2007'den Bugüne 81,937 Tavsiye, 25,989 Uzman ve 18,188 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehmet ASLAN
Psikolog - İstanbul
Psikoterapist - OÇİDEP Danışmanı

Mehmet ASLAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mehmet ASLAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Psk.Mehmet ASLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet ASLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Mehmet ASLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mehmet ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Mehmet ASLAN Tavsiye Yazıları Mehmet ASLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Mehtap HATİPOĞLU Fotoğraf  Uzm.Mehtap HATİPOĞLU
İstanbul - Aile Danışmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

17-01-2015
 TavsiyeNo: 75129
Mehmet bey ile bir eğitim programı vasıtasıyla tanışmış olduk ve şuan aynı kurumda birlikte çalışmaktayız. Kendisi engin bilgi birikimine sahip bu alanda sürekli kendisini almış olduğu eğitimlerle daha çok ön plana çıkaran meslek etiğine ve danışanlarına saygılı profesyonel hizmet almak adına kendisini bu alanda ihtiyaç duyanlara güven ve huzurla tavsiye edebileceğim uzmanlardandır. Çalışma ve eğitim hayatında kendisine başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

Murat HALİSÇELİK Fotoğraf  Murat HALİSÇELİK
Bursa - Sosyal Hizmet Uzmanı
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-07-2014
 TavsiyeNo: 69849
Kendisini beraber aldığımız eğitimlerden tanıyorum. Kendisi mesleğini önemseyen ve danışanlarına yararlı olabilmek için elinden gayreti sarf eden bir psikolog'tur. Güler yüzü ve sakin yapısı ile çok kolay iletişim kurabilen ve karşısındakini anlayan, gerekli teknik bilgi ve beceriyi kullanarak danışanına ulaşabilen, sorunlarının çözümü için en uygun yöntemi bulup uygulayabilecek bilgisi ile sizlere her zaman yardımcı olabileceğine inanıyorum. Gayretli, kendisini yenilemek ve geliştirmek için gerekli adımları atan bir kişi olarak danışanlarının daha mutlu ve sorunlarından arınmış bir yaşama kavuşmasını sağlayabilecek bir meslektaşım olarak Mehmet ASLAN'ı herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Ömer Yurtsever (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.233.82.YDC

30-03-2014
 TavsiyeNo: 67720
Kendisiyle ayni meslek grubundan biri olarak; Mehmet arkdasimiz mesleginde profesyonel ve anlayis bakimindan oldukça ileri seviyede biri olmasi dolayisiyla kendisiyle sadece fikir alisverisinde bile bulunmak bile benim için kiymetli ve degerli. Bu açidan danisanlarinin da birlikte çalismak istedikleri konu hakkinda emin elllerde olacagi inancini samimiyetle paylasabiliyorum. Kendisinde bulunan üstün özelliklerin her daim sürmesi dilegiyle... Uzm. Klinik Psk. Ömer Yurtsever
     7 Beğeni    

 mustafa tamer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.170.172.ZCC

30-03-2014
 TavsiyeNo: 67713
Mehmet Bey'i uzun yillardir taniyorum, nerdeyse cocuklugumdan beri taniyorum. Mehmet, aldiği profesyonel eğitiminin dişinda karakter olarak da çok samimi, sakin, mesleğine sadik, prensip sahibi, mesleğine tam uygun bir karaktere sahip insandir. Kendisiyle üniversite yillarinda iken de ayni ortamdaydik ve yaptigi calismalari, mesleğine sadik olarak yürüdüğü yolda çok enerjik ve sevgiyle yapıyordu. Calistigi, eğitim verdiği insanlarin da kendisinden son derece memnun kaldigina şahit olmusumdur.
     5 Beğeni    

 GÜL KOYUTÜRK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.181.1.ZW

09-09-2013
 TavsiyeNo: 62797
Mehmet bey bütüncül terapi eğitiminde tanıdım...Ve kendisinin şu özellikleri dikkatimi çekti kendini geliştirmeye açık,oldukça özverili ve empati gücü oldukça yüksek...Bence bir psikolog da olması gereken ruhsal yapılanmaların hepsine sahip...Sınırsızca karşısında kini dinleyip çözüm üretip empati kurabiliyor ve bunu yaparken yalın yargılamadan o kadar uzak ki...Terapist duygularla çalışır sende öylesin düşüncelerle değil duygulara hitap ediyorsun...İlerleyen yıllarda işinde uzman önemli bir terapist olacağından eminim...iyi ki seni tanımışım,dostluğun ve samimiyetin için teşekkür ederim...Uzm.Psikolog N.Gül KOYUTÜRK
     10 Beğeni    

 Fatma (Danışan)
 IP: 78.189.26.YYD

15-07-2013
 TavsiyeNo: 61808
Mehmet beye tüm samimiyeti içtenliği ve verdiği güven için gerçekten çok teşekkür ederim. Sürekli ellerimi yıkamaktan tüm hayatım kitlenmişti Mehmet bey sayesinde yeniden hayatımı ve ilişkilerimi düzenledim. Sömürülmediğiniz bir yerde olduğunuzu bilmek sizleri de çok rahatlatacaktır. Mehmet beye tüm samimiyeti içtenliği ve verdiği güven için gerçekten çok teşekkür ederim. Sürekli ellerimi yıkamaktan tüm hayatım kitlenmişti Mehmet bey sayesinde yeniden hayatımı ve ilişkilerimi düzenledim. Sömürülmediğiniz bir yerde olduğunuzu bilmek sizleri de çok rahatlatacaktır
     10 Beğeni    

 İlhan İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.122.127.YYF

15-07-2013
 TavsiyeNo: 61804
Uzun zamandır işlerim kötüydü ve üstüne ailevi sorunlar yaşadım. Bu sebepten dolayı alkol kullanımım artmıştı. Amatem de bununla ilgili bir tedavi gördüm. Sonrasında internet üzerinden Mehmet Aslan beyi buldum. Kendisine referans olan 2 kişi ile irtibata geçtim ve tavsiyeleri üzerine hastası olmaya karar verdim. Bende hastane sonrası terapilerimi kendisinden almaya devam ediyorum. Çok başarılı bir şekilde devam ediyoruz. 5 aydır temizim (ayık)...Daha önce 2 terapistim olmuştu ancak Standart mevzuata uygun davrandıkları için devam sağlayamamıştım. Mehmet beyin dingin bir tarafı olması beni rahatlattı açıkçası. Mesleğinde oldukça başarılı bir psikolog kendisi. Güven veren tarzı sebebiyle iletişimimiz oldukça yüksek. Beni tanıdıkça daha iyi anlıyor ve bu da benim için olumlu oluyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Mehmet ASLAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
1) Psikoterapi Enstütüsü Derneği;

AMAÇ :
Psikoterapi Enstitüsü’nün amacı, ülkemiz insanının kültürel, geleneksel ve yerel yapısına uygun psikoterapi teknik ve yaklaşımların belirlenmesi, dünya uygulamalarının geçerlilik ve güvenirliliğinin saptanması, psikoterapi uygulamalarının yasal altyapısının oluşturulması için savunuculuk (advocacy) ve iletişim ağı (networking) çalışmalarının yürütülmesi, ruh sağlığı profesyonellerinin uygulama bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine destek olunmasıdır.

2)TODAP (Toplumsal Dayanışma için Psikologlar Derneğİ)

AMAÇ:...[Devamı...]


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uygulamalı Davranış Analiz Merkezi
Eğitim Mahallesi, Adım Sokak No:10 Kat:02 Daire:12 Sadıkoğlu 7 İş Merkezi Kadıköy
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 203 22 02

Telefon 2 :
0(216) 348 75 87
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1984
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Adıyaman
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Mehmet ASLAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Mehmet ASLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mehmet ASLAN Mesleki Videolar Videoları
-20:50
Top