2007'den Bugüne 92,485 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Akın ÖZGÜN
Psikolog - İzmir
Gottman Çift Terapisti/Yaşam Koçu/Aile Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Akın ÖZGÜN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Akın ÖZGÜN'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Akın ÖZGÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Şafak UZUN
Şafak beyi ortak aldığımız eğitimler sürecinde tanıdım. Mesleki donanımı, güler yüzlü oluşu, hayata pozitif bakması ilk fark ettiğim yönleriydi. Şafak...

 
Akın ÖZGÜN'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Denge Pdm
1431 Sokak No: 1 / 3 Alsancak
İzmir
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1968 (56 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (1994 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Akın ÖZGÜN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikolojik Danışmanlık

* Evlilik ve Çift Danışmanlığı
* Cinsel Sorunlar
* Yaşam Koçluğu
* Travma ve Kriz Yönetimi
* Öfke Kontrolü
* Özgüven Sorunları
* Karar Verme
* Kişisel Gelişim
* İş Yaşamında Karşılaşılan Sorunlar
* Stresle Başa Çıkma
* Problem Çözme Becerileri

Çocuk Psikolojisi

* Okul Sorunları
* Öğrenme Sorunları
* Davranış Sorunları

Ergen Psikolojisi

* Öğrenci Koçluğu
* Sınav Kaygısı
* Okul Sorunları
* Arkadaş İlişkilerinde Yaşanan Sorunlar
* Davranış Sorunları
* Öfke Kontrolü
* YGS-LYS Danışmanlığı
* Meslek Seçimi

Akın ÖZGÜN Özgeçmis CV Psk.Akın ÖZGÜN'ün Özgeçmişi
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden 1994 yılında lisans diploması alarak mezun oldum.
O yıldan beri resmi ve özel kurumlarda çocuklar, ergenler, yetişkinler ve çiftlerle çalışıyorum. 1999 yılından bu yana
Uzm. Psk. Dan. Ferhan BIÇAKÇILAR'ın kurduğu, DENGE Psikolojik Danışma Merkezi' nin uzman ekibinde yer almaktayım.
Evliyim ve 19 yaşında kızım var.

Aldığım Sertifika ve Eğitimlerden Bazıları Şunlardır;

* Aile Danışmanlığı Sertifika Programı (2015)
* Gottman Couples Therapy Level-1 (2014)
* 9 Eylül Üniversitesi Yaşam Koçluğu Eğitimi -Leyla BİLEN- (2014)
* Aile Eğitiminde Yaratıcı Drama Kullanımı (2014)
* Dil ve Konuşma Bozuklukları (2014)
* Temel Yetenekler Testi 9-11 (2013)
* Travma ve Krize Müdahale (2011)
* Verimli Ders Çalışma ve Sınav Kaygısı (2011)
* Temel Kabiliyetler Testi 7-11 (2011)
* 7-19 Yaş Aile Eğitimi (2010)
* Stres Yönetimi (2009)

Akın ÖZGÜN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gökhan PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68777
Akın beyi ondan danışmanlık hizmeti almış bir tanıdığım aracılığıyla tanıdım. Hayatımda çıkmaza düştüğüm bir dönemi yaşıyordum. Sorunlarımı kendi başıma çözemeyeceğimi düşündüğüm bir anda randevu talep ettim kendisinden. En yakın süreye randevu vermesi kendisi hakkındaki ilk olumlu izlenimimdi. Randevu günü ofisine gittiğimde çalışanlar tarafından o kadar sıcak bir ilgiyle karşılandım ki, kendimi evimde hissettiğimi söylesem abartmış olmam. Akın beyin danışma odasının kapısında güler yüzlü ve samimi şekilde karşılaması inanılmaz bir şekilde rahatlamamı sağladı. Doğru yer ve doğru kişide olduğumu düşündüm. Yaklaşık 2 yıldır süren ciddi bir ilişkim var. Ama son 3 aydır sorunlar yaşamaya başlamıştık. Ve ben sorunların kaynağının kendim olduğunu biliyordum. Kız arkadaşımı gerçekten kaybetmek istemediğim için her şeyi yapmaya hazırdım. Akın bey, ilk görüşme boyunca çoğunlukla beni dinledi. Sonra ki görüşmelerde sorunlarımın kaynağına o kadar güzel indi ki, inanılmaz hafiflemiş hissediyordum kendimi. Onun önerileriyle ilişkim çok güzel bir yola girdi. Çatışmanın kötü bir şey olmadığını, hatta ilişkimizi kuvvetlendirdiğini kız arkadaşım da farketti. Akın beyin bana ve ilişkime yaptığı katkı sayesinde artık mutlu ve huzurlu bir arkadaşlığım var ve ileriye çok daha ciddi bakabiliyorum. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyor ve kesinlikle öneriyorum.
     1 Beğeni    
Fatma ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68633
Merhaba, ben iki kız annesiyim. Büyüğü 19 küçüğü ise 14 yaşında. Akın beye başvuru nedenim çocuklarımla ilgiliydi. Son zamanlarda özellikle büyük kızım beni yıpratıyordu ve ben nasıl davranacağımı bilemiyordum. İyi bir anne olmadığımı ve beni sevmediğini söylüyordu. Hiç bir şeyi doğru yapmamışım onunla ilgili, sevgimi vermemişim. Aslında yapmadığı ve yapamadığı her şey için beni suçluyordu. Aksine çevremde sevilen ve sayılan biriyim. Birçok arkadaşım çözemediği sorunları ile ilgili benden destek ister. Ama kızlarımla iyi ilişki içerisinde olamamam beni çok üzüyordu. İlk görüşmeden itibaren Akın beyden pozitif bir enerji aldım ve farklı bir yaklaşım hissettim. Her seans gününü iple çekiyordum adeta. Aslında ne kadar da çok ihtiyacım varmış beni böyle ilgi ve dikkatle dinleyen birisine. Boşu boşuna bunca süre tek başıma kendimi tüketmişim. Çocuklarımla iletişimimin düzelmesi bir yana kendimle ilgili farkındalıklarım arttı. Akın beyin önerileriyle kendime zaman ayırmaya başladım ve böylece hayat kalitem arttı. Yaşadığım hayattan keyif almaya başladım. Hayatıma dokunarak kendi varlığımı anlamlandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyorum ve kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Esma ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68610
Akın beyi verdiği bir aile seminerinde tanıdım. Yaklaşık bir yıl önceydi ve hayatımın en zor dönemini yaşıyordum. Sanki her şey üst üste geliyordu ve ben iyice bunalmıştım. Özel hayatım kötü gidiyordu, işimde mutsuzdum ve sürekli yalnız kalmak istiyordum. İşte Akın beye, tam anlamıyla dibe vurduğumu düşündüğüm bir dönemde gittim. İlk görüşmemizde beni sadece dinledi. O bile beni o kadar rahatlattı ki, uzun zamandır beni kimsenin bu kadar eleştirmeden ve can kulağıyla dinlemediğini farkettim. Sonraki seanslarda hayatımla ve işimle ilgili o kadar net şeyler gösterdi ki, o kadar doğru noktalara dokundu ki anlatamam. Aslında insanın kendisiyle ve geçmişiyle yüzleşmesi o kadar kolay olmuyor. Akın beyle görüşmelerimiz sayesinde hayata yeniden geldim diyebilirim. Herkesin Akın bey gibi güler yüzlü, güvenilir bir psikoloğu olmalı bence. Hayata yeniden gülümsememi sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hülya SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68591
Eşimle 14 yıllık evliyiz ve gerçekten sıkıntılı bir süreçten geçiyorduk. Tek başımıza halledebileceğimiz sorunlar yaşamıyorduk. Bu nedenle bir uzmandan destek almamız gerekiyordu. Akın bey'e, kendisinden çift terapisi desteği alan bir yakınım sayesinde ulaştık. İlk görüşmeden itibaren ben de eşim de kendimizde bir rahatlama hissettik. Akın bey, terapi süreci boyunca eşimle bana birbirimizi dinlemeyi, anlamayı ve çatışmalarımızı nasıl yöneteceğimizi gösterdi. İlk seanstan çıktığımızda umutluyduk artık, bir şeylerin düzeleceğini, yoluna gireceğini hissediyorduk. Sonraki görüşmelerimizde Akın bey’in yönlendirmeleri, verdiği ödevleri uygulamamız sayesinde evliliğimiz yeniden canlandı. Çatışmasız evlilik olmaz, tabii ki çatışma yaşıyoruz bazen eşimle; ama artık çatışmalarımızı nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. Bize verdiği emek ve destekten dolayı Akın bey’e teşekkür ediyoruz ve ilişkilerinde sorun yaşayan tüm çiftlere öneriyoruz.
     1 Beğeni    
Elif BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68569
Akın Özgün beyi ondan destek almış bir arkadaşım yoluyla tanıdım. Kızım lisede okuyor ve son bir yıldır hem akademik anlamda hem de diğer bir çok yönde kötüye gitmeye başlamıştı. Eşim de sağolsun her konuda olduğu gibi bu konuda inanılmaz rahat tavırlar sergiliyordu. Kızımla iletişimimiz günden güne kötüye gidiyordu. Okulunda bulunan rehber öğretmenden de yeterli desteği alamayınca Akın beyden randevu alma zamanımın geldiğini anladım. İlk randevuya kızım gelmek istemedi. Akın, beyin kapıda beni ilk karşılaması, beni dinlemesi ve dinlemenin ötesinde doğru anlaması çok etkiledi. İkinci görüşmeye kızımı nasıl ikna etmem konusunda verdiği öneri sayesinde kızımla birlikte gittik. O görüşmeden sonra kızımla anne kız ilişkimizin yeniden şekillendiğini görmek o kadar mutluluk vericiydi ki anlatamam. Bu durum tabii ki en çok eşimde şaşkınlık yarattı. Bizdeki bu değişimin onu etkilemiş olması çok güzel. Bir görüşmeye kendisinin de gelmek istemesi; yeniden aile olabilmemizin işareti bence. Akın beye ailemize verdiği bu destekten dolayı çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
C. BeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2014
TavsiyeNo: 68182
Akın beye internetteki araştırmam sonucunda ulaştım. Hayatımdaki belirsizlik, eskisi gibi kararlı olamama ve özgüven eksikliği yaşadığım bir dönemdi. Akın beyin, beni ofisinin kapısında ilk karşılayışını o kadar net hatırlıyorum ki, tamam dedim. Güvene güvene her şeyini anlatabilirsin. Görüşmeye başladığımızda bu kararımın ne kadar doğru olduğunu görmeye başladım. İnanın o ilk seans o kadar çabuk geçti ki. Bana getirdiği açılım ve destek sayesinde şimdi çok daha güçlü ve kararlı hissediyorum kendimi. Belki bunun sonucunda 1 yıllık evliliğimi bitirme kararı alacağım ama, çok daha güçlü olacağım. Bana kendi gücümü farkettirdiği için kendisine çok teşekkür ediyor ve herkese öneriyorum. Bu arada bizim görüşmelerimiz devam ediyor.
     Beğenin    
Ayşe Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67879
Akın beyi, kendisinden profesyonel yardım almış bir yakınım sayesinde tanıdım. Kızımla ilişkimizin çok kötü gittiği bir dönemdi. Ne yapacağımı, çok sevdiğim kızıma nasıl davranacağımı bilemiyordum. Günden güne benden koptuğunu görebiliyordum. Akın beyle, kızıma nasıl davranmam, neler yapmam konusunda o kadar az konuştuk ki. Ama, benim geçmiş hayatıma, kaygılarıma ilişkin o kadar etkili ve ustalıkla döndük ki anlatamam. İnanılmaz bir rahatlık yaşadığımı gördüm. Bende ki bu büyük değişim sayesinde kızımla sanki yepyeni bir döneme girdik. Kızımla çok güzel zaman geçiriyoruz artık. Hem kendimle, hem kızımla ilgili olarak hayata inanılmaz pozitif bakıyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Sağolsun...
     1 Beğeni    
Canan C. Ağcahan
31.Mart.2014
TavsiyeNo: 67732
Akın beyi çalıştığım dershaneden tanıyorum. Zaman zaman öğrencilerimi ders çalışma teknikleri,motivasyon ve hedef belirleme gibi konularda kendisine yönlendiriyorum. Haftanın 1 günü bizimle çalışmasına rağmen; yönlendirdiğim öğrencilerde yarattığı değişiklik inanılmaz. Mesleğini çok sevmesi, güler yüzlü ve samimi olması öğrencilerimin ona son derece güven duymasını sağlıyor bence. Ben de zaman zaman sınıf yönetimi ve mesleki motivasyon konusunda kendisinden destek alıyorum. Mesleki motivasyonumun onun sayesinde yükseldiğini gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. 7-18 yaş gurubuyla çalıştığımı düşündüğümde,Akın beyi; bu yaş gurubu öğrencisi ya da çocuğu olan aile ve meslekdaşlarıma öneririm. Kendisine çalışmalarında başarılar dilerim.
     Beğenin    
Figen TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2014
TavsiyeNo: 67638
Akın Bey’i bir arkadaşımın tavsiyesi yoluyla tanıdım. Bence herkesin bir terapisti olmalı. Kendisini özellikle evlilik terapisti olduğu için tercih ettim. Benim sorunum biten evliliğim sonrası üç yıl sonra hayatıma giren sevgilimle de işlerin iyi gitmemesiydi. Kendimi ona ve dış dünyaya karşı savunmasız hissediyordum. Ne yapacağımı, nereden başlayacağımı bilemediğim bir dönemdeydim. Bu olumsuz duyguları üzerimden atamıyordum. Bir desteğe ihtiyacım vardı. Ve ben doğru kişiyi bulduğumu Akın Bey’i görünce anladım. Kendisi beni güler yüzle karşıladı, hiç sıkılmadan dinledi, kendimi güvende hissetmemi sağladı. Akın Bey’in sayesinde sevgilimle olan problemlerde payıma düşen kısmı gördüm, yüzleştim. İlişkim eskisine göre çok daha iyi. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Ç.AbSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2014
TavsiyeNo: 67564
Merhabalar. Akın beyi ondan psikoterapi hizmeti alan bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım. Yaklaşık 5 senedir kızımla birlikte yaşıyorum ve o dönemde sosyal ortamda ciddi sıkıntılar yaşıyordu kızım. Bizimle başladığı ilk seansta kızımla kurduğu iletişim beni çok şaşırtmış ve sevindirmişti. Seanslar devam ettikçe, Akın beyin iletişimini, yöntemini ve bakış açısını dikkatle takip ettim. Kızımdaki değişiklikler ise her geçen gün beni ve öğretmenlerini çok şaşırttı. Ona yaşamı için de çok şey kattığına inanıyorum. Açıkçası Akın beye gitmeden önce terapinin bu kadar etkili olabileceğine inanmıyordum. Kendisine siteniz aracılığı ile çok teşekkür ederim. Kendisini kesinlikle herkese gönül rahatlığıyla öneririm.
     Beğenin    
Cemil KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67508
Akın Özgün beyi kız arkadaşım sayesinde tanıdım. Çok büyük bir psikolojik sorunum olmamasına karşın kız arkadaşımın yoğun ısrarlarına dayanamayarak başladım görüşmeye. Gitme sebebim hayatımla ilgili aklıma takılan küçük bir sorundu. Ama kendine has yöntemiyle kısa sürede hayata bakış açımı değiştirerek beni farkında olmadan yıllar boyu içinde yaşadığım bir kafesten kurtarmış oldu. En iyi özelliği sorunun temelini bulup çözerek ortadan kaldırma konusunda verdiği öneriler. İşini severek yaptığı için sizi gerçekten dinleyip, sorunu çözmeye çalıştığını hissediyorsunuz. Artık daha özgür düşünebiliyorum. Güler yüzü, samimiyeti ve beni ben yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim. Kendisini kesinlikle öneririm.
     Beğenin    
Deniz H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2014
TavsiyeNo: 67507
Akın beyi yaklaşık üç aydır tanıyorum. 45 yaşındayım ve bankacıyım. Kendisiyle tanışıp seanslara başlamam benim için hayatım boyunca yaptığım en önemli yatırım. Erkek arkadaşımla yaşadığım sorunlar ile ilgili danışmak için seanslara başladım. İlk zamanlar o kadar kötüydüm ki, hayatımın merkezine yerleştirmiş olduğum bir erkek ve ona olan bağımlılığım ve üzüldüğüm zaman yaşadığım acılar İlk seanslarda kendimi tanımaya başladım. Hatalarımı gördüm. En önemlisi annemin beni yetiştirmesiyle ilgili yaptığım hatalarımla yüzleştim. Zaman içinde Akın beyin desteğiyle bunları düzeltmeye başladım. Hayatta en önemli şeyin ben olduğumu öğrendim. Tabi bunların hepsi Akın beyin tecrübesi, güler yüzlü olması ve en önemlisi karsısında kendimi çok rahat hissetmem. Hayatıma anlam kattığı için Akın beye çok teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Aliye İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2014
TavsiyeNo: 67408
Akın beyi ondan psikolojik yardım alan bir arkadaşım yoluyla tanıdım. 4 yıldır süren bir ilişkim var. Son 6 aydır hiç iyi gitmiyordu. Sorunun benden kaynaklandığına inanıyordum, daha doğrusu ailemden ve yetiştiriliş tarzımdan. Daha önce yaşadığım ilişkilerde de aynı sorunları yaşamıştım ve bitiş sebepleri aynıydı. Ama, bu ilişkimin bitmesini istemiyordum. Akın beyle bundan 2 hafta önce görüştüm. Sıkıntılarımı bu kadar rahat anlatabileceğimi hiç düşünmemiştim. Sanırım bu konuda Akın beyin beni rahatlatan görüntüsü, içtenliği ve güler yüzü çok etkili oldu. Bugün ikinci görüşmemizi yaptık. Hayata bakışımın değiştiğini görebiliyorum. Sevgilim de bende ki bu değişikliğin farkında ve ilişkimiz o kadar iyi gitmeye başladı ki anlatamam. Bende yarattığı bu değişim için kendisine çok teşekkür ediyorum ve kendisini herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Dilek USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67374
Akın Özgün beyi kızımın gittiği dershaneden tanıyorum. Kendisi kızımın gittiği dershanenin de kurumsal psikoloğudur. Kızım üzerinde yarattığı motivasyon harikaydı ve kızım kendisinden çok sık bahsederdi. Bu nedenle kendim de görüşmek istedim. İş yerimde yaşadığım sorunların etkilerinin günlük hayatıma çok etki ettiği bir dönemi yaşıyorum çünkü. Bugün kendisiyle üçüncü kez görüştüm. Bu süre içinde kendimde gördüğüm değişim, olaylara bakış açım ve değerlendirmelerimde Akın beyin katkısı çok büyüktür. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Çalışma ofisi de huzur dolu. Kapıdan girer girmez çalışanlar dahil herkes güler yüzle karşılıyor. Bu nedenle kendisini kesinlikle öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Filiz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67328
Bir arkadaşımın önerisiyle ulaştım Akın beye. Kızım bu yıl YGS ve LYS sınavına girecek ve bu yüzden evde olağanüstü bir yıl geçiriyoruz. Kızımın geleceği için çok önemli biliyorum ama gelin görün ki; olan bana oluyor. Günden güne bunaldığımı farkediyordum. Bu yüzden bundan bir ay kadar önce destek almam gerektiğini düşündüm. Daha doğrusu yakın arkadaşlarımın bende ki çökkünlüğü farkettiler ve ikna ettiler. Hatta randevuyu bile benim yerime bir arkadaşım aldı. İlk görüşmemizin çok etkili olduğunu söylemeliyim. Akın beyin güven veren görüntüsü ve samimi yaklaşımı çok iyi geldi bana. Profesyonelliğine çok inandım. Bu pazar günü sınava girecek olan kızım bendeki bu değişikliği hemen farketti. Akın beye teşekkür ediyorum ve benim gibi sorunlar yaşayan tüm anne babalara kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
Gülderen H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67228
Akın beye teşekkür etmeden önce sitenize teşekkür etmek isterim. Çünkü, siteniz yoluyla ulaştım Akın beye. İlk görüşmemizde o kadar güleryüzlü karşıladı ki beni anlatamam. Hele görüşme odasına girdiğimde doğru karar verdiğimi düşündüm. Çünkü, odanın atmosferi bile insanı çok rahatlatıyor. Eşimle olan evliliğimin çıkmazda olduğuna karar verdiğim bir dönemdi. Bu konuda bir uzman yardımı almamız gerektiğini düşünüyordum ama eşim çok gamsızdı bu konuda. Onu ikna edemeyince tek başıma gitmeye karar verdim. Beni eleştirmeden, yargılamadan dinleyen birisine o kadar çok ihtiyacım varmış ki... Akın beyin yanından çıktığımda hafiflemiş hissettim kendimi. İkinci görüşmeye eşimle birlikte gidebilmeyi de Akın beye borçluyum. Kendisini nasıl ikna edebildi hala inanamıyorum. İkinci görüşmemizde eşim de vardı yanımda. Uyguladığı terapi şekli bir harika. Bir sonra ki görüşme günümüzün gelmesini heyecanla bekliyoruz. Hayatımıza verdiği destek nedeniyle Akın beye çok teşekkür ediyorum. Evliliği yolunda gitmeyen bütün çiftlere tavsiye ederim.
     Beğenin    
Hacer Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67195
Akın beyi bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıdım. Bundan 6 ay kadar önce emekli olmuştum. Yoğun iş yaşamından sonra bu çok iyi gelmişti bana. Ama bir ay sonra inanılmaz derecede mutsuz hissetmeye başladım kendimi. Daha önce hiç yaşamadığım uyku sorunları yaşamaya başladım. Eşimle sürekli tartışma halindeydim. Kızlarımla bile anlaşamıyordum ve gitgide mutsuzluğum artmaya başlamıştı. İki ay önce kadardı. Artık işin içinden çıkamaz hale gelmiştim. Akın beye gittiğim ilk günü o kadar net hatırlıyorum ki. Kapıda beni güleryüzlü bir şekilde karşıladı. Daha ilk görüşmede inanılmaz güvenmeye başladım kendisine. Önerilerini uygulamaya koymamda bu çok etkili oldu. Şu anda kaybettiğimiz o huzurlu ev yaşamına geri döndük. Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
İlkay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Mart.2014
TavsiyeNo: 67030
Son altı aydır sağlığım ve özel hayatımla ilgili yaşamakta olduğum sorunlar nedeniyle mutsuz, umutsuz ve karamsar bir ruh hali içerisindeydim. Bu süre boyunca daha önce de yapmış ve başarmış olduğum gibi tekrar üstesinden gelirim diye düşünüyordum ama yapamayacağımı anladım ve bir uzmanın desteğine ihtiyaç duyduğuma karar verdim. Hiç kızmayacağım şeylere kızıyor, her şeye ani tepkiler veriyordum. Durum ailemle olan yaşantımda da maalesef aynıydı. Sürekli çevremdekileri kırıyordum. Bu durumdan çıkmak, eski mutlu, neşeli ve enerjik halime geri dönmek istiyordum. Akın Beye bu site vasıtasıyla ulaştım ve randevu alarak görüşmeye başladık. İlk tanışmamızda güleç ve güven veren yüzü dikkatimi çekmişti. İlerleyen zaman içerisinde sorunlarımın nedenlerinin farkına vardım ve bütün sorunlar tek tek çözülmeye başladı. Onun içten, samimi, anlayışlı yaklaşımı ve ilginç soruları beni kendime getirdi. İş hayatım ve ailemle olan ilişkilerim artık çok daha iyi. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır.
     Beğenin    
Zahit Harmanlı
4.Mart.2014
TavsiyeNo: 66893
Akın bey hem çok değerli meslektaşım hem de dostumdur. Herseyden önce Empatik, anlayışlı, sırdaş, derin bir bir dostluğa sahiptir, güleryüzü sevecen tavırları gerçekten insana ilk bakışta güven verir. Mesleki anlamda da ortak bir çok çalışmalara, seminerlere imza attık kendisiyle . İletişime açık, ekip ruhunu çok içselleltirmiş, meslek vizyonu ve formasyonu açısından farklı olduğunu düşünüyorum. Aynı merkezde çok fazla ortak çalışmalarda bulunduk kendisiyle ve uzun sürede devam edecek çalışmalar yürütmekteyiz. Herseyden öte çok sağlam mesleki bilgi ve becerileri nedeniyle önemle tavsiye ettiğim bir arkadaşımdır.
     1 Beğeni    
M.Cem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66650
Çok zor günler geçirdiğim bir dönemdi ve bu dönemde Akın Beyle tanıştım. Hayatımda ilk kez bir psikologa gidecektim. Sorunumu kendi kendime çözebileceğimi düşünüp, sürekli erteliyordum çünkü. Ama gitgide bu durum bende derin yaralar açmaya başlamıştı. Akın Bey, beni samimi ve güler yüzle karşıladı. Zaten çok güven veren bir yüzü var ve bu bana daha ilk karşılaşmada bir rahatlık sağladı. Onunla konuştukça kendimi hafiflemiş hissediyordum. İlk görüşmenin bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Yaşamış olduğum sorunu aşabileceğimi ilk seansta bana hissettirdiği için ve yeni bir hayata başlamamda bana yardımcı olduğu için Akın Bey’e çok teşekkür ediyorum. Kendisini gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Şafak UZUN Fotoğraf
Psk.Dnş.Şafak UZUN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66617
Akın Bey ile ortak aldığımız bazı eğitimler sayesinde tanıştık. Bu süreç içerisinde kendisini yakından tanıma fırsatım oldu. Gerek mesleki gerek de hayata bakış açısıyla ortak noktalarımız olduğunu fark ettim. Yaşam tecrübelerimizi ve edindiğimiz bilgilerimizi paylaşarak kişisel gelişimimize katkılar sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Akın Bey kişiliği, bilgisi ve donanımıyla mesleğine hakimdir. Ona danışan kişilere rahatlıkla yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Yaşadığı sorunlara çözüm bulmak isteyen herkese Akın Bey'i öneririm.
     2 Beğeni    
Devrim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66330
Akın ÖZGÜN beye kendisi ile görüşme yapan bir arkadaşımın tafsiyesi üzerine gittim. Akın bey beni çok candan ve içtenlik ile karşıladı. 2010 yılından beri ayrı olduğum eşim ile yaşadığım ayrılık sonrası 6 yaşındaki oğlum yaşamı konusunda destek aldım. Kendisinin öneri ve yöntemlerini kullanıp bu ayrılıktan dolayı oğlumun en az sarsıntı ile atlatmasını sağladık. Akın beye bizlerin hiç düşünemeyeceği yöntemlere ve problem çözme tekniklerine sahip bir uzman. kendisine çok teşekkür ederim ve sıkıntısı olan herkese tafsiye ediyorum. Bizim görüşmelerimiz devam ediyor.
     Beğenin    
Sinem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66285
Geçen hafta bir arkadaşımın önerisiyle tanıdım Akın beyi. Eşimle yaşadığımız sorunlar konusunda daha önce profesyonel destek alma girişimlerimiz olmuştu. Ancak, eşim ikinci görüşmelere hiç gitmemişti ve her geçen gün ilişkimiz kötüye gidiyordu. Akın beyin uyguladığı çift terapisi yöntemi sayesinde eşimde inanamayacağım bir farklılık gördüm. İkinci seansa çok istekli gittik. Şu anda çok ümitle bakıyorum evliliğime. Bu nedenle Akın beye çok teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    

Akın ÖZGÜN'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Akın ÖZGÜN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Akın ÖZGÜN'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şafak UZUN
Psk.Dnş.Şafak UZUN
Şafak beyi ortak aldığımız eğitimler sürecinde tanıdım. Mesleki donanımı, güler yüzlü oluşu, hayata pozitif bakması ilk fark ettiğim yönleriydi. Şafak...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Denge Pdm
1431 Sokak No: 1 / 3 Alsancak
İzmir
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(232) 463 48 13
Telefon 2 :
0(532) 284 19 61
Telefon 3 :
0(532) 601 22 77
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1968
(56 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
1994
(30 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Akın ÖZGÜN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Akın ÖZGÜN Mesleki Videolar Videoları
-

10:02
Top