2007'den Bugüne 92,390 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,987 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İlknur YILMAZ
Psikolog - İstanbul

İlknur YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
İlknur YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

88
(%90.9 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İlknur YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar İlknur YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
İlknur YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ataköy 9. Kısım D:13-B Kapısı D:13 (Yunus Emre Kültür Merkezi Karşısı)
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi (1998 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İlknur YILMAZ Özgeçmis CV Psk.İlknur YILMAZ'ın Özgeçmişi
1993 yılında Özel Tercüman Koleji’nden mezun olan İlknur Yılmaz, 1998 yılında, Boğaziçi Üniversitesi’nin “Psikoloji” ve “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” olmak üzere (çift anadal programı), iki bölümünden onur derecesiyle mezun oldu. Kinik psikoloji yüksek lisans eğitimini yine Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. Uzmanlık tezi olarak “Türk infertil kadın hastalarda depresyon ve kaygının belirleyicileri: Sosyal destek, cinsiyet rolü eğilimi, infertilite nedeni ve öz-saygı” başlıklı çalışmayı yaptı.

İlknur Yılmaz, üniversite eğitimi boyunca çeşitli terapi merkezlerine bağlı olarak gönüllü psikolojik danışmanlık ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi-Nevroz servislerinde staj yaptı. 1999-2003 tarihleri arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ndeki HAYAT (Hasta ve Aileleri Yardımlaşma Araştırma Terapi) Ünitesi’nde şizofreni hastaları ile çalıştı. Yine bu süreçte, çeşitli terapi merkezlerinde psikoterapist olarak çalıştı.
...[Devamı...]

İlknur YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sevil KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
2.Mart.2018
TavsiyeNo: 102366
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Danışanı G.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68021
merhaba arkadaşlar bende bir vajinismus kurbanıydım.taki İLKNUR YILMAZ ile tanışıncaya kadar.üç buçuk yıldır evliyim ve ben hiçbir şekilde eşimle ilişkiye giremiyordum. bu durum beni hem çok korkutuyor hemde çok endişelendiriyordu. asla yapamam dedim. evliliğimin ilk zamanlarında bir kadın doğuma gittim ve doktorum bana krem verip bu hastalığın psikolojik sorun olduğunu söyleyip gönderdi.tabi verdiği krem hiçbir işe yaramadı.daha sonra devlet hastahanesinde bir psikologa gittim. ordaki doktorda bu beni rahatlatmak için bir kaç konuşma yapıp .krem ve kas gevşeltici verip yolladı.bunlar işe yaramazsa bu hastalığa bakan özel bir psikologa gitmem gerektiğini söyledi. yine aynı şekilde verdiği krem ve kas gevşelticilerler hiçbir işe yaramadı maalesef.yaşadığım bu son olumsuzlukta beni iyice umutsuzluğa kapıldım.artık hiçbir şekilde bu işi yapamayacağımı düşündüm.tekrar bir psikologa gittiğimde yine aynı şeyleri yaşacağımı sandım.bu yüzdenhiçbir şekilde psikologa gitmek istemedim.ve bu durumu sürekli erteledim. ama eşimin ısrarları üzerinebir bir psikologa gitmeye karar verdim.ve İLKNUR YILMAZ'a gittim.ve daha ilk seansımda sıcak ve samimi yaklaşımı beni hem çok rahatlatmış hemde kendime olan güvenimi yerine getirdi.doktorumun yardımıyla verdiği ödevleri yerine getirerek bu sorunu tamamen ortadan kaldırdım.evet arkadaşlar ben bunu başardım ve çok mutluyum.size tavsiyem kesinlikle umutsuzluğa kapılıp ertelemeyin.bu sadece zaman kaybı sizin için.emin olun ben bile başardıysam sizde başarabilirsiniz.
     9 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58460
ilknur yılmaz=kendi alanında iyi bir psikolog ben 1.5 yıllık evliyim cinsel ilişki bozukluğu vardı bende ve internetten ilknur hanımın videolarını ve konuşmalarını dinledim ve 7 ay önce randevu alarak yanına gidip tanıştım ve tedaviye başladık kendi mükemmel bir insan kişilik olarak ve bir psikolog olarakda ilknur hm sayesinde düzeldim şuan hala gitmekteyim 2 seanstan sonra tamamen biticek tedavim ben burdan herkese benim gibi sorunu kim varsa çekinmesin ve bir psikolog yardımı alsın inanın faydasını görüceksiniz ve keşke daha önce gitseydim diceksiniz eminim çünkü aynısını ben diyorum inanın çekinicek veya korkucak hiç birşey yok bende ilk başlarda düzelir diye bekledim doktora gitmekten derdimi anlatmaktan çekindim ama yanlış yaptım daha erken keşke gitseydim sizlerede tavsiye ediyorum neolur fazla zaman kaybetmeden bir psikolog yardımı alın inanın faydasını görüceksiniz kendinize öz güveniniz gelicek burdan ilknur hanımın sitesinden hepinize sesleniyorum bu durumunuz bir kusur değildir geçici bir durumdur fazla beklemeden lütfen psikolog yardımı alın inanın faydasını göreceksiniz ben gördüm mutluyum ilknur hanımın sayesinde sizede tavsiye ederim...
     1 Beğeni    
Nuray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28824
ilknur yılmaz = mükemmel insan..bu kadar kesin ve net belirtiyorum bunu çünkü kendisi herşeyden önce kesinlikle insanlık bakımından mükemmel bir kişiliğe sahip. işinde çok profesyonel,başarılı..onunla birlikte yol almak gerçekten çok keyifli.kendinizi güvende hissediyorsunuz. hayatıma sihirli bir değnek gibi dokundu.kendime güvenimi yeniden hissettim.hayata bakış açım değişti.çok kısa bir sürede ilk geldiğim noktadan çokçok ilerilere adım attım. kliniği huzur dolu sessiz ve hep eski nostaljik genelde fransızca şarkıların fon da çaldığı bir yer.. kendisini tanıdığım için çok şanslıyım..
     28 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ataköy 9. Kısım D:13-B Kapısı D:13 (Yunus Emre Kültür Merkezi Karşısı)
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 661 78 87
Telefon 2 :
0(212) 661 92 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1998
(26 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.İlknur YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

İlknur YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog istanbul, depresyon, panik atak, kilo verme, psikolojik danışman, sınav kaygısı, ergenlik sorunları, kısırlık psikolojisi, duygusal yeme, stresle başa çıkma, sosyal fobi, yeme bozuklukları, aile terapisi, çift terapisi, psikoterapi, öfke kontrolü, obsesif kompulsif bozuklu, özgüven sorunu, ilişki sorunları, zihin beden terapileri, bilişsel davranışçı terap, anne baba danışmanlığı, grup terapisi, yaşam koçu, obezite terapisi, etkili iletişim, boşanma sonrası psikoloji, travma sonrası stres, pospartum depresyon, doğum sonrası depresyon, kişilik sorunları, infertilite psikolojisi, depresyon terapisi, psikolog bakırköy, psikolog ataköy, istanbul psikolog, aile terapisi istanbul, evlilik terapisi istanbul, evlilik terapisi bakirköy, vajinismus, orgazm olamama, cinsel isteksizlik, cinsel soğukluk, cinsel sorunlar, aşırı sinirlilik, terapist istanbul, terapist ataköy, cinsellikten korkmak, özgüven nasıl kazanılır, cinsel terapi

03:02
Top