2007'den Bugüne 90,719 Tavsiye, 27,893 Uzman ve 19,785 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selen Türkiş ELÇİ
Uzman Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Psikoloğu / Oyun Terapisti / EMDR Terapisti

Selen Türkiş ELÇİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selen Türkiş ELÇİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selen Türkiş ELÇİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selen Türkiş ELÇİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Selen Türkiş ELÇİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi
Adnan Kahveci Mh. Yavuz Sultan Selim Blv. Perlavista Residance A Blok Kat:11 D: 101
İstanbul
Uzm.Psk.Selen Türkiş ELÇİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Arel Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selen Türkiş ELÇİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Oyun Terapisi
Emdr Terapisi
Çocuk ve Ergenlerle Emdr Terapisi
Sınav Kaygısı
Performans Geliştirme
Aile Danışmanlığı
Ebeveyn Eğitimi

Selen Türkiş ELÇİ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Selen Türkiş ELÇİ'nin Özgeçmişi
1987 İstanbul doğumludur. 2009 yılında lisans eğitimini Psikoloji bölümünde tamamlayıp, yüksek lisansını yaparak Uzman Psikolog unvanını almıştır. Bu eğitimi esnasında Medicana Hospital Group, Surp Pirgiç Hastanesi, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki çalışmalarını başarılı şekilde tamamlayarak mesleki deneyim kazanmıştır.

2009 yılında çalışmaya başladığı İBB Kadın ve Aile Sağlığı Merkezi’nde Çocuk ve Ergen Psikoloğu olarak görev almıştır. Bu görev esnasında sadece bireysel terapiyle sınırlı kalmayıp İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yer alan okullarda hem öğrencilere hem de ailelerine çeşitli seminerler vererek çocuk gelişimi hakkında bilgilendirmelerde bulunmuştur. İBB’ye bağlı çeşitli kurumlarda ruh sağlığına ilişkin seminerler vermiştir
...[Devamı...]

Selen Türkiş ELÇİ'nin Makaleleri Selen Türkiş ELÇİ'nin Makale ve Yazıları
3 Makale

Selen Türkiş ELÇİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
E.B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122421
İlk olarak Selen Hanımın dakik ve tavırlarında profesyonel biri olduğunu dile getirmek isterim. Güler yüzlü, samimi ve danışanı ile harika bir ilişki kuran biri, etrafındakilerle anlaşabilen ve giyimine kadar uygun biri. Bir danışan olarak, depresif hallerimden kurtulmama büyük yardımda bulundu. Kendisiyle gülebildiğim, huzurlu ve güvende hissettiğim harika biri. Yaklaşık 2 buçuk aydır görüşüyorum fakat tavırlarında şu ana kadar beni üzen, bana hakaret misali herhangi bir hareket ile karşılaşmadım ve karşılaşacağımı da düşünmüyorum. Bekleme alanında beklerken güvende hissetmediğim herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Kısaca Selen Hanıma ve beraber bulunduğu çalışanlara bakılırsa burası rahat, huzurlu ve profesyonel bir alan ve tavsiye edilecek bir yer.
     Beğenin    
Funda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122340
Eşimin iş arkadaşının tavsiyesiyle kendisine gittik. Oğlum 4 yaşında ve baya sancılı bir kaka problemi vardı. İyi ki tanışmışız kendisiyle, oğlumun ve benim hayatımı kolaylaştırdı. Gerçekten dünya tatlısı sevgiyle hareket ettiğini hissediyorsunuz. Benim için en büyük kriterlerden biri sadece teorik bilgilerle tavsiye verilmemesi. Birebirde tecrübe edinilince daha da konuya hakim olunabileceğini düşünüyorum, belki de yanılıyorum bilmiyorum ama kendisi de çocuk sahibi olduğu için anne olarak anneyle daha duygusal empati kurabiliyor. Oğlum, Selen hanıma “Sır Abla” diyor. Terapimiz çok şükür olumlu sonuçla bitti, bugün kontrol terapisi için gideceğimizi öğrenince oyuncaklarını götürmek istedi heyecanla. Bence bir çocuğun bunu hissetmesini sağlamak her şeyin özeti! Teşekkürler 🙏🏻
     Beğenin    
Gulcin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121353
15 yaşındaki kızımız için, bir uzman arayışı içindeydik. ergen psikoloji konusun da yardıma ihtiyacımız olduğunu düşünüyorduk. tesadüfen,selen hnmı bulduk. aslında biz selen hnm ı bulana kadar üç tane uzman değiştirmiştik.biraz da umutsuzduk. ta ki ilk randevunun sonunda kızımız kendisi ile yola devam etmek istediğini belirtene kadar. tanıdıkça kızımızın neden selen hnm ile yola devam etmek istediğini daha net anladık. selen hanımın şahane bir enerjisi var. pozitif.çocuklarla iletişimi çok başarılı. ergen psikolojisi konusunda, herşeyden önce,harika bir uzman,klavuz,dost oldu bize. selen hnm ile iyiki karşılaşmışız, iyiki yollarımız kesişmiş.
     Beğenin    
S.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2021
TavsiyeNo: 120701
Kendisini okul psikoloğumuz tavsiye etmişti.10 yaşındaki Kızım için profesyonel hizmet aldık kendisinden. Kızım kendisini çok sevdi.Çok sempatik buldu. Son derece güler yüzlü işini hassasiyetle yaptığını Düşünüyorum.Kızımda da kısa sürede olumlu değişimler Gözlemledim.Her randevu saatinde özenle hazırlanarak gitti bütün randevularına.Psikolog arayışına giten Herkese tavsiye ediyorum.Biz anneler için konu çocuklarımız olunca hassasiyetlerimiz artıyor tabiki … Kendisine de teşekkürlerimi iletiyorum.Bunu Selen hanıma Borçluyuz.
     Beğenin    
Eylül Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
31.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120468
Sınav kaygısı ile ilgili danışmanlık almak için online bir şekilde başladık seanslara. Hem güler yüzüyle, hem samimiyetiyle içinizi ısıtan bir seans geçiriyorsunuz. Bol kahkahalı, bol eğlenceli ve bir o kadar da rahat geçiyor seanslar. Sadece yoğunlaşmak istediğiniz konuyla ilgili değil, her şeyi paylaşabileceğiniz bir psikolog aslında Selen Hanım. Mutluluğunuzla mutlu olan, üzüntünüzle üzülen, gerçek bir dost gibi aynı. Sınav kaygısı hakkında ondan danışmanlık almaya başladığımda gerçekten kendime güvenim yoktu. Ama şuan onun sayesinde kendimi gerçekten hazır hissediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim, psikolojik bir probleminiz olmasa bile sohbet etmek için bile Selen Hanım'dan danışmanlık alabilirsiniz, çünkü onunla sohbet etmek bile iyi geliyor insana.
     Beğenin    

Selen Türkiş ELÇİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Emdr Derneği
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi
Adnan Kahveci Mh. Yavuz Sultan Selim Blv. Perlavista Residance A Blok Kat:11 D: 101
İstanbul
Uzm.Psk.Selen Türkiş ELÇİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 938 10 20
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Arel Üniversitesi Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2013 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Selen Türkiş ELÇİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Selen Türkiş ELÇİ Mesleki Videolar Videoları
-
beylikdüzü psikolog, beylikdüzü pedagog, beykent psikolog, beykent pedagog, psikolog, pedagog, çocuk psikoloğu, beylikdüzü çocuk psikoloğu, oyun terapisi, oyun terapisti, beylikdüzü oyun terapisi, beylikdüzü oyun terapisti, emdr, aile danışmanı, beylikdüzü emdr, ergen terapisi, ergen terapisti, sınav kaygısı, büyükçekmece psikolog, büyükçekmece pedagog, büyükçekmece çocuk psikoloğu, beykent çocuk psikoloğu, avcılar pedagog, avcılar psikolog, avcılar çocuk psikoloğu, ebeveyn eğitimi, zeka testi, gelişim testi, okula hazırlık, okul korkusu, fobiler, kaygı, kaygı tedavisi, kardeş kıskançlığı, öfke kontrol, öfke sorunu, çocuklarda öfke, gece korkusu, yalnız yatmama, tuvalet eğitimi, tırnak yeme, takıntı, ders çalışmama, dikkat dağınıklığı, online terapi, sanat terapisi, çocuk emdr, ergenlik sorunları, çocuklarda travma, travma tedavisi

17:57
Top