2007'den Bugüne 81,462 Tavsiye, 25,880 Uzman ve 18,112 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Nilşah KARAKURT

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Dyt.Nilşah KARAKURT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Nilşah KARAKURT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nilşah KARAKURT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nilşah KARAKURT Tavsiye Yazıları Nilşah KARAKURT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Ramazan (Danışan)
 IP: 212.252.68.YL

31-05-2017
 TavsiyeNo: 97048
Hayatımda beslenme ve kilolarım adına yeni bir karar almak için son düzlükteyken ne mutlu ki eşimin önerisi üzerine Nilşah Hanım ile tanışma fırsatı buldum..Eminim sizler de benim gibi her yıl aşağı yukarı aynı kararları alıp yıl sonunda yine pek bir değişiklik yaratamamış olduğunuzu fark etmek suretiyle kendinize kızıyorsunuzdur..kararınızı alıp ilk adımı atmak için Nilşah Hanıma ulaşmanız yeterli olacaktır..Mutlu olarak ve eğlenceli bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu konuda deneyimiyle farkıyla ve ışığıyla oldukça başarılıdır kendisi..Ben gayet memnun kaldım :) Mucizelerden medet ummayıp diyet yaptım ve Nilşah hanım ile çalıştım,bambaşka bir hayat için bir karar uzaklıktasınız..Nilşah Hanım'ı Israrla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Demet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.108.64.Y

22-05-2017
 TavsiyeNo: 96860
Nilşah'a çalıştığım kurum vasıtasıyla ulaştım. Eşim kendisinden profesyonel danışmanlık alıyor, ben danışanı değilim ama kendisi ile birebir tanışma ve konuşma fırsatım oldu. Nilşah inanılmaz güleryüzlü ve pozitif bir insan, yüzyüze bir kez konuştuk ama sanki onu daha önce tanıyormuşum gibiydi :) danışanı olmadığım halde bana samimi tavsiyelerde bulundu. Diyet yapmak sadece fiziksel birşey değil insanın psikolojisini de etkileyen bir durum ve Nilşah gibi samimi ve güleryüzlü birine danışmak psikolojinizin bozulmasını engelleyecektir. Diyet yaparken aynı zamanda mutlu kalmak da istiyorsanız onunla tanışmalısınız.
     1 Beğeni    

 Esin Koca (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 62.108.64.Y

17-05-2017
 TavsiyeNo: 96753
Ben bu konuda kendisinden profesyonel destek almadım, ancak alan arkadaşlarım oldu. Danışanlarını çok iyi takip ediyor, onlara diyetistenden çok yaşam koçluğu yapıyor. Günlük alternatif diyet listeleri sunuyor.Hem diyet hem de sağlıklı beslenme konusunda destek veriyor. Üstelik biz çalışan kesimin izin alma sıkıntısı olduğundan müsait olan iş yerlerine gelip hem zamandan hem de işten tasarruf yapılmasını sağlıyor Kişisel özelliklerine gelince oldukça güler yüzlü, sevecen, moral veren bir yaklaşımı var. Danışanı olmadığım halde takıldığım konularda kendisine rahatça görüş sorabiliyorum. Bu da olayın sadece profesyonel boyutu ile ilgilenmediğini gösteriyor. Bir gün diyetisyene gitme ihtiyacım olsa kesinlikle Nilşah Hn ı tercih ederim.
     1 Beğeni    

 melis (Danışan)
 IP: 62.108.64.Y

17-05-2017
 TavsiyeNo: 96752
öncelikle merhaba , kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.Yıllardır bana yapışıp kalan ne yaptıysam gitmeyen kilolarım Nilşah Hanım sayesinde resmen eridi gitti.. işin en güzel tarafıda hiç aç kalmadan bunu başarmış olmak..Nilşah Hanım gerek güleryüzlü yapısıyla gerek pozitif yaklaşımıyla beni çok rahatlattı.Beni sürekli hırslandırıp , olumlu yönde sürekli kamçılayıp, yönlendirdiği için kendisine minnettarım.. :) tanıdığım tanımadığım herkese şiddetle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 NAFİA (Danışan)
 IP: 62.108.64.Y

17-05-2017
 TavsiyeNo: 96751
Merhaba , Nilşah Hanım ile çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım...Yıllardır veremediğim kilolarımı verdim ve kendime olan güvenimi kendisinin sayesinde kazandım.Çok güleryüzlü , pozitif ve teşvik edici yönüyle hiç zorlanmadan ve aç kalmadan istediğim kiloya kavuştum.İnsülün direncime rağmen diyetim boyunca kendimi kötü hissetmemiş olmam beni çok mutlu etti.Buradan kendisine tekrardan çok çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerimle
     1 Beğeni    

Nilşah KARAKURT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Profesyonel Yüzücülük» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Medicana Çamlıca Hastanesi
Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No 113 34692 Üsküdar
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 522 60 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(29 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Nilşah KARAKURT'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nilşah KARAKURT'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nilşah KARAKURT Mesleki Videolar Videoları
-16:23
Top