2007'den Bugüne 90,300 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,731 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Eyüp AKIN
Klinik Psikolog - İstanbul
Terapist

Eyüp AKIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Eyüp AKIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Eyüp AKIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eyüp AKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIMPsk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
Meslek hayatında ve eğitimlerde sık sık birlikte olduğum İshak bey, azmi, tecrübesi ve mesleki yeterliliği açısından uzman bir arkadaşımdır. Kendisine...
Funda GÖÇER TUZGÖLDyt.Funda GÖÇER TUZGÖL
Funda hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Diyet ve psikolojiyi birlikte kullanan alanında başarılı bir uzman. Kendisine kilolarımla ilgili yaşa...
Uzm.Psk.Yusuf KAYA
İki yıl önce bir eğitimde tanıştığım klinik tecrübe ve bilgilerinden sıkça faydalandığım iyi bir terapist. Samimi ve gerçekçi yaklaşımı işini severek ...
Hasan DURANPsk.Hasan DURAN
Üniversite ile tanıştığım dostluğumuzun ve paylaşımlarımızın devam ettiği meslektaşım. Sakinliğini koruması olaylara gerçekçi bir göz ile bakması ve a...
Tunahan UZUNPsk.Dnş.Tunahan UZUN
Dürüst, sempatik ve işinde başarılı bir psikolojik danışmandır. Alanındaki yeniliklerin peşinde koşması ve hep daha iyisi için çalışması çevresi taraf...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
İletişim insanın ötekiyle ( Nesne ) olan ilişkisidir. Önemli ötekiler ve çevre doğumdan itibaren bizleri etkiler. Terapi etkileşimin bizi nasıl etkilediğini farkettirip içimizdeki çözüm yollarını görmemizi sağlar.
 
Eyüp AKIN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Umut Terapi
Kurtköy Mah. Ankara Cad. Soydaş Sokak Beyaz Saray Sitesi A Blok Kat:1 D:3 Pendik
İstanbul
(Kurtköy Muhtarlığı Yanı, Mustafa Karuşağı İlkokulu Karşısı, Arden Marketi Üstü)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1986 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Düzce
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Eyüp AKIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkinler için Ebeveyn Danışmanlığı

Yetişkin Psikoterapisi

Cinsel İşlev bozuklukları
-Erkek cinsel işlev bozukluğu
-Kadın cinsel işlev bozukluğu

Kişilik Bozuklukları
- Borderline Kişilik Bozukluğu
- Narsistik Kişilik Bozukluğu
- Şizoid Kişilik Bozukluğu

Çatışma Çözümleri
-Travma Sonrası Stres Bozukluğu
-Yas, Depresyon
-Panik Atak
-Sosyal Fobi
-Kaygı/Anksiyete Bozukluğu

Hipnoz

EMDR

Eyüp AKIN Özgeçmis CV Psk.Eyüp AKIN'ın Özgeçmişi
1986 yılında Düzce’de doğan Eyüp AKIN, İlk ve orta öğrenimimi Düzce’ de tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü 2009 yılında, Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji Master’ini de 2016 yılında başarı ile tamamlamıştır. Çeşitli eğitim kurumlarında, danışmanlık merkezlerinde, şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve seminer çalışmalarını sürdürmüştür. İstanbul Kültür Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak ders vermiştir.

Şimdi Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak ders vermeye devam etmektedir.
...[Devamı...]

Eyüp AKIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Z.S.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115997
Eyüp beye bir tavsiye üzerine gittim. Hem kızım için hem kendim için bir terapi süreci geçirdik . Haricinde bazı eğitimlerine de katıldım. Ve neden daha önce tanımadım ve gitmedim diye çok kızdım kendime . Alanında çok iyi ve çok donanımlı bir klinik psikolog. Birçok tekniğe ve yaklaşıma hakim olması sorunların daha hızlı çözüme ulaşmasına sebep oluyor. Bunu bizzat deneyimledim. Samimi,içten, güven verici olması ve işinin ehli olması sebebiyle tanıdığım herkese Şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler Eyüp Akın.
     1 Beğeni    
Öğrenci
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115101
Kendisi her türlü soruna anlayışla yaklaşan ve çözmeden bırakmayan bir psikolog. Güler yüzü asla bırakmayan hizmet anlayışıyla hastalarını oldukça rahat hissettirerek onların problemlerini ilaçlar olmadan halletmeleri konusunda oldukça etkili oluyor. Daha önceden hizmet aldığım uzmanlara göre kendisinin hatrı sayılır ölçüde samimi ve özverili çalışması da hastaların tedavisinin hızlanmasını sağlıyor. Kısacası kendisi oldukça donanımlı ve iyi bir psikolog.
     Beğenin    
İshak BÜYÜKYILDIRIM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
2.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101199
Eyüp Hocam yakın bi zamanda tanıştık ve niye daha önce tanışmamışız diye pişmanım. Yeni tanışmış olmamıza rağmen çok sıcakkanlı samimi içten biridir.Alanına hakimiyeti konusunda çok iyidir konulara farklı yaklaşımı ve net çözümleri harikadır. Onun sayesinde kendimi bir çok konuda geliştiriyorum ve geliştireceğim. Birlikte eğitimler alırken hem eğlendik hem alanımızda kendimizi geliştirdik. Kendisine bir daha burdan teşekkür ediyorum ve yardım alan ve almayı düşünenlerin çok şanslı olduğunu düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Özel Eğitim Uzmanı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
8.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91778
Eyüp AKIN'ndan kişilik gelişimi, problem davranışlar ve engelli bireyler cinsellik konularında eğitim alma fırsatım oldu. Ozellikle engelli bireylerde dürtü kontrolü, cinsel davranışların okul ortamında kontrol edilmesi gibi hayati öneme sahip konularda almış olduğum bu egitim son derece faydalı oldu. Aynı zamanda bu konunun Eyüp AKIN'ın yüksek lisans tez çalışması oldugunu öğrendim. Özellikle bu konuda eğitim almak isteyen uzmanlara Eyüp AKIN'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Sultan
7.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91741
Bir egitimin hem keyifli hem öğretici olabileceğini eyüp hoca ile tanışınca anladım. Arkadaşımın tavsiyesi ile gittiğim eğitim hayatım için bir dönüm noktası oldu. Çevremdeki insanlara ve kendime bakışım değişti. Anlam veremedigim bir çok sorunun cevabını bulma şansım oldu. Çocuk sahibi olmadan böyle bir eğitim almam çok büyük bir avsntaj oldu. Devamını sabırla bekliyorum. Eyüp hocaya buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu eğitimi ve eyüp hocayı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Canan Yıldırım
7.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91740
Eyüp beyle tanıstığımızda alanıyla ilgili sorduğum sorulara verdiği yanıtlar beni tatmin edince eğitimine katılmaya karar verdim. Eğitimin içeriğini ve niteliğini oldukça iyi buldum. Kendime dair farkındalığım arttı ve aile ilişkilerimi daha sağlıklı değerlendirmeye başladım. Çocuğumun gelişimi açısından iyi bir çalışma oldu. Aldığım bilgileri arkadaş ortamında paylaşmam ayrı bir güzellik katıyor. Üslubu, bilgisi ve yaklaşımı insanı iyi hissettiriyor. Her ailenin önce kendi sonra çocukları için alması gereken bir eğitim diye düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Memnun kalırsınız.
     Beğenin    
Büşra
4.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91683
Eyüp hocanın katıldığım eğitimler sonucunda, kendimi tanıma ve kişileri daha iyi tanıma , çoçuk gelişim dönemlerini daha iyi öğrenip kendini geliştirme şansı veriyor size. Eyüp hoca alanında bilgili ve her türlü sorduğunuz soruya yeterli düzeyde cevap verip sizlerede çok yardımcı olucagını düşünüyorum. İnsan hayatına büyük bir etkisi olan bir eğitim oldu. Çocuk yetiştirmenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladım. Böyle bir eğitime katıldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Sevcan
18.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87308
Eyüp Hocamın arkadaşı ve aynı zamanda bir danışanı oldum. Ve benim yasadığım sorunların cok iyi derecede yok olmasina sebep oldu. Eline kalemi alır, birsey yazıp çizecek sanirsin o kağıda pek birsey olmaz, birkaç çöp adam ve biraz karalama olur sonunda. Ama sen almışsındır mesajını, almışsındır problem nerde kimde? Ve ogrenmissindir kime nasıl davranacagini. Işini çok büyük bir ilgi ve keyifle yapıyor. Araştırmaları ve aldığı egitimlerle kendini sürekli geliştiren bir karakter. Onunla her konuyu konusabilecek kadar güveniyorum. Disiplinli ve titiz çalışarak aynı zamanda yarı yolda bırakmayan bir insan.Tanıdığım icin şanslı olduğumu düşünüyorum. Teşekkürler Eyüp Akın hocam.
     Beğenin    
M. KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87274
Eyüp beye öncelikli olarak bana kazandırdıkları için teşekkür etmek isterim. Kendisiyle tanışıncaya kadar iç dünyamda yüzleşemediğim; belki farkedemediğim, belki de inkar ettiğim sorunlarımın su yüzüne çıkıp çözümlenmesi konusundaki yardımları hayata bakış açımı değiştirdi. Tabiri caizse daha önceki yaşantıma dair yıkmaya çalışıp, başarılı olamadığım, tabularımı darmadağın etti diyebilirim. Ayrıca sempatik, hümanist, güvenli kişiliği kendisine açılımımı daha da kolaylaştırdı. Kendisine başarılarının devamını diliyor, uzmanlık alanındaki konularda sıkıntısı bulunanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyırum.
     2 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87150
Eyüp bey le eniştem sayesınde tanıştık ve tanıştıgıma hiç pişman olmadıgım birisi.Eyüp bey ıle tanışmadan once kimse yardım edemez bana dıye düşünuyordum ama tanıdıktan sonra iyikı tanıdım dedım benı sabırla dınlemesi yardımcı olması boyle yapsan daha daha iyi olur dıye söyledı ve hiç pişman olmadım İyiki tandım ıyıkı var özguvenı yüksek olan bır beyefendi Eyüp beye her fırsatta telefonla ulaştığım ve elınden geldikçe yardım etmeye çalışıyor :) kesinle bu yorumu okuyan herkesin gitmesini oneririm
     2 Beğeni    
Zeki
16.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82240
Eyyüp hocamla Klinik Psikoloji yüksek lisans programında tanışma şansım oldu. Sık görüştüğüm ve kendisinden sürekli istifade ettiğim sevgili arkadaşım; alanına oldukça hakim, her zaman yaratıcı düşünen, sosyal ilişkilerinde samimi ve mizahi yönü oldukça kuvvetli bir insandır. Ayrıca beni kırmayıp çalıştığım kurumdaki personellere verdiği son derece faydalı bir seminerle ikili ilişkilerdeki başarısının yanı sıra grup üzerinde de ne kadar etkili olduğunu göstermiştir ki personel arkadaşlarımız ısrarla kendisini bir daha davet etmemi istiyorlar. Kendisini tanımaktan büyük bir şeref duyduğum sevgili arkadaşımın psikoterapi alanındaki merakı, ilgisi ve araştırmaları sayesinde daha da iyi ve çok tercih edilen bir terapist olacağına inanıyorum.
     1 Beğeni    
Erdem YaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82092
Eyüp hocamız ile 1 sene önce tanıştık 3 yaşında ki oğlumuzda hareketlerinde bazı sorunlar vardı bizi tam dinlemiyor nesneleri çeviriyor kendi kendine çok konuşuyordu ve tam teşhis koyulamıyordu atipik otizm diyen bile oldu ancak Eyüp hocamızın doğru teşhisi koyması ve bize adım adım yol göstermesi sayesinde inanılmaz bir şekilde yol aldık ve oğlumuz yaşıtları ile birlikte kreşe başladı oğlumuza hiç bir zaman bir uzman gibi değil bir baba ve abi olarak yaklaştı ve bize bu hissi çok iyi yansıttı kendisine her şey için teşekkür ederiz.
     3 Beğeni    
Harun
5.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72973
Daha önce Rehberlik ve Araştırma Merkezinde kendisiyle çalışma fırsatı bulduğumuz Eyüp AKIN, Psikolojik Danışma konusunda gerekli yeterliliğe sahip olmakla birlikte, ilgisi ve yaklaşımı ve profesyonelliğiyle tavsiye edebileceğimiz bir uzmanımızdır. Güleryüzlü,samimi olmasının yanında etik kurallara sıkı sıkıya bağlı olan arkadaşımız,kendisini sürekli geliştiren ve yenilikçi bir anlayışa sahiptir. Problemlere çözüm bulmadaki başarısı, çok yönlü düşünebilmesi, kendisini sürekli geliştirme çabası onun ayırt edici özelliklerinden birkaçıdır. Gönül rahatlığıyla hizmet alabileceğiniz bir uzmandır.
     3 Beğeni    
Meral KAYA Fotoğraf
Psk.Meral KAYA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72927
Eyüp beyi aldığımız Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıdım. Esprili yapısıyla ve anlattığı fıkralarla eğitim grubumuzu birçok kez neşelendirmesinden dolayı kendisine müteşekkiriz :) Esprili yapısının yanında iş sorumluluğunun çok iyi olduğuna inandığım, olayları iyi bir şekilde sistematize eden ve çözüm yolu bulmaya çalışan bir insan olduğunu düşünüyorum. Bu yapısı yapacağı terapileri de iyi bir şekilde formüle edeceği, anlaşılır kılacağı ve çözüm için elinden geleni yapacağına dair güçlü bir inanç duymama sebep oluyor. İhtiyaç duyan kişilere tavsiye edebileceğim iyi bir danışman, iyi bir psikoterapist...
     1 Beğeni    
Nurettin
28.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72783
Merhaba siteyi takip eden ve takip edilmeye değer tüm arkadaşlar! Çalışkanlığı, hızı, ani geliş(tiril)en çözüm önerileri, akademik literatüre hakimiyeti, alana ilişkin tecrübesi, sosyalliği, edebi, manevi değerlerle bezenmiş ahlakı, anadoluluğu ve insancıl kişiliği ile kanımca uzmanlık alanında çok ciddi bir boşluğu dolduran biri olacak Eyüp bey. Kendisine bir iki öğrenci yönlendirmişliğim neticesinde aldığım dönütler, memnuniyet ve tatmin içerikliydi. Bu bakımdan yakinen tanıdığım ve tereddütsüz öğrenci ve yakınlarımı yönlendirebildiğim uzman kişi olarak Eyüp beyi iş olsun diye değil işiniz ''hakkıyla'' görülsün diye tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Tunahan UZUN Fotoğraf
Psk.Dnş.Tunahan UZUN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
20.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72582
Gayet azimli, araştırmacı ve başarılı bir meslektaşımdır. Kendini sürekli yenilemesi, eğitimlere katılması alana hakimiyetini daha da artırmış bu anlamda çevresindekilerin dikkatini çekmiştir. Özellikle çocuk ve ergen terapisinde ve tanılama sürecinde içim rahat bir şekilde vaka yönlendirmekten çekinmediğim, ve yönlendirdiğimde gayet olumlu geribildirim aldığım, donanımına güvendiğim, yüksek lisansını klinik psikoloji de yapmış bir meslektaşım olarak kendisini ilgililere tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sefa YıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72542
Eyüp hoca ile 2011 yılında annemin zorlamasıyla tanımıştım başarısız ve biraz disiplinsiz bir lise öğrencisiydim Eyüp hoca büroya geldiğinde benimle konuştukların bende kalacak ve çalısmalarında ikimiz arasında olacak demişti hiç tanımadığım bir insanın bana ne faydası olacağını düşünmüştüm ilk başta ama verdiği programlar ve öğütlerle Eyüp hocanın beni değistirdiğini fark etmem çok uzun sürmemişti lise 1.sınıfta tekrara kalmış disiplin cezaları almış herkesin bundan hiçnn birşey olmaz dediği Sefa lise 2.sınıfı yuksek bir ortalama ve belge ile tamamlamıstı.Eyüp hocanın bana yapmamı soyledigi butun calısmalae gercekten ise yaramis derse gitmeden once hazırlattıgı konu ozetleri ve cıkarmamı istediği 5 soru her zaman isime yaramıstı.Lise son sınıfta yine onun tavsiyeleri takviyeler ile üniversite sınavına girdim ve makine mühendisliği bolumunu kazandım kendisinin bana soylediği üniversite senin hayat çemberinin dısıdır sözünü tam olarak yaşamaktayım bütün ögrenci arkadaşlarıma Eyüp hoca ile birlikte calısmalarını tavsiye ederim emin olun hayatınızın dönüm noktası olacaktır Hocama saygılarımı ve sevgilerimi yolluyorum.
     3 Beğeni    
Ferit
17.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72529
Eyüp beyi yaklaşık 2 yıldır tanıyorum ve onunla çalışma imkanı buldum. Hem terapi anlamında hem de testörlük anlamında kendisini çok iyi yetiştirmiş ve çevresindeki insanlara çok iyi verimi olmuş bir terapisttir. Özgüveni yüksek ve bunu yaptığı işle de hissettiren, ele aldığı problemi uygun tekniklerle irdeleyip ortadan kaldırmayı çok iyi başaran birisidir. Özverili çalışması ve alana hakim olmasıyla gerek bireysel gerekse de grupla danışma alanlarında engin bir bilgiye sahip olduğunu düşünüyorum. Sürekli kendisini geliştirmeye açık ve bunun için devamlı olarak eğitimler alan bir terapisttir. Kendisi alanının başarılı isimlerinden birisi olup gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim kişilerdendir. Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum...
     1 Beğeni    
Yusuf
17.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72506
Eyüp Beyi iki yıldır tanıyorum. Aldığı eğitimin kalitesini ve psikolojideki bir çok terapi yöntemini ilgi ile kullanma isteğini biliyorum. Bütüncül psikoterapi yöntemi ile danışanlarına aynı seansta çeşitli psikoterapi yöntemlerinin de farkında olarak ve olağanüstü insancıl bir şekilde yardımcı olacağını kesinlikle söyleyebilirim. Anadolu yakasında psikoterapi almak isteyen herkese tavsiye ederim. Kendisi mesleki bilgi ve donanımı konusunda güvendiğim biridir ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72496
Eyüp Akını bir arkadaş vasıtasıyla tanıdım.Ondan hizmet almış ve memnun kalmıştı.Bizimde bir anne ve baba olarak özellikle çocuktaki tuvalet eğitiminin ilerleyen yıllarda nasıl bir kişiliğe sahip olacağını belirleyen önemli bir süreç olduğunu fark etmemizi ve nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi yönlendirerek çocuğumuzla aramızdaki iletişimi güçlendirmemizi sağlamıştır. Bilinçli ve sağlıklı bireyler yetişmesi için çaba sarf eden sayın Eyüp Akın'a şükranlarımı sunar ve başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Hasan DURAN Fotoğraf
Psk.Hasan DURAN
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72492
Eyüp Bey'le neredeyse 10 yıla yakın bir dostluğumuz var, kendisini üniversite sıralarında tanıdım. Onun hakkındaki ilk izlenimim özgüveni yüksek ve ne istediğini bilen bir yapıya sahip olmasıydı. Aradan geçen neredeyse 10 yıl bu izlenimimden bir şey eksiltmek bir yana daha da kuvvetlendirdi. Geçen zaman zarfında aldığı mesleki eğitimler ve yaptığı çalışmaları göz önüne aldığımda her geçen gün biraz daha iyiye giden bir profesyonel çıkıyor karşıma. Mesleki gelişimine verdiği değerin bir an bile eksik olmayacağı bir hayat ve başarılar dilerim.
     1 Beğeni    
Recai ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72469
Kendisini çocuğumun gelişim dönemlerindeki bazı olumsuz tutum ve davranışlarla ilgili bir danışanı olarak tavsiye etmek isterim. Çocuğumuzun yaşıtlarına göre biraz daha geç konuşması, tuvalet eğitiminde başarı sağlayamamış olmamız ve emzik bırakmama gibi bazı durumlarda kendisiyle yaptığımız görüşmeler ve bizi yönlendirmesi sonucu bu sorunları aşmamıza yardımcı olduğunu belirtmek isterim. Bu olumsuzlukları yaşarken çocuğumuzun başka alanlarda kendini geliştirdiğini farketmemizi sağlamıştır. Anne ve Baba olarak bizim özellikle çocuktaki tuvalet eğitiminin ilerleyen yıllarda nasıl bir kişiliğe sahip olacağını belirleyen önemli bir süreç olduğunu fark etmemizi ve nasıl davranmamız gerektiği konusunda bizi yönlendirerek çocuğumuzla aramızdaki iletişimi güçlendirmemizi sağlamıştır. Bilinçli ve sağlıklı bireyler yetişmesi için çaba sarf eden sayın Eyüp Akın'a şükranlarımı sunar ve başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
Sinan
15.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72456
Kendisiyle iki yıl aynı kurumda çalışma imkanım oldu. Kendisi işinde özverili ve elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan birisi. Psikolojik danışmanlık anlayışı üzerinde kendini geliştirme ve her geçen gün biraz daha alanda ilerleme üzerine çalışmalarını aralıksız olarak devam ettirmektedir. Geçmişi süzmesi ve ileriye dönük öngörülerinin gerçekleşmesiyle sizi kendisine hayran bırakabilir. Sorunlar üzerine en kısa çözüm yolunun kişinin kendisini fark etmesi felsefesi ile hareket ederek gizil güçlerinizi fark etmenize ve problemlerinizin artık bir problem olmaktan çıkarmanın en kısa ve kalıcı yolu size sunmaktadır... Pişman olmayacağınız bir danışma tecrübesi olacaktır.
     Beğenin    

Eyüp AKIN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Hipnoz Derneği

Eyüp AKIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Eyüp AKIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İshak BÜYÜKYILDIRIM
Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
Meslek hayatında ve eğitimlerde sık sık birlikte olduğum İshak bey, azmi, tecrübesi ve mesleki yeterliliği açısından uzman bir arkadaşımdır. Kendisine...
Funda GÖÇER TUZGÖL
Dyt.Funda GÖÇER TUZGÖL
Funda hanımla yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Diyet ve psikolojiyi birlikte kullanan alanında başarılı bir uzman. Kendisine kilolarımla ilgili yaşa...
Yusuf KAYA
Uzm.Psk.Yusuf KAYA
İki yıl önce bir eğitimde tanıştığım klinik tecrübe ve bilgilerinden sıkça faydalandığım iyi bir terapist. Samimi ve gerçekçi yaklaşımı işini severek ...
Hasan DURAN
Psk.Hasan DURAN
Üniversite ile tanıştığım dostluğumuzun ve paylaşımlarımızın devam ettiği meslektaşım. Sakinliğini koruması olaylara gerçekçi bir göz ile bakması ve a...
Tunahan UZUN
Psk.Dnş.Tunahan UZUN
Dürüst, sempatik ve işinde başarılı bir psikolojik danışmandır. Alanındaki yeniliklerin peşinde koşması ve hep daha iyisi için çalışması çevresi taraf...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Umut Terapi
Kurtköy Mah. Ankara Cad. Soydaş Sokak Beyaz Saray Sitesi A Blok Kat:1 D:3 Pendik
İstanbul
(Kurtköy Muhtarlığı Yanı, Mustafa Karuşağı İlkokulu Karşısı, Arden Marketi Üstü)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 556 34 34
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Düzce
Mezun Olduğu Üniversite
Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2009
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Eyüp AKIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Eyüp AKIN Mesleki Videolar Videoları
-

01:01
Top