2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Kadir KEMEÇ

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Psk.Dnş.Kadir KEMEÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Kadir KEMEÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

101
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarKadir KEMEÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Kadir KEMEÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Her gün güneş doğar, yeter ki açık olsun perdeler...

Kadir KEMEÇ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Kadir KEMEÇ'in Özgeçmişi
2004 Yılında Çukurova Üniversitesi Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden mezun oldu...
Master eğitimini Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında 2017 yılında tamamladı…
Oyun Terapisi-Filial terapi
Çocuklarda Problem Davranışların Kontrolü
Çocuk ve Ergenlerde İstenmeyen Davranışlarla Başa Çıkma
Çocuk ve Gençlerde DEHP ve Yeni Çözüm Yöntemleri
Travma Sonrası Normal Tepkiler-Psikoeğitim
Bireysel Psikolojik Danışma Becerileri
Duygu Yönetimi
0-18 Yaş Aile Eğitimi gibi çocuk-ergen ve ailelere yönelik olarak birçok eğitim aldı ve birçok eğitim düzenledi…
Aktif olarak çocuk-ergen ve ailelerle çalışmalarını sürdürmektedir…

Kadir KEMEÇ Tavsiye Yazıları Kadir KEMEÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 halil (Danışan)
 IP: 88.229.20.DF

04-09-2012
 TavsiyeNo: 53594
Merhabalar ben sosyal bilgiler öğretmeniyim.2007 yılında kadir hocanın bir seminerine katılmıştım.Kadir hoca dinlemekten haz aldığım nadir insanlardan biridir.İçten, samimi ve profesyonel bir insan.Diksiyonu beni epey etkilemişti.İnsanları dinlemekten çabuk sıkılan bir insanım;fakat kadir hoca çok akıcı ve anlattıkalarını yaşamış ve deneyimlemiş bir biçimde adeta betimler gibi anlatıyordu seminerinde.Seminerden sonra şunu farkettmiştim:Her insanın zayıf yönleri olabilir;ama içimizdeki potansiyel her şeyin üstesinden gelecek kadar güçlüdür.Kendini tanıyıp kendine inanmayan insan ne mutsuz insandır...Teşşekkürler hocam
     7 Beğeni    

 ela karSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.160.YBF

06-08-2010
 TavsiyeNo: 34953
bir pisikologtan yardım almayan kişi bu hizmetin hep gereksiz olduğuna inanır.Ama hep bir acabası olur.işte bu dönemde gerçekten güvenilir , işini çok seven , danışanlarına çok doğru yaklaşan , mükemmel empati kurabilen , cümlelerini doğru seçen , kendiside hayattan ne istediğini bilen ve doğru yaşayan ender insanlara ihtiyaç duyarız. kadir kemeç bu sıfatların fazlasını taşıyan o insanlardan biridir. danışanlar hiç tereddüt etmeden mutlaka kadir beyi tanımalıdırlar.
     8 Beğeni    

 sibel (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.227.141.YW

19-10-2008
 TavsiyeNo: 16247
Bence işin en zor kısmı bir psikolog için karşısındaki kişiyi ne kadar iyi çözümleyebileceğidir..Çünkü,hayatımız hep iniş çıkışlarla doludur..Ne kadar düzgün ve dolu dolu bir hayat yaşadığımızı düşünsekte eksik kalan birşeyler vardır mutlaka..Bu eksiklik dönem dönem bizi rahatsız eder ve anlamsız bir şekilde huzursuz oluruz .Kendimizi yanlız hisseder ve küçücük olaylardan devasal sahneler yaratırız,karşımızdaki insanı cok sevdiğimiz halde üzebiliriz ve sonuçta yine üzülen biz oluruz..Kadir beyi tanıdıktan sonra inanın bana kısa sürede farklı noktalardan olaylara ve kişilere bakacak,pozitif enerjinizin geri döndüğünü hissedeceksiniz.O mesleğini yürekten seviyor..Güler yüzlü,cana yakın,tam bir konuksever ve insanları çok seven birisi..Hayatınız herhangi bir döneminde onunla tanışmış olma şansını kendinize tanımalısınız..Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     30 Beğeni    

 elif karaca (Danışan)
 IP: 62.248.90.WB

13-09-2008
 TavsiyeNo: 15255
KADİR KEMEÇ...tanıdığım en en en pozitif cıvıl cıvıl insan..onu tanımak büyük bir şeref benim içi.hocam iyiki sizi tanımışım bunu gönül rahatlığıyla söylüyorum..geçen yıl benm psikolojik danışmanımdı ve ben acayip paniğimdir onun sayeside herşeyi yendim..sınavı da kazandım..teşekkür ederim öğretmenim öğrettiğiniz herşey için..katkınız çok büyük..sizi çok seviyorum...yazım kısa olmuş ama ben pek beceremiyorum böyle şeyleri o yüzden kısa yazdım en kısa zaman da yanınıza uğrayacağım..zaten artık kız kardeşim de orada gelirim bol bol baş belası olarak :)
     8 Beğeni    

 banu s. (Danışan)
 IP: 88.227.232.W

05-10-2008
 TavsiyeNo: 15755
merhaba! kadir kemeç denilince güzel şeyler anımsıyorum... hayata tutunmak, pozitif olmak, etrafa neşe saçmak, başarılı olmak... belkide dostluk, kardeşlik, samimiyet, fedakarlık, güven... ben kadir kemeçi zor bir anımda tanıdım... ama artık o kadar güçlüyüm ki... şimdi yapamayacağım bişey olduğunu düşünmüyorum... kendime güvenimi kazanmamda tabiki kadir kemeçin çok büyük etkisi oldu... ona çok şey borçluyum... biliyorum ki kendini geliştiren, mesleğini seven ve yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışan bu insanın başaramayacağı hiç bir şey yoktur! her şey için tekrar teşekkürler...
     5 Beğeni    

 ferit (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.115.ZYB

10-10-2008
 TavsiyeNo: 15916
kadir uzun zamandır tanıdığım arkadaşım, onun danışman kimliğini çok iyi biliyorum ve bildiklerimi onu tanımayı düşünen kişilere aktarmak istiyorum...ancak yazacaklarım onu tanımış olmanın getişrmiş olduğu ayrıcalıktan kesinlikle kaynaklanmıyor. psikolojik danışmanlık kimliğine sahip kişileri "sadece" psikolojik danışmanlar ve "iyi" psikolojik danışmanlar (yetenekleri, ilgileri, kişilik yapısı mesleği ile örtüşen) olarak iki gruba ayıracak olursak. kadir arkadaşım ilgisiyle yeteneğiyle iletişimiyle, insanları anlayabilme gücüyle ve kendine olan güveni ile çok iyi psikolojik danışman kimliğine sahip olduğunu söyleyebilirim.
     5 Beğeni    

 gizem (Danışan)
 IP: 88.226.188.YZF

08-09-2008
 TavsiyeNo: 15093
selamlar kadir kemeç benim geçtiğimiz yıl ki danışman öğretmenindi.kadir hocamın bana çok yardımları oldu.benim sınavı kazanmamda emeği olan en önemli kişilerden biridir.Kadir hocam ve onun yönlerdirmeleri olmasıydı şuan bu konumda olurmuydum bilmiyorum.Şuana kadar tanıdıgım işini severek ve hakkını vererek yapan nadir insanlardan olduğunu düşünüyorum.Herşekilde işinde mükemmel olduğunu düşünüyorum.Bu mükemmellikte sevecenliğinin büyük rolü var bence.Öğrencisi olarak ilerde onun gibi bir danışman olmayı çok istiyorum.Kadir hocamı 3 sıfatla tanımlamak az olur ama tanımlarsam sevecen,düşünceli ve yardımsever olduğunu söyleyebilirim.İyiki Kadir hocamı tanımışım ve örnek almaya kararlıyım.
     11 Beğeni    

 Mustafa Çimen (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.53.JB

20-07-2008
 TavsiyeNo: 13776
kadir kemeçi uzun yılardır tanıyorum, bu alanda kendisini geliştirdiğine inan kişilerin en başında geliyor.Dikkatimi ceken en önemli nokta da kendisini geliştirmek için yoğun bir çaba içerisinde olması; örneğin alanıyla ilgili yeni bir seminer ya da psikolojiyle ilgili yayınlanmış yeni bir kitap onun gözünde asla kaçmaz:) birde şunu belirtmeliyim danışanlarıyla arasındaki iletişimde empati gücünü o kadar iyi kulanıyorki,sanki bir süreliğine karşınızda bir ayna varmış gibi hissediyorsunuz(danışanlarıyla konuştuğumda en cok vurguladıkları bu). onu tanımak keyif verici bir şey...
     10 Beğeni    

 idris (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.110.YCY

13-10-2008
 TavsiyeNo: 15995
kadir kemeç beyefendiyi yaklaşık 8 yıldır yıldır tanıyorum. Bu süre içerisinde gerek kişisel gerekse mesleki anlamada bir çook paylaşımımız oldu.Meslekdaş olmamız nedeniyle bir çok çalışmasını gözlemleme şansım oldu.Kendisi psikolojik danışma mesleğine gerçekten iyi düzeyde icra ve işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir danışmandır. Mesleği gerektirdiği etik kurallara sadakati beni her zaman etkilemiştir. Özellikle günlük yaşam güçlükleriyle karşılaşan ve bu güçlükleri yenmekte zorluk yaşayan kişilerin rahatlıkla başvuraileceği bir kişi olduğunu düşünüyorum. Kendisinden danışma almak isteye kişiler bir görüşme yaparlarsa söylemek istediklerimi daha rahat anlayacaklarına inanıyorum.
     10 Beğeni    

 ÖZKAN (Danışan)
 IP: 78.164.32.YBJ

09-10-2013
 TavsiyeNo: 63350
Çoğu zaman insanlar, akşamları yastığa başını koyduğu zaman; hayatında halledemediği , gücünün yetmediği yada başarısız olacağım gibi endişelerle kendine küserek uykuya dalar. Hayatta her kez için bir açık kapı vardır. Bazen bu kapıyı tek başımıza bulamayız. Bu kapıdan ancak içini dost ve samimi bulduğumuz insanlara anlatarak, yada kendini cesaretlendirecek farklı uygulamalara kalbini açarak girebilirsiniz. Kadir Hocam ne şanslıyım ki sizin gibi bir danışmanım dostum var. Beni iyi tanıdığın ve anladığın için, bunu bir psikolog gibi değil bir candan arkadaş ve dost gibi yaptığın için teşekkür ederim. Başarılarının devamını temenni ediyorum. Benim gibi içine kapanık, iletişim kurmakta zorlanan nice insana bir kapı olman dileğiyle
     Beğenin    

 metehan yıldız (Danışan)
 IP: 88.226.187.YJJ

03-10-2008
 TavsiyeNo: 15689
gerçektende çok iyi biri :) öyle harika motive ediyor ki bütün test kitaplarını bitiresi geliyor insanın :) hep güleryüzlüdür şahsen ben yüzü asık hiç görmedim kendinize güveniniz artıyor hırs yapıyorsunuz sayesinde arkadaşça yaklaşıyor size arkadaşınız gibi sohbet edip dertleşebiliyorsunuz ama tabikide arkadaşınızdan kat kat daha iyidir emin olun kültürel açıdan deneyim bakımından daha aklıma gelmeyen şeylerden kesinlikle tavsiye ederim..
     3 Beğeni    

Kadir KEMEÇ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Alan tenisi, salsa...

Sevdiği Muzikler : Rock

Sevdiği Filmler : Hayalet, 50 ilk öpücük

Sevdiği Sözler : Kendini sevmek ömür boyu sürecek bir aşk öyküsünün başlangıcıdır...» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 788 31 86
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(41 yaşında)
Doğum Yeri
Şanlıurfa (Evli)
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Kadir KEMEÇ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Kadir KEMEÇ Mesleki Videolar Videoları
-06:20
Top