2007'den Bugüne 77,781 Tavsiye, 25,207 Uzman ve 17,426 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Muhammed BAKIŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Muhammed BAKIŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Muhammed BAKIŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMuhammed BAKIŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Muhammed BAKIŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Muhammed BAKIŞ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
bireysel terapiler (çocuk,ergen ve yetişkin), zeka testleri ,dikkat testleri, kişilik testleri, nöropsk. testler, gelişim testleri, nörorehabilitasyon, dikkat ve dikkatini sürdürme güçlüğü olan çocuklara ve üztün zekalı çocuklara yönelik zihinsel çalışmalar- brain tarining

Muhammed BAKIŞ Tavsiye Yazıları Muhammed BAKIŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 candeğer kıbrıs dokumacı (Danışan)
 IP: 81.213.111.ZY

19-06-2009
 TavsiyeNo: 24226
muhammed beye kendi arkadaşımın çocuğunu göndermiştim öncelikle aileye verdiği çok faydalı bilgilerden dolayı teşekkür ederim. çocukta davranış problemleri mevcuttu çocuklada yaptığı çalışmlardan sonra çocuktaki olumlu davranışların kendini göstermesi bizi ve aileyi çok mutlu etti ayrıca psikolog olarak yakın,içten ve samimi davranışlarından dolyı mesleğinin getirdiği etik kurallara uymasından dolayı tekrar teşekkür ediyorum. özellikle çocuk ve ergenlerdeki başarısını bizat kendim gözlemledim. tüm ailelere içtenlikle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

Fahrettin ÖZÇELEBİ Fotoğraf  Psk.Fahrettin ÖZÇELEBİ
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-01-2009
 TavsiyeNo: 19194
Merhaba.. Muhamed Beyle universite yıllarına dayanan bir dostluğumuz var. Gerek kişilik özellikleri gerekse mesleki profesyonelliğiyle son derece taktir ettiğim değerli bir arkadaşımdır. Muhammed Bey son derece sempatik, anlayışlı, insan sevgisiyle dolu, yaptığı işe saygı duyan ve profesyonel bir yapıdadır. Bunca özelliğin toplandığı bir psikoloğun mesleğinde başarılı olması kaçınılmazdır. Hasta tecrübesi ve mesleki yaşantısında son derece bilgili ve bilgisinin üzerine her zaman yeni bir şeyler katmaya çalışan iyi insan ilişkilerine sahip nadide insanlardan biridir. Eğitimini ve uzmanlığını Yurt dışında almış , yurt dışındaki gelişmeleri birebir takip eden ve eğitimini kişilik özellikleriyle çok iyi sentezleyen bir yapıdadır.Böyle bir arkadaşımın ihtiyaç duyduğum her an yanımda olduğunu bilmek bana kendimi gerçekten şanlı hissettiriyor. Psikolojik desteğe ihtiyaç duyan herkese hiç çekinmeden Muhammed Beyle görüşmelerini tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.175.253.W

24-11-2008
 TavsiyeNo: 17422
Benim için değerli ve işinde başarılı bir dost olan Muhammed bey, bir psikolog olmakla beraber kişiler arası ilişkilerinde insana güven veren bir üsluba sahiptir. İnsani değerlierimizin kaybolmaya yüz tutmuş olduğu bir dönemde, bu değerlere sahip çıkan psikoloklardan biridir. Kişinin olay ve durumlar karşısında vermiş olduğu tepkilerin, psikolojik sonuşları karşısında içine girdiği ruh halini anlama, yorumlama ve sağaltımına en iyi şekilde cevap verecek kabiliyete sahip olduğuna inanıyorum.
     10 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Cerrahpaşa Hastanesi Yanı Samatya/ Fatih
İstanbul

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı


Muhammed BAKIŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Muhammed BAKIŞ Mesleki Videolar Videoları
-06:15
Top