2007'den Bugüne 92,577 Tavsiye, 28,263 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Tuğba DEMİRÖZ
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Psikolog,Yetişkin Terapisti, Aile-Evlilik Danışmanı,Çocuk-Ergen Terapisi-,Hipnoterapist

Tuğba DEMİRÖZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi244 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

244

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 2
Tuğba DEMİRÖZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1121
(%55.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Tuğba DEMİRÖZ'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba DEMİRÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra YURTSEVERPsk.Büşra YURTSEVER
Çok sevgili meslektaşımla, sanırım üç yıl evvel psikologlar odasına destek çalışmaları sırasında sanal dünyada tanıştık, Büşra hanım o yıllarda öğrenc...
Taner TOKUÇCUUzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Tokuccu üniversiteden arkadaşım. Arkadaşlığımız 18 yıl gibi uzun bir zamana dayanır. Onun için neşeli, konuşkan, arkadaş canlısı diyebilirim. İl...
İzzet GÜLLÜPsk.İzzet GÜLLÜ
İzzet Bey ile 2009 yılında tavsiyeediyorum.com sitesinde yayınlanan bir makalem sayesinde tanıştık. Buradan tanışmamıza vesile olduğunuz için sizlere ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Mrb, Paradoks Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi olarak Bireysel Psikoterapi,Aile Terapisi, Evlilik ve İlişki Terapisi,Oyun Terapisi, Hipnoterapi, Eğitici Drama Uygulamaları, Yaratıcı Drama Eğitimleri, NLP Eğitimleri, EFT Uygulamaları, Anne Baba Eğitim Seminerleri, Çocuk ve Gençlere Yönelik Seminerler, Öğretmenlere Yönelik Seminerler, Kurumsal Seminerler,Psikolojik Testler,Öğrenci-Yaşam-Takım-Kariyer-Yönetici-Finans Koçluğu,Kurumsal Danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktayız.
 
Tuğba DEMİRÖZ'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Paradoks Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi
Millet Cad. ( Turgut Özal Cad.) Rudiye Apt. No:1 Kat:4 Çapa-Şehremini/ Fatih İstanbul
İstanbul
(Çapa-Şehremini Otobüs durağı yanı)Çapa Hastanesinin ana giriş kapısının karşısındaki binanın 4.katı (Ulusoy Turizm-Metro Turizm in 4. katı)
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1975 (49 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (1998 Mezunu)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi A.B.D Yüksek Lisans (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Tuğba DEMİRÖZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikoterapist
Aile - Evlilik Terapisti
Okul Öncesi Eğitimi Uzmanı
Hipnoterapist
Oyun Terapisti
NLP Master
EFT Uzmanı
Eğitici Drama Eğitmeni
Yaratıcı Drama Eğitmeni
REİKİ Master

Tuğba DEMİRÖZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ'ün Özgeçmişi
1975 İstanbul doğumluyum.
1998 İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nü,
2004 yılında Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi A.B.D'da Yüksek Lisansımı tamamladım.

Geştalt Terapi Nita Scherler'den,
Oyun Terapi Prof.Dr.İsmail Ersevim'den,
Sistemik Terapi Davranış Bilimleri Enstitüsü'den,
Aile Terapisi Davranış Bilimleri Enstitüsü'den,
Bilinçli Hipnoz Ankara Hipnoz Derneği'nden,
Ericsonian Hipnoz Ankara Hipnoz Derneği'nden,
Yaratıcı Drama Doç.Dr.Yıldız Güven'den,
Eğitici Drama Prof.Dr Alev Önder'den aldım.
NLP Practationner'ı İstanbul'da, NLP Master Practationner'ı İzmir'de tamamladım.
Reiki 1., 2., Master Turgay Köyağasıoğlu'ndan,
Reiju Don Becket'tan,
WISC-R Bireysel Zeka Testi ve Stanfosrd Binet Zeka Testi Prof.Dr Hale Ergençt'ten,
Exner Sistemli Rorscharch Mürekkep Lekesi ve MMPI Kişilik Testi Psikolog Hüseyin Tunçalp'ten,...[Devamı...]

Tuğba DEMİRÖZ'ün Makaleleri Tuğba DEMİRÖZ'ün Makale ve Yazıları
97 Makale
► Empati
► Stres
► Depresyon
30 Yazı/Döküman
◊ Lades
◊ Neden?
◊ Hopapa
◊ Zeynepçe

Tuğba DEMİRÖZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yasemin Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
2.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115880
ilk olarak“ olumlu düşünmek polyannacılık değildir.” Kitabını okudum ve edindiğim bilgilerle tanımaya, öğrenmeye ve hayatıma uygulamaya başladım. Tuğba hanımdan profesyonel danışmanlık alan birçok arkadaşım ve tanıdıklarım oldu ve çok memnun kaldılar tespitleri ve tavsiyeleri çok kıymetli bende YouTube videolarını keyifle izliyorum ve çok faydalanıyorum. Özellikle ; Çocukların sosyal medya ile ilişkileri , Aile mutluluğu , Ergen ve kimlik gelişimi videolarını kesinlikle günümüz anne babalarına tavsiye ediyorum tekrar tekrar izleyebilirler.
     Beğenin    
Nesrin KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99923
Herkese merhabalar. Kendimi iyi hissetmediğim bir dönemimde bir psikoloğa ihtiyaç duyuyordum ve Tuğba hanıma bir televizyon kanalındaki söyleşisinden etkilenerek ulaştım. Beni kendi gerçeklerimle yüzleştirdi ve hayatımla ilgili acılarım ve de mutluluklarıma dair konuşmalar yaptık. Tuğba hanım negatif duygularımdan kurtulmama vesile oldu. Kendisi sayesinde hayatın gerçekleriyle yüzleştim ve bu gerçeklerle başa çıkmayı öğrendim. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendisi alanında uzman olduğu için ve her şeyden öte iyi kalpli, güzel bir insan olduğu için kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
A.Ç
19.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96113
Tuğba Hanım'ı 2013 yılından beri tanıyorum. Kendisiyle aile, çocuk ve toplumu destekleyecek, bilgilendirici ve bilinçlendirici çalışmalar yaptık. Farklı tv programlarında faydalı yayınlar yaptık. Anlaşılır ve öz anlatımıyla, hayattan örnekleriyle ilgili konuyu ortaya koyan, anlık sorulara da rahatlıkla cevap verip, danışanı doğru davranış ve yaklaşım modellerine yönlendiriyor. Birikimi, diyaloğu ve samimiyetiyle işinde uzman bir isim. Hem psikolojik sorunlarla ilgili hem de aile içi sorunlarla ilgili gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz...
     1 Beğeni    
Hacer
15.Mart.2017
TavsiyeNo: 95305
Tugba abla iyi bir psikolog olmaktan önce iyi bir insan ve iyi bir arkadaştır.bu iki sentezin sonucunda pekala iyi bir psikologtur .ama ben şimdi onun psikolog yönlerini size uzun uzun yazmayacağım.sadece kendisi herşeyiyle hayatıma yön veren birisi oldu.onun güzel tavsiyeleri iyi ve mantıklı cümleleri ile kendimi hep pozitif hissettim.ne zaman umutsuzluğa kapılsam onu arayıp motive odum.bir çok konuda bilgisi olan he yaşta insanla iyi anlaşabilen ve kendizi güzel hissemenizi sağlayan birisidir.Tugba abla iyiki varsın ve iyiki bu işi yapıyorsun.Tugba ablayı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
M.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2017
TavsiyeNo: 95300
Merhaba. Tuğba Hanım Bizim Ailemize Çok Şeyler Kattı. Anne Baba da Olsan Bazen Çocuğunuza Cevap Veremediğiniz, Çok Zorlandığıniz,Profesyonel Yardıma İhtiyaç Duydugunuz Anlar Olmaz mı. Bazende Kendinle Celisirsin ve İşin İçinden Çıkamazsin . Bizde Doğru Uzmanla Uygun Adımlar Atarak Hayatımızı Daha Olumlu Yaşamayı Öğrendik. Pozitif ve Güler Yüzlü Yaklasiminizla Bize Çok Yardımcı Oldunuz. Bir Kere İşinizde ki Profesyonelilginiz,Titizliğiniz, Bize Verdiğiniz Değer En Onemlisiydi. İyi ki Sizi Tanımışız.
     2 Beğeni    
Olcay
15.Mart.2017
TavsiyeNo: 95298
tuğba hanım’ı arkadaşım sayesinde tanıdım. bir psikologa gitmeden önce insan geriliyor. kendini açması, dökmesi hayli zor oluyor. ama tuğba hanımla birlikteyken böyle zorluklar yaşamadım. anlatmak istediklerim kolaylıkla kelimelere döküldü.kendimi karşısında çok rahat hissedip konuştum. onun pozitif enerjisi ile hayatıma yeni bir boyut kattım .gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. gidin bol bol konuşun eminim kendinize geleceksiniz. iyi ki tanımışım diyorum, iyi ki tanıştık tuğba hanımcım.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Kübra.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
9.Mart.2017
TavsiyeNo: 95155
sevgili Tuğba hocamla; eşimin,Tuğba hanımı TRT de çıktığı programlarda görüp gitmek istemesiyle tanıştım. şahsen giderken tereddütlerim vardı hep duyuyordum aile terapistlerinin terapiste gidip para ödeyen taraf kimse o yanlı konuşmalara girdiğini ama çok şükür ki Tuğba hanım onlardan değilmiş.. ilk gittiğimde temiz ferah kokan bir ortam ve Tuğba hanımın güler yüzü karşılıyor sizi ..Tuğba hocam hemen ne içmek istediğinizi sorar sanki arkadaşınıza gelmişcesine o an "terapiste mi geldim ben " havasından sıyrılıverir siniz . ben 2 yıldır evliliğimde aşamadığım problemlerden dolayı eşimin isteği üzerine gittim.. ve şunu anladım ki bu evlilik kolay bir şey değil.. öyle sağa sola anlatarak kendini yıpratmakla da çözümlenmiyor maalesef ..peki ne yapmalı ? iki tarafta ben bu evliliği sürdürmek istiyorum diyorsa sıkıntılarını kimseye anlatmadan doğruca bir terapiste anlatmalı zira etraftan hep cahilce sesler yükseliyor.. ve bahsettiğim gibi ben terapiste güvenemeyeceğimi düşünürken Tuğba hanım gayet objektif bir gözle dinliyor sizi.. eşle birlikte alıyor hem onu hem sizi dinliyor sırayla bu sayede herkes yalın bir şekilde yalana abartıya kaçmadan anlatıyor dertlerini .. her seansta bir şey daha öğrenerek dönüyorsunuz evinize .. benim daha önce de psikolog deneyimlerim oldu fakat kendime bir şey katmadan dönüyordum fakat sevgili Tuğba hocama her hafta bir şey daha öğrenme şevkiyle gittim sağ olsun gayet dolu dolu bir terapist.. niçin çok alıngan olduğumu , mükemmelliyetçiliğimin altında yatan sebepleri vs vs hepsini orada öğrendim ..mesleki olarak diğer danışmanlardan onu bir adım öne çıkaran objektifliği , dinlemiş olmak için değil sorunu çözmek için ve çözüm bulmuş olmak için değil gerçekçi uygulanabilir yollar bulmak için konuşması ilgilenmesi..onu 3 sıfatla tanımlarsak da samimi çözüm odaklı ve donanımlı demek yeterli olur sanırım.tereddüdünüz olmadan iki taraf için de aynı mesafede bir danışman arayanlara kesinlikle Tuğba DEMİRÖZ diyorum .
     1 Beğeni    
Erman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2017
TavsiyeNo: 95022
Bireysel sorunlarımın ve evliliğim ile ilgili sıkıntılarımın beni çıkmaza soktuğu bir dönemdeydim, üstesinden nasıl geleceğimi bilemediğim birçok psikolojik sorunum vardı ve tedavilerimi hep yarım bırakıyordum. Yeni bir başlangıca ihtiyacım vardı bir arkadaşımın tavsiyesiyle danışanı olduğum Tuğba hanım sayesinde yarım kalan tüm parçalar birleşti ve kendi adıma çok ciddi bir yol alıp gerçek kimliğim ile yüzleştim. Sayesinde anksiyete ile yüzleşip nedenlerini görmeye başladım. Tuğba Hanım bilgisi,tecrübesi ve enerjisiyle birçok sorunumu aşmamda yardımcı oldu.Artık sayesinde kendimi daha güçlü hissediyor ve öğrettikleriyle sorunların üstesinden gelebiliyorum.Devam eden bu süreçte kendisinden daha çok şey öğreneceğime inanıyorum...
     1 Beğeni    
Didem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2017
TavsiyeNo: 94930
uzun zamandır ertelediğim sıkıntılarımın artık taşınmaz olduğu bir yıldı 2016 bir arkadaşımın araştırıp destek almaya başlamasıyla hayatıma-hayatımıza girdi Tuğba Demiröz. Eşim ve benim bireysel+evlilik ile ilgili çözemediğimiz düğüm düğüm olmuş sıkıntılarımızı,sorunlarımızı ilk seansımız da ilk göz temasımızda içimize bakarak dinledi tüm ışığı ile yol göstermeye başlamıştı bile bizde eşim ile bize tutulan ışık yardımıyla düğümleri el ele çözmeye sabırla adımlarımızı atmaya başladık. Bireysel sıkıntılarımız çözüldükçe evliliğimiz dahada kuvvetlenmeye başladı. Tuğba Demiröz ile bu yola çıkmış olmaktan hiç pişman olmadık 15 hafta atlattık sabırla yol alacağımız biraz daha yolumuz var bu sürede tavsiye ettiğimiz kişilerde neden o dediklerinde tüm samimiyetimiz ile danışanına ticari bir göz ile değil de önce insan sevgisi ile yaklaşıyor olması ve kaybedilen inancı-güveni bulmanızı sağlıyor diyoruz. Güzel yüreğine sağlık,güzel bakan güzel görmeyi seçen kadın iyi ki hayatımıza dahil oldunuz..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yalcin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94705
Yurt disinda yasiyorum,kendisinden tatil icin Istanbula geldigimde termin aldim.Calisma ofisini cok begendim,kendimi cok rahat hissettim,güleryüzlü ve hos karsilandim. Genel bir motivasyon problemiyle kendisine gittim,canim hic bir sey yapmak istemiyordu,bir türlü harekete gecemiyordum bu yüzden kendimi suclu hissediyordum,beraberinde uyku sorunum vardi ve Tugba hanimdan bu konularda destek aldim.Tatil sonrasinda Msn üzerinden hizmet almaya devam ettim. Kendisi mesleginde gayet profesyonel,sabirli ve yardimsever. Su an daha iyiyim...isime gücüme yöneliyorum....kendimi cok daha mutlu hissediyorum.Vardiyeyle calismama ragmen daha rahat uykuya gecebiliyorum,dinlenmis bi sekildede uyanabiliyorum. Kendisine cok tesekkür ediyorum.Destege ihtiyaci olanlara tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2016
TavsiyeNo: 91023
Tuğba abla ile teyzem sayesinde tanıştım. Kendisi güler yüzlü, rahat iletişim kurabileceğiniz, yanında kendinizi rahat hissedeceğiniz, çalışkan, alanında uzman bir psikologdur. Tuğba ablayı güvenle tavsiye edebilirim. Çünkü eğitim altyapısı, donanımı kuvvetlidir ve danışana fayda sağlamak için elinden geleni yapar. Mesleğine bağlılığını ve sürekli kendini geliştirdiğini kısa sürede fark edebilirsiniz. Doğru psikolog bulmanın ve seçmenin çok zor olduğu bugünlerde Tuğba ablaya gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Tereddütsüz danışabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Sinan
28.Eylül.2016
TavsiyeNo: 90569
Psikolog Tuğba Demiröz ile yıllar önce bir kurs eğitiminde tanıştık. Kendisi, güleryüzlü, sıcakkanlı ve samimi davranışlarıyla hemen dikkatleri çekmişti. Etrafına yaydığı pozitif enerjiyle,tüm herkesin kaynaşmasına ve verimli bir eğitim almasına yardımcı olmuştur. Bu tanışıklık,zaman içinde arkadaşlıklar oluşturdu. Arkadaşlığımız süresince,diğer arkadaşlarına ve danışanlarına karşı duyarlı, herkesle sıcakkanlı bir iletişim içinde olduğuna vakıf oldum. Araştırmacılığı,disiplinli çalışkanlığı ve sorumluluklarının bilincinde olması vesilesiyle,danışanlarına olduğu kadar, biz arkadaşlarınada yardımcı oluyordu. Karşısındaki kişilere duyarlılığı ve işine verdiği önemden ötürü kutluyor,kendisini tanıdığım için memnuniyetimi dile getirmek istiyorum.
     1 Beğeni    
N.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88917
Kendisini 3 yıl önce yine bu site sayesinde kendi araştırmam ile buldum. Bir öğretmen olarak kendisini bulmak benim için tam anlamıyla bir hediye oldu.çalışmaya başladığımız zamandan itibaren aile ilişkileri, negatif/pozitif düşünceler, genellemeler, geri çekilme gibi konulara tam anlamıyla çözüm buldum.kendimi tanıma yolunda büyük bir aşama kaydettim ve hala daha kendisi sayesinde kendimi tanımaya devam etmekteyim ve ben bu süreçten çok mutluyum.ilk tanıştığımızda karşısında kendimi bu kadar rahat hissedebileceğimi hiç düşünmemiştim.Tespitlerinin nokta atış olması ve sunduğu çözümler hayatımda pek çok alanda hızlı bir ilerleme kaydetmemi sağladı. İyi ki Tuğba Hanıma rastlamışım.
     1 Beğeni    
Funda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88771
Terapiye başlarken belirli bir sebebim yoktu, biraz da merak ediyordum terapi dedikleri şeyi. Beklediğim gibi sihirli ve mucizevi birşey de değilmiş ama çok çok keyifliymiş diyebiliirim. Hele ki insanın karşısında sırf sen onun karşısındasın diye insanı delik deşik etme çabasında olmayan, illaki seni kurcalayıp defolarını bulucam demeyen bir uzman varsa.. Sizi çok iyi anlayan ama dost acı söyler misali bazen can yakıcı şeyler söylemekten çekinmeyen, zamanı geldiğinde artık gelmenize gerek yok diyen bir uzman varsa karşınızda her halükarda iyi etmişsinizdir kendiniz için.
     8 Beğeni    
Moon
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88748
2 yıl önce Anksiyete bozukluğumu öğrendim. Bu hastalık esnasında , nefes darlığı ,korku , kaygı bozukluğu , sevdiklerimi kaybetme korkusu gibi tüm olumsuzluklar odaklanma , konsantre eksiliği durumları ile karşılaştım. Bi çok pskiyatriye gittim ve defalarca ilaç kullandım. Ama bu ilaçlar beni olumlu yonde etkilesede birçok olumsuz yönünü de gördüm. Yaklaşık bi yıl önce bi arkdsımın tavsiyesiyle Tugba hanımdan randevu talep ettim. İlk randevuda seanslarıma devam etme kararı aldım. Bana verdiği ödevler doğrultusunda hastalığımı en aza indirgedim , suan daha sağlıklıyım daha iyi hissediyorum. Tugba hanıma bana bu surecte tüm desteği için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. Sağlıklı günler
     Beğenin    
Kübra Nur Kalkan
17.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88730
Merhabalar! Tuğba abla ile annem sayesinde tanıştım ben. Bugün gerçekten ''iyi ki tanıyorum'' dediğim insanlar listesindedir. Yaptığı işi severek yaptığını ve önemsediğini biliyorum. Güzel enerjisi, candan ve samimi kişiliği ile arkadaşım; öğütleriyle ise bir abla benim için. Bugün bu yazıyı birisi okuyorsa ve gerçekten bir desteğe ihtiyacı varsa Tuğba ablayı bütün kalbimle tavsiye edebilirim. Çünkü ben onun bir konu ile konuşma yapmadan önce bile bir çok araştırma yaptığına, annemin zor zamanlarında ona nasıl iyi geldiğine şahit oldum. Tuğba abla İşini önemseyen, seven, iyi bir dinleyici, gözlemci, sürekli bir öğrenme çabası içinde olan, sıcakkanlı ve kendinden küçük insanlarla bile arkadaş olabilen onları anlayan nadir insanlardan birisi bence. Kendisinden profesyonel bir yardım almasam da bana kişisel hayatımda çok güzel şeyler öğretti. Hayatımda olduğun için çok şanslıyım Tuğba abla, iyi ki varsın. Umarım ihtiyacı olan birileri bu satırları okuyordur.
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88650
hayatımın zor bir döneminde,çıkış ararken bir arkadaşımın tavsiyesiyle karşıma tuğba hanım çıktı... gerçekten işinde uzman ve çok başarılı,ciddi bir psikolog...benim bu sıkıntılı süreci atlatmamda gerçekten çok büyük faydası oldu. yaklaşık 4 seans görüşmemiz oldu, herşeyi adım adım çözerek ilerledik... yaşamımın bu bunalımlı döneminde her an ona ulaşabildim.faydasını çok gördüğüm bir yardım süreci oldu. özetle tuğba hanımı herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Zeynep ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
19.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85951
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
H.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84654
Tuğba hanıma 4 veya 5 aylık bir dönemdir içerisinde bulunduğum deprosyon halinin beni çok kötü bir noktaya getirdiği bir günde ulaştım.Öyle kötü bir durumdaydım ki internet ortamında derhal gidebileceğim bir psikolok arayışına girmiştim.Ve sitenizdeki tavsiyeler üzerine kendisini telefonla arayıp randevu aldım.Kendisiyle görüştüğümüz ilk randevu seansına çok gergin,telaşlı ve umutsuz bir hale bürünmeme sebep olmuş aşırı bir depresyon haliyle gitmeme rağmen,yaptığımız bir saatlik görüşme sonrasında herşeyin ilerleyen dönemde çok güzel olacağına dair bir inançla ayrılmıştım oradan.Ve öylede oldu nitekim.İkinci ve üçüncü seanstan sonra içinde bulunduğum durumdan kurtulmaya başlamış ve herşayin düzeleceğine inanmıştım.Şu ana kadar kendisiyle beş seans yaptık.Ve herşey yoluna girdi diyebilirim.Tuğba hanım çok bilgili,iyi niyetli ve herşeyi elinden gelen en iyi şekilde yapmaya çalışan birisi.Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Hümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83841
Tuğba hanımla iki yıl evvel tanıştım. Hiç beklenmedik bir şekilde hayatımı değiştiren bir travmatik ayrılık sonrası, hem olanları tanımlamakta, hem kendimi konumlandırmakta alışılmadık bir başarısızlık içerisindeydim. O güne kadar sorunsuz ilerleyen iş ve özel hayatım birdenbire altüst olmuştu. Aile ve arkadaşlarımın tüm desteklerine ramen bir türlü toparlanamıyordum. Kendisini bi internet arama motoru üzerinden buldum. Daha evvel psikoloğa gitmediğim için ne beklemem gerektiğini bilmiyordum ama profesyonel olduğu kadar samimi tavırları ile beni daha ilk buluşmadan rahatlattı. Odaklı yaklaşımıyla benim anlam veremediğim durumların analizini yaparak hem yaşadıklarımı hem de yolumu aydınlattı. Değerlendirmelerini anlayış ve açık sözlülükle iletmesi, kendim ve etrafımdaki insanlar hakkında bilinçlenmeme yol açarak beni bulunduğum sıkıntılı noktaya getiren özelliklerimi de açığa çıkardı. Kendisini gayet bilgili, acik görüşlü ve gerçekci bulduğum kadar da insancıl, empatik ve dürüst bir insan olarak tanıdığım için, psikolojik danışmanlığa ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    
Menekşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82950
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir buçuk yıldır bir arkadaşımla tuğba Hn gitmeye başladık her gittiğimiz de Ne gereği var bunu kendin de Başara bilirsin diyordum ama şimdi bu sözüm den ötürü Özür diliyorum uzun kelime kuramam ama iyi ki tanıdım diyorum ben seans lara katılmadım ama arkadaşımı götürüp getirdim bana bilee çok büyük yardımı oldu benim tuğba hanim dan aldigim kendime zaman ayırmayı öğren mek değerli olduğumu hisediyorum en güzeli birilerine bağlı olmadan da mutlu olabiliyorum iyi ki sizi tanıdım diyorum sosyal medyadan takip cisi oldum :) bize ayırdığınız zaman için çok çok tesekur ediyorum sizi iyiki tanıdım diyorum
     1 Beğeni    
E.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78504
Tuğba hanımla 7 yaşındaki oğlum sayesinde tanıştık. Geçen yıl okuduğu okuldan oğlumda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olabileceği ve bir çocuk psikiyatrı ile görüşmemiz gerektiği konusunda tarafımıza bilgi verilince oğlumu gittiği anaokulundan da tanıyan psikolog Tuğba hanımdan yardım istedik. Kendisi birkaç seans oğlumla görüştükten sonra böyle bir problemin olmadığı ve okulun sorun ettiği davranışların her çocukta görülebilecek ve zaman içerisinde sabırla düzelecek davranışlar olduğunu ve hatta terapiye dahi ihtiyacı olmadığını söyledi. Hatta bu görüşü nedeniyle oğlumun okulunda bulunan psikologu tarafından eleştirildi. Biz Tuğba hanımın tavsiyeleri doğrultusunda hareket ederek tavrımızı belirledik. Ve sadece 1 yıl gibi bir süre geçmiş olmasına rağmen ne kadar haklı olduğunu da görmüş olduk. Oğlum bu süre içerisinde gerek okuldaki uyumu, gerek derslerdeki başarısı , gerek sosyal yaşantısı açısından hiçbir sorununun olmadığını bize de gösterdi. O dönemde oğlumu gerçekten anlayan ve doğru bakış açısı ve yaklaşımı ile bizi yanlış kararlar vermekten kurtaran Tuğba Hanıma teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Nurkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
25.Nisan.2015
TavsiyeNo: 78295
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Nuriye Yıldırım
19.Mart.2015
TavsiyeNo: 77222
Tuğba ile tanışıklığımız lise yıllarına dayanıyor. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra sosyal platformlar sayesinde yeniden buluşma şansını elde ettik. Psikolog olduğunu öğrendiğimde hiç şaşırmadım hatta onun için daha iyi bir meslek olamayacağını düşündüm. Hayatında birçok zorluğa göğüs germeye çalışan, sıkıntıların üstesinden tek başına gelmekte zorlanan, yardım ve destek bekleyen insanlara ancak ve ancak onun gibi hayat dolu, dost canlısı, güler yüzlü, sevecen, anlayışlı, enerjik, pozitif bir insan dostça ve profesyonelce yardım edebilirdi. Hem bir eğitimci hem de arkadaşı olarak başarılarıyla gurur duyduğumu belirtmek isterim. Tuğba’yı tanıma fırsatını elde eden şanslı insanlardan olmanızı dilerim.
     Beğenin    
Mine DaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76584
Tuğba Hanımı bu site sayesinde tanıdım. kendisiyle 2 sene civarında görüşmelerimiz oldu ve bana çok katkı sağladı. insanın zaman zaman kendisini kötü hissetmesinin normal olduğunu, bunun baz en uzun da sürebileceğini kendi hayatından verdiği örneklerle de hissettirerek kaygı düzeyimin normal seviyelere dönmesine yardımcı oldu. hayatımın merkezinde başkalarıyla boğuşurken ve zaman israfı yaparken, şu anda o merkezde sadece ve sadece ben varım. bunun önemini de ondan öğrendim. sohbetleri oldukça samimi. bir kere sizi çok etkin dinliyor ve detayları kaçırmıyor. yaptığı işi seviyor ve bunu karşısındakine hissettiriyor. onunla yaşadığımız süreç bana çok iyi geldi, artık çevremdekilere karşı da daha sabırlıyım. kendisine çok teşekkür ediyorum. Rabbim gulen yüzünü daim kılsın.
     Beğenin    
Dy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76557
Bilgisi, görgüsü, ilgisi sizi etkileyecek. Sizinle bir seyehate çıkacak ve orada gördüklerinizi beraber anlamlandıracaksınız. Burnunuzun dibindeki gerçekleri gösterecek, duymak istediğinizi değil, duymanız gerekeni ve görmeniz gerekeni, görmenize rehberlik edecek bir uzman. İşini yaparken bir çok defa Aaa eveeet diyecek, hayata ve insanlara koşullanmış bakışınızın sizi nasıl etkilediğini beraber göreceksiniz. Açık açık ve rahat olmanızı sağlayarak, olayların kaynağına inmenizde yardımcı ve rehber olan bir uzman Tuğba hanım. Psikolojinin ve psikoloğun ne olduğunu da anlıyorsunuz, çünkü tam olarak işini yapıyor. Hiç taviz beklemeyin, tam bir profesyonel.
     Beğenin    
Yasemin K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76390
Hayatım boyunca kendim için yaptığım en iyi şeylerden biriydi sanırım Tuğba hanımın kapısını çalmak. Benimki 7 ay önce tek başıma çıkmak zorunda kaldığım bir evlilik terapisi hikayesiydi. İlk seansımda herşeyi ağlayarak anlattığımı hiç unutamıyorum. Kendimi ne kadar yorgun ve çaresiz hissediyordum. Ama şimdi başardık diyebiliyorum. Artık eşimle sorunları yığmıyoruz bir kenara. Yığılmış sorunları çözmeye başladık. O da hayatı ve hayatımız için çok önemli adımlar attı. Bunların hepsini Tuğba hanıma borçluyum. Samimiyeti, tavsiyeleri, profesyonelliği çok kısa zamanda etkilerini göstermeye başladı. Sadece evliliğim için değil; kendim için, çocuklarım için, iş hayatım için çok değerli şeyler öğrendim ondan. Keşke çok daha önceleri gitseymişim. Destek almak konusunda tereddüt yaşayan herkese hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ediyorum. İlk gidiş biraz zor gibi görünüyor ama daha 1. seanstan itibaren neden daha önce gelmedim ki diyeceksiniz. Sorunların çok çok büyüyüp sınıra gelmesini beklemek anlamsızmış. Bundan sonrada her zaman tavsiyelerine ve desteğine ihtiyacım olacak harika bir dost kazandığımı düşünüyorum. Benim için her cümlesi çok değerli. Geriye dönüp baktığımda artık gülümsüyorum ve ne iyi olmuşta destek almaya karar vermişim, ne iyi olmuşta Allah karşıma Tuğba hanımı çıkarmış diye şükredebiliyorum.
     1 Beğeni    
T.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76287
Eşimle sorunlar yaşadığımız ve artık ayrılık noktasına geldiğimiz noktada bu siteden kendisini bulduğum Tuğba Hanım'a gitmeye karar verdik. Sürekli birbirimizi suçlar bir durumdaydık. Aslında sorunun tam olarak ne olduğunu biz de bilmiyorduk. Verdiği tavsiyeler, ödevler, öneriler ve hepsinden öte size ayna tutarak aslında karşımızdakini suçladığımız noktada sorunun sizde olduğunu göstermesi evliliğimizi kurtardı. Şu an 3,5 aylık dünyalar güzeli bir kızımız var. Bizim gibi sorun yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Gulo
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76105
Tuğba Hanım tanıdığım diğer psikologlar gibi değil öncelikle uzaktan bulaşıcı hastalığınız varmış gibi bakmıyor size. Duygularınızı rahatlıkla paylaşabilmeniz için içtenlikle sizinle aynı seviyeye aynı duyguya gelebiliyor. Gerçek bir iyileşme için hayatın çarşaf gibi serilmesi gerek.Bu serme sürecin karşınızdakinin tavırları çok önemli. Tuğba Hanım o rahatlığı gerçekten çok iyi sağlıyor ve böylelikle çok daha kısa sürede iyileşme yakalayabiliyorsunuz. Gittiğim başka yerler iyileşme sürecimin 20 seans süreceğinden bahsetmişlerdi samimiyetsizliklerinden dolayı kaçar adım Tuğba Hanım'a gittim ve yaklaşık 8 seansta başarı elde ettik. Süreç uzatma çabası olmayan samimi bir psikolog.
     1 Beğeni    
F.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76009
Tuğba hanımı , sürekli mutsuz hissettiğim hiçbirşeyden keyif alamadığım bir dönemde tanıdım. Üniversitede okuyordum fakat bir zaman sonra okulumu ve bölümümü sevmediğini farkettim. Sırf gitmek için gidiyordum. Zaten defresif oldugum bi dönemde bide okulumu sevmediğim için motivasyon eksikliğim olusmaya başladı ve okul kaydimi dondurmam gerektiğini ve kafami dinlemem gerektiğini dusundum .Ve bir psikolog arayışına girdim. Aslında bu donem benim kendimi tanımaya çalıştığım arayışa gectigim bir dönemdi bir yandan ve okul kaydını dondurdum.İnternet aracılığıyla da Tuğba hanımı buldum . Daha ilk görüşmeden bile konusmasindan ictenliginden ve kendine olan guveninden bu terapiye guvendim ve iyi sonuçlar verecegine hissettim. En sıkıntılı , içime kapanmış kimseye birşey anlatmadigim zamanlarda herseyimi ona anlattım. Bana her konuda yardımcı oldu. Tek kendimle ilgili değil ailevi konularimida ona danistim ve her zaman içtenlikle cevap verdi. Bir sorunum oldugunda bir telefon uzağımdaydı. Ve bana bu süreçte üniversite sınavına tekrar çalışmamı farklı bir üniversiteyi denememi söyledi. İlk kendime pek güvenemiyordum bu konuda fakat Tuğba haniminda teşvikiyle tekrar hazirlandim. Hazırlandiğım bu dönemi de Tuğba hanimin yardımiyla rahat ve kendimden emin bir sekilde atlattim. Ve simdi farklı bir üniversiteye farklı bir bölüme gidiyorum. Daha kendinden emin daha kararlı ve olgunlaşmış hissediyorum . Kesinlikle bana ve hayatıma katkıları oldu. Mesleğine son derece saygısı olan ve bunu en iyi şekilde yapan biri. Her zaman içtenlikle yaklaşan biri. İyiki tanidigimi iyiki ondan yardim aldigimi düşünüyorum. Ve bu site aracılığıyla tanıdım Tuğba hanımı. Bu yüzden psikilog arayışı icerisinde olanlar icin burada yazilanlarin dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum. Ve Tuğba hanıma çok tesekkur ediyorum :)
     2 Beğeni    
N.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75943
Tuğba hanımı bir arkadaş önerisiyle tanıdım.Kendisiyle tanıştığım ilk günden beri aile,iş,arkadaşlık hayatımda önemli değişiklikler oldu.Bu gelişmeler her geçen gün hayatıma renk katmaya ve pozitif değerler katmaya devam ediyor.Kesinlikle ticari kaygısı olmayan,işini severek yapan,insana unuttuğu değerleri her fırsatta hatırlatan güler yüzlü bazen bir abla,bazen bir anne olan hayata motive olmamı sağlayan güleryüzlü ve tek amacı sizin iyi olmanız olan doktorum,danışmanım.Düzenli temiz ve ferah çalışma ortamı ulaşım kolaylığınıda eklersek tavsiye etmemek için hiç bir sebep görmüyor ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Reverie-Sun
6.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75861
tuğba hanımla tanışmamız bir arkadaşımın aracılığıyla oldu.kendisinden herhangi bir danışmanlık hizmeti almadım ancak izlenimlerim varlığıyla huzur veren insan yönünde oldu.kendisindeki insan sevgisi,samimiyet, sıcaklık hemen kendini belli ediyor.sohbetimiz sırasında olaylara farklı yönleriyle bakmamızı sağlıyor.güzel gören insan, güzel sanatlara da yatkın.konuşurken ses tonu bile yumuşacık,etkileyici olabiliyor.kendini yetiştirmeyi becerebilmiş, gelişime daima açık bir insan.ayrıca eğlenceli yapısıyla ben de hayranlık uyandırdı.teşekkür ederim hayatıma kattığın güzel renklerin için.
     Beğenin    
B.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75754
Tuğba Hanım ile ilk kez bir yıl kadar önce, okulumla ilgili sorunlar nedeniyle görüştüm. Tuğba Hanımı ablam tesadüfen internette araştırma yaparken keşfetti, ergen psikolojisi üzerinde çalışan ve başarılı olan fazla psikolog olmadığı için şansımızı denemeye karar verdik. Acele bir karar olmasına rağmen yanlış bir karar değildi. 16 yaşında ergenlik çağında biri olarak okulun getirdiği ağır yükle baş edemediğim bir dönemde bana gerçekten çok yardımı dokundu. İkinci ya da üçüncü seanstan sonra endişe ve stresten kriz geçiren, sürekli ağlayıp bağırıp çağıran bir insan olmaktan çıkıp sorunlarımla sakince baş etmeye çalışan bir insan haline geldim. Yine kendisinin yardımlarıyla kısa sürede, çok sık görüşmememize rağmen okulum hakkında sağlıklı düşünebilmeye ve normal tepkiler vermeye başladım. Aynı zamanda yine ergenlik çağının getirdiği olumsuz duyguları yenmemde de oldukça yardımcı oldu. Oldukça güler yüzlü ve sakin bir yapıya sahip olduğu için ister istemez bu pozitif tutum danışana da bulaşıyor. Onunla konuşurken panik yapmak oldukça zor, hatta ne kadar kötü hissederseniz hissedin mantıklı düşünebilmeye başlıyorsunuz. Benim üzerimde elle tutulur şekilde olumlu etkisi oldu, olmaya devam ediyor, kesinlikle tavsiye edebileceğim biri.
     2 Beğeni    
Süleyman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75703
Tuğba Hanım'ı eşimin vasıtasıyla tanıdım. 4 yaşındaki oğlumun kalabalık ortamlara ilk girişinde yaşadığı aşırı çegingenliği nedeni ile yardım almak için gittik. Tuğba Hanım'a gidişimizde bile çekingenlik gösteren oğlum onun harika yaklaşımı sayesinde bize bile anlatmadığı duygu ve düşüncelerini onunla paylaşdı. Oğluma oyunlar oynayarak çok büyük yardımı dokundu. Tuğba Hanım oğlumun gözünde oyuncu teyze. Tuğba Hanım'a gideceğimizde oyuncu teyzeye, oyun oynamaya gidiyoruz diye giderdik:)) Bizim durumumuzda olan ve profesyonel yardıma ihtiyaç duyan herkese Tuğba Hanım'ı KESİNLİKLE TAVSİYE ediyorum.
     1 Beğeni    
Nimet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75644
Tuğba hanımı kuzenim vesilesiyle tanıdım 4 yaşındaki oğlumun kalabalık ortama girdiğinde arkama saklanmasından ve akrabalarımdan dahi (anane,dede,dayı) onlara yaklaşmamasından dolayı acaba anne - baba olarak bizdeki bir eksiklikten dolayımı böyle düşüncesiyle Tuğba hanımın kapısı çaldık. İyiki de çalmışız. Çok faydasını gördük ve de görüyoruz. Oğlumda inanılmaz değişiklikler oldu. Tuğba hanım profesyonel bir psikolog, bizim durumumuzda olan ailelere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir kişi. Başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Irmak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75587
Kendisini facebook sayfasindan takip ediyor. Kendi sayfasindaki uzman konulardaki yazılarını severek bilgilenerek okuyorum. kendisini kuzenimin tavsiyesi ile tanidim kendimin bir danısmana ihtiyacim vardi yasadigim ailevi sorunlardan oturu kızımin gelisimi ve nasık davranmam konusunda endiselerim vardi bilmedigim birine gitmektense internet ortaminda arkadasca tanidigim ve beni anlayabilecegini dusundugum tugba hanımı tercih ettim. uzmanlığindan ilgi alakasindan samiyetinden cok memnun kaldim. Insanlarla diyologu bir dr gibi degil bir arkadas gibi yaklaşımından tavsiyelerinden cok memnunum. Kendsiyle gorustugumden beri kendimi daha iyi daha pozitif hissediyorum. Yasadiklarimdan dolayi herseye negatif icine kapanik agresif sinirlenince kendime hakim olamayan bir yapim vardi ama suan daha pozitif ve cozum odaklı sorunlari hallede biliyorum. Kendisi canayaķin bir dr gibi degil dertlestiginiz bir dost canlısı gibi rahat davranip konusabiliyorsunuz. Kendisine her zaman ulasabilir danısmanlik verdigi yeri cok kolay bulabilirsiniz gittiginizde ise sanki daha once gitmis tanismiscasina size karsi guleryuzlu ve samimi calisanlarida ayni sekilde guleryuzlu. tesekkur ederim tekrardan kendisine ve calisanlarina..
     2 Beğeni    
Esma
28.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75532
Sevgili Tuğba Tanıdığımız bizim ve işine, mesleğine ne kadar bağlı görüyorum. Kızımla aynı kurumda yıllarca beraber çalıştılar. Çocuklara yaklaşımı, yardım istediğiniz de geri çevirmemesi mesleğine ne kadar bağlı olduğunu gösterir. Kesinlikle yardım ihtiyacı olan herkese Tuğba hanımı öneriyorum ve giden herkes çok memnun. Hiç pişman olmazsınız emin olun. Aldığınız yardımın sonucunu görünce zaten sizlerde göreceksiniz. Çocuklara yaklaşımı bir psiko gibi değil de bir arkadaş, bir dost, abla edasıyla. Böylece Çocuklar çekilerek değil severek gidiyorlar.
     3 Beğeni    
Azra
26.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75439
Tugba Hanım Kızımın Okulundan Tanıyorum ve Alanının En İyilerinden.. Büyüklerle Oldugu Kadar Çocuklarla da Çalışmaları Muhtesem. Sizi ve Cocugunuzu Çok Güzel Yönlendiriyor ... Kesinlikle İhtiyaç Duydugunuz da Arayacagınız İlk Kişi Olmalıdır... Çocuklarımızıa Gelişim Adına Çok Güzel Testler Uygulamıştır ve Çok Önemli Verimler Aldık. Kendisine Çok Tesekkür Ediyorum. Bazen Çocukları Yetiştiriken Dara Düşüyoruz Ya İşte . Kurtarıcımız Tugba Hanımdır. Çocuklarımız Sayesinde Daha Özgür ve Bilinçli Bireyler Olarak Yetişiyorlar. Bizler de Anne-Baba Olarak Farkına Varıyoruz..
     1 Beğeni    
Mona Lisa
26.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75436
Sanal ortamı kimimiz beğenir kimimiz zararlı görürüz..Bu demek oluyor ki nasıl kullandığına bağlı..Bir Gün PARADOKS KİŞİSEL GELİŞİM ve EĞİTİM MERKEZİ diye bir grupta buldum kendimi, zor günlerden geçiyordum başka bir şehirde yalnızdım ve çevrem memlekette kalmıştı..Tuba hanımın yaklaşımını aileden, arkadaştan, akrabadan biri gibi gördüm sıcak ve içtendi..grupta akşamları kokoloji oyunumuzla yorumlarda buluşuyoruz ve ben bu saati halen iple çekiyorum..Kendimden umudu kestiğim anda o'nu bana Allah gönderdi dedim ve Rabbime sonsuz şükranlarımla hamdü senalar da bulundum iyi ki tanıdım bu sempatik, sevecen güler yüzlü, candan kardeş gibi arkadaşı...Hatta benim psikologlara karşı önyargımı kırdı kendisine çok teşekkür ederim...
     3 Beğeni    
Serkan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75430
Tuğba hanıma internetten ulaştım. Bir süredir psikolog arayışı içerisindeydik. Kızım 14 yaşında dikkat eksikliği , motivasyon sorunları yaşıyordu ve bu okulun da ciddi sorunlar oluşturmaya başladı. Psikiyatriste gittik. Kızım için ilaç tedavisine başladık . Bununla beraber kızımın ergenlik problemleri ile birlikte agresif ve saldırgan davranışlar sergilemeye başladı . 2 sene ilaç tedavisinde gittiğimiz profesör 3 kez ilaç değiştirdi ama hiç bir düzelme görmedik. Sonunda biz de çareler ararken psikolog aramaya başladık. Tuğba hanımı aradık randevu aldık. Aslında 2-3 seneye yakın ilaç kullanan kızımın düzeleceğine dair içimde umutlarım tükenmişti. Kızım da bizi çok üzmeye başlamıştı. Tuğba hanım terapilere başladı ve 3. hatta 2. terapiden sonra kızımın davranışlarında ciddi gözle görülür düzelmeler başladı, dikkat eksikliği ise ciddi anlamda düzelmeler görmeye başladık.. İnanın kızımla neredeyse hiç iletişimimiz dahi kalmamışken ondaki bu güzel düzelmeleri görmek beni çok mutlu etti. Tuğba hanım çok naif sabırlı ve bilgili bir insan .. Çok çok müteşekkirim kendisine.Halen terapilerimiz devam ediyor.Evimiz de çok huzurluyuz iyi ki varsınız Tuğba hocam.
     18 Beğeni    
Nimet
14.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73244
Tuğba Hanımı ayfer ablam sayesinde tanıdım ilk basta tugba hanımı sert ve cok acık sözlü buluyordum bizim insanlara direk soyleyemedıgımız seylerı kendisi rahatça soyleyebiliyordu iyi bir özellikti herkezın yapamadıgı bir sey bu aslında sadece bize tuhaf geliyordu simdi ise tugba hanımı daha iyi tanıyorum ve onu yakından takip ediyorum kardesımin dikkat dagınıklıgı vardı ve saatlerce bilgisayarın basından kalkmıyordu yası kucuk olmasına ragmen kaldıramıyorduk onu bılgısayardan ama suanda kardesım bılgısayara oturmuyor onun yerine resimler yapıyor takı tasarımı yapıyor geri dönüşümle ilgilenıyor onun adına cok mutluyum ve suanda diğer kız kardesımı kıskanmıyor ona bırsey aldıgımda bana da al dıye tutturmuyor tugba hanıma gıttıkten sonra dıkkatı iyi artık söz dinliyor. tugba hanım cok akıllı biri meslegını cok iyi yaptıgını dusunuyorum cunku işini titiz ve dikkatli yapıyor ,mesafeli, konuskan ,mantıklı biri,araştırmacı ,işini seven güler yüzlü,acık sözlü,calıstıgı yer kitaplarla dolu ve kendi mandala calısmaları var sıkılmıyacagınız bir ortam güler yüz ve kaliteli bir hizmet kardesimden sonra bende hızmet almayı dusunuyorum
     Beğenin    
Nihal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70055
Merhaba; Tuğba DEMİRÖZ okulumuzun psikolog danışmanıdır. Kendisiyle birlikte çalışmak inanılmaz güzel ve keyif verici. Çözüm odaklı fikirleri düşünce yapısı bizleri her zaman aydınlatmış ve çözüme ulaştırmıştır. Disiplinli çalışma anlayışı karşısındaki kişiyle iletişimi karşısındaki bireyi önemsemesi onunla birlikte bir konuyu bir olayı yaşıyormuşçasına çalışması insanı mutlu ediyor ve karşındaki birey önemsendiğini anlıyor. Bir de okulumuzda Tuğba hocamızın muhteşem seminerleri oldu biz her ay bu seminerlere katıldık sizlerde katılabilseydiniz ne güzel olurdu. Bol bilgi dolu bizleri aydınlatan fikirleriyle örneklemeleriyle çok eğlenceli seminerler geçirdik. Tuğba hocamız bizim ışığımızdır. Başarıları daim olur inşallah.
     Beğenin    
Zeynep Engin
9.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70039
Tuğba hocamla ipekböceği anaokulunda tanıştım.. samimi ve hareketli temposuyla insanlarla hemhal olması çok hoşuma gitmişti :) verdiği seminerlerle hayat yolundaki tümsekleri tökezlemeden ilerlememe veyahut tökezlediğimde ne yapmam gerektiği konusunda destekti benim için... enerji dolu, samimi ve idealist .. sorun odaklı değil çözüm odaklı olması ayrıca takdire şayan.. iyibir gözlemci iyi bir dinleyici... En beğendim yönü mış.. gibi yaşamıyor.... tesekkurler tuğba hocam:)
     Beğenin    
Ecem Tutuk
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66464
Psikoloğumuz Tuğba Demiröz'le tanışmamız bundan 5 ay önce İpekböceği Anaokulu'nun bahçesinde oldu. İçindeki kıpırtısı, sevecen tavırları, mimikleri ile harika biri. Bu okulda benim ilk yılım ve bu yıl Eylül ayında akademik eğitim hayatına atılacak çocuklarla çalışıyor, onları ilkokula en donanımlı şekilde hazırlamaya çalışıyorum. Bu konuda en büyük destekçim Tuğba hocamız oldu, sıkıştığım her konuda kendisinden rahatlıkla destek isteyebiliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sadece İpekböceği Anaokulu'nun değil, tüm okulların hayatı böylesine tanıyan, sorunlar karşısında bilinçli davranan Tuğba Demiröz'lere ihtiyacı var.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Azize Yüksel
17.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66462
Psikolog Tuğba Demiröz'ü İpekböceği Anaokulu'nda üniversite eğitimim zamanında tanıdım. Bir buçuk yıldır da beraber çalışıyoruz. Çocuklara yaklaşımı, sınıf içindeki davranışları, öğretmen ve diğer personelle iletişimi keyifli, eğlenceli diyebilirim. Okulda karşılaştığımız sorunlara yaklaşımı çözüm odaklı. özellikle seminerlerdeki performansı görülmeye değer. O kaadar rahat ve doğalki. Hele hayatın içinden yakaladığı esprileri:) Esprilerinin ardındaki gizli mesajları da yakalayabilirsiniz. Ne mutlu size Tuğba hocam. Gülen yüzünüz solmasın. Ve nice sıkıntılara merhem olmanız dileğiyle. Sizi seviyorum:)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Elif Didem Acartürk
9.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65428
Tuğba Demiröz ile İpekböceği anaokulunda tanıştım. Kendisi canayakın, içten, dürüst, mütevazi, girişken, özgüvenli bir insan. Sorunlara yaklaşımı her zaman çözüm odaklı. Kendisiyle aynı kadroda bulunmak, kendisinin fikirlerinden faydalanabiliyor olmak beni çok mutlu ediyor. Tabi heyecanlandırıyor da. Her daim başarı çizgisinin yüksekte olacağı ve birçok insana faydası dokunacağına inanıyorum. Bilgi ve birikimlerini bizimle paylaştığı için ona çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Şeyda Yakut
9.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65427
Güçlü, idealist, güler yüzlü psikoloğumuz… Tanışalı daha iki yıl oldu ama kendisini sanki tanıyormuş gibiyim. Her gün ondan akılcı çözümler duymak deneyimime deneyim katıyor. Bilgi ve tecrübesinden her zaman yararlandığım bir insandır. Problemlerimizi kendi problemi gibi düşünerek her bir noktasına açıklayıcı olarak değinmeye çalışır, kendisine taşıdığımız problemlere sorun odaklı değil çözüm odaklı yaklaşır. Görünüşü ile ne kadar güçlü, konuşması ile ne kadar bilgi dolu olduğunu anlarsınız. Çocuklarımın üzerinde etkisi büyüktür, onlar ile olan iletişimleri çok içtendir. Uzun yıllar yararlanabileceğimi düşündüğüm insanlardan biri. Teşekkürler Tuğba Hocam.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Arman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2013
TavsiyeNo: 64578
Tuğba hocamla tanışma sebebim geçmişimde yaşadığım ve etkisinde kaldığım, beni içime kapanık kılan ve özgüvenimi sarsan olaylardı.Şimdi onu tanıdım ve gerçekten huzur dolu bir yaşama atıldım kendi isteklerime özen gösterip büyüdüğümü herkese kanıtladım.Kişiliğimi buldum onun sayesine hayata atıldım içimi döktüm ve dinledim iyiki dinledim iyi tanıdım sizi gerçekten sizi daha önceden tanımak isterdim ama geç oldu güç olmadı.Tuğba hocam beni ben yaptı beni çukurdan çıkardı en yüksek yere getirdi sayesinde çoğu şeyi başardım sevdiğim şeyleri yaptım hayatı sevdim onun sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayata yol aldım.Şimdi hocamla hala yürüyoruz hocam olmadığı zaman o yolda tekdim ve hep yanlış adım atıyordum, şimdi onun sayesinde hep doğru yönde ilerliyorum.Ve halada onunla ilerlemeyi istiyorum gönül isterki kimsenin hayatı kötü olmasın kötüysede Tuğba hocama ulaşsın emin olurumki kötü hayatınız geride kalır.İyiki tanımışım sizi Tuğba hocam iyiki hayatıma girdiniz sizin sayenizde başarılarımı sürdürüyorum ve sizinde başarılarınızın devamını en içten dileklerimle diliyorum.. Çok teşekkür ederim yaşantınızda hep iyiliklerle karşılaşırsınız inşallah.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Tura A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ağustos.2013
TavsiyeNo: 62258
Tuğba hanımla yaklaşık bir yıl önce tanıştık kendilerine bu site kanalıyla ulaşmıştım. Ailemle çok zor zamanlar yaşadım, özelliklede kardeşlerimle yaşadığım sorunlar üst üste iki sinir kriziyle sonuçlandı, hastanede psikiyatri servisine gönderildim 2 yıl ilaç kullanmak zorunda kaldım ilaç kullanmaktan bıktığımdan ilaçlarımı kendiliğimden bıraktım ve ondan sonra eskisindende kötü hissetmeye başladım işte o dönemin arayışıyla bu siteden tuğba hanımı aradım. Seanslara bir süre tek devam ettim birkaç seans sonra ailemde seanslara çağrıldı ve hep birlikte terapi almaya başladık. Aile içi iletişimimiz önceye göre çok iyi, yapı gereği sinirlensekde artık konuşabiliyor kendimizi ifade edebiliyoruz diyebilirim buda sorunların büyümesini engelliyor daha yürümemiz gereken epey yol var galiba bu yola devam etmeye ailece kararlıyız tuğba hanıma bize gösterdiği yollar için çok teşekkür ederiz, iyi ki varsınız hocam, saygılar
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
H.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2013
TavsiyeNo: 61768
8 yıldır panik atak hastasıydım. Yıllarca ilaç tedavisi gördüm, gitmediğim doktor kullandırmadıkları ilaç kalmamıştı, hatta iyileşmek için Ankaraya bile gitmiştim, yıllarca terapi gördüm geçici rahatlamalar yaşadım ama ataklarım devam etti. Bir gün görümcem EFT öğrenmek istediğini ve eğitim almak için bir psikologla görüştüğünü söyledi ve ben de onunla birlikte gittim zaten bir diş hekiminden EFT yardımı alıyordum farkı görmek istedim. Tuğba Hanımla bu sebeple tanışmış oldum, eğitim sonunda kendisine panik hastası olduğumu ama 8 yıldır iyileşemediğimi söyledim. Bana terapi önerdi. Terapiye inanmadığımı aldığımı işe yaramadığını söyledim, bana panik atakların tedavisiyle ilgili özel bir özgüveni olduğunu danışanlarının iyileştiğini söyleyince ilk randevumu aldım. Terapiler sırasında konuşmaya yönlendirdiği her konuda ama atağımın bunlarla ilgisi yok dediğimi hatırlıyorum, Tuğba hanıma inanamıyorum, yıllardır kurtulamadığım hastalığımdan kurtardı beni, ilk hafta arabamı tekrar kullanmaya başladım, trafiğe girebildim, hastane kontrolüme gidebildim. Üstesinden geldiğim sorunları buraya yazsam sayfalar alır, Tuğba hocam size çok teşekkür ediyorum, iyi ki sizi tanımışım. Panik atağı bir ben bilirim bir de benim gibi çekenler, eğer iyileşmediyseniz Tuğba hanımı yüzde 100 tavsiye ederim, sevgi ve saygılarımla
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 196 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Tuğba DEMİRÖZ'ün Öykü ve Şiirleri Tuğba DEMİRÖZ'ün Öykü ve Şiirleri
Can A

Tuğba DEMİRÖZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Aikido, Takı Tasarımı, Ahşap Boyama, Örgü, Kolaj

Sevdigi Sözler : "İnsan beklentisi kadar mutludur. Sıfır beklenti, sonsuz mutluluk.", "Kendi tarihimin en büyük ayaklanmasını başlatıyorum.Ey kendim! Bana hazırlan, kendime geliyorum!"


Tuğba DEMİRÖZ'ün Kitap ve Yayinlari Tuğba DEMİRÖZ'ün Basılı Kitap ve Yayınları
Kitap Adı : OLUMLU DÜŞÜNMEK POLLYANNACILIK DEĞİLDİR
Yazarı : Uzm. Psk. Tuğba Demiröz
Yayınevi : Beyaz Yayınları, Nisan 2009

İLK ÇOCUKLUK DÖNEMİ KİŞİLİK ENVANTERİ (ESPQ)'NİN GÜVENİRLİK,GEÇERLİK VE NORM ÇALIŞMASI (Yüksek Lisans tezi), Marmara Üniversitesi,Okul Öncesi Eğitimi A.B.D, İstanbul, 2004

PSİKOLOJİ FASİKÜLÜ , Tuğba Demiröz, Yeni Nesil Baskı, 1998

SOSYOLOJİ FASİKÜLÜ , Tuğba Demiröz, Yeni Nesil Baskı, 1998

FELSEFE FASİKÜLÜ , Tuğba Demiröz, Yeni Nesil Baskı, 1998

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK FELSEFE GRUBU KONU ANLATIMLI-ÇÖZÜMLÜ ÖRNEKLER , Tuğba Demiröz,Yaylacık matbaası, 1999

Kitap Adı : İNTERMEDİATE JOKES (Kollejlerde okutulmakta olan ingilizce ders kitabı)
Yazar : Uzm. Psk.Tuğba Demiröz
Yayınevi : Name Basın Yayın,1995

Tuğba DEMİRÖZ'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Ankara Tıbbi Hipnoz Derneği

Tuğba DEMİRÖZ Mesleki Videolar Videoları
36 Video

Tuğba DEMİRÖZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Tuğba DEMİRÖZ'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Büşra YURTSEVER
Psk.Büşra YURTSEVER
Çok sevgili meslektaşımla, sanırım üç yıl evvel psikologlar odasına destek çalışmaları sırasında sanal dünyada tanıştık, Büşra hanım o yıllarda öğrenc...
Taner TOKUÇCU
Uzm.Psk.Taner TOKUÇCU
Taner Tokuccu üniversiteden arkadaşım. Arkadaşlığımız 18 yıl gibi uzun bir zamana dayanır. Onun için neşeli, konuşkan, arkadaş canlısı diyebilirim. İl...
İzzet GÜLLÜ
Psk.İzzet GÜLLÜ
İzzet Bey ile 2009 yılında tavsiyeediyorum.com sitesinde yayınlanan bir makalem sayesinde tanıştık. Buradan tanışmamıza vesile olduğunuz için sizlere ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Paradoks Kişisel Gelişim ve Eğitim Merkezi
Millet Cad. ( Turgut Özal Cad.) Rudiye Apt. No:1 Kat:4 Çapa-Şehremini/ Fatih İstanbul
İstanbul
(Çapa-Şehremini Otobüs durağı yanı)Çapa Hastanesinin ana giriş kapısının karşısındaki binanın 4.katı (Ulusoy Turizm-Metro Turizm in 4. katı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 632 08 34
Telefon 2 :
0(505) 372 93 19
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1975
(49 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
1998
(26 yıl önce)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi A.B.D Yüksek Lisans (2004 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Tuğba DEMİRÖZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Tuğba DEMİRÖZ'ün Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Enzur
Tuğba DEMİRÖZ Mesleki Videolar Videoları
36 Mesleki ve Kişisel Video
İnternet Bağımlılığı 5
Sosyal Medyanın Çocuklar Üzerindeki Etkisi 4
İnternette Fotoğraf Paylaşımı 3
İnternet Sanal Bakıcı Mıdır? 2
Çocukların Sosyal Medya ile İlişkileri
Yurtdışına Göç Eden Çocuklar
Göç Eden Aile Çekingenliğini Nasıl Aşabilir
Göç Eden Çocukların Uyum Sorunları Nasıl Aşılabilir
Göç Eden Çocuklarda Rastlanan Psikolojik Sorunlar
Göç Eden Annelerin Yaşadığı Sıkıntılar
Göç Eden Ailelerin Alışkanlıklarını Şehre Taşıması
Göç Eden Çocuklar Şehre Kolay Uyum Sağlıyor
Göç Eden Aile Bireylerinde Aidiyet Duygusu
Göç ve Okula Uyum Sorunları Nasıl Aşılabilir
Göç Eden Çocuklarda Görülen Uyum Sorunları
Göç Eden Çocukların Çalıştırılması-Çocuk İşçiler
Göçün Çocuklara Etkisi Ailenin Tutumuna Bağlı
Göçün Getirdiği Sosyal Değişimler
Göç Eden Ailelerin Yaşadığı Fiziki ve Sosyal Değişimler
Tv Programları ve Reklamların İç Göçe Etkisi
Şehre Göç Etmeye Karar Vermek
Göç ve Çocuk-Zorunlu Göç ve Gönüllü Göç
Türkiye'de Göç
Bebeklerde Uyku Problemi
Moda ve Tüketim Alışkanlıkları
Aile Mutluluğu
psikolog avrupa yakası, evlilik terapisi istanbul, metropolitan okul olgun, ergen psikoloğu, fatih istanbul psikolog, uzman psikolog, çocuk yetişkin terapisti, psikolog istanbul, psikolojik testler, psikoterapi, aile terapisti, gelişim testleri, istanbuldaki psikologlar, kıskançlık inatçılık, rorschach testi uygulamas, evlilik terapisti, hipnoz, depresyon psikolog, uzman psikologlar, istanbul psikolog, hipnoterapist, istanbul pedagog, boşanma psikoloğu, öfke kontrolü, intihar eğilimi, istanbul avrupa, aile terapisi, çocuk psikoloğu, peabody resim kelime, stres sıkıntı bunalım, eft uygulama, ataşehir psikolog, istanbul bakırköypsikolog, ilişki terapisi, fatih psikolog, üsküdar psikolog, ünlü psikologlar, anksiyete kaygı, ümraniye psikolog, psikolog fatih, iyi bir psikolog arıyorum, panik atak tedavisi, istanbul psikoonkoloji, nişantaşı psikolog, zeka testleri, bahçelievler psikolog, istanbulda çocuk psikoloğ, kadıköy psikolog, bakırköy psikolog, kişilik testleri

09:06
Top