2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Kübra Nur KOBAN
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Kübra Nur KOBAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Kübra Nur KOBAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kübra Nur KOBAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Kübra Nur KOBAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
İzzettin Çalışlar Cd. Bahçelievler/İncirli 
İstanbul
(İncirli Metrobüse 5 Dk Yürüme Mesafesinde Bulunmaktadır. Detaylı Adres Bilgisi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.)
Uzm.Psk.Kübra Nur KOBAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1997 (27 yaşında)
Doğum Yeri : Kilis
Mezun Olduğu Üniversite
T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi-Psikoloji (2021 Mezunu)
Yüksek Lisans
T.C. İstanbul Arel Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2023 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kübra Nur KOBAN Özgeçmis CV Uzm.Psk.Kübra Nur KOBAN'ın Özgeçmişi
Ben Uzm.| Klinik Psk. Kübra Nur Koban. 2021 yılında Psikoloji lisansından onur öğrencisi olarak mezun olup, aynı yıl içerisinde de Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansıma başlayarak 2023 yılında da tamamlamış bulunmaktayım. Lisans hayatımdaki stajlarımı; Ümraniye eğitim ve araştırma hastanesinde, İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi "Esnaf hastanesi çocuk ve ergen ruh sağlığı polikliniklerinde ve Bakırköy Adliyesi'nde, yüksek lisans eğitim sürecimdeki stajımı ise özel bir ruh sağlığı danışmanlık merkezinde uzman yanında tamamlamış bulunmaktayım. Lisans ve Yüksek lisans sürecimde alanımla ilgili eğitimleri de almış bulunmaktayım. Mesleki etik kurallar çerçevesi esas alınarak, çocuk-ergen ve yetişkinlerle aktif olarak yüz yüze ve online olacak şekilde çalışmaktayım.

Kübra Nur KOBAN'ın Makaleleri Kübra Nur KOBAN'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Kübra Nur KOBAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mertcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127282
Kübra hanım ile olarak 10. Seansımız. İş yoğunluğum nedeniyle online olarak yürütüyoruz. Ayrıca ofisten de sürdürdüğü görüşmeler olduğunu biliyorum. üzerimde çok büyük etkisi oldu. Çok rahat hissediyorum artık kendimi. Ruhum özgürleşmiş gibi. Tavsiye üzerine tanıştık çok memnunum. Aldığı eğitimler ve kendini geliştirmesi çalışkanlığı çok güzel bir detay benim için. Sertifikaları özellikle. Ayrıca çok ilgili ve güler yüzlü. Çok ilgili beni hiç Yanlız bırakmıyor işinde çok iyi herkese tavsiye ederim.
     Beğenin    
Tülay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127265
Arkadaşım aracılığıyla 4 aydır Kübra hanımdan danışmanlık alıyorum. Kendimi çok rahat ifade edebildiğim, samimiyetine son derece güvendiğim, objektif, deneyimli, her konuda yardımcı olmaya çalışan, azimli, yetenekli bir kadın. İş ve sosyal hayatımda çokça yer alan ve beni mutsuzluğa iten kaygılarımı sebep sonuç ilişkisi içerisinde anlamama yardımcı olan bir danışmandır. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, kendisini iyi ki tanımışım.
     1 Beğeni    
M.
20.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127213
Kübra hanımdan benim için çok değerli olacak yönlendirme aldım. Mesleki anlamda kendini geliştiren, bilgisine güvendiğim bir uzmandır. Yazdığı makaleleri webinarları yakından takip ediyorum. Eğitici içerikleri ve ara ara bireysel olarak da sorularıma dönüş yapar. Klinik alanda önereceğim bir uzmandır. Yüz yüze ofiste kabul ettiği danışanları açısından merkezi bir konumda yer alması da bence İstanbul şartları için önemli bir avantaj olarak görüyorum…
     Beğenin    
Nehir USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127196
kendisiyle 3 ay önce tanıştık. Lise 3. Sınıf öğrencisi olarak yaşadığım sınav kaygıları sebebiyle başlamıştık. İşinde uzman ve etnik biri. Sınav kaygılarımının yanı sıra oluşan psikolojik sorunlarınızda olduğunu öğrendim ve bunlara çözüm bulmak Kübra Hanımın sayesinde çok kolay olmuştu. Gösterdiği ilgi ve hassasiyet çok güzeldi. Güler yüzlü , sempatik , nerde ne yapacağını çok profesyonel bir şekilde uyguluyordu. Diğer uzmanlara göre daha çok bize yakın davranıyor. Yaşadığımız şeyleri bir doktor edasıyla değilde bir yakın arkadaşçasına konuşmak dinlemek istiyor. Bu bizi daha da çok rahatlatıyor.
     Beğenin    
Kaan
19.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127195
Kübra hanımın okul hayatından itibaren kişisel gelişimi ve gayreti yüksek seviyede olup başarılı ve gayet profesyonel bir psikologdur. Henüz lisans eğitim hayatındayken yaptığı çalışmalar, stajyer iken azimli duruşu, öğrenmeye açık oluşu, öğrenim hayatında ve sonrasında yazdığı makaleler, çalışmalar, araştırmalar takdir edilir durumdadır. Gönüllü birçok projede yer almış olup başlıca, Hadi Oyuna projesi kapsamında otizmli çocuklarla lisans hayatında çalışmış olup, 6 Şubat Kahramanmaraş depreminde etkilenen bölgelere yönelik yapılan projede yine gönüllü olarak yer almış bulunmaktadır. Günlük hayatta da sonuç odaklı ilerleyerek çözümler üreten bir kişiliğe sahiptir. Seans haricinde de sıklıkla alanında kendini geliştirerek akademik okumalar, makale yazması ve çeşitli sempozyumlara katıldığını gözlemliyorum. Gerçekten mesleğini etik ve sürekli kendini geliştirerek dinamik yapıdadır diyebilirim…
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Berfin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127193
3 ay önce yolumuz kesişti Sınav kaygısı nedeniyle başvurdum lise 3 üm psikolojik destek almak icin cok faydalı oldu motivasyon sağladı derslerimde artıs oldu arkadas canlısı samimi icten ve cok guleryuzlu karsıladı gercekten memnun kaldım derslerime ve sosyal hayatıma oldukca katkısı oldu arkadas iliskilerim güçlendi özgüvenimin arttığını soyleyebilirim. Kendimde farklılık gozlemledim diyebilirim. 1 seansta bile bu kadar değişim olacağını düşünmemistim.
     Beğenin    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İzzettin Çalışlar Cd. Bahçelievler/İncirli 
İstanbul
(İncirli Metrobüse 5 Dk Yürüme Mesafesinde Bulunmaktadır. Detaylı Adres Bilgisi İçin Lütfen İletişime Geçiniz.)
Uzm.Psk.Kübra Nur KOBAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(536) 475 62 11  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1997
(27 yaşında)
Doğum Yeri
Kilis
Mezun Olduğu Üniversite
T.C. İstanbul Aydın Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2021
Yüksek Lisans
T.C. İstanbul Arel Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2023 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Kübra Nur KOBAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Kübra Nur KOBAN Mesleki Videolar Videoları
-
ruh sağlığı, psikoloji, psikolog, klinik, klinik psikolog, uzman, psikoterapist, terapist, online terapi, yüz yüze terapi, bireysel psikoterapi, dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu, depresyon, kişilik bozuklukları, obsesif kompulsif kişilik, obsesyon, kompulsif, okkb, borderline kişilik bozukluğu, borderline, sınırda kişilik bozukluğu, narsisistik kişilik bozukluğu, paranoid kişilik bozukluğu, histrionik kişilik bozukluğu, histeri, şizoid kişilik bozukluğu, şizoid, şizotipal kişilik bozukluğu, şizotipal, kaygı bozuklukları, anksiyete, performans kaygısı, travma, travma sonrası stres bozukluğu, tssb, akut stres bozukluğu, bağlanma, anne bebek bağlanması, anne çocuk bağlanma, ebeveyn, aile görüşmesi, tutarlı ebeveynlik, akran zorbalığı, kardeş kabulü, destekleyici terapi, çocuk ruh sağlığı, ergen ruh sağlığı, yetişkin ruh sağlığı, psikodinamik yönelimli psikoterapi

14:57
Top