2007'den Bugüne 81,986 Tavsiye, 25,998 Uzman ve 18,204 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mine EREN
Psikolog - İstanbul
Yetişkin /Çift / Sistem ve Aile Dizimi Psikoterapisti

Mine EREN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mine EREN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

9

[Psk.Mine EREN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mine EREN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

78
(%70.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Mine EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mine EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kişisel web sayfamdan detaylı bilgilere ulaşabilrsiniz. WWW.mineeren.com

Mine EREN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
DANIŞMANLIK ALANLARI
BİREYSEL TERAPİLER
Psikolojik problemler ( depresyon, anksiyete bozuklukları, kişilik bozuklukları, panik atak, fobik bozukluklar)
Psikosomatik rahatsızlıklar
Bağlanma bozuklukları ve yakın ilişkilere yansıması, ilişki problemleri
Kayıp ve yas
İş ve maddi problemler,
Travma (hayatı etkileyen büyük ve küçük travmalar)

AİLE VE ÇİFT TERAPİSİ
Evlilik ve aile terapisi
Çift terapisi
İlişki terapisi
Boşanma ( öncesi, esnası ve sonrası)

Mine EREN Özgeçmiş CV Psk.Mine EREN'in Özgeçmişi
HAKKINDA

Mine EREN, 1986 yılında Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünü bitirdi. Yüksek Lisansını, İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Davranış Bilimleri bölümünde tamamlayarak Uzman Psikolog unvanını aldı.
2007 yılında Aile ve Sistem Dizimleri Yöntemi ile tanışan Mine EREN, 3 yıl süren Mehmet Zararsızoğlu liderliğinde eğitim programını tamamlayarak, DGfS-Alman Sistem Dizimleri birliğinden onaylı “Sistem Dizimcisi Psikoterapisti” ünvanına sahip oldu.
Uzman Psikolog olarak birçok kuruluşta eğitmen ve psikoterapist olarak görev alan Mine EREN, Kurucusu olduğu AİNA Danışmanlık merkezinde ve Türkiye Sistem Dizimleri Enstitüsünde( TSDE), psikoterapist ve eğitim gruplarında süpervizör olarak çalışmaktadır....[Devamı...]

Mine EREN Tavsiye Yazıları Mine EREN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 y. y. (Danışan)
 IP: 5.47.169.YDZ

22-12-2016
 TavsiyeNo: 93060
Uzman psikolojik danisman olmama ragmen sorunlu gecirdigim bir donemi kendi basima atlatamadim. Bir profesorden ve bir yardimci docent doktordan bosanma sonrasi sureci saglikli bir sekilde atlatabilmek icin yardim aldim ancak bir yerde eksiklik vardi. uc yil boyunca yuzumde bir maskeyle dolastim, hemen her gun gozyasi dokuyordum ve yasam benim icin anlamli degildi. Doktoradan bir hocam araciligiyla Mine Hanimla tanistim ve hayatimin donum noktasi oldu. Aslinda problemimin sadece bosanmak degil ailemle ve kendimle ilgili yuzlesemediklerimin de oldugunu gordum. Hic kolay bir surec degildi ama Mine Hanim sinirini koruyarak bana yol arkadasi oldu. Simdi de bazi problemler yasiyorum her insan gibi ama beni ele geciren prangalardan kurtuldugum icin hayati zindan etmiyorum kendime. Cok degistim ve verdigi tavsiyeleri dinledigim icin is hayatimda daha iyi bir noktadayim. İyi ki boyle uzmanlar var.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi psikolojik danışman olduğu Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    

 Nazan (Danışan)
 IP: 46.1.50.YLD

03-05-2011
 TavsiyeNo: 41515
15 yıl önce psikolojik destek gören biriyim... sonrasında 8 ay kadar önce yoğun bir atak dönemine girdim. yoğun ve sancılı bir ilaç tedavisi süreci geçirdim ve depresyon denilen bunalımlı süreçte iken bir arkadaşımın tavsiyesi ile mine hanım ile tanıştım. ne istediğimi bilmiyor, işimden sürekli uzaklaşmak için rapor alıyor ve 4 yaşımdaki oğlumdan uzaklaşmanın sıkıntısını da yaşıyordum. çok mutsuzdum ve yanlış yaptığımı bile bile sürekli uyuyordum. mine hanım’ın desteği ile işime geri döndüm, kaygılarım azaldı, artık çocuğumla ilgileniyorum ve hayattan çok keyif alıyorum. mine hanım’a minettarım ve kendime güvenimi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 Faik FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.241.220.YDZ

13-04-2011
 TavsiyeNo: 41127
Sn.Mine Eren'den ailemize katılan ikinci üyemiz ile büyük kızımın yaşadığı problemleri için uzman desteği aldık.Hem ebeveynler olarak bizimle seanslar yaptı hemde kızımla seanslar yaptı ve 4.aydan sonra inanılmaz bir mesafe kaydettik.Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bizi en çok etkileyen yönü işine inanılmaz hakim olmasıydı.Neden sonuç ilişkilerindeki teşhisi beni çok etkiledi.Üzerindeki pozitif enerjiyi sunarken gerçekten çok cömert.Seanslarda sanki sizin yakın bir arkadaşınız gibi hissediyorsunuz.Bu da seansların daha verimli gecmesini sağlıyor.Başarılarının devamını diliyoruz.
     2 Beğeni    

 N.A (Danışan)
 IP: 85.103.177.YZ

01-04-2011
 TavsiyeNo: 40792
Mine Hanım'la kendisinin danışanı olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yaklaşık 1 yıl önce tanıştım. Yoğun iş temposu yaşadığım dönemde, yolunda gitmeyen özel hayatımda iş ve ilişkim arasında tam manasıyla sıkışıp kalmıştım. Kariyer planımı yapmıştım. Ancak uygulama alanında bir problem yaşıyordum. Koyduğum hedeflere ilerlerken ilişkime yeterince zaman ayıramadığım için zorlanmaya başlamıştım. İş hayatımın ve özel hayatımın birbirinden ayrışması gerekiyordu. Ancak ben bunda yeterince başarılı olmadığımı, hayatımdaki kişiyle giderek sıklığı artan tartışmalar, sitemler ve çıkmazlarla anladım. Sağlıklı kararlar alamıyordum. Bu mutsuzluğumun işime yansıdığını ve başarı grafiğimin düştüğünü çok iyi hazırlandığımı zannettiğim bir sunum esnasında gösterdiğim düşük performanla anladım. O gün anladım ki içinde bulunduğum bu durumdan profösyonel bir yardım almadan çıkamıyacaktım. Yakınımda paylaştığım dostlarımdan birirnin tavsiyesi üzerine Mine Hn.'ın ofisinde ilk tanışma seansımızı gerçekleştirdik. Yaklaşımı, sahici duruşu, mesleki donanımı beni çok etkiledi. Takip eden seanslarımızda kendisine duyduğum güven arttı. Hiç bakmadığım pencerelerden bakmayı , olayları farklı açılardan değerlendirmeyi en önemlisi empati kurmayı öğrendim. Seri ve hızlı ilerlediğimiz bir kaç seansta beni toparladı. Şimdi işinde mutlu, ilişkisinde huzurlu ve dengeli biri oldum. Bunları bana sağlayan Mine Hanım'a teşekkür ediyorum. Zor zamanlarda, sıkışık, mutsuz mu hissediyorsunuz, kısa sürede çözüm için Mine Hanım'la tanışmanızı tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 Ahmet T. (Danışan)
 IP: 94.54.105.YZD

21-08-2009
 TavsiyeNo: 25812
Kendisi ile 2007 yılının Mayıs ayında fakültedeki bir hocamın vsilersi ile tanıştım(Prof.Dr.).25 yıllık hayatımın her yönden ve her dönemde depresyonla geçtiği bir gerçeklik ile gitmiştim kendisine.O yıllarda fakültede yaşadığım depresyonlar beni tamamen bunalıma sürüklemişken sokakta,okulda,evde,sosyal ilşkilerimde en ufak bir sıkıntıda sinir krizleri geçirip karşımdaki insanlara saldırır olmuşken( okula bıçakla gidip bıçaklamayı düşündüğüm kişiler,otobüste kendi kendime kafamda düşünceler kurup kendimi kaybedip sinir krizleri geçirip otobüs değiştirdiğim zamanlar vs.)mutsuz,sevgisiz,amaçsız,tamamen tükendiğimi düşündüğüm geniş bir dönemde tanıştım Mine EREN ile.kendisi ile uzun süreli bir çalışma yaptık(1,5 yıl her hafta)gerektiğinde beni hocasına yönlendirdi ilaç da kullandım uzun süreli.Bugün geldiğim noktada geçmişteki Ahmet'ten eser kalmadı mutlu,huzurlu,psikolojik ve ruhsal açıdan sağlıklı,sosyal ilişkileri uzun süreli,tüm olgunluğu ve ağırbaşlılığı ile iş yaşamında saygı duyulan ve en önemlisi geçmişteki tüm olumsuzlukları hayat tecrübesi olarak kabul edip insanlara yol gösteren,insanların akıl danıştığı bir insan olarak yaşıyorum.Mine EREN benim için MUCİZELERİN İNSANI ,ailemin,okuldaki arkadaşlarımın,hocalarımın bendeki değişimi hayretle izledikleri,Mine hanıma gittiğimi bilmedikleri halde bu değişimi açıkca ve çok ifade etmeleri benim en büyük mutluluğum oldu bu hayatta(Mine Hanım ile tanışmış olmaktan sonra tabii :)) )Mine EREN'in bende yarattığı değişim işte tüm çıplaklığı ile bu. Bana soracak olursanız mucizeye ihtiyacım var diyorsanız Mine EREN'e gitmenizi TAVSİYE EDİYORUM. NOT:Unutmayın herşey sizin elinizde,değişim,mutluluk,kendine güven ve öz saygı siz isterseniz sizin olur,hayatta mutluluk için,öz güven için,öz saygı için en önemli unsur insanın kendisidir.) Mutlu ve huzurlu bir toplumun parçası olmanız dileği ile...Şimdiden Mine Hanım'la iyi çalışmalar :)))
     28 Beğeni    

 aslıhan (Danışan)
 IP: 217.195.202.YWB

30-03-2009
 TavsiyeNo: 21634
Mine Hanımı kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Yeni doğum yapmıştım ve eşimle üstesinden gelemediğimiz sorunlar yüzünden ayrı yaşamaya başlamıştık. Kısaca çıkmazdaydık. Kendisinin sıcak davranışları ve yapıcı tavrı benim terapilere devam etmemi sağladı. İlk önceleri eşim önyargılı davrandı ama bendeki değişimi farkedip kendiside gelmeye karar verdi. Yaklaşık 7 aydır kendisinden hem bireysel hem aile ve çocuk yetiştirme konularında yardım alıyoruz. Ve çok memnunuz. Ayda 1-2 saat zaman ayırıp ne kadar şeyin değiştiğini düşününce kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum. Sevgiler
     5 Beğeni    

 G.G (Danışan)
 IP: 85.100.123.BY

28-01-2009
 TavsiyeNo: 19384
Merhaba, Mine hnm ı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Önceleri çok kararsızdım. Gitme konusunda biraz güvensizdim, yapabileceğimi sanmıyordum. Fakat bir kere gidip gördükten sonra kendimi çok rahatlamış ve bana gerçekten iyi geldiğini hissettim. Yaklaşık 6 aydır da gidiyorum. Ne kadar süre gitmem gerekiyorsada gitmeye devam edicem:) Kendisi işinde son derecede başarılı ve tecrübeli bir insan. Sizlerede iyi geleceğinden eminim. Kısaca herkese tavsiye ederim. Sevgiler
     5 Beğeni    

 A.Ö (Danışan)
 IP: 78.182.77.ZCZ

27-01-2009
 TavsiyeNo: 19331
Mine Hanım ile gene bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. O dönem nişanlı idim ve evlenmek ile ilgili kaygılarım vardı. Kendisi ile ön görüşmeden önce tecrübelerini arkadaşım anlattığı için etkilenerek gitmiştim ama gene dur bakalım benim gibi ümitsiz vaka ile ne yapacak dedim. Tanışdıkdan sonra onun yaklaşımı konusuna hakim olması samimiyeti ve profesyonelliği beni etkiledi daha öncede bir kaç psikolog ile tecrübem olduğu ve memnun kalmadığım için ön yargılı idim bu mesleğe karşı. Ama Mine Hanım beni deyim yerinde ise avcunun içine alıp sürekli gitmemi sağladı sonrasında nişanlımda bu terapilere katıldı ve şimdi 2 yıllık mutlu evliliğimiz var. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Arada gene kendisini ziyaret ediyoruz eşimle, çift terapisi alıyoruz gerçekden çok faydasını gördük. Mine Eren'i size tavsiye ediyorum A.Ö
     4 Beğeni    

 E.K. (Danışan)
 IP: 81.215.96.W

21-01-2009
 TavsiyeNo: 19151
Mine Hanım'la yaklaşık bir yıl önce, eşimle boşanmanın eşiğindeyken tanıştık. Bebeğimiz olduktan sonra çok şiddetli çatışmalarımız olmaya başlamıştı. Bir tanıdığımızın ısrarı üzerine ayıp olmasın diye tanışmak için gittiğimiz ilk gün; son derece yumuşak, güven veren, yapıcı ve bunaltmayan yaklaşımından etkilendik ve yola beraber devam ettik. Son derece huzurlu bir aile ortamının yanı sıra, çocuk yetiştirme konusunda da inanılmaz desteği oldu kendisinin. bir düğümün içinde çabaladıkça insan daha da dolandırıyor herşeyi. Profesyonel yardım anlatılamayacak düzeyde faydalı ve dışarıdan bir göz çok daha basit ve objektif değerlendirebiliyor olayları. Kendinizi, ailenizi ve önemlisi çocuklarınızı yıpratmadan mutlaka destek alınmasını tavsiye ederim. Mine Hanım'a ne kadar teşekkür etsek az.
     8 Beğeni    

Mine EREN'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Evlilik ve Aile Terapileri Derneği
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aina Danışmanlık
Rumeli Cad. Zafer Sok. Modern İş Merkezi Kat:3 Nişantaşı
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 296 58 86
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Universitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1986
(33 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Mine EREN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Mine EREN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mine EREN Mesleki Videolar Videoları
-20:57
Top