2007'den Bugüne 90,308 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Buket SÖZAN
Uzman Diyetisyen - İstanbul

Buket SÖZAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi21 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

21

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Buket SÖZAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

94
(%69.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Buket SÖZAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Buket SÖZAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Dr.Ümmü İLKŞEN UMMAN
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Turgay KÖSEUzm.Dyt.Turgay KÖSE
Nişantaşı'nın yeni gözdesi Etik Diyet Danışmanlık... etik çalışan meslektaşlarımdan Turgay KÖSE... Mesleğe adım atalı henüz 1 yıl olmuşken dernek vas...
Fzt.Burcu SOFTA
Fzt. Burcu SOFTA, içi dışı bir güzel arkadaşım. Burcu'yla birkaç aydır tanışıyoruz onu insan olarak ,arkadaşım olarak bir fizyoterapist olarak kesinli...
Fzt.Osman Gökhan ÇETİN
Osman'la yaklaşık 1 yıl boyunca Balat Or-Ahayim Hastanesi bünyesinde beraber çalıştık. Klinikte hasta takiplerini yaptığında ne zaman rast gelsem hast...
Hayrettin HOROZFzt.Hayrettin HOROZ
Hayrettin'le 1 yıl kadar Balat Or-Ahayim Hastanesi'nde beraber çalıştık.İnsan ilişkilerinde , hasta psikoljisini anlaması, empati kurması, hastalarıyl...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sağlıklı beslenin sağlıklı yaş alın...
 
Buket SÖZAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Medart Sağlık
Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. Center-2 Kat:6 D:19 Şişli
İstanbul
Uzm.Dyt.Buket SÖZAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1984 (38 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce(İyi), Almanca(Orta)
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2006 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Buket SÖZAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Çok Düşük Kalorili Ketojenik Diyetler ve Uygulamaları

Buket SÖZAN Özgeçmis CV Uzm.Dyt.Buket SÖZAN'ın Özgeçmişi
2006 Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden çok çeşitli alanlarda stajlarını tamamlayarak mezun olmuştur.
2006-2013 yıllarında Balat Or-Ahayim Musevi Hastanesi'nde çalışmıştır. 2011 yılında Haliç Üniversitesinde Yüksek lisansını başarı ile tamamlamıştır.
2012 yılında Kadir Has Üniversitesi'nde Chefschool Profesyonel Aşçılık programını tamamlayarak şeflik ünvanını kazanmıştır.
2014-2016 yıllarında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim üyesi olarak görev almış ve halen daha çeşitli üniversitelerde Düşük Kalorili Ketojenik Diyet konusunda eğitimler vermeye devam etmektedir.
2013 yılından bu yana Pronokal Group SDM Gıda’da, Düşük Kalorili Ketojenik Diyet konusunda araştırmaları takip ederek güncel bilgileri eğitimler vererek aktarmakta ve Ürün Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

Buket SÖZAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Neslihan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2011
TavsiyeNo: 40550
Buket Hanım, danışanlarına sadece bir beslenme uzmanı gibi değil bir arkadaş gibi yaklaştığı için bence bu kadar başarılı ve danışanları tarafından bu kadar seviliyor. Ğenç oluşu, sürekli öğrenme ve etrafındakilerle bunu paylaşma çabası, her türlü sorununuza gerçekçi yaklaşımlarla cevap vermesi ve sizi sadece maddi getirisi olan bir nesne olarak değil, yardıma ihtiyacı olan bir birey olarak görmesi ve konusu ile ilgili her türlü bilgi açlığınızı gidermeye çalışması bence en büyük artılarındandır.Ben kendi adıma onu tanıdığıma çok memnunum, kendisi danışanlarına sadece bir beslenme uzmanı olarak yaklaşmıyor ve zamanla onunla görüştükçe sadece kilolarınızdan kurtulmadığınızı bu kilolarla beraber psikolojik olarak da rahatladığınızı ve bazı önyargıları kırdığınızı farkediyorsunuz. Devamlı olarak kendini geliştirmesi, cana yakın,güleryüzlü ve iyi niyetli kişiliği bir süre sonra sizi ona bağımlı hale getirebilir.
     Beğenin    
Osman Cenk Terzioğlu
22.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33981
Merhaba. Kendisini tanıyalı çok zaman olmadı. 12 Ocak 2010 tarihinde Esma Sultan Yalı'sında tanıştım. Yine diyetisyenlerle ilgili bir seminerdi. Ben bu meslek grubundan değilim. Uzman Diyetisyen M. Turgay KÖSE tanıştırdı. O gün orada olduğuma ve kendisini tanıdığıma çok memnunum. Zamanla daha da iyi tanıyacağıma inanıyorum. Gerçekten cana yakın, dost canlısı birisi. Diğer yazı yazan arkadaşlar gibi "beni şöyle zayıflattı, böyle kilo verdirdi, yağlarımı eritti diyemiyorum." Çünkü birebir danışanı olmadım. Uzmanlığı hakkında yorumum sadece kendisi tanıdığım kadarı ile sınırlıdır. Kendisini tanıdığım kadarıyla mesleki gelişime son derece önem veren bir uzman. Konusu ve uzmanlığı ile ilgili hemen hemen tüm konulara hakim. Danışanı olmadığım için hastalarına yaklaşımını bilmiyorum ama tanıdığım kadarıyla hepsine bir arkadaş gibi yaklaşıyordur. Kişisel yapısı gereği böyle olduğunu düşünüyorum. Sevgili Buket. Seni tanıdığıma çok memnunum. İyi ki tanımışım, iyi ki varsın. Saygılarımla...
     Beğenin    
Murat GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27007
Buket Hanımla bi arkadaş vasıtasıyla tanıştım ve iyiki de tanışmışım.Çünkü gerçekten artık hareket edemiycek kadar obezdim (127 kilo).Kan vermeye gittim ve artık kan almıyolardı ki bu gerçekten beni çok kızdırmıştı.ve diyet yapmaya karar verdim ama gerçekten de su yasak bu yasak hikayesini sevmiodum. Saolsun hiç bişi yasaklamadı ve her şeyi yiyerek ama dikkatli bi şekilde bir yeme programı yaptık ve şu an 87 kiloyum. Sayesinde şu an çok mutluyum ve hayata daha baska bakıyorum.Mutluyum... Diet sırasında benim en sevdiğim özelliği ise programı birlikte yapmamız ve programın esnek olması yani kesin şunu yiycen die bişi yok bu da insanı enazından psikolojik olarak çok rahatlatıyor.İstediğiniz an kendisine ulaşabiliyorsunuz . Tekrar çok teşekkürler Buket Hanım
     2 Beğeni    
Emrah Akbas
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24735
Ben bu yazıyı yurtdışından, Danimarkadan yazıyorum. Danimarka devletinin sosyal bakanlıgında arastırmacı ve egitim/pedagoji uzmanı olarak calısıyorum. Ve böyle bir arastırma için geldiğim Ankara Hacettepe üniversitesinde Buket hanımla tanışma şansını buldum. Hocası ile toplantılara katıldım ve bizzat Buket hanımla röportaj yaptım.Şimdiye kadarda yılda bir kac günde olsa, kendisini calıstıgı hastanede ziyaret edebildim. Ben insani iliskilerin her konudaki önemini yıllardır arastıran birisi olarak Buket hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi insani değerlere önem veren, hastasına olmasından cok fazla ilgi gösteren ve olumlu katkıda bulundugu zaman sanki ailesinden birisine katkıda bulunmus gibi sevinen bir diyetisyen ve kişiliktir. Eğer bir gün sporu bırakırda kilo problemi yasarsam ta Danimarkalardan gelip seve seve hastası olurum:-) From Denmark:-)
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Bu mesajın belirtildiği gibi Danimarka'dan yazıldığı site editörlerimizce doğrulanmıştır.
     1 Beğeni    
Ömer Akkuş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24208
Merhaba ben uzun yıllardır kilolarımdan kurtulmak isteyipde bunu başaramamıştım taki Buket Sözanı tanıyana kadar.Buket Hanım sayesinde tatlı dili güleryüzü ile aç kalmadan her yiyeceği kısıtlı olarak yiyerek istediğim kiloya ulaşıyorum.Diyet diyince akla aç kalmak geliyor aslında hiçte öle değil Buket hanımın verdiği diyetlerde aç kalmadan kilo verebilirsiniz.Şu anda verdiğim kilolardan Buket hanım ve ben çok memnunuz. Onun sayesinde hayatıma yeni bir sayfa açmış oldum. Zayıflamak isteyenlere Buket hanımı tavsiye ediyorum. Sizde Buket hanım sayesinde hayatınıza yeni bir sayfa açmış olacaksınız.
     7 Beğeni    
Tuğba Gülemoğlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2009
TavsiyeNo: 20524
yemek yemek,herşeyin tadına bakmak,hatta tadına kanana kadar hiç sınırı olmadan,durmadan durmadan birşeyler yiyen,sürekli leziz kekler,kurabiyeler yapan zengin tarif listesine sahip birisiyimdir. çevremdeki herkez durmadan diyet yapıyor,sürekli yakınıyor her seferinde farklı bir doktor ve farklı bir rejim listesiyle aç acına yaşıyorlar.bu yüzden daha önce hiçde niyetlenmemiştim.son derece iştahlı oluşumun yanı sıra,birde hobi olarak yaptığım sporu bırakınca inanılmaz bir hızla kilo almaya başladım. balat hastanesine olan olan güvenimden dolayı başka hiçbir diyetisyen yada hastane aramadan direk buket hanımla muayeneye başladım ve yanılmadığımıda gördüm. ilk başlarda belirli bir disipline girmek pek işime gelmedi tabiki ama 1 hafta kadar sabrettikten sonra artık istemesemde saati saatine birşeyler yemek zorundaydım.Aslında inanılmaz güzel bir duygu düşünsenize hem durmadan yemek yiyorsunuz,hemde çok güzel bir şekilde kilo veriyorsunuz. ''yer yüzünde yaşayan tüm insanlarında en büyük hayallerinden biride bu değilmidir?'' Buket hanımın bana önerdiği listede şunları bunları yeme gibi şeyler yazmıyor aksine,bana bir yasak koymadan benim yaşam tarzımdan ve sevdiğim yiyeceklerden önererek bir program oluşturdu ve beni hiçbir şekilde diyet psikolojisine sokmadı. Proteini,karbonhidratı,sebzesi,meyvesi...v.s tüm bunları düzenli bir şekilde tüketiyorum ve artık buket hanımın sayesinde sağlıklı besleniyorum.Eskiden olan dengesiz beslenmemden kaynaklanan bazı ufak tefek rahatsızlıklarımında ortadan kalktığını gördüm.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kilo vermek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim asla pişman olamayacaksınız. Kilolarınızla başınız dertteyse muhakkak buket hanımla tanışmalısınız. Hiç tereddüdsüz güler yüz ve muhteşem bir ilgiyle kucaklanacağınız bir doktora gidiyorsunuz bundan emin olabilirisiniz.
     2 Beğeni    
Tamer Uçar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2008
TavsiyeNo: 18202
Buket Hanım'a bir yakınımın tavsiyesi ile başvurdum. Kendisine danışma sebebim uzun zamandır sıkıntısını çektiğim kilo problemimdi. Zayıflamak dediğimizde ilk aklımıza gelen ve yaygın bir kanı olan "yasaklar" yerine, kişiye uygun, ölçülü ve dengeli beslenmeyi alışkanlık haline getiren programı sayesinde çok yol aldım. Kendisinin danışmanlığından bu nedenle çok memnunum. Kilo vermeyi gerçekten isteyen ve bu yolda kararlı olan herkese kendisini tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Volkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10657
3 yıldır kilo vermeye çalışan biri olarak ben birçok diyetisyene gitmeme rağmen bunu başaramadım.Sayın buket hanımın önerileri ve uyguladığı diyet ile sağlıklı kilo verme yolunda büyük adım attığıma inanıyorum.bundan önce sürekli aç bırakılarak zayıflama yolu seçilmişti.Ama sağlıklı beslenerek ve aç kalmadan böyle bir sonuç almam beni çok memnun etti.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Sizlere tavsiyem sağlıklı yaşam için doğru adresleri bulmanız.
     5 Beğeni    
Metin Okumuş
16.Mart.2008
TavsiyeNo: 10573
Buket Sözan la bir arkadaşımın tavsiyesi üzere tanıştım. Buket ten aldığım yardımı anlatabilmem için kendimi tanıtmam gerektiğini düşünüyorum 24 yaşında ve kilolu bir erkegim. Yaşımın ve cinsiteyimin getirdi kalıplardan ötürü kilolarımı sevdiğim barışık olduğum zirvaları ile kendimi, arkadaşlarımı kandırıyordum. Sanki ahlaksız birşey söylermiş gibi utana sıkıla buket le konuştuğumda o benim psikolojime en uygun yolla bana yaklaştı beni aç bırakmadan sağlıklı bir vucüda kavuşturdu. Buket in hastalarına yaklaşma şekli, güleryüzü.. onu daha sağlıklı olmak isteyen sizlere tavsiye yazmaya itti
     2 Beğeni    
Fehamettin
28.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7175
Kendisi gayet kibar, eğitimini aldığı konuda bilgili ve bu bilgisini başvuran insanlara en yararlı olabileceği şekliyle aktarma yeteneğine sahip bir insandır.Mesleki ya da insani anlamda yardım isteyen birine en iyi şekilde yardımcı olacağı inancındayım.Kanaatimce başvuranlar pişman olmayacaktır. Danıştığım konularda yaklaşım açısından güleryüzlü,konuya alaka yönünden ciddi,bilgi verme konusunda karşıdaki kişinin bilgi birikimi ve sosyoekonomik durumuna göre ideal şekilde davranış sergileyen bir diyetisyendir.
     Beğenin    
Jinet Zalma
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5962
Merhabalar, Ben gectigimiz sene buket hanımın hastası oldum.. Kendisi ile 10 kg ya yakın kilo verdim..Kendisi hastaları ile çok ilgili alakalı oldu.Her zaman bir sorunum olduğu zaman kendisine telefon yolu ile email yolu ile ulaşabildim.Kendisi her zaman güler yüzlü konuşkan sorunları çözme odaklı biri oldu. Umarın kendisi ile yeni senede de kilo vermeye devam edeceğim insallah istediğim kiloya ineceğim.. Kendisini herkese tafsiye ediyorum hiç aç kalmadan kilo verdim.
     1 Beğeni    
Aslı Bülbül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ocak.2008
TavsiyeNo: 5875
Merhaba, Buket Hanım'a fazla yağlanma ve kilo problemleriyle gittim. Kendisi ilk önce benden çeşili testler yaptırmamı istedi ve bu testleri inceledikten sonra da çeşitli yağ ve metabolizma ölçümleri yaptı. Bunlar sonucunda vermem gerekn 10 kg olduğu anlaşıldı. Hazırladığı diyet beslenme listesi ve verdiği tavsiyelerle herhafta 1 kg vermemi sağladı Buket hanım. Sadece kilo verdirmekten öte ömür boyu sağlıklı beslenme ve yaşam bilgilerini aktardı. Şu ana kadar 6 kg verdim ve hala da vermeye devam ediyorum. Mail desteğiyle de sorularıma her zaman yanıt veren Buket Hanımı herkese tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Burcu Softa
30.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1219
Dyt.Buket SÖZAN bir dönem aynı hastanede çalışma fırsatı bulduğum sevgili arkadaşım. Buket'i uzun süreli tanımasam da çok sevdim. Eminim onu büyük başarılar bekliyor. Çünkü kendisine yönlendirdiğim birçok hasta çok güzel sonuçlarla geri döndü. Kilo, hastalarımı tedavi ederken önüme çıkan en büyük engellerden biri. Buket'e yardımları ve sıcacık dostluğu için teşekkür ediyorum. Onu sizlere büyük bir güvenle tavsiye ediyorum. Fzt. Burcu SOFTA / Or-Ahayim Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniği
     15 Beğeni    
Pınar Ercan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1010
buket hanımı yaklaşık 1 yıldır tanyorum ve bu süreçte 15 kilo gibi benim için önemli sayılabilecek kilo vererek 75 kilodan 60 kiloya en önemlisi sağlıklı ve dengeli bir şekilde inmeyi başardım.aslında birlikte başardık.buket hanımın en önemli özeliği bana göre sizi belli diyet kalıpları içerisine sokmaması.onun diyetlerinde daha doğrusu hazırladığı beslenme programında her zaman her yerde diyetinizi bozmadan yiyecek birşey mutlaka vardır.her durumda bir alternatif vardır.buket hanım beslenme programınızı yazıp sizi yollamaz. yiyeceklerinizi nasıl hazırlamanız, nasıl saklamanız konusunda bilgi veriyor, okulda, işte,cafede, ne yiyebileceğinizi de anlatıyor.güleryüzlü,sıcak tavırları, sonuç odaklı, pozitif gelişmeye açık yaklaşımı ve arkadaşça tavrı ile tandığım diyetisyenler içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim.iyiki buket hanımla karşılaşmışım iyiki onu tanıdım..son olarak benim size tavsiyem;size verilen diyeti bir diyet olarak görmeyip,beslenme düzeni haline getirmeniz,ve buket hanımla tanışmanız.
     12 Beğeni    
Serkan Yıldız
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 1009
arkadaşlar kilo probleminiz varsa mutlaka buket hanımı tanımalı ve yardımını almalısınız. kendisini kuzeni pınar aracılığıyla tanıdım bende çok memnun kaldım. bu güne kadar nereye gittiysem naptıysam hiç bi sonuç alamadım. hiç bi tedavi hiç bi diyet bi işe yaramadı. ama buket hanımın tavsiye ve yönlendirmelerinden sonra her sonuca ulaştım. şimdi kendisi yengemin de tedavisiyle ilgeleniyor. tekrar sölylüyorum mutlaka tanımalısınız kendisini. beni buket hanımla tanıştırdığı için önce pınara sonra ilgisinden dolayı buket hanıma teşekkür ediom.
     5 Beğeni    
Turgay KÖSE Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
9.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 791
Herkese merhabalar, Henüz tanıştığım bu güzel sitede, çok sevdiğim bir meslektaşımın bol bol tavsiye yazısı aldığını görünce çok mutlu oldum. Bunun üzerinde yazmadan duramadım. Gerçi ben kendisinden diyet listesi vs almadım. Ancak beslenme konusunda son gelişmeler hakkında danışmanlık aldığım yegane meslektaşlarımdan biridir. Gerek yerli gerekse yabancı literatürleri sıkça takip etmesi, konferans, seminer ve kongreleri yakından izlemesi, bilimsel yaklaşımları, danışanlarına gereken ilgiyi göstermesi ve daha sayamadığım özellikleri ile gönül rahatlığı ile danışmanlık alınabilecek bir meslektaşım. Çalıştığı hastaneden yakında ayrılacak olması danışanlarını / hastalarını epey üzecektir diye düşünüyorum. Ancak ben orayı bir basamak olarak görüyorum ve ileride Buket'in çok daha iyi yerlerde olacağına yürekten inanıyorum. MALESEF olumsuz bir eleştiri yapamıyorum, taraflı bir yazı yazmışım imajı yaratmak istemem ama; birazcık ileri görüşlü isem, O'na güvenmekte yanılmadığımı kendisi ile tanıştığınızda Siz de hissedeceksiniz...
     15 Beğeni    
Ayşen T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2007
TavsiyeNo: 649
Buket hanım son derece sağlıklı kilo vermemi sağladı,gerçekten kendisi ilgili,alakalı,güleryüzlü bir doktor, kendisini tanıdığıma çok memnunum. yaklaşımı ve tavrıyla , benim disiplinle verdiği diyete uymamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkese de gönül rahatlığıyla Buket Hanımı tavsiye ediyorum, ayrıca 5 arkadaşımı tanıştırdığım Buket hanımdan tüm arkadaşlarımın da çok memnun olduğunu belirtmek isterim. buket hanımın en büyük özelliği diyet yapan kişinin psikolojisini çok iyi anlamış olması ve buna göre hastalarını motive etmesi , asla katı ve kuralcı değil, tatli bir disiplin içersinde zaten sizin verdiği tüm diyet listenisine uymanızı sağlıyor, anında kendisine erişebiliyorsunuz sorularınıza yanıt alabiliyorsunuz kısacası kendisini her an yanınızda hissedebiliyorsunuz bu da bence çok önemli. Saygılarımla, Ayşen T.
     6 Beğeni    
H.Sakarya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 577
Çok başarılı, işine önem veren, takipçi, güler yüzlü bir kişidir. Doktorumun bana verdiği programda, benim alışkanlıklarımla alakalı olarak ve her yerde gordugumuz günlük yiyecek ve içeceklerden oluşan , sık sık yiyerek hiç zorlanmadan kilo verdirebilecek bir programla başladık. Bende başarılı oldum, ama iş seyahatleri ve yazın gelmesi ile Istanbul da fazla bulunmadığım için benimle kendisi bizzat kontak kurarak program hakkında konuştuk. Şu andada tam olmasa bile hala aynı kriterlere dikkat ederek devam etmekteyim. Diyetisyenim olarak herkese tavsiye ederim. Kesin ve en iyi sonuçları, eğer dinlerseniz, alırsınız.
     4 Beğeni    
Soner Duman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 514
Merhabalar, Aslında ben Buket hanımın çalışmış olduğu hastaneye başka bir doktorun ismini tavsiye alarak gitmiştim.Tavsiye edilen doktor oradan ayrılmış.Bende yerine Buket hanıma tesadüfen gitmiş oldum.Ama iyi ki böyle bir tesadüf olmuş ve Buket hanımla tanışmış,müşterisi olmuşum.Gerçekten kendisi ilgili,alakalı,güleryüzlü ve bilgili bir kişi.Tanıdığıma çok memnun oldum. Aslında çok aşırı bir kilom yoktu ama gitgide başıma dert olabilecek kadar da vardı.Buket hanımın muayeneleri ve tavsiyelerinden sonra gerçekten hiç başaramıyacağımı sandığım ideal kiloma döndüm.Bu gerçekten çok mutluluk verici bir olay.Kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum.Herkesede gönül rahatlığıyla Buket Hanımı tavsiye ediyorum.Yalnız şunu unutmayın;Ben Buket hanımın her dediğine harfi harfine uydum ve kilo vermeyi gönülden istedim.Herkese sağlıklık,mutlu günler diliyorum. Saygı ve sevgilerimle, Soner Duman Koç Üniversitesi İdari İşler
     6 Beğeni    
Oğuzhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 512
(Uzm.Dyt.Buket SÖZAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     3 Beğeni    
Bahar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Temmuz.2007
TavsiyeNo: 511
Ozel Balat Hastanesi'nden diyetisyen Buket hanim'a bir yakınımın tavsiyesi ile gittim. Kendisi bana her yerde gordugumuz insani aç bırakan diyetler yerine, sık sık yiyerek hiç zorlanmadan kilo verdirebilecek bir diyet programı hazırladı. Henuz diyetin başında olmama rağmen hiç bir zorluk çekmiyorum. Artık hem sağlıklı beslenip hem kilo vereceğim. Üstelik güler yüzü sayesinde kendinizi çok iyi ifade edebiliyorsunuz. Şimdiden kendisine teşekkür ederim. Gelişmeleri aktaracağım:)
     12 Beğeni    

Buket SÖZAN'ın Kitap ve Yayinlari Buket SÖZAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
1.Dünden Bugüne Obezite Ve Zayıflama Diyetleri(2006, Mezuniyet Semineri)
2. Süt ve Süt Ürünlerini Tüketiminin Genç Yetişkin Kadınlarda Obezite ve Bazı Antropometrik Ölçümlere Etkisi(2006, Mezuniyet Tezi)
3. Hastanede Yatan ve Evden Kısa Süreli Yatışı Yapılan Yaşlı Hastalarda Nütrisyonel Durumun Mini Nutrisyonel Değerlendirme ile Değerlendirilmesi ve Malnütrisyonun Yaşama Alanıyla Olan İlişkisi(2011, Uzmanlık Tezi)

Buket SÖZAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul Şube
Kepan
Diyetisyen Dünyası

Buket SÖZAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Buket SÖZAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ümmü İLKŞEN UMMAN
Dr.Ümmü İLKŞEN UMMAN
İstanbul
Doktor
Ruh sağlığı ve hastalıkları - Psikiyatri
Turgay KÖSE
Uzm.Dyt.Turgay KÖSE
Nişantaşı'nın yeni gözdesi Etik Diyet Danışmanlık... etik çalışan meslektaşlarımdan Turgay KÖSE... Mesleğe adım atalı henüz 1 yıl olmuşken dernek vas...
Burcu SOFTA
Fzt.Burcu SOFTA
Fzt. Burcu SOFTA, içi dışı bir güzel arkadaşım. Burcu'yla birkaç aydır tanışıyoruz onu insan olarak ,arkadaşım olarak bir fizyoterapist olarak kesinli...
Osman Gökhan ÇETİN
Fzt.Osman Gökhan ÇETİN
Osman'la yaklaşık 1 yıl boyunca Balat Or-Ahayim Hastanesi bünyesinde beraber çalıştık. Klinikte hasta takiplerini yaptığında ne zaman rast gelsem hast...
Hayrettin HOROZ
Fzt.Hayrettin HOROZ
Hayrettin'le 1 yıl kadar Balat Or-Ahayim Hastanesi'nde beraber çalıştık.İnsan ilişkilerinde , hasta psikoljisini anlaması, empati kurması, hastalarıyl...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Medart Sağlık
Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. Center-2 Kat:6 D:19 Şişli
İstanbul
Uzm.Dyt.Buket SÖZAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1984
(38 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2006
(16 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Yüksek Lisans (2011 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Dyt.Buket SÖZAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce(İyi), Almanca(Orta)

Buket SÖZAN Mesleki Videolar Videoları
-

00:23
Top