaydettik, şuanda Emir bambaşka bir çocuk oldu, çok gelişti ve dünyaya açıldı. Halen çocuk 5 yaşına yaklaştı ve dersimizi almaya devam ediyoruz. Bütün inacımız odur ki, sağlık durumuzu yenmek üzereyiz. Ayhan Hoca özel dikkat gerektiren çocuklara karşı çok titiz ve amaca yöneliktir, kendi alanında uzman diyebileceğim az sayıda kişilerden biri, dinamik, pozitif ve istikrarlıdır. Çok memnum kaldık, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Ellerinize sağlık, hocam.
       1 Beğeni    

   Zahide (Danışan)
   IP: 151.135.75.YFJ

  29-09-2016
   TavsiyeNo: 90585
  Ayhan Hocayla duyu bütünleme derslerine başlayalı yaklaşık 5 ay oldu. Biz denge bozukluğu nedeniyle geliyoruz ama sadece dengesi değil iletişimi, kendini ifade etmesi her şeyi değişti. Okuldaki öğretmenimizde gayet memnun. Önceden sadece çizgi üzerinden geçerek yazabiliyordu şimdi basit şekiller( üçgen, kare, dikdörtgen ) çizebiliyor. Boyama yaparken karalayıp bırakıyordu şimdi ise özenerek boyayabiliyor. Dengesi için daha önümüzde uzun bi süreç olsada ilerleme var. Ayhan öğretmenimize gösterdiği çabalar ve verdiği eğitim için çok teşekkür ederiz. Daha iyi olacağına inanıyorum.
       2 Beğeni    

   Esra (Danışan)
   IP: 95.9.226.ZB

  05-09-2016
   TavsiyeNo: 90079
  Herkese merhaba, Ayhan Hocayla bir arkadaşımın tavsiyesi sonucu tanışma şansı bulduk.Kızım 5 yaşında ve yaklaşık 8 aydır kendisinden duyu bütünleme dersi alıyoruz. Kızımın takıntılı hareketlerinde, göz teması kurmasında, sürekli ağlamasında ve en önemlisi algısında gözle görülür değişiklikler oldu.Artık takıntılarımız yok denilecek kadar az bile diyebilirim çok şükür ve az da olsa ses çıkarmaya başladık. Ayhan hoca kızıma bir öğretmenden daha çok bir abi ailemizden birisi gibi sıcakkanlılıkla yaklaştı. Sadece çocuğumuza değil verdiği bilgilerle eşimi ve beni de büyük oranda aydınlattı. Kızımla olan iletişimimde çok büyük katkısı oldu. Ona burdan çok teşekkür ediyor tüm içtenliğimle Tavsiye Ediyorum.
       3 Beğeni    

   Ayşe B. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.154.10.YLY

  17-06-2016
   TavsiyeNo: 88724
  Bende bir özel eğitim kurumunda çalışmaktayım. Ayhan hocayla çalışmaya başladıktan sonra derslerine katılma fırsatım oldu. Kendisinden çok şey öğrendim. Ortak aldığımız öğrencilerimin hepsinde çok güzel gelişmeler oldu. Tüm gelişim alanlarını destekliyor. Özel eğitim alanında kendini mesleğine ve öğrencilerine adamış idealist bir öğretmen. Özel çocuklarınız varsa Ayhan hocamla iletişime geçmenizi tavsiye ederim. Kendisiyle Almanya da duyusal bütünleme,dil eğitimi gibi alanlarda eğitimlere katıldık. Hala daha kendini geliştiriyor ve eğitimde farklılıklar yaratıyor. Kendisine sevgiler ve saygılarımı iletiyorum.
       1 Beğeni    

   Yadigar (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.154.84.DD

  17-06-2016
   TavsiyeNo: 88706
  Bazı değerlerle yolumuzun kesişmiş olması rastlantıdan çok daha fazlasıdır , inanırım . Fırsatım oldukça katılım sağladığı m eğitim seminerlerinden birinde tanıma fırsatına nail oldum Ayhan hocayla . Gerek konusu , gerek anlatımı ve öğrencileri ile çalışmalarını konu eden videoları ziyadesiyle dikkatimi çekmişti . Özel çocuklarla iç içe olma şansı edinmiş bir birey olarak ; bu denli mesleğine sadık , meslegi söz konusu oldugunda kaybedicek saniyesi olmadığının bilincinde olduğunu yansıtan, öğrencileriyle iletişiminde muazzam saygı duyulabilecek bir dil kullanan Ayhan hoca bir eğitimciden çok daha fazlası . Kezza eğitimin masa başında olmadığını aleni ortaya koyan , emeğinin yolunun sevgiden ve sahiplenmeden geçtiği hissini samimiyetinden hissettiren bir eğitimci . Özel eğitim konusunda kesinlikle tavsiye edebileceģim gerçek bir değer kendisi . Kezza emeğine , mesleğine , eğitimine ve iletişimine saygım sonsuz . Bizleri bilgilendirmek adina yaptığı ve üstelik Antalya geneli ücretsiz katılım sağlayabileceginiz seminerlerinde bulunmanızi ve birgün mutlaka kendisiyle tanışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Özel çocuklarımızın hayatlarına dokunabilecek özel bir eğitimci .
       1 Beğeni    

   Burçin (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 46.154.64.ZY

  01-06-2016
   TavsiyeNo: 88332
  Ayhan hocayı yaklaşık 6 aydır tanıyorum ve yanında çalışıyorum kendisi mesleğini büyük bir disiplin ve sabırla yapıyor daha önce bir çok öğretmen gördüm fakat ayhan hocanın çocuklarla olan iletişimi ve şefkati gerçekten çok etkileyici işini severek yapan sayılı öğretmenlerden diyebilirim, mesleğini işi olduğu için değil özel çocukların gerçekten kendine yetebilen bireyler olması, yapabileceklerinin en iyisini yapmaları için çabalıyor ve asla pes etmiyor.Çocukla çocuk olan başka bir öğretmen görmedim:))
       3 Beğeni    

   mehmet k (Danışan)
   IP: 78.163.229.YWY

  20-04-2014
   TavsiyeNo: 68254
  Ayhan bey benim mucizemdir.oğlum bir yaşından sonra konuşması gerilemiş konuşmamaya başlamıştı.gun gectıkce takıntıları ,hareketliliği,ismine bakmaması gibi davranışları benı korkutmuştu.artık kabullenmıştim. ayhan bey ile tanıştım ve derslere başladık.oğlum koşup öğretmenine sarıldığında bana sarılıyormuş gibi oluyordum.ayhan bey ile çok yol aldık.hala devam ediyoruz bu zorlu yola... Sevgi bahçesi içinde yeşeren çiçekler gibi her bir otistik çocuk..Size inanıyor,güveniyorum çocuğum sizinle daha iyi olacak..herşey için teşekürler hocam şiddetle herkese tavsiye ediyorum.
       5 Beğeni    

   havva (Danışan)
   IP: 78.184.17.B

  19-11-2013
   TavsiyeNo: 64127
  alanında profesyonel, yaptığı işe saygı duyan, özel eğitim alan çocuklara duyarlı ve sabırlı davranan işinin ehli bir uzmandır ayhan hocam...çocuklardaki gelişmeler ciddi kayde değer düzeyde olup, çalışma şekli duyusal bütünlemeyle harmanlanmış bireysel seanslardır. kendisinden eğitim alan çocuklar uzun ve zorlu süreci çok daha kısa sürede katetme şansına sahip olmakla beraber iyileşme oranında da gözle görülür farklılıklar ailenin memnuniyetini arttırmakta.
       6 Beğeni    

   tuğçe (Danışan)
   IP: 212.252.153.Y

  04-04-2013
   TavsiyeNo: 59591
  Otizimli bir çocuğum var ve bi çok kurum gezdik bir çok eğitimci gördük.Zaman kaybı yaşadık çoğu zaman ve maddi manevi yıprandık.Taki ayhan beyle tanışana kadar,doğru zaman geçmişti belki ama doğru eğitimciydi gerek kişiliğiyle gerek çalışma disipliniyle ilk günden itibaren faydasını görmeye başladık ve kendisiyle çok yol kat ettik.Olmaz çalışılamaz denilen şeyleri çalışıp o başardı ve başarılabilir hale getirdi,teşekkürler ayhan hocam emeğinize sağlık.
       5 Beğeni    

   merve (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 95.8.137.FY

  27-03-2013
   TavsiyeNo: 59325
  özel çocuklarla ilgili araştırma yaparken Ayhan Beyi tanıma şansını yakaladım ve bunun için hala şükrediyorum.hiç bitmeyecekmiş,asla aşılamayacakmış gibi görünen problemlerle karşılaştığınızda uzman birinden yardım almak her şeyden önemli.işte ihtiyacı olan herkese hiç tereddüt etmeden önerebileceğim mesleki tecrübesi,güleryüzlü ve canayakın kişiliğiyle yaşının çok çok ilerisinde,yaptığı işin gerçekten bilincinde olan bir uzman kendisi. eminimki ayhan beyin yardımlarıyla kendinizi daha güçlü ve uyum sağlamış biri olarak bulacaksınız.çok özel geri dönüşler ve mükemmel sonuçlar alacağınıza inanıyorum.bizim için gösterdiğiniz çabalara çok teşekkür ederim Ayhan bey
       6 Beğeni    

   Vasfiye (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 5.46.165.YYZ

  25-03-2013
   TavsiyeNo: 59276
  Ayhan hocami henuz kisa suredir tanimama ragmen calismalarini hayranlik ve merakla izledim ve izliyorum.Öncelikle cocuk uzerindeki degerlendirmeleri ve o mukemmel ogretim yontemleri;iste bu is icin dogru egitimci dedirtiyor insana. Kendim de bu meslegin icinden bi egitimci olarak,özel gereksinim gösteren bireylerde bosa gecirilecek bir sn bile yoktur ve yanlis ellere birakildiginda  dogacak yikimi tamir etmekte oldukca zor.İste bu yuzden; egitim camiyasinda basarilarinizin ve sizin gibi nice insanlarin yetismesi dilegiyle...
       4 Beğeni    

   başak (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.181.10.ZC

  22-03-2013
   TavsiyeNo: 59182
  Ayhan beyi uzun zamandır tanıyorum gerek iş ahlakı gerekse çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyorum.Özverili çalışmalarından dolayı kısa zamanda öğrencilerimizde gözle görülür değişiklikler ve ögrencilerimizin rehabilitasyon sürecinde okula hazırlık aşamasında uzun yollar kat ettik.Çalışmalarından dolayı kendisine başarılar diliyorum emekleri içinde gerek öğrencilerimize gerekse ailelerimize verdiği çalışmalardan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
       4 Beğeni    

   Oğuzhan YILMAZ
  İstanbul - Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmeni
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  16-11-2012
   TavsiyeNo: 55563
  Ayhan IŞIK benim 5 yıllık meslek hayatımda tanıdığım uzmanlığını çocuklarını bir adım daha ileri götürmek için var gücüyle kullanan ender değil belkide tek özel eğitim uzmanıdır. özellikle aldığı duyusal entegrasyon(BÜTÜNLEME) ile öğrencilerine sihirli bir değnek ile dokunmakta, öğrencilerinin ailelerini ve öğrencilerini gelişimleriyle fazlasıyla memnun etmektedir. duyusal bütünleme VE özel eğitim uzmanı olan Ayhan hocayı gönül rahatlığıyla sadece İstanbul değil Türkiye nin her yerin de ki engelli bireylerin ailelerine tavsiye ediyorum... saygılarımla Zih. Eng. Snf. Öğrt. OĞUZHAN YILMAZ
       8 Beğeni    

   saliha şmşk (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 31.200.91.YDF

  16-11-2012
   TavsiyeNo: 55557
  Ben Ayhan IŞIK'ı yaklaşık 2 yıldır tanıyorum ve gercekten verdiği eğitimlere hayranlıkla bakıyorum. Bu sayede bir çok yenilikle karşılaştım bnde cocuk gelişimi bölümü okuduğum için ilgi alanımdır engellilerle çalışmak.Bu sayede Ayhan IŞIK'la engelliler üzerine yaptığı bircok calışmayı takip ediyorum.Otizm'le ilgili yapmış olduğu calışmalar cok ilgimi cekiyo ve bu sayede otizm üzerine yapılan bütün çalışmaları ve tüm yenilikleri ilgiyle takip ediyorum.
       6 Beğeni    

   sevgi aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 31.200.91.YDF

  15-11-2012
   TavsiyeNo: 55523
  merhabalar.. ayhan bey ile yaklaşık 1.5 senedir tanışmışlığımız var. otistik 15 yaşında yeğenim birebir ders aldı. özbakım ve kişisel gelişim alanlarında ve özellikle kendi benliğini kazanmasında vücudunu tanımasında büyük gözle görülür olumlu değişiklikler oldu.kendi başına artık markete gidip basit alışverişini kendisi yapıyor ve anlamlı cümleler kurabiliyor olması özgüvenini de yerine getirdi. özellikle takıntılarından çoğunlukla kurtulması hem bizi ev ortamında rahatlattı, hem de kendisi insanlarla iletişim kurma çabasına düştü. halen eğitimini almaya devam etmekteyiz. açıkçası biz çok memnun olduk kendisiyle çalışmaktan.. teşekkür ediyorum sayın hocam iyi çalışmalar =)
       4 Beğeni    

   neslihan son (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 94.123.10.YJD

  27-12-2011
   TavsiyeNo: 46639
  ben bir rehabilitasyon merkezinde müdür yardımcısı ve işitme engelliler öğretmeni olarak çalışmaktayım.. ayhan hoca ile 1yıldır beraber çalışmaktayız.. çalışmalarındaki yöntem ve teknikleri özellikle otistik ve öğrenme güçlüğü çeken çocuklarda en iyi şekilde kullandığını görüyorum. ve bu da öğrencilerimizin daha iyi seviyelere gelmesini sağlıyor.. gerek çalışma şekli gerek özverisi çocuklara olan sevgisi, gerekse sorumluluklarını bilen bir öğretmen olması bizler için çok mutluluk verici birşey. ayhan beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum =))
       7 Beğeni    

   hülya (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 94.123.10.YJD

  23-12-2011
   TavsiyeNo: 46512
  merhabalar. ayhan beyle yaklaşık bir yıldır beraber çalışmaktayız. kendim de bir eğitimci olarak çocuklara bizlere mesleki anlamda ve eğitim anlamında çok destek vermiştir. özellikle otizm tanılı ve öğrenme güçlüğü tanılı çocuklar üzerindeki çalışmaları başarılı sonuçlar vermektedir.. duyu bütünleme terapisi ve davranış terapisi alanlarını kurumumuzda yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.ayhan beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum..
       9 Beğeni    

   zozan (Danışan)
   IP: 85.97.124.B

  12-04-2011
   TavsiyeNo: 41082
  iyi günler. ben kardeşimi Ayhan beye getiriyordum rehabilitasyon merkezine.iki yıldır onunla çalıştı kardeşimi ben kontrol ediyordum ayhan beyle. Ayhan bey gerçekten işinde çok iyi onun sayesinde çok ilerledik.kendini çok toparladı farklı bir eğitim sistemi var onda alışılmışın dışında yani. Ben nereye götürsem aynı şeyler hep ama Ayhan bey öyle değil. onunla içimiz rahat güvenilir. kendisine çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum çok iyi bi eğitmendir samimidir. Teşekkürler.
       7 Beğeni    

   Nilgün IŞIK (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.244.32.ZYY

  06-03-2011
   TavsiyeNo: 40058
  Ayhan Bey benim kardeşimdir.. Kendisinin,onu destekleyen biri olarak çok iyi bir bölümü yazdığını ve bu çocuklara yardımcı olacağını çok iyi biliyordum.Gördüm ki kendisi de 4 senelik çalışma hayatına çok şey katmış. Otizm özel öğrenme güçlüğü ve duyusal bütünleme terapisinde hatırı sayılır bilgi birikimiyle yetersizlikten etkilenmiş çocuklara destek vermektedir.O'nun bu azmi ve başarısı beni de gururlandırmaktadır.. Gönül rahatlığıyla kardeşimi siz sayın velilere tavsiye ediyorum.
       8 Beğeni    

   Psk.Kader ALICI
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  05-03-2011
   TavsiyeNo: 40034
  Özel Eğitim Uzmanı Ayhan Işık'ı yaklaşık 1 yıldır tanıyorum, aynı kurumda çalışmaktayız, kendisi meslek hayatım süresince tanıdığım en başarılı uzmanlardandır. Hangi sektörde olursa olsun uzmanların işe gönül vermesi, mükemmel bir formel eğitim alması ve bilimsel bilgilerin hayata uygulanması yani kullanılabilir olması çok önemlidir, başarıyı kaçınılmaz kılan bu faktörler Ayhan Beyde fazlasıyla mevcuttur. Yılların tecrübesi ise ona ayrı bir başarı imkanı sağlamaktadır. Özellikle yaygın gelişimsel bozukluklardaki başarısı takdir edilmeye değmektedir. Kendisi bilgili olmakla kalmayı kurumumuzdaki diğer öğretmenlerimizi de bilgilendirmeye gönüllü olduğundan fazlasıyla paylaşımcı olduğunu düşünmekteyim. Son olarak bir psikolog olarak kişiliğine atıfta bulunmak isterim, arkadaş canlısı, özverili, disiplinlii güleryüzlü ve içten... Hep böyle iyi, başarılı olman dileğiyle...
       10 Beğeni    

   elif köse (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.237.206.ZC

  05-03-2011
   TavsiyeNo: 40021
  Ben Ayhan beyle 1 yıl boyunca aynı eğitim kurumunda çalıştım ve bu meslekte ne kadar öz verili ve azimli olduğuna tanık oldum.Çocuklara ve ailelerine yaklaşımları taktireşayandı. ayrıca akrabam olan o.a'nın otizimle ilgili olan problemiyle yakinen ilgilendi ve bu ilgiden aile yüksek oranda memnun kaldı. gerek çocuğun gelişimi gerekse ailenin moral seviyesi olumlu yönde ilerleme kaydetti. Ayhan beyin bu meslekte çok iyi olduğuna inanıyorum ve sonuna kadar destekliyorum. Saygılarımla...
       8 Beğeni    

   ümit gündüz (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.234.34.YBL

  07-02-2011
   TavsiyeNo: 39305
  merhabalar.. sayın ayhan IŞIK bey ile uzun zamandır arkadaşız.. kendisi bu mesleği tercih ettiğinde çok mutlu olduğunu ve elinden geleni yapacağını söylemişti.. hakikaten de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan değerli bir arkadaşımdır.. mahalle komşumuzun c. h. isimli çocuğunun zihinsel bir problemi olduğunu söyledim.. sağolsun ayhan bey gereken ilgiyi gösterdi ve yaklaşık 1 sene beraber çalıştılar.. şu an ailede oldukça memnun ve bende gerçekten gururluyum böyle bir dostum olduğu için..
       10 Beğeni    

   ercan ceylan (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.167.11.DF

  24-01-2010
   TavsiyeNo: 30011
  merhaba ben ayhan ışık beyi giresunda görev yaptığı zamanlarda tanıma fırsatı buldum.Giresun engelliler derneğinde,öğrenci velisi arkadaşlarımız sayesinde ayhan beyle bir cok defa sohbet etme fırsatı bulduk ve yakınen tanıştık. Kendisi Giresun da bir prof.Dr.'un da panel yapıp insanların bilgilenmesine ön ayak olmuştu.Yaşının genc olmasına rağmen kendisi mesleği konusunda cok donanımlı ve bilgili bir insan. Giresun daki coğu zihinsel engelli cocuklara yardımı dokunmuştur. Ben kendi adıma böyle genc, dinamik ve mesleğini seven arkadaşların sürekli desteklenmesi taraftarıyım. O yüzden de ismine bu sitede rastlayınca bir tavsiye mesajı bırakmak istedim. Umarım birilerine bu yorumum faydalı olur.
       16 Beğeni    

  Ayhan IŞIK Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  2007 ktu özel eğitim bölümünü bitirdim iki yıl giresunda özel bir rehabilitasyon merkezinde çalıştım.. 1 sene istanbulda yaman özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştım. şu an bir seneyi aşkın süredir bir rehabilitasyon merkezinde görev yapmaktayım.. davranış değiştirme, yaratıcı drama, denwer gelişimsel tarama testi sertifikalarına sahibim.. duyusal bütünleme terapisti ziva rom vs bu alanda uzmanlaşmış kişilerin seanslarını izleme olanağım oldu..duyusal bütünleme terapisi ve uygulamalı davranış analizini eğitim ve terapilerimde kullanmaktayım. özel öğrenme güçlüğü çeken çocuklar ve otizm tanılı çocuklarla yoğun bir şekilde çalışmaktayım.. lisan, iletişim ve konuşma konusunda otizm tanılı çocuklarla yoğun çalışmalarım oldu ve devam etmektedir.
  eyüp belediyesinde özel eğitime muhtaç çocuk ailelererine engellilerin karşılaştıkları sorunlarla ilgili seminer verdim.. beylikdüzünde bir rehabilitaston merkezinde çalışmaya devam etmekteyim... tr1 kanalında sağlıklı bilgilenelim programına canlı yayın konuğu oldum..

  Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
  Sevdiği Uğraşlar : felsefe, spor,

  Sevdiği Filmler : yağmur çocuk

  Sevdiği Sözler : bugün geriye kalan hayatımın ilk günü..  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  Melekler Özel Eğitim Merkezi
  Antalya Muratpaşa


  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (543) 351 97 67

  Telefon 2 :
  (99) 0554299710
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Erkek
  Doğum Tarihi
  1984
  (33 yaşında)
  Doğum Yeri
  Konya Ereğli
  Mezun Olduğu Üniversite
  Ktu
  Mezuniyet Yılı
  2007
  (10 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Ayhan IŞIK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Ayhan IŞIK Mesleki Videolar Videolar
  26 Mesleki ve Kişisel Video
  Dersin Bölümlerinden Bir Kaç Özet
  Lisanın Ekspresif Yönünü Geliştirme..
  Bireysel Seans
  Dersin Bir Bölümü
  Bir Ders Örneğimiz..
  Otizm ve Uzaysal Konumda Yerleşememe Örnek Çalışma
  Konum, Denge ve El Göz Vücut Koordinasyonu
  Aşırı Vücut Hassasiyeti ve Konum Farkındalılığı
  Ders3
  Ders2
  Ders
  Sıralama
  Sıralama
  Sıralama
  Eşleme
  Ders Videosu
  2 Diğer Video
  Nasıl Sevindi Başardığı Zaman :)
  Yardımcım :)

  Ayhan IŞIK Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  otizm, engelli, öğrenme güçlüğü, korku, kaygı, zihin engelliler, öğretmen, özel eğitim, davranış sorunları, uyku problemi, rehabilitasyon, gecikmiş konuşma, duyusal bütünleme, unutkanlık, ders yapmama, hırçın davranışlar, inat, mental, ince motor, kaba motor, tüm dersler, sosyal yaşam, özbakım, günlük yaşam, toplumsal yaşam, türkçe, matematik, dikkat eksikliği, asabi, vurma, ağlama, anneden kopmama, bağlanma sorunu, paylaşmama, güven duygusu, yaşam koçu, göz teması, eğitim, yaşam liderliği, parmak ucunda yürüme, özel ders, refleksoloji, masör, masaj, atipik otizm, pdd nos, life kinetik

  11:19
  Top