2007'den Bugüne 82,397 Tavsiye, 26,097 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Halil İbrahim KORKMAZ

Şehir

Gaziantep

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Halil İbrahim KORKMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Halil İbrahim KORKMAZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Halil İbrahim KORKMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Halil İbrahim KORKMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Psikoterapiyi, danışan ile terapistin çıktığı bir yolculuk olarak düşünün siz şoför koltuğundasınız ben de size yolunuzu bulmak için yardımcı olmaya çalışacağım.

Halil İbrahim KORKMAZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ
-PANİK ATAK
-DEPRESYON
-SINAV KAYGISI
-DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE
-ÇEKİMSERLİK, SOSYAL FOBİ
-TAKINTILAR,
-ÖFKE KONTROLÜ
-FOBİLER
-TRAVMA SONRASI STRES BOZUKLUĞU
-YEME BOZUKLUKLARI
-UYKU BOZUKLUKLARI
-BAĞIMLILIK SORUNLARI
-AİLE DANIŞMANLIĞI
-BİREYE ÖZEL DOĞRU DERS ÇALIŞMA
-ALT ISLATMA
-ZEKA VE GELİŞİM TESTLERİ

Halil İbrahim KORKMAZ Özgeçmiş CV Psk.Halil İbrahim KORKMAZ'ın Özgeçmişi
Lise eğitimimi Gaziantep İMKB anadolu lisesinde tamamladıktan sonra Hasan Kalyoncu üniversitesi psikoloji bölümüne yerleştim. Burada lisans eğitimi 2016 yılında tamamladıktan sonra 2016-2017 yılı arasında DUYUSAL ETKİ otizm erken tanı ve tedavi merkezinde psikolog olarak çalıştım ayrıca bu süreçte psikoterapi alanında bir çok eğitim ve seminerlere katıldım.Şuan ise özel ofisimde kendi danışanlarımı görmekteyim.

Halil İbrahim KORKMAZ Tavsiye Yazıları Halil İbrahim KORKMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ali Kara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.246.54.ZZW

14-06-2017
 TavsiyeNo: 97396
Kendisi ile konsülte ettiğim vakada tanıştım. Bu vakayı başarılı bir şekilde terapi etmesiyle daha sonra da bir kaç vaka gönderdim. Alanında uzman ve işini özveri ile yapan bir psikologdur. Arkadaşlarıyla ilişkilerinde bile sorunlara çözümcü bir yaklaşım sergilediğini bir sorunumda başvurduğumda anladım. Her zaman Güleryüzlü,empati yapabilme seviyesi en yüksekte olan iyi bir psikologtur. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Kendisi sürekli okuyan ve araştıran bir kişiliğe sahiptir. Psikolojik kitaplar üzerine iyi derecede tahlil yapıp konu üzerine tartışmalar yapabilmektedir.
     1 Beğeni    

 Tuğba Erdem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.62.ZJW

12-06-2017
 TavsiyeNo: 97315
Halil İbrahim hocamla, otizmli çocukların​ olduğu bir kurumda birlikte çalışma fırsatım oldu. İlk kendini ve mesleğini ifade ederken dikkatimi çekmiş olup insanlara olan objektif yaklaşımı bende psikoloji üzerine merak olusturdu. Otizmli çocukları yorumlarken daha önceden her çocuğu tanıyormuş gibi konuşması ( biliyorsunuz ki her otizmli çocuk bir kar tanesi gibi birbirinden farklıdır )merakımı artırıyordu. Bunun dışında birlikte çalıştığımız birçok aileyi aydınlatması ailelerin içinde bulundukları psikolojik çöküntüden kurtulamarına yardımcı olmuştur. Mesleğine olan merakı gelişmeye ve ögrenmeye açık olması, güler yüzü ve samimiyeti ile insanları kasvetli bir ortamdan çıkarıp daha iyi hissetmesini sağlayan alanında büyük imzalar atacağına emin olduğum saygıdeğer bir çalışma arkadaşımdır. En önemlisi ise başarılı "PSİKOLOG."👍
     1 Beğeni    

 Aysel ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.250.ZB

12-05-2017
 TavsiyeNo: 96665
Zor günlerden geçtiğimi düşünerek pisikoloğa gitmeye karar verdim bu süreçte Halil ibrahim beyle tanıştık içtenlikği ve güler yüzüyle seanslarımızı başarılı bir şekilde tamamladık meslek hayatında yeni olmasına rağmen oldukça başarılı geniş düşünen ve çözüm odaklı. Tüm korkularımı kaybedişlerimi acılarımı dinleyerek ve samimiyetiyle en aza indiren her gittiğimde kendimi daha iyi hissetiren psikoluğumu sonuna kadar tavsiye ediyorum. Görevini en iyi şekilde yapan ve farklı bakış açılarıyla mesleğine renk katan kilisin bana kısa zamanda kazandırdığı mükemmel insana her şey için teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 hatice (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.103.218.DD

19-04-2017
 TavsiyeNo: 96094
Sayın Halil İbrahim Korkmaz ile aynı üniversitede okurken tanıştım bir arkadaşı olarak etrafta yaşanan olaylara analitik, realist ve mantıklı yaklaşımına her zaman şahit olduğum ve mesleğine olan ilgi ve alakasına yanında gerek okulda gerek stajlarındaki başarılarına tanık oldum ve inanıyorum ki mesleğinde ve sürekli yükselen bir başarı grafiğini yakalayıp gerek hastalarına gerek topluma çok yararlı olacağından şüphem yok başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    

 Ayhan çevik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.155.173.ZCC

16-04-2017
 TavsiyeNo: 96038
Halil ibrahim hocamla aynı bölümden mezun olduk o yıllarda ne kadar idealist ve kendini geliştirmeyi ilke edinen bir psikolog olacağı belliydi. Üniversiteden beri sorunlara farklı bakış açısı geliştirebilen,güleryüzlü,anlayışlı,empati kurmayı çok iyi bilen ve işinin ehli bir psikolog. Ayrıca danışanlarindan aldığı iyi veya kötü bütün dönütlere büyük bir özenle yaklaşan ve bunları bir gelişim fırsatı olarak gören bir profesyonel.Genç yaşına rağmen oldukça da tecrübeli gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

Halil İbrahim KORKMAZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Yazarlar : Aldous Huxley, Amin Malouf, Khaled Housseini,

Sevdiği Muzikler : Rock ve Pop» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şehitkamil / Gaziantep


Adres 2:
Kilis Devlet Hastanesi
Kilis

Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
K.Maraş
Mezun Olduğu Üniversite
Hasan Kalyoncu Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-


Halil İbrahim KORKMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Halil İbrahim KORKMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

gaziantep psikolog, antep psikolog, gaziantep terapi, psikolojik problemler, gaziantep depresyon, panik atak, kaygı, gaziantep ergen psikologu, gaziantep aile terapisti, gaziantep iyi psikolog, gaziantep ilişki terapist, gaziantep çocuk psikolog, gaziantep sınav kaygısı, antep dikkat eksikliği, stresle başetmek, antep çocuk psikologu, yeme bozukluğu, antep öğrenci koçu, çocukta davranış problemi, ergenlik sorunları, aile ve yaşam koçu, evlilik sorunları, okul fobisi, alt ıslatma, hiperaktivite, travma sonrası stres, kardeş kıskançlığı, obsesyon, takıntı, sınav heyecanı, gaziantep fobi, psikolojik testler, gaziantep psikoterapi, psikolojik rahatsızlıklar, kariyer danışmanlığı, bireysel danışma, gaziantep psikiyatri, psikolojik terapi, gaziantepte psikolog, evlilik problemleri, çocuk psikoloji, aile terapisti, zeka testleri, dikkat testleri, gaziantep korku psikolog, konuşma bozukluğu, otizm, özel eğitim, bilişsel terapi, wisc-r


01:20
Top