2007'den Bugüne 80,910 Tavsiye, 25,756 Uzman ve 18,034 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dr.H.Hüseyin DOĞAN
Doktor Psikolojik Danışman - Ankara
Psikoterapist, Psikolojik Danışman

H.Hüseyin DOĞAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 6 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dr.H.Hüseyin DOĞAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Doktor Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dr.Psk.Dnş.H.Hüseyin DOĞAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dr.H.Hüseyin DOĞAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

48
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDr.H.Hüseyin DOĞAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dr.H.Hüseyin DOĞAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzm.Psikolog ve Psikoterapist Dr. Hüseyin Doğan

Dr.H.Hüseyin DOĞAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Eğitim hayatım boyunca hem yurtiçi hem de Amerika’da alanımla ilgili çok sayıda eğitimler aldım.
Bunlardan bazıları:
Çift ve Aile Terapileri,
Bilişsel Davranışçı Terapisi,
Çözüm Odaklı Terapi,
Psikodinamik Yönelimli Psikoterapi,
Rogerian Terapi
Travma Terapisi,
EMDR Terapisi,
Oyun Terapisi Eğitimi
Duygu Odaklı Terapi,
Ergen Danışmanlığı ve Terapisi
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Cinsel Terapi
Özel Gereksinimli Çocuklar ve Terapisi,
Üstün Yetenekli Çocuklar ve Terapisi
Psikolojik Testler Eğitimi (WISC-R, TONI-IV, Objektif Testler, Projektif Testler, MMPI, Kişilik Testleri, Klinik Testler)
Dialektik Davranış Terapisi


Genel Olarak Çalışma Alanlarım:
Çift, Aile Ve Evlilik Sorunları
Evlilik Öncesi Danışmanlık ve Kişilik Uyumu
Çocuk Psikolojisi ve Gelişim Sorunları Ve Terapisi
Öfke Kontrolü...[Devamı...]

Dr.H.Hüseyin DOĞAN Özgeçmiş CV Dr.Psk.Dnş.H.Hüseyin DOĞAN'ın Özgeçmişi
Merhabalar 18 yıllık psikolojik danışma ve psikoterapi alanındaki deneyimle danışanlarımın sorunlarına kalıcı çözümler geliştirmelerine yardımcı olmaktayım. Sizin de sorunlarınızın çözümünde yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Lisans, yüksek lisans ve ilk doktoramı psikolojik danışmanlık (Gazi Üniversitesi); ikinci doktoramı yetişkin psikoterapisi (Cornell Üniversitesi, ABD) ve post doktoramı (University of Central Florida, ABD) çocuk ve ergen psikoloji alanında yaptım.
Dünyanın en prestijli burslarından birisi olan Fulbright Bursunu kazanarak 1 yıl boyunca University of Central Florida Üniversitesi’nde Psikoloji Bölümünde Araştırmacı ve Öğretim üyesi olarak çalıştım. Hem İlişki ve Evlilik Terapileri Hem Çocuk-Ergen ve Yetişkin çalışma alanlarında yurt içinde ve yurtdışında birçok eğitimimi başarı ile tamamladım.
İnsan doğasına bütüncül bir anlayış ile yaklaşan terapotik bir yaklaşım ve anlayışı benimsiyorum.
Bunlardan bazıları: ...[Devamı...]

Dr.H.Hüseyin DOĞAN Tavsiye Yazıları Dr.H.Hüseyin DOĞAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ömer ÖZER (Danışan)
 IP: 88.225.95.ZJD

09-06-2011
 TavsiyeNo: 42374
Kendisinden aile danışmanlığı temel eğitimi sertifika programı boyunca ders alma fırsatı buldum. Araştırmacı ve girişimci kişiliği ile kendime yakın bulduğum nadir akademisyenlerdendir kendisi. Psikolojik Danışma ilke ve teknikleri konulu derslerde lisans öğrenimim boyunca öğrendiklerimin üzerine yenilerini katarak bilgi edinmeme yardımcı olmuştur. Kayseri gibi bir şehirde etkinlikle kurslar ve sertifika programları düzenleyerek bu ile ve çevresinde çalışan profesyonellere eğitim gelişim imkanları yaratması takdir edilesidir. Mesleki bilgisine ve iletişim becerilerine bakılarak tavsiye edilebilir ve yardım alınabilir bir uzman olduğu rahatlıkla söylenebilir.
     7 Beğeni    

 hicran (Danışan)
 IP: 82.171.70.ZBB

26-10-2009
 TavsiyeNo: 27516
Selamlar oncelikle bu sitede emegi gecen tum sahislara tsk ederim ,insanin umudunun bittigi yerde acabalarla yola cikip bir uzmana danismanin zararinin olmayacagini dusunerek ,pekte umutlu ollmadigim halde cevap yazip yazmayacajklari konusunda ,tereddut ederken, EVET.....cevabin otesinde bir yardim aldim.ALLAH bin kez razi olsun,karanlikta yolunu kaybetmis birisine ,tutulan bir isik ne kadar can verir yol gosterirse ki,evet ben bu isigi tutan kisiye sayin HUSEYIN DOGAN beye minnettarim. mumkun oodugunca kisa yazarak cok sey anlatmaya calisacagim.ben yurdusunda yasayan kendi halinde hayatini calisarak ,cocuklarini orfunden, adetlerinden kopartmadan ,insanlara faydali birer insan olarak yetistirmeye ,azda olsa huzur icinde yasamaya calisan bir anneyim. senelerdir,bir hekimden yardim almayi dusundugum halde,hep acabalarla bir hastalik olamaya bileceginden yola cikarak geri cekildim.sustum,ama zararini susarak hem esime hem cocuklarima bu aradada ben cok yiprandim.yani bayanlar beyler .ne olur agerki bir terslik goruyorsakki susmak marifet degilmis gecmis zaman malesef geri gelmiyor .huzurlu yasamak varken neden varsayimlarla hayatimizi zehir ediyoruz.ben kendime bu soruyu cok kez sordum ama susmanin kimseye faydasinin olmadigini cok aci bir sekilde gecte olsa ogrendim. simdi keske ,keske daha evvelden,sudan sebeblerle gecistirip kendimi kandirmasaydimda.. huseyin bey gibi bir cok degerli doktorlarimizdan bir fikir alsaydim. uzukerek yaziyorumki benim gibi bir cok bayanimiz vardir.mutluluk ,huzur varken ,dini inacimiz ve cevreden utancimiz bizi yalan dunyanin cehenneminde sudan sebeblerle kendimizi kandirarak goz yasiyla hem fikir oladimiz halde evet deme gibi bir hayati yasiyoruz.onlar bizler icin varlarsa bizimde utanmadan yardim istememiz sart.ben tekrar tekrar huseyin beye tesekkur ediyor,bir cok deneyimli,tercubeli doktorlardan ,daha cok faydali oldunu hic cekinmeden yazmak istiyorum hes gecemem,buda demektirki meslegini seven insanlari sayan ,deger veren bir doktor illaki bir yok gosterirmis. benim umudumun bittigi yerde ucurumun kenarinda dolasirken adeta bana el uzatmasi bu hastaligin tedavisi var demesi hayat verdi kisacasi.ikinci bir hayat sunuldu adeta.bu sevinc bu duydugum en guzel sozdu uzun yillardir . burdaki,yani hollandada cozumu yok ilacla tedavisi yok kararinizi vermelisiniz ,diyen doktorlara simdi ,varmis ile yokmusun arasinda hayatlar sonuyor ,yuvalar yikiliyor,lutfen insanlarin gozundeki yasama sevincini yok etmeden huseyin bey gibi gercekten gercekten yardim ederek ,ellerini viclanlarina koyarak bir tani koysunlar yattiklarindada rahat uyusun,yardim ettikleri insanlarin dualarini alsinlar derim,benim doktorlara imidim kesilmisken inanin bu umudu bana yeniden veren huseyin bey ,rabbim hic darda koymasin ,unutamayacgim hayatimda yer alan cok nadir kisilerin arasinda dularima ekledigim sahislardan biride huseyin bey oldu.bu arada ben zamanini cok aldim .hic bir ucret talep etmedi ,ama bana yeni bir y... [DEVAMI..]

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi yurtdışından yazıldığı IP adresiyle doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.232.YDL

10-05-2009
 TavsiyeNo: 23099
Hüseyinle tanışıklığımız 1999 yılında üniversite sıralarında başladı. İlk zamanlar her konu hakkında soru sorması ve sürekli araştırmacı yazar gibi her konuda bilgi olması beni şaşırtmıştı. zamanla Hüseyin'in kişiliğini tanıdıkça bunun kişiliğinin bir parçası olduğunu anlamaya başladım. Mesleki anlamda araştırmacılığı kendisini geliştirmesine ve Alanımızda en iyi hocalardan Ders alarak doktora yapmasına neden oldu. Mesleki başarısı, çalışma azmi, samimiyeti her zaman takdire şayan bir arkadaş, dost ve arastırmacı olarak göz doldurmustur. Onu Tek cümle ile anlatacak olursak Nasıl sorusunu soran değil nasıl olduğunu anlatandır
     3 Beğeni    

 MURAT (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.34.YDL

04-05-2009
 TavsiyeNo: 22938
HÜSEYİN DOĞAN, Mesleğine hakim, insni ilişkileri son derece dengeli, meslek ahlakına sahip bir Danışmandır. Kendisini son derece yapıcı ve olumlu ve uyumlu bir iş arkadaşı olarak tanımaktayım. Kendisiyle sınıf öğretmeni olduğum bir sınıf için yardım aldım. Son derece memnun kaldım. Kendisi Arkadaş canlısı, güleryüzlü, konuşkan biridir. Bu yüzden öğrenci ya da kişilerle kolayca iletişim kurabilmektedir. Ayrıca kendisini geliştirmeye çalışan bu arkadaşımız, mesleği ile ilgili kitap ve yayınlar çıkarmak üzeredir. Bu da onun işine hakimiyetini ve öz güvenini kanıtlamaktadır.
     4 Beğeni    

 Ramazan Erol (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.130.Z

20-04-2009
 TavsiyeNo: 22451
Merhaba, Dr. Hüseyin Doğan'la psikolojik danışman olarak çalışmaya ilk başladığım kurumda tanıştık. Ben henüz yeni mezun olmanın heyecanını yaşarken onun tecrübeleri ve bilgi birikiminden faydalanmak benim için büyük şanstı. Kendisinden emin, sakin tavırları ve insanlarla kurduğu sıcak diyaloglarla kısa sürede mesleğe adapte olmamda büyük pay sahibidir. Doktorasını yaparken beraber hazırladığımız projeler, bireysel ve grupla danışmalar ve etkinlikler geliştirirken daha yakından tanıma imkanı buldum kendisini. Otistik ve hiperaktif çocuklara yönelik ve aile danışmanlığındaki başarılı çalışmaları benim için yol gösterici örnekler olmuştur. Mesleki anlamda sürekli kendisini yenileyen, en son gelişmeleri yakından takip eden ve bunu kısa sürede başarılı bir şekilde çalışma hayatına yansıtabilen en önemlisi işini severek, keyif alarak çalışmasıyla, güler yüzüyle insanlara pozitif enerji veren mesleki ve özel hayatımda önemli bir yeri olan değerli bir meslektaşım ve kıymetli bir dostumdur. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda size en iyi şekilde yardımcı olacağını ve sizi en doğru şekilde yönlendireceğini düşünüyorum, tavsiye ediyorum... Sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayat diliyorum...
     18 Beğeni    

Dr.H.Hüseyin DOĞAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği
Fulbright


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ankara Psikolog, Psikoterapist Evlilik ve Aile Danışma Merkezi
Ankara Psikolog, Psikoterapist Evlilik ve Aile Danışma Merkezi Dumlupınar Bulvarı No:3 Next Level İş Merkezi
(Ankara Psikolog-Psikoterapist Randevusu İçin)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 945 99 82
(Psikolog-Psikoterapist Randevusu İçin)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Selçuk ve Gazi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(16 yıl önce)
Doktora
Gazi Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Doktora (2010 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dr.H.Hüseyin DOĞAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Dr.H.Hüseyin DOĞAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dr.H.Hüseyin DOĞAN Mesleki Videolar Videoları
-

öfke kontrolü, ankara depresyon, sınav stresi, hipnoz, aile danışmanı, ankara psikolog, davranış bozuklukları, sınav motivasyonu, internet bağımlılığı, çocuk pedagogu, ankara aile terapisti, ankara psikolojik danışma, cinsel sorunlar, ankara psikoterapist, ilişki sorunları, ankara evlilik danışmanlı, ankara çocuk sorunları, ankara kişilik testi, bilgisayar bağımlılığı, öğrenme güçlüğü, ankara aile danışman, ankara cinsel terapist, ankara zeka testi, ankara boşanma psikologu, cinsel danışma, ankara dikkat eksikliği, ankara uzman psikolog, oyun terapisi, ankara kurumsal analiz, panik atak, okul sorunları, psikolog boşanma, ereksiyon problemi, ankara moxo dikkat testi, özgüven eksikliği, ankara çocuk pedagogu, ankara ergenlik sorunları, ankara cinsel sorunlar, ankara evlilik danışma, uyuyamama, ankara sosyal fobi, ankara sınav kaygısı, vesvese, aldatma, ankara panik atak, ankara evlilik psikologu, kişilik bozukluğu, ankaa takıntı hastalığı, travma psikolojisi, sosyal fobi


21:26
Top