2007'den Bugüne 83,150 Tavsiye, 26,211 Uzman ve 18,446 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Ayşe ALTUĞ
Psikolojik Danışman - Kocaeli
psikolojik danışman aile ve çift terapisi uzmanı

Ayşe ALTUĞ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayşe ALTUĞ

Şehir

Kocaeli

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Dnş.Ayşe ALTUĞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayşe ALTUĞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

128
(%90.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ayşe ALTUĞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayşe ALTUĞ'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ayşe ALTUĞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
aile ve çift terapisi uzmanı

Ayşe ALTUĞ Tavsiye Yazıları Ayşe ALTUĞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Esma (Danışan)
 IP: 88.236.15.ZJZ

14-09-2014
 TavsiyeNo: 71720
Ayşe hanımı çok sıkıntılı bir dönemde tanıdım. Psikoloji biliminden de kendimden de ümidi kestiğim sıralardı. ilgili, algıları çok güçlü bir danışman. Daha önce çok sayıda psikolog deneyimim oldu ancak kendi adıma hayatımda ilk kez profesyonel yardım almanın işe yaradığını görüyorum. 1 yıl kadar düzenli gittim,sorunlarla sahiden kendi kendime mücadele edebiliyorum artık. Ayşe hanımın alanındaki tecrübesine güveniyor ve tavsiye ediyorum. Ve bana bu kendimi oldurma sürecinde verdiği büyük destek için çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    

 z.u (Danışan)
 IP: 78.177.253.BL

14-10-2010
 TavsiyeNo: 36554
herkese merhaba!!kendilerine ait amaçları olmayanlar başkalarının amaçlarına alet olurlar diye bir söz okumuştum birkaç ay önce...çok sıkıntılı sancılı bir dönem geçirdiğimi düşünmüştüm ve ne amacım vardı nede kendime amaç edinecek gücüm...işte bu noktada ayşe hanımla tanıştık,kendisiyle uzun güzel sohbetler ettik birbirimizi dinledik bazı konularda birbirimize hak verdik bazılarında vermedik...aradan aylar geçti ve şimdi kendisine bir amaç edinen başkaları kadar kendine de değer veren karşısındakine daha hoşgörüyle yaklaşan kusurların hep başkasında olduğunu düşünüp kendini kandıran değil kendinde olan hatalarında farkına varan bir insan oldum:)))iyiki karşılaşmışız iyiki sizinle o sohbetleri yapmışız ayşe hnm.size buradan yine çooooook teşekkür etmek istiyorum hep bana katkılarınız için hemde mesleğinizde bu kadar iyi olduğunuz için:)))))
     13 Beğeni    

Muharrem KÖSE Fotoğraf  Psk.Dnş.Muharrem KÖSE
Kocaeli - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-08-2008
 TavsiyeNo: 14388
Ayşe ALTUĞ ile deprem sonrası yüttüğümüz faaliyetlerde birlikte çalışma fırsatı buldum. sonrasında onun beni ikna etmesi ile aile terapisi eğitimini birlikte aldık (bunun içinde ayrıca teşekkür ederim iyiki ikna ettin)hem eğitim sürecinde hemde eğitim sonrasında Ayşenin pozitif desteğini hep gördüm. aile terapisi ve bilişsel davranışcı terapi konularındaki uzmanlığı ve bilgiyi dönüştürme, yorumlama becerisi en çok dikkat çeken özelliği. Ayşe ALTUĞ'u 3 sıfatla tanımlarsam, insancıl, sorumluluk sahibi ve çalışkan. Yüzyüze aile danışmanlığı ve psikolojik danışmanlık merkezi kapsamında yaptığın çalışmaların verimliliğinden dolayı, sorumluluk bilinci ile insanların yaşam kalitelerine verdiğin destekten dolayı kutlarım. iyiki varsın Ayşe
     12 Beğeni    

 Nurdan (Danışan)
 IP: 85.107.12.Y

03-04-2008
 TavsiyeNo: 10967
İnsan çok sevdiği biri hakkında gerçekten yazamıyor.Sıkıntılı bir süreçte tanıdım kendisini.Bana ve kızıma katkılarından dolayı minnettarım.Hayata yeniden bağlanmamızı,anımızı doya doya yaşamamızı sağladı.Bakış açımı değiştirdi ve ben artık her güçlüğü rahatlıkla aşabileceğim gücü hissediyorum kendimde.İşindeki başarısının sebebi kalbinin güzelliği ve zekası bence.Biz sonrasında da iyi arkadaş olduk.kısa zamanda o kadar çok şey paylaştık ki...Anımızı yaşadık,güldük,ağladık,huzur verdik birbirimize,paylaştık...İyi ki varsın.
     12 Beğeni    

 Jale (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.110.232.ZC

02-03-2008
 TavsiyeNo: 9604
Öyle bir insan ki ,onun hakkında yazmak için günlerce düşünülür. Çünkü O yaşamımı anlamlandıran biri. Az kaldı 20.yılımızı kutlayacağız :-)) Kan bağı denen kavramı hiçe sayan bişey bizimkisi. Kardeşlik, arkadaşlık, dostluk, ablalık, annelik, danışmanlık, ağlama duvarı, stres topu, gülme krizi, vefa....... daha isimlendiremediğim biçok şey. Aaa sahiii!bir de bazılarına göre konu ben olunca "günah keçisi". Özlediğin, gidip göremediğindir; ama, gidip görmek istediğin
     6 Beğeni    

 SİNEM (Danışan)
 IP: 62.244.251.DD

08-02-2008
 TavsiyeNo: 8008
Ayşe Ablam, hayatımdaki en önemli insanlardan. Onunla tanıştığım için kendimi müthiş şanslı hissediyorum. 1994 yılında üniversiteye hazırlandığım yıl TED Dersanesindeki görevi sırasında tanıştık. O zamanlar hayatı anlamaya çalışan, kafası karışık ve de elbette henüz kendini tanımayan bir kız çocuğu idim. Üniversiteyle birlikte hayatımda çıktığım mücadeleli yolculukta bana her zaman yol gösteren ama asla "şunu yap" demeyen bir Guru olmuştur. Her daim gönüllü piskoloğumdur. Dostumdur. Mesleki açıdan işlek zekası ,tatlı sert ve güven veren tarzı ile pek çok meslektaşına fark attığını düşünüyorum. (zeki olmayan bir psikoloğun katlanılamaz hatta dayanılamaz olduğunu düşünürüm) . Onu 3 sıfatla tanımlamam zor ama deneyeceğim: çok zeki, çok eğlenceli ve asla yargıç ruhlu değil, bir de yeniliklere ve gelişime müthiş açıktır. Hiç sıkılmadan saatlerce dinler ama tek bir cümle kurması kafanızdaki ampülü yakar. Senelerdir O'nu herkese sözlü olarak anlata anlata bitirememiştim. Sonunda O'nu yazılı olarak da anlatabileceğim bir platform buldum. Artık gözüm açık gitmez :) Bitiş cümlesi şöyle olmalı : Kendinize giden yol Ayşe Ablamdan geçer :)

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     12 Beğeni    

 BEGÜM YAŞAR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.137.YDC

06-02-2008
 TavsiyeNo: 7819
Merhaba Ayşe hanımla uzun zamandır görüşüyorum Mesleki başarısı ve insan ilişkileri konusunda gösterdiği hassasiyet tarışılmaz Aynı meslek grubundaki birçok profesyonelden çok daha deneyimli olup insanların sorunlarıyla ve bu sorunlara uzun vadeli kalıcı çözümler buluşuyla ne kadar deneyimli ve başarılı olduğunu kendisiyle tanışanlar bilir Ayrıca Ayşe hanımla bir kez görüşüken sonra başkalarını araşırmaya gerek duymazsınız Görüşülecek herürlü sorunun sonuna kadar aynı psikolog veya danışmanla olması eminim herkes için önemlidir Ayşe hanım bu konuda probleme yaklaşma biçimiyle sonuna kadar güvenle görüşmeye devam edebileceğiniz bir profesyonel,iyi bir arkadaş ve sırdaş.Ayşe hanımın güleryüzü ve sabrıyla mesleki anlamda bir eşinin daha olduğunu düşünmüyorum.Üstelik çalışığı yer itibarıyla da buraya her yerden kolayca gidip gelinebilir ve yanında çalışanlarla birlikte işi çok fazla önemseyen insana değer veren bir profesyonel.Ne kadar tavsiye etsem azdır.
     6 Beğeni    

 SELDA (Danışan)
 IP: 81.215.137.YDC

06-02-2008
 TavsiyeNo: 7818
Sıkıştığımız, çıkış bulamadığımız anlar. Bunaldığımız, destek aradığımız, sorunlardan kaçmak istediğimiz karanlık zamanlar. Yanımızda sen varsın. İyi ki varsın... Her sorun ancak bu kadar güzel çözüme ulaşır, çözümü de ancak bu kadar güzel anlatılır. Seminerlerinizi, tv programlarınızı, eğitim seminerlerinizi dinlemek hayata bakış açımızı değiştirdi. Duruşunuzdan, sesinizin tonuna kadar herşeyinizle etkilediniz bizi. Karanlık anlarımızın ışığı, sıkıştığımız odaların açılan kapısı oldunuz. Teşekkürler.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     19 Beğeni    

Ayşe ALTUĞ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : SEYAHAT ETMEK» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yüzyüze Danışmanlık
Cumhuriyet Cad. M.Köseoğlu Apt. 188/18 İzmit
Kocaeli

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(262) 321 48 46

Telefon 2 :
0(530) 131 38 70
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1970
(50 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi Ankara
Mezuniyet Yılı
1992
(28 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Ayşe ALTUĞ'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayşe ALTUĞ Mesleki Videolar Videoları
-12:00
Top