2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Karınca Yiyen İnsanların Tarihçesi
YAZI #1741 © Yazan Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ | Yayın Haziran 2013
Bıktım şu karıncaların beni ısırmasından. Ne çektin be Tuğba Ne çektin bu karıncalardan? Bu sefer de annemlerin balkona dadanmışlar. Geçen hafta 8 ısırıkla dönmüştüm eve, ama dün abartmışlar olayı. Benim geldiğimi nasıl anlıyorlar anlamıyorum. Belli ki istihbaratları iyi çalışıyor. Merak ediyorum birbirlerine nasıl haber veriyorlar.
-Şişşt gördün mü kız?
-Neyi
-Tuğba gelmiş
-Hadi ya neden söylemiyorsun?
-Söylüyorum ya Tuğba gelmiş, gidip ısıralım mı?
-Oooo hooo geç bile kaldık, koş koş çabuk içeri falan gider sonra….
Mı diyorlar acaba? Vallahi canımdan bezdirdiler, kokumu mu alıyorlar, tipimi mi tanıyorlar? Her gittiğim yerde aynı karıncalar mı var? Yoksa beni mi takip ediyorlar diye abuk bir paronayaya girdim gireceğim abukluğuna aldırmadan. Manyak bunlar. Bilmedikleri bir şey var, ben onlardan daha manyağım. Siz beni ısırıyorsunuz, bir de benim sizi ısırdığımı düşünsenize böyle giderseniz başınıza gelecek olan budur. Bu bir tehdit değildir, herkes seçimlerinin sonuçlarını yaşar, karıncalar da.
     Beğenin    
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş
Yazan Uzman
Tuğba DEMİRÖZ Fotoğraf
Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ
İstanbul
Uzman Psikolog
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi244 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Makale Kütüphanemizden
İlgili Makaleler Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ'ün Makaleleri
► Başarılı İnsanların İzledikleri Yol Psk.Romina KUYUMCUOĞLU
TavsiyeEdiyorum.com Bilimsel Makaleler Kütüphanemizdeki 20,001 uzman makalesi arasında 'Karınca Yiyen İnsanların Tarihçesi' başlığıyla benzeşen toplam 21 makaleden bu yazıyla en ilgili görülenleri yukarıda listelenmiştir.
► Manüplasyon Ocak 2017
► Empati Kasım 2016
Sitemizde yer alan döküman ve yazılar uzman üyelerimiz tarafından hazırlanmış ve pek çoğu bilimsel düzeyde yapılmış çalışmalar olduğundan güvenilir mahiyette eserlerdir. Bununla birlikte TavsiyeEdiyorum.com sitesi ve çalışma sahipleri, yazıların içerdiği bilgilerin güvenilirliği veya güncelliği konusunda hukuki bir güvence vermezler. Sitemizde yayınlanan yazılar bilgi amaçlı kaleme alınmış ve profesyonellere yönelik olarak hazırlanmıştır. Site ziyaretçilerimizin o meslekle ilgili bir uzmanla görüşmeden, yazı içindeki bilgileri kendi başlarına kullanmamaları gerekmektedir. Yazıların telif hakkı tamamen yazarlarına aittir, eserler sahiplerinin muvaffakatı olmadan hiçbir suretle çoğaltılamaz, başka bir yerde kullanılamaz, kopyala yapıştır yöntemiyle başka mecralara aktarılamaz. Sitemizde yer alan herhangi bir yazı başkasına ait telif haklarını ihlal ediyor, intihal içeriyor veya yazarın mensubu bulunduğu mesleğin meslek için etik kurallarına aykırılıklar taşıyorsa, yazının kaldırılabilmesi için site yönetimimize bilgi verilmelidir.


18:55
Top