2007'den Bugüne 92,471 Tavsiye, 28,238 Uzman ve 19,997 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ufuk ZERENTÜRK
Diyetisyen - Kahramanmaraş

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ufuk ZERENTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

9
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ufuk ZERENTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ufuk ZERENTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ufuk ZERENTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Dyt.Ufuk ZERENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Yeri : Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ufuk ZERENTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gizem M.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71841
Ufuk Zerentürk ten aldığım beslenme programı sayesinde hem düzgün ve sağlıklı yeme alışkanlığı kazandım hem kilo verdim hem de sahip olduğum sağlık problemlerimi çözme yolunda büyük adımlar attım. Hiç sıkıcı ve zor olmayan beslenme programlarıyla kendimi daha iyi hissettim ve guzel sonuclar aldikca motivasyonum artti. Diyet Adana Beslenme Danışmanlığı ailesinin üyesi Ufuk beyin sıcak, duyarli, motive edici danışmanlığını herkese tavsiye ediyorum. :)
     5 Beğeni    
Berat KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71269
Ufuk Bey ile diyetisyen firmasının başarılarını duyunca tanıştım. Kendisi gayet kibar ve mesleğine hakim bir diyetisyendir. Yaz tatilindeki 45 günlük süremde bana 13 kg kadar muhteşem zayıflama programı hazırladı haftalık buluşmalarımızda diyet programımızı sürekli güncelleyip alternatifleri birlikte oluşturduk. Diyet sürecindeki en büyük korkum aç kalmaktı ama diyet programım gerek ana gerekse ara öğünleriyle bu korkularımı boşa çıkardı. Kendisine gerek bürosundan gerekse internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilmem diyet sürecimde aklımda hiçbir sorunun kalmamasında bana faydalı oldu. Diyet sürecimiz devam ediyor kısa zamanda hedefime ulaşacağımı şimdiden görebiliyorum. Kendisine bana verdiği emeklerden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.
     6 Beğeni    
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70380
Öncelikle sabırlı ve son derece dikkatli tutumu sayesinde kolaylıkla anlaşıp sorunlara çözüm bulma konusunda herhangi bir sıkıntı çekmediğim, ilgili sıcak kanlı ve bilinçli bir doktor. Kısa zamanda etkili sonuçlar aldığım ve halen de almaya devam ettiğim, hayatımdaki dönüm noktasının mimarıdır kendisi. Her hafta rutin kontroller sayesinde kolaylıkla sorunu algılayıp çözüm yoluna gitme olanağı ise bir başka güzel nokta. Her probleminizi rahatlıkla konuşup çözüme ulaştırabilecek doktorlardan birisi. Toksin atıcı karışımlar ile şişkinliklerden de kurtulup çok kısa zaman içinde büyük sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Kilo kontrolleri sırasında yağ, protein, ödem, kas ve vücut sıvısından ne kadar kaybedip ne kadar elde ettiğinizi görme ve takip etme olanağı da hem moral açısından hem süreklilik açısından hemde sağlıklı bir şekilde hareket ettiğinizden emin olmak açısından çok rahatlatıcı . Ben son derece memnunum ve arayış içinde olan herkese de şiddetle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Nihal DURUKAN KELEŞ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69431
Diyetisyen Ufuk Zerentürk öğrencilik döneminde stajyerimdi ve şuanda aynı merkezde birlikte görev yapıyoruz. Öğrencilik dönemindeki azmi, öğrenme isteği, mesleğine olan sevgisi şuanda hastalarıyla olan olumlu, güzel ilişkilerini ve başarısını doğrudan etkiledi. Hatta ondan çok şey öğrendim diyebilirim. Çünkü güncel gelişmeleri takip etmekte de oldukça başarılı. Biz merkezimizde çok güzel bir ekip olduk, danışanlarımızdan tanıdıklarınız varsa merkezimizin sıcak bir ortam olduğunu zaten duymuşsunuzdur. Ufuk Bey de buraya ayrı bir renk kattı ve inanıyorum ki enerjisi ve bilgisiyle Adana'da ismi en çok anılan diyetisyenlerden birisi olacaktır.
     14 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Dyt.Ufuk ZERENTÜRK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Ufuk ZERENTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Ufuk ZERENTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

17:52
Top