2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN
Uzman Psikolog - Eskişehir
Kognitif Psikoterapi& Kabul ve Adanmışlık Terapisi & Rasyonel Terapi & EMDR Terapisi

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi107 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

107

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

310
(%94.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ziya ÜNLÜTÜRKUzm.Psk.Ziya ÜNLÜTÜRK
Çalışmalarını ve başarılarını hayranlıkla izlediğim güler yüzlü, samimi ve enerjisi yüksek çalışma arkadaşım, mesleki açıdan ve ruh sağlığım açısından...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Acı veren anılar, onlardan kaçınıldığı sürece rahatsızlık verme güçlerini korurlar. Bazı anı, geri dönüş ve kabuslar, en az o olayın yaşandığı an kadar üzücü ve bunaltıcı olabilir, fakat bunları yeniden yaşamanın bir yararı dokunmaz. Terapide ise, EMDR’da olduğu gibi, bu acı veren anıyla oldukça güvenli bir ortamda yüz yüze gelinir ve böylece de kendinizi bunalmış hissetmezsiniz. Bu şekilde o anının üzerine gidebilir ve üstesinden gelmek için harekete geçebilme cesareti bulursunuz.
 
Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Chiron.Us Dönüşüm Merkezi
Hoşnudiye Mah. 732. Sok. No:12/13 ( Capella Otel Karşısı) Gürdal Abacı Plaza
Eskişehir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Bilecik
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Esenyurt Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sigmund Freud Üniversitesi- ;Phd. Psikoterapi Doktora (halen)
NEU- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans
EISU-Klinik Psi. Tezsiz Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi-Psikolojik Danışmanlık ve Rehbelik
Kognitif Terapi- Mehmet Zihni Sungur
Kabul ve Adanmışlık Terapisi- Jeo Oliver/London Üni.
EMDR Terapisti(İleri Düzey)
Rasyonel Psikoterapi ADDT&BDT(İleri Düzey)


BİREYSEL PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

# Dikkat Eksikliği / Dağınıklığı
# OKUL UYUM PROBLEMLERİ
# Okulda Başarısızlık
# KARDEŞ KISKANÇLIĞI
# Kendine Zarar Verme
# ÇOCUKLUK DÖNEMİ KORKULARI
# Kekemelik
# UYKU SORUNLARI
# Sınav Kaygısı/Stresi
# SOSYAL FOBİ
# Ergenlik Dönemi Sorunları
# BOŞANMA TRAVMASI
# Depresyon
# Yas Süreci (Bir Yakının Kaybı, Ayrılık)
# PANİK ATAK
# Özgüven Kazanımı ve Motivasyon...[Devamı...]

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Özgeçmişi
EĞİTİM DURUMU
2018: Sigmund Freud Üniversitesi- ;Phd. Psikoterapi Doktora (halen)
2017-2018 : NEU- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans
2016-2017: EISU-Klinik Psi. Tezsiz Yüksek Lisans
2005 - 2009: Marmara Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik -İSTANBUL
2001 - 2005 : Bozüyük Anadolu Öğretmen Lisesi -BİLECİK


KATILIM BELGELERİ VE SERTİFİKALAR
2018- Oyun Terapisi -Sibel Cesur Akyunak
2018- Kabul ve Adanmışlık Terapisi- Jeo Oliver
2017-2018 Kognitif Terapi- Mehmet Zihni Sungur
2015 ADDT&BDT Rasyonel Psikoterapi- Albert Ellis Enstitüsü
2014 Hermes Şems Denge Enerjisi Tekniği Bireysel Seanslarda kullanımı
2014 Access Bars Consciouness ve Eğitimi ve Eğitmenliği
2014 Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımıyla Obsesif Kompulsif Bozukluğun Tedavisi - Prof. Perin Yolaç

2013 Reiki 3A Master -Önder Ergin...[Devamı...]

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nevin YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2018
TavsiyeNo: 102558
Sekiz yaşındaki oğlumun tekrarlayan tikleri için seanslara başladık.Tecrübesiyle oğlumun tiklerine sebep olan duygusal sorunları belirleyip seanslar uyguladı. Anne-baba olarak bizede nasıl destek olabileceğimiz konusunda tavsiyelerde bulundu.Oğlumun öğretmeniyle okul ortamındaki durumunu ve neler yapılabileceğini görüştü.Öğretmenimiz şuan oğlumun okulda daha neşeli olduğunu iyiki terapi aldığını söylüyor.Hatice hanımın özellikle çocuklara karşı güler yüzlü ,samimi ve sıcak davranması sayesinde oğlum seanslara severek gitti.Şimdi okulunda daha mutlu ve eve geldiğinde yüzü gülüyor.İyiki tiklerini önemseyip Hatice hanımı bulmuşuz.Çocuklarında azda olsa sorunlar sezen aileler kesinlikle Hatice hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ş.Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2018
TavsiyeNo: 102533
Hatice Hanım'ı yaklaşık bir yıl önce bu siteden bulmuştum. Kendisiyle tanıştığım dönemde -o zamana kadar farkında olmasam da-depresyondaydım. Önce kendimi fark etmemi,içerideki benle barışmamı sağladı. (EMDR ile ilk defa duygularımı net olarak hissettim sanırım.) Hayatımdaki her şeyin kendi seçimlerimden kaynaklandığını, öfkemi kontrol etmeyi, olumsuz duyguların yerine olumlularını koymayı, acı çektiğim zaman hayata küsmek yerine onunla kendi kendime başa çıkmayı, kabullenemediğim şeyleri kabullenmeyi öğrendim. Terapiden sonra depresyondan kurtuldum ve hayatımın iplerini elime aldım. İyi ki bir şekilde bu samimi, güler yüzlü ve çalışkan kadını tanımışım. Kendisine teşekkür ediyorum ve tabii psikolojik desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Kumralada
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102287
uzun zaman aklımın bir köşesinde durup ama hep ertelediğim ve birkaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştığım enerjisinin çok iyi geldiği bir psikolog.Farkında olmadan bilinçaltının esiri olarak var olmak yerine kendini tanıyıp hissederek yaşamak için kesinlikle tanışılması gereken bir bir psikolog. Kendinize yakınlaşmak mucizevi bir şey gibi bunun için kendinize şans vermek istiyorsanız Eskişehir ve çevresinde bulunanlar oldukça şanslı. Genç olması kesinlikle ön yargılı olmanıza sebep olmasın. Çünkü bu konuda ön yargımı tamamen yıktı.Bilinçaltıyla değil bilinçli yaşayalım lütfen:)
     2 Beğeni    
Ece
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101214
Hatice hanımla eşimle yaşadığımız sıkıntıların artık çekilmez bir hale geldiğinde, 35 yıllık bir evliliğin bitme noktasında,internetten araştırarak buldum.iyikide bulmuşum.sorunun yalnız eşimde değil,bendede olduğunu,2 yıl önce annemi kaybetmeminde büyük etkisi olduğunu,kendim değişirsem eşiminde değişeceğini,bana gösterdi .gerçektende öyle oldu .Eşim alkolü bırakmadı ama birbirimize karşı bakiş açılarımız değişince,aldığımız aile terapisi 5 -6 seansta sonuç gösterdi.Şimdiki zamanda gençler hemen anlaşamıyoruz deyip bir celsede boşanıyorlar .Böyle sıkıntılı herkese tavsiye ediyorum,mutlaka bir danışmana giderek evliliklerini kurtarsınlar.Haticecim sanada mesleğinde, çok ama çook başarılarla dolu yıllaarr diliyorum.
     4 Beğeni    
S.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2017
TavsiyeNo: 100619
Öncelikle merhaba, 10 yaşındaki oğlumuzun özgüven, dikkat dağınıklığı, korku ve öfkeleri vardı. Bu sitedeki yorumlar sayesinde Hatice hanım ile tanıştık. Oğlumuzu 1 yıl boyunca Hatice hanıma götürdük. Gerçekten işinde çok başarılı, aynı zamanda bize de çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini anlattı, iyi ki tanımışız. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Hatice hanıma bize karşı göstermiş olduğu güler yüz ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü ve samimi MORMAVİ ailesine sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
Aslı A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100390
Aslında kendimi Hatice hanım ile tanışmadam önceki Aslı ve tanıştıktan sonraki Aslı olarak ikiye ayirabilirim. Kendisiyle 7-8 ay kadar seanslarımız oldu. Hatta ilk gittiğimde kendime olan güvenimi yitirmiş sorunlarimla ne olursa olsun baş edemem zannediyordum. Hadi canim kadının elinde sihirli değnek yok ya diyordum. Ama ikinci gidişimden itibaren kendisinin yöntemlerini uygulamaya başladım, her gidişimde bir sonraki seansı iple çeker oldum ve gerçekten asamayacagimi zannettiğim herşeyi aştım. Artık kendine güvenen, özsaygısını yeniden oluşturmuş, baskalarina karsi sinirlarini cizebilen, hayatı seven ve kendimle ilgili herşeye değer veren biriyim. Bunlarla kalmadı tabi ki, eşimle olan iliskimizde de aşmam imkansız gibi gördüğüm herşeyi aştım. Ayrıca seanslar sırasında, bunca yıllık hayatımda hiç farketmedigim ama bilinç altımda yer etmiş biçok şey de açığa çıktı. Hatice hanımİn uygulamalarıyla hepsiyle başettim. Meğer yıllarca nelerin yükünü taşımışım da farkında değilmişim.. Ha unutmadan eskiden kedi ve köpek kabusu olan ben artık yolda gördüğümde dokunabiliyor sevebiliyor hale geldim. Hadi şimdi sihirli değnek gibi değil de nedir? Ve şimdi iyi ki diyorum.. İyi ki Hatice hanım ile tanışmışım, ön yargılarımı yıkıp seanslara devam etmişim.. Kendisine buradan sonsuzz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bundan sonraki hayatımda da kesinlikle aşamayağımı düşündüğüm bir konu olursa Hatice hanım'dan destek alacağım. Tekrar çok ama çooook teşekkür ederim. ❤
     Beğenin    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99377
Hatice hocamı internet üzerinden araştırarak buldum, doğru karar verdiğimi ilk 1-2 seanstaki bana verdiği güven ile çalışmalarımıza başladık,korku kaygılarımla nasıl başedebileceğimi yol göstererek verdi.bir arkadaş bir dost olarak samimi bir havada sorular yönelterek sorunumu bana ufak ufak belli edip neler yapabileceğimi adım adım konuştukça gördük ortaya koyduk. kendimde azalmış olarak gördüğüm güven cesaret daha da arttı.Hocamı iyiki tanımışım dedim ,hayata mevcut olan bakış açımı değiştirdi, bana sorarsanız hiç çekinmeyin gidin ne kadar yerinde bir karar verdiğinizi sizde göreceksiniz
     Beğenin    
Psk.Kubilay MERCAN
15.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98550
Hatice hanım işinde çok iyi ve işini severek yapan bir uzmandır. Meslek hayatım içerisinde , aynı üniversite de klinik psikolojiden yüksek lisans yaparken de bilgi paylaşımlarımız çok değerliydi. Özellikle çocuklar alanında ki başarısını danışanlarımdan duymaktayım. Güler yüzlü ve sevecen kişiliği ile danışmalarınızda ki rahatlamayı çok yakalacağınızı düşünmekteyim.Başarıların devamını diliyorum ablacım, hep birlikte daha başarılı günlere diliyorum.
     Beğenin    
Emel P.
31.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97030
Hatice hanımla çalışmış olduğum okula atanınca tanıştım. Malum okullarda öğretmenlerle rehberlik servisi arasında güzel bir diyaloğun,iş birliğinin gelişmesi beklenir. Maalesef bu her zaman bu şekilde gelişmez. Ben Haticeyi tanıdığım andan itibaren her zaman herkesle bu diyaloğun gerçekleştiğini gördüm. Sıkıntı ile girdiğim odasından her zaman huzurla çıkmışımdır. Öğrencilerimin sorunları ile boğuşurken hep yanımda onu bulmuşumdur. Çözüm önerileri hep bir ışık olmuştur.(hem bana hemde öğrencilerime) Öğrencilerimin sorunlarının aileleri tarafından kabul sürecinde her zaman olumlu rol oynamıştır. Zira hiçbir aile çocuğu ile ilgili sorun duymak istemez. Aile önce reddeder sonra inkar ve öğretmeni suçlama gelir. Bu durumda olan ailelerin çocuğu ile ilgili sorunu kabul etme ve bununla mücadele ederken izleyecekleri yol konusunda çözüm önerileri her zaman ışık olmuştur . Haticeciğim seni iyiki tanımışım iyiki varsın tüm okulların senin gibi rehber öğretmenlerine çok ihtiyacı var.
     Beğenin    
Handan V........
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96875
Eskişehir'de Dikkat eksikliği nedeni ile ilaç kullanması önerilen oğlumu İstanbul'da görüştüğümüz psikolog tarafından Hatice Hanıma yönlendirmesi sonucu tanıştık. Takıntıları ve dikkat eksikliği bulunan oğlum zorla geldiği terapilerden mutlu ayrılıyor. İlk görüşmede Hatice Hanımın oğlumun bilmediğim yönlerini iç dünyasındaki fırtınalarını anlattığında çocuğumu anlayamamış olmanın üzüntüsünü yaşadım. Oğlumun yanında diğer aile bireylerine ve öğretmenimize bulunduğu tavsiyelerle çocuğuma ulaşmamızı sağlıyor. Her panik yaşadığımda Hatice Hanıma sığınıyorum oğlumla birlikte bende kendimi geliştiriyorum. Bizim gibi sorunlar yaşayan ailelere kesinlikle tavsiye ediyorum. İşinde gerçekten çok başarılı.Kendisine burdan teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     15 Beğeni    
B.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96603
Bir tanıdığımın tavsiyesi ile kendisine başvurdum. Kendisi ile ilk tanıştığımda güven vericiydi ve bu hiç değişmedi. OKB Nedeni ile kendisine başvurdum. Daha önce yıllarca ilaç tedavisi denedim ancak hiç fayda göremedim, daha doğrusu ilaçlar hep baskıladı duygularımı... İlaçlarımı bıraktığım dönemde Hatice Çetinkaya Şahin ile tanışmak benim için çok güzel bir tevafuk oldu. Seans dışında ihtiyacım olduğunda ulaşabilecek olmak da güzel bir destekti... bir dost sıcaklığında... Şuan ilaç kullanmıyorum. Çok şükür ihtiyaç da duymuyorum. Bence Alanında uzman. Her an kendini geliştiren bir danışman. İçten, güvenilir ve dost canlısı... Şuan kendime güvenen, kendimden emin bir kadınım. Allah kendisinden razı olsun
     3 Beğeni    
Işıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
25.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96249
13 yaşındaki oğlumun zor bir hayatı vardı ailesel sorunlar ve tip 1 diabet ten dolayı.Hatice hanım "Allah ın bize gönderdiği bir mucize misali gibi" oğlumu normal yaşama döndürdü. Güler yüzlü,içten ,sıcak kanlı iletişimi de bunda çok etkili oldu.Şu an oğlum ve dolayısıyla ben çok mutluyuz.Bizim için yapmış olduğu her şey için kendisine çok teşekkür ediyoruz.Kesinlikle işinin uzmanı. Sorunlarınıza kısa sürede ve kesin sonuç almak için Hatice Hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
H.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2017
TavsiyeNo: 95365
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ilk kez bir tanıdığım için destek almak amacıyla kendisiyle görüştüm. Tanıdığım kişi ondan destek almamasına rağmen çok ilgiliydi. Hatice hanımı oldukça sanimi buldum. Bir süre sonra ben destek almaya karar verdim. 3-4 kez gittim. Yaklaşık 1 aylık bir süre sonunda yaşam kalitemin arttığını, bana gerçekten büyük katkı sağladığını farkettim. Kendimi keşfetmemi sağladı. Seanslarda öğrendiğim şeyleri yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen hala mutsuz hissettiğimde zaman zaman uyguluyorum. Destek almaya ihtiyacı olanlara, zaman kaybetmeden iletişime geçmelerini tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
İpek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Mart.2017
TavsiyeNo: 95164
Hatice Hanım hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biridir... Çocukluğumdan beri hissettiğim, sebebini bilmediğim huzursuzluk ve korkularım vardı. Çoğunlukla mutsuzdum. Hayatımdaki her şey güzel gitse bile içimde hep bir boşluk vardı ve bu boşluğu hiçbir şeyle dolduramıyordum. Anda kalamıyordum. Hep geçmişi özlüyor, gelecekten ve bilinmezlikten kaygı duyuyordum. Kaygılarım o kadar artıyordu ki çoğu zaman titremelere ve kasılmalara sebep oluyordu. Kendimi hiç önemsemiyordum. Hep insanların düşüncelerine göre şekillendiriyordum kendimi. Büyük bir güvensizlik içinde boğuluyordum ve hep bir şeylere bağımlı hissediyordum. Kısacası kendimi sevemiyordum. Hep korkularımla savaşıyor, kaybediyor ve hep yorgun oluyordum. Çevremdeki insanlara içimde yaşadığım sıkıntılarımdan bahsettiğimde beni anlamadıklarını hissediyordum. İyice yalnızlığın içine düşüyordum. Bir çıkış yolu aramaya başladım, araştırdım ve bu site sayesinde Hatice Hanımla tanıştım. Beni benden daha iyi anladı ve hayatımda ilk defa gerçekten anlaşıldığımı hissettim. Ayrıca bilinçaltımda çocukluğumdan kalan korkuları temizlememde o kadar çok yardımcı oldu ki... Korkularımdan kurtulmamla birlikte kendimi keşfettim, kendimi sevdim ve her şeyi başarabilecek gücü buldum içimde.. Hayatın zorluklarına karşı daha dayanıklıyım artık. Kendimi tanımamı, gücümü kazanmamı sağladığı ve hayatın tadını çıkarmayı öğrettiği için Hatice Hanım'a çok teşekkür ediyorum.. Hayatımın dönüm noktası oldu, İyi ki tanımışım.. İçinizde başa çıkamadığınız korkularınız varsa ve hayata karşı kendinizi güçsüz hissediyorsanız kesinlikle Hatice Hanıma danışmanızı tavsiye ediyorum..
     9 Beğeni    
Ayşen (Danisan)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94810
Hayatımın cok zor bi döneminde tanıştık ilerlemem gereken yolda yalnız olsaydım eminim basaramazdim bana yeni bi hayat hediye eden hatice hanima çok teşekkür ediyorum hayatimdaki sayılı iyiklerimden biri çok memnunum iyiki tanimisim sizi terapilerde zaman zaman beni zorlasa da benim için en doğrusu olduğunu biliyorum artık yaşadığımız hayatı en iyi yönlendirecek olan biziz herkesten herseyden önce biz şimdi yaşadığım herseye karşı çok daha güçlüyum sizin sayenizde zaman zaman belki yine umutsuzluğa düşücem ama biliyorum ki bana yardımcı olucak harika bi danışmanım var bu beni güvende hissetmeme yeterli oluyor hersey için tekrar tekrar teşekkür ederim sizi tanımaktan çok mutluyum herkese şiddetle tavsiye ediyorum 😊😊😊😍😍 Hayatta içten bi gulumsemeden daha önemli hiç birşey yok Hep gulmeniz dileğiyle...
     3 Beğeni    
Savaş MAHMUTOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94775
Hatice hanımla tanışma fırsatını 2016 yılında İESU Klinik Psikoloji yüksek lisansı esnasında elde ettim . Terapi ve danışan ile ilgili kafamdaki soruları profesyonel ve GERÇEKÇİ bir şekilde cevaplayacak birine ihtiyacım vardı . Tüm içtenliğimle söylemek gerekirse Hatice hanımın ciddi terapi deneyimine sahip olmasına rağmen mütevazı [ asla kendi reklemını yapma gibi bir derdi yok ] ve samimi davranışları beni çok etkiledi. Kişilik itibariyle sonuç odaklı olmam ve hatice hanımın aldığı eğitim ve benimsediği ekolün [ EMRD , ADT...] uyuşması beni dahada mutlu etti . Hatice hanımdan danışma hizmeti almak isteyenlere gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirimki çözüm odaklı , sempatik ve etkileyici bir psikolojik danışman tanımanın mutluluğunu yaşayacaklardı. *[ Hatice adının anlamı uyanma , farkına varma demektir. Dilerim aldığınız danışma hizmetinden sonra çok daha güzel bir hayata uyanırsınız ]
     3 Beğeni    
Onur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94689
Kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemde tanıştım Hatice hanım ile. Uzun zamandır bir sorun ve sıkıntımın olduğunu düşünüyordum ama nasıl olsa geçer atlatılır diyerek hep ötelemiştim ve sonunda kendi başıma başa çıkamayacağımı anlayıp Hatice hanım ile görüşmeye karar verdim. sorunumun ne yapsam çözülemeyeğine inanan biri olarak gittim görüşmeye. Çok kısa bir süre içinde düşüncelerimin değiştiğini hayata daha olumlu daha güzel daha korkusuz bakmaya başladığımı farkettim. bütün olumsuzluklar sıkıntılar uçup gitmişti. olumlu düşüncelere gerçekten sahip olduğunuzda hayatınızın nasıl Harika mutlu bir hal aldığını lütfen deneyimleyin derim ben. Şu an baktığımda ise Hatice Hanım ile keşke daha önceleri tanışsaymışım diye düşünüyorum:) Çünkü hayat gerçekten çok kısa o yüzden bir sorununuzun olduğunu düşünün yada düşünmeyin ama mutlaka Hatice hanım ile bir görüşün..
     3 Beğeni    
Özlem-Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94634
merhaba, Hatice hanımla,arkadaşımın mor mavi danışmanlık merkezini söylemesi üzerine tavsiyeediyorum.com adresinden araştırma yaparak gitme kararı aldım.özellikle belirtmek isterim Hatice hanımı tanıdığımız için oğlum ve ben kendimizi çok şanslı hissediyoruz. oğlumun kendine olan güven eksikliğini,kendini ifade edememe konusunda ve bunlara bağlı olarak ta özellikle derslerindeki başarısızlık sebebiyle Hatice hanımın desteğini aldık. oğlum biraz asık suratla gitse de seanslardan sonra gülerek mutlu bir şekilde ayrıldık.Hatice hanımın güler yüzü,samimi ve içten davranışı pozitif enerjisi insana gerçekten yaşama sevinci veriyor. Bu sene oğlum 7.sınıf ve birinci dönemi hatice hanımın desteğiyle başarılı olabileceğine inanarak kendine güvenerek çalışmasıyla teşekkür belgesi almıştır. Hatice hanıma bize gösterdiği ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederek başarılarının daim olmasını dilerim. Ayrıca gittiğimiz her zaman bizi güler yüzle karşılayan çalışma arkadaşlarına da teşekkür ederim. sizi unutmayacağız Hoşçakalın,
     4 Beğeni    
B.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94507
Hatice hanımla kendimi tek başıma hayat mücadelesinin içinde bulduğum anda tanıştım. Onun yardımlarıyla kendimi daha çok seven, daha çok inanan, daha güçlü olabilen biri oldum. Kendimle ilgili katedecek bir miktar daha yolum olduğunun farkındayım. Ama Hatice hanım, yol haritamı elime verdiği için bunu nasıl yapabileceğimi, sorunlarımın çözümlerinin bende olduğunu biliyorum. O bana bir arkadaşın, kardeşin ve hatta anne-babanın öğretemedikleri öğretti. Artık hayatı kaos ve sorunlar yumağı olarak görmüyorum ve insan psikolojisini anlayabiliyorum. İletişim sorunlarını teşhis ve çözme konusunda da seviye katettim. Kısacası Hatice hanım '' iyi ki tanımışım'' dediğim insanlardan. Kendinizi keşfetmek, farkındalığınızı artırıp sorunlarımızın üstesinden gelebilmek için Hatice hanımla görüşmenizi ısrarla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     6 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94425
Hatice Hanım'a ev ahalisi olarak hayatımızın en gergin ve tahammülsüz zamanında yine bu sitede ki tavsiyeleri okuyarak ulaştık . İki oğlumun bireysel ve aralarında yaşadıkları problemelerine, benim öfke krizlerime ve kronikleşmiş depresyonuma derman oldu. Çocuklarımda sandığım sorunun aslında kendimde olduğunu, önce kendimiz değişince etrafımızda ki herkesin olumlu değiştiğini onun sayesinde anladım. İyi ki varsınız, sizin gibi insanlara her zaman ihtiyacımız olacak çünkü hem çalışkan, hem özverili, hem de anlayışlısınız. Yaralarımızı iyileştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.
     6 Beğeni    
Zeynep DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92365
Nefes almakta zorlandığım, kendimden nefret ettiğim ve geçmişteki sıkıntılarımın peşimi bırakmadığı bir dönemde Hatice Hanım'dan yardım almaya başladım. Hatice Hanım'ın rehberliğinde kendimi gerçekten tanımaya başladığımda problemlerimde çözüme kavuşmaya başladı. Uyguladığı yöntem sunduğu çözümler her zaman yerinde ve işe yarar olmuştur. Hayatıma devam edebilmemi sağladığı için, ilerlememe yardımcı olduğu her zaman minnet duyacağım. Eskişehir'de geçirdiğim zamanda iyi ki var dediğim nadir insanlardandır. Sonsuz güvenle kendinizi emanet edebileceğiniz bir rehber.
     4 Beğeni    
Rukiye USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92357
Merhaba haticeciğim hemen hemen ilk tanışanlardan biri olarak iyi ki tanımışım diyorum. Oğlum ve bana çok yardımcı oldun. Şimdi daha iyiyiz. Kısaca haticeyi anlatmak gerekirse benim için hani bir dolap vardır ya o dolabın içinde de sihirli bir ilaç vardır ya seni kurtaracak işte o Haticedir. Zaten onu gördüğünüzde önce huzur verir size sonra derdinize deva olur Haticenin tecrübesine çok güveniyorum. Başım sıkıştığında ilk gideceğim kişidir kendisi. Böyle bilgili kişileri başımızdan eksik etmesin allah çok çok tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Ecem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92344
Yoğun bir hayatımdan sonra bir süreliğine bir boşluğa düştüm ve bu süre zarfında kaygı,endişe ve korku duygularım hat safhaya çıktı.Başta tek başıma üstesinden gelebileceğimi düşündüm denedim ama başa çıkamadım ve TavsiyeEdiyorum.com' dan araştırma yaparak Hatice Hanıma gitmeye karar verdim. İyi ki de bu kararı vermişim kendisi çok tatlı ve işine çok önem veren, işini zevkle yapan birisi. O sakin ses tonuyla insana huzur veriyor. Başta nasıl bir süreçten geçeceğimi bilmiyordum ve bu duygularım hiç kaybolmayacak ve hayatımın her anında bana rahatsızlık verecek gibi hissediyordum.Sürekli tedirginlik vardı üzerimde ama Hatice Hanımla bunların üstesinden gelmeyi başardım ve kendimi mutlu hissediyorum bu kadar kısa sürede sonuç almaya başlayacağımızı hiç düşünmemiştim. Herkesin hayatında zaman zaman problemleri olabilir bu çok doğal bir şey! problemsiz, hiç bir sorunum yok diyen insan anormaldir. Kesinlikle psikolojik destek almaktan çekinmeyin...
     2 Beğeni    
Günay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2016
TavsiyeNo: 86783
Hatice Hanım, Eskişehir'de kendimizi şanslı hissttiren insanlardan biridir. Öncelikle uzmanlığı, insani yaklaşımı hem beni hem de aile bireylerimi ayrı ayrı etkiledi. Hayatlarımıza bilinçli açılan üçüncü bir göz oldu. Üstelik Hatice Hanım'la tanıştıktan sonra kendisine saygı duyup ve onu sevmemek de mümkün değildir. Lütfen Hatice Hanım'ın size daha iyi ulaşabilmesi için önce kendiniz sonra etrafınızda gerçekleştirmek istediklerinizin gönüllülük esasına bağlı olduğunu unutmadan gidin. Kısacası Hatice Hanım'ın tecrübesine güvenerek ona rahatlıkla danışmanızı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
N.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Mart.2016
TavsiyeNo: 86589
Hani dibe vurursunuz da bir el sizi tutup çikarsin istersiniz ya..Iste dogru olduguna inandiginiz bu istegin aslinda dogru olmadigini, kisiyi kendisinden baskasinin cikaramayacagini ve icimizde bu gucun cok daha fazlasinin oldugunu ogretti bana Hatice Hanim. Ilk basta caresizlik icinde gittim ve yine konusucaz o an rahatlayacagim onyargisi vardi. Ama oyle olmadi. Hayatimda ilk defa bir insan (ki ben melegim diyorum) beni bana anlatmadan, sadece tuttugu isikla benim kendimi cozmemi,ozume ulasmami sagladi. Oyle guzel bir duygu ki sabah gune gulumseyerek basladiginizi gormek,takinti, sorgulama, suphecilik vb. Dusuncelerinizin hayatinizdan silinip gittigini ayni durumlari yasasiginizda verdiginiz tepkilerden yok olduklarini gormek..Hersey insanin ozunde ve ben ozume Hatice Hanim sayesinde ulastim. Hayat meger cok basitmis..illaki sorunlar hayatinizda olacak ancak ozunuze ulastiginizda nasil yok edebileceginizi de biliyor olacaksiniz..Nasil mi? Karsisindaki kisiye gercekten hasta gozuyle bakmadan yaninizda olan Hatice Hanim ile...
     12 Beğeni    
Ebru Bıkmaz
12.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84908
Hatice Hanım ile bizim okulumuza atandığında tanıştım.Kendisiyle aynı okulda çalışmaktayım.Yaptığı çalışmalar,mesleğinde kendini geliştirmek için katıldığı eğitimler , okulumuzdaki veliler ve öğrencilerle yaptığı görüşmelerin olumlu sonuçlarını gördükten sonra kendimle ilgili sorunlarımda profesyonel olarak yardım alabileceğimi düşündüm.Duygusal açıdan çok yoğun olduğum bir evrede yardımını aldım. Sürekli daralan bir küpün içerisine sıkışıp kaldığımı düşünürken bir ışık belirdi.Disiplinli çalışması konu üzerindeki hakimiyeti bana güven veriyor.teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Hilal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81893
Öncelikle bu yazıyı okuyacak olan herkese merhaba Hatice hanım ile tanışmamız 1 yıl önceydi ve 1 yıldır düzenli olarak kendisinden terapi almaktayım.Bu yazıyı birçok psikolog ve psikiyatr tanıyan aynı zamanda bir süre psikiyatri servisinde yatan biri olarak yazıyorum bu noktada kimseye güvenim kalmamışken artık beni ''iyi'' yapacak herhangi tedavi yönteminin kalmadığını düşündüğüm hayatla olan ince bağımın da kopmak üzere olduğu çok zor sıkıntılı bir süreçte iken Hatice hanımla tanıştım.Bugün 1 yıl öncesine dönüp baktığımda kendisi gerçekten benim çok büyük şansım ve bunun kelimelerle tarifi yok karşıma çıktığı tarih , zamanlaması o kadar manidar ki.Benim hayatımda ki yeri o kadar ayrı ve farklı ki onun sayesinde ciddi anlamda nefes aldığımı hissediyorum.İnsan ilişkilerinin nasıl olduğu nasıl yürütüldüğü, tramvaya binerken ki büyük korku ve bir süre binememe hali, bazen saatlerce süren kriz anları, bazı anlar yanımda olan kişiyi unutmam içinde bulunduğum şehri unutmam,yüzümü tanıyamamak en yakınlarım dediğim insanlarla dahi bu süreçte aramın bozulması ortada hayat kalitesi diye bir şeyin kalmadığı hatta hayat diye bir şeyin kalmadığı anda Hatice hanım karşıma çıktı ve bakış açımı değiştirdi. Terapiler sayesinde hiç geçmeyeceğini sandığım unutkanlıklarım bile geçip gitti şuan gerçekten hayatı her manasıyla yaşamak sonuna kadar her şeyi tatmak istiyorum onun sayesinde.Fakat bu demek değil ki artık hiç problemlerle karşılaşmıyorum hayatımda sorun yok her şey yolunda aksine yine yoğun hatta eskisinden daha yoğun ama onun sayesinde hayat akışı içersin de artık her şeyi çözmeye gücüm var yüzleşmekten, deneyimlemekten korkmuyorum.İşte bu yüzden onu hepiniz tanımalısınız ve onun samimiyetiyle, güler yüzlülüğü ile hala bir şansınızın daha olduğunu sonuna kadar hissetmelisiniz.O iyi ki var ve iyi ki hayatımda :)
     1 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81881
Hatice hanımı ilk tanıdığımda,sohbet edemeyen,fikirlerimi açıkça sunamayan,duygularımı içimde yaşayan,huzursuz,kaygıları ve korkuları yoğun!kendi hatalarımla yüzleşmekten korkan biriydim.Ama onun güler yüzü,samimiyeti,profesyönel yaklaşımıyla kendimi buldum..artık huzurlu ve mutluyum..çocuklar üzerine yoğunluk vermiş olsada yetişkinlerinde en az 1kez tanışmaları gereken birisi.iyiki hayatımda ve inşallah hep hayatımda kalır güzel yürekli insan ☺️
     2 Beğeni    
Zekiye Nur Aydınoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81876
Düşünün ki; küçüçük ve havasız bir evin içerisinde yıllarca kendinizi ve başkalarını hapsetmişsiniz. Çünkü eğer çıkarsanız herkesin sizi bırakıp gideceğini düşünmüşsünüz. Üstelik kapının anahtarı yok. İşte tam bu sırada Hatice'yle tanıştım. İlk işi beni konuşturmak oldu.. Hiç tanımadığınız birine dibine kadar özel hayatınızı anlatıyorsunuz.. O ise sizi mükemmel anlamda dinliyor. Siz bile anlatırken dikkatinizi kaybederken o bir saniye bile gözlerini sizden kaçırmıyor. Ee ne oluyor böyle diyeceksiniz? :) Ne oluyor biliyor musunuz? Şimdi o evin kapısı açık, bahçesi rengarenk çiçeklerle süslü, kapısında adım yazılı ve bir de zil var. Yani anlayacağınız içeridekileri özgür bırakarak kendimi özgür bıraktım. İsteyen gelip beni ziyaret edebilir artık. Ama kapıyı açıp açmamak benim elimde. Şu cümleleri söylemek, içten içe kabul etmek çok zor.. Hatice ise bu cümlelerin gizli öznesi. Onun gözlerine baktığınızda hep samimiyet ve biraz yeşillik göreceksiniz. Bırakın oraya kendinizi. Emin olun o size bütün zorluklarınızda eşlik edecek. Teşekkür ederim canım benim. Başarılarının devamıda kendin kadar güzel olsun!
     5 Beğeni    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81873
İnsanın hayatında aşılması güç,içinden çıkılması zor dönemler oluyor.Yaşıyosun yaşamasına ama keşke yaşamasam diyosun bi taraftan.Kaygılarını düşüncelerini korkularını kontrol etmekte zorlanıyosun.Evet bunlar her insanın başına gelebilir.Bunda utanılacak birşey görmüyorum.Bende böyle bir durumun tam ortasına düşmüştüm 1 yıl kadar önce.Ama Hatice ablam çekti çıkardı beni ordan.Tekrardan yaşama dönmemi sağladı.Kendisini mesleğine adamış bir insandır.Eğer böyle dönemler geçiriyorsanız gidip Hatice Çetinkaya Şahin e danışmaktan çekinmeyin.İlla ki danışanı olmanıza gerek yok.Gidip kendisi ile tanışmak bile yeterli bence.Hayatında bu alanda büyük başarılar yaşayacağına inanıyorum.Kendisine burdanda teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    
Tanju
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
9.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81283
Hatice hanımla 5 yıl önce tanıştık.Büyük oğlumun takıntılar vardı Hatice hanım'ı tavsiye ettiklerinde açıkçası pek iyimser değildik. ilk seanstan sonra takıntıların azalması şaşırttı .3. seanstan sonra da oğlumuz tüm takıntılarından kurtuldu bir ay önce kucuk oğlumuzun Tikleri için Hatice Hanım'a gittik güler yüzü ve güven veren konuşmasıyla oğlumuzu rahatlattı küçük oğlumuzda tiklerinden kurtuldu .Bizim gibi kararsız aileler mutlaka gitmeli.Bu bir tesadüf değil. Bizlerde çocuk yetistirirkren hatalar yapıyoruz.Hatice hanım bize doğru yolu gösteriyor. Mor mavi ve Hatice hanıma Teşekkürler. Rabbim sizi ve sizin gibileri başımızdan eksik etmesin.
     5 Beğeni    
Merve
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79504
Hiç tanımadığınız bir insana kalbinizin acılarını açmak ne kadar kolay olabilir? Ama öyle insanlar vardır ki ilk gördüğünüz anda size büyük bi güven verir. HATİCE CETİNKAYA ŞAHİN'in benim hayatımdaki rolü böyleydi. Güven... Öyle anlar yaşadımki acılarımı anlatmama ragmen aramızdaki sohbetin hiç bitmemesini istedim. Saatlerce konuşabileceğim güvenli bir ortamın olduğunu bilmek güzel bi duygu. Size hayatin kurallarını kendinizin koyabileceğinizi size sizden başkasının zarar veremeyeceğini öğreten guzel insan. Genel geçer kalıplardan uzaklaşıp sadece siz olabilmeniz için büyük bir destekçi. Ve biliyorumki hangi şartlar altında olursa olsun bi alo kadar yakınımda. Sadece bir merhaba ile gülen yüzüne baktığımda huzur bulabildigim nadir insan. İyiki varsın..!
     13 Beğeni    
Zeynep Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72767
"'Her şey bitti!'anlardan biriydi" diye başlıyordu okuduğum bir kitapta. Benim için her şey bitmemişti çok şükür ama öyle çok şey birikmişti ki artık bir damla dahi kaldıramıyordu yüreğim, ruhum ve hatta bedenim. Evet artık bedenim de "dayanamıyorum!" diye bas bas bağırıyordu ama ben kulaklarımı tıkamış gibi duymuyordum. ve bir gün bıçak kemiğe dayandı. yardım almazsam nefes de alamayacaktım sanki. hemen ulaştım Hatice Hanım'a. Kendisini önceden tanımanın verdiği rahatlıkla anlattım sıkıntılarımı. Müsait olduğunda uğra bir test yapalım istersen dedi ve ben ilk fırsatta soluğu kapısında aldım. O gün beni kapıda karşılayan hanımefendinin de güler yüzü sayesinde "doğru yerdeyim!" dedim. Dev bir aynada kendimi gösterdi Hatice Hanım bana. Kocaman zannettiğim ben meğer ne de küçükmüşüm, ne de küçültmüşüm kendi kendimi! Meğer kimseler bir şey yapamazmış bana ben izin vermezsem. Geldiğim noktaya ben sürüklemişim kendimi. EMDR ve Duygu çalışmalarıyla birer birer söküp atmaya çalıştık tüm birikenleri. Kısa zamanım vardı maalesef. Ancak bir kaç seansta bile öyle hafifledim ki... Bambaşka şeyleri konuşurken anlatmaya başladığım yaşanmışlıkların izleri, elimde olmadan akıveren gözyaşlarıyla yıkanıverdi. Minnetim çok büyük. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı andır bu! Dünya psikologlar gününü kutlarken demiştim ya "sizler bizim deniz fenerimizsiniz!" İyi ki varsın Deniz Fenerim! İyi ki dokundun benim hayatıma da gül yüzünle güzel yüreğinle... Nicelerinin yoluna ışık tutman dileğiyle... Kalbinden geçen tüm dileklerin gerçekleşsin inşallah! sonsuz sevgi ve minnetlerimle... Zeynep Ç.
     15 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71530
Merhaba, Hatice hanım ile arkadaşım aracılığı ile tanıştım kendisini tanımaktan çok mutlu oldum mesleki bilgisi,Problemi tam olarak tesbit edip nokta atışı ve hızlı çözüm yöntemleri,Etrafa yaydığı o muhteşem pozitif elektrik benim üzerimde dolaşan kara bulutları dağıtmama birinci derecede etken olmuştur, aldığım ilk danışmadan itibaren hayatımda birşeylerin değişmeye başladığını farkedip bunu sürekli hale getirdiğimde bir çok şeyin yoluna girdiğini yaşamdan keyif almaya başladığımı söyleyebilirim pozitif enerjisi dünya üzerinde böylede bir insan varmış diye şaşırtıyor inanın tanımakla çok şey kazanacağınız ender bir insan, bu günlere gelmemde büyük katkısı olan hatice hanıma çok teşekkür ediyorum...
     7 Beğeni    
Merve Mumyakmaz
29.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71314
Kendisini çalıştığı kurumda staj yaparken tanıdım.Mesleğinde oldukça profosyonel olduğunu düşünüyorum.Kendisini meslekte idol olarak gördüğümü de söyleyebilirim.Çalıştığı kurumdaki çalışma arkadaşlarıyla oldukça uyumlu davranışlar sergilemektedir.Kendisinden ve çalıştığı kurumdan her açıdan aradığınız şeyi bulabileceğinize eminim. Gözlem yeteneğinin oldukça iyi olduğunu ve teorik bilgisinin de oldukça yeterli olduğuna stajım sırasında bir çok kez tanık oldum.Ayrıca danışanlarına karşı oldukça ilgili,samimi ve güleryüzlü.Danışanlarına sadece terapi esnasında değil sosyal hayatında da yer veriyor.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nazile
8.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70767
İnsan bazen kendini dinlemek ister, bir ses olsa da Rahatlasam der. Tam bu noktada iç sesiniz gibi gelir Hatice Çetinlaya Şahin' in sesi...anlamlandırmakta güçlük çektiğiniz ne varsa aslında onun bir adının olduğunu görürsünüz. Güzeldir onunla konusmak, size bir ayna tutuyor olması farklıdır, size sizi anlatması ise tarifsiz bir yardım, bir mutluluk...Hislerime tercümansın derim hep onun için. Beni kendimle yüz yüze getirdiği için, iyi bir arkadaş oldugu daha önemlisi işini hakkıyla yaptığı için... Bazı insanları tanımak ayrıcalıktır, Hatice benim hayatımda bu cümleyi kurduran nadir insanlardan... Kendimi ve duygularımı onun yanında güvende hissediyorum...
     4 Beğeni    
Gökkuşağı :)
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
23.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70459
Pencereden baktığımda mevsim sonbahar ya da kış bile değildi. Siyah ve beyazdan ibaretti, hayatımda olan her şey gibi. Grisi bile yoktu hayatımın. Ya siyah olmalıydı ya beyaz. Olmadı mı? Olmadıysa bütün oklar beni gösterir, suçlu ben olurdum. Omuzlarıma taşıyamayacağım yükü kendim yüklerdim. Çocuklukta yaşanan tramvalar ve sonrasındaki duygu yoğunluğu hayatımı tuzsuz bir hale getirmişken Hatice hanım ile tanıştım. Azmi, enerjisi, samimiyeti ile meşakkatli bu yolda her daim yanımda oldu. Yorucu olan yolun sonunda ise dört mevsimim var :) penceremden baktığımda bütün mevsimleri görebiliyor, kuşların sesini duyabiliyor, en önemlisi sevgiyi hissedebiliyorum. Hatice hanım çalışmış olduğu yöntem ile çok iyi sonuçlar elde edebiliyor. Psikolojik destek almaktan korkmayın :)
     10 Beğeni    
Fk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68537
İnsan hep hayatında bir yerde bazı şeyleri sorgulamaya başlar. Ben belki bu çıkmaz sokağa herkesten, her şeyden çok önce girdim. Belki de kaybolmaya başlıyordum. Ben sorguladıkça ailem beni bu çabadan sıyırmaya çalıştı. Ailemle aram açılmaya başladı. Evet biliyordum uzman desteğine ihtiyacım vardı. Uzman destek bir yana, kapkalın sepsert surlarla ördüğüm o benliğime onu alabilecek kadar da samimi ve içten birisi lazımdı bana. O kişiyi iyi ki bulmuşum ve iyiki Hatice Hanım'ın danışanıyım. En başında işin hiç yol kat edemeyeceğimden emindim. Boşa gittiğimi düşünüp durdum ilk iki seans. Düşünmekte de haklıyım, ta ki konuşma sırasını O'na verip benim dinleme koltuğunda oturma sıram gelene kadar. Yazımın başında anlattığım hem uzman hem samimi, içten kombinasyonuna sahip olduğu için gerçekten çok ilerleme kat ettim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. FK.
     3 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68055
Ne yazık ki düşüncelerin ortak bir kalıba dökülmüş bir toplum olduğumuz için;psikolog denilince akla ilk "Ben deli miyim?" sorusu ve psikolog ne yapar?(karşındakini dinler sonra parasını alır.) düşüncesi geliyor. Hayatında daha önce herhangi bir meyvenin tadına bakmamış bir insana, o meyve hakkında rengi,şekli,neye benzediği dışında tadı ile ilgili bilgi aktaramazsınız. Tadını bizzat birebir kendisinin bakması gerekir.Bende Hatice Hanım'ın seansına birebir katılmadan size seanslarının lezzetini buradan aktaramam.Tadına bakmak gerekir. Eşimi kaybettiğim zamanda Rabbım tarafından gönderilmiş bir meleğim oldu. Çevremdeki bir çok insan bana intihar eder gözüyle bakarken, o hiçbir ilaca hiçbir hastahanede yatılı tedavi görmeme gerek bırakmadan yaşadığım travmadan beni çekip çıkardı. Hayatımın saati durduğu anda onun tik tak seslerine yeniden can verdiğin için teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     8 Beğeni    
Fadime YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2014
TavsiyeNo: 67427
Hatice Hanım ile oğlum 1.sınıfa başladığında tanıştık. Davranış bozukluğu ve dikkat eksikliği sorunları yaşıyorduk. Arkadaşlarına ve öğretmenine uyum sağlayamamıştı. Çıkmaza girdiğim ve umutlarımın tükendiği bir noktada Hatice Hanım çıktı karşımıza. Bizi kapıda karşılaması güler yüzü samimi tavrı beni çok etkiledi. Oğlumuda etkiledi ki daha ilk görüşmede ben Ege'nin birine bu kadar yakın davrandığını gördüm. Sabrı, çocuklara olan sevgisi beni büyüledi. 4 aydır görüşüyoruz kendisiyle oğlumun okul hayatı düzene girdi. Okulda hem başarılı hem de sevilen bir çocuk. İstediğiniz zaman arayın ben her zaman yanınızdayım demesi güven vericiydi. Bana tavsiyelerde bulundu, öğretmen ile aramızda köprü oldu, kalkıp benimle birlikte rehber öğretmenle görüşmeye gelmesi büyük incelikte. Doktorumuzdan öte bizim ailemizden birisi artık. Bizim için çok değerli. Oğlumun Hatice ablası benimde akıl hocam. Bu kadar kısa sürede geldiğimiz noktaya inanamıyorum. Sanki elindeki sihirli değnekle dokundu hayatımıza. Mutluluğumuzu geri verdi bize. İyi ki tanıdık. Bizim gibi sorunlar yaşayan ailelere kesinlikle tavsiye ediyorum. Başka adres aramayın. hiç pişman olmayacaksınız. İşinde gerçekten çok başarılı. Çocuğunuzu Hatice Hanımın sevgisinden mahrum bırakmayın. Kendisine burdan teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
     8 Beğeni    
Emine B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66628
Hayatimda asamadigim sorunlarim vardi.Geçmişe saplanip kalmistim ve hic bir şeyden mutlu olmuyordum.İlaç kullanip saatlerce uyumayi da hic istemiyordum. İste tam bu durumdayken nette hatice hanimla karsilastim.ilk görüşmede beni çok güzel dinledi ve anladi. 3 ya da 4 seansta sorunlarimdan kurtulacagimi söyledi ilk basta inanamadim tabiki ama 4. Seansa geldiğimizde artik başka bir ben vardi karsimda artik kendi kararlarini verebilen mutlu huzurlu bir insan olmuştum. Geçmişe ait bütün yuklerimden kurtulmustum simdi daha kaliteli bir yasantim var iyi ki varsin ve iyi ki seni tanimisim hatice çetinkaya.Sorunları olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum .
     11 Beğeni    
Burcin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
19.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66522
Hatice Cetinkaya ile ilk olarak duygu devrelerine calistik. Bunları calismadan önce cok kaygiliydim içimde yasadigim huzursuzluklari anlamlandiramiyordum. Ailemle catismalarimiz oluyordu. Zamanla bu tur olumsuz duygularim olumlu yönde ilerlemeye başladı aktif hayatimda bunun çok yararini gördüm şuan ise ciddi anlamda hayatimda kendi kendime yetebilen bi insan oldum ve daha mutluyum Hatice hanimla calistigim için çok memnunum ve herkese EMDR ve Duygu Calismalarini tavsiye ederim teşekkürler.
     1 Beğeni    
Haluk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
6.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66181
Hatice hanım hayatımın tükendiği, umutlarımın bittiği, yaşama dair tutunacak bir dalım kalmadığı kötü bir dönemde karşıma çıktı. Kendimi çıkmazda sanmak değil belkide kaybetmişken tekrar kendimi buldurdu bana. bilinç altınızda (sizin bile bilmediğiniz) bir problemi kendi kendinize çözdürüyor size.... Sicak kanli ve icten davranislari beni her seferinde daha da etkiliyor ve yakinligimizi arttiriyor. Hatice hanım hayatımda bir dönüm noktası oldu değişimi sadece ben değil çevremdeki tüm arkadaşlarım farketti. Hatice hanım gerek yaklaşımı gerekse bilgi birikimini aktarmasıyla inanılmazı gerçekleştirdi. Arkadaşça yaklaşımı, sorunları özenle ele alışı, günün hangi saatinde olursa olsun çekinmeden onu arayabileceğimi söylemesiyle kendimi ona çok yakın hissettim. Ve gecenin bi vakti aradığımda dakikalarca beni dinledi tavsiyelerde bulundu… hayattan kopacağım artık dediğim anda beni tekrar hayata bağladı. başarılarının devamını diliyorum ve kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum.Hepinize gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Mehlika YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65732
Benim kizim 4 sene önce bosanmis bi anne babanin cocugu . Bu durumda oda hakli kendine göre bzde tabiki bosanma öncesi ve sonrasi yasadigimiz olaylar aysenurun dahada sinirli bi cocuk olmasina yol acti . Ve bigün yolumuz haticeyle kesisti . İlk tanisip isinma her zaman zordur ama ilk gün haticeyle diyalogumuz nasilsa bugunde ayni o benim icin ailemizin kizi gbi aysenur icinde mükemmel bi arkadas . sicacikligi ve bu kadar bizden biri olmasinin da aysenurun tedaviiye cevap vermesinde etkisi cok büyük . Alti ayi geckin bi süredir devam ediyoruz hayatimizda cok seydegisti . Bazi seyler insann karakternden ileri gelir ve degismez ama önemli olan bunlarin farkina varmaktir ve yanlis yapilan bisey varsa israr etmemektir . Aysenur artik yaptigi yanlisin vedogrunun farkinda olmayabasladi tabiki bende allahin izniyle hatice sayesinde benim kizim bu farkindalik sayesinde ilerde her ne yapacak olursa olsun dogru yapcaktir. İyiki karsimiza hatice cikti cünkü inanilmaz donanimli bi danisman . Ve sadece kizima degil banada sordugum her konuda yol gösteren ve karsidan bakildiginda isini yapmis olmak icindegil severek yaptigi anlasilan bi insan . Aysenur onun yanina severek gidiyo bende gönül rahatligiyla göndiyorum cünkü mükemmel bi ortam . Hersey icin tesekkürler hatice
     4 Beğeni    
İlker
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
12.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64711
Hatice hanım hayatımın tükendiği, umutlarımın bittiği, yaşama sevincimin kalmadığı öyle kötü bir dönemde karşıma çıktı ki...! Hayata dair tüm bildiğimi zannettiğim her şeyi bana farklı bir şekilde tekrar gösterdi, umutlarım yeniden yeşerdi adeta yeniden doğdum. şimdi kızıma iyi bir baba, eşime iyi bir eş olma yolunda hizla ilerliyorum. Eğer birgün psikolojik destek almaya ihtiyacınız olursa bu kişi emin olun HATİCE ŞAHİN ÇETİNKAYA dan başkası olmamalı. Ben hatice hanıma hayatımı borçluyum. SANA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.........
     4 Beğeni    
Oğuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64573
Hatice abla ile iletişimimiz bir yıl önce başladı. Bana olan desteği benim daha önceden tamamen kapanmış olan algım ve derslere olan ilgisizliğim üzerineydi. Benimle olan iletişiminin abla kardeş kadar yakın olması benim üzerinde çalıştığımız konuya kendimi vermemi kolaylaştırıyordu. Bu sayede hızlı bir toparlanma sürecine girdim. Onun sayesinde kendime güvenimi geri kazandım. Algım tekrar açıldı ve artık kendimi derslere verebiliyorum. Her şey yolunda :) Teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Mt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64506
Eskişehirli olmadığım için ve daha iyi bilgi edinmek için tıpkı ben de sizin gibi satırları okudum.Hatice ablayla tanıştım.Öncelikle belirtmek isterim ki tanıştığımız ilk gün o karşımda çok rahat ve ben de bir o kadar gergindim.Bazı sorunların hiç çözülmeyeceğinin katalanarak,büyüyeceğinin fikrindeydim.Hatice ablanın gerek anlayışıyla gerek izahları ve profesyonel yardımlarıyla kendimi tanımaya başladım ve farkındalığım arttı.Zaten görüşmeden sonra farkı siz de anlıyorsunuz.Seans dışında da çokça sizi düşünen ve en doğru yolu bulmanız için elinden geleni ardına koymayacak melek gibi bir insan.Bazen sizi sizden daha fazla düşündüğünü düşünüyorsunuz.İyi ki böyle mükemmel bir insanla tanışmışım.
     2 Beğeni    
Elif YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63619
Şiddetle tavsiye edilecek piskologlardan Hatiçe Çetinkaya Şahin. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum. Kendimi çıkmazda sanmak değil belkide kaybetmişken tekrar kendimi buldurdu bana. ciddi bir depresyondaydım. dönüşü olmayan kayıplarım vardı. ve bir türlü kabullenemiyordum. hiçbir amacım kalmamıştı hayatta. Fakat onunla tanıştıktan ve terapilere başladıktan sonra hayatım değişti. Yeniden doğmak desem inanın abartı olmaz. Bana öyle şeyler kazandırdı ki bunu kelimelere dökmek gerçekten çok zor. tam düşerken biri tutar ya elinizden bana elini uzatan hatice hanım oldu. beni öyle cephane ile donattı ki artık hayatımda ne olursa olsun başaçıkabileceğimi biliyorum. sonsuz teşekkürler Hatice Çetinkaya Şahin 'e
     10 Beğeni    
S.Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63483
Yaklaşık 6ay önce Hatice Hanımla tanıştım... Bir gün psikoloğa gitmeye karar verdim ve araştırmalarım sonucu bana en çok yardımı dokunabileceğine inandığım Hatice hanımı tercih ettim... Açıkçası ben psikologların insanlar üzerindeki etkisine fazla inanan biri değildim... Hep "amaann psikoloğa niye boşuna para vereyim ki arkadaşlarıma anlatırım derdimi tasamı daha iyi" derdim... Ama Hatice hanımla tanıştıktan sonra ne kadar çok yanıldığımı bir kez daha anladım... Bi kere siz derdinizi anlatıyosunuz o sizi sadece dinliyor yada tavsiye veriyor değil kesinlikle... Öyle bir seansa giriyorsunuz ki bilinç altınızda (sizin bile bilmediğiniz) bir problemi kendi kendinize çözdürüyor size.... Ayrıca Türk insanının malesef ki psikologlarla ilgili değişmez bir kaygısı vardır; "ben deli değilim"... Hayatı dört dörtlük olan birinin bile psikolojik danışmana her zman ihtiyacı vardır halbuki, illa deli olmak gerekmez :) spor yapmak, sağlıklı beslenmek vs elbette uzun yaşamın sırlarındandır ama şunu unutmayın asıl sır kalbinizi yormamak..... Ben bunu Hatice Hanımla başardım, gözüm kapalı her tanıdığımı yönlendiririm, Allah ondan bin kere razı olsun....
     5 Beğeni    
Servet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63235
kendisinden psikolojik destek aldım. bir uzmanda aradığım ilgi ve duyarlılığı,samimiyeti buldum.sorunlarıma ışık tutarak daha sağlıklı olmama yardımcı oldu.Ayrıca güleryüzlü ve çalışkandır .bana hayata bakış açımdaki karamsarlık üzüntü ve kaygı durumları,obsesif durumların çokluğu aslında kısaca depresyon için yardımcı oldu.kendisini üç sıfat la tanımlamak istersem güleryüzlü,insan,mesleğinde yetkin ve gerçek bi abla. çalıştığı yer rahat ve huzurlu olarak düzenlenmiş.personel güleryüzlü ve yardımcı olmaya hazır. kendisini tekrar kutluyorum. iyi ki gitmişim iyi ki varsın :)))
     3 Beğeni    
Göksal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
14.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59954
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 51 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 57 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Kognitif Terapiler Derneği
Çağdaş Drama Derneği
EMDR Derneği
Albert Ellis Enstitüsü

Psikolojik Testler Derneği
Psikolojik Destek Derneği

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ziya ÜNLÜTÜRK
Uzm.Psk.Ziya ÜNLÜTÜRK
Çalışmalarını ve başarılarını hayranlıkla izlediğim güler yüzlü, samimi ve enerjisi yüksek çalışma arkadaşım, mesleki açıdan ve ruh sağlığım açısından...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Chiron.Us Dönüşüm Merkezi
Hoşnudiye Mah. 732. Sok. No:12/13 ( Capella Otel Karşısı) Gürdal Abacı Plaza
Eskişehir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(222) 234 30 20
Telefon 2 :
0(543) 234 30 20
Telefon 3 :
0(505) 438 18 63
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Bilecik
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(15 yıl önce)
Yüksek Lisans
Esenyurt Ünıversıtesı Sosyal Bılımler Enstıtüsü Klınık Psıkolojı Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Hatice ÇETİNKAYA ŞAHİN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video
1 Diger Video
Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu
eskişehir psikolog, dikkat eksikliği, dikkat eksikliği eskişehi, dehb, eskişehir fobi, eskişehir depresyon, bilecik psikolog, kütahya psikolog, psikolojik destek, afyon psikolog, eskişehir terapi, takıntılar, emdr eskişehir, eskişehir çocuk danışman, dikkat dağınıklığı, depresyon eskişehir, eskişehir çocuk terapisti, eskişehir emdr, okuma güçlüğü eskişehir, eskişehir psikoterapist, emdr terapisi, eskişehir danışmanlık, eskişehir travma, psikolojik danışmanlık, psikoterapist, pdr eskişehir, panik atak, terapi eskişehir, eskişehir dikkat, bilecik dikkat, eskişehir ergen, bilecik emdr, ankara emdr, eskisehir aile, bilecik ergen terapisi, kütahya emdr, afyon emdr, kütahya ergen, nöbet geçirme, okula başlama, panik atak eskisehir, okul olgunluğu, korkular, kişilik testi eskişehir, zeka testi, eskisehir psikolog, eskişehir zeka testi, algı testi eskişehir, eskişehir kişilik testi, denver testi

00:52
Top