2007'den Bugüne 88,148 Tavsiye, 27,306 Uzman ve 19,454 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Başak TAŞ ZALLUHOĞLU
Uzman Klinik Psikolog - Ankara
Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Başak TAŞ ZALLUHOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba, profil sayfama hoş geldiniz. Sorunların çözümü için bazen yardım almak gerekebilir. Ben danışanlarımı bu bağlamda Şema terapi yaklaşımı ile takip etmekteyim. Böyle durumlarda işinde yetkin, etik ve ilkeli çalışan bir meslek elemanı araştırılmalıdır. Meslek elemanın psikoloji lisans ve klinik psikoloji yüksek lisans diplomalarını sorgulayınız. Alacağınız hizmetin sorgulamasını yapma hakkınız olduğunu unutmayınız ve bunu kullanınız.
Başak TAŞ ZALLUHOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Dönence Aile Danışma Merkezi
Atatürk Bulvarı 115/13 4.Kat Kızılay Bakanlıklar Çankaya
Ankara
Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2013 Mezunu)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlık Alanları:

Ergen ve Yetişkinlerde Şema Terapi / Bilişsel Davranışçı Terapi

-kronik yaşam sorunları,

-duygudurum bozuklukları,

-kaygı ile ilişkili bozukluklar,

-kişilik bozuklukları,

-kişilerarası ilişkiler,

-ergenlik dönemi sorunları


Aile ve Çift Terapisi


0-18 Yaş Çocuklar ve Ergenler için Ebeveyn Danışmanlığı

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Özgeçmis CV Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU'nun Özgeçmişi
Yüksek Lisans: Hacettepe Üniversitesi,Klinik Psikoloji

Lisans: Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji Bölümü


Eğitimler:

-Şema Terapi - Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak

-Aile ve Evlilik Terapisi - Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu

-Bilişsel Davranışçı Terapi - Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Eğitimi

-Çocuklarda ve Ergenlerde Akılcı Duygucu & Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (İnternet ve Oyun Bağımlılığı, Depresyon ve Anksiyete Bozuklukları)


Uzmanlık Alanları
Ergen ve Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapiler

Ergen ve Yetişkinlerde Şema Terapi

Aile, Evlilik ve Çift Terapisi

0-18 Yaş Çocuklar ve Ergenler için Ebeveyn Danışmanlığı

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
D.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115452
Merhaba. Başak Hanım ile oğlumuzun çalışma düzenini geliştirme,programlama yeteneğini geliştirme konusunda destek almak için yaklaşık bir yıl önce görüşmeye başladık İlk günden itibaren güler yüzlü,disiplinli ve dürüst tutumu bizim için paha biçilemez. Almış olduğu eğitimi yenilikçi anlayışı ,etik değerlere bağlılığı,empati ve iletişim yeteneğindeki becerileri sayesinde her geçen gün ileriye taşıdığını düşünüyorum. Kendisi ile tanışmanın,destek almanın hem biz hemde oğlumuz için faydalı,keyifli olduğunu söylemek isterim. Yaşadığı sorunu çözüme ulaştırmak isteyen herkese Başak Hanımı tavsiye ediyorum. Ailemize kazandırdıkları ve kazandıracakları için çok teşekkür ediyorum. Yolunuz açık olsun.Iyi ki varsınız.
     Beğenin    
Esra PEKTAŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
5.Mart.2020
TavsiyeNo: 114021
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisansı eğitim sürecimde Klinik Psikolog Başak TAŞ ZALLUHOĞLU ile tanışma fırsatım oldu. Kendisi özverili, işbirliğine yatkın, mesleğini keyifle icra eden, motivasyonu yüksek, prensip sahibi bir uzmandır.Alanında bir çok araştırma yürütmüş ve güncel etkinlikleri takip etmiştir. Etik ilkelere bağlı kalması kendisini güvenilir kılan en temel özelliklerden biridir. Ankarada psikoterapi ve danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese güvenle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Güliz Turan
26.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113871
Bu değerli meslektaşım, üniversite yıllarında , benim çalıştığım kurumda stajını yapmıştır. Mesleğini çok seven , yeniliklere açık, kendini sürekli geliştiren , gayretli , içten , çalışkan , özverili bir kişidir . Yaptığı işi en iyi şekilde sonuçlandıracağına , alanında çok yararlı ve başarılı olacağına inanıyorum. Çocuk, ergen, yetişkin olmak üzere çeşitli grupkarla çalışmış, deneyimler elde etmiştir. Alanında çeşitli araştırmalar yürütmüş, birçok etkinliğe katılmıştır. Güzel türkçesi , tatlı ses tonu , en önemlisi mesleki donanımı ile danışanları tarafından aranılacak ve aranacaktır.
     2 Beğeni    
Sevil Pesen
15.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113136
Basak Hanim ile birlikte calisma firsatim oldu, kendisini bu vesile ile tanidim iyi ki de tanidim. Iyi bir dinleyicidir. guleryuzlu ve oldukca ilgilidir. problemın kaynagını arastırır Ve cozum odaklıdır. Profesyonel yaklasımları size kendinizi guvende hisettirir ve Kaygınızı azaltır. Ayni zamanda mesleki etik anlayışı çok gelişmiştir. Içinde bulunduğunuz durumu değerlendirmek, kendinize uygun çözümlere ulaşmak için Basak Taş Zalluhoğlu’ nu kesinlike öneriyorum. Yakinlarima hic tereddut etmeden tavsiye ediyorum ve cok olumlu geri donusler aliyorum.
     2 Beğeni    
Nilüfer Güven
11.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113078
Başak hanimla, bir eğitim kurumunda beraber çalışma firsatim oldu.. her zaman guler yüzlü ve sevecen tavırlı ve alanında oldukça yetkindir. Mesai arkadaşlığımız dışında, çocuklarımla ilgili ne zaman bir problem yaşasam bana en güzel sekilde yardimci oldu ve tavsiyeleriyle beni yönlendirdi.. Mesleğini cok seven ve kendini geliştirmek için sürekli araştıran bir uzmana danışmak, kendinize verebileceginiz en güzel hediye olacaktir.. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Burçin Karaca
11.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113077
Merhabalar Başak hanımın mesleğine gösterdiği özeni ve titizliği çok iyi bilmeme rağmen anne olmasından sonra her sıkıştığımda verdiği tavsiyeler ve bilgilerle gerçekten bana çok yardımcı oldu. Asla yargılamayan ve çözüm üreten üslübuyla, konuşmalarını akademik bilgilere dayandırarak yaptığını bilmek ona daha çok güvenmemi sağladı. Onun mesleğini icra eden bir çok kişi kişisel fikirlerini size direterek kabul ettirmeye ya da “siz bilemezsiniz ben bilirim” tarzıyla davrandığı için fikir alışverişinde bulunmak bile yorucu olabiliyor. Dolayısıyla yardıma ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kapısını çalabileceğiniz bir kişi olduğunu söyleyebilirim.
     2 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113073
Kızımın okulunda çalışıyordu, henüz bir tanışıklığım yoktu, annelikten yorulmuş kendimi hiçbir şeyle baş edemiyor gibi hissediyordum, bu ruh halim kızımla aramdaki iletişimi bozuyordu. Okul rehber öğretmeni psikologla görüşebileceğimi söyleyip Başak Hanıma yönlendirdi, bilirsiniz problemimizle ilgili farklı yaklaşımlar olur, bir anne olarak yapabileceğim en hümanist yaklaşımla tavsiyelerde bulundu, bu beni çok mutlu etti çünkü uzman tavsiyesi olsa bile hümanist olmayan bir şekilde davranmak istemiyordum, annelik hormonlarım buna izin vermiyordu, bu yüzden içim rahat şekilde tavsiyelere uymaya çalıştım ve bayağı yol katettim. Sıcak, net, seviyeli, alana hakim bir uzman, tavsiye ederim🥰
     3 Beğeni    
Pdr Uzman Emel Dişcioğlu
9.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113047
Başak Hanım'la bir eğitim kurumunda birlikte çalışma fırsatını yakaladım. Mezun olmasıyla yetinmeyip kendisini sürekli yenileyen, bilgisine bilgi katan, alan araştırmasına ve güncel gelişmeleri takip eden, tespitlerinde nokta atışı yapan bir psikologdur. Çocuklarla ve yetişkinlerle kurduğu iletişim çok kuvvetli, güler yüzlü ve içten tavrına aldığı eğitim de eklenince tespitlerinde ve yönlendirmelerinde güvenebileceğim biri oldu. Destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
19.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112780
Başak Hanım alanında uzman bir psikolog. Biz kendisiyle aynı kurumda çalıştık. Kurum değişikliğine rağmen bağımızı hiç koparmadık. Samimi tavrı ile her zaman, her sorunumuzda bizlere destek olmuştur. Alan yazınını takip eden uzmanlar beni her zaman çok rahatlatmıştır. Çağı bilmeyen, çağın insanına da uygun çözümü veremez çünkü. Ayrıntıları çok iyi yakalayarak çözüm konusunda nokta atış yapar. Geçmiş-şimdi-gelecek arasında kurduğu köprüler ile de size yol gösterir. Ben en ufak durumda bile ondan destek aldığımda gönlüm rahat oluyor. Gitmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
C.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112687
Başak Hanım kızıma dair yaşadığımız problemli süreçte bizi ebeveyn olarak nasıl davranmamız gerektiğine dair sabırla bilgilendirerek ve kızımla çok güzel bir ilişli kurarak destek olmuştur. Kendisinin bize gösterdiği farklı bakış açısı sayesinde sürecimiz oldukça olumlu yönde ilerlemiş ve sorunumuz oldukça azalmıştır. Diğer danışanlarına da aynı doğrultuda yardımcı olduğunu düşünüyor ihtiyacı olan herkesin Başak Hanım'a danışmasının kendi hayatına olumlu etkilerini göreceğini umut ediyorum. Teşekkürler Başak Hanım. :) Sevgiler. C.S.
     3 Beğeni    
A.G.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112679
Profesyonel hizmet veren bir uzman. Arkadas aracıyla kendisini buldum. Haftalık skype uzerinden tedavi gördüm yurt dusina yasadigim icin. Hem profesyonel, ve ayni anda arkadas olabilen bir uzman. Nasıl bir hizmet aldınız, sizin için ne yaptı? Ben bir dönemlik bir kriz icin yardim adim. Bazen sadece benim icimi dökmeme izin verdi, bazen de gönderdiği yazılar uzerinden tedaviye devam ettik. Çok faydasını gördüm ve memnun kaldım. Tavsiye edilir.
     4 Beğeni    
C.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109780
Başak hanımla arkadaş tavsiyesi üzerine yollarımız kesişti. yaklaşık 1 yılı aşkın bir süredir kendisinden danışmanlık alıyorum.Öncelikle kendisine burdan teşekkür ederek başlamak istiyorum. Uzun bir süredir kendim için birşey yapmak istiyordum.Zor bir süreç yaşadıktan sonra kendime yardımcı olmak için bu yola girdim ve Başak hanımla görüşmelere başladım. Olabildiğince seanslardaki basamaklara uyarak Başak Hanım’ın da dediği gibi “kendim için bir şeyler yaptım”. Uyguladığı teknikler ve önerdiği kitap sayesinde çok büyük ölçüde yol aldığımı düşünüyorum. Ayrıca seanslarımız boyunca sakinliği,içtenliği ve anlayış dolu gözleri; benim kendimi bulma yolculuğumda o kadar yardımcı oldu ki. Sanki iki arkadaş sohbet edermiş gibi hissettiğim çoğu anlarda ilk başlarda ağlamalarım,gözyaşlarım hakimken şimdi konuşmalarımıza şen kahkahalarım hakim, ha bir de aralarda nacizane birbirimize tavsiyelerimiz bence seansın en eğlenceli yanları. danışmanlıktan öte yaşadığım güzel anları sizlerle de paylaşmak istedim. Umarım benim yoluma ışık olduğu gibi sizlerin de yoluna ışık olur.
     4 Beğeni    
Özlem Kahraman
27.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109480
Klinik Psikolog Başak Taş Zalluhoğlu'nu Hacettepe Üniversitesindeki lisans ve yüksek lisans eğitimlerimizden beri tanıyorum. Kendisiyle birlikte vaka takibi ve akademik paylaşımlar yapma fırsatımız oldu. Başak, etik kurallar konusunda hassas, güvenilir, rahat iletişim kurulabilen, mesleğini büyük bir özveri ve keyifle yapan bu da işine, motivasyonuna yansıyan iyi bir klinik psikologdur. Bu sebeple kendisini güvenerek psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Nurgül YILMAZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
17.Mart.2019
TavsiyeNo: 108816
Başak hanım aynı iş yerinde çalıştığım değerli bir meslektaşım. Çalıştığım süre boyunca mesleğine duyduğu sevgiyi, etik ilkelere bağlılığını, aldığı sorumlulukları özenle ve coşkuyla yaptığına tanık oldum. Kendisini geliştirme çabası ile mesleleğine duyduğu sevgi onu çok özel ve deneyimli bir psikolog yapmaktadır. Danışanları için oldukça güvenilir bir adres, meslektaşları ve mesleği için saygın bir insandır. Kendisinden güvenle danışmanlık alabilirsiniz.
     4 Beğeni    
Deniz Berkol
17.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108368
Başak Başak Hanım, aynı kurumda çalışmış olmaktan mutluluk duyduğum ve iyi ki tanımışım dediğim arkadaşlarımdan biri oldu. Çocuklarla iletişiminde etkileyici ve net bir dile sahip. İşine yaklaşımındaki profesyonel tavrı sayesinde, alanına ilişkin konuları çözüme ulaştırmada çok başarılı olduğuna birçok kez şahit oldum. Güvenilir ve tutarlı davranışları, problemleri çok yönlü ele alması, anlık ve geçici çözümler üretmek yerine sonraki adımları öngörebiliyor olması eğitim sürecini olumlu etkiliyordu. Çalıştığımız süre boyuncaki iş birliği için tekrar teşekkür ediyorum. Destek almayı düşünen herkese öneriyorum.
     5 Beğeni    
Neşe Dağcı
12.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108263
Başak Hanım ile Ankarada özel bir okulda birlikte çalışma imkanı buldum. Gerek çocuklara yaklaşımı gerek veli ile iletişimi oldukça pozitifti. Bilgi edinim süreçlerini doğru şekilde planlayarak en uygun yaklaşım ile görüşmelerini tamamlamaktaydı. Velileri doğru şekilde yönlendirmekteydi. Çalıştığımız dönemde problem durumlar ile ilgili kendisinin yardıminı almış ve bu bilgilerin çok faydasını görmüştüm. Profesyonel bakiş açısını kaybetmeden, objektif değerlendirmeler yaptığını gözlemledim. Kendinden emin, ne yaptığinı ve söylediğini bilen, söyledikleri ve yaptıkları birebir örtüşen, problemleri iyi analiz eden, verileri doğru şekilde toplayan ve olaylara ve kişilere karşı objektif olan, insan ilişkilerini doğru yöneterek danışanları ile güven bağı kuran Başak Hanım'ı herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    
Handan Demir
12.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103230
Başak Hanımı uzun zamandan beri tanıyorum. Arkadaşlarıyla, ailesiyle olan iletişimini yakından gözlemleme fırsatım oldu. Bu gözlemlerimden yola çıkarak insanlara güler yüzlü ve olaylara çözüm odaklı yaklaşımı açısından gerçekten herkese tavsiye edebilirim. Ayrıca benim de zor zamanlarımda verdiği destek ve yol göstermeleriyle işinde ne kadar uzman olduğunu kendim bizzat yaşadım. Kendini sürekli geliştiren, öğrenmeye açık biri olmakla birlikte etik değerlere bağlılığı açısından işini her zaman profesyonelce yerine getirdiğini belirtmek isterim. Sevecenliği, sahip olduğu duyarlılığı ve olaylara uzman yönüyle yaklaşımı sayesinde sorunların üstesinden onun yönlendirmeleriyle kolaylıkla gelebileceğinizi düşünüyorum.
     7 Beğeni    
Z. Seda Şanlı
19.Mart.2018
TavsiyeNo: 102715
Bir erken çocukluk eğitimi bilim uzmanı olarak Başak Hanımla çalışma fırsatım oldu. Kendisi öncelikle çok güvenilir bir uzmandır. Etik değerleri son derece önemser. Sistematik ve prensipli bir çalışma anlayışına sahiptir. Son derece güleryüzlüdür ve iletişim becerileri çok kuvvetlidir. Danışanlarıyla doğru yöntemlerle iletişim kurar. Çocuklarla, ergenlerle, öğretmenlerle ve anne-babalarla birçok başarılı çalışmaya imza attığına şahit oldum. Okul iklimine de ayrıca hakimdir. Bir eğitimci olarak özellikle çocuk ve ergenler ile yürüttüğü çalışmalarında bu deneyimin son derece önemli ve gerekli olduğunu düşünüyorum. Danışanını çok iyi anlar ve onun ihtiyaçlarını doğru analiz eder. Etkili ve danışana uygun bir yaklaşımla yardımcı olur ve sonuca ulaşır. Danışma sürecinde takibi çok önemser. Başak Hanım büyük bir sorumluluk bilinci ile süreci sistemli bir şekilde takip eder. Doğru yöntemleri uygular. Bu süreç hem danışan hem de danışan yakınları açısından saygıya dayalı, rahat, kolaylaştırıcı ve etkili geçer. İşbirlikçi bir uzmandır. Konuyu çok yönlü analiz eder ve ilgili diğer kişilerle etkili bir işbirliği yapar. Böylece danışanın ihtiyaç durumu ne ise çok yönlü bir çalışma ile destek sağlar. Kendisini bir uzman olarak güvenle tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    
Duygu Yılmaz
20.Şubat.2018
TavsiyeNo: 102204
Başak hanımla ailecek tanışıyoruz. Güler yüzlü, dürüst, güvenilir bir arkadaştır. Ayrıca sevgi dolu bir eş ve annedir. En beğendiğim yönlerinden biri de ailesiyle iletişimidir. Kendisiyle geçirdiğimiz zamanlarda oldukça içten sohbetiyle rahatlatıcı cümleleriyle bizleri de farkında olmadan terapi etmektedir. Küçük kızımla ilgili en ufak bir problemde de danıştığım ilk kişidir. En sevecen haliyle yardımcı olur herzaman. Desteğe ihtiyaç duyduğunuz anda düşünmeden danışmanızı tavsiye ederim.
     7 Beğeni    
Pdr Uzmanı Yurdagül Küçükok
10.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101975
Bir rehber öğretmen olarak Uzm. Psikolog Başak Hanımla çalışma şansım oldu. Erken çocukluk dönemindeki öğrencilerim için kendisinden teorik ve uygulamada yardım aldım. Çocuklarla olan iletişimini ve aynı zamanda çocukların onun yanında duyduğu güveni gözlemleme şansım oldu. Her zaman güleryüzlü ve sıcak, aynı zamanda da profesyoneldi. İletişimi ve yaklaşımı ile işinde ne kadar profesyonel olduğunu bizlere her zaman göstermiştir. Vermiş olduğu tüm emekler için minnettarız.
     9 Beğeni    
Sak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Şubat.2018
TavsiyeNo: 101944
Başak hanım ile arkadaşımızın tavsiyesi ile tanıştık. Eşim ile sorunlarımız vardı. Aile terapisi yaptı başta genç acaba yeterli olurmu dedik? Ama sonra işinde ne kadar iyi olduğunu ve profesyonel yaklaştığını gördük. Güleryüzlü ve espirili yaklaşımı bizi ayrıca mutlu etti. Her seansta farklı yaklaşımlar ödevler bize ayrı bir farkındalık kattı. İnsanın özellikle bir kadın olarak bzimde birey olma konusunda eşit yaklaşımı.Olaylara disiplinli yaklaşımı görevini ne kadar önemsediği gösterir. Herkesin gönül rahatlığı ile kendisine başvurabileceğini bildirmek isterim.
     9 Beğeni    

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU'nun Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dönence Aile Danışma Merkezi
Atatürk Bulvarı 115/13 4.Kat Kızılay Bakanlıklar Çankaya
Ankara
Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 418 07 88
Telefon 2 :
0(312) 418 07 08
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2013
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Başak TAŞ ZALLUHOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

16:30
Top