2007'den Bugüne 90,731 Tavsiye, 27,897 Uzman ve 19,785 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Elif GÜNERİ
Psikolog - İstanbul

Elif GÜNERİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi35 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

35

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif GÜNERİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

33
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif GÜNERİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif GÜNERİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Doç.Dr.Mustafa BİLİCİ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri

 
Elif GÜNERİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mavi Martı Psikoloji
Alemdağ Cad. Akyol Ap. No:80/6 Ümraniye
İstanbul
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1977 (46 yaşında)
Yabancı Dil : İyi Derecede İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif GÜNERİ'nin Makaleleri Elif GÜNERİ'nin Makale ve Yazıları
31 Makale

Elif GÜNERİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Nrslmar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108253
Minnettarım size, kendimi tanıma sürecine verdiğiniz emeğe, sabrınıza...Sürekli ağlayan küçük kızın ellerinizle sildiğiniz gözyaşlarına.. Yeniden doğma sürecindeki ayak izleri ize minnettarım... Adım atıp sendelerkrn ürkek gözlerimdeki korkuyu unutturan gücünüze, sarıldığımda ki sessizliğini, güçlendiğimi gördüğünüzde gözbebeklerinizdeki ışığa. Ömrümü tüketen acıyı kalbimdegördüğünüzdeacoyan yüreğinize, tükenen kelimelerinize binlerce teşekkür ederim. Ruhumu tedavi edişinizdeki inceliğe... Varlığımın amacını tamamlama sürecindeki özeninize ve verdiğiniz emeğe yürekten teşekkür ederim....Elif hanıma elinizi uzatın yüreğinize dokunmayı o biliyor...
     6 Beğeni    
Esra Y.
2.Temmuz.2018
TavsiyeNo: 104513
Elif Güneri hocamdan objektif ve projektif testler eğitimi almaktayım. Gerek dersi anlatma biçimi gerekse öğrencileriyle ilgilenmesi, öğrencilerinin anlamadığı kısım olduğu zaman - ki bu bile pek sık olmaz Elif Güneri'nin açıklayıcı anlatımları sayesinde - bunu öğrencisi öğrenene kadar anlatan çok saygıdeğer hocama teşekkürü bir borç bilirim. Elif hanımdan öğreneceğim daha çok bilgi var. Ders anlatırken güleryüzlü ve her öğrencisinin anlayabileceği şekilde anlatan, bilimsel bilgiler çerçevesinde akademik olarak öğrencilerini aydınlatan, verdiği eğitimlerin yanında öğrencilerini motive eden hocama bilgilendirici eğitim süreci için teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Meral Özağaçhanlı
23.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74429
Psikoloji 3. sınıf öğrencisiyim. Bu sene dersimize girip tanışma fırsatı bulduğum Elif hocam; bizlere yaklaşımı, bilgileri, psikoloji bölümünde en iyi yerlere gelmemi sağlayabilecek en faydalı, en sıcakkanlı ve tek örnek aldığım hoca diyebilirim. Derslerine keyifle girdiğim, çok şey öğrendiğim ve bundan dolayı mutlu olduğum, bu sayede bölümümü daha çok sevdiren tek insandır kendisi. Her konuda bizlerden yardımını esirgemeyen ve tanıdığım en iyi psikolog diyebilirim. Elif hocamı tanıdığım için çok şanslıyım.
     9 Beğeni    
Abdullah Gündoğan
19.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74306
Elif Hocamın etkili ve sorgulayıcı anlatımı sayesinde aslında bana oldukça uzak bir alan olan Psikolojiyi sevmeye başladım diyebilirim.Kendisiyle hiç çekinmeden hemen hemen her konuyu danışabilir ve hiç çekinmeden sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Bugüne kadar aralarında kendi aile fertlerimden insanların da olduğu birçok Psikolog tanıdım.Şunu içtenlikle söyleyebilirim ki; Elif Hocam hem çok iyi bir psikolog olmakla birlikte aynı zamanda, mükemmel bir akademisyen.Saygılarımla...
     10 Beğeni    
F.Gökçen Yılmaz
19.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74299
Elif Hocamı bu sene tanıdım her konuda engin bilgiye sahip. Yaptığı işin hakkını gerçekten veren bir akademisyen, bize çok şey kattığına, daha da katacağına inanıyorum. Okuduğum üniversitenin bölümünü en iyi seviyeye getirebilecek hocalardan olduğu hatta bölümüme de katkısının çok olduğu aşikar.Bu bölümde neden okuduğum, bana katacakları ,ileride hedeflerim gibi kafamda dönüp dolaşan birçok sorulara cevap bulmamda yardımcı olan hocam.Bundan sonra atacağım adımlarda yanımda olmasını istediğim, örnek aldığım ve favorim olan çok başarılı bulduğum bir akademisyen. Umarım bundan sonraki yaşantısında da her zaman olduğu gibi hep başarılı olur.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
A.Andaç Aydın
19.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74279
Elif hocayla tanışma şansına henüz ilk senemde eriştim. Kendime yardım edecek tek insanın kendim olduğunu düşünerek seçtiğim bölümde, kendisinin keskin zekası, entelektüel birikimi, olgulara çok taraflı bakmamızı sağlayacak sorularıyla bize bir nevi düşünmeyi öğreterek tüm bakış açımı değiştirmiştir. Beni en çok etkileyen yönü ise, her öğrencinin bireyselliğine saygı duyarak; sorusunu ve ya söyleyeceği şeyleri ifade edemeyen öğrencilere, ne sormak istediğini bile öğretmesidir. Bunları sabırla yanıtlamasıdır. Bir gün onun gözlem gücüne, alanına hakimiyet derecesine sahip olmak istediğim hocam :)
     7 Beğeni    
Asuman Oğlakcıoğlu
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74274
Psikoloji bölümü birinci sınıf öğrencisiyim.Aslında okulun en genç diyemiycem en yaşlı öğrencisi sanırım benim.Sınıfımdaki öğrencilerin annesi hocalarımızın'da belki ablası yaşındayım.Hayat bana bu yaşta okuma fırsatı sundu ve dolayısiyle güzel insanlar tanıdım.Sayın Elif hocamı'da bu bu vasıtayla tanıdım.henüz tanışmamız çok yeni fakat Elif hocada gördüğüm öğrencilerine olan o engin sevgi ve özverinin nasılda bu kadar güzel olabildiği.Yaşımın ve hayattaki tecrübelerimin bana vermiş olduğu gözlem ve düşüncem.diyorki ''Bir insanın hayattaki en büyük şansı iyi bir öğretmene rastgelmektir '' diye söylenir.Evet bence'de Elif Hocamızda tüm öğrenci.danışman.arkadaş ve çevresine çok büyük bir değer olduğunu düşünüyorum.
     5 Beğeni    
Muhammed Usame Taş
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74268
Elif hocamı tanımak bu sene kısmet oldu. Psikoloji ikinci sınıf öğrencisiyim ve elif Hocamın sayesinde her Salı sabah erkenden dersi kaçırmamak için uyanır derse giderim o dersi kaçırsam vicdan azabı çekiyorum sanki çünkü ders çok muazzam geçiyor ben sosyal psikoloji dersini elif hocam sayesinde çok sevdim . alanında gerçekten uzman olduğuna inandığım engin tecrübeleriyle bizi aydınlattıgina inandığım değer verdiğim insanlardan biri işinin hakkını veren tam bir psikolog ve benim hayatım boyunca örnek alacağım hocam . tecrübe dolu bir hazine ne kadar öğrensem sizden daha fazlasını öğreniyorum .kesinlikle tavsiye ediyorum .
     5 Beğeni    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74257
Psikoloji bölümü birinci sınıf ögrencisiyim.Elif hocam mesleki donanimi,öğretmenliği,arkadaşlığı kısacası insana yaklaşım sekliyle bize iyi bir psikologun nasıl olacağını gösteren kişidir.Kendisinin psikoloji alanindaki bilgi birikiminden daha fazla yararlanmak ve bu alanda hayranlikla baktigim icin okul degistirme fikrimden dahi vazgectim.Elif hocamin ülkemiz adına daha büyük hizmetler de bulunacağina ve iyi bir 'ruh sağlığı uzmani nasıl olur ? ' sorusuna cevap arayan yeni nesil psikologlara yol gösterecegine eminim.Bu nedenle tavsiye yazımı yazmış bulunmaktayım...
     2 Beğeni    
Beyza Kara
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74255
Şuan psikoloji 1. Sınıf öğrencisiyim doğruya doğru başta çok sevmiyordum kuşkularım vardı taki haftanın cuma gününe gelene kadar cuma günü gelmişti ve hayatımda gördüğüm en iyi psikogdu sanırım gerçekten bizi anladığı düşündüğüm tek insandı elif hoca . Ne derste sıkılıyordum ne anlamamazlık oluyordu herşeyi o kadar güzel anlatıyorduki çok memnunum ..yani artık her hafta cuma gününü bekliyorum ki psikojiye sevgim artsın ve gerçekten şuan çok seviyorum ve bende onun gibi donanımlı bir psikog olmak istiyorum ..gerçekten herkesin tanıması gereken bir insan olduğunu düşünüyorum.TEŞEKKÜRLER ELİF HOCAM
     3 Beğeni    
Eyyüp Durmaz
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74248
Psikoloji Bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim ve suan okudugum üniversitede dersime girme şansı yakadagım Gerek ders anlatması gerek verdiği yaratıcı güncel örnekleriyle dersi daha iyi anlamamızı saglayan ender bir hocam. Psikolojinin bel kemiği diyorum dışardan soranlara kendisi olmazsa bu bölümü bu yıl hiç sevmeyecektim belkide. Salı günleri benim için bir başka çünkü o gun elif hocanın dersine girebldysem tüm hafta okuldaymışım gibi girmediğimdeyse okula gitmeninde hiç bi anlamı olmadıgını düşünüyorum.Hayatım boyunca unutmayacagım en değerli psikolog :)
     3 Beğeni    
Meryem Demir
18.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74238
Hayatımıza yön vereceğini düşündüğüm, örnek aldığım sadece bir insan tanıdım ve gerçekten de sadece bunun bir kişiyle sınırlı kalabileceği kanaatindeydim şu ana kadar. Bir vesileyle geldiğim üniversitemde bizim için yüksek lisansta en önemli olabilecek derslerden biri olan Psikolojide Araştırma Yöntemleri'nde Elif Hocamı tanıdım. Kafamda deli sorularla seçtiğim bu bölümde her sorumun derste harmanlanip bana tatmin edici bir cevap olarak dönmesini nasıl bu kadar iyi basarabildigini bazen düşünmüyor değilim. Her insanın hayatında dönüm noktaları olur birkaç defa. Ama benim için yaşadığım son dönüm noktam Elif Hocamı tanımam oldu.Hayatima yön vermesinden ziyade yön vereceğini gerçekten içtenlikle düşündüğüm çok değerli bir Hocam. Elif Hocamı daha yeni tanıyan öğrencilerinden biri olarak "Cuma günleri okula gelmezsem benim için çok şey zayi olur." izleniminin bende bıraktığı büyük etkiyi anlatmama gerek yok sanırım. Dolu dolu, içten, samimi, eğlenceli ve tabiki her zaman "Bugün de bir kitap okumuş kadar oldum" diyebilecegim derslerini söylemeden geçemem. Kısacık zaman zarfında hayata bakış açımı daha da genişletip bana kattığınız her şey için teşekkür ederim... Eminim hayatta üstlendiği her rolde adından söz ettirir... Elif Hocamı tanımak, bilginize bilgisini katmanız büyük fırsat. Sevgilerle.
     7 Beğeni    
Kerem Yılmaz
17.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74234
Değerli Elif hocam ile bu sene tanıştık. İsterdim ki daha önce tanışma fırsatımız olsaydı. Demek istediğim Psikoloji 2. sınıf öğrencisiyim ve sanki ilk defa psikoloji dersi görüyormuşum gibi hissediyorum Elif hocam sayesinde. O kadar kaliteli biri ve kendinden emin ki; şuana kadar tanıdığım en bilgili insanlardan biri. O kadar çok çalışkan ki sayesinde bizde tembellikten kurtulup bölümümüzden verim almaya başladık. Allah böyle bir insanı başımızdan eksik etmesin. Bir tek biz öğrencilere değil tüm insanlara lazım böyle bir psikolog. Ben ömrünün sonuna kadar kariyerinde başarılı olacağına, yükseleceğine ve biz öğrencilerden kopmayacağına inanıyorum.
     5 Beğeni    
Şule
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71898
Merhaba ben Elif Hanımın danışanlarından biriyim.Kendimi kaybolmuş hissettiğim bir süreçte tavsiye üzerine gittiğim ve altı ayda ciddi şekilde hayata karşı bakış açımı değiştirmeme sebep olan kişidir. Karanlık bir odada önce mumların yandığını sonra pencerelerin açıldığını ve güneşin sizi ısıttığını insanın kendi iyileştiricisi olabileceğini yol arkadaşı olarak hissettirmiştir... ve tüm sorunlara rağmen yola devam kararını aldığım günden beri Elif Hanım'a sonsuz teşekkürler sevgiler
     10 Beğeni    
Nurseli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70771
Bir insanın yaşayıpta yazdığı bir sözü paylaşması diğer insanlara yol gösterir.Farkında olarak yada olmayarak inanlara yardım ederiz. Elif Hanım insanlara yardımı kendine yaşam biçimi edinmiş iyi bir yol gösterici. Onunla en büyük savaşımı kendimle olan savaşı yendim. Her sağlıklı insanın bile onunla konuşması danışması gerekir😃.İyi bir yol gösterici,danışman,yaşam koçu en önemlisi ilaç bıraktıran tedavi edici ve son olarak hayatınızı düzene sokan biri.
     6 Beğeni    
Antuan Gürün
28.Mart.2014
TavsiyeNo: 67681
Merhaba Elif, Özelikle uzmanlaştığın alanlar benimde ilgi alanlarımdan olduğu için çok sevindim. Günümüz, insanların hem kendini hem de etrafındakileri gerek ergenlik, gerekse aile ve kişilik sorunlarından dolayı kırdığı ve zarar verdiği bir dönem. Bu gibi sorunların altında hep daha derin etkenler olduğunu düşünmüşümdür. Aslında son yapılan araştırmalar bu görüşümü destekliyor. Bu anlamda sana ve meslektaşlarına sorunun kökenini bulup kişilere sorunlarının kökenini anlamaları ve iyileşme için yönlendirilmeleri konusunda çok önemli sorumluluk düşüyor. Yani yapacak çok işiniz var. Kolay gelsin!
     3 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67593
Arkadaşlarımın tavsiyesi ve internette araştırmalarım sonucu Elif Hanımdan test eğitimi aldım kendisini o zaman tanıma fırsatım oldu .Güleryüzlü,samimi ,güvenilir , cana yakın ve yardımsever bir insan ilk karşılaştığımda bende bıraktıgı izlenim kendinden emin,işinde uzman bir insan oluşuydu.İşinde çok başarılı ve titiz .Verdiği eğitimler çok kaliteli herkese tavsiye ederim.Verdiği kaynaklar çok faydalı. Aldığım eğitimler mesleğim açısından çok faydalı oldu . Tekrar kendisinden eğitim almayı çok isterim.
     5 Beğeni    
Ebru KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2014
TavsiyeNo: 67589
Sayın site ziyaretçi ve okurları, Psikolog Elif Güneri ile tanışmamız bir arkadaş tavsiyesiyle gerçekleşti.2 yıl önce o zaman 10 yaşında olan oğlumun bizi ve kendini çok rahatsız eden psikolojik problemlerine çözüm bulmak amacı ile Elif Hn. a danıştık. Sebebini bilmediğimiz ve gideremediğimiz birtakım sıkıntılar içinde olan oğlum olur olmadık zamanlarda ağlama ve öfke nöbetleri geçiriyor ve yaşamaktan zevk almadığını söylüyordu.Çözemediğimiz ve babası ile beni çok üzen bu problemde Elif Hn. bize tam anlamıyla can simidi oldu. Kendisine danıştığımız ilk günden itibaren haftalık seanslarında oğlum mucizevi bir şekilde değişmiş ve eski haline dönmeye başlamıştı. Elif Hanımın son derece sakin ve kendinden emin tavır ve hareketleri oğlumun üzerinde bir güven duygusu yaratmıştı.Bu sorunun üstesinden geleceğine başta kendisi inanıyordu artık.Elif hanım tarafından verilen görev ve hareketleri tam anlamıyla uygulayarak çok kısa sürede bu problemin üstesinden gelmeyi başarmıştı. Elif Hanımın oğlumla kurduğu ilişki o kadar samimi ve o kadar profesyoneldi ki, artık bize anlatamadığı birçok konuyu Elif ablasına anlatıyor, onunla bir arkadaş ilişkisi içinde günlük sorunlarına çözüm arıyordu. Psikolog Elif Güneri'nin ilk bakışta o ciddi ve mesafeli tavrının altında yatan samimiyet beni en çok etkileyen özelliğidir. Gerek çocuklarım gerekse kendim için her ihtiyacım olduğunda güvenle başvurabileceğim bir kapı oldu kendisi bizim ailemiz için. Kendisine bu vesile ile de çok teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
     5 Beğeni    
Çiğdem Y.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2014
TavsiyeNo: 67417
Merhaba; Üç yıldır bipolar hastalığı ile mücadele etmekteyim. Elif hanımla tanışmadan önce farklı kanallardan almış olduğum desteğin aslında bana çok da faydalı olmadığını başladığımız seanslar içerisinde daha net anladım. Elif hanımla tanışmadan önce özgüveni olmayan ve hayattan yeterli keyfi alamayan biriyken bu senaslar sonrasında gelmiş olduğum noktada yaşadığım her şey tamamen tersine döndü. Bu zaman zarfı içerisinde anladım ki Elif hanım konusunda uzman, dost canlısı yaklaşımı ve karşısındaki ile empati kurabilen çok iyi bir psikolog, kendisini hayatım dahil etmekle çok iyi bir karar verdiğimi anladım, iyi ki varsınız.
     3 Beğeni    
G.Orakcı
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67388
Elif Güneri ile üniversite eğitimimin ilk yıllarında kendisinden test eğitimleri aldığım sırada tanışma fırsatı buldum. Eğitim süreci içerisinde olaylara yaklaşımı, iletişim kurma ve analiz edebilme becerisi beni etkileyen özelliklerinin başında yer almıştır. Son dönemlerde sayısı oldukça fazlalaşan meslektaşlarımız arasında teorik ve pratik açıdan oldukça güvenilir bir kişi olduğu inancında olup, kendisini psikolojik destek almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile önermekteyim.
     2 Beğeni    
Melike Oktay
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67384
Elif Hanım gerek çalışkanlığı gerek içtenliği gerekse mesleki bilgisi ve güleryüzü ile istanbulda tavsiye edebileceğim sayılı psikologlardan birisidir.Kendisinden bir çok mesleki eğitim aldım.VE birlikte vakit geçirme fırsatım oldu.Oldukça yardımsever ,disiplinli ve çalışkan birisidir.ZEngin bilgi birikimi ve mesleki tecrübesi ile bana ışık tuttu.VE kendisinde bir çok şey öğrendİm.Bİr psikologda olması gereken empati yeteneği profesyonellik ve kalite kendisinde kendisinde fazlasıyla mevcuttur.
     2 Beğeni    
Sezar İnceoğlu
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67370
Merhaba, Elif Hanım'ı yaklaşık 13 senedir tanıyorum. Üniversitede birlikte okuduk. Kendisi her zaman arkadaşlarının ihtiyaçlarına koşturan ve onları dinlemesini bilen biri olmuştur. Şahsen birçok sorunumu son zamanlarda kendisi ile paylaştığımda her zaman iyi dinleyip samimi ve faydalı tavsiyelerde bulunmuştur. Elif Hanım insanlarla olan samimi ve içten yaklaşımıyla çok başarılı bir psikolog. Kendisini 3 sıfatla tanımlamam gerekirse; Sevgi dolu, içten, azimli. Yanında çalışanların da samimi ve azimli oluşları dikkatimi çekti.
     3 Beğeni    
İbrahim KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2014
TavsiyeNo: 67356
Elif hanım dan 2010 yılından itibaren profesyonel yardım aldım.gerek aile terapisi gerekse mesleki konularda ve hayatın getirdikleri üzerine yaptığımız seanslar sonunda çok ciddi faydalar gördüğümü belirtmeliyim. kendisi son derece objektif,mesleki disiplini en üst seviyede, sır sahibi ve dürüst bir insan.empati yeteneğinin ona çok şey kattığına inanıyorum. kendisi ile önümüzdeki süreçte de hayatın getirdikleri üzerine mesaimiz olacağına inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum.....
     3 Beğeni    
Tülay Barış
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67336
Sanıyorum bir tavsiye yazısı yazmak hiç bu kadar zor olmamıştı benim için.Doğru cümleleri bulmak gerçekten zor.Üzerinde başarı,kararlılık ve azim kelimelerini sonuna kadar taşıyabilen mesleki başarısını hayatın her alanına entegre edebilen, hümanist ve başarılı bir akademisyen .... Sitenin kullanım amacına uygunluk acısından kendisini neden tavsiye ediyorum sorusuna yanıt vermek gerekirse tavsiye ediyorum çünkü , inatçı ve vazgeçmeyi bilmeyen yapısı ile mutlak başarının kaçınılmaz adresi... söylenecek çok şey olmasına rağmen kısaca attığım her adımda örnek aldığım, eğitimleri ve sevecen yaklaşımı ile yoluma ışık tutmuş sonsuz saygı ve sevgiyi hak eden bir uzman.........
     3 Beğeni    
Merve Akpunar
18.Mart.2014
TavsiyeNo: 67329
Ben de kendisini tavsiyeler neticesinde tanımış ve önce öğrencisi sonra da meslektaşı olarak yanında bulunmuş biri olarak kendisinin çok değerli ve kıymetli biri olduğunu söyleyebilirim.Enerjisi, olaylara yaklaşım biçimi ve deneyimleri sayesinde yanında kendini geliştirme fırsatı bulan şanslı kişilerdenim. Kendisi biz öğrencilerine yardim etmiş, örnek olmuş ve desteğini esirgememiştir. Her daim bir projesi vardır ve üretmekten keyif alır. Alanında uzman olduğunu; sorduğunuz soruların cevapsız kalmamasından, her konuya özenle yaklaşmasından, sadece eğitim vermekle kalmayıp kendisini de geliştirmeye yönelik çabalarından asla vazgeçemediği gördüğünüzde anlayabilirsiniz.
     5 Beğeni    
Hazal BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67258
Elif Hanımla kısa bir süre önce tanıştık,fakat bu kısa süre zarfı içinde aylarca çalışsam da üstesinden gelemeyeceğim sorunların onun uzmanlığı,samimiyeti ve verdiği tavsiyeleri ile üstesinden geldim.Kararlılığı ve kendinden emin duruşu içimde ona karşı büyük bir güven uyandırdı.İçimdeki gücü uyandıran bu güçlü kadının söylediği cümleler en zor anımda bir dost gibi yardımıma yetişiyor.Olayları görmemezlikten gelmek yerine yüzleşip bir daha karşılaşma ihtimalime karşı daha dik durmam için hayatta pek çok alternatif olduğunu bana her seferinde tatlı diliyle hatırlatıyor.Cümlelerinizin altında yatan sizin bile görmediğiniz nedenleri hiç ummadığınız bir anda çıkarıp sizi şaşırtabiliyor ve bu size farklı bakış açıları katıyor.Gün geçtikçe daha iyi hissediyorum ve edeceğimden de eminim.
     3 Beğeni    
Eda Bilgin Amaç
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67246
Sevgili Elif GÜNERİ ile 2005-2006 yılları arasında mesai arkadaşlığı olarak başlayan tanışıklığım ve ilişkim bugün hala devam etmektedir. Kendisini hem çalışma ortamında hem de özel ortamda tanıma şansına eriştim.Son derece planlı,akılcı,soğukkanlı ve sağduyulu, yardımsever bir karaktere sahip olan Elif Güneri, aynı merkezde çalıştığımız dönemde, benimde kişisel ve iş yaşamı ile ilgili bazı sorun ve çıkmazlarıma danışmanlık yapmış ve yardımcı olmuştur. İyi bir dinleyici, güvenilir bir arkadaştır. Karakteri sağlam olduğu gibi, son derece cana yakın ve güler yüzlüdür... Tanık olduğum tüm durumlarda ilişki mesafesini doğru ayarlayabiliyor oluşu onun profesyonel yönünü ortaya sermiştir... Onunla geçirmiş olduğum (çok uzun olmasa dahi) ortak çalışma dönemi içerisinde her zaman mesleki bilgilerini bizlerle paylaşmaktan ve takım çalışmasına uyum sağlamaktan hiç geri durmamıştır... Güvenilir bir dost ve profesyonel bir çalışma arkadaşıdır... Sonsuz sevgi ve saygımla arkadaşıma başarılar diliyorum...
     4 Beğeni    
Adnan Saracoğlu
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67240
Değerli arkadaşım, klasik filolojinin engebeli rotasında büyük bir kararlılıkla ilerlerken hiç utanmadan bir de "psikoloji" bilimine terapi yapmıştır. Aksamayan bir makineyi andıran çalışma disiplininin tüm yurt sathında yaygınlaştırılması gerekmektedir. Bu disipliniyle kendisinin Alman olduğuna dair şüphelerim yıllar geçtikçe sürekli arttı. Ancak nasıl oluyorsa bunca başarıya rağmen (kariyerizmin tipik deformasyonundan etkilenmeyerek) güleryüzünden ve samimiyetinden hiçbir şey eksilmemiştir.
     3 Beğeni    
Fundem Ece Kaykaç
15.Mart.2014
TavsiyeNo: 67237
Elif hocamdan test eğitimleri aldım ve çok memnun kaldım. Bizim öğrenmemiz için çok zaman ve emek harcamıştır. İşini çok severek yapan bir uzman. Ayrıca çok samimi ve içtendir. Öğretmek, eğitim vermek gerçekten başka bir yeti gerektiriyor ve elif hocada bu yeti kesinlikle var. Ayrıca aklınıza bir şey takıldığında ya da alanla ilgili bir eksiğiniz vs olduğunda size hemen geri dönüş yapar ve alanla ilgili her şeye hakim olduğundan ne ne için gereklidir sizin için, bu konularda muhakkak destek verir. Elif hocayı tanıdığım için ve önümde böyle bir örnek olduğu için çok şanslıyım. Eğitim alacaksanız ya da danışmanlık elif hocayı kaçırmayın derim.
     5 Beğeni    
Sevda Darçın
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67204
Elif Güneri yi 15 yıldır tanıyorum. Çalışkanlığının ve duyarlılığının tanığı olduğum, kendime azmini örnek aldığım ender insanlardan biridir. Psikoloji O'nun özel ilgi alanıydı, bu işi severek yaptığı görülüyor. Samimiyetinden, dostluğundan, bilgisinden şüphe duymadan tavsiye edebileceğim psikolog, arkadaş. İşi söz konusuysa çok hassas, araştırıp öğrenmeye isteklidir. Yıllar önce birlikte çalıştık, dikkati ve fedakar tavrını hala hatırlıyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Aylin Ozdes
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67200
Elif Hanim'la cok uzun yillar once kurumunda staj yaptigim donemde tanistim. Staj yaptigim donemlerde teori ve pratik bilgisini danisanlarina yardim ederken ustaca kullanisini seyretmek benim icin mesleki anlamda hem keyif verici hem de oldukca ogretici oldu. Yaz tatilinde staj yapmak icin kapisini caldigim Elif Hanim'in kurumundan uzun yillar ayrilamadim. Cunku alandaki pek cok yetersiz psikoloji uzmaninin aksine isini oldukca profosyonelce yapan Elif Hanim'dan ogrenecegim cok sey oldugunu biliyordum. Kendisinden alanda kullanabilecegim bircok psikolojik test egitimi aldim. Mezun olduktan sonra da hem ziyaret hem de mesleki anlamda danisabilmek icin kapisini cok caldim. Her seferinde de oldukca yogun programina karsin guler yuzuyle ve tum gucuyle yardim etmeye calisan bir meslektasim olarak karsimdaydi. Mesleki anlamda bana kattiklarinin yanisira, Elif Hanim benim "tum hayatimi degistiren" en onemli insanlardan birisidir. Su an Amerika'da burslu olarak psikoloji doktora egitimime devam ediyorum. Bu bursa basvurmami ve kazandiktan sonra da buraya gelebilmemi tum gucuyle beni cesaretlendirerek saglayan en onemli destekcilerimden birisidir. Bu yuzden danisanlari da dahil herkesin hayatini ne kadar onemsediginden ve iyi yonde degistirmeye calistigindan asla suphe duymadim. Tum bu nedenlerden dolayi Elif Hanim'i hayatinizi degistirebilecek bir uzman olarak kesinlikle tavsiye ediyorum!
     8 Beğeni    
Canan T.
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67198
Elife Hoca'yı Projektif Testler Eğitimi'nde tanıdım. Üstelik halen ondan eğitin alıyorum. Hatta bir tanesi de bu hafta sonu Pazar günü gerçekleşecek. Birçok yerden eğitim almama rağmen onun bu anlamda cidden çok profesyonel olduğunu düşünüyorum. Gerçekten çok güzel anlatıyor ve eğitimlerinin ciddi anlamda çok kaliteli olduğunu düşünüyorum. Her ay eğitimine heyecanla gidiyorum. En çok mütevazi yanı ve güler yüzü hoşuma gidiyor. Çok başarılı bir Uzman olduğunu düşünüyorum :)
     3 Beğeni    
Cemil Asi
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67197
Sizin koordinatörlüğünde almış olduğum eğitim gerçekten çok verimli oldu. Keşke sizi daha önceden tanınış ve daha farklı eğitimler almış olsaydım. Yine de eğitimin yaşı yok bence ben dahil bir çok eğitim camiası çalışanı sizden akademik açıdan faydalanmalı.. Çünkü mesleki açıdan donanımlı bir bilgi birikimine sahipsiniz. Hitabeti hem güler yüzlü hemde ciddi bir duruş sergilemektedir. BİLGİLİ GÜLER YÜZLÜ, MESAFELİ.... İNSANLAR TANIDIKÇA SİZİ TANIYACAKTIR, BİLECEKTİR YERİNİ VE EĞİTİME NE KADAR İHTİYACI OLDUĞUNU .............
     4 Beğeni    
Hilal Kuyupınar
14.Mart.2014
TavsiyeNo: 67193
Elif Güneri hocayla vermiş olduğu eğitimle başlayan ve sonrasında birlikte çalışmayla devam eden çok güzel bir dostluğumuz var. Kendisi gerçekten çok profesyonel özellikle etik konusunda çok hassas bir uzmandır. Çok güçlü alan bilgisine sahiptir. Gelişime çok açık bir psikologdur ve sürekli kendisini geliştirmek için çalışmaya devam eder. Tüm bilgisini danışanlarına ve stajyerlerine aktarmak ve kullanmak için uğraşır. Yanında olduğum süre boyunca bana çok katkısı olmuştur. Danışanlarıyla çok ilgilenir. Biraz yoğun çalışır. Bu yoğunluk sebebiyle kendisini çok yıprattığını düşünsem bile herkese tavsiye ederim...
     4 Beğeni    
Müge Ertürk Berber
12.Mart.2014
TavsiyeNo: 67126
Elif abla ile ilk üniversite son sınıfta iken test eğitimlerine katılarak tanıştım . İlk tanıştığım zamanlardan beri hep bir usta oldu hayatımda , testler konusunda bilgilerini aktarması beni geleceğe taşıdı , eğitim bittikten sonra yanında staj ve arkasından da beraber çalışmaya başladım kendisi işinde bir numaradır bazen kendisini fazla yorsada işi onun için çok önemlidir. Kendisinden çok fazla teorik ve pratik bilgi öğrendim ve kullanıyorum. Kendisini tanıdığım için ,yollarımız kesiştiği için , her zaman yanımda olduğu ve destek olduğu için çok teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

Elif GÜNERİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği Başkanı

Elif GÜNERİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif GÜNERİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Mustafa BİLİCİ
Doç.Dr.Mustafa BİLİCİ
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mavi Martı Psikoloji
Alemdağ Cad. Akyol Ap. No:80/6 Ümraniye
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 481 70 70
Telefon 2 :
0(555) 600 60 26
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1977
(46 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(19 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Elif GÜNERİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İyi Derecede İngilizce

Elif GÜNERİ Mesleki Videolar Videoları
-

19:53
Top