2007'den Bugüne 80,590 Tavsiye, 25,680 Uzman ve 17,969 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Fatih PULAT
Uzman Psikolog - Balıkesir
Uzman Klinik Psikolog

Fatih PULAT Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 2 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Fatih PULAT

Şehir

Balıkesir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Uzm.Psk.Fatih PULAT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatih PULAT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarFatih PULAT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Fatih PULAT'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Aygün ÖZERUzm.Psk.Dnş.Aygün ÖZER
Aygün beyle beraber katıldığımız Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık ve üzerine yorum yapabilecek kadar uzun süre tanışıklığımız oldu. Kendisinin...
İshak BÜYÜKYILDIRIMUzm.Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İshak hocamla, bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştım. Kendisinin ayrıca vermiş olduğu bir cinsel terapi seminerini de dinleme şansı elde ettim. Old...
Gökhan SÖNMEZUzm.Psk.Gökhan SÖNMEZ
Bir Psikolojik Danışman olarak kendimi geliştirmemde oldukça önemli süpervizyonluk yapan Gökhan hocamı çeşitli yönlerden kendini geliştirmek isteyen t...
Sabri ÇAKARUzm.Psk.Sabri ÇAKAR
Bir Psikolojik Danışman olarak kendimi geliştirmemde oldukça önemli süpervizyonluk yapan Sabri hocamı çeşitli yönlerden kendini geliştirmek isteyen tü...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman Klinik Psikolog - Balıkesir Psikoterapist & Yazar "Kitaplarla ve Filmlerle Aile Eğitimi" ve "Buraya İlk Kişisel Gelişim"

Fatih PULAT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi
Aile ve Çift Terapisi
Boşanma Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Sorunları
Sınav Kaygısı
Okula Uyum Sorunları
Takıntılar
Korkular
Depresyon
Fobiler
Çocuk Değerlendirme Testleri
Davranış Bozuklukları
Özgül Fobiler
Sosyal Fobiler
Panik Bozukluk
Genelleşmiş Kaygı Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Akut Stres Bozukluğu
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Somatizasyon Bozukluğu
Konversiyon Bozukluğu
Ağrı Bozukluğu
Hipokondri
Beden Dismorfik Bozukluğu
Anoreksiya Nervoza
Bulimiya Nervoza
Tıkanırcasına Yeme Bozukluğu
Uyum Bozuklukları
Borderline Kişilik Bozukluğu
Histriyonik Kişilik Bozukluğu
Narsisistik Kişilik Bozukluğu
Çekingen Kişilik Bozukluğu
Bağımlı Kişilik Bozukluğu
Obsesif-Kompülsif Kişilik Bozukluğu

Fatih PULAT Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Fatih PULAT'ın Özgeçmişi
KİŞİSEL BİLGİLER
Doğum Tarihi : 25.10.1989
Doğum Yeri : Manisa
Uyruğu : TC
Medeni Hali : Evli
Adres : Kurtuluş Mahallesi Akhisar Caddesi no:152 / Sındırgı - Balıkesir
Tel : 0554 459 1445
E-Posta : fatihalasehir@hotmail.com
Websayfa : https://www.facebook.com/pg/PsikoterapistYazar-Fatih-Pulat354258391669710/home/
İnstagram :psikoterapist_yazar_fatihpulat

EĞİTİM
2017 - …. PSİKOTERAPİ ENSTİTÜSÜ, “Bütüncül Psikoterapi Eğitimi” (1080 saat)
2016 - 2018 İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ, “Klinik Psikoloji” yüksek lisans programı
2007 - 2011 ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ, “Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık” lisans programı

MESLEKİ DENEYİM
2015 -.... Sındırgı Anadolu İmam Hatip Lisesi(Balıkesir) - Psikolojik Danışman...[Devamı...]

Fatih PULAT Tavsiye Yazıları Fatih PULAT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ayşe Kara (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.18.YDF

04-10-2018
 TavsiyeNo: 105905
Kendisiyle Psikoterapi Enstitüsündeki Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanışma fırsatı buldum.Daha öncede yazdığı kitabı ve mesleki anlamda çok donanımlı biri olduğunu arkadaşlarımdan duymuştum. Tanıştığımda buna bilhassa şahit oldum.Alanında oldukça başarılı , bilgili ve uygulamaya dönük beceriye sahip ve bu alanda çeşitli başarı belgeleri olan bir psikologtur. Çok sayıda kitap okuması ve okuduğu kitapları özümseyerek kullanması başarısını artıran önemli bir faktör. Başarılarının yanında kişisel anlamda da güler yüzlü, yardımsever , gelişime açık ,hoş sohbetli biridir. Danışmaya ihtiyacı olan , kendi iç dünyasını keşfetmek isteyen kişilere gönül rahatlığıyla önerebilirim.
     1 Beğeni    

İshak BÜYÜKYILDIRIM Fotoğraf  Uzm.Psk.İshak BÜYÜKYILDIRIM
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

01-05-2018
 TavsiyeNo: 103561
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Fatih'i beraber katıldığımız bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikolojik danışmanlık alanında son derece aktif ve üretkendir. Kendini bu alanda sürekli geliştirme çabası ve fedakârlığı takdire şayandır. Bir meslektaşım ve arkadaşım olarak yapmış olduğu başarılı çalışmaları ilgiyle takip ediyor, mesleki donanımını, becerisini, profesyonelliğini ve etik kurallara bağlı duruşunu psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Aygün Özer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.233.238.WC

13-04-2018
 TavsiyeNo: 103264
Sevgili kardeşim,meslektaşım Fatih bir psikoterapistte bulunması şart olan araştırma ruhuna,dinamiğini bitmek bilmeyen öğrenme arzusuna sahip bir insandır.Sahip olduğu değerleri,dostlarıyla sonuna kadar paylaşmaya açık üretken yapısı takdire şayandır.Psikolojik danışma ve psikoterapi pratiği yaratıcı ve etkilidir.Tüm kalbimle inanıyorum ki bu mesleğin hakkını sonuna kadar vermektedir ve verecektir. İlgi alanları geniş, entelektüel kapasitesi güçlüdür.Genç yaşına rağmen iki kitabın yazarıdır,yazma serüveni devam etmektedir.Yazın dünyasında saygın ve etkili bir isim olarak tanınacaktır.Meslektaşım olarak her zaman bilgisinden ve fikrinden yararlanırım,iyi ki varsın Fatih!
     2 Beğeni    

 Uzm.Psk.Sertaç ÇETİNKAYA
İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

13-03-2018
 TavsiyeNo: 102605
Değerli meslektaşım Fatih PULAT’ı sosyal medya üzerinden kurucusu olduğu grup ile tanıdım. Kendisini çok iyi geliştirmiş, nazik, ölçülü ve sıcak yaklaşımı ile kısa sürede yakın arkadaşlarımdan biri oldu. Fatih Pulat, mesleğini severek yapan, kendisini hem mesleki konularda hem de kişisel anlamda sürekli geliştirmeye çalışan, mesleğinin gerektirdiği becerilere sahip bir uzmandır. İletişimi, sakinliği ve özgün yönüyle terapistliğe dair becerilerini çok iyi harmanlamıştır. Alandaki bilgisini yansıttığı iki kitabının olması yetkinliğinin bir göstergesi olduğunu düşünüyorum. Uzman arayışında olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Mustafa TENTİK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.190.WB

09-03-2018
 TavsiyeNo: 102501
Kıymetli dostum Fatih'i engin bilgi ve deneyimi ile iki yıldır tanımaktayım. Alanla ilgili okuduğu nitelikli kitaplar, aldığı eğitimler, yaptığı yüksek lisans, kişisel gelişime verdiği önem ve yayınladığı iki özgün kitabıyla, alanımıza fark yaratan katkılarını bizlerle paylaşmasıyla meslektaşları tarafından imrenerek takip edilmektedir. Bir psikoteparistte gittiğimizde aradığımız özellikler şunlardır: Yeterli derecede iş tecrübesi, alan bilgisine hakim, kendini geliştiren, olaylara farklı pencerelerden bakıp bunlara pratik çözümler getirebilen, iyi bir dinleyici, empati yönü güçlü, sevecen ve güvenilir biridir. Meslektaşımda bu özelliklerin hepsi fazlasıyla olması sebebiyle aranan kandır. Kendi adınıza yepyeni bir yaşama adım atmak istiyorsanız, size Fatih'i Tavsiye ediyorum. Kendisine adım attığı bu kutlu yolda, üstün başarılar diliyorum.
     2 Beğeni    

 Savaş Polat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.1.126.YDB

09-03-2018
 TavsiyeNo: 102497
Sevgili meslektaşım Fatih,genç yaşında bir çok başarılı işe imzasını attı ve atmaya devam edecek.Girişimciliği,öz güveni,gayreti ve vizyonu ile mesleğimizin örnek isimlerinden biri olduğunu düşünüyorum.Kendisi sürekli geliştiren,okuyan,yazan,entellektüel bir psikoterapist olan Fatih,özellikle psikoterapi uygulamalarında alanda uzman kişilerden eğitimler almış ve almaya devam etmekte.İçtenliği,bilgisi ve tecrübesi ile kendi yaşadığı bölgede psikoterapiye ihtiyaç duyan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim,başarılı bir terapisttir.
     2 Beğeni    

 M.G. (Danışan)
 IP: 176.33.255.BW

08-03-2018
 TavsiyeNo: 102491
Kendisine bir arkadaşım tavsiye etti. Daha sonra internette araştırma yaptım zira bu defa isabetli bir tercih yapmak istiyordum. Fatih hocamdan önce birkaç defa farklı terapistlere gittim. Kısa dönemli iyileşmeler oldu hayatımda ama tam olarak bir fayda göremedim. Uzun süredir var olan takıntılı düşüncelerim, öfke patlamalarım, ailemle ve arkadaşlarımla ilişki kurmakta yaşadığım zorluklar için kendisine başvurdum. İçtenlikle söylemeliyim ki bu terapi deneyimimin de diğerleriyle benzer olacağı düşüncesiyle gittim ilk seansa. Ama başladıktan sonra ve devam eden süreçte kendisinin yetkinliği, yaklaşım tarzı ve enerjisi çok iyi hissettirdi. Sanki iç dünyama ayna tutuyor gibiydi. Hislerime tercüman olduğu, davranışlarımda fark edemediğim şeyleri fark ettirdiği, hayatımda beyaz bir sayfa açmamı sağladığı için hocama minnettarım ve elbette ki tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

Ümit AKÇAKAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Ümit AKÇAKAYA
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-03-2018
 TavsiyeNo: 102431
Değerli arkadaşım Fatih Pulat, psikolojik danışmanlık ve psikoterapi mesleğinde çok parlak bir gelecek vadeden bir meslektaşımdır. Kendisiyle mesleki konularla ilgili bilgi alış verisiyle başlayan paylaşımlarımız kısa zamanda samimi bir arkadaşlığa dönüştü. İçten duruşu, insancıl yanı ve güven veren yaklaşımı bu arkadaşlığımızın pekişmesinde etkili oldu. Fatih Pulat’ın aldığı psikolojik danışmanlık unvanının yanı sıra psikoloji ve psikoterapi alanlarında yaptığı okumalar ve aldığı kaliteli eğitimler sayesinde tercih edilen ve fark yaratan bir psikoterapist olduğunu söyleyebilirim. Keyifle okuduğum ve faydalandığım iki kitabın yazarı olması da mesleğindeki derinliğinin en iyi ispatı sanırım. Danışanlarına karşı duyarlı yaklaşımı ve kendini sürekli olarak geliştirme çabasını takdir ettiğim meslektaşımı bireysel psikoterapi hizmeti almak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Songül ÇAVDAR Fotoğraf  Uzm.Psk.Dnş.Songül ÇAVDAR
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-03-2018
 TavsiyeNo: 102428
Hani bazen dilini anlamadigimiz psikologlara gideriz veya cocugumuzu gotururuz, ya da cift olarak cekinir nereye gidegizimi bilemez, ne yapildgini anlamayiz, ise yarayacak mi, paramiz bosuna mi gidiyor diye dusunmeden edemeyiz. iste tam bu noktada sizi de derinlemesine anlayabilecek, icten ve samimi aciklamalariyla doyurucu, ustelik profesyonel bir ruh sagligi calisani bulmak oldukca zordur.O kisinin Fatih Pulat oldugunu soylerken en ufak tereddutum yok. Egitimini donanimli bir sekilde tamamladiktan sonra bir de kendini gelistirmek adina hic durmayan, kitap yazan, soluksuz bir calismanin icinde bulunan kiymetli Fatih!Her danisanin senden faydalanmasi keske mumkun olsaydi ancak kendin, emeklerinle Kurdugun isikli yolunda inaniyorum ki bir cok yardima ihtiyaci olan insana isigindan fayda vereceksin. O kadar cok insanin seni tanimasi lazim ki buraya yazmadan edemedim.. Yolunda, saglikli insanlarla birlikte saglikli gunler diliyorum 🙏🏻
     6 Beğeni    

Utku ARAT Fotoğraf  Psk.Dnş.Utku ARAT
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-03-2018
 TavsiyeNo: 102423
Değerli dostum, kıymetli meslaktaşım Fatih Pulat ile birlikte katılmış olduğumuz bütüncül psikoterapi eğitiminden tanışmaktayız. Kendisiyle hem bir meslektaş hem de arkadaş olmaktan ötürü memnuniyetimi de buradan belirtmek isterim. Bir çok yönden kendini geliştirmiş olan Fatih Pulat mesleki anlamda da birlikte katılmış olduğumuz eğitimde bilgi ve tecrübelerinin yanısıra, çeşitli sorunlara getirmiş olduğu farklı bakış açıları, yerinde değerlendirmeleri, analizleri ve pratik çözüm önerileriyle kendisinden oldukça istifade ettiğim birisidir. Alanda yazmış olduğu kitaplarıyla da bu bilgi, beceri ve deneyimlerini okuyucularla buluşturmuştur. Psikoterapi alanında almış olduğu eğitimlerle ve bitmek tükenmek bilmeyen okuma aşkıyla kendisini sürekli geliştiren Fatih Pulatı kendisinden destek almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Tansu Gülden Gül (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.185.FC

05-03-2018
 TavsiyeNo: 102422
Kendisi alanında başarılı, bilgisine güvenilir, empatik, samimi, etik kurallara sonuna kadar uyacak bir psikoterapist. Günümüzde ne yazik ki lisans mezunu olmak yetmiyor. Terapiye gittiğiniz terapistin yüksek lisans eğitimini, testler eğitimini ve kullanacağı ekol eğitimini tamamlamış olmasına dikkat etmelisiniz.Meslektaşım bu konuda gerekli eğitimlerini tamamlamış, kendisini alanında geliştirmiş tecrübeli faydalanılması gerekilen terapistler arasında. Öğrenmeye açık, kendisini her daim geliştirmektedir. Bilgilerini paylaşmaktan kaçınmayan meslektaşım yayınlanan 2 kitabı ile bunu kanıtlamaktadır. Kitaplarını okumanızı ise özellikle öneririm.. Sevgiler
     6 Beğeni    

Fatih PULAT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Kitap, Film, Müzik, Nba, Futbol, Tenis.

Sevdiği Yazarlar : İhsan Oktay Anar, Murat Menteş, Emrah Serbes, Tarık Tufan, Sabahattin Ali, Ferid Edgü, John Steinbeck

Sevdiği Muzikler : Klasik

Sevdiği Filmler : Barfi, The Best Offer, Kramer vs Kramer, Bin Jip, Yeşilçam Filmleri

Sevdiği Sözler : "Herkes, insanlığın kötüye gittiğini kabul eder de, kimse kendisinin kötüye gittiğini kabul etmez." - Tolstoy


Fatih PULAT'ın Kitap ve Yayınları Fatih PULAT'ın Basılı Kitap ve Yayınları
"Kitaplarla ve Filmlerle Aile Eğitimi" Efil Yayınları, 2016
http://www.kitapyurdu.com/kitap/kitaplarla-ve-filmlerle-aile-egitimi/409092.html&filter_name=fatih%20pulat

"Buraya İlk Kişisel Gelişim" Efil Yayınları, 2017
http://www.kitapyurdu.com/kitap/buraya-ilk-kisisel-gelisim-amp-anne-baba-ve-cocuk-uzerine-denemeler/441407.html&manufacturer_id=192619

Fatih PULAT'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü Derneği
Psikoterapi Enstitüsü Hipnoz Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikodem
Eski Kuyumcular Mahallesi, Anafartalar Cd. Tevfik Sağlam Paşa Sk. Ferah İş Merkezi No:2/C Kat:3
Balıkesir  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(554) 459 14 45

Telefon 2 :
0(266) 249 73 63  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1989
(30 yaşında)
Doğum Yeri
Manisa
Mezun Olduğu Üniversite
Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Fatih PULAT'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Fatih PULAT'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Fatih PULAT Mesleki Videolar Videoları
-07:18
Top