2007'den Bugüne 92,301 Tavsiye, 28,216 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gizem ANLAMA
Psikolog - İstanbul

Gizem ANLAMA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi2 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

2

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gizem ANLAMA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gizem ANLAMA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah PINAROĞLUUzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
Gulsah Hanim ile bulunduğum danışmanlık merkezinde tanıştım. Mezun olduğu andan itibaren kendisine katmak istediği şeyler için vermiş olduğu çabayı di...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, bastırılan her duygu ve yaşantı bir problemi doğurmaktadır. Şimdi o duyguları nasıl yaşayacağınızı, sizi zorlayan yaşantılarınızla nasıl başa çıkacağınızı öğrenme vakti. Yalnız değilsiniz... Her türden soru ve iletişim için mesaj atabilir ya da arayabilirsiniz. Hayatınızın her anının çok kıymetli olduğunu unutmamanız dileğiyle.İ..
 
Gizem ANLAMA'nın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi - Psikoloji (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gizem ANLAMA Özgeçmis CV Psk.Gizem ANLAMA'nın Özgeçmişi
Tam burslu okuduğum psikoloji lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamladım. Lisans eğitimim boyunca Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 1,5 yıl, GATA Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 4 ay psikoz servisinde yatan hastalara gözlem yapıp çeşitli görüşmelerde bulundum. Anaokulları ve psikoterapi merkezlerinde çocuklara yönelik gönüllü stajlar yaptım. 0-7 yaş aralığındaki çocuklarda gelişim düzeyini ölçmek amacıyla oluşturulan projeye çocuklara gelişim testleri uygulayıp bunların yorumlamasını yaparak destek verdim. Kadına ve çocuğa yönelik şiddeti önleme amacıyla kurulan derneklerde gönüllü psikolog olarak aktif rol aldım.
2 sene sürecek olan Psikanalize Giriş Eğitimi'm ve Psikoterapist Dr. Timur Harzadın'dan almış olduğum Bütüncül Psikoterapi Eğitimi'm devam etmektedir.
Davranım Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde terapist olarak görev yapmakta, Üstün Dökmen Akademisi Küçük Şeyler Anaokulu'nda psikolog olarak yer almaktayım.

Gizem ANLAMA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülşah PINAROĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91489
Sevgili Gizem öğrenciliğinden bu yana kendisini geliştiren ve yenileyen bir psikologtur.Mesleğine verdiği önem ve değeri onunla iletişime geçtiğiniz anda hissedeceksiniz. Dolayısıyla danışanlarına karşıda ilgili ve yardım çabası işinde motivasyon kaynağıdır. İleride de alanında uzman ve etkinliği olan bir psikoterapist olacağından kuşkum yok.Kendisine danışmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye eder ve emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isterim.
     Beğenin    
Aşkın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90279
Gizem Hanıma anlam veremediğim bir boşluk duygusu nedeniyle başvurmuştu. Terapi sürecine hala devam etmekteyiz. Kendisiyle arkadaş tvasiyeti ile tanıştık. Arkadaşımla gittiği eğitimlerde kendisini geliştirmek için ne kadar çabaladığını sürekli gelişim odaklı birşeyler yaptığını duymuştum. Şuan kendimi daha iyi hissetmektedir. Güvendiğim biriyle bu yola başladığımın farkındayım ve hergün daha da iyi olacağıma inanmaktayım. Olaylara farklı bakış açıları sunması iyileşmemin temelini oluşturdu.
     Beğenin    

Gizem ANLAMA'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İMDAT Şiddeti Önleme ve Rehabilitasyon Derneği

Gizem ANLAMA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gizem ANLAMA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah PINAROĞLU
Uzm.Psk.Gülşah PINAROĞLU
Gulsah Hanim ile bulunduğum danışmanlık merkezinde tanıştım. Mezun olduğu andan itibaren kendisine katmak istediği şeyler için vermiş olduğu çabayı di...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Aydın Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Gizem ANLAMA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gizem ANLAMA Mesleki Videolar Videoları
-

23:52
Top