2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Sinem MALKOÇ
Uzman Psikolog - İzmir
Uzman Psikolog, Çocuk, Ergen, Bireysel Sorunlar, Evlilik ve Çift Terapisti

Sinem MALKOÇ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi49 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

49

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Sinem MALKOÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

111
(%97.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sinem MALKOÇ'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sinem MALKOÇ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
TEPENDE KARA BULUTLAR OLSA BİLE GÖKYÜZÜNÜN MAVİLİĞİNDEN KUŞKU DUYMA... HİNT ATASÖZÜ
 
Sinem MALKOÇ'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Bodrum Psikolog Danışmanlık Merkezi
Sadi Irmak Cad İlmik 2 Sitesi 14/4 Cevat Şakir Mahallesi Gümbet
Muğla
Adres 2:
İzmir Psikolog Danışmanlık Merkezi
1420 Sokak No 110/1 Caner Apt Kat 1 Mimar Sinan Mahallesi Alsancak
İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : Almanca, İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Heinrich Heine Universitesi Psikoloji ve Eğitim Bilimleri (Düsseldorf Almanya)
Yüksek Lisans
Heinrich Heine Universitesi Psikoloji ve Eğitim Bilimleri (Düsseldorf Almanya) (2005 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sinem MALKOÇ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Klinik Psikolog
Aile Terapisti
Aile Dizimci
Evlilik, Çift ve Aile Danışmanı
Klinik Testler, Kişilik ve Dikkat Testleri
Hipnoterapist
EMDR Terapisti
Davranış Terapisti
Yetişkilere Yönelik Bireysel Terapi ve Danışmanlık
Evlilik Öncesi İlişki Değerlendirme, Evlilik Öncesi Hazırlık
Boşanma Öncesi ve Sonrası Psikolojik Destek
Ayrılan Anne-Baba ve Çocuk Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Terapisti
Pedagoji ve Çoçuk Psikolojisi Uzmanı
Çocuk ve Ergen Sorunları ve Sınav Kaygısı
Çocuk Ergen Bilişsel Davranışçı Grup Terapileri
Yaşam ve Öğrenci Koçluğu
Zeka Testi (WISC-R TPD Sertifikası)

Sinem MALKOÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sinem MALKOÇ'un Özgeçmişi
Lisans eğitimimi Heinrich Heine Üniversitesi(Almanya) Psikoloji bölümünde tamamladım. Yüksek lisans öğrenimini de Heinrich Heine Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra Uzman Psikolog olarak çalışmaktayım.

Çocuk, ergen ve yetişkinlerde yaşanan psikolojik sorunların çözümü için bireysel danışma, grup danışmanlığı, evlilik danışmanlığıi, evlilik öncesi çiftlere yönelik evlilik eğitimi ve psikolojik danışmanlık yapmaktayım.

İlgilendiğim Alanlar

Bireysel Danışma

Grup Danışma

Evlilik Danışma

Aile Danışma

Evlilik Öncesi Çiftlere Danışmanlık

Psikolojik Testler (Zekâ, Gelişim, Dikkat, İlgi ve Kişilik Testleri)

Katıldığım Eğitim ve Seminerler

Aile İçi İletişim Eğitimi

Aile İçi Şiddet

Aile Dizimi

Bilinçdışının Gelişimi - Derinlik Psikolojisi ve Psikanalize Giriş (Freud, Adler, Jung)
...[Devamı...]

Sinem MALKOÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79840
Sinem hanım ile evlilik problemlerimiz için bir süre birlikte çalıştık. Kendisi çok deneyimli ve başarılı bir psikologtur. Bize çok yardımı oldu. Bilgi birikimi, kalitesi ve güleryüzlü tavrı bizi çok etkiledi. Kendisiyle çalışmış olmaktan çok mutlu olduk. Zor zamanlarımızda çok fayda gördük. Mesleki açıdan donanımı, sorunlarımıza başka çerçevelerden bakabilmemizi sağladı. Onun yardımlarıyla sorunlarımızı çözdük ve şimdi çok daha mutlu bir birlikteliğimiz var. Bizim gibi sorunları olan tüm çiftlere Sinem Hanımı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
N.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2015
TavsiyeNo: 76611
Psikolog Sinem hanım'a 7 yaşında ki oğlum için başvurdum. Okulda ve evde bazı sorunlar yaşıyorduk ve biz ailesi olarak bu sorunlara pek çözüm bulamıyor ona yardımcı olamıyorduk. Oğlum çok hareketli ve okulda ve evde ara sırada olsa zarar verici davranabiliyordu. En çokta okulda öğretmenleri ve arkadaşları ile sorunlar yaşıyordu. Akademik başarası da pek iyi değildi çünkü dikkati dağınıktı. Sinem hanımla yapılan çalışmalar ona çok iyi geldi. Herşeyden önce Sinem Hanımı çok sevdi ve kendine yakın hissetti. Çünkü ilk gidişimiz dışında daha sonra ki randevularda hiç sorun çıkarmadı bize. Sinem hanım mesleğinde çok başarılı ve oğlumla gayet iyi iletişim kurabilen bir psikolog. Anne ve baba olarak çocuğunuzla ilgili bir sorun olunca insan çok panik oluyor ve ne yapacağını bilemiyor. Dr hanım bizleri de gayet iyi sakinleştirdi ve neler yapmamız gerektiğini ve doğru bildiğimiz ama yanlış olan davranışlarımızı görmemizi sağladı. Çocuğumuza karşı neler yapabileceğimizi anlattı. Oğlumla olan bu sorunlarımız giderek azaldı zaman içinde. Hala kendisi ile çalışıyoruz. Bizlere çok yardımcı oldu ve oğlumda olumlu değişiklikler oldu. O çok iyi bir uzman. Kendisine burdan teşekkür ediyorum . Sizinde bu tarz sorunlar yaşayan çocuklarınız varsa mutlaka kendisiyle görüşün derim çünkü anne baba olarak bizimde öğreneceğimiz çok şey var.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Buse B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75499
Sinem hanımdan 2 yıldır destek alıyorum. Derslerimle ilgili sorunlarımdan dolayı sinem hanımdan destek aldım halende alıyorum sinem hanımdan çok memnunum ve şuan onun sayesinde bütün derslerim düzeldi ona minnettarım daha da sinem hanımla görüşüyorum sorunlarım olduğunda gidiyorum. Herkese sinem hanımı tavsiye ederim . Kendinizi iyi hissetmiyorsanız çözemediğiniz sorunlarınız varsa sinem hanıma gitmenizi öneririm. Tekrardan sinem hanım size çok teşekkür ederim beni tekrardan başarılı bir öğrenci yaptığınız için.
     Beğenin    
M.Muharrem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72311
Eşimle 20 yıl sonra aramız da oluşan sorunları çözmek için internet üzerinden bulduğumuz Sinem Hanım, benim adıma; yıllardır kanıksadığım durağan hayatımı sorgulamam ve neticesinde yanlış gidişe son vermemi sağlayan kişidir. İlk seanstan itibaren sizi içine alan donanım ve ilgisi üst düzeydedir. Gerçek bir uzmanla karşılaştığınızı anlarsınız. O dönemim de seanslar kadar telefonla da arayarak beni motive ( tedavi ) etmiş ve ilgisini hiç esirgememiştir. Hissettiğiniz sanki tek hastası sizmiş gibi davranmasıdır. Yanında bir hasta değil dost , arkadaş gibi hissedersiniz. Bence en önemli özelliklerinden birisi budur. Uzman tanımını hak eden ve bunu size aktaran ancak işini de amatör bir heyecanla icra eden çok değerli bir insandır.
     5 Beğeni    
Gamze
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72256
Sinem Hanım'ı tavsiyeediyorum.com aracılığı ile buldum. İyi ki de tavsiyeleri dikkate almışım diyorum! Mesleğini donanımlı ve doğru bir şekilde icra eden, seansları otomatiğe bağlamadan sadece ihtiyaç doğrultusunda veren ve seansa ihtiyaç kalmadığını düşündüğü anda bu durumu danışanına belirten, hayatımın dönüm noktasında bana yardımcı olan doğru bir psikolog. Danışanına önem verip; gerek telefonla gerekirse yüz yüze (-saatimiz doldu- demeyip!) fazla fazla danışmanlık yapması ayrı incelik. Yerinde ve doğru tespit yaparak, değindiği noktalar ile kararı danışanına bırakması ise en güzeli... Kısacası psikolog arıyorsanız doğru kişi Sinem Malkoç.
     6 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
30.Eylül.2014
TavsiyeNo: 72127
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     3 Beğeni    
Gülistan SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71305
merhaba bana farkındalık kazandıran,hayatımda dibe kadar indiğim bir dönemde hızla ayağa kalkmamı sağlayan,gündelik sıkıntılar gereksiz kaygılarla nasıl başedeceğim becerisini kazandıran,içimdeki beni ve sevgiyi yeniden bulmamı sağlayan,ilişkilerimde özellikle eşim ve çocuğum için bakış açımı zenginleştiren sırdaşıma sonsuz şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim. kendisini web sitesini inceledikten sonra görmeye gittim. mesleki açıdan oldukça özverili bir uzman. kendisini insancıl,zengin bilgi ve deneyimlere sahip,tecrübeli ve mükemmel içgörülere sahip biri olarak tanımlayabilirim.tanıdığınız andan itibaren ona sonsuz güven duyabileceğinizi anlarsınız. kendimi orada onunla ve çalışanıyla evimdeymiş gibi hissediyorum.
     4 Beğeni    
Sukran CiSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69606
hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanırım.Evrenin bir kurgusu olduğuna ve her şeyin zamanı geldiğinde yaşanacağına inanirim .sevgili sinem hanım da öyle...bazı dönemler olur,illaki bilirsiniz.en diptesinizdir sanki etrafınızda ki her şey sizi üzmek için sırayla sizi incitmeye gelmiştir.ruhunuz serseri mayın gibi.aklınız bir karış havadadır.Tam da böyleydim işte. Açıkçası gitmiş olmak için gitmiştim ilk seansına sinem hanımın.bildiğiniz laf olsun modundaydım kısaca.....)) sonra ne mi oldu ? seanslarında kendimle yüzleştirdi beni.... hayatımın kontrolünü tekrar geri almama destek oldu.beni gördü...duydu...ruhuma ve aklıma dokundu sanki sihirli kalbiyle... her gecen seansta eski ben olmam için gereken gücü verdi.kendimi tekrar sevmeyi öğretti... iyi ki tanımışım sizi sinem hanım....iyi ki benden ümidi kesmeyip )) zorlamışsınız beni....bu gün eger mutluysam...ne istediğimi biliyorsam....fikirlerimde kararlıysam...ve en önemlisi hayatı tekrar sevebiliyorsam... bunların arkasında sizin desteginiz çok buyuk..... her şey için sonsuz teşekkür ederim....iyi ki varsınız...iyi ki ....
     2 Beğeni    
Birsel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
19.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69589
Ciddi bir panik atak sorunum vardı,artık hayat çekilmez olmuştu benim için ve bir yardım almaya karar verdim,Tavsiye ediyorum sitesinden de Sinem hanımı buldum,hakkında yazılanlar,özgeçmişi ve eğitiminin yurt dışında oluşu beni etkiledi.benim bu rahatsızlığım konusunda da oldukça uzman psikoloktu,bunu daha ilk çalışmamızda anladım,uyguladığı terapi metodları sayesinde şu anda da kendimi çok iyi hissediyorum.Tedavim sürmekte,ben kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum,çünkü mesleki bilgisi ve danışanına güven veren tavrı ve tutumu benim için çok önemliydi,Hala birlikte seanslara devam ediyoruz ve sayesinde çok daha iyi ve huzurlu bir hayata kavuşacağımı bilmek çok rahatlatıyor, çünkü kısa sürede bile çok yol aldı.Beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.
     3 Beğeni    
Dilek
18.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69558
Sinem arkadaşımız eşine ender rastlanan kişilerdendir. Hayata dair net bakışı kararlı kişiliği ile grubun liderlerindendir. Bu kişilik özelliklerinin Sinem in iş hayatında da etkili olduğuna eminim. Kendisi sahip olduğu bu kişilik özellikleri sayesinde işinde çok başarılı. Her zaman önce işi gelir. Sorumluluklarının farkındadır... Her zaman size önerecek çözümü vardır. Kısacası arkdaşım kararlı cesur ve çalışkan bir kişidir. Çözüm insanıdır. Kimseyi yarı yolda bırakmaz...
     2 Beğeni    
Nurhayat
17.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69531
Ben Aile Hekimiyim kendime kendim ailem ve hastalarım için bir psikolog ihtiyaci hissettiğim de ne kriterler ararım diye sorduğum da Sinem de bu yanıtların tamamını görmek beni çok mutlu etti. Öncelikle Almanya da alınan çok iyi bir bilimsel donanım ,disiplin,mesleğe saygıdan kaynaklanan hep kendini geliştirme isteği ve tabii ki çok bizden bir insan olmanın sıcaklığı ve empatisi var. Benim için en önemlisi sorunlara yaklaşırken önce bugüne odaklanıp yan yollara sapmadan önce önünde ki taşı kaldırmak gereğine olan inancı her bireyin özel olduğunun ve herkesin kendi ördüğü kabukların öyle kolayca ve hoyratca kaldırılamayacağının bunun sabır, emek, karşında kini anlama ve onun kişilik haklarını koruma gibi özel donanım ve diiplin gerektiren profesyonel bir iş olduğunu bilen ve uyğulayan biri olduğu için Sinem e bir psikolog olarak çok güveniyorum.
     Beğenin    
Mel.
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69528
Sinem hanımla bu sene başında tanıştım. Ben bir devlet lisesinde öğretmenim ve kendisine okulda zorluk yaşadığımız bazı öğrencilerimiz gitmiş ve onlar sayesinde biz de sık sık iletişim içinde olduk. Öğrencilerimiz için ortaklaşa çalışmalar yaptık. Biz de onların durumlarını okulda gözlemledik ve iyi bir aile, okul ve psikolog üçgeni oluşturduk. Böylece öğrencilerimize destek olduk. Zaman içinde bu zorluk yaşadığımız öğrenciler hem akademik başarı olarak hemde sosyal ve kişisel davranış bozuklukları bakımından oldukça olumlu gelişmeler kaydettiler. Onlarda ki bu olumlu gelişme ailelerine ve ilişkilerine yansıdıkça hepimiz çok mutlu olduk. Îyi bir takım çalışması oldu. Doktorumuz hem bizi hem aileleri çok iyi yönlendirdi ve öğrencilerimizi kazanmamızı sağladı. Öğrencilerimizin her birinin kendi ait farklı problemleri vardı ve hepsi birer çok yol kat etti. Burdan da sizin aracılığınızla hem kendim hem de öğrencilerim adına sinem Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
K.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69525
Sinem Hanım'a oğlum için gittim. Uzun zamandır ergenlik evresinde olan oğlum ile sorunlar yaşıyordum. İletişim problemimiz hızla artıyordu. Okul başarısı gittikçe düşüyordu ve hiç bir şekilde ne benimle ne de babasıyla eskisi gibi yakın değildi. Bu zor anlarımızda Sinem hanım bize çok yardımcı oldu. Onunla nasıl uzlaşabileceğimiz, nasıl iletişim kurabileceğimiz ve nasıl davranırsak onu kaybetmeyeceğimiz konusunda bize çok yol gösterdi. Kendisiyle çalışmaya hala devam ediyoruz ve faydasını görmeye çoktan başladık bile. Evimizin eski huzuru yerine gelmeye başladı. Elbette bu da bizi çok mutlu etti. Kendisi mesleğinde oldukça başarılı bir uzman. Konuya yaklaşımı ve bize desteği ilk günden beri bizi çok sakinleştirdi. Çünkü aileler bu tarz durumlarda oldukça paniğe kapılıyorlar ve ne yapacaklarını nasıl başa çıkacaklarını bilemiyorlar. Sinem hanım bize çok faydalı oldu o yüzden aynı sorunu paylaşan her aileye kendisinden böyle bir yardım almalarını tavsiye ediyorum. Kendisine de burdan çok teşekkürlerimi iletiyorum.
     1 Beğeni    
Sevgi ÖzSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69511
sinem hanımın ismini çevremden çok duymuştum ama bir türlü cesaret edip gidemiyordum. çaresiz ve atak geçirdiğim bir günde internetten cep telefonunu bulup aradım. yolda olmasına rağmen beni uzun uzun dinledi ve yardımcı oldu. hastalığım panik bozukluktu ve kısa süreli ataklar yaşıyordum. beni tanımamasına rağmen telefonda bana yardımcı olması ve dinlemesi beni cesaretlendirdi. hemen randevu aldım ve terapilere başladık. sinem hanıma gittiğimde otobüse binemiyor , kalabalık alışveriş merkezlerinde atak geçiricem korkusuyla hemen çıkıyordum.şimdi ise normal hayatıma geri döndüm terapiler çok keyifli geçti kendime güvenimi geri döndürdü. güleryüzlü konuşkan ve profesyonel biri.daha sonrasında birçok kişiye tavsiye ettim ve hepsi çok memnun kaldı.
     4 Beğeni    
U.E
10.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69351
Sinem Hanım'ı çok uzun yıllardır tanıyorum. Eşimden boşandıktan sonra oğlumun yaşadığı ve yaşayabileceği sorunlar için kendisinden destek aldım. Hayatımızın bu yeni döneminde ben de oğlum da duruma alışmakta ve adepte olmakta çok zorlanıyorduk. Özellikle ben hayatla olan bağımı yeniden kurmalı, ayaklarımın üzerinde durmalı ve oğluma mutlu olabileceği bir yaşam sunmalıydım. Ama yaşadıklarım bana da çok kolay gelmiyordu ve tam olarak kendim için ne yapmam gerektiğini ve bu zorlu dönemi en az zararla nasıl atlatabileceğimi ve oğluma nasıl destek olabileceğimi bilmiyordum. Sinem hanım böyle bir dönemde hayatımı çok kolaylaştırdı ve hem bana hem oğluma olan yaklaşımları ile bizi yeniden sağlıklı bir şekilde hayata bağladı. Kendisi çok cana yakın, çok içten ve çok bilgili bir psikolog. Onun tavırları kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan benim gibi biri için büyük bir model oldu. Şimdi oğlum büyüdü ve biz o günleri Sinem hanım sayesinde rahatlıkla atlattık ve hala daha yaşadığımız ve başa çıkamadığımız durumlarda kendisinden destek alırız ve o da her zaman ailemize çok şey kattı. O yüzden burdan da kendisine çok teşekkür etmek isterim. Sayesinde oldukça sağlıklı bir çocuk yetiştirebildim. Bizlere kattığı her şey çok kıymetli. Herşey için çok minnettarım.
     2 Beğeni    
Suna SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68300
Sinem hanımı kardeşimin tavsiyesi ile tanıdım. Eşimin evliliğimizi oldukça etkileyen alkol problemi vardı. Sorunumuzu çözmemiz için bir profesyonelden yardım almamız gerektiğine karar verdik. İlk seansımızda Sinem hanım bizi dinledi yardım edebileceğini ama çok zor bir yolumuzun olduğunu açık açık belirtti. O ilk konuşmamızdan sonra Sinem hn. a güvendik. Bize danışmanlık yaptığı sürece çok rahattık. Sanki bir aile meclisinde eşim ben ve bir yakınımız sorunlarımızı konuşuyorduk, çare buluyorduk. Altı aylık sürenin sonunda alkolün artık bize sorun olmayacağına inandım. Sinem hanım evliliğimizi kurtarmıştı. Eşim 27 aydır içki içmiyor. Zaman zaman Sevgili danışmanımıza ne kadar teşekkür etsek az diye düşünüyoruz. Mesleki açıdan sadece şunu söyleyebilirim çok samimi, bizden biri, çok iyi dinleyici. Olayları çok iyi anlıyor, sorunumuzu çok iyi yakalıyor ve çözüm getiriyor. Aynı zaman da karşısındakini nasıl rahatlatacağını biliyor. Eğer Sinem hn. için üç sıfat kullanmam gerekse dost, sorun çözücü, mesleğinde uzman derim. Çalışanları da kendisi gibi samimi ve güler yüzlü. Büronun yeri merkezi, içerisi ferah, insanı germiyor, aksine rahatlatıyor.
     3 Beğeni    
Mert
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63516
Sinem Hanım dan ben bir profesyonel olarak birkac seans terapi aldım. Kendisi beni cok samimi bir sekilde dinleyip, benim kendimce cozemedigim konularda bana cok onemli bir ısık tuttu. Bana kendi deneyim ve dusuncelerini cok guzel aktardı ve beni asla manipüle etmeden benim kendi irademle saglıklı kararlar almamı sagladı. Sinem hanımın da katkılarıyla son 10 ayda hem sosyal hem profesyonel hayatımda onemli degisiklilkler oldu ve su an cok ama cok mutlu oldugum kisisel iliskimde onemli bir katkısı ve tavsiyeleri oldu. Sinem hanımı her yas grubundan psikolojik destek almak isteyen kisilere kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi dinleyecek ve sizin profesyonel dert ortagınız olacaktır...
     5 Beğeni    
Smyyerkn
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63227
Arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştık ve hayatımda 'iyi ki' tanıştım iyi ki tanıdım dediğim en önemli kişilerden biri... Aile problemlerimin herşeyimi etkilediği bir dönemdeydim. Artık bu problemlerle baş edemiyordum. Kendi problemlerimin önüne geçmiş hatta kendimi göremez bir durumdayken çözümler bulmamda çok yardımıcı oldu. Çok güler yüzlü ve arkadaşımdan öte sanki içimdeki sesle konuşuyormuşum gibiydi. Kesinlikle işinde çok başarılı biri tanıyabildiğim için çok mutluyum.
     1 Beğeni    
Nadidr
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63187
Kendisi gecen yaz bosanma donemimden kolay bir sekilde kurtulmami sagladi. Zaten zorli bir surec kendi ailenize olayi anlatmak duzeninizi degistirmek, yillarca birlikte oldugunuz insani terk etmek. Ama Sinem hanima cok tesekkur ederim. Bu zorlu donemde bana en buyuk destegi kendisi sagladi. Sayesinde daha guclu ve daha dik durdum. O yuzden kendisi benim icin bir doktordan daha otede. Isinde cok basarili, size yaklasimi bir dost gibi ve o yuzden kendisinin yaninda hic yabancilik cekmiyorsunuz. Herseyinizi gayet rahat anlatip dertlesiyorsunuz dersem dogru olur. Cok tesekkur ederim tekrar ve tekrar..
     3 Beğeni    
Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63184
En son izmirde olan büyük depremden sonra bir takım korkularım meydana geldi seslerden kapalı alanlardan korkar oldum asansöre binemiyordum gök gürültüsü beni muhteşem korkutuyordu hatta bu öyle bir boyut aldı ki yağmurlu havalarda çocuklarımı okula bile göndermemeye başlamıştım gök gürültüsü beni muhteşem korkutuyordu sürekli hava durumunu takip eder olmuştum.. Sinem hanıma gidene kadar tabiiki.. bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim o kadar sıcakkanlı ve güleryüzlü bir hanım ki kendisi hertürlü derdinizi hiç çekinmeden paylaşabilirsiniz işinde de uzman sayesinde bütün korkularımdan kurtuldum o kadar hafiflemiş hissediyorum ki kendimi neden daha önce gitmedim ki diye sormadan edemiyorum ama herşeyin bir zamanı varmış benimde dermanım sinem hanımdaymış tekrar burdan kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..
     2 Beğeni    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63183
Psikolog sinem malkocu bir arkadasim sayesinde buldum.21 yasindayim ve ailem yuzunden insanlara guven problemim vardi.Dogru duzgun arkadasim yoktu ve hoslandigim erkekler olurdu ama guvenemezdim.Sinem hanima gitmeyi cok dusundum acaba gercekten yardim edebilir mi bana diye.Ama benimle cok ilgilendi,beraber dusunduk tartistik bana yol gosterdi.Kendisidr cok guler yuzluydu.Sanki bir hastasi yok bir arkadasi vat o kadar cana yakindi.Sayesinde guven problemim cozuldu ve hatta suanda hayatima biri bile girdi:)Simdiku arkadaslarima hep sinem hanimi tavsiye ediyorum.Cok tesekkur ederim her sey icin.
     2 Beğeni    
Ö.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62650
Sinem hanım'la 6 ay önce bir arkadaşım vasıtasıyla tanışma firsatı buldum. Annemle zorlu bir dönem geçiriyorduk. Annem menepoz döneminden, bense farklı bir dönemden geçiyordum. Aramızda çözemediğim sorunlarda bize çok yardımcı oldu ve şuan büyük bir huzurla sorunlarımızı çözdük diyebilirim. Sinem Hanım'ı hem ben hem annem çok seviyor destekleri için de teşekkür ediyoruz tekrardan.Hala kendisini belli aralıklarla ziyaret edip tavsiyelerini almaktayım. Çok rahat ve samimi bir yapısı var. Daha önce karşılaştığım hiç bir psikoloğa benzemiyor. İlgisi ve samimiyetini profesyonelliğine başarılı bir şekilde yansıtmış. Beni en çok bu özelliği etkilemiştir. Ben kendim ailesel konularda bilgim olduğu için Sinem Hanım'ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
S.P
31.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62624
Sinem Hanım 'la yaklaşık iki sene önce tanıştık.Ben oğlumla ilgili sorunlar için kendisine başvurmuş ve destek istemiştim.Oğlum disleksi hastası (kavrama,anlama bozukluğu olarak tanımlayabilirim ).Ülkemizde pek bilinmeyen bir rahatsızlık ve bizde bilmiyorduk.Kendisinin yardımları sayesinde oğlumun hastalığıyla ilgili eğitimler veren bir kuruluş bulduk.Bu dönemde bende cok yıprandım çünkü oğluma tedavi için bazı raporlar almak zorundaydık ve bu raporlar çocugun özürlü olduğuyla ilgili raporlardı.Bu süreçte eşim ailem ve etrafımdaki insanlarla sorunlar yaşamaya başladım .Benim oğlum zihinsel özürlü değil,aksine farklı yollardan öğrenen bir çocuktu.Bu süreçte Sinem hanımın tavsiyeleriyle oğluma nasıl davranmam gerektiğini,eşime ,aileme bu durumu en hasarsız anlatabilmem için neler yapmam gerekeceği konusunda bir yol izledik.Kendisi benimde sorunlarımı hallettiği gibi,ailemle olan bu karmasık durumu çözmemde cok yardımcı oldu.Kendisinin yurtdışında eğitim almış olmasının ve ülkemiz standartlarında o perspektiften bakması ,objektif olması Sinem Hanımın danışanı olmamı sağlamıştır.Kendisine çok teşekkür ediyorum
     1 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62620
Sinem Hanım ilgili, şevkatli, mantıklı tavsiyeleriyle hayatıma inanılmaz katkısı olmuş bir psikolog. Bir arkadaşım vasıtasıyla kendisiyle tanıştım. Mesleğimle ilgili olan kültüründen etkilendiğimden dolayı, kişisel sıkıntılarımı anlayabileceğini düşündüm ve yanılmadım. İlk seanstan güvenimi kazandı vakit ve para kaybı yaşamamış oldum. Fobilerimden kurtulmamı sağladı. Özgüvenli ve samimi duruşu insanı rahatlatıyor. Araştırmaya açık, ön yargılı değil. Net sonuçlara ulaşıyor, çözümlemeleri çok başarılı.
     3 Beğeni    
Nurcan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61581
Dr. Sinem Malkoç Hanım, yurdışında eğitimini almış, Almanya göç problemine hakim son derece profesyonel bir Psikologtur. İki ülke arasında kalmış kimlik problemi çatışması yaşayan , kendini iki dil'de yarım yamalak tanımlayabilen tüm Göç sürecindeki nesillerin problemini anlayan profesyonel bir yardımdır. Türkiye'ye yerleştikten sonra kendisiyle tanışmış olmakla kendimi çok şanslı hissediyorum. Yardımları ve hayatımda olmazsa olmaz kişilerden biridir Sinem Hanım. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla,
     3 Beğeni    
H.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58055
Babamı kaybetmiştim. Uzun süren bir yas dönemi yaşadım. Yaşama sevincimi kaybetmiş, hayatla olan bağımı gün geçtikçe koparmaya başlamıştım. Kendi başıma üstesinden gelemeyeceğimi anlayınca bir uzmana ihtiyaç duydum ve başka bir psikoloğun önerisiyle Sinem Hanım'a ulaştım. İlk karşılaşma önemlidir. Yargılanmadan dinleneceğini bilmek, sezmek rahatlatır insanı. Sinem Hanım'da beni ilk rahatlatan bu duyguydu. Sonra açık sözlülüğü ve dürüstlüğü, içtenliği. İki aya yakın haftada bir, 15 günde bir görüşmelerimiz oldu. Yine babamı özlüyorum, yokluğu zaman zaman acı veriyor ama hayatla olan bağım güçlendi bu görüşmelerden sonra. Uzun süren melankolik halimden kurtuldum. İletişim zor zanaattır. İnsanın kendini bir başkasına olduğu gibi açması, maskelerini çıkarması güçtür. Enerjisi, samimiyeti, ilgisi, güleryüzü sayesinde Sinem Hanım'la bunu başardığımı düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57578
Merhabalar ben sinem hanımla bu site sayesinde tanıştım.Yurt dışında eğitim alması ilgimi çekmişti yaklaşık 4 ay önce panik atak şikayetimle igili olarak sinem hanıma başvurmuştum.Kendisi ilk gittiğim andan itibaren beni çok sıcak karşıladı en ufak problemimi bile can kulağıyla dinledi buda beni çok etkiledi.Aslında en güzel yanı sadece oraya gittiğimde değil dışardaykende iletişimi kesmemesi her zaman yanımdaymış gibi hisstetirmesi ve işini gerçekten çok ciddi biçimde benimsemesi.Ben sinem hanımdan çok memnunum ve gerçekten sorunlarım git gide azalıyor ben sinem hanımın yanında kendimi çok iyi hissediyorum kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum...Ve gerçekten sorunları olup iyi bi psikolog arayanlar bence mutlaka sinem hanımla tanışmalı burdan kendisine çok teşekkür ediyorum...
     3 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57503
Sinem Hanım ile bir arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştık. Evliliğimde yaşadığım bazı iletişim problemlerim vardı. Bu sorunların her geçen gün artması ve artık eşimle iki çift laf bile edemiyor olmamız beni çok endişelendiriyordu. Sinem Hanım ile görüşmeye başladım. Tabi zaman içersinde de çift terapisine başladık. Ben ve eşim eksik yönlerimizi, hatalarımızı ve isteklerimizi Sinem Hanım sayesinde açığa çıkarmaya başladık. İlişkimizdeki çatlaklar zamanla kapanmaya başladı. İletişim kurmanın en önemli tarafının dinlemek olduğunu anlamaya başladık. Almış olduğumuz bu desteğin evliliğime kattığı şey çok. Gözle göremediğimiz ya da görüp de kabul etmek istemediğimiz olumlu olumsuz her şey önümüze serilmeye başladı ve biz artık konuşabilmeye, anlaşabilmeye ve anlaşılabilmeye başladık. Sinem Hanım'ın mesleğine olan saygısı, makul ve mantıklı duruşu bizi çok etkiledi. Kendisi gayet anlayışlı ve sizi asla yargılamayan bir psikolog. Seanslara gidemediğiniz ya da acil bir durumla karşılaştığınız anda telefonla imdadınıza yetişir ve sizi sakinleştirip doğru düşünmenizi sağlar. Bu denli profesyonel bir psikolog ile çalışmış olmaktan çok mutluyum. Aynı derdi paylaşan ya da farklı sorunları olan herkese Sinem Hanımı tavsiye ederim. Çok memnun kalacağınızdan eminim.
     4 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57385
Hayatımın belkide en zor zamanında buldum Sinem hanımı. Tam evlenme aşamasında nişanlım beni aldattı. Dünya başıma yıkılmıştı sanki. Çok mutsuz, hayata ve insanlara karşı güvensiz ve isyankardım. Her geçen gün daha çok uyumak istiyor işime gücüme konsantre olamıyordum. Her an içimde bir ağlama hissi ve kalbimde büyük bir yük hissediyordum. Çaresizdim. Zaman içinde baktım ki kilo almaya başlayan, mutsuz, umutsuz, kendini sevmeyen, aynalara ve yaşama küs bir insan oluvermişim. Anladım ki depresyon beni yakamdan yakalamış. Bir desteğe ihtiyacım vardı. Bu sayfadan Sinem Malkoç ' u buldum. Kendisiyle tanıştığım andan beri eski ben olma yolunda hızla ilerliyorum. Sayesinde artık biliyorum ki başıma gelenler benim suçum değil. Herkesin başına gelebilir ve bunun için hayattan kopmaya gerek yok. Kendisi öyle sevecen, öyle samimi ki ve mesleki bilgisi öyle çok ki bu depresyondan çıkmamak mümkün değildi. Hayatımda beni mutsuz eden herseyden beni kurtardı. Ben artık daha umutlu daha güvenli ve daha pozitifim. Kendisine çok teşekkür ederim. Yüzüme gülümsemeyi tekrar verdiği ve ruhuma neşeyi yeniden kattığı için.
     4 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57377
Sinem Hanım ile tanışmak benim için en büyük şanstı. Çünkü kendisi hayatımı gerçekten değiştirdi. Kendisine panik atak sorunum sebebiyle gittim. Bana karşı çok güleryüzlü, sıcak kanlı ve güven verici davrandı. Seanslar dışında da belirli zaman aralıklarında arayıp nasıl olduğumu sorması ve hayatım ile benim dışımda da ilgilenen bir insanın olması beni çok mutlu etti. İlk kez böyle bir yardım alıyordum ve bu kadar faydalı olacağınıda hiç düşünmemiştim. Ama artık biliyorum ki bir şekilde o hep hayatımda olacak. Mesleğinde bu kadar profesyonel ve başarılı bir psikoloğum olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Çünkü bu gibi başa çıkamadığımız sorunlarla karşılaşınca doğru bir psikolog seçimi yapmak çok önemlidir. Sizlerde sıkıntıdaysanız eğer hiç tereddüt etmeden Sinem Hanım'ı tercih edebilirsiniz. Biz hala birlikte çalışmaktayız ve ben kendisine burdan çok teşekkür etmek istiyorum. İyi ki varsınız.‏
     2 Beğeni    
Nilgün B.
21.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57310
Sinem hanımla Böbrek Hastaları Derneğimiz aracılığıyla tanıştım.Kendisiyle uzun bir süre çalışmalar yaptık, dernek üyelerimizle ilgili.Diyaliz hastalarımız zor bir grup olmasına rağmen samimi, sabırlı ve anlayışlı yaklaşımlarıyla bize büyük destek oldu.Halen görüştüğümüz, tavsiyelerini aldığımız bir dost kazanmış olduk.Kendisini bir psikolog dan çok arkadaş, dost gibi dinleyecek birine ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum.Kendisine sevgilerimi, selamlarımı iletiyorum...
     Beğenin    
Murat Malkoç
20.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57276
Uzman Dr.Pisikolog Sinem Malkoç işini sonderece profesyonelce gerceklestiren ve mükkemel bir konsantrasyon ve dissiplinle calişan bu konuda Türkiyede ve dünyadaki yenikleri sadece kitapdan degil, kongrelere ve bu konuda yerli ve yabanci psikologlarla irtibatda olup hastalarina %100 sonuc odakli olup sorunlarin en kisa cözülmesini saglamakla beraber tekerür etmesini de önlemektedir. İsindeki azmi ve karaliligi ve guvenirligini ilk andan itibaren hisedersiniz. Uzaman Dr. Sinem Malkoç'un en belirgin ozelligi güler yuzlulugu ve sempatikligidir gerek hasta gerek herhangi bir insan bu bilgi donanimli insandan etkilenir ve güven duyar. Psikolojik sorunlariniz bile olmasa sohbet etmekden ve boyle guclu donanima sahip bir kisiyle tanismakdan mutluluk duyacaginiz kesindir. Benim panik atagimin tespiti ve cözümüne ona borçluyum ona kulak vermeseydim halen neyim var diye Hastanlerden cikmaz olurdum.. Ablam Sinem Malkoç insan ve Dr. Olarak mukkemel bir insandir ama bunu kendiniz gormek ve yasamak istiyorsaniz mutlaka ziyaret etmelisiniz...
     1 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57255
Bazen insan sorunlarıyla tek başına baş edemez. Öyle bir anda Sinem Hanım'ı bu siteden buldum. Ciddi bir öz güven sorunum vardı. Beni ilk andan itibaren gayet samimi, sıcak ve cana yakın karşıladı. Tavrı sayesinde sorunlarımı kendisiyle büyük bir rahatlıkla paylaşabildim. Mesleğine olan saygısı, hiçbir şekilde beni yargılamıyor olması ve mütevaziliği sayesinde sorunlarıma çözümler bulmaya başladım. terapilerimiz halen devam etmekte ve ben bu süreç içerisinde kendime olan öz güvenimi kazanmaya, daha mutlu bir insan olmaya başladım. Artık hayata daha olumlu bakıyorum. Kendisiyle tanışmış olmaktan çok mutluyum. Ona inandım ve ümidimi hiç kaybetmedim. Kendisine minnettarım ve ihtiyacı olan herkese öneriyorum.
     1 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57252
uzun zamandır evliliğimde sorunlar yaşıyordum. zamanla hiç bir değişiklik olmadığı gibi her şey gittikçe kötüleşmeye başladı.bir uzmandan yardım almanın vakti gelmişti ama bu seferde eşimi ikna edemiyordum. ben de tek başıma gitmeye karar verdim ve Sinem hanımla tanıştım. seanslara başladık. kendisi işinde çok başarılı,sevecen, samimi, anlayışlı bir insan. bana gerçekten çok güven veriyordu. bir gün eşim beni almaya gelmişti.ben Sinem hanımla görüşmede iken o da beni bekleme odasında bekliyordu. görüşme sonrası beraberce odadan çıktık ve sinem hanım beni kapıya kadar geçirdi. o sırada beni bekleyen eşimle tanışma ve sohbet etme fırsatları oldu. sinem hanım o kadar yakın ve güler yüzlü davrandı ki ve eşimde bendeki olumlu değişimi fark ettiği için bir sonraki seansa benimle gelmek istedi. sayesinde evliliğimiz yoluna girdi ve sorunlarımızla yüzleşmeyi öğrendik. hayat bizim için daha kolaylaşmaya başladı. kendisine her şey içim teşekkürlerimi borç bilirim. böyle bir insanı tanımış olmaktan çok mutluyum
     1 Beğeni    
Caner KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57251
Herkes gibi bende hayatımda zor zamanlar geçirdim ve bu esnada internette yapmış olduğum araştırmalar sonucu Sinem Hanım'ı buldum. Ciddi bir uyku problemim vardı. Ne okuluma vaktinde gidebiliyor ne de normal hayatın gerekliliklerini yerine getirebiliyordum. Konuya hakimiyeti, sağlam duruşu, bilgi birikimi ve elbette bana olan sıcak ve samimi davranışı bende ilk günden itibaren bir güven oluşturdu. Benim için en önemli olanı da ailem sürekli yargılar ve şikayet ederken onun beni hiç yargılamaması ve eleştirmemesiydi. Yanında kendimi çok rahat ve güvende hissediyordum. Her geçen gün uyku düzenim yerine gelmeye başladı. Böylelikle bende hayatı yakalamaya başladım. Terapilerimiz hala sürmekte ve bende şimdiden büyük bir değişim var. Hayatımdaki bu olumlu ve büyük değişim beni çok mutlu etti ve bu gidişle inanıyorum ki daha da mutlu edecek. Benim için kendisini tanımak büyük bir şereftir. Tüm ihtiyacı olan arkadaşlara Sinem Hanım'ı büyük bir içtenlikle öneririm.
     1 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57246
Uzun ilişkiler sürdürmekte problem yaşıyordum bu sebeple bir yardım almaya karar verdim. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Sinem Hanım'a ulaştım ve seanslara başladık. Her şeyi yüzüme net ve dobra bir şekilde söylemesi beni çok etkiledi. Geçen zaman içinde hatalarımı görmeme çok yardımcı oldu. Böylelikle gördüğüm bu hatalarıma çözümler üretmemde çok etkisi vardır. Kendisi gayet başarılı ve mesleğinde saygın bir psikologtur. Hayatımın bu yeni dönemini onun sayesinde yaşamaktayım ve çok mutluyum. Şu anda da bir ilişkim var ve bundan kaçmak yerine bunu yaşama isteğim ve başarabileceğime inancım var. Artık kendime güveniyorum ve hayata daha olumlu bakıyorum. Kendisine burdan da teşekkür etmek isterim. Hayata bakış açım değişti ve daha farklı bir insan oldum. Aynı sorunu paylaşan bütün arkadaşlara Sinem Hanım'ı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ş. E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57242
sinem hanımla tanışmam evliğimle ilgili sorunlarıma bir yardım eli aradığım zaman oldu sanki bir hızır gibi yetişti saolsun onun çok faydasını gördüm kendisi mesleğinde başarılı bi o kadar da yardımcı bir insan bir arkadaş gibi bizle oturdu konuştu ve bizim prolemimizi bulup bizi yönlendirdi sorunlarımızı aşmamıza yardımcı oldu. insanın yabancı bir gözden incelenmesi ve eleştirilip farkındalık sağlaması güzel bişey ona burdan çok çok teşekkürlerimi iletiyorum hala kendisiyle görüşüyorum ve bir insan olarak bir abla olarak onu çok sevdim iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum aşılmayacak sorun yok yeterki sorunu doğru aşmanıza yardımcı olacak biri olsun oda sinem malkoçtur şiddetle tavsiye derim herkese mutlaka tanışın.
     Beğenin    
Prof.Dr. Mine Saran
5.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55988
Dr. Sinem Malkoç'la 2009 yılında Türk Alman Dostluk Derneği üyeliğim sırasında tanıştım. Derneğin çeşitli etkinliklerinde biraraya gelerek yakın bir arkadaşlık kurduk. Kendisi ile yaptığım sohbetlerde psikolojik danışmanlık konusunda kapsamlı bilgi birikimine sahip olduğunu gözlemledim. Ayrıca ikimizin de Türk ve Alman kültürlerini yakından tanıyor olmamız nedeniyle kültür farklılıklarının ortaya çıkarabileceği sıkıntılar ve bunların üstesinden gelme biçimleri üzerine fikir alışverişlerinde bulunduk. Hatta kendisinden E.Ü. İletişim Fakültesi'ndeki "kültürlerarası iletişim" dersime konuk olarak katılmasını ve öğrencilerimle kültür farklılıklarının psikolojik durumlara yansımasına ilişkin bir konferans vermesini rica ettim. Dr. Malkoç empati yeteneği gelişkin, özgüven sahibi ve nesnel biri olarak tanımlayabilirim. Kişisel özelliklerini ise, entellektüel, arkadaş canlısı. anlayışlı ve hoşsohbet olarak ifade edebilirim.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi öğretim üyesi olduğu kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
     2 Beğeni    
Erdal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55959
Sinem Hanım'a evlilik problemlerim için gittim.Kendisi gayet ilgili,mesleğinde uzman ve çok cana yakın bir insandır.Kullanmış olduğu tedavi yöntemleriyle evliliğimde yaşadığım sorunları nedenleriyle birlikte görmeme çok yardımcı olmuştur ve çözümü konusunda çok destek olmuştur.Ayrıca seans dışında da çok ilgili bir insan.Düzenli olarak belirli aralıklarla sizi arar ve hayatınızda ki her gelişmeden haberdar olmak ister ve bu da sizi değerli kılar.Ben kendisiyle çalışmaktan ve evliliğimi sayesinde yoluna sokmuş olmaktan çok mutluyum.Kendisini herkese tavsiye ediyorum ve burdan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.
     1 Beğeni    
Volkan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53365
Kendisiyle 4-5 yıldır beraber calisiyoruz.Gerçekten işini iyi yapan almanya'da eğitim görmesinden olsa gerek,disiplinli bir iş anlayışı var.Yaptığı işi ciddiye alıyor. Beraber calismaktan oldukça memnunum.İyi niyet ve samimiyet benim için önemli.Kendisine danışanlarlada aynı şekilde davrandındığını ve insanların mutlu olduğunu düşünüyorum. İşle ilgili olarak bizim dışımızda gelişen herhangi bir problem yaşadığımızda rahat birşekilde çözüm geliştirebiliyor.Sonuç olarak güvenilir,konusunda uzman,işini iyi yapan,samimi birisi diyebilirim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ozbensa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51512
Sinem Malkoç'dan yaklaşık 3 yıldır bireysel danışmanlık almaktayım.Kendisi ile, geçirdiğim bir kaza sonrasında tanıştım.Bu kazanın yarattığı sorunları gidermekten öte yeni ufuklar açtığını söyleyebilirim.Mesleğini son derece profesyonel bir şekilde icra ettiğini düşünüyorum. Psikolojik danışmanlık almak konusundaki tüm önyargılarımı bertaraf etmiş bir danışmandır. Sadece seans süresince değil, seans dışında da düşünmeye sevk edecek yaklaşımlar sunabilme konusundaki entellektüel birikimini etkilyeici bulduğumu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    
Danısan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50975
Sinem hnm ile kızkardeşimin tavsiyesi üzerine tanıştım , danışan olmak ilk başlarda epey uzak görünüyordu bana, ama omuzlarımda ki yük mutsuzluk umutsuzluk o bir adım varya o bir adımı atamama her geçen gün geriye gidiş ama en önemlisi BAĞIMLILIK rahatsızlığına tutulmam ve bu hastalığın özel hayatıma yansımaları ilişkileri yürütemem gibi problemlerim sonucunda zorlada olsa gitme kararı aldım. Tanıdığım ilk günden beri yaklaşımı olsun o adımları bana teker teker attırtması olsun bu günlere gelmeme neden olmuştur . Kendisine duydugum minneti anlatamam ve benim durumumda olan 1 kişi bile olsa bu yazıyı okursa hiç düşünmeden Sinem hnm ' a bıraksın kendisini , bu vesile ile kendisine tekrar teşekkür ediyorum .
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Gülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50375
Ben Sinem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Kızımın içinde olduğu durumu çözmek için bir uzman ararken bir arkadaşım bana Sinem hanımın bu durumda yardımcı olabileceğinden söz etti ve bizim görüşmemizi sağladı. Geçen sene kızım geçirdiği zor bir dönemde Sinem hanımla görüşmeye başladı ve kısa sürede çok güzel bir yol katetti.Bende bir anne olarak kötü zaman dilimi geçiren kızımın toparlanmasında yardımcı olan Sinem hanımı herkese tavsiye ediyor ve kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
     1 Beğeni    
İmmer
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50264
Sinem Hanım'ı bir yıl önce internette kendime uygun bir psikolog ararken şans eseri buldum.Kendisiyle 1 yıl çalıştım. Evliliğimle ilgili içinden çıkamadığım sorunlarım vardı. Sinem Hanım'ı tercih etmemdeki en büyük sebep eğitimini tamamen yurt dışında tamamlamış olmasıydı. Kendisini tanıyınca çok doğru bi karar verdiğimi anladım. Çünkü mesleği konusunda her konuya çok fazlasıyla hakim, çok başarılı ve çok deneyimli bir psikolog.Ayrıca kişisel özellik olarak ilk bakışta ciddi dursada zaman içinde aslında ne kadar güleryüzlü, samimi ve içten olduğunu anlıyorsunuz. Danışanı ile kurduğu ilişki aslında herşeyden daha önemli.Kendisi seansa gitmediğiniz zaman sizi mutlaka arıyor ve birisi tarafından önemsendiğinizi bilmek yaşadığınız o sıkıntılı dönemlerde size çok iyi geliyor. Ofisteki ortam da gayet sıcak ve randevular çok düzenli.Asla bir aksama yaşanmıyor.Ben kendisinin yardımıyla kendi gerçeklerimle yüzleştim ve sorunlarıma çözüm olabilecek tüm yolları öğrendim. Daha önce hiç psikoloğa gitmemiştim ama bu ilk deneyimimin Sinem Hanım gibi mesleğini çok ciddiye alan ve çok iyi yapan bir psikologla olması benim için büyük bir şanstı.O yüzden bir psikolog olarak kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
F.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2012
TavsiyeNo: 49134
Sinem hanımı çok sıkıntılı olduğum bir dönemde, internet araştırmasıyla buldum...Herhangi birinden tavsiye alarak gitmediğim için ilk görüşme/tanışmam merak doluydu. 4 ayı aşkın bir süredir kendisinin danışanı olarak devam ediyorum. Mevcutta sıkıntılı olduğum konu başlığımın yanı sıra , aslında kendimle ve çevremle ilgili de bende farkındalık yaratmış oldu. Bu tedavi sürecinin bitiminde daha detaylı ve konu içerikli paylaşımımı da bu sitede mutlaka paylaşmayı planlıyorum.
     2 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47864
Merhabalar, Ben 2011 yılında Sinem hanımla tanışma ve o günden bu yana kendisiyle çalışma şerefine nail olmaktayım. Kendisiyle çalışmaya başlamadan önce özgüven, iletişim ve özdeğer ile ilgili çeşitli sıkıntılarım vardı. Halen daha süren çalışmalarımızda bu konular üzerine önemli gelişmeler yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Yaşadığım sıkıntıların temellerini bulma, özdeğerimi yükseltme, sosyal ve aile içi iletişim konuları üzerinde kendisiyle çalışmış olmaktan ve kendisini tanımış olmaktan mutluluk duyuyorum. Bana kattığı herşey için kendisine teşekkürlerimi sunuyor ve sinem hanımla çalışmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41415
Merhabalar, bundan 1,5 sene kadar evvel aşırıya kaçan rejim yapma isteği, kendimi çok fazla kilolu görmem, aşırı derecede yemeğe saldırıp sonra kusmaya çalışmalarımdan tutun piyasadan bulduğum zayıflama ilaçlarına kadar giden bir durumdaydım .Yeme bozukluğu denilen rahatsızlığa yakalanmam böyle başladı . Aynaya her baktığımda kendimi yağlı bir vücuda sahip sanıyor öyle görüyordum .Ailemin araştırmaları, çabaları ve ısrarı sonucunda Sinem Hanım ile görüşmeyi kabul ettim . Kendisiyle ilk görüşmemizden itibaren iç dünyama ayna tuttu. İçtenliği, samimiyeti ve profesyonelliği, uyguladığı psikoterapi, bu rahatsızlığın daha da ileri boyutlarına gelmeden benim iyileşmemi sağladı. Beni kurtardığı, yaşam tarzımı düzelttiği ve kendime güvenimi geri getirdiği için kendisine teşekkür ediyorum.
     9 Beğeni    
E.C.P.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41370
Benim Sinem Hnm ile tanışmam bir dostum vasıtası ile oldu . Problemim cinsel tercihim ile ilgiliydi ve kendisi büyük bir özveri ve ilgiyle bana yardımcı oldu . Bilgisizliğim bir yana korku ve kaygı içindeyken Sinem hnm ile ilk görüşmemizden sonra nefes aldığımı hisetmeye başladım .Arkasından devam eden terapi döneminde ise korkularım kaygılarım yalnızlığımdan kurtulmaya başladım , iş aile ve sosyal yaşamım düzene girmekle birlikte dipsiz bir kuyuya doğru ilerlediğimi düşünürken yaşamaya geri dönmemi sağlayan Sinem Hnm ‘ a teşekkürü borç bilirim .  
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
N.G.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34896
Evliliğimin 3 yılıydı, yaşadığım özel sorunlarımdan dolayı kendimi çok yalnız, bunalmış, aşırı baskı altında hissediyordum. Sıkıntılarımı paylaşıp destek alabileceğim kimse yoktu, yada ben anlatamazdım. Bu dönemlerde kendisinden danışmanlık almış bir arkadaşımın vasıtasıyla ve ısrarı ile Sinem hnm ile tanıştım. Daha ilk görüşmemizden kendimi güvende hissetmiştim. Sinem hanımın sıcak ve samimi yaklaşımı sayesinde içinden çıkılamaz bir hal almış olan evliliğim kurtuldu. İlk görüşmeden sonra eşimle birlikte katıldık seanslara ve çok memnun kaldık. Şu an çok mutluyuz. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum
     13 Beğeni    
Figen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30112
Merhabalar, 2008 yılının Ekim ayında Sinem hnm la İzmir'de bir arkadaşımın bana tavsiyesi üzerine tanıştım.İçinde bulunduğum durumu açıkcası hiçkimsenin çözebileceğine inanmıyordum bana ilaç verip uyutarak nasıl çöbebilirlerdiki probleeri vs. Fakat Sinem hnm beni çok samimi , ilgili ve içten karşıladı yakın tavrı ile kısa zamanda çözülmemi sağladı.Seanslarımız ilerledikçe çok yol kat ettik ,yavaş yavaş düzeldim ve beni kendine güvenen hayatını boş geçirmeyen sürekli sosyal ve iletişim halinde arınmış biri oluverdim.Kendisine teşekkürlerimi iletiyor,başarılar diliyorum.
     18 Beğeni    

Sinem MALKOÇ'un Kitap ve Yayinlari Sinem MALKOÇ'un Basılı Kitap ve Yayınları
Çocuklarınızla Hayal Edin Cd'miz çıktı.

Uzman Psikolog Sinem Malkoç tarafından 3-12 Yaş Arası Özdeğer ve Özgüven geliştirmek amaçlı çalışmalar içeren Cd’nin içeriği bildiğimiz bir hikayenin ya da masalın kurgusu gibidir. Ancak gerçekte çocuğunuzun özdeğerini kuvvetlendirmek ve/veya artırmak için bir antrenmandır.

Çocuğunuz harika bir hikaye dinlerken özgüveni kelimeler, tekrarlar ve müziğin eşssiz kombinasyonu sayesinde kuvvetlenir.
Hikayeler çocuğunuzun düşüncelerini kendiliğinden doğal olarak daha güçlü özgüven ve daha fazla özdeğer hissetmesi için hazırlar.
Cd'miz danışanlarımıza ücretsiz olarak hediye edilmektedir.
Detaylar için http://www.izmirpsikolog.com.tr/cocuklarinizla-hayal-edin-

Sinem MALKOÇ'un Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Aile Danışma Merkezleri Derneği
Erickson Enstitüsü

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Bodrum Psikolog Danışmanlık Merkezi
Sadi Irmak Cad İlmik 2 Sitesi 14/4 Cevat Şakir Mahallesi Gümbet
Muğla
Adres 2:
İzmir Psikolog Danışmanlık Merkezi
1420 Sokak No 110/1 Caner Apt Kat 1 Mimar Sinan Mahallesi Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 969 61 31
Telefon 2 :
0(542) 463 93 72
Telefon 3 :
0(554) 183 40 45
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Heinrich Heine Universitesi Psikoloji ve Eğitim Bilimleri (Düsseldorf Almanya)
Yüksek Lisans
Heinrich Heine Universitesi Psikoloji ve Eğitim Bilimleri (Düsseldorf Almanya) (2005 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sinem MALKOÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca, İngilizce

Sinem MALKOÇ Mesleki Videolar Videoları
-

08:17
Top