TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dilan Hilal ALTÜRK

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Psk.Dilan Hilal ALTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilan Hilal ALTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Dilan Hilal ALTÜRK Tavsiye Yazıları Dilan Hilal ALTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Seda Sarsılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 41.143.157.YFY

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96124
Merhabalar , Adım Seda . Dilan ile lise döneminden süregelen bir arkadaşlığımız var . Arkadaşlık kelimesi basit kalabilir aslında. Dilan lise döneminde bile çok olgun ve sağlam karaktere sahip bir insandı. Onun düşünceleri her zaman benim için çok önemliydi. Çünkü her daim başım sıkıştığında o dönemlerde bile beni mantıklı kararlarıyla yönlendirirdi. Şimdi de öyle olduğuna eminim. Bu işin deneyimlerini kazanmış biri olarak gerek aldığı eğitim gerekse geçmişten gelen kabiliyeti sayesinde işini en iyi şekilde yerine getireceğinden şüphem yok. Etrafımda psikolojik desteğe ihtiyacı olan birini gönül rahatlığıyla kendisine yönlendirebilirim. İş bitiricidir dersem yalan söylemiş sayılmam .Emin olun ki ilk görüşmeden sonra o güveni alacağınıza eminim.
     1 Beğeni    

 Selen (Danışan)
 IP: 78.174.104.ZW

29-09-2016
 TavsiyeNo: 90590
Merhabalar, Adım Selen, dürüst olmak gerekirse bunalım dönemlerimde psikolog desteği almayı çözüm görmeyenlerden ve bu meyanda umutsuz olanlardandım. Fakat Dilan Hanım, uzman desteğiyle yaşadığım psikolojik sorunları çözebilme kabiliyetine sahip olmam yanımda bir çok önyargı ve yanlış bakış açılarıma da yön vermiştir. Yaşadığım sıkıntılardan uzun uzadıya bahsederek sizleri sıkmak yerine, birkaç kelamla özet geçerek Psikolog Dilan Hilal Altürk’ü neden tavsiye ettiği yazmak istiyorum. Ben de birçok insanda olduğu gibi tek başıma aşamayacağım sorunlarla uğraşırken arkadaş önerisi üzerine Psikolog Dilan Hilal Altürk ile tanıştım. Kendisiyle yaptığımız ilk terapi görüşmesinde dahi güvenimi kazanması, diğer terapileri kabul etmeme sebep oldu. Evleviyetle söylemem gerekir ki, psikolog desteği almak için hayatta karşılaştığımız sorunların büyük ya da küçük olması önem taşımaz. Sizin yaşadığınız ve fakat benim acıyla baktığım olaylar sizde depresif etkiler yaratmayabilirken, benim için telafisi olan durumlar sizin bunalıma girmenize sebebiyet verebilir. Ezcümle, maruz kalınan her sorun her insanda farklı etki oluşturur. Bu durum Dilan Hanım ile yaptığım ilk görüşmede tecrübe edindiklerimin başında gelir. Zira kendisi, görüşme esnasında sizi sıkıntılarınızla ilgili olarak öncelikle doğru düşünmeye sevk eder ve bu suretle hemen hemen tüm sorunlarınıza psikolojik açıdan çözüm üretir. Depresyonda olan biri için salt psikologla görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak kanaatimce yeterli değildir. Depresyondan yeni çıkmış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, Dilan Hanım tedavilerini salt sözlü danışma yöntemiyle değil, sorunlarınızın kaynağına inerek uzmanlık alanında ihtisas ettiği terapi yöntemleriyle de sizi aydınlatır. Örneğin kendisiyle yaptığım ilk birkaç görüşmeden sonra artık benimle Diyalektik Davranış Terapisi üzerinden tedavisini yürüteceğini ve bu terapiyle benim diğer insanlarla olan davranış ilişkilerimin düzeltilmesi, stres ile mücadele edebilmem, iştahsızlığım ve intihar eylemi hususlarında çözüm üreteceğimizi hedeflemişti. Gerçekten de bu terapi kapsamında yaptığım sözlü, yazılı konuşmalar, önerdiği aktiviteler ve birçok fazlası ile şuan hayata çok daha farklı bir perspektiften bakıyor ve özgüvenli bir insan olma tadını çıkarıyorum. Sizlere tavsiyem, eğer zor günler geçiriyorsanız yol göstericinizi iyi seçmelisiniz. Yol göstericinizi yanlış insanlarda seçmeniz nihayetinde yolunuzu da kaybetmeye sebep olacaktır. Bu yüzden doğru yolda ilerleyerek doğru sonuçlar elde etmeniz için Dilan Hanım’a sorunlarınızla ilgili olarak başvurmanızı en derin tecrübelerimle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Hacı Halil Mah. 1223 Sok. Berk İş Hanı No:1 Kat:1 Gebze
Kocaeli
(09.30 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Tel: 0262 646 6410)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(262) 646 64 10
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
Yabancı Dil
İleri İngilizce
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dilan Hilal ALTÜRK Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Dilan Hilal ALTÜRK Mesleki Videolar Videolar
-

Dilan Hilal ALTÜRK  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
gebze psikoloji, gebze psikolog, pozitif psikoloji, öfke kontrolü, tedavi, antidepresan, kisisel gelişim, oyun terapisi, güven, kendine güven, psikolojik danışman, dikkat eksikliği, dikkat dağılması, öğrenme güçlüğü, gebze koçluk, psikolog, kaygı bozukluğu, anksiyete, evlilik danışma, bireysel terapi

03:40
Top