2007'den Bugüne 92,421 Tavsiye, 28,232 Uzman ve 19,992 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Melek TURAN
Klinik Psikolog - İstanbul
Pedagog, Klinik Psikolog

Melek TURAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi77 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

77

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Melek TURAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Melek TURAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melek TURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru YEREBAKANUzm.Psk.Ebru YEREBAKAN
Ebru hanım yüksek lisanstan sınıf arkadaşımdır.Kendisini geliştiren eğitimlere ve yenilikleri açık, sempatik birisi.Bilgilerinden yararlanacağınız bir...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kimse geçmişe gidip yeni bir başlangıç yapamaz ama bugün başlayıp yeni bir son yazabilir. Kendi hayat öykünüzde yeni bir başlangıç yapmak isterseniz bu yolda psikoterapi alanında aldığım eğitimler ışığında size eşlik etmek yolunuzu aydınlatmak isterim.
 
Melek TURAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
İdya Psikolojik Danışma Merkezi
Büyükşehir Mahallesi Ekinoks Rezidans E-1 A Daire 73 Beylikdüzü İstanbul 
(Beylikdüzü, Büyükçekmece,avcılar, Küçükçekmece)
Psk.Melek TURAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(09.00 ile 20.00 Arası Ulaşabilirsiniz)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1981 (43 yaşında)
Doğum Yeri : Adana
Yabancı Dil : Ingilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Melek TURAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kaygı Bozuklukları
Travma ile Baş etme
Depresyon
Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Boşanma öncesi ve sonrası danışmanlık
Öfke kontrol problemleri
İlişki problemleri
Evlilik danışmanlığı
Cinsel problemler
Aile danışmanlığı
Zeka ve dikkat değerlendirilmesi
Tırnak yeme
Tikler
Alt ıslatma ve kaka kaçırma
Kardeş kıskançlığı
Ergenlerde cinsel kimlik karmaşası
LGBTİ bireylere psikolojik destek
Hipnoz ile ego güçlendirme ve hipnoterapi
Projektif testlerle ruhsal durum değerlendirilmesi
MMPİ kişilik Envanteri uygulaması
Gelişim Tarama Testlerinin uygulanması
Oyun ve kum Terapisi
Travma ile Baş etme

Melek TURAN Özgeçmis CV Psk.Melek TURAN'ın Özgeçmişi
2006 yılında Mesleğe başladım ve Yıllarca çocuk ve ergenlere psikolojik danışman olarak hizmet ettim. Klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı yaptım ikinci yüksek lisansımı İstanbul Arel Üniversitesinde “ Ruh sağlığı Alanında Çalışan Uzmanların toplumsal cinsiyet rolleri ile cinsel yönelim ve homofobi düzeyleri arasındaki ilişki” konulu tez ile tamamladım. İkinci üniversite kapsamında İstanbul üniv Çocuk Gelişimi bölümünden mezun oldum....[Devamı...]

Melek TURAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E. B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121487
Merhabalar biz melek hanımla tesedüfen tanıştık. Bizim için çok önemli bir yere sahip.15 yıldır evli bir çifttik ve boşanma açamasına kadar geldik. Melek hanım sayesinde 5 seansda evliliğimiz çok iyi bir yere geldi. Kendisi sadece tek bir konu hakkında değil bir çok konu hakkıda eğitim almış bir insan. Melek hanım gerçekten iyi bir doktor yani sizinle gülen sizinle ağlayan içten samimi bir kişiliğe sahiptir.Onunla her konu hakkında çok rahat bir şekilde konuşabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Tolga
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121483
Kendisine kişisel araştırmalarım neticesinde ulaştım. Evliliğimde sıkıntı yaşıyordum. Eşimle beraber terapi desteği aldım. 5 seans da yuvamız kurtuldu ve şuanda çok mutluyuz. Evliliğimizin bu noktaya gelmesinde benim geçmişe dayalı yaşadığım büyük bir travmanın etkisi vardı. 37 yaşımda hiç mutluluğu yaşamamış bir insandım. Melek hanım 1 terapi ile o içimdeki travmayı resmen söküp aldı ve mutluluğa kavuştum. Artık her sabah mutlu uyanıyor ve güne başlıyorum. Melek hanıma ömrümün sonuna kadar minnettar kalıcam. Kendisi ile hiç bir zaman irtibatı kesmiycem ve çevremde sorunlu gördüğüm desteğe ihtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye edicem. O beni 20 yıl taşıdığım bir yükten kurtardı ve hayatıma reset attı. Varlığımı keşfettim ve yeniden doğdum. Kendisine başarılarının devamını dilerim. O adı gibi bir melek. Bu güzel yüreği ve tecrübeleri ile birlikte ömrünün sonuna kadar nice gönüllere temas edeceğinden eminim. Biz kendisini tanımaktan çok mutlu olduk. İnşaallah desteğe ihtiyacı olan herkes bizim kadar şanslıdır ve kendisine ulaşmayı Cenabı Allah nasip eder.
     2 Beğeni    
Nihan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121481
Kızımın okulu istememesi üzerine tanıştığımız melek hanımi benimle aynı durumda olan tüm ebeveynlere tavsiye ediyorum. Melek hanımın güler yüzü, çocuklarla olan ilişkisi, çocuğa verdiği güven herşeyi mükemmel hale getiriyor. Kızım şuan okuluna problem yaratmadan gidiyor hatta derslerini bile ağlamadan yapıyor. Özgüven ile ilgili hiçbir sorunu yok. Tabiki benim kaygılarimda kızımın düzene girmesi ve mutlu olmasıyla doğru orantılı azalıyor. İyi ki tanimişız.
     1 Beğeni    
Songül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120784
Merhaba,15 yasinda ergenlik çağında olan oglum için Melek Hanımla tanışma fırsatını buldum.Oğlumun ergenlik döneminin yarattıği kaygı,duygu düsünce karmaşası ve hayata dair endiseleri vardı.Melek Hanımın çözüm odaklı tavsiyeleri,samimi sevecen yaklaşımı bizi çok mutlu etti inanın seans sonrası oğlumdaki değişimi hemen farkediyorum.Ve inaniyorum ki ilerleyen süreçte Melek Hanım sayesinde oglum Tüm hedeflerine başarıyla ulaşacaktır.iyi ki Melek Hanımı tanıdım.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Ece KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120782
Melek Hanıma bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine gittik. İyikide gitmişsiz oğlumuzu nasıl yönlendirmemiz gerektiğini öğrendik sayesinde. Çocuğunuz ders çalışmak istemiyorsa ve aksi tavırlar sergiliyorsa bir profesyonelden yardım almanızı tavsiye ederim. Biz bu sayede çocuğumuzun tek başına uyuma yemek yeme öz bakımlarını kendisinin yapması gibi alışkanlıklarını elde etmesini sağladık. Biz gerçekten çok memnunuz dikkat eksikliği içinde ayrıca kitaplar ve oyunun setleri önerdi.
     3 Beğeni    
Fatma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120773
Melek hanımla kızım sayesinde tanıştık.İnternette tesadüfen yorumlara bakarak randevu aldım ve iyiki yollarımız kesişmiş. Başlayalı 2 ay olmasına rağmen tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile çok yol katettik.Kızım her seanstan sonra bir sonraki seansı iple çekiyor. Güleryüzlülüğü, samimi karşılaması sanki aileden biri gibi hissettiriyor. Kızım için gitmeme rağmen benimle de ayrı ilgileniyor. Hala devam ediyoruz ve kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Cansu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119168
Benim yolum Melek hanımla 7ay önce kesişti Panik atağımdan kaynaklı başladım halada devam ediyorum çok Güler yüzlü ılımlı ilgili bi uzman Mesleğini çok severek yaptığı seanslarda bana okadar yansıyor ki çocuklarım içinde seans aldık çocuklarla iletişimi çok güzel tavsiyelerine uyduğunuz zaman zaten yanlışı nerde yaptığınızı buluyorsunuz Meslektaşlarından onu ayıran özelliği ailenden birisiymiş gibi hissettiriyor ve bu çok güzel bişey daha rahat seansa giriyorsun seansa giriyormuş gibi değilde yakın arkadaşına gitmişsin gibi hissediyorsun
     3 Beğeni    
Kenan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118801
melek turan hoca ile tanışmamız ve beraber yol almamız sırasında hayatımda olan degişiklikler bir mucize gibi.yogun iş hayatı şehrin içinden çıkılmaz karmaşası ve bir çok sorunun üst üste üzerime dogru geldigi zor günlerimde yanımda olması bana bu kötü zamanın içinde olan çok farklı güzellikleri vede mutlulukları hatırlatması sayesinde unuttugum gülmeleri mutluluk ları bana tekrar geri kazandıran kendime verdigim degeri bana hatırlatan bir yol gösterici bir uzman.kesinlikle pişman olmayacagınız konusunda başarılı bir klinic pisikolog.
     1 Beğeni    
Yasemin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118706
Merhaba.... Melek hanimla yollarimiz oglum sayesinde oldu. Oglumum duygularini ifade etmekte zorlanmaktaydi. Ayrica duygu karisikligi da yasidu. Boyle olunca tabi kendini ifade edenilmek de cok zorlaniyor ve arkadaslariyla problemler yasiyordu. Biz anne baba olarak cok uzuluyorduk.Melek hanim bu konuda bize oyle guzel geldi ki... ogluma yaklasimi, onunla oyunlarla guzel guzel calismasi... her hafta ilmek ilmek ilgilendi. Suan da oglum kendini cok guzel ifade edebilmekte, e tabi bu durum bizi cok ama mutlu etti. Bize kattiklarin icin size cok tesekkur ediyorum melek hanim....
     1 Beğeni    
Sevinc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118480
Arkadasim sayesinde kendisiyle tanistik.Melek Hanim isini hakkiyla severek yapan bir insandir. Onunla iletisime gectiginizde kendisini bir doktordan cok arkadas olarak gorebilirsiniz. Sizi cok icten bir sekilde karsiliyor. Guleryuzlu bir yaklasimi var. Oglumla seanslarimizda bize cok destek oluyor. Yaklasimlari,yonlendirmeleri cok degerli. Oğlum Melek Hanimla oyun oynamak icin gun saymaya basladi.cocuklarla cok kolay iletisim kuruyor. İyiki kendisini tanidik. Basarilarinin devamini dilerim.
     Beğenin    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118454
Yurtdışında yaşıyorum.Bir tanıdığımız aracılığıyla ulaştım kendisine.Güvenilir olması benim için önemliydi.Panik bozukluk için online terapi alıyorum kendisinden.İlaç verip geçici iyileştirmeler yerine korkularınızla ve endişelerinizle yüzleşmenizi sağlıyor.(Çok ilaç seven birisi olmadığım için bu benim için önemliydi).Sohbet ederek iyileşiyorum diyebiliriz. Beni iyi anlayan ve yol gösteren bir arkadaşım varmış gibi hissediyorum konuşurken.Duygularınızı ifade etmekte zorlandığınızda size gerçekten yol gösterici birisi olabilir.Düşüncelerinizi ve duygularınızı yargılamadan dikkatle dinleyen ve gerçekten empati kurabilen birisidir.İlgili ,güleryüzlü ve sevecendir.Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Aslı FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118453
Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim.Kapıdan içeri bir kez girmiş bulunduysanız muhakkak gitmeye devam etmek isteyeceğiniz güzel bir elektrik ortamına gireceksiniz.Melek hanım etrafına pozitif elektrik yayan insanı rahatlatan bir kişiliğe sahip çünkü.Kızımda çok sevdi ve rahatladı.Aynı zamanda seanslardan akademik anlamdada çok iyi sonuç aldık.Kaygı ve stresle başetme durumunda çok olumlu değişikler oldu.Çok teşekkürler kendisine tekrar. Herkesede tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118135
Melek hanımla okulumuzun psikologunun yönlendirmesiyle tanıştık. Çocuğumuza CAS testi uyguladı. Teste gittiğimiz ilk gün de test sonucumuzu aldığımız görüşmede de oldukça ilgiliydi. Kendisi oldukça sevecen biri. Çocuklarla iletişimi iyi. Bu işi severek ve sürekli kendini geliştirmeye devam ederek yaptığını gördük . Meslekte 15 yılını bitirmesine rağmen kendini geliştirmek adına halen eğitim ve seminerlere katılması önemli bir ayrıntıydı. Test sonuçlarını aktarırken yol gösterici çözümler önermesi bizim için çok kıymetliydi. Kafamıza takılan her türlü soruda onunla iletişime geçebileceğimizi söylemesi bizce samimiyetinin göstergesiydi.
     1 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117590
Gebeliğimin 38.haftasında Melek Hanımın Doğum korkusunu yenme konulu online seansına katıldım.3 seans olacaktı fakat 1. Seanstan sonra doğum sancılarım başladı ve diğer seanslara katılamadım.(1.seans bile inanılmaz faydalı oldu)Bu arada bu şekilde doğum korkumu yeneceğime inanmıyordum.1.Seanstan sonra çok memnun kaldım.Kendimi rahatlatmak için nasıl nefes alıp vermem gerektiğini,neler düşünmem gerektiğini öğrendim.Normal doğum gerçekleştirdim ve 27 saat sancı çektim.Bu süreçte Melek Hanımla uyguladığımız nefes egzersizlerini,kendimi rahatlatma yöntemlerini düşünerek sancı çektim ve bu sancı sürecinde çığlık atmak yerine Melek Hanımım tavsiyelerini uyguladım.Ebe de bu süreci çok iyi yönettiğimi doğru nefes alıp verme tekniklerini kullandığımı söyledi.Benim gibi ilk doğumununuzsa ve özellikle normal doğum düşünüyorsanız kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Mehmet Ali
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117367
Kızım 3 yaşında iken boşandım ve tavsiye üzerine Melek hanımla 2 senedir çalışıyoruz. Onun yönledirmeleriyle 5 yaşındaki kızımın pedagojik gelişiminde çok yol katettik. Kızımla kurduğu bağdan ve iletişim biçiminden çok memnunum. Tavsiye ettiğim arkadaşlarımdan da aynı olumlu yorumları alıyorum. Hem oldukça profesyonel yaklaşıp hemde kızıma bir abla bir dost gibi iletişim kurmasının çok faydasını gördüm. Çocuklarınızı anlamanıza yardımcı olduğu için gitmenizi tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117046
Melek Hanımla tanışmamız 6yasındaki kızım dolayısıyla gerçekleşti.cok profesyonel ve işinde cok başarılı, cocuklarla iletişimi yakaladığı frekans çok iyi. Oyun terapisine her gittigimizde ordan mutlu ayrılıyoruz, melek hanım sayesinde iletisimimiz farklı bir boyut kazandı. Kızımı daha iyi tanıyorum,sorun yaşadığımizda arayıp kendisine anlatabiliyorum, yol gösteriyor ve bizi aydınlatıyor. Normalde problem anlatmayan kızım, kendisine kolaylıkla acilabiliyor. Samimi içten sevecen ve kesinlikle tavsiye ettiğim biridir kendisi.
     3 Beğeni    
Melek NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117038
Kendisi çok sıcakkanlı bir insan.Terapide kendinizi hiç sıkılmış hissetmiyorsunuz, derdinizi anlatırken rahat oluyorsunuz.Tıpkı önceden tanıştığınız birisi gibi.Ayrıca ben o kadar uzun süredir gitmememe rağmen kendimi daha mutlu ve düzelmeye yakın hissediyorum.Ve onunla konuşurken stres yapmıyorsunuz, daha rahat ve daha açık bir şekilde sorununuzu utanmadan anlatabiliyorsunuz.Bu beni en mutlu eden ve en sevdiğim yönü.Bence kötü olduğu ya da geliştirmesi gereken bir konu yok.Çok güleryüzlü bir insan.Bence gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir uzman ve kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Rukiye SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117013
Merhaba, bizim Melek hanımla tanışmamız oğlum için oldu. Üstün yetenekli, iletişim ve uyum sorunu olan bir çocuk oğlum, bu durumu aşabilmek ve doru yönlendirmek adına terapilere devam ediyoruz. Melek hanımdan çok memnunuz ve bu işi birlikte başaracağımıza inanıyoruz. Biz oğlum ilk okula başladığı zaman okuma güçlüğü çektiği ve dikkat bozuklu olduğu için sorun olduğunu düşünerek doktora gittik. Bir yıl boyunca ilaç kullanmak zorunda kaldık. Daha sonra gittiğimiz psikolog sayesinde oğlumun üstün yetenekli olduğunu özel eğitim alması gerektiğini öğrendik. Sekiz yıldır birkaç psikologa gittik. En son Melek hanımla tanıştık. Melek hanımı alanında uzman ve bilgili bir psikolog kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116997
Kızım için uzun zamandır arayistaydim blokları okurken melek hocaya denk geldim mail attım ve hemen dönüş sağladı öncelikle bunun için teşekkür ederim sonrasında randevu aldık kendisinden kızım başta gitmek istemedi birlikte görüştük ve sonrasında birebir kızımla görüşme sağladı kızım çok sevdi melek hanımı anladım ki güler yüzü samimi davranışı ile kızım kendisine güvendi bu çok önemli birşey eğer bir uzman arayışında iseniz tereddütsüz kendisinden yardım alabilirsiniz çok tesekkur ederim Melek hocam kızıma ve bana yardımcı olduğunuz icin
     1 Beğeni    
Nevruz GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116310
Ailevi sıkıntılardan dolayı arkadaşımın tavsiyesi üzerine Melek Hanım ile tanıştım. Daha önce de başka psikologlara gittim ama hiç biri bende Melek Hanım kadar güven uyandırmadı. Hepsi dakika doldurmaya çalışıp, seans esnasında sürekli saatlerine bakıyorlardı. Melek Hanım'ın ilk seanstan itibaren saate baktığını hiç görmedim. Üstelik seansı 50 dk. olmasına rağmen seans süresinin üzerinde vakit ayırdı. Oğlumun şu anki kaygıları hemen hemen gitti. Şu anda hala tedavi sürecindeyiz ve Melek Hanım'dan çok memnunuz. Kendisi güler yüzlü, cana yakın, konuşkan, ciddi ve güvenilir biri. Onu herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Nazan ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2020
TavsiyeNo: 116258
Melek hanımla tanışalı 1 ay oldu.tavsiye üzerine ulaştık kendisine.2.5 yaşındaki oğlum için başvurduk kendisine.daha 2.seansta başbaşa seans yapabildiler😊 işinde uzman olduğunu buradan anlamak mümkün sanırım. güler yüzü ve sevecen yaklaşımıyla oğlumuzun ve bizim kalbimizi kazandı.gayet güzel yol alıyoruz.verdiği tavsiyeler ve ödevlerimiz hemen faydasını gösterdi.2 yaş sendromu diyip geçmeyin ve bu süreci daha rahat atlatmak için kesinlikle başvurun.
     1 Beğeni    
İlayda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116030
Öncelikle kendimi çok mutsuz hissettiğim zamanlarda herşeyin boş olduğunu ve bana anlamsız geldiğini yaşamaktan hiç tat almadigim zamanlarda melek hanımla tavsiye üzerine tanıştım ve onu tanıdıkça çok şanslı biri olduğumu hissettim ve terapi boyunca bana çok fazla destek oldu. Kendi hayatımı çıkmaza sokan yine kendimmişim.. beni mutlu eden şeyleri farkettim ve aslında bu yolculuk kendimi tanımama yardımcı oldu ve yaşamım tekrardan anlam kazandi, kendisine ne kadar teşekkür etsem az gelir çünkü o gerçekten çok iyi bir psikolog ve çok başarılı ve kalbi güzel bir insan şimdiden herkese tavsiye ediyorum.♥️
     1 Beğeni    
Ege DeSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115241
Sevgili Melek Turan hocamızla oğlumun okulu olan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı Ortaokulunda verdiği çok değerli ve faydalı bir seminerde tanıştım. 5. Sınıfa giden oğlumun bazı problemleri için temasa geçtim. Maalesef 2 seans yapabildik. Çünkü Corona Virüs nedeniyle devam edemedik. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki devam edebilseydik 😔 bir çok sorunumuzun üstesinden gelirdik. Kendisi son derece güleryüzlü, tecrübeli ve ikna yeteneği yüksek olan bir hocamızdır❤ Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. En yakın zamanda tekrar buluşmak dileği ile diyorum..
     2 Beğeni    
Y. CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115239
Melek hanım la çocuk doktorumuzun tavsiyesi üzerine tanıştık. Görüşmelerimiz onlıne olarak ilerliyor. Yanyana olmayınca sağlıklı bir görüşme yapamayacağımız düşünmüştüm ilk etepta ancak melek hanım işinde çok iyi. henüz 2 seans gerçekleştirdik ama güzel ilerliyoruz. Samimiyetinden, rahatlatıcı konuşmalarından dolayı vaktimiz güzel geçiyor. 3,5 yaşındaki oğlum için görüşüyoruz ve oldukça memnunuz. Sadece oğlumun değil konuşurken benim sorunlarında değiniyoruz 😆Umarım yüzyüze görüşme fırsatı da buluruz.
     1 Beğeni    
G.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114881
Melek hanımdan oğlum için birkaç yakınımın tavsiyesi üzerine destek aldım.Süre gelen bazı değişken ve tekrarlayan tiklerin ortaya çıkması üzerine bu konuda bilgi sahibi olan kime sorsam bana Melek hanımın adı verildi.Hâl böyle olunca da inandım ki oğlumun çaresi konusunda gerçekten uzman olan Melek hanımda..Pandemi dönemi öncesi birkez bulunduğu kuruma giderek ve sonrasında evden 2 kere online olarak destek aldık.Ve 3 seans sonrası tikleri tamamen ortadan kalktı.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az..Online ortamda olsa bile çocuğumun eline de dokunabildi yüreğine de..Her aramama,her mesajıma mutlaka cevap verdi.Oğlumun kaygılarının yanında benim de kaygılarımı yok etti.Onu çok seviyoruz..Kesinlikle herkese tavsiye ederim🙏🏻
     2 Beğeni    
Ali ZSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mart.2020
TavsiyeNo: 114095
Oğlum için psikolok arayışındaydım, Çok samimi olduğum doktor arkadaşım baya överek tavsiye etti, oğlumda gerçekten çok olumlu gelişmeler görüyorum, biz ebeveynler olarakta göremediğimiz ama çocuğumuz için sorun olan tespitleri gerçekten müthişti, uyguladığı adını hatırlamadığım bir teknik oğlumuzun kafasında oluşturduğu ve sorun ettiği şeyleri tamamiyle deşifre etti, ve bunu bizimle paylaştığında hepside doğru yaşanmış şeylerdi. En iyi taraflarından biriside güleryüzlü arkadaş canlı olması, hani hastanelerde sıkça rastladığımız şu kapris surunu varya, melek hanımda böyle bir sorun yaşamazsınız, bizi ve cocuğumuzu öyle karşılıyorki, kendinden biri görüp herşeyini rahatça anlatabiliyorsun, yani oğlum baya sevdi diyebilirim, bizimle paylaşmadığı herşeyi melek hanım ile paylaştı. Şu ana kadar herşey çok iyi gitti, hastaneden de personelinden de melek hanımdan da çok memnunuz, İnşallah hep böyle devam eder
     2 Beğeni    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2020
TavsiyeNo: 114094
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine cok zor bi animda tanıştık kendisi ile. 2.5 yasinda oglumla ve kendimle ilgili sorun yaşıyordum.Yurt dışına eğitime gideceği icin sadece iki seans görüşebildik. O iki seansta bile cok yol katettik. Önerdiği kitaplar, oyunlar, sorunumuza yönelik metaforlar çözüme yaklaştırdı bizi. Sonrasında yine gittik ve analizleri sorunlara karşı getirdiği bakış acısıyla cok rahatlattı bizi. Kendisi cok cana yakın, güler yüzlü ve dikkatli bi uzman. Her darlandigimda gideceğim bi yer:) Emeğiniz icin tesekkurler Melek hanim...
     2 Beğeni    
Refiye ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2020
TavsiyeNo: 114093
Merhaba.1.sınıfa giden kızımda okuma güçlüğü vardı.öğretmeni disleksi olabilir bir çocuk psikoloğuna götürün dedi.melek hanımla daha önce bir vesileyle tanışmıştım.kızımdan bahsettim.çok güzel ilgilendi ve bilgi verdi.öncelikle cas testi yaparak beynin işlevini tespit etti.işitsel bellekte ve geçici hafızada sorunu olduğunu ve nörolojik bir olay olduğunu söyledi.yardım alması gerektiğini söyledi.yardımcı kaynaklar kitaplar tavsiye etti.bunun yanında yardım alabileceğim eğitmenler hakkındada bilgi verdi yardımcı oldu.insanın çocuğunda disleksi olması ve ne yapacağını bilememesi şok etkisi yaratıyor.melek hanım bununla baş etmenin çocuğa yardımcı olmanın yollarını gösterdi.konuyada vakıf bir uzman .ilgisi için teşekkür ediyorum Ve çocuğunda sorunlar olan ebeveynlerede tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Z.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mart.2020
TavsiyeNo: 114092
Kendisinile tavsiye üzerine ulaştık ve cok memnun kaldik..... Kendisi çok kibar ve ilgili , mesleğin de uzman bir insan.samimi konuşması ve yaklaşımı ile güven Veriyor.....kesinlikle tafsiye ederim.cocuklara yaklaşımı ve biz yetişkinlere verdiği bilgi ile tatmin edici ve güven vericidir........ ..ben oğlum için dikkat dağınıklığı nedeni ile gittim kendisine iyi bir şekilde kontrol ve ilgisi ile bunu aştık ....güler yüzlü halı ve konuşması ile çocuklar güvenle. Ve severek gidiyor.
     1 Beğeni    
Esra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113599
Oğlumun ısırma alışkanlığı vardı . Uzun süreli pedagog ataştırması sonucu Melek hanımla tanıştık. Uzmanlığı haricinde hem ebeveyn hem de çocuğa karşı yaklaşımı benim kendisine olan güvenimin daha da artmasını sağladı. Çünkü seanslarımız çok keyifli ve yararlı geçiyordu. Bununla birlikte kendi beklentim doğrultusunda çözüme de ulaştıım. Pedagog ve yetişkin alanında ihtiyaçsal durum karşısında kesinlikle Melek hanımın uzmanlığından yararlanılmasını tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Eda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113406
Oğlum 30 aylık otizmli bir çocuk. Melek hocam 10 ay önce bu tanıya vardı ve hep birlikte harekete geçtik. Hem çocuk hemde aile ile yakından ilgilenen, yönlendiren ve bunu takip eden seansları da anne ve babayı her konuda bilgilendiren bir insan. Oğlum un uykularını düzene soktu. Kendisi ile tanıştığımız için ve en önemlisi oğlumuzun doktoru olduğu için çok şanslıyız. Adı gibi bir insan işini takip eden yakından ilgilenen mükemmel bir doktor.. İyi ki tanımışız.
     1 Beğeni    
Nurcan DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113208
Melek Hanım ile profesyonel danışmanlık hizmeti almam vesilesi ile tanıştım. Zorlu bir zaman dilimden geçiyordum ve bu süreç devam ediyor. Ancak, yaptığımız işbirliği sayesinde kendimi daha hafiflemiş, daha güçlü ve daha farkındalığı artmış hissediyorum. Zorluklar ve şartlar aynı ama benim bakış açım değişti. Kesinlikle aydınlanma yaşamama ve bazı şeyleri daha net görmeme çok yardımcı oldu. Üstelik çok kısa bir sürede. Halen kendisinden profesyonel hizmet almaya devam ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Akademik bilgisi, samimiyeti, güleryüzü ve en önemlisi de güven vermesi ile gerçekten size yardımcı olma çabasını hissediyorsunuz.
     Beğenin    
Ceren Sa.N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113102
Oğlum Kaan hareketli,ve istemesekte tutumlarımızla şımartılmış ,bizi yöneten bir çocuk olmuştu.Biz öğretmeni onu yönetmekte sıkıntı yaşıyorduk ,okulumuz tavsiyesi ile tanıştık.Güleryüzü samimi içten konuşmaları tüm sıkıntılarıma iyi geldi.Tespitleri yaklaşımı profesyonel ve gerçeği yansıtttı ,dediği kadardı herşey,hem oğlumu anlamaya hemde beni sakinleştirmeye çabaları o kadar değerliki benim için .Tavsiyeleri ,yönlendirmeleri ile biz çok büyük yol katettik çok teşekkür ederiz kendisine.Işık arayan herkesin yolunu aydınlatması dileğiyle
     1 Beğeni    
Deniz Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113025
Melek Hanım çok ilgili ve samimi yaklaştı. oğlum için CAS testi uygulaması yaptı. Bana inanılmaz bir bakış açısı kazandırdı bu test. Melek hanım raporumuzu detaylı şekilde hazırlamış. Bu test bize çocuğumuzun gerçek potansiyelini görmemizi sağladı. Bu anlamda bize yöntemler sundu. Potansiyelini düzenleme açısından eksik kalan yönlerini belirtti ve düzelmesi için yöntemler sundu.beni de oğlumda etkin bir şekilde dinledi. Onunla konuştuğumda kendimi çok iyi hissettim. Bana çok iyi geldi. Beni onun sözleri çok etkiledi. Kendimi görmemi sağladı. Oğlumun potansiyelini görmemi sağladı. İyi ki Melek Hanımı buldum. Herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Asli ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112192
Kızım Eylül her şeyi çok fazla ağzına alıyor ağzına aldığından dolayi oyun oynamak istemiyor hatta goz temasi bile kurmak istemiyordu. Bizi Melek Hanim a çocuk doktorumuz yonlendirdi, Melek Hanim kızımla ve bizimle içten ,samimi bir iletişim kurdu. Melek hanimin doğru yonlendirmeleri sayesinde kızım nesneleri daha az ağzına almaya, goz teması kurup karşılıklı iletisime geçmeye başladı. Bu kadar kisa bir süre içerisinde Melek Hanimla bu kadar yol katedebilecegimizi dusunmemistim. Biz Melek Hanim dan çok memnunuz. Melek Hanim a bizimle samimi iletisime geçip ailemizi bütüncül ele alıp olan durumu cozumlemeye başladığı için çok teşekkür ediyorum. Kendisini ailecek çok seviyoruz.
     4 Beğeni    
Ayhan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111997
Merhaba öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu tavsiyeyi yapmayı bizim kadar şanslı olmayan ailelere yardımcı olmak maksadıyla yazmak istedim bizim şansımız ise Melek TURAN ile tanışmamız diyebilirim. Özel bir çocuk olan 3 yaşındaki kızımıza bir şehir hastanesinde otizim değerlendirmesi yapılmasıyla başladı sıkıntılı günlerimiz araştırmalarım sonucunda beylikdüzünde Medihaus hastanesinde Melek hanımla tanıştık ve danışanı olduk kızımızla ilgilenmeye başladı ve o günden beri geçen sürede kızım ve biz çok mutluyuz bize bu zorlu süreçte tam anlamıyla yol gösterdi halen seanslarımız devam ediyor inanılmaz bir gelişim söz konusu kızımda, güzel günlerin çok yakında olduğunu da artık hissediyoruz. Şunuda söylemeden geçemedim biz kendisine çok güveniyoruz kızımda çok seviyor onu enerjisiyle ihtiyacı olan herkese yardımcı olabileceğine düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Gönül : A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111749
Melek hanımla oğlumun sayesinde tanıştık ve kendisini tanıdığıma çok şanslıyım , sayesinde oğlumun mükemelliyetçilik sorununu aştık ve ergen yaşta olan kızımın , konuşup kendisini anlatabileceği bir uzmana ihtiyacı vardı ki Melek hanımla tam zamanında tanışmış olduk ve Melek hanım sayesinde bu zorlu günleri birlikte aştık , kızım Melek hanım'dan destek ve tafsiye almaya devam ediyo ve en önemlisi isteyerek ve severek gidiyo . Melek hanımın yeri kızımın ve bizim hayatımızda gerçek anlamda çok değerlidir . Arkadaşlar kesinlikle değinmeliğimki Melek hanım işini sevgi ve saygı çerçevesi içinde yapmaktadır . Melek hanım kesinlikle gidilebilecek en iyi psikolog terapist'tir . TEŞEKÜRLER MELEK HANIM .
     3 Beğeni    
Akif TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111667
Tavsiye üzerine tanıştığım ve çocuğumun OKB ( Obsesif Kompulsif Bozukluk) hastalığı için destek aldığımız Melek Turan hanımefendi, mesleki yeterliliği üst düzeyde ve alanında yüksek donanıma sahip. Çocuğumun klinik durumunda Melek hanım sayesinde çok güzel iyileşme oldu. İnsanın çocuğu söz konusu olduğunda en iyisini istiyor. Ben en iyisini buldum. Melek hanımı ihtiyaç duyan herkese öneririm... Oğlum Melek ablası ile görüşeceği günleri iple çekiyir. Şayet seanslarımızın arası uzarsa oğlym ne zaman Mwlek ablasına gideceğini soruyor. Oğlum ile harika bir iletişim kurdu. İlk başlarda çok sık görüşmemiz gerekirken şimdi artık görüşmemize gereknkalmadı. Teşekkurlee Melek Turan..
     2 Beğeni    
Sema
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111653
Melek hanıma kendim ve oğlum yiğit eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı adına çok teşekkür ediyorum. Çok kısa bir süreliğine tanımamıza rağmen kendisini çok sevdik,özellikle de oğlum ilk defa bir doktora kendi isteğiyle gitti. Gerçekten işinde çok başarılı ve çok iyi iletişimi olan bir doktor kendisi. Sadece çocuk psikolojisiyle değil ebeveynlerle de çok yakından ilgili olması onun bu mesleği gerçekten çok içten yaptığını gösteriyor. Kendi adıma da çok teşekkür ederim. Bir pedegogdan yardım almak isteyen bütün anne ve babalara gönül rahatlığıyla melek hanımı önerebilirim.
     3 Beğeni    
A.Y
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110791
Melek Hanım işine aşık bir danışmandır. Öyle ki çocuğum onu görmek için resmen gün sayar durumda. Çocuklarla etkileşimi, iletişimi Harika. Bence başta ebeveynler kendi iç huzurları için Melek Hanımı mutlaka tanımalı. Onun öyle bir büyüsü var ki önce sizi rahatlatıp, size gidilmesi gereken yolu gösteriyor. Siz de o yolda çocuğunuzla güvenli bir şekilde yürümenin tadını çıkarıyorsunuz. İyi ki tanışmışım ve iyi ki yollarımız kesişmiş. Her şey için çok teşekkür ederim..
     2 Beğeni    
Filiz GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110693
Melek hanıma kızlarıma yaptıracağım zeka testi icin arastirmalarim sonucu tavsiye üzerine gittim.Oncelikle çocuklarla sağladığı iletişimle her iki cocugumda o yaştaki çocuklar icin uzun olan bu surede hiç sıkılmadılar.Ve 1.5 saatten sonra her ikisininde kişilik analizlerini birebir yapmıştı.Sadece zeka testi ile kalmayıp tüm özellikleriyle ilgilenip yönlendirmesi ayrıca memnun kalmamı sağladı.Hic samimiyeti ve işindeki disiplin ve başarısı ile herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Celalettin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109955
Ewet zor olsada formu doldurma isini tamamladim daha zor olan melek turan hocamin bize yani destek alan kizima inanilmaz faydasini anlatmak olacak, kizim icine kapanik dis dunya ile iliskisi yasitlarina gore zayif, kendisjne yapilan herhangi bir sozlu yada fiziksel mudahaleye karsilik verebilecek ozguwene sahip degildi once ALLAH in sonra melek turan hanimefendi nin destegi gayretiyle suan kizim kendisne yapilan haksizliga dur diyebilecek sesjni yukseltecek kendi ayaklri uzerinde duracak hale geldi iyi ki warsin melek turan o birrr melek 🙏
     5 Beğeni    
Cansu ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109414
Kendisiyle kardeşim sayesinde tanışma fırsatı bulmuş oldum. Kardeşimin anaokulunda çocuklara oyun terapisi vermekte olan bir terapistti. Daha sonra ailecek kendisini tanıma imkanı bulduk. Babaannemden anneme babama kadar bütün aileyi tanıyor, biliyor. İlk 13 yaşımda bir seansa gittim beni gerçekten rahatlatan, huzurlu kılan, umutlandıran bir insan olduğunu anlamıştım daha o zaman. Şu an 17 yaşındayım ve düzenli olarak gidiyorum. Bana gerçekten çok destek olmakta bu seanslar ve Melek Abla. Kendisi çok destekleyici, donanımlı, işini severek yapan, tatlı, güleryüzlü, güzel bir insan. İyi ki onun gibi biriyle tanışmışız, kesinlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Zekiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2019
TavsiyeNo: 109055
Melek hanımla oğlumun çocuk doktorunun tavsiyesi üzerine tanıştık ve çokta memnun kaldık.öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum.Melek hanım okadar candan bir insan hastalarını candan ve güler yüzüyle karşiliyo oğlum raddövü zamanını sabırsızlıkla bekliyo çok kıza zaman oldu ama oğluma çok iyi geldi sahada iyi olcak inş Melek hanım sayesinde mesleğini severek yapiyo iki çocuğum var oğlumla beraber çok güzel şeyler öğreniyorum gerçekten çocuk yetiştirmek çok zor ama Melek hanım sayesinde çok yararlıbilgiler ediniyorum
     4 Beğeni    
Elif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2019
TavsiyeNo: 108981
4,5 yasında olan oğlumun gittiği anaokulunda oğlumun selektif mutizm olabileceği tespiti yapıldı.ve bu vesile ile tavsiye üzerine Melek Hanımla tanıştık.Kendisi oğlum ile sıcak bir ilişki kurdu. İlk seanslarda bizimle de görüşerek ailemizi ve oğlumuzu yakından tanıdı.Yaklaşık 13 seans oyun terapisi uyguladı, bu esnada bizi yönlendirmesi ile beraber uyumlu bir ilerleme süreci yaşadık, ciddi bir yol aldık.Konuşma terapisine hazır hale geldik.Kendisine bu vesile teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    
Tuğba ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107551
merhaba melek turan la oğlumun geçmek bilmeyen gece korkuları sayesinde iletişime geçtik.öncelikle kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. bizim sorunumuz 9 yaşındaki oğlumun kaygıları ve bununla birlikte uyuduktan 1-2 saat sonra ağlayarak korkarak uyanması ve bu korkuları yüzünden ertesi gün uyku vakti geldiğinde korktuğu için uyumak istememesi uykuya zor dalmasıydı.bu korkular onun gün içerisinde de kaygılanmasına ve içe kapanmasına neden oluyordu.toplamda 5 seans gittik ve 4. seansımızda korkulu rüyalar artık bitmişti. melek hn oğluma çok iyi geldi davranışları konuşması en önemlisi uyguladığı terapiler çok etkili oldu. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. içiniz rahat bir şekilde sonuç alabileceğiniz bir uzman.
     2 Beğeni    
Cemre ÇEBİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Ağustos.2018
TavsiyeNo: 105189
melek hanım ile aynı iş yerinde çalışma fırsatı bularak tanıştım. kendisiyle kısa sürede çok iyi bir çalışan ve meslektaş ilişkisi kurduk. ben mesleki alanda yeni olduğum için melek hanımdan çok faydalı bilgiler edindim ve bana daha çok fazla şey katacağına inanıyorum. kendisi işini en başarılı şekilde ve etik kuralların dışına çıkmadan yapan nadir psikologlardan bir tanesi bence. gördüğü vakalar sonucunda çok iyi geri dönüşler almasıyla insanlara yardım ettiği için mutluluk duyan, işini çok severek yapan başarılı bir psikolog kendisi. umarım bende ileride kendisi kadar iyi bir psikolog olurum.
     2 Beğeni    
Elem
12.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103719
Melek hanımla 2 yıldır tanışıyoruz. Çalıştığım psikolojik danışmanlık merkezinde tanıştık. Güler yüzlü, neşeli, yardımsever, sıcakkanlı, pozitif bir insan. Kendini sürekli yeniler, araştırır, çözüm odaklı ve zekidir. Ayrıca danışanlarına olan yaklaşımına tanık oldum. Onları birer insan olarak görür tüm kalbiyle yardımcı olmak için çalışır. Onu tanıdığım için mutluyum içten ve samimi yapısıyla gerçekten özel bir insan. Hem insani yönüne hem de mesleki yönüne tanık olduğum için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aynur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103692
Merhaba ben Melek Turan hanımı tavsiye üzerine tanıdım.13 yaşındaki kızımın ergenlikle birlikte seyreden bir takım korkuları başlamıştı.Kanser olma korkusu,bizi kaybetme korkusu,kötü bir şeyler olacak korkusu vb. Bu korkular her hafta değişebiliyordu ve hatta fizyolojik tepkiler de vermeye başlamıştı;kalp çarpıntısı heyecan vs.Bunun üzerine Melek hanıma gittik ve kendisi bize önce teşhisini anlattı ve nasıl bir yol izleyeceğini anlattı .Kızıma ilaç kullandırmak istemediğim için kendisinin uzmanlık alanı olan bilişsel davranış terapisi bana mantıklı geldi ve başladık.Güleryüzü,cana yakınlığı durumu açık ve anlaşır şekilde anlatması ve bilgisi güven duymamı sağladı.Yedinci sesnsımızı bitirdik üç seansımız daha var ve kızım şu anda çok iyi çok mutluyuz iyi ki Melek hanımı tanımışız iyi ki var kesinlikle kendisini önerebilirim.
     2 Beğeni    
Dilek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101554
Kızımı, Melek hanıma okulun ilk günlerindeki çekingenliği, okula alışamaması ve okulda altını ıslatması gibi sıkıntılı durumlarından dolayı götürdüm. Kızıma olan ilgisi çok şefkatli, onunla kurduğu bağ ve iletişim çok güzeldi. Bu konuda kesinlikle çok başarılı ❤ Her seans sonunda bizi bilgilendirdi, nasıl davranmamız gerektiği İle ilgili yollar gösterdi. Onun bu açıklayıcı anlatımı, güzel sohbeti anne olarak benimde yüklerimi hafifletti, bakış açımı genişletti ve bu süreç çok iyi bir şekilde tamamlandı. Melek hanım sizi anlayan, hisseden, işinin ehli çok iyi bir uzman. Biliyorum ki ne zaman ihtiyaç duysam çocuk, bireysel, oyun terapi, ergen konularında kapısına gideceğim tek uzman 💐 iyki tanıdım kendisini 🙏🏼
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 27 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Melek TURAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Tiyatro, dans, kitap okuma, sinema

Sevdigi Yazarlar : isabelle Filiozat, Bahar Eriş, Ahmet Ümit, Yaşar Kemal

Sevdigi Muzikler : Akustik müzik, Türk Halk Müziği

Sevdigi Filmler : Amir Khan'ın filmleri, Yeşil Yol


Melek TURAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Projektif Testler Derneği
Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği
Türk Psikolojik Danışmanlar Derneği
EMDR derneği

Melek TURAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Melek TURAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ebru YEREBAKAN
Uzm.Psk.Ebru YEREBAKAN
Ebru hanım yüksek lisanstan sınıf arkadaşımdır.Kendisini geliştiren eğitimlere ve yenilikleri açık, sempatik birisi.Bilgilerinden yararlanacağınız bir...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İdya Psikolojik Danışma Merkezi
Büyükşehir Mahallesi Ekinoks Rezidans E-1 A Daire 73 Beylikdüzü İstanbul 
(Beylikdüzü, Büyükçekmece,avcılar, Küçükçekmece)
Psk.Melek TURAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 539 49 27
(09.00 ile 20.00 Arası Ulaşabilirsiniz)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1981
(43 yaşında)
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2006
(18 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Melek TURAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Ingilizce

Melek TURAN Mesleki Videolar Videoları
7 Mesleki ve Kişisel Video
2 Diger Video
Tanıtım Filmi
Benim Oyunum Benim Terapim Projesi

06:48
Top