2007'den Bugüne 81,182 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dilan Hilal ALTÜRK

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Psk.Dilan Hilal ALTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Dilan Hilal ALTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

14
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDilan Hilal ALTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dilan Hilal ALTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Abdullah KORKMAZPsk.Dnş.Abdullah KORKMAZ
Psikoterapi eğitimlerinden birinde tanıştığımız Abdullah hocamla kısa sürede dostluk bağını kurup, geliştirip beraber çalışma alanı oluşturduk. Gebze ...
İshak BÜYÜKYILDIRIMUzm.Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İshak hocam ile katıldığımız uzun soluklu Bütüncül Psikoterapi Eğitim programında tanıştık. Geniş bilgi birikimi ve terapötik becerileri sayesinde eği...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Pozitif psikoloji kurumu olarak amacımız kişilerin hayatlarına odaklanmalarını sağlayarak kendi içindeki ışığı pozitif yönde keşfedip hayatlarını kaliteli hale getirmelerine yardımcı olmaktır.

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Makaleleri Dilan Hilal ALTÜRK'ün Makale ve Yazıları
3 Makale

Dilan Hilal ALTÜRK Özgeçmiş CV Psk.Dilan Hilal ALTÜRK'ün Özgeçmişi
Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğan Dilan Hilal ALTÜRK, ilk ve ortaöğretimini Gebze’de tamamladıktan sonra Feyziye Mektepleri Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünü tam burslu kazanmıştır. 2015 yılında fakülteden mezun olmadan önce çeşitli hastaneler ve danışmanlık merkezlerinde stajlarını tamamlamış, mezun olduktan sonra danışmanlık merkezlerinde, kreşlerde ve şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve seminer çalışmalarını sürdürmüştür. Aynı zamanda dört yıl süren hala devam ettiği ve teorik-formülasyon- süpervizyon aşamalarından oluşan ;Bütüncül Psikoterapi eğitimi, Çift ve Aile Terapisieğitimi gibi temel psikoterapistlik becerilerini oluşturan süreçleri de tamamlayarak yetkinliğini arttırmaktadır....[Devamı...]

Dilan Hilal ALTÜRK Tavsiye Yazıları Dilan Hilal ALTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Abdullah KORKMAZ Fotoğraf  Psk.Dnş.Abdullah KORKMAZ
Kocaeli - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-01-2019
 TavsiyeNo: 107991
Hilal Hanım ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. ofisinde danışma almaya başlamam ile süreç devam etti. kendisi günümüzün ihtiyacı olan yetkinlik ve samimiyete sahiptir. içtenliği ve uzmanlığıyla danışanlarının sorunlarının üstesinden gelmelerine destek olmaktadır. danışanlarına karşı güleryüzlü ve içten tutumu, onların kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı oluyor. eğitimle edinilemeyecek güven verici bir yapıya sahiptir. işbirliğine açık, kendini kişisel ve mesleki anlamda mesleğinde her gün daha ileriye götürecek çalışmaların peşinde koşan bir psikologdur. kendisiyle iletişime geçtiğinizde, sesindeki kapsayıcılığı fark edecek ve güvenebileceğinizi hissedeceksiniz.
     Beğenin    

 Rümeysa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.10.238.WW

24-07-2018
 TavsiyeNo: 104840
Merhabalar, Yaklaşık 1 aydır gönüllü stajyer olarak Dilan hanımla çalışma fırsatı elde ettim. Halen de çalışmaya devam ediyoruz. Kendisi bilgisine ve birikimine güvendiğim bir psikolog. Kendisini geliştirmeye aynı hızla devam ediyor. Staj kapsamında bana ve diğer stajyer arkadaşlarıma ödevler veriyor,aktif olarak görev almamızı ve kendimizi geliştirmemizi destekliyor. Samimi ve güler yüzlü bir insan. Halen üniversite okumakta olduğum için bana bu 1 ayda bile bir çok şey kattı ve katmaya devam ediyor. Kendisiyle çalışma fırsatı elde ettiğim için çok memnunum,sizlerin de memnun kalacağını düşünüyorum.
     Beğenin    

İshak BÜYÜKYILDIRIM Fotoğraf  Uzm.Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-07-2018
 TavsiyeNo: 104679
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Dilan Hilal ALTÜRK’ü beraber katıldığımız bir psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. İlk görüşten itibaren karşısındaki insana güven veren duruşu sahiptir. Empati yeteneği yüksek, girişimci kişiliği, kendine olan özgüveni ve emin duruşu, olayları farklı yorumlayışı kendisinin diğer olumlu özellikleridir. Meslek alanındaki girişimci kişiliği ve çalışmaları ile alanda kendinden söz ettireceğinden eminim. Kendini bu alanda sürekli geliştirme çabası ve fedakârlığı takdire şayandır. Kocaeli’nde psikolojik yardım almak isteyenlere gönül rahatlığıyla Dilan Hilal ALTÜRK’ü tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Cihan D. (Danışan)
 IP: 92.44.215.ZC

09-08-2017
 TavsiyeNo: 98381
Merhabalar, Psikolog Dilan Hanımı internette psikolog araştırırken tesadüfen buldum.Ben nişanlısından evlilik aşamasında ayrılmış,iş konusunda nişanlılık sürecine paralel başarısız olmuş,elindeki avucundakini nişan masraflarına ve ayrılık sürecinden sonra nerde gereksiz bir şey varsa orada tüketmiştim tabiri caizse dibe batmıştım diyebilirim.Telefonda aradığımda tüm saçma sapan sorularıma nezaket ve sabırla cevap verdi.Randevu alıp gittiğimde gayet içtenlikle karşıladı.Sanki 40 yıllık dostmuşuzda bir kaç yıldır görüşemiyormuşuz hissine kapıldım.Bu arada yıllardır ara sıra değişik psikologlara farklı sebeplerle de olsa gittim.Kimi psikolog bildiğimiz futbol hakemi gibi gözü saattedir dakika dolsun maçı bitereyim der gibi.Dilan Hanımın takdir ettiğim yönlerinden biri de vakit yönetimi ; siz son cümlenizi söylediğinizde tüm değerlendirmeler yapılmış ve artık espri aşamasında kendinizi buluyorsunuz.Yani gözü saatte değil sizin anlattıklarınızda.Verdiği örnekler ve tavsiyeleri hayatınızla bağdaştırmak için hiç çaba sarfetmiyorsunuz bile.Zaten sizin hayatınızdan örnekler vermekte.Daha önce psikolaga gideniniz varsa bilirsiniz bazıları sizi ya bankamatik gibi görür ya da bir an önce gitmeniz için elinden geleni yapan hastalıklı biri gibi.İşini iyi ve anlattığı anektodlarla hayata bakış açım %80 değişti.Şu an diplerden basamak basamak yukarı çıktığımı hem ailem,hem arkadaş çevrem farkediyor.En önemlisi de ben farkediyorum.Ve yardımlarından dolayı Dilan Hanıma tesekkuru borc biliyorum.Gözünüz kapalı gidip yardım alabilirsiniz.Teşekkürler.
     5 Beğeni    

 Seda Sarsılmaz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 41.143.157.YFY

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96124
Merhabalar , Adım Seda . Dilan ile lise döneminden süregelen bir arkadaşlığımız var . Arkadaşlık kelimesi basit kalabilir aslında. Dilan lise döneminde bile çok olgun ve sağlam karaktere sahip bir insandı. Onun düşünceleri her zaman benim için çok önemliydi. Çünkü her daim başım sıkıştığında o dönemlerde bile beni mantıklı kararlarıyla yönlendirirdi. Şimdi de öyle olduğuna eminim. Bu işin deneyimlerini kazanmış biri olarak gerek aldığı eğitim gerekse geçmişten gelen kabiliyeti sayesinde işini en iyi şekilde yerine getireceğinden şüphem yok. Etrafımda psikolojik desteğe ihtiyacı olan birini gönül rahatlığıyla kendisine yönlendirebilirim. İş bitiricidir dersem yalan söylemiş sayılmam .Emin olun ki ilk görüşmeden sonra o güveni alacağınıza eminim.
     6 Beğeni    

 Selen (Danışan)
 IP: 78.174.104.ZW

29-09-2016
 TavsiyeNo: 90590
Merhabalar, Adım Selen, dürüst olmak gerekirse bunalım dönemlerimde psikolog desteği almayı çözüm görmeyenlerden ve bu meyanda umutsuz olanlardandım. Fakat Dilan Hanım, uzman desteğiyle yaşadığım psikolojik sorunları çözebilme kabiliyetine sahip olmam yanımda bir çok önyargı ve yanlış bakış açılarıma da yön vermiştir. Yaşadığım sıkıntılardan uzun uzadıya bahsederek sizleri sıkmak yerine, birkaç kelamla özet geçerek Psikolog Dilan Hilal Altürk’ü neden tavsiye ettiği yazmak istiyorum. Ben de birçok insanda olduğu gibi tek başıma aşamayacağım sorunlarla uğraşırken arkadaş önerisi üzerine Psikolog Dilan Hilal Altürk ile tanıştım. Kendisiyle yaptığımız ilk terapi görüşmesinde dahi güvenimi kazanması, diğer terapileri kabul etmeme sebep oldu. Evleviyetle söylemem gerekir ki, psikolog desteği almak için hayatta karşılaştığımız sorunların büyük ya da küçük olması önem taşımaz. Sizin yaşadığınız ve fakat benim acıyla baktığım olaylar sizde depresif etkiler yaratmayabilirken, benim için telafisi olan durumlar sizin bunalıma girmenize sebebiyet verebilir. Ezcümle, maruz kalınan her sorun her insanda farklı etki oluşturur. Bu durum Dilan Hanım ile yaptığım ilk görüşmede tecrübe edindiklerimin başında gelir. Zira kendisi, görüşme esnasında sizi sıkıntılarınızla ilgili olarak öncelikle doğru düşünmeye sevk eder ve bu suretle hemen hemen tüm sorunlarınıza psikolojik açıdan çözüm üretir. Depresyonda olan biri için salt psikologla görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak kanaatimce yeterli değildir. Depresyondan yeni çıkmış biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, Dilan Hanım tedavilerini salt sözlü danışma yöntemiyle değil, sorunlarınızın kaynağına inerek uzmanlık alanında ihtisas ettiği terapi yöntemleriyle de sizi aydınlatır. Örneğin kendisiyle yaptığım ilk birkaç görüşmeden sonra artık benimle Diyalektik Davranış Terapisi üzerinden tedavisini yürüteceğini ve bu terapiyle benim diğer insanlarla olan davranış ilişkilerimin düzeltilmesi, stres ile mücadele edebilmem, iştahsızlığım ve intihar eylemi hususlarında çözüm üreteceğimizi hedeflemişti. Gerçekten de bu terapi kapsamında yaptığım sözlü, yazılı konuşmalar, önerdiği aktiviteler ve birçok fazlası ile şuan hayata çok daha farklı bir perspektiften bakıyor ve özgüvenli bir insan olma tadını çıkarıyorum. Sizlere tavsiyem, eğer zor günler geçiriyorsanız yol göstericinizi iyi seçmelisiniz. Yol göstericinizi yanlış insanlarda seçmeniz nihayetinde yolunuzu da kaybetmeye sebep olacaktır. Bu yüzden doğru yolda ilerleyerek doğru sonuçlar elde etmeniz için Dilan Hanım’a sorunlarınızla ilgili olarak başvurmanızı en derin tecrübelerimle tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Hipnoz Derneği
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Psikoloji Danışmanlık Merkezi
Hacı Halil Mah. 1223 Sok. Berk İş Hanı No:1 Kat:1 Gebze
Kocaeli
(09.30 - 21.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Tel: 0262 646 6410)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(262) 646 64 10
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Işık Üniversitesi İngilizce Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dilan Hilal ALTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İleri İngilizce


Dilan Hilal ALTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dilan Hilal ALTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-12:33
Top