2007'den Bugüne 88,387 Tavsiye, 27,365 Uzman ve 19,483 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gülşah BEŞTAV
Psikolog - İstanbul

Gülşah BEŞTAV Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi25 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

25

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Gülşah BEŞTAV Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

152
(%92.8 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Gülşah BEŞTAV'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah BEŞTAV'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Orçun KÜRÜMUzm.Dyt.Orçun KÜRÜM
Orçun 'la ilk tanıştığımız günden beri sinerjimiz tuttu diyebilirim.Birlikte çalışmak benim için büyük bir keyif, bundan sonrada mesleki tecrübelerimi...
Merve ÖZGÜVENUzm.Psk.Merve ÖZGÜVEN
Sevgili Merve'yle, öğrencilik yıllarında tanıştık; o günden bu yana iki kardeş, iki dost, iki meslektaş ve en sonunda da ortak olduk. Merve tezcanlı, ...
Psk.Gökçe ÇINAR ÇOBAN
Gökçe Hanımla yaklaşık 3 yıldır birlikte çalışmaktayız. Kendisi dışadönük, güleryüzlü,sosyal yönü kuvvetli ve de iyi bir dinleyicidir. Mesleki tecrübe...
Arda TURGAYPsk.Arda TURGAY
Arda Turgay, sevgili ortağım , meslektaşım, psikodrama , grup terapisi ve oyun terapisinde uzmanlaşmış , girişimci ruhu, enerjik hali ve özverili bir ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
yaşamak istediğin değişim sen ol!
Gülşah BEŞTAV'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoyaşam Akademisi Eğitim ve Danışmanlık
Bağdat Caddesi Bahar Apt. No:514 Kat:1 D:4 Bostancı-Kadıköy
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (39 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce,almanca
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettpe Üniversitesi (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülşah BEŞTAV Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Uzmanlık alanları yetişkin psikolojisi, evlilik ve aile terapileri, düşünsel duygulanımcı davranış terapisi,şema terapi, psikolojik testler,yoga ve psikoloji,doğuma hazırlık ve hamile&doğum psikolojisi,hypnobirthing kişilerarası ilişkiler, özdeğer, beden dili ve imaj danışmanlığı.

Gülşah BEŞTAV'ın Makaleleri Gülşah BEŞTAV'ın Makale ve Yazıları
3 Makale
1 Yazı/Döküman

Gülşah BEŞTAV Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tecrube
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
6.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115083
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     1 Beğeni    
Sehide
6.Mart.2017
TavsiyeNo: 95058
Gülşah Hanımla psikolojik danışman adayı olduğum bir süreçte tanıştım,iyiki de tanıştım :) Hayatıma kıymetli,güzel bir insan eklendi. Kendisinden psikolojik testler eğitimi aldım. Kesinlikle alana olan hakimiyetinden, enerjisinden, güler yüzlülüğünden hem eğitim esnasında hem de eğitim sonrası ilgililiğinden çokça memnun kaldım. Tanıştığımız gün sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibi sıcacık ve samimi tutumu ise beni en çok rahatlatan özelliklerinden biri olmuştu. Durumlara hem derinden bakabilmesi hem de çok yönlü olarak değerlendirebilmesi benim için yeterince etkileyici.Sizi, duygularınızı, hayallerinizi gerçekten anlayabilecek; size bir merhaba demesiyle tamamen içinizi dökmek isteyeceğiniz bir psikolog. Ayrıca genel olarak sahip olunan psikoloji algısının sınırlarını genişleten multidisipliner çalışmaları (beslenme, doğum psikolojisi,sinematerapi gibi; hatta öğretim görevliliği) sıradan bir psikolog olmadığının en güzel göstergeleri. Kısaca kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız; Gülşah Hanımın kapısını rahatlıkla çalabilirsiniz.
     2 Beğeni    
Can S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94975
Gülşah'la birkaç yıl önce tanıştım. Güvendiğim bir arkadaşımın "Farkındalığı yüksek bir terapist keşfettim." tavsiyesi üzerine danışanı oldum. Halen aktif olarak seanslara devam etmekteyiz. Gülşah hem çok iyi bir psikoterapist hem de çok iyi bir yaşam koçudur. Yani kendisine hem terapi/tedavi alanında güvenebilirsiniz: Kronik, gizli veya ani ortaya çıkan psikolojik problemleri çözmek için başarılı tekniklere sahiptir. Hem de bilinen bir psikolojik problemi olmayan veya tedaviden çıkmış danışanlarının hayatı daha anlamlı, daha dolu ve kişinin özüne daha uygun yaşama yolculuğunda yardımcı olabilir. Gülşah'ın temiz kalplilik, şefkatlilik, samimiyet gibi insani değerlerinin yanında mesleki olarak onu başarılı ve farklı kılan önemli özelliklerini yüksek bilgi birikimi, tek bir metoda bağlı kalmayıp kişiye özel ilerlemesi, yeni fikirlere açık olup sürekli kendini yenilemesi ve olayları doğru analiz yeteneği olarak söyleyebilirim. Sevgiyle :)
     4 Beğeni    
Mine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94962
10 sene evvel tavsiye üzerine gittiğim bir psikoloğun hayatıma bu kadar değer katacağını düşünmemiştim. Kendisinden sadece yetişkin psikolojisi konusunda değil evlilik terapisi konusunda da yardım aldım. En sevdiğim yanı cevabı bana buldurması bazen soru sorarak bazen kitap tavsiye ederek. Yaşam koçu gibi oldu bana. İyiki var. Samimiyeti ve yanımda olduğunu hissettirmesi beni rahatlatıyor, güven veriyor. Her seansını iple çekiyorum, herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Sezim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94961
Sevgili Gülşah benim biricik doulam. Gene doğursam gene yanımda olacak kesinlikle. Doğumdan önce iki kere kendi ofisinde görüştük. İki görüşmede de gördüm ki kendisi oldukça sistematik düşünüyor ki benim için çok önemli bu. Kafası asla karışmıyor. Çok kısa zamanda olayları anlayıp çözümleyebiliyor. Asla ukalalık yapmıyor çok samimi biri. Gözlerinin içi gülüyor. Herkes yapamaz doulalık işini. Kendisi hem Doula hem de psikolog olduğu için tüm ruh halime olağanüstü uyum gösterdi. Sadece bana değil yakınlarıma da destek verdi. Bu da tamamen iyi kalpliliğinden. Gülşah'ı 3 özellik ile özetlemem gerekse akıllı, enerjik ve iyi kalpli derim.
     3 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94953
Dalgalı hayat maratonunda kötü zamanları aşıp yaşama odaklanma sürecinde terapistler büyük önem taşır.Ülkemizde maalesef bu zor mesleği başarıyla yapabilen çok az psikolog var.Birçok terapiste danıştıktan sonra 6 yıl önce Gülşah Hanımla tanıştım.Danışana yaklaşımı,enerjisi,akademik bilgisi,hayat tecrübesi,kendini sürekli geliştirebilmesi ve en önemlisi sorunlara kısa sürede pratik çözümler önerebilmesi muhteşem.Hayattan kopuk, empati yapamayan fake holywood psikologlarından sonra Gülşah Hanım ilaç gibi geldi.Aralıklarla belli dönemlerde kendisine danıştım,çok yararını gördüm hala zor zamanlarımın en büyük destekçisi.Hayata bakış açım,vizyonum değişti.Böyle zor bir adamı bile değiştirip, geliştirebilme yeteneği inanılmaz.İnsanların hayatını değiştiren kötü günlerin gülen samimi yüzü, enerjini sakın kaybetme iyi ki varsın.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Kb68
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2017
TavsiyeNo: 94944
Yolunuza ışık tutan bunu yaparken de şevkle hevesle iyi enerjisiyle yanınızda olan ve hassasiyetle gideceğiniz yere kadar eşlik eden mükemmel bir psikolog. Varlığını sürekli hissettirmesi de ekstra güven verir. Her sıkıntıya ilaç yazılan dönemde kalıcı çözümlerle sizi büyük dertten kurtarır :) Terapi süreçlerinde danışan paikolog arasındaki ikili ilişkinin çok büyük önem taşıdığını düşünüyorum güleryüz ve samimiyetle kurulan iletişim de sürecin sağlıklı ilerlemesini sağlar. Gülşah hanımla da bu ilişki çok sağlıklı kurulabilir. ihtiyaç sahibi herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Işıl
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2017
TavsiyeNo: 94933
Merhaba :) Gülşah hnm ile yaklaşık 6 aydır tanışıyorum. Ve bende tavsiye üzerine, artık çok sıkıştım dediğim anda kendilerine başvurdum..O zamana kadar bi şeyleri tolere edebildiğimi düşünüyorken bir yere geldim ki, orada işte sıkışıp kaldığımı hissettiğim. Ve kendimi bu zamana kadar güçlü ve sağlam biri olarak zannettim fakat hayat, çevre koşulları, yaşanılan zorluklar bazen o sağlam zannettiğimiz ağacın dallarını kırabiliyor..işte öyle bir zamanda buluştum kendisiyle... Ve bazı bildiğim doğruların ifade ediliş biçimlerinin doğru olmadığını ve benim efece ifadelerimin aslında bana zarar verebileceğini gülşah hnm dan öğrendim..Sınır koymanın sonrasında vicdan yapmamanın güzelliğini öğrendim..ve bunları doğru şekilde yapmaya çalışmayı. Seanslarınızda sanki bir arkadaşınızla sohbet ediyorsunuz fakat o arada Gülşah hnm. profösyonel bir şekilde sizi analiz ediyor..Mesleğine ve mesleğini icre ediş biçimine hayranım, ve hatta sayesinde Psikoloji okumayı düşündüğümde olmuştur :) fakat okursam hımm yaklaşık 5 yıl sürse 52-53 yaşında bir psikolog olabilirim ancak ;). en iyisi ben arada gülşah hnm a gitmeye devam edeyim..:) İşin mizah tarafıda bir yana, psikoloji ve beyin bence çok şey demek..hatta her şey demek..bu yüzden insanların hatta bu dünya şartlarında yaşayan insanların zaman zaman psikolog tavsiyesi almasını ben şahsım adına düşünmekteyim..zor fakat daha iyi bir dünya için gerekli sanırım..:) Ve son olarak sevgili GÜLŞAH hnm. ı kesinlikle tavsiye ediyorum..Çok zorlanarak karar verip gittiğim fakat sonunda çok severek gittiğim bir yer oldu benim için... Çok teşekkür ederim..sevgi ve saygılarımla .. Işıl
     5 Beğeni    
Merve GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mart.2017
TavsiyeNo: 94931
Gülşah ile yollarımın 6 sene önce kesişmesi, benim için bir milat. Ara ara mola versek de seanslarımıza, iletişimimizi hiç koparmadık. Ne Gülşah beni bıraktı, ne ben onu. Ne zaman kendimi toplayamadığımı hissetsem, mutsuzlukla başedemez duruma gelsem bir telefon kadar yakınımda oldu. Beni asla yarıyolda bırakmadı, haksızlık etmedi. Beni yönlendirmedi, huzursuz etmedi. Sadece içimdekileri anlamama, kendimi daha iyi tanımama sonsuz yardımı dokundu. Hayatıma bir çizgi çizecek olsam, Gülşah'tan önce vs Gülşah'tan sonra diyebilirim. Hayatımın tüm kalanında yanımda kalmasını istediğim sayılı insanlardan. İyi ki var, iyi ki buz gibi bir kış günü Göztepe'deki konakta yollarımız kesişti.
     5 Beğeni    
Gmz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
24.Ocak.2017
TavsiyeNo: 94036
Gülşah hanım'ı çok uzun süredir neredeyse 9 senedir tanıyorum. Aslında hanım demek bana çok uzak geliyor çünkü kendisi ablam gibi olmuştur. O bir psikolog dışında sizinle bir arkadaş, abla, anne hatta ve hatta baba olabiliyor. Size bir ayna tutuyor ve yürüdüğünüz o yolda size eğrisiyle doğrusuyla yanlışıyla herşeyi size göstererek gittiğiniz yolda size çok güzel eşlik ediyor. Tamamen tarafsız düşünceleriyle sizin yaşadıklarınızı gerçek bir yoldaş gibi destek veriyor. Her konuda bilgisi olmasına rağmen bunlarla yetinmeyen her zaman kendini geliştirmekten yorulmayan işine çok sadık biridir. Onun hakkında çok daha fazla şey yazabilirdim ama bunlar yazmakla bitmez. Kendisi mükemmel bir insan, samimi, sevecen, karşındaki insana değer veren muhteşem bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum, aklınızda en ufak bir şüphe bırakmayan işinde çok iyi olan diğer psikologlara göre bir numarada olması gereken kişi.
     8 Beğeni    
Eternity
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93790
Gülşah hanımı yaklaşık 6 yıldır tanıyorum. Onu gittiğim bir psikiyatristin sayesinde tanımıştım. Ondan önce de methini çok duymuştum. Onu size kelimelerle anlatmak benim için çok zor. Nekadar anlatırsam anlatıyım, onu hak ettiği gibi sizi tam tarif edemeyeceğimi düşünüyorum. Gülşah hanım, hayatımda tanıdığım, gördüğüm en insancıl, en yardımsever, en pozitif, en mantıklı psikologdur. Asla başarayacağıma inanmadığım hastalık sürecimi atlatmamı, ve yaklaşık 10 yıl boyunca içtiğim ilaçlardan kurtulmamı sağlayan tek kişidir. Kendi dalında en iyi ilk üçe girecek namlı psikiyatristlerle bile bırakamadığım ilaçları onun büyük çabalarıyla ve desteğiyle, en az hasarla bırakabildim. İnanın ki, sadece hastalık değil, hayatınızın herhangi bir sorununda bile bir annenin, babanın veya kardeşin veremeyeceği desteği veren biridir. Sadece kendinizi ona teslim etmeniz yeterli. Sadece psikoloji alanında değil, hemen hemen tüm hastalık alanlarında çok büyük bir bilgiye; ve sürekli kendini geliştiren ve araştırmacı bir yapıya sahiptir. Aklımda en ufak şüphe bulunmadan, en gönül rahatlığıyla onu size tavsiye edebilirim. Gülşah hanım varsa, başkalarını aramaya gerek yoktur. Dalında yegane psikologdur.
     13 Beğeni    
Beyza S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93788
Gülşah Hanımla yaklaşık 9 aydır süregelen bir danışan/psikolog ilişkisi içerisindeyiz. Kendisiyle olan tüm iletişimlerimde tarafsızlığı, yoğun bilgi ve tecrübesi ile benim yön aldığım her türlü içsel konuda kendisinin ne kadar derin bir bakış açısı ve bilgisi olduğunu çok kez kanıtlamıştır. Samimi bir çalışma ortamı yaratarak kendinizi uzak görmediğiniz bir yolculuk yaşarken, elindeki ayna ile asla size direk müdahale de bulunmayan, kendi doğru ve eğrilerinizi dikenlerinizi ve güzelliklerinizi tanımanızı sağlayan bir tarza sahiptir. O koltukta oturmaya başladıktan bir süre sonra hayatınızın oyuncusu değil, yönetmeni olmaya başlarsınız. Bu süreçte bana yapmış olduğu katkılardan ötürü kendisine çok teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
15.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93774
Hayatımda iyiki dediğim nadir kişilerden. Çok zor bir dönemde karşılaştık. O olmasa kesinlikle çok daha ağır atlabilirdim. Yaptığı tespitlerle ve samimiyetiyle daha iyi hissetmemde çok faydası olmuştur. Her şeyi olduğu gibi anlatabildiğim ve doğru çıkarımlar yapıcağına emin olduğum tek insan. Hayatımdaki bir çok negatif düşünceyi pozitife çevirmemi sagladı. Tatlı,sevecen,samimi bir insan. Yaptığı tespitlerle insan psikolojisine ne kadar hakim olduğunu her seferinde kanıtlıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum...
     9 Beğeni    
Orçun KÜRÜM Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89621
Gülşah tanıdığım en samimi, işine hakim ve başarılı uzmanlardan. 3 senedir tanışıyoruz ve sık sık bir araya geliyoruz. Aynı ortamda proje yürütmüşlüğümüz, seans yapmışlığımız vardır. Çalışması keyifli ve verimli biridir. İş disiplini yüksek olduğu kadar sempatik olup seanslarını güler yüzle başlatıp güleryüzle bitirebilecek sıcaklığı olan müthiş psikolog arkadaşım. Kesinlikle korkarak gideceğiniz değil büyük bir keyifle seans günü olsun diye bekleyeceğiniz biridir. Kendisi ile beraber bir çok başarılı iş yapacağımıza inanıyorum..
     9 Beğeni    
B.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Nisan.2015
TavsiyeNo: 77863
Kesinlike tavsiye ederim. Sizi gerçekten tanıyacak anlayacak ve sorunlarınıza yaklaşımınızı değiştirecektir. Kısacası tespitleri ile geçici olarak değil hayat boyu size yardımcı olmuş olacaktır. Çok zekidir. İlgilidir. Sürekli kendini geliştiriyor. Bu genç yaşında bu kada başarılı olmasına hayranım. Bana da ilham kaynağı oluyor. Kendisini internet üzerinden tavsiyelere bakarken gördüm. İyi ki görmüşüm. Çok şanslıyım. Ben Gülşah Hanım sayesinde kendimi toparladım ve kurtardım. Hayatım değişti. Şimdi sık sık kendisini anıp ona çok şey borçlu olduğumu düşünüyorum. Bu tavsiye mektubunu da bunun için yazmak istedim. Sevgiler.
     9 Beğeni    
Zekeriya GUTER
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Mart.2014
TavsiyeNo: 66848
Gülşah hocam ile Aile Danışmanlığı eğitimi sırasında tanıştım. Kendisi Aile Danışmanlığı eğitiminde bilgilerinden tecrübesinden başarılarından hayatından istifade ettiğimiz çok değerli bir hocamızdı. Özellikle derse aktif katılarak, role play esnasında kendisini daha iyi tanıdım ve aile danışmanlığı konusunda bana ne katacağını ve bu alanda ne kadar başarılı olabileceğimin vizyonunu gördüm. Yazdığım ve Editörlüğünü yaptığım kitaplardan dolayı beni motive etmesi beni ayrıca onurlandırmıştır. Hala iletişim halinde olmamız ve desteğini esirgemiyor olmasının memnuniyetini her daim hissetmekteyim. Emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, alanında başarılı, bununla birlikte bir çok ilgi alanlarında da sıradışı olabilen hocamı herkese tavsiye ediyor, Gülşah hocamla her bireyin bir kez tanışmasını öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Ferhat Akpınar
12.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41090
Mesleki yeterliliği ve profesyonel duruşuna inandığım çok değerli meslektaşım ve arkadaşım, seninle ilgili olumlu gelişmeleri gördükçe çok mutlu olduğumu söylemeliyim. Yapmış olduğun seanslardaki başarıların, akademik anlamdaki paylaşımlarınla gurur duyuyorum. Bir psikoterapi seansı nasıl yürütülür, sinematerapi nasıl yapılır, hipnozun incelikleri nelerdir, kişilik bozuklukları ve nevrotik bozukluklara yaklaşım nasıl olmalıdır sorularının cevaplarını en iyi şekilde verdiğine inanıyorum. Bundan sonraki dönemde de bu enrjini uzaktan da olsa hissetmek ve senden haber almaya devam etmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum sevgili arkadaşım. İyi çalışmalar.
     12 Beğeni    
Ayşe
11.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41073
merhaba ben Gülşah Beştav 'ı bir arkadaşım sayesinde tanıdım. kendisi çok hoş, güleryüzlü , sempatik ve oldukça zeki bir insandır. yaptığım araştırmalarda şuanda bu mesleği yapmakta olan birçok meslektaşından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.kendisiyle tanıştığımda gerçekten çok ağır bir depresyon geçiriyordum. bana karşı herzaman çok sabırlı , sorunlarıma maximum düzeyde ilgili ve benı tamamen anlayan bir bayandı.ilk başlarda seanslarıma zorlanarak başlamış olsamda ileriki seansların gününü iple çekmeye başlamıştım çünkü benı anlıyordu,onunla konuşurken ,paylaşırken çok rahattım.zamanla yaşadığım tüm olumsuzluklardan yavaş yavaş sıyrılmaya başlamıştım, tamamen farklı bir insan, istediğim insan olmaya başlamıştım.bu durum benı çok mutlu ediyordu.çevremdeki herkes bu olumlu değişimi farkediyordu. onun sayesinde hayata yenıden tutundum ve artık ayakları yere çok güçlü basan bir kadınım.kendisine her zaman minnettarım. sizlere tavsiyem kendinize güvenilir ve her konuda yol gösteren birini arıyorsanız Gülşah Beştav kesinlikle doğru adrestir.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     10 Beğeni    
Okday
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41071
Gülşah hanımı psikolojik rahatsızlığım ile ilgili internette yaptığım araştırmalar sonucu, tavsiyeediyorum.com sitesinde yazılan yorumları okuduktan sonra kendisi hakkında diğer internet siteleri ve videolarını izledikten sonra iletişime geçtim. Hep o güne kadar düşündüğüm ve hayatımı olumsuz etkileyen rahatsızlığıma koyduğu teşhis aslında benim ezbere adlandırdığım bir hastalık olmadığını ve özünde başka bir rahatsızlık olduğunu öğrendim. Bu teşhisin doğru olduğu uyguladıgı terap ve teknıkler sonucu iyileşmemle ortaya çıkmış oldu. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ederim...
     10 Beğeni    
Meltem Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41070
Gülşah Hanım'la şehir fırsatından satın aldığım otohipnoz kursu sayesinde tanıştım. Sonradan kişisel problemlerimle alakalı olarak normal danışanı da oldum. Kendisi oldukça konusunda bilgili, sevecen, sempatik, insanı boğmayan, saygı değer ve tatlı bir insandır. Tedavilerinde, akademik bilgilerinin ve uygulamalarının yanı sıra modern ve güncel kaynaklardan ve yöntemlerden de faydalanmaktadır. Karşısındaki danışanına kaf dağının ardından bakan kasınç bir psikolog asla değildir, ona kolaylıkla her konuda açılabilir ve anlaşıldığınıza güven duyarak rahat bir şekide iletişim kurabilirsiniz. Gülşah Hanım'ı 3 sıfatla tanımlayacak olsam; zeki, güleryüzlü ve görmüş geçirmiş bir insan olarak nitelerdim. Bana kafamda çok kötü gözüken ve acil çözülmesi gerektiğine inandığım problemlerim konusunda ayakları yere basan, akılcı ve güvenilir bir yol göstermiş ve daha sakin ve dingin bir bakış açısıyla herşeyi farklı açılardan düşünmemi ve görmemi sağlamıştır. Acil çözülmesi gerektiğine inandığınız bir probleminiz yada hastalığınız olmasa da hayata karşı daha sağlam durabilmek, kendinin kıymetini bilmek ve daha çok güvenebilmek için, bakış açılarınızı genişletmek ve farklılaştırabilmek için Gülşah Hanım'a danışmanızı tavsiye ederim. Şahsen maddi imkanım olsa ben sürekli giderdim. Ayrıca sahibi olduğu merkez çok temiz ve düzenli, insana orda olmaktan zevk veren bir dekorasyona sahiptir.Yanında çalışanlar da son derece düzgün, sakin ve sempatik insanlardır. Hepsine sevgilerimi yolluyorum ve Gülşah Hanım'ı bütün kalbimle bu konuda bir uzman arayanlara tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Mehmet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36520
Gülşah hanımı hayatımın çok zor bir döneminde tanıdım. Gerçekten de alanında uzman, insan ilişkileri son derece sıcak, hoşgörülü, güven veren bir kişiliğe sahiptir. Sadece bireysel seanslarda değil her zaman her konuda destek sağlamıştır. Konuya olan hâkimiyeti ve bilgisiyle bana hayata nasıl bakmam gerektiği konusunda sağladığı yeni bakış açısıyla, hayatta her zaman negatiflerin olabileceğini ama bu negatifleri pozitife çevirmemizin bizim elimizde olduğunu, problemlerle nasıl başa çıkabileceğimizi, zayıflıklarımızla nasıl baş etmemiz gerektiğini gösterdiğin için kendisine çok teşekkür ederim. Her danışanının büyük bir memnuniyetle ayrılmıştır seanslarından. İyi ki varsınız.
     12 Beğeni    
Semra S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2009
TavsiyeNo: 21037
internetten hastalığımla ilgili araştırma yaparken buldum.Yazdığım maile çok geçmeden cevap yazması bana mesleğiyle ne kadar ilgili düşüncesi uyandırdı ve randevu alıp gittim.Her zaman güler yüzlü, samimi, bana hep destek olan, hayatımda yalnız olmadığımı hissettiren, kendime güvenimi yerine getiren, hayata daha olumlu bakan bir ben yarattı Gülşah Beştav..Ona ne kadar teşekkür etsem de azdır.. En önemlisi hastalığımın dünyanın sonu olmadığını öğretti..Etrafımında Kimsenin çabalamadığı kadar o çabaladı.İlgi gösterdi.Belkide hala çabalayacak ama o bu kadar yorulmayı hak etmiyor.
     21 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20121
Onu tamamen internetten buldum ve iyiki de buldum diyorum...içimde hep ümitsizlik var olmasına rağmen herşeyin düzeleceğine inanıyorum bugün...dün hayat hikayemi anlattım, rahatlamış olarak çıktım odasından..güleryüzlü, sevimli, sımsıkı sarılan birisi o danışana...gözlerinizin içine bakarak dinliyor sizi..inşallah herşey düzelecek ve ben düzeleceğim..yeneceğim bütün bu bataklığı, karanlığı...kafamdaki bu kötü, berbat düşünceler tamamen silinecek...seni seviyorum gülşah beştav...iyi ki varsın..yarın beraber film izleyeceğiz , herşey çok daha güzel olacak..buna inanıyorum....bundan sonra hayat bambaşka ve güzel olacak...
     17 Beğeni    
Fırat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2008
TavsiyeNo: 14021
Gülşah hanım hayatımda doğru kararları vermemde en çok etkili olan insanlardan birisidir herhalde. Üstelik ilk başlarda psikologlara karşı çok büyük güvensizlik taşıyordum. Daha öncede psikologlarla öngörüsmelerde bulundum bazılarından yardımda aldım..ancak ne yazıkki hiç birisi istediğim yada beklediğim etkiyi yaratmadı, yaratamadı. Bu insanlar yüzünden pikologlar ulaşmaları gereken kitleye bir türlü ulaşamıyor ve hakettikleri öneme bir türlü kavuşamıyorlar. Şimdi ise zamanında bana tavsiye edilen ve artık benimde tavsiye edebileceğim en azından bir kişinin olduğunu biliyorum.. İnsanın psikoloğa gitme amacı ben anlatıyım o dinlesin olamaz..sizi dinleyip dinleyip ''bi sonraki seans haftaya pazartesi 3'de.Geç kalmayın.Dikkatli ol sen bizim için önemlisin..'' diyen bir psikolog (denilebilirse..) bir duvardan daha nitelikli olduğunu kimse söyleyemez. Elbette maddiyatta önemlidir ancak en azından ikinci planda olmalıdır. Ama insanları gerizekalı yerine koyup dinlemekle psikolog olunmuyor. Beyni olmayan bir insanın zaten psikolojisi bozulamaz. Bizleri pohpohlayıp, sahte gülümsemelerle veya bakışlarla olunmuyor iste..Ama Gülşah hanım bunlardan çok uzaktı..Sizin düşünebildiklerinizin dışında düşünebilmesi, düştüğünüz bataktan çıkıcak bir yol göstermesi, karşınızda dinlemekten çok daha fazlasını yapabilen birinin oturduğunu bilmenin size ne kadar büyük bir özgüven verdiğini, yanlızlıktan nasıl olurda bir anda sizi uzaklaştırabildiğini ve güvenicek bir kapınızın olduğunu belkide sadece o an anlıyabilirsiniz.. İyiki varsınız sayın Gülşah BEŞTAV. Bu vesileyle Gülşah hanıma tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. " Başarılarınızın katlanarak devam etmesi dileğiyle..
     22 Beğeni    
Hüseyin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7103
yaklaşık bir yıl kadardır kendisini tanıyorum terapilerim uzun süre önce bitti.yinede kendisine bazı durumlarda danışmak için giderim ve her seferinde aynı güleryüz ve işine bağlı kişi olarak karşılar beni.sorunlarınızın çözümlerinde sizden daha kararlı olduğunu söyleyebilirim.kendisinde farkettiğim en belirgin özellikleri iş disiplini, güleryüzlülüğü, karşısında ki bireye karşı saygısı ve sorunlarınızı sahiplenmesi.güvenililirlik, iş saygısı, sorunlarınıza çözüm arıyorsanız ben doğru kişi diyorum.
     20 Beğeni    
Leyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2008
TavsiyeNo: 6655
Merhaba; öncelikle böyle bi site açmanıza çok memnun olduğumu belirterek başlamak isterim.. İşte yine nette dolaşırken sizi bulduğum gibi açmış olduğunuz bu tavsiye sitesinide buldum ve hiç düşünmeden yazmaya başladım,istedimki sizin bana yapmış olduklarınızdan sonra yani hayata daha sıkı sıkı bağlanmamı bana yeniden yaşam gücü veren o sıcacık güleryüzlü, arkadaş canlısı ama konu işi ise bi o kadar ciddi ve mesafeli olan dünya tatlısı psikologum gülşah beştav hanımı birde benden dinlesinler istedim... Gülşah hanıma gitmeden önce bir kaç tane psikolog dolaştım ama herseferinde etrafımdakilere yeter artık uğraşmayın benle deyip duruyordum ablamın tamam son kez bir daha araştıralım dediğinde peki dedim ama hala ümitsizdim o ümitsizlik içinde internette gülşah hanımın adresini bulup ona gittim 4 seans sonra iyiki ablamı dinlemiş ve size gelmişim demeye başlamıştım şimdi ise çok şükür iyiki varsın gülşah hanım diyorum.İş disiplini bulunduğu yere ve yanında çalışanlara kadar gösterdiği titizliğide gidip görmenizi tavsiye ederim.. Şimdiden sorunla yaşayanlara bundan böyle sorunsuz yaşamlar dilerim tıpkı benim gibi.....
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     24 Beğeni    

Gülşah BEŞTAV'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Psikoterapi Enstitüsü ve Türk Psikologlar Derneği üyesidir.

Gülşah BEŞTAV'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah BEŞTAV'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Orçun KÜRÜM
Uzm.Dyt.Orçun KÜRÜM
Orçun 'la ilk tanıştığımız günden beri sinerjimiz tuttu diyebilirim.Birlikte çalışmak benim için büyük bir keyif, bundan sonrada mesleki tecrübelerimi...
Merve ÖZGÜVEN
Uzm.Psk.Merve ÖZGÜVEN
Sevgili Merve'yle, öğrencilik yıllarında tanıştık; o günden bu yana iki kardeş, iki dost, iki meslektaş ve en sonunda da ortak olduk. Merve tezcanlı, ...
Gökçe ÇINAR ÇOBAN
Psk.Gökçe ÇINAR ÇOBAN
Gökçe Hanımla yaklaşık 3 yıldır birlikte çalışmaktayız. Kendisi dışadönük, güleryüzlü,sosyal yönü kuvvetli ve de iyi bir dinleyicidir. Mesleki tecrübe...
Arda TURGAY
Psk.Arda TURGAY
Arda Turgay, sevgili ortağım , meslektaşım, psikodrama , grup terapisi ve oyun terapisinde uzmanlaşmış , girişimci ruhu, enerjik hali ve özverili bir ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoyaşam Akademisi Eğitim ve Danışmanlık
Bağdat Caddesi Bahar Apt. No:514 Kat:1 D:4 Bostancı-Kadıköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 362 49 41
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(39 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettpe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Gülşah BEŞTAV Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce,almanca

Gülşah BEŞTAV Mesleki Videolar Videoları
-

18:32
Top