2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilan Hilal ALTÜRK
Psikolog - Kocaeli

Dilan Hilal ALTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilan Hilal ALTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

19
(%94.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilan Hilal ALTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah KORKMAZPsk.Dnş.Abdullah KORKMAZ
Psikoterapi eğitimlerinden birinde tanıştığımız Abdullah hocamla kısa sürede dostluk bağını kurup, geliştirip beraber çalışma alanı oluşturduk. Gebze ...
İshak BÜYÜKYILDIRIMPsk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İshak hocam ile katıldığımız uzun soluklu Bütüncül Psikoterapi Eğitim programında tanıştık. Geniş bilgi birikimi ve terapötik becerileri sayesinde eği...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Pozitif psikoloji kurumu olarak amacımız kişilerin hayatlarına odaklanmalarını sağlayarak kendi içindeki ışığı pozitif yönde keşfedip hayatlarını kaliteli hale getirmelerine yardımcı olmaktır.
 
Dilan Hilal ALTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Pozitif Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Hacı Halil Mah. 1223 Sok. Berk İş Hanı No:1 Kat:1 Gebze
Kocaeli
(09.30 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Tel: 0262 646 6410)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İleri İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Dilan Hilal ALTÜRK Özgeçmis CV Psk.Dilan Hilal ALTÜRK'ün Özgeçmişi
Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğan Dilan Hilal ALTÜRK, ilk ve ortaöğretimini Gebze’de tamamladıktan sonra Feyziye Mektepleri Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünü tam burslu kazanmıştır. 2015 yılında fakülteden mezun olmadan önce çeşitli hastaneler ve danışmanlık merkezlerinde stajlarını tamamlamış, mezun olduktan sonra danışmanlık merkezlerinde, kreşlerde ve şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve seminer çalışmalarını sürdürmüştür. Aynı zamanda dört yıl süren hala devam ettiği ve teorik-formülasyo n- süpervizyon aşamalarından oluşan ;Bütüncül Psikoterapi eğitimi, Çift ve Aile Terapisieğitimi gibi temel psikoterapistlik becerilerini oluşturan süreçleri de tamamlayarak yetkinliğini arttırmaktadır....[Devamı...]

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Makaleleri Dilan Hilal ALTÜRK'ün Makale ve Yazıları
3 Makale

Dilan Hilal ALTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Elif Nur YILDIRIM Fotoğraf
Psk.Dnş.Elif Nur YILDIRIM
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118385
Pozitif Psikoloji kurumuna stajyer olarak gelip gitmeye başladığım zaman kendisini tanıma fırsatım oldu. Mesleki anlamda kendimi geliştirmemde öncü olduğu ve bu yolda beni desteklediği için buradan da teşekkürlerimi iletmek istedim. Uzman olarak tavsiye etmemin yanında Dilan hocam çok iyi bir eğitimci, bilgilerini kendine saklamayan, öğrencileri doğru yönlendirmek adına zamanının ayıran bir psikoterapist. Güleryüzlü, samimi ve insanların ihtiyaçlarını gözeten bir psikolog olduğuna yakından şahit oldum, gönül rahatlığıyla çevremi kendisine yönlendiriyorum ve beraber çalışmaktan çok memnunum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Abdullah KORKMAZ Fotoğraf
Psk.Dnş.Abdullah KORKMAZ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ocak.2019
TavsiyeNo: 107991
Hilal Hanım ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. ofisinde danışma almaya başlamam ile süreç devam etti. kendisi günümüzün ihtiyacı olan yetkinlik ve samimiyete sahiptir. içtenliği ve uzmanlığıyla danışanlarının sorunlarının üstesinden gelmelerine destek olmaktadır. danışanlarına karşı güleryüzlü ve içten tutumu, onların kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı oluyor. eğitimle edinilemeyecek güven verici bir yapıya sahiptir. işbirliğine açık, kendini kişisel ve mesleki anlamda mesleğinde her gün daha ileriye götürecek çalışmaların peşinde koşan bir psikologdur. kendisiyle iletişime geçtiğinizde, sesindeki kapsayıcılığı fark edecek ve güvenebileceğinizi hissedeceksiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Rümeysa
24.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104840
Merhabalar, Yaklaşık 1 aydır gönüllü stajyer olarak Dilan hanımla çalışma fırsatı elde ettim. Halen de çalışmaya devam ediyoruz. Kendisi bilgisine ve birikimine güvendiğim bir psikolog. Kendisini geliştirmeye aynı hızla devam ediyor. Staj kapsamında bana ve diğer stajyer arkadaşlarıma ödevler veriyor,aktif olarak görev almamızı ve kendimizi geliştirmemizi destekliyor. Samimi ve güler yüzlü bir insan. Halen üniversite okumakta olduğum için bana bu 1 ayda bile bir çok şey kattı ve katmaya devam ediyor. Kendisiyle çalışma fırsatı elde ettiğim için çok memnunum,sizlerin de memnun kalacağını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
İshak BÜYÜKYILDIRIM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104679
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Dilan Hilal ALTÜRK’ü beraber katıldığımız bir psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. İlk görüşten itibaren karşısındaki insana güven veren duruşu sahiptir. Empati yeteneği yüksek, girişimci kişiliği, kendine olan özgüveni ve emin duruşu, olayları farklı yorumlayışı kendisinin diğer olumlu özellikleridir. Meslek alanındaki girişimci kişiliği ve çalışmaları ile alanda kendinden söz ettireceğinden eminim. Kendini bu alanda sürekli geliştirme çabası ve fedakârlığı takdire şayandır. Kocaeli’nde psikolojik yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla Dilan Hilal ALTÜRK’ü tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Cihan D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98381
Merhabalar, Psikolog Dilan Hanımı internette psikolog araştırırken tesadüfen buldum.Ben nişanlısından evlilik aşamasında ayrılmış,iş konusunda nişanlılık sürecine paralel başarısız olmuş,elindeki avucundakini nişan masraflarına ve ayrılık sürecinden sonra nerde gereksiz bir şey varsa orada tüketmiştim tabiri caizse dibe batmıştım diyebilirim.Telefonda aradığımda tüm saçma sapan sorularıma nezaket ve sabırla cevap verdi.Randevu alıp gittiğimde gayet içtenlikle karşıladı.Sanki 40 yıllık dostmuşuzda bir kaç yıldır görüşemiyormuşuz hissine kapıldım.Bu arada yıllardır ara sıra değişik psikologlara farklı sebeplerle de olsa gittim.Kimi psikolog bildiğimiz futbol hakemi gibi gözü saattedir dakika dolsun maçı bitereyim der gibi.Dilan Hanımın takdir ettiğim yönlerinden biri de vakit yönetimi ; siz son cümlenizi söylediğinizde tüm değerlendirmeler yapılmış ve artık espri aşamasında kendinizi buluyorsunuz.Yani gözü saatte değil sizin anlattıklarınızda.Verdiği örnekler ve tavsiyeleri hayatınızla bağdaştırmak için hiç çaba sarfetmiyorsunuz bile.Zaten sizin hayatınızdan örnekler vermekte.Daha önce psikolaga gideniniz varsa bilirsiniz bazıları sizi ya bankamatik gibi görür ya da bir an önce gitmeniz için elinden geleni yapan hastalıklı biri gibi.İşini iyi ve anlattığı anektodlarla hayata bakış açım %80 değişti.Şu an diplerden basamak basamak yukarı çıktığımı hem ailem,hem arkadaş çevrem farkediyor.En önemlisi de ben farkediyorum.Ve yardımlarından dolayı Dilan Hanıma tesekkuru borc biliyorum.Gözünüz kapalı gidip yardım alabilirsiniz.Teşekkürler.
     6 Beğeni    
Seda Sarsılmaz
19.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96124
Merhabalar , Adım Seda . Dilan ile lise döneminden süregelen bir arkadaşlığımız var . Arkadaşlık kelimesi basit kalabilir aslında. Dilan lise döneminde bile çok olgun ve sağlam karaktere sahip bir insandı. Onun düşünceleri her zaman benim için çok önemliydi. Çünkü her daim başım sıkıştığında o dönemlerde bile beni mantıklı kararlarıyla yönlendirirdi. Şimdi de öyle olduğuna eminim. Bu işin deneyimlerini kazanmış biri olarak gerek aldığı eğitim gerekse geçmişten gelen kabiliyeti sayesinde işini en iyi şekilde yerine getireceğinden şüphem yok. Etrafımda psikolojik desteğe ihtiyacı olan birini gönül rahatlığıyla kendisine yönlendirebilirim. İş bitiricidir dersem yalan söylemiş sayılmam .Emin olun ki ilk görüşmeden sonra o güveni alacağınıza eminim.
     6 Beğeni    
Selen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90590
Merhabalar, Adım Selen, dürüst olmak gerekirse bunalım dönemlerimde psikolog desteği almayı çözüm görmeyenlerden ve bu meyanda umutsuz olanlardandım. Fakat Dilan Hanım, uzman desteğiyle yaşadığım psikolojik sorunları çözebilme kabiliyetine sahip olmam yanımda bir çok önyargı ve yanlış bakış açılarıma da yön vermiştir. Yaşadığım sıkıntılardan uzun uzadıya bahsederek sizleri sıkmak yerine, birkaç kelamla özet geçerek Psikolog Dilan Hilal Altürk’ü neden tavsiye ettiği yazmak istiyorum. Ben de birçok insanda olduğu gibi tek başıma aşamayacağım sorunlarla uğraşırken arkadaş önerisi üzerine Psikolog Dilan Hilal Altürk ile tanıştım. Kendisiyle yaptığımız ilk terapi görüşmesinde dahi güvenimi kazanması, diğer terapileri kabul etmeme sebep oldu. Evleviyetle söylemem gerekir ki, psikolog desteği almak için hayatta karşılaştığımız sorunların büyük ya da küçük olması önem taşımaz. Sizin yaşadığınız ve fakat benim acıyla baktığım olaylar sizde depresif etkiler yaratmayabilirken, benim için telafisi olan durumlar sizin bunalıma girmenize sebebiyet verebilir. Ezcümle, maruz kalınan her sorun her insanda farklı etki oluşturur. Bu durum Dilan Hanım ile yaptığım ilk görüşmede tecrübe edindiklerimin başında gelir. Zira kendisi, görüşme esnasında sizi sıkıntılarınızla ilgili olarak öncelikle doğru düşünmeye sevk eder ve bu suretle hemen hemen tüm sorunlarınıza psikolojik açıdan çözüm üretir. Depresyonda olan biri için salt psikologla görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak kanaatimce yeterli değildir. Depresyondan yeni çıkmış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, Dilan Hanım tedavilerini salt sözlü danışma yöntemiyle değil, sorunlarınızın kaynağına inerek uzmanlık alanında ihtisas ettiği terapi yöntemleriyle de sizi aydınlatır. Örneğin kendisiyle yaptığım ilk birkaç görüşmeden sonra artık benimle Diyalektik Davranış Terapisi üzerinden tedavisini yürüteceğini ve bu terapiyle benim diğer insanlarla olan davranış ilişkilerimin düzeltilmesi, stres ile mücadele edebilmem, iştahsızlığım ve intihar eylemi hususlarında çözüm üreteceğimizi hedeflemişti. Gerçekten de bu terapi kapsamında yaptığım sözlü, yazılı konuşmalar, önerdiği aktiviteler ve birçok fazlası ile şuan hayata çok daha farklı bir perspektiften bakıyor ve özgüvenli bir insan olma tadını çıkarıyorum. Sizlere tavsiyem, eğer zor günler geçiriyorsanız yol göstericinizi iyi seçmelisiniz. Yol göstericinizi yanlış insanlarda seçmeniz nihayetinde yolunuzu da kaybetmeye sebep olacaktır. Bu yüzden doğru yolda ilerleyerek doğru sonuçlar elde etmeniz için Dilan Hanım’a sorunlarınızla ilgili olarak başvurmanızı en derin tecrübelerimle tavsiye ediyorum.
     15 Beğeni    

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Hipnoz Derneği
Türk Psikologlar Derneği

Dilan Hilal ALTÜRK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Dilan Hilal ALTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah KORKMAZ
Psk.Dnş.Abdullah KORKMAZ
Psikoterapi eğitimlerinden birinde tanıştığımız Abdullah hocamla kısa sürede dostluk bağını kurup, geliştirip beraber çalışma alanı oluşturduk. Gebze ...
İshak BÜYÜKYILDIRIM
Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İshak hocam ile katıldığımız uzun soluklu Bütüncül Psikoterapi Eğitim programında tanıştık. Geniş bilgi birikimi ve terapötik becerileri sayesinde eği...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Hacı Halil Mah. 1223 Sok. Berk İş Hanı No:1 Kat:1 Gebze
Kocaeli
(09.30 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Tel: 0262 646 6410)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(262) 646 64 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dilan Hilal ALTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İleri İngilizce

Dilan Hilal ALTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

21:26
Top