TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Pelin HAZER

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Psk.Pelin HAZER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Pelin HAZER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarOnun Tavsiye Ettiği İsimler
Volkan DEMİR FotoğrafUzm.Volkan DEMİR
Volkan bey sıcakkanlılığı , bilgileri paylaşımındaki cömertliği, danışanlara karşı olan iletişim şekli ve mesleki anlamda bilgisi açısından oldukça b...
Onur Okan DEMİRCİ FotoğrafYrd.Doç.Dr. Onur Okan DEMİRCİ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

Pelin HAZER Tavsiye Yazıları Pelin HAZER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 mahir aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.237.25.Y

18-01-2017
 TavsiyeNo: 93863
Pelin hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ulaştım. Kendisinden yaşadığım depresyon için destek aldım. Uyku problemleri yasiyordum, islerime yogunlasmakta zorlanıyordum, Kendisi mesleki anlamda oldukça alanına hakim. Güleryüzlü ve empatik bir şekilde yaklaşımıyla kendimi oldukça rahat hissedebildim. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum,sorunlarimdan asla kurtulamayacağım anda kendisiyle tanışmış olmak büyük şanstı: problemleri asmadi fakat nasıl aşacağınımi gösterdi, tam bir rehber ve hayat planlamasi-sorunlarla başa çıkma reçetesi gibi...tüm dertlerimden kurtuldugum için kendisine şükranlarımı sunuyorum.
     1 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 37.154.174.YLB

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93828
Pelin hanımı kendisine danışan olarak giden bir arkadaşım sayesinde tanıdım. Arkadaşımda gözle görülür şekilde bir iyileşmeye şahit olduktan sonra,ben de gitme kararı aldım. Bir süredir devam eden kaygı problemlerim ve kendime güvenimin eksikliğiyle başa çıkmaya çalışıyordum. Ama Pelin hanımın rahatlatıcı konuşmaları, verdiği tavsiyeler ve öğütler sayesinde kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Kendisinin güleryüzlü ,sıcakkanlı yaklaşımı ve uyguladığı tedavi sayesinde gerçekten hayattan daha fazla keyif almaya başladım :)
     1 Beğeni    

 Beyza bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.181.99.ZBJ

13-01-2017
 TavsiyeNo: 93726
Büyük bir travma icerisindeydim gercekten artık kendimi taniyamaz hale bile gelmistim etrafimdaki insanlara ciddi zararlar vermeye baslamistim artik hem kendimden bıkmıştım hemde bütün insanlardan. Kendimi tamamen eve kapatmistim taki. Pelin hazer'i taniyana kadar bana o kadar cok yardimci oldu ki ben ilk gittigimde cok kötü bir tepki veriyordum belkide agiza alinmayacak birsuru kelime bile söyledim. Fakat pelin hanım'ın sabrı sayesinde yeniden kendi benligime kavustum. yeniden kendimle baristim cevremle baristim o kadar cok yardimci ve destek oldu ki ona hergün dua ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum gercekten siz de saglikli bir yasam sorunsuz bir yasam istiyorsaniz pelin hazer' i mutlaka taniyin ve ziyaret edin derim burdan pelin hanim'a ne kadar tesekkür etsem azdır..
     3 Beğeni    

 ÖZGÜR ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.148.68.Z

11-01-2017
 TavsiyeNo: 93672
Pelin hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanışma fırsatı yakaladım. Çocuğum vasıtasıyla mesleki tecrübelerinden faydalandık. Küçük yaştaki bir çocukla iletişimi, sıcak ve samimi tavırları, ilgisi ve ailesi olarak bize verdiği güven içimizi rahatlattı. Farklı yaşlarla ilgili konulardaki sorularımıza da içtenlikle cevap vermesi de ayrıca bizi mutlu eden bir etkendi. Kendisine teşekkür ediyor, mesleki hayatında başarılarının devamını diliyoruz. İhtiyaç duymanız halinde kesinlikle çekinmeden başvurabileceğiniz uzman bir adres olarak tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    

 Sibel (Danışan)
 IP: 78.160.226.YFW

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93653
Pelin hanıma giderek hayatımdaki en doğru kararlardan birini verdiğimi şimdi çok daha iyi anlıyorum. Yıllarca farkında olmadığım pek çok şey, onunla diyaloglarımızda açığa çıktı. Olaylara farklı bakış açısı ile yaklaşması benim için çok faydalı oldu. Rüyaların ne kadar önemli olduğunu,bilinçaltının gizemini ve ne kadar çok şey barındırdığını gösterdi bana. Sıcak ve samimi davranışları kendimi çok iyi ve rahat hissettirdi bana. Hayat yolculuğuma Pelin hanım sayesinde daha güvenli ve bilinçli olarak devam ediyorum. Herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 esma (Danışan)
 IP: 176.42.165.ZZ

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93650
Pelin hanımı bir uzman doktorun tavsiyesi ile tanıdım.Panik atak hastalığımın tedavisi için Pelin hanımla başladığım danışmanlık sürecinde yaşadığım sorunlara gerçekçi çözümler üretmeye başladığını gördüm. Bu sorunlarla başa çıkabilme becerilerimi geliştirebileceğim bir öğrenme süreci olduğunu da gösteriyor. Bunda psikoloğumun açık, net ve anlaşılır bir iletişim diline sahip olmasının önemli bir katkısının olduğunu belirtmem gerekiyor. Ayrıca Pelin hanımın, konuşma dili, bilgisi ve samimiyeti kendimi güvende hissetmemi sağladı ve doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum.Hiç şüphesiz tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Hande ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.233.59.CW

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93649
Sıcak kanlı tavrı, kızıma yaklaşımı ile Hem uzman hem abla oldu bize. Küçük büyük demeden herkesin ihtiyacı olan uzman desteğini alabileceğiniz pelin hanıma teşekkür ediyoruz tüm eş dost gibi sizlere de tavsiyede bulunuyorum. Kızımın problemi geçmişte yaşadığı korku sonucunda dilinde tutulma olmuştu ve kısa süreli tekli ve çoğul tedavisi bizde çok başarılı oldu. Geceleri kabuslar görüyordu. Kendisi kızımla oyun terapisi yaptı. Çocuğumun kabusları sona erdi. Kaygıları yatıştı. Konuşması düzeldi.
     1 Beğeni    

 Elif mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.233.59.CW

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93648
Pelin hanımı bir komşumun sayesinde tanımış oldum. Kendisine ilkokula giden oğlumun okulla ilgili yaşadığı bir problem için gittim. Pelin hanımın vermiş olduğu güven ve destek sayesinde oğlumun sıkıntılarına çözüm bulundu. Oğlum kendisine daha güvenen bir birey haline geldi. Arkadaşlarıyla iletişim kurmada daha başarılı oldu, gece kabusları azaldı. Bizimle ve oğlumla kurmuş olduğu iletişimden memnun kalarak yeğenimi de götürdüm ve aynı şekilde ilkokul 3. Sınıftaki yeğenimi de götürdüm. Yeğenimdeki sıkıntılar da geçti. Bize vermiş olduğu öneriler ve tavsiyeler sayesinde sadece çocuğumla değil tüm aile içi iletişim şeklimiz değişti. Kendisine sonsuz teşekkürler..
     1 Beğeni    

 kübra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.154.YJC

10-01-2017
 TavsiyeNo: 93647
Pelin hanımla lisans dahil olmak üzere pek çok eğitim sürecinde birarada olma fırsatı yakaladım. Özellikle mesleki donanım,etik çalışma noktalarında ki hassasiyeti danisan memnuniyetine yansımış pek çok alanda hizmet veren bir meslektaşımdır.Kendisini master eğitiminin yanında yoga,çeşitli eğitimler ile de donatarak portföyünü genişletmektedir.Hırslı ve azimli bir kişidir. Özellikle çocuklarla ilişkileri mükemmeldir. Aile ve ebeveynlere yönelik seminer ve çalışmalar düzenlemektedir.Güvenle ve şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ersin ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.148.68.Z

09-01-2017
 TavsiyeNo: 93616
Pelin hanım'ın mesleki yeteneklerinden ve vasıflarından yeğenim vasıtasıyla yararlandım. Küçük yaşta bir danışanla iletişim kurmadaki başarısı, onu anlayabilmesi, onun yaşına uygun davranmadaki başarısı gerçekten takdire değer. Ayrıca her yaştaki danışana karşı sıcak, samimi olması, insanların psikolojik tedaviye karşı oluşan önyargılarını kırabileceğine dair verdiği enerji ve güven yadsınamaz. Kesinlikle tavsiye eder, meslek hayatında başarılar dilerim.
     2 Beğeni    

Onur Okan DEMİRCİ Fotoğraf  Yrd.Doç.Dr. Onur Okan DEMİRCİ
İstanbul - Doktor
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-12-2016
 TavsiyeNo: 92964
Pelin Hanımı uzun süredir tanıyorum. Kendisi ile Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi dahil olmak üzere bir çok yerde birlikte çalışma fırsatımız oldu. Özellikle çocuk danışanlar konusunda herkesi kendisine hayran bırakan bir psikolog. Konuşkan, güler yüzlü, samimi, dürüst, eğlenceli bir insan. Özellikle oyun terapisi, depresyon ve ruhsal travma alanlarında çok başarılı bir isim. Pelin Hanım' ın danışanı olup memnun kalmayanı henüz duymadım. Bu alanda gelecekte de çok başarılı olacağı kanaatindeyim.
     3 Beğeni    

Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Yoga Eğitmenliği» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mecidiyeköy Mah. Kervangeçmez Cad. Hark Sok. No:5 Kat:4 Şişli/İstanbul ( Mecidiyeköy Meydanda Bulunan Murat Muhallebicisinin Arka Sokağı)
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(554) 927 95 11
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Arel Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
Yabancı Dil
 

Pelin HAZER Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Pelin HAZER Mesleki Videolar Videolar
-

Pelin HAZER  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
psikoloji, depresyon, terapi, oyun terapisi, panik atak, travma, uyku bozuklukları, alt ıslatma, emdr, uzman, psikolog, klinik, mecidiyeköy, şişli, fobiler, anksiyete, dikkat eksikliği, hiperaktivite, wiscr, zeka testi, yoga

03:31
Top