2007'den Bugüne 82,366 Tavsiye, 26,090 Uzman ve 18,307 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Merve SAVAŞKAN
Psikolog - İzmir
Psikolog & Aile Danışmanı

Merve SAVAŞKAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Merve SAVAŞKAN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Merve SAVAŞKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Merve SAVAŞKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Merve SAVAŞKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve SAVAŞKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ahunur SOYSALPsk.Dnş.Ahunur SOYSAL
Ahu hoca ile donusum oyunu oynamistik ve bu oyundan oldukca etkilendim. Okadar guzel ve ulasamadigimiz noktalari kesfettiriyor ki gerçekten cok begend...
Muhammed Erdinç TÜRKPsk.Muhammed Erdinç TÜRK
Meslektaşım Erdinç ile yüksek lisans eğitiminde tanıştık. Kendisinin alana katkı sağlayacağından emin olduğum birisi. Gerek titiz çalışmaları ve farkl...
Cemre ÇEBİPsk.Cemre ÇEBİ
Cemre cebi ile hem lise hemde universite yillarimi paylastim kendisi benim bir yoldasim. Herzaman guvendigim ve hayatinda olan insanlara hep güzellil ...
Başak SOĞANCIPsk.Başak SOĞANCI
Kendisi ile üniversite yıllarindan beri tanisiyoruz. Sevgili meslektaşım disiplinli, özverili ve insan halini yargısız anlayabilen yeteneğe onu tanıdı...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayfama Hoş geldiniz. Randevu almak için iletişime geçmeniz rica olunur. İletişim için, sayfada ki ''Mesaj Gönder'' seçeneğinden, www.mervesavaskan.com adresinden ulaşarak ya da İnfo@mervesavaskan.com mail adresine, mail göndererek iletişim sağlayabilirsiniz. Mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

Merve SAVAŞKAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
SERTİFİKALAR
• Aile Danışmanlığı Sertifikası (450 Saat)
• Evlilik ve Çift Terapisi Uygulayıcı Sertifikası
• Aile Terapisi Uygulayıcı Sertifikası
• Cinsel Terapi Eğitimi Uygulayıcı Sertifikası
• Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi Uygulayıcı Sertifikası
• Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi Uygulayıcı Sertifikası
• Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulayıcı Sertifikası (Agte, Arzu listesi, Frankfurter Dikkat Testi,Metropolitan Okul Olgunluğu, Bender Gestalt Görsel Motor Algı, Gessell Gelişim Figürleri, Bier Cümle Tamamlama, Resim ve Çizim Teknikleri, Frostig, Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, Cattel 2-A Zeka Testi, Sınav Kaygısı Ölçeği, Frosting Gelişimsel Görsel Algı, Stroop, D2 Dikkat Testi, Burdon Dikkat Testi,)
• Çocuk Psikolojisi ve Gelişimi Sertifikası
• Psikolojik Rahatsızlıklar Sertifikası
• Nefes Terapisi Sertifikası
• Bilinç Analizi Sertifikası
• Stres Yönetimi Sertifikası...[Devamı...]

Merve SAVAŞKAN Özgeçmiş CV Psk.Merve SAVAŞKAN'ın Özgeçmişi
MERVE SAVAŞKAN
Psikolog & Aile Danışmanı

Trabzon’da doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Trabzon’da tamamladıktan sonra, İzmir Üniversitesi psikoloji lisans programını kazandı. Alanında üstün başarı sağlayarak şeref derecesi ile psikoloji bölümünden mezun oldu. Mersin Üniversitesi’nde Kadın Araştırmaları anabilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Yakın Doğu Üniversitesinde Tezli Klinik Psikoloji yüksek lisans programını kazandı. Almış olduğu eğitimler ve çeşitli sertifikalar doğrultusunda birçok sağlık kuruluşu ve özel hastanelerin psikoloji servislerinde gibi çeşitli kurumlarda stajlar yapmıştır.
...[Devamı...]

Merve SAVAŞKAN Tavsiye Yazıları Merve SAVAŞKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Cemre çebi (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.224.YWJ

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93341
Kendisiyle liseden gelen bir dostluğumuz var. Merve her zaman çok başarılı bir öğrenciydi, kendisini geliştirmek gösterdiği çabaları her zaman takdir etmişimdir bunu mesleki anlamda da devam ettirdiği için hala takdir ederim. Güvenilir ve girişken bir yapıya sahip olan arkadaşımın mesleki anlamda yaptığı başarıları takip etmekteyim. Mesleki hayatında bir çok eğitim programlarına katılmıştır ve hala kendini geliştirmek için eğitim almaya devam etmektedir. Meslektaşımı herkese önemle tavsiye ederim.
     Beğenin    

Başak SOĞANCI Fotoğraf  Psk.Başak SOĞANCI
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93316
Merve ile tanışalı yıllar oldu ve bu yıllar geçtikçe birlikte bizim arkadaşlığımız da hep bir üst kademeye çıktı. Özellikle güvenilir olması, benim ne dediğimi anlamak için uğraşması, beni gerçekten dinlemesi ve olaylara objektif bakış açısı onu benim için her zaman aranan bir dost yaptı. Samimi ve anlayışlı yapısı en beğendiğim özelliklerinden. Danışmak istediğim bir konu, zorlandığım bir durum olduğu zaman acaba beni yargılar mı diye hiç düşünmeden aramak istediğim insanlardan. Stres yaptığım zaman beni kendime getirebiliyor. Kendim de bir psikolog olarak Merve Savaşkan'ı her zaman herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum.
     Beğenin    

 Hilal Yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.0.YYJ

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93305
Merve çok sevdiğim bir meslektaşımdır. Kendisi ile aynı okulda okuduk, öğrencilik zamanlarımızda bize çok yardımı olmuştur. Okulda da son derece başarılı ve disiplinliydi. Bu başarı ve disiplini okul bitince de sürdürmesine şaşırmamak gerek. Kendisi mesleğine son derece duyarlı, yeniliklere açık, etik değerlerinden taviz vermeyen bir uzmandır. Danışanlarıyla kurduğu samimi iletişimi, onları yakından takip etmesi ve onlara insan olarak değer vermesi bence onu bir adım öne çıkartan özelliklerinden. Aynı zamanda danışanlarıyla ilgili meslektaş süpervizyonuna da çok değer verir sadece kendi doğruları yoktur. Arkadaşımı gönül rahatlığıyla yardım almak isteyen herkese tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 Dilara Yamanlar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.208.JF

28-12-2016
 TavsiyeNo: 93301
Merve Savaşkan'ı üniversiteden tanıyorum. Üniversitede çok başarılı olan meslektaşımın iş hayatında da aynı başarıyı gösterdiğini belirtmek isterim. Olaylara son derece objektif yaklaşması, mesleki anlamda sürekli kendini geliştirmesi ve girişken bir yapısının olması onun en büyük artılarıdandır. Ona danıştığım her konuda beni aydınlatmıştır. Güler yüzlü ve güvenilir tavrı onu tanıyan hemen herkes tarafından dikkat çekmiştir. Danışman arayacaklara tavsiye edebileceğim en iyi genç psikologlardandır.
     Beğenin    

 M. O. (Danışan)
 IP: 88.246.44.ZY

27-12-2016
 TavsiyeNo: 93269
Selamlar Merve Hanım'a okb hastası olarak gittim normal bir insan olarak çıktım diyebilirim. Toplam 10 seansta antidepresanların 5 yılda yapamadığını yaptı. Kendine özgü teknikleri sayesinde yaşama sevincimi yeniden buldum . Herkese tavsiye ederim . Kendisi çok tatlı diksiyonu çok düzgün ve konuşurken güven veren canayakın bir hanımefendi. Bir süre sonra en güvendiğiniz insana dönüşüyor. Allah razı olsun. Dediğim gibi kendisinden çok memnunum gözünüz kapalı kendinizi ve sevdiklerinizin ruh sağlığını emanet edebilirsiniz.
     2 Beğeni    

Merve SAVAŞKAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk P


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolojik Danışmanlık ve Aile Danışmanlığı
Karşıyaka, İzmir
(Mavişehir)


Telefon Numaraları
-
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Merve SAVAŞKAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Merve SAVAŞKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve SAVAŞKAN Mesleki Videolar Videoları
-03:38
Top