2007'den Bugüne 83,597 Tavsiye, 26,255 Uzman ve 18,664 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nilşah KARAKURT
Diyetisyen - İstanbul

Nilşah KARAKURT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Nilşah KARAKURT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilşah KARAKURT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nilşah KARAKURT'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Medicana Çamlıca Hastanesi
Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No 113 34692 Üsküdar
İstanbul
Telefon 1 :
0(216) 522 60 00
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1990 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilşah KARAKURT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ramazan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97048
Hayatımda beslenme ve kilolarım adına yeni bir karar almak için son düzlükteyken ne mutlu ki eşimin önerisi üzerine Nilşah Hanım ile tanışma fırsatı buldum..Eminim sizler de benim gibi her yıl aşağı yukarı aynı kararları alıp yıl sonunda yine pek bir değişiklik yaratamamış olduğunuzu fark etmek suretiyle kendinize kızıyorsunuzdur..kararınızı alıp ilk adımı atmak için Nilşah Hanıma ulaşmanız yeterli olacaktır..Mutlu olarak ve eğlenceli bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu konuda deneyimiyle farkıyla ve ışığıyla oldukça başarılıdır kendisi..Ben gayet memnun kaldım :) Mucizelerden medet ummayıp diyet yaptım ve Nilşah hanım ile çalıştım,bambaşka bir hayat için bir karar uzaklıktasınız..Nilşah Hanım'ı Israrla tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Demet
22.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96860
Nilşah'a çalıştığım kurum vasıtasıyla ulaştım. Eşim kendisinden profesyonel danışmanlık alıyor, ben danışanı değilim ama kendisi ile birebir tanışma ve konuşma fırsatım oldu. Nilşah inanılmaz güleryüzlü ve pozitif bir insan, yüzyüze bir kez konuştuk ama sanki onu daha önce tanıyormuşum gibiydi :) danışanı olmadığım halde bana samimi tavsiyelerde bulundu. Diyet yapmak sadece fiziksel birşey değil insanın psikolojisini de etkileyen bir durum ve Nilşah gibi samimi ve güleryüzlü birine danışmak psikolojinizin bozulmasını engelleyecektir. Diyet yaparken aynı zamanda mutlu kalmak da istiyorsanız onunla tanışmalısınız.
     1 Beğeni    
Esin Koca
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96753
Ben bu konuda kendisinden profesyonel destek almadım, ancak alan arkadaşlarım oldu. Danışanlarını çok iyi takip ediyor, onlara diyetistenden çok yaşam koçluğu yapıyor. Günlük alternatif diyet listeleri sunuyor.Hem diyet hem de sağlıklı beslenme konusunda destek veriyor. Üstelik biz çalışan kesimin izin alma sıkıntısı olduğundan müsait olan iş yerlerine gelip hem zamandan hem de işten tasarruf yapılmasını sağlıyor Kişisel özelliklerine gelince oldukça güler yüzlü, sevecen, moral veren bir yaklaşımı var. Danışanı olmadığım halde takıldığım konularda kendisine rahatça görüş sorabiliyorum. Bu da olayın sadece profesyonel boyutu ile ilgilenmediğini gösteriyor. Bir gün diyetisyene gitme ihtiyacım olsa kesinlikle Nilşah Hn ı tercih ederim.
     1 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96752
öncelikle merhaba , kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım.Yıllardır bana yapışıp kalan ne yaptıysam gitmeyen kilolarım Nilşah Hanım sayesinde resmen eridi gitti.. işin en güzel tarafıda hiç aç kalmadan bunu başarmış olmak..Nilşah Hanım gerek güleryüzlü yapısıyla gerek pozitif yaklaşımıyla beni çok rahatlattı.Beni sürekli hırslandırıp , olumlu yönde sürekli kamçılayıp, yönlendirdiği için kendisine minnettarım.. :) tanıdığım tanımadığım herkese şiddetle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    
Nafia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96751
Merhaba , Nilşah Hanım ile çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım...Yıllardır veremediğim kilolarımı verdim ve kendime olan güvenimi kendisinin sayesinde kazandım.Çok güleryüzlü , pozitif ve teşvik edici yönüyle hiç zorlanmadan ve aç kalmadan istediğim kiloya kavuştum.İnsülün direncime rağmen diyetim boyunca kendimi kötü hissetmemiş olmam beni çok mutlu etti.Buradan kendisine tekrardan çok çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerimle
     1 Beğeni    

Nilşah KARAKURT'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Profesyonel Yüzücülük


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Medicana Çamlıca Hastanesi
Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No 113 34692 Üsküdar
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(216) 522 60 00
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1990
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Dyt.Nilşah KARAKURT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nilşah KARAKURT Mesleki Videolar Videoları
-

00:40
Top