2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Orçun KÜRÜM
Uzman Diyetisyen - İstanbul

Orçun KÜRÜM Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Orçun KÜRÜM Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Orçun KÜRÜM'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Orçun KÜRÜM'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah BEŞTAVPsk.Gülşah BEŞTAV
Gülşah tanıdığım en samimi, işine hakim ve başarılı uzmanlardan. 3 senedir tanışıyoruz ve sık sık bir araya geliyoruz. Aynı ortamda proje yürütmüşlüğ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kilo verirken mutlu olmak, doğru besin seçimini öğrenmek, gıdalardan korkmak yerine onları sevmenizi sağlamayı amaçlıyorum. Sadece doğru ve bilimsel yönlendirmelere ek olarak samimi hizmet alacak olup size önem verildiğini hissedeceğiniz bir kurum ile farklı bir tecrübeye hazır olun :)
 
Orçun KÜRÜM'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Orçun Kürüm Beslenme Danışmanlığı
Güzelbahçe Sk., Seren Apt., No: 18/4 Kat 2, Nişantaşı
İstanbul
(Amerikanın Hastanesinin acil girişi tarafında kösedeki apartman)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1987 (36 yaşında)
Doğum Yeri : Magosa/Kıbrıs
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2010 Mezunu)
Yüksek Lisans
University Of Chester Exercise And Nutrition Science Degree Of Master Of Science (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Orçun KÜRÜM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Sağlıklı Zayıflama
Sporcu beslenmesi
Aktif bireylerde beslenme
Beslenme Psikolojisi

Orçun KÜRÜM Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Orçun KÜRÜM'ün Özgeçmişi
1987 Kıbrıs doğumlu olan Kürüm, Gazi Mağusa Türk Maarif Koleji’ni 2004 yılında başarı ile tamamlamıştır. 2010 yılında ise Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi boyunca, 4 ay Nişantaşı’ndaki özel bir beslenme ve eğitim danışmanlığı ofisi dahil olmak üzere, çeşitli hastane ve kurumlarda stajyer diyetsiyen olarak görev yapmıştır.

Eğitimi düzeyini daha ileri seviyelere çıkarabilmek için yüksek ihtisasını İngiltere’de yapmaya tercih edenKürüm, 2011 yılında Chester Üniversitesi - Egzersiz ve Beslenme Bilimi (University of Chester - Exercise & Nutrition Science) lisansüstü programını başarı ile tamamlamıştır.

Kürüm, ayrıca Egzersiz/Sporcu Beslenmesi konusunda yurtdışında Yüksek Lisans eğitimi alan Türkiye’de İlk ve Tek diyetisyendir. Yoğun geçen eğitim hayatından sonra kariyerine İstanbul’da devam etmeye karar verip 2012 yılında bu şehre yerleşmiştir.
...[Devamı...]

Orçun KÜRÜM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89722
Orçun Kürüm'den Kasım 2015'ten itibaren beslenme danışmanlığı alıyorum. "Bedensel Değişim Programı"na başladığımdan itibaren çok daha sağlıklı bir kişiye dönüştüm. *Yağ ve kas değerlerim 3 ay gibi kısa bir sürede sağlıklı sınırlara ulaştı. *5 ayda planladığımız, ideal kiloma ulaştım. Orçun sizi dikkatle dinleyip, size özel bir program yazan bir uzman. Sabit bir diyet programını herkese tavsiye etmiyor. Tamamen sizin yaşam tarzınıza saygı duyarak, sizi mutlu edecek bir program hazırlıyor. Bu programın uygulaması ve takibinde de her zaman yanınızda. Orçun'un en sevdiğim özelliği de klasik, geleneksel yöntemlerle ilerlememesi ve devamlı araştırıp öğrenmesi. Alanında Türkiye ve İngiltere'deki iyi okullarda eğitim almış bir uzman, ancak kendisini her zaman sertifika programları, sektör toplantıları, kongreler ile besleyen ve araştırmaktan, yeni yöntemler keşfetmekten vazgeçmeyen bir profesyonel. Kendisini daha sağlıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim!
     1 Beğeni    
Umay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89721
Uzun süredir sağlıksız beslenme ve stresten dolayı yaklaşık 100 kiloya doğru ilerleyen bir insandım. Fakat bir gün arkadaşımın mükemmel bir şekilde kilo verdiğini görüp umutsuzluktan kıvranırken Orçun Kürüm'le tanışmış oldum. Pişman değilim aksine çok mutluyum çünkü asla kilolarımdan bir diyetisyene gidip de kurtulabileceğimi sanmıyordum öyle konuşmaları da pek kaale almazdım. Fakat gerçekten Orçun Kürüm'le beraber yaklaşık 1.5 ayda benim için inanılmaz bir rakam olan 6 kiloyu verdim(arada yaramazlıklar yapmama rağmen). Bu hem insanı mutlu ediyor hem de hayata karşı bakış açınızı değiştiriyor. Siz de benim gibi karşınızdaki insanın pozitif enerjisine ve güleryüzlülüğüne düşkünseniz ve asla kilolarınızdan kurtulamayacağınızı düşünüyorsanız Orçun Bey'in kapısını bir çalın derim.
     2 Beğeni    
Gülüş TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2016
TavsiyeNo: 89720
Sizi motive eden, arkanızda duran, doğru bildiğini söylemeyi hiç bırakmayan ve yapamayacağınızı düşünseniz dahi yapmanızı sağlayan bir uzman. Günlük hayatta farkında bile olmadan o kadar yanlış beslenir olduk ki, doğru beslenmek ilk başta ulaşılmaz gelebiliyor insana. Orçun Kürüm'ün sosyal medyadaki yemek paylaşımlarımı takip ederken her yediğime olumsuz yaklaşmasa da bana ne yaptığımı ve ne yapmam gerektiğini nazikçe bildirdiğini fark etmiştim. Bunlar da zaman içinde ne yediğime başka şekilde bakmama sebep oldu. Orçun Kürüm kendisine sorduğum sorulara kapsamlı cevap verir. Bir takım zorlayıcı, sınır uygulamalar önermez ama sınırları nettir. Kürüm'ün sosyal ağına girdiğinizde karşılaştığınız günlük tavsiyeler ve başka danışanların başarı hikayeleri, sizi günlük bazda iikna etmeye devam eder.
     1 Beğeni    
Gülşah BEŞTAV Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Mart.2016
TavsiyeNo: 86761
Orçun 'la ilk tanıştığımız günden beri sinerjimiz tuttu diyebilirim.Birlikte çalışmak benim için büyük bir keyif, bundan sonrada mesleki tecrübelerimizi bir araya getirebileceğimiz alanlarda birlikte yer almak isterim. Kendisi detaycı, planlı, düzenli olduğu kadar da enerjik, dost canlısı ve esprilidir. Mesleki yeterliliklerini önce kendi hayatına uygulamıştır. Sağlıklı beslenmek ve spor hayatının doğal ritüelleridir. Pratik zekalı, kuvvetli, iş bitirici, yetenekli ve disiplinli tarzıyla eminim günden güne başarıları katlanarak artacaktır.
     2 Beğeni    
Esra
1.Mart.2016
TavsiyeNo: 86221
Orçun Bey ile bugün tanıştım ve buraya hemen yazmak istedim. Kendisiyle konuştuğunuz andan itibaren farkı anlıyorsunuz zaten. Orçun Bey çok samimi, sıcak, fazlasıyla donanımlı birisi. Ben danışanı olarak gitmedim, yanında staj yapma isteğiyle gittim. Kendisi çok düşünceli, yardımsever. Yanında kendinizi rahat hissedebileceğiniz çok kibar bir insan. Ofisi de bir o kadar temiz ve evinizdeymişçesine rahat hissettirebilecek sıcacık bir ortama sahip..
     4 Beğeni    
Ecebik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82561
Orçun Kürüm ile bir arkadaşımın vasıtası ile tanıştım .Daha önce bir çok defa diyetisyen yardımı aldım fakat Orçun Kürüm ile diyet yapmayı değil kaliteli ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim.Herşeyden önce tüm trendleri takip eden,her an ulaşabileceğiniz tüm sorularınızı yanıtlayan konusunda çok donanımlı bir uzman.Oluşturduğu beslenme programı ile sosyal hayattan uzaklaşmadan sağlıklı beslenerek ve aç kalmadan kilo veriyorum.Kendisi çok güler yüzlü ,motive edici ,pozitif bir uzman. Herkese tavsiye ederim.Orçun Kürüm ile tanışın yaşam kalitenizi arttırın:))
     3 Beğeni    
Selda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2015
TavsiyeNo: 82531
Orçun Bey :) İsmini telaffuz ederken bile insan iyimser bir hal alıyor.Bu alanda çok tecrübem olmamasına rağmen ilk seçimimi çok doğru bir adımla yaptığımı her geçen gün daha iyi anladım .Her şeyden önce danışan ve uzman arasında o tedirginlik verici,acaba sorularına fırsat veren ,sizi anlamaktan çok sürekli anlatmayı seven bir tavrı yok..Sizden aldığı tüm detayları çok güzel bir şekilde yorumlayıp,sizi kasmayan ve umutsuzluğa düşürmeyen motive edici bir yorum görebilirsiniz karşınızda.Beklentinize,yapabileceklerinize,yaşam tarzınıza çok uzak kalmayan en bildik ve tanıdık tüm besinleri hayatınızda çıkarmadan gayet sistemli,keyifli bir beslenme alışkanlığı aşılıyor.Sadece besinler açısından değil,daha sağlıklı bir yaşam tarzına alışkanlık sağlamanız için kendinize en uygun egzersiz ve spor programlarına da teşvik ediyor. Kendi adıma tüm destekleri için binlerce teşekkür ediyorum kendisine.
     4 Beğeni    
H.Kübra BAL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Temmuz.2014
TavsiyeNo: 70167
Üniversite yıllarından tanıdığım değerli arkadaşım ve meslektaşım Orçun'u şimdi bu denli başarılı görmek, hakkında tavsiye yazısı yazmamı sağladı. Meslegindeki bilgi donanimi ve basarisi ortak birkaç danışanımızda kendini gösterdi. Espirili, samimi ve güleryüzlü kişiliği ile rahat iletişim kurabileceğiniz bir diyetisyen. Kendisine yeni açtığı danışmanlık merkezinde başarılar diliyor, ilgili ve bilgili bir diyetisyen arayan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61233
Ben sigarayı bırakmış kortizol tedavisi görmüş özgüveninin tamamen kaybetmiş biriydim. Küçüklüğümden bu yana aşırı kiloluydum ve hep zayıflamaya çalıştım. Gitmediğim spor salonu kullanmadığım zayıflama ilaçları bitkisel çaylar kalmadı. Her defasında biraz daha kilo aldım. İşim gereği doktor ve diyetisyen araştırması yaparken DYT ORÇUN KÜRÜM ün yazılarını okudum ve kahveyle ilgili makalesi ''kahveyi çok sevdiğimden olsa gerek'' dikkatimi çekti. Görüşmeye gittiğimde sıcacık karşılaması dostça yaklaşması orçun beyle bu yola devam etmem gerektiğini düşündüm ve başladım. 3 ayı tamamladık ve çok sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum ve asla kilo verirken sıkılmıyorum. pes etmeme izin vermiyor. En sevdiğim yiyecekler simit , lahmacun , peynir , dondurma.. yiyerek kilo vermenin zevkini yaşıyorum  herşey için minnettarım hayatımda en büyük şansım orçun beyle tanışmak ve onun danışanı olmak oldu.
     7 Beğeni    
Hasan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53372
öncelikle şunu söylemek istiyorum ki ben orçun beyin danışanı olmaktan son derece memnunum. nedenine gelince diğer hastaların aksine benim problemim kilo almaktı. ve gerçekten bu bende neredeyse psikolojik bir sorun haline dönüşecekti. yemediğim şey kalmıyor gece 3de 4de yemek yemeye kalkıyordum ve ilaç kullanıyordum da. zamanla bunun vücudumda pekte yararlı etkilerini görmedim ve orçun beyin diyet programına kayıt oldum. bana müthiş katkılar sağladı. kilo almak bir yana bana hayat boyu kullanacağım mükemmel bir şey kazandırdı. "Sağlıklı beslenme." beslenmemi çok güzel bir düzene oturttu. yavaş yavaş kilo almak bir yana bunun sadece kastan kazanıldığını görmek beni ayrı bir mutlu etti. orçun beyle gülme krizlerine girdiğimiz sohbetlerde bu programın ekstra bonusu oldu diyebiliriz:) küçük tavsiyeleri, ipuçları, disiplini ve hoş sohbeti nedeniyle kendisine birde buradan teşekkür ediyorum:)
     4 Beğeni    
Derya CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53371
Çok uzunca şeyler söylemeye gerek yok aslında. İlk konuşmanızda ona güvenebileceğinizi anlarsınız. Diyetisyenlik yerine medya maymunluğu yapan bir sürü insandan açık ara ile önde. Gördüğüm, tanıdığım, çalıştığım en iyi diyetisyen. Ailem, arkadaşlarım ve ben, kendimizi hiç kuşku duymadan Orçun'a güvenir halde bulabiliyoruz. Ağlamadan, kendinizi kötü diyet psikolojisine sokmadan, istediğiniz zaman, istediğiniz soruları sorarak sağlığınıza, Orçun'un birbirinden eğlenceli yemek listeleriyle kavuşabilirsiniz. Net.
     4 Beğeni    
Gulistan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53341
bebekligimden bu yana tombul oldugum icin aklimda `ben asla normal kiloya dusemeyecegim` gibi dusunceler vardi,ta ki mayis 2012 ilk haftasi Orcun bey`le tanisana kadar... Orcun bey cok kuvvetli bir akademik gecmisi olan,arastirmaci,detayci ve once saglik diyen bir kisi. Ilk zamanlarda bana hangi besinleri,hangi porsiyonlarda tuketmem gerektigini ve zaman zaman olusan yeme krizlerinde neler yapacagimizi anlatti.Daha ileriki zamanlarda ise Orcun bey`in sistemi bende yavas yavas davranis degisikligine donustu ve gun gectikce kilo vermek daha keyifli bir hal aldi... Orcun bey sayesinde kendimi psikolojik ve fiziksel olarak hirpalamadan,dogru egzersiz ve dogru beslenmeyi ogrenerek kas kaybi olmadan 2.ayin sonunda 9 kilo verdim.(sevdigim herseyi yiyerek) Yasam kalitem,ruhsal dengem,hem de bedenen tarifi olmayan bir degisim gecirdim.Son derece titiz yaklasimi sayesinde sagligimi geri kazanmaya basladim.Kendisine sonsuz tesekkur ediyorum. Sizinde kendinize guveniniz az ise,veya ben bu isi basaramam diye dusunenlerdenseniz,Orcun bey ile bir kez gorusup tanismanizi tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Tuğçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53324
Orçun Beyle tanışmam gittiğim spor salonun diyetisyen hizmeti vermeye başlaması ile oldu.Daha gitmeye karar vermemişken, kendisiyle olan ilk görüşmemle, kendisinin ilgili ve sıcak davranışlarıyla hayatımda ilk defa diyet yapmaya karar verdim. Diyete başladığım ilk günlerde ve sonrasında herzaman beni arayıp diyetimin nasıl gittiğini sorup çok ilgili davrandı. Her hafta listeleri yazarken, herzaman canımın ne istediğini sorarak, çok zorlamadan, heryerde bulabileceğim yada evde kendim yapabileceğim gıdalar verdi. Kendisine bilgileri ve desteği için teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52738
Orçun bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. İlk diyetisyen tecrübemdi. Öncelikle söylemeliyim, Orçun bey alanında iyi eğitimli ve diyet olayına değişik açılardan bakabilen bir uzman. Onun sayesinde beslenme konusuna daha farklı bakmaya başladım. Kendimden bahsetmem gerekirse, 1 ayda sağlıklı bir şekilde 5 kilo verdim . Şu an ki gidişattan çok memnunum, görüşmelere halen devam ediyorum.. Sağlıklı ve keyifli bir şekilde kilo vermek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Diyet yapmanın sosyal hayattan uzak kalmak olmadığını tecrübe edindim. Diyet psikolojisi yerine sadece doğru zamanda doğru miktarlarla yemek yemek var ve her türlü gıdayı alarak. Orçun bey sayesinde bu işin mantığını zamanla da iyi anlıyorum, bunda bana yaptığı açıklamaların katkısı büyük.. Kişilik olarak çok cana yakın, güleryüzlü, samimi, her daim yanınızda size destek olan bir insan. Herşey güzel geçiyor benim için, bunu burada paylaşarak başkalarınında Orçun bey'den yararlanmasını istedim...:)
     4 Beğeni    
C.SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52480
Orçun beyi tesadüf sonucu tanıdım, 67 yaşındayım. son 7 senedir sürekli kilo aldım verdim aldım verdim derken veremez hale geldim. birsürü doktorlara, merkezlere gittim, tahlil dediler yaptırdım, check up dediler yaptırdım, para dediler verdim ama sonuç sıfır. artık medyatik kimseye gitmicem dedim. Orçun beyle tanıştık çok enerjik, çok moral verdi, beni sakinleştirdi. en başta yaşım ve kilom nedeniyle spor yapamayacağımı, dışarıda yemek yemeyi sevdiğimi, mutfakla uğraşmayı sevmediğimi dile getirdim. derken çalışmaya başladık. ilk hafta benim isteklerime uygun liste verdi, içinde vazgeçilmez dediğim tatlı da vardı, diyet yapıyorum psikolojisinden çıkarttı beni. ilk hafta yaşıma göre güzel kilo verdim,devam ettik. aralarda aile toplantılarımızda kaçamaklar, dışarıda istediğim yemeklerden yeme imkanı verdi. midem rahatladı, hafifledim. zayıflama sürecimiz çok güzel geçti, şimdi koruma sürecine girdik ve çok mutluyum huzurluyum, kendimi seviyorum. sürekli takipçi, moral verici, motive edici, sürekli araştıran, herşeyı kişiye özel hazırlıyor. daha ne olsun. bu yaşıma kadar ne hocalara, ne labratuvarlara ne paralar döktüm ama sonuç sıfırdı. Orçun bey, hem genç hem dinamik, hem enerjik, hem takipçi. aahh aahh daha önce nerelerdeydin Orçun bey diyorum. artık kilo vermek, korumak çok rahat sadece doğru kişiyi bulmak gerek. böyle dedim diye çok büyük mali boyutlar aklınıza gelmesin, emin olun. size sadece bir telefon mesafesi kadar uzak, gidin tanışın bana hak vereceksiniz. sağlığıma kavuştum. ömrümü uzattı, sağlığımı geri kazandırdı. deneyin mutlaka genç-yaşlı demeden gidin doğru yemeyi öğrenin.
     6 Beğeni    
Eda SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52479
Orçun Kürüm ile;naparım,nasıl zayıflıcam,kim bana bu defa yardım edecek,yine mi salata-yoğurt ve agresif dolu yeniden mi geliyor derken tanıştım.Kendisini hadi arim ama herkez gibi aynı şeyleri anlatacak nasılsa işe yaramayacak diyerek aradım.Telefonda ilk konuştuğumda gidip görüşmem gerektiğini düşündüm. İlk görüşmede doğru adreste olduğuma ikna oldum. Bugüne kadar gittim diğer diyetisyenler gibi boş konuşmuyor. İlaç firmalarını, kozmetik firmalarını zengin etme zihniyeti yok. Dedikleri çok net, İlk andan itibaren çok gerçekçi, zayıflatmak uğruna ölüm diyetleri vermiyor, sadece gerekli kan tahlillerini istedi hatta hmm bu tahlilin süresi 1 ay öncesine ait git bilmem nerde yaptır demiyor. Kısacası TÜCCAR DEĞİL !!!! Her daim ulaşılabilir, her sorunun cevabına anında cevap veren, görüşmelerde süren doldu sorularını birdahaki sefere sor demiyor. Dahada önemlisi uçuk kaçık diyetler vermiyor. Listeyi nerede olursanız olun çookk çoook rahat uygulayabiliyorsunuz.Elinizde sefer tası ile gezmeniz gerekmiyor, reçete ile market market gezip ne olduğunu bilmediğiniz ürünleri aramıyorsunuz. Diyet yapıyorum diye asosyal olmuyorsunuz. Daha da önemlisi içinizdeki şeytan size yaklaştığı anda onun telefonu ile şeytanı uzaklaştırmak çok kolay olur. Listeyi verip sizi atmıyor, her an her yerde sesini duyabilir yada karşınıza çıkabilir. Yani; Kilo sorunu herkez mutlaka "ORÇUN KÜRÜM" ile mutlaka tanışmalı. Gittim,tanıştım,yaptım ve mutluyum :) Ama param çok sokağa atıcam derseniz gidin :) yada Orçun beyle yine tanışın sokağa atacağınız parayla tatil yapın. Teşekkürler Orçun Kürüm.
     7 Beğeni    

Orçun KÜRÜM'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Spor yapmak, gitar çalmak, kitap okumak

Sevdigi Muzikler : rock, classical, trash metal, R&B, punk..


Orçun KÜRÜM'ün Kitap ve Yayinlari Orçun KÜRÜM'ün Basılı Kitap ve Yayınları
Lisans Tezi: Evliliğin ve Gebelik Döneminin Vücut Ağırlığı Üzerindeki Etkisi

Master Tezi: Özel bir besin desteğinin Futbol Performansına Etkisi

" Futbolcu performansını arttırmaya yönelik hazırladığı master tezinin başarılı bulunmasından dolayı, tezi Chester Üniversitesi’ne ait, okuyan öğrencilere örnek teşkil etmesi ve faydalanması için açılan özelbir online sistemde yayınlanmaktadır. Buna ek olarak gelecekteki bazı kongre ve bilimsel yayınlarda tezinin yayınlanması beklenmektedir. "

Orçun KÜRÜM'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetsiyenler Derneği (TDD)
Nutrition Society (İngiltere)
AmericanCollegeof Sports Medicine (ASCM) (A.B.D.)
International Society of Sports Nutrition (ISSN) (A.B.D.)

Orçun KÜRÜM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Orçun KÜRÜM'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Gülşah BEŞTAV
Psk.Gülşah BEŞTAV
Gülşah tanıdığım en samimi, işine hakim ve başarılı uzmanlardan. 3 senedir tanışıyoruz ve sık sık bir araya geliyoruz. Aynı ortamda proje yürütmüşlüğ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Orçun Kürüm Beslenme Danışmanlığı
Güzelbahçe Sk., Seren Apt., No: 18/4 Kat 2, Nişantaşı
İstanbul
(Amerikanın Hastanesinin acil girişi tarafında kösedeki apartman)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 944 12 31
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1987
(36 yaşında)
Doğum Yeri
Magosa/Kıbrıs
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2010
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
University Of Chester Exercise And Nutrition Science Degree Of Master Of Science (2012 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Orçun KÜRÜM Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Orçun KÜRÜM Mesleki Videolar Videoları
-

09:07
Top