2007'den Bugüne 92,471 Tavsiye, 28,238 Uzman ve 19,997 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Zümrüt ÇETİN
Klinik Psikolog - İstanbul

Zümrüt ÇETİN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

22

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Zümrüt ÇETİN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Zümrüt ÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zümrüt ÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hakkı Oğuz ÇETİNFzt.Hakkı Oğuz ÇETİN
İşini titiz yapan bir fizyoterapist. Hastalarıyla birebir yakından ilgileniyor ve gelişimlerini takip ediyor. Spor fizyolojisi spor fizyoterapisi üzer...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayat karşımıza problemler cikarir ve bizim bu problemleri cozmemizi bekler, bu durumlarda kimi zaman uzulur kimi zaman ofkeye kapiliriz fakat her problemin bir cozumu vardir.
 
Zümrüt ÇETİN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikolojik Danışmanlık
Adres 2: Salacak, Hafız Mehmet Bey Sok. no 10 Üsküdar/İstanbul
Adres 2:
Dolunay Zümrüt Çetin Psikolojik Danışmanlık
Adres 1: Mimar Sinan Mahallesi, 1420. Sk. Bina No:81 Alibey Apartmanı, Kat 3 Daire No 6 konak/İzmir
Adres 3:
Adres 3: Büyükşehir Mahallesi Beylikdüzü Caddesi A 7 No: 14 İstanbul
Psk.Zümrüt ÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kurumsal whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1989 (35 yaşında)
Doğum Yeri : Isparta
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2012 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Zümrüt ÇETİN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon
Panik Bozukluk
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Yaygın Anksiyete Bozukluğu
Çocuklarda öfke, inat, karşı gelme
Çocuklarda kaygı, korku
Sigara bırakma
Yeme bozuklukları ve obezite
Borderline kişilik bozukluğu
Şizofreni
Ofke kontrolu
Cift terapisi
Aile danismanligi

Zümrüt ÇETİN Özgeçmis CV Psk.Zümrüt ÇETİN'in Özgeçmişi
Dolunay Zümrüt Çetin Isparta’da 1989 yılında doğmuştur. Pamukkale Üniversitesi “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık”bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Esenyurt Üniversitesi “Klinik Psikoloji” bölümünde tamamlamıştır. "Klinik Psikolog"unvanını almaya hak kazanmıştır.

Yaptığı seanslarında Bilişsel Davranışçı Terapisi, bilinçalti terapisi, şema terapi, kabul ve adanmışlık terapisi, hipnoz uygulamalarından yararlanmaktadır.

Psikolojik danışma merkezlerinde ve devlete bağlı okullarda ergenlik sorunları, aile içi ilişkiler, öfke kontrolü, kaygı bozuklukları, yeme bozuklukları, depresyon, fobiler, travma, ve sigara bırakma, borderline kişilik bozukluğu, şizofreni ve strese bağlı infertilite(kısırlık) alanlarında psikoterapi hizmeti, aile eğitimi ve seminer çalışmaları aktif olarak devam ettirmektedir.
...[Devamı...]

Zümrüt ÇETİN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Buket
22.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114535
Kendini geliştirmeyi seven mesleğini bence büyük bir sevgiyle yapan bir psikolog ondan çok güzel bir enerji alacaksınız ve doğru ellerde olduğunuzu hissedeceksiniz. Kendisi de cesur ve güçlü bir kadın bence bu çok önemli her şeyde olduğu gibi başarı da kendinden emin olmaktan geçiyor. Ben kendisiyle konuşurken çok iyi hissediyorum. Ayrıca çok eğlenceli ve olaylara mizahi yönden bakabilen biri. Bunun da zamanımızın hem verimli hem de eğlenceli geçmesi açısından çok kıymetli olduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    
Ezgi
21.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114515
Zümrüt ile 10 senedir 3 farklı şehirde maceralarımız sürmekte, okul arkadaşı da olduk seneler sonra komşuluk da ettik, problemli dönemleri bile geçirirken hep eğlenmeyi gülmeyi güzel vakit geçirmeyi başardık. Zümrüt’ün içinde bulunduğu durumdan bir şekilde keyif almayı bilen, güleryüzlü, pozitif bir o kadar da mantıklı hali sağolsun.Kangren olmuş bir ilişkiden kurtulmam konusunda beni aydınlattığını o zaman pek farketmiyordum. Ama şimdi dönüp bakınca beni gizli gizli iyileştirmiş olduğunu net görüyorum. Hep yanımda olmasını istediğim kıymetli bir arkadaşım.
     2 Beğeni    
Ümit Yılmaz GÜVEN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114512
Uzun yıllar psikolog olarak danışanlarıma yardımcı olmaktayım. Zümrüt ÇETİN’ le 3 yıl önce bir toplantıda tanıştık ve mesleki düşüncelerimizi paylaştık. Daha sonra görüşmelerimiz devam etti ve ediyor. Ona yönlendirdiğim danışanlardan da çok iyi geri bildirim aldım. Zümrüt'le sohbetlerimizde ve görüşmelerimizde iyi bir psikolog, bilgili, yetenekli iş yeri gayet düzenli ve ferah, Çok güler yüzlü , samimi birisi ve enerjisi çok güzel bu da insana güven veren bir psikolog olduğunu gösteriyor.Tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Simge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114505
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine zümrüt hanımdan terapi almaya basladim,. özel ilişkilerimde yaşadığım sorunlara farklı açılardan yaklasmami ve problemin temeline inmemi sagladi,.sayesinde artık daha güvenli ilişkiler kurabiliyorum.kendisiyle görüşmelerimiz devam ediyor.zumrut hanım anlayışlı,empatik,guler yüzlü,işinde uzman bir psikolog.cocukken yaşadığım olaylara ve çevreye hiç dusunmedigim açılardan bakarak ,şimdiki iliskilerimi şekillendirmeme bir uzman gözüyle yardımcı oldu.sadece dinlemekle kalmayıp,yaklaşım yontemlerini de açıklayarak sorunları derinlemesine incelememi sağladı.balik vermek yerine balık tutmayı öğretti diyebilirim.
     4 Beğeni    
Gözde Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114457
Ben gayet memnunum. Danışman arıyordum. Birebir kendisi bana dönerek nasıl bir yöntem izlediği hakkında bilgi verdiği için kendisini tercih ettim. Süreçte nasıl ilerleyeceğimizi anlattı. Çok kibar ve yetenekli bir insan, herşeyi anlıyor, çok bilgili, profesyonel. Seanslara gittiğimden beri kısa süreli de olsa rahatlıyorum. Seanslarım devam etmekte. Zümrüt Hanım'ın en beğendiğim özellliği sakince beni dinlemesi, beni doğru anlamaya çalışıyor olması. Kendimi ifade etmem için bana yeterli süre fırsatı verdiğini düşünüyorum, sabırla beni bekliyor, dinliyor. Kendisine teşekkür ederim, iyi ki tanıştım kendisiyle.
     1 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114453
Zümrüt hanımı bu site aracılığıyla bulmuştum.Görüşmeye gitmeden önce herkes gibi benim de tereddütlerim vardı ancak ilk görüşmeden itibaren çok faydasını gördüm. Öncelikle çok güleryüzlü ve samimi. Uyguladığı bilinçaltı terapisi çok başarılı inanılmaz rahatlamış çıkıyorum her görüşmeden sonra. Ve ben anlatırken büyük bir ilgi ile beni dinledi,14 yaşında bir kızım var onu da götürdüm sonuç çok olumlu kızım olumlu yönde ilerleme kaydetti. arkadaşıma tavsiye ettim onlar da memnunlar. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Etkisini farkedeceksiniz.
     1 Beğeni    
Hediye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114451
Zümrüt Hanım ile psikolojik olarak zor bir durumdayken bana yardımcı olabilecek bir uzmana ihtiyacım olduğunu fark edip armut uygulasına yazınca tanıştım. Kendisini desteğe ihtiyaç duyan kişilere tavsiye ediyorum. Çünkü bu meslek sadece bir iş değil. Karşındaki kişinin ne hissetğini anlayabilme yeteneği gerektirir. Bunun için de sabır. Zümrüt Hanım bilgi olarak alanına hakim, Dost canlısı güler yüzlü, samimi en önemlisi de sabırlı. Kendisine benim gösterdiğim dirence karşı sabırla yaklaştığı için çok teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
S.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114450
Zümrüt Hanımı internetten psikolog araştırırken yorumlardan buldum randevu alma talebimi ilettim ve kendisi hemen telefonla bana dönerek sorularımı cevapladı ve nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı. Kendisi sakin özenli ve sabırlı birisi. Her şeyle kendisi ilgileniyor. Kendimi anlamamda ve anlatmamda çok yardımcı oldu. Uzun bir süredir seanslarımıza devam ediyoruz. Yüz yüze görüşme yapamadığımız zamanlarda seanslarımız online olarak da yapabiliyoruz. Bu yolda sabırla ilerliyoruz ve iyi bir yol aldık. Ben Zümrüt Hanıma Okb için gidiyorum bu konuda çok iyi bir psikolog ben memnunum.
     2 Beğeni    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114449
Kendisini internette psikolog araştırırken buldum. Çok güler yüzlü samimi biri enerjisi çok güzel bu da insan güven veriyor. Ben kendime etiket olarak taktığım sorunları ( bağımlıyım, hastayım, kendimi sevmiyorum...) anlatırken onun sayesinde aslında sorun olarak gördüğüm ve kendimi suçladığım her şeyin benim ihtiyacım olduğunu gördüm.( kimseden ilgi beklememeliyim, eğer bekliyorsam kendimi sevmiyor muyum o zaman ben gibi ). Manipülasyona çok açık biri olduğumu gördüm. Gerçekten çok kötü olduğunuz zamanlarda karşınızda sizi anlayabilen duygularınıza kulak verebilen birini görmek çok iyi hissettiriyor. Seansın ilk 20-25 dakikası bilinçaltı temizliği yaparak geçiyor.( isteğe bağlı). Bu da gerçekten iyi hissetiriyo. Ben kendisini çok sevdim. İşinde mesleğinde araştırmaktan öğrenmekten yılmasın hiçbir zaman.
     1 Beğeni    
Mesut Demirci
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114128
Zümrüt sevdiğim bir arkadaşım.Zümrüt' e sormak istediğim soruları çok rahat soruyorum. Iyi bir arkadaş. Onunla iletişim kurmak çok kolay. Sizi hemen anlıyor. Neşeli samimi bir insan. Alanında başarılı. Bir süre aynı kurumda çalıstık, geldiği günden itibaren ne kadar donanımlı olduğunu hemen farkettriyor. Çalıştığımız süre boyunca da uzun süre çözemediğimiz bazı öğrencilerimizle ilgili sounlarıda çok hızlı bi şekilde çözüme kavuşturdu. Ne kadar başarılı ve hızlı bir psikolog olduğunu kendim bizzat gözlemledim. Herkese önerebilecegim bir psikolog. Başarılarının devamını dilerim. Umarım daha nicelerine faydan dokunur. Selamlar sevgiler
     4 Beğeni    
Selda
14.Mart.2020
TavsiyeNo: 114127
Canım arkadasim Zümrüt çok tatlı bir insandır, cok severim kendisini. İyi ki var. Neşeli biri. Almadıgı egitim kalmadi, cok donanımlı. Psikolojik destek herkesin ihtiyacı. Insanın başına olumsuz şeyler gelebiliyor ve bazen psikolojik destek almak ihtiyaç haline gelebiliyor. Arkadaşımı destek almak isteyen herkese öneririm. Sadece işinde degil sosyal hayatında da renkli bir kişilik. Ben tabi ondan psikolojik destek hiç almadım benim sadece arkadaşım. Zümrüt'ün işiyle ilgili en beğendigim tarafı sürekli kendini yenilemesi, yeni teknikleri öğrenerek insanlara yardımcı olmaya çalışması. Zümrüt çok samimi hep güleryüzlü 😍😍😍
     2 Beğeni    
Merve Okyay
29.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112921
Zümrüt tatlı insan onu seviyorum iyi arkadaş, iyi ki var. Kendisiyle aile danışmanlıgı eğitiminde tanıştık. Enerjik, samimi, içten, sempatik birisi. Almış olduğu eğitimlerle yetinmeyip sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahip. Bu da sabit fikirli yapıda olmadığını gösterir ki. Yeni fikirlere açık olduğunu gösterir. O da ben de taklit yaparız guleriz egleniriz, birlikteyken zaman güzel geçiyor cünkü gercekten eglence espri anlayışımız uyuyor canım arkadasımla 😍 😍 en zor konularda onunla konuşmak kolay.
     4 Beğeni    
Leyla
29.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112498
Evlilik ve boşanma sürecime yakından tanıklık etmiş bir arkadaşım olmasının yanı sıra bana o süreçte psikolojik olarak büyük destek olmuş ve o zor günlerde içinde bulunduğum psikolojik enkazın altından olabildiğince az yara alarak çıkmam konusunda büyük katkıları olmuştur kendisinin. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim. Olaylara ve kişilere farklı açılardan yaklaşma ve olumsuz düşüncelere kapılarak kendimi daha da dibe çekmek yerine hayatımda pozitif alanlar yaratmam konusunda da tavsiyeleri bana yol gösterici olmuştur ve oluyor da◉‿◉
     7 Beğeni    
Ali
28.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112491
Kendisiyle ortak bir arkadaşın vasıtası ile tanıştım kendisinden hicbir şekilde danışan hizmeti almadim ama bana verdiği öğütler ile hayatımı biraz daha mutlu geçirmemde yardımcı oldu.Zümrütün işiyle ilgili en sevdiğim yönü kendini sürekli geliştirmeye çalışıyor ve yeni teknikleri öğrenerek danışanlarına yardımcı olmaya çalışıyor.Zümrütü insani yönlerinden değerlendirirsem çok samimi hep güleryüzlü ve pozitif biri yani kısacası herkesin yanında olmasını isteyeceği bir arkadaş modeli.
     8 Beğeni    
İpekböcek
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112397
Kendisini bir ingilizce konuşma kulübü vasıtasıyla sosyal bir ortamda tanıdım.Samimi,sıcak,özgüvenli ve güvenilir duruşu arkadaşlığımıza ivme kazandırdı.Hayatımla ilgili önemli veya önemsiz herhangi birşeyi onunla paylaştığım zaman dikkatle beni dinleyip anlamaya çalışması,sürekli sorguladığım problemlerimi objektif açıdan değerlendirip çözümleyici tavsiyeler vermesi keşke benim psikologum da zümrüt olabilseydi dedirtiyor bazen !!:) Küçük bir örnek vermem gerekirse bir manipülasyon durumu yaşamıştım yakın bir zaman öncesinde ama zümrüte bunu anlatmadan önce yaşadığım şeyin bir manipülasyon olduğunu bilmiyordum.Beni objektif açıklamalarıyla aydınlattı ve farkındalığımı arttırdığı için aynı olaylarla tekrardan karşılaştığım zaman daha rahat bir karşıkoyma mekanizması geliştirdim.Karşıdaki kişinin davranışlarını daha iyi yorumlayarak bazı şeyleri daha kolay atlatıp yolumu belirlememde çook yardımcı oldu bana:))
     9 Beğeni    
Dilara
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112383
Hızlı çözüm üretebilen, dinleyip olay akışına göre yönlendirebilen hem bir psikolog hem de arkadaş olabilen iyi bir uzman. Kendinin tavsiyelerine tamamen uymaya çalışıyorum. Onunla geçen dialoglarımızdan sonra kendimi daha iyi ve sağlam hissettiğimi söyleyebilirim. Kendisini aile dostlarıma, iş arkadaşlarıma ve onların çocuklarına da tavsiye ediyorum. Aktif sosyal yaşantısı ve eğitime olan bağlılığı takdir ettiğim ve saygı duyduğum özelliklerindendir. İçsel problemlerim için desteğini her zaman yanımda hissederim. Takıldığım konularda fikir almaktan çekinmem. Ofisinin dizaynı bile insanı rahat ve huzurlu hissetmemi sağlar.
     8 Beğeni    
Z. Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112381
Zümrüt Hanım oldukça ilgili ve samimi bir uzman. Kendisiyle görüşmelerimizde çok iyi yol katettik.Tabiki başta kolay olmadı, görüşmeden çıktığınızda her zaman kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz zaten amaç iyi hissettirmesi değil bir şeyleri fark etmenizi sağlaması ancak bu şekilde iyileşebiliyoruz.Başta çok direnç gösterdiğim durumlar oldu ama kendisinin desteğiyle bunları da aştık. Hayat kalitemin artmasını kendisine borçluyum. Hayatınızda güzel değişiklikler yaşamanız için tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
T.E
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112378
Ben Zümrütle sosyal bir etkinlikte tanıştım.Güler yüzüyle etrafa pozitif enerji saçıyordu.Kendisiyle barışıktı.Aynı zamanda gerektiğinde ciddiyetini korumasını da bilir.Arkadaşım kendinden emin, samimi, sıcak kanlı, sevecen ve neşeli birisidir.Ona güvenebilirsiniz.Onunla zaman geçirmek verimli eğlenceli geçer.Kendinizi özel hissettirir.İyi bir dinleyicidir ve teşhisi hemen koyar.Mantıklı anlatımıyla konunun çözülmesine ve size iyi gelir.Mesleğine önem verir, işine sahip çıkar, kendini geliştirmek ve yenilemek için hocalarıyla iletişimdedir.Mesleki eğitimlere katılır, devamlılık ve başarıyla bitirir.
     7 Beğeni    
Ali Kayalı
20.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112370
Guleryuzlu, sempatik ve bir o kadar işinde iyi olan Zümrüt Hanım ile henüz tanışmadınız mı? Öyle ise hiç vakit kaybetmeyin derim :) Kendisi ile aynı ortam içinde bulunmanız bile sizlere yeterli olacaktır. Gerek mesleki anlamda gerekse dostluk anlamında kendisi bana çok fazla şey katmıştır. Sadece meslek anlamında değil, sosyal ve kulturel alanlarda da kendisini basarılı bulmaktayım ve kesinlikle tavsiye etmekteyim. Aynı şekilde kendisinden kültürel ve psikolojik nlamda destek almaya devam edeceğim. Sevgiler Ali Kayalı
     7 Beğeni    
Sultan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111911
Zümrüt hanımdan gerçekten çok memnun kaldım. Olaylara daha farklı bakmamı sağladı.Kendime daha çok önem vermemi sağladı.Çevremdeki insanlara da tavsiye ettim ve sürekli tavsiye ediyorum.Gerçekten çok memnunum kendisinden.Onun yanındayken kendimi bir yabancıyla konuşuyormuş gibi hissetmiyordum.Beni gerçekten anlayabildiğini düşünüyorum.Gittiğim zamanlar dışında da her zaman kendisine ulaşma imkanım oldu.Ne zaman yardıma ihtiyaç duysam hep yakınımda hissettim.Biz sürecimizi tamamladık.Benim için çok faydası oldu.
     8 Beğeni    
Hakkı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2018
TavsiyeNo: 103614
ilgili bir psikolog, kaygılarımla alakalı seanslarına katıldım, toplum içinde konuşurken ya da yeni bir yere giderken heyecanlanıyordum ve içimden bir şey yapmak gelmiyordu, birçok şeye karşı isteğim hiç yoktu. Dışarı çıkmak bile istemiyordum. Kendimi mutsuz hissediyordum.Neden böyle hissettiğimi fark etmeye ve nelerin beni durdurduğunu fark etmeye başladım verdiği ev egzersizleri çok işime yaradı. Şimdilerde çok daha iyiyim, çok teşekkürler, çok memnun kaldım.
     11 Beğeni    
Burak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2018
TavsiyeNo: 103023
Zümrüt hanimla yaptigimiz gorusmeler sayesinde alkol problemimi yonetmeye baslayabildim, ve ogrendigim teknikleri hayatimda kullanmaya basladim, bu konuda Zümrüt hanimi bu sorunu yasayan kisilere oneririm. Neden alkol aldigimi neden cok fazla icme istegimin oldugunu eger alkol almazsam neler olacagini dusundugumu artik daha iyi anliyorum,cok tesekkur ediyorum. Artik alkol alma noktasinda davranislarimi kisitlayabiliyorum ve cok daha mutlu hissediyorum hayat ile baglarimi daha da guclendirdim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     12 Beğeni    

Zümrüt ÇETİN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Tiyatro, dans

Sevdigi Yazarlar : Tolstoy

Sevdigi Filmler : Yeşil yol


Zümrüt ÇETİN'in Kitap ve Yayinlari Zümrüt ÇETİN'in Basılı Kitap ve Yayınları
Bilissel davranisci terapi ile depresyonun tedavisi projesi

Zümrüt ÇETİN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Eabct

Zümrüt ÇETİN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Zümrüt ÇETİN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hakkı Oğuz ÇETİN
Fzt.Hakkı Oğuz ÇETİN
İşini titiz yapan bir fizyoterapist. Hastalarıyla birebir yakından ilgileniyor ve gelişimlerini takip ediyor. Spor fizyolojisi spor fizyoterapisi üzer...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolojik Danışmanlık
Adres 2: Salacak, Hafız Mehmet Bey Sok. no 10 Üsküdar/İstanbul
Adres 2:
Dolunay Zümrüt Çetin Psikolojik Danışmanlık
Adres 1: Mimar Sinan Mahallesi, 1420. Sk. Bina No:81 Alibey Apartmanı, Kat 3 Daire No 6 konak/İzmir
Adres 3:
Adres 3: Büyükşehir Mahallesi Beylikdüzü Caddesi A 7 No: 14 İstanbul
Psk.Zümrüt ÇETİN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(542) 593 67 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1989
(35 yaşında)
Doğum Yeri
Isparta
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2012
(12 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2017 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Zümrüt ÇETİN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Zümrüt ÇETİN Mesleki Videolar Videoları
16 Mesleki ve Kişisel Video
Enerjik Pozıtif Bir Gün İçin Neler Yapmalı?
Korona Günleri İçin Kısa Meditasyon
Panik Atak
Corona Virüsü Salgınında Psikolojimiz Nasıl Etkilendi?
Karantinada Psikolojimizi Sağlam Tutmanın Yolları
Anne Baba Tutumu Çocuklarına Karşı Nasıl Olmalı
1 Diger Video
Deprem Kaygısı
izmir psikolog, öfke, izmir, obezite, sigara bırakma, izmir psikolojik danışman, online psikolog, online psikoterapi, online psikoterapist, depresyon, obsesif, kompülsif, online, görüntülü arama, online seans, sigara, ergen terapisi, ergen psikolojisi, yetişkin psikolojisi, çocuk psikolojisi, çift terapisi, aile danışmanlığı, aile, aile içi iletişim, çocuk, alsancak psikolog, çocuk psikoloğu, çocuk terapisti, ergen psikoloğu, depresyon tedavisi, klinik psikolog alsancak, sosyal fobi tedavisi, majör depresyon tedavisi, bipolar bozukluk, bipolar, bipolar duygu durum bozuk, manik depresif tedavisi, psikoterapi, anksiyete bozukluğu, anksiyete tedavisi, panik atak tedavisi, panik atak, psikolog tavsiye, oyun terapisi, aile terapisi, psikolog, psikoterapist, bilinçaltı terapisi, psikolog tavsiye ediyorum, kendini kesme

22:44
Top