2007'den Bugüne 80,910 Tavsiye, 25,756 Uzman ve 18,034 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Deniz CEBEKAN
Psikolog - Ankara
PSİKOLOG/ PEDAGOG/ ÇİFT ve AİLE DANIŞMANI/CİNSEL TERAPİST

Deniz CEBEKAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Deniz CEBEKAN

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Psk.Deniz CEBEKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Deniz CEBEKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

53
(%98.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Deniz CEBEKAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Deniz CEBEKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hayatta bazen herşey istediğimiz gibi gitmeyebilir. Duygularımızdan emin olamadığımız, nasıl davranacağımızı bilemediğimiz, içinde bulunduğumuz durumlar ve olaylar karşısında kendimizi çözümsüz / çaresiz hissettiğimiz anlar da yaşama dair... Böyle zamanlarda sıcak, samimi, güven ve gizlilik esasına dayalı profesyonel destek almak sağlığınız, huzurunuz, ilişkilerinizde olumlu etki yapacak, kendinizi daha iyi tanımanızı, çevrenizi değerlendirmenizi kolaylaştırarak yaşam konforunuzu artıracaktır. Görüşmek dileğiyle...

Deniz CEBEKAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Danışmanlık
Çift ve Aile Danışmanlığı
Evlilik öncesi Danışmanlığı
Bilinçaltı Dili Okuma
Hipnoz
Regresyon
Paylaşım Grupları
Etkileşim Grup Terapileri
Çocuk ve Ergen Gelişimi,Psikolojisi, dönem sorunları
Etkili Anababa Eğitimi
Temel öğrenme ilkeleri
Verimli ders çalışma yöntemleri
Aile içi iletişim
Davranış yönlendirme
Özel çağrışım tekniği
Çoklu Zeka ve Öğrenme Biçimi Belirleme
Duygusal Zeka Geliştirme

UYGULADIĞI TESTLERDEN BAZILARI

Wisc-R Zeka Testi
MMPI (Minnesota Çokyönlü Kişilik Envanteri)
Eysenck Kişilik Envanteri
Guilford-Zimmerman Mizaç Envanteri
C.A.T
T.A.T
Benton Görsel Testi
Porteus
Loisa Duss
AGTE-Ankara Gelişim Tarama Envanteri
Torrance Yaratıcı Düşünce
Goodenough
Peabody Resim Kelime Testi
Aile değerlendirme Ölçekleri
Birey - Durum Belirleme Ölçekleri

Deniz CEBEKAN Tavsiye Yazıları Deniz CEBEKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Guney (Danışan)
 IP: 46.154.63.YY

04-09-2018
 TavsiyeNo: 105356
Yaşamımda büyük konuşmamam gerektiğini Deniz Hanımla tanışdığımda ve danışmanın olmasına karar verdiğimde bir kez daha anladım. Çünkü Pskoloji bilimine hiç inanmazdım. İlk görüşme sonrasında bu zamana kadar ne kadar yanlış düşündüğümü anladım. Deniz hanım hayata bakış açımı ve düşünce sistemini değiştirdi. Bu zamana kadar ailemin ve toplumun kişiliğimin oluşmasında belirleyici olan ama kendime sadece kalkan olarak kullandığım alışkanlıklarım ve tabularımı görüşmeler devam ettikçe çözümlemem daha kolay oldu ve Deniz hanımla doğru düşünmeyi ve müdahale etmeyi öğretti. Tabi bundan sonra artık iş bende... İçine girdiğim girdaptan çıkmam için bana yol ve yöntem gösteren Deniz Hanımı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 sinan (Danışan)
 IP: 188.57.202.YJZ

26-08-2013
 TavsiyeNo: 62526
Merhaba yasadigim olumsuz iliskiler ardindan yeni tanistigim insanlara karsi guven sorunum yasamimda aciddi sorun haline geldi.cunku her tanistigim kisiye karsi şüpheci davranis bicimleri gosteriyordum.dikkat edersiniz ki yasadigim sorununu cozumleyerek kismen sizinle paylasiyorum. Aslinda bu sorunlarin cozumunu deniz hanimin yanina giderek bulmus oldum.cunku benim yasamimda olaylara farkli bir bakis acisi ile bakmayi ogretti. Yasamda ve iliskilerimde empati kurmayi ogretmis oldu bana. Bu nedenle deniz hanimla tanistigim icin cok sansliyim
     3 Beğeni    

 Ahmet oSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.246.185.YFZ

10-08-2013
 TavsiyeNo: 62242
Nişanlımla bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Deniz hanımdan danışmanlık aldık, birbirimizi çok iyi tanıdığımızı düşünüyorduk ancak nişanlılık döneminde birden kendimizin de sebebini çok iyi anlayamadığımız anlaşmazlıklarımız çıktı. Bize çok yardımcı oldu özellikle yaptığı testlerle hem birbirimizi hem kendimizi daha iyi tanıdık.Şu an eskisinden daha iyi birbirimizi anlıyoruz, daha güvenli bir ilişkimiz var nişanlılık stresimiz bitti. Kendisine teşekkür ederiz.
     3 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 188.57.133.ZZW

13-05-2013
 TavsiyeNo: 60651
İşim gereği sitenizi sürekli takip ediyorum. Az once denizle ilgili yaziyi gormek,denizi burada gormek gercek bir supriz oldu benim icin:) ben cok eskilerden bir sesim Deniz icin ama biliyorum ki unutmamistir, cocuklarinin hicbirini unutmaz Deniz :) kızım sınırda otizm yanlış teshisini aldiginda anaokuluna verin onerisiyle doktorlarin Denizin okuluna verdik.1.günün aksamında Deniz bize "bu cocukta hangi belirtiyi gormusler de boyle demisler, tekrar baktirin yok birseyi dedi ve hakli cikti.Kizimi Denizin anaokulunda gonulrahatligiyla buyuttuk beraber su an hicbir sorunumuz yok. Bilgisiyle,insanligiyla,guvenilirligiyle her yonuyle herkese tavsiye ederim. En kısa zamanda kızımla yanına gelecegiz, sitenize de cok tesekkur ederim sayenizde bizde emegi buyuk birini hatirladik .
     1 Beğeni    

 Gül YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.238.FB

13-05-2013
 TavsiyeNo: 60648
Deniz hanıma bir sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla ulaştım ilk önce, yine karar vermede zorlandığım zamanlardan biriydi, hiç beklemiyordum ki mesajıma cevap verdi ve sonrasında bitmeyen sorularıma sabırla cevap verdi.. Bir ay kadar önce günlerdir uykusuz, sinirli, sabrım son noktaya gelmiş bir haldeyken kendisiyle görüşmeye ve mesajla değil yüz yüze yardım almaya gittim. Sıcakkanlı, hoş bir gülümsemeyle karşıladı beni, dinledi, hiç aklıma gelmeyen yönlerimle ilgilendi, o benle ilgilendikçe ben de kendimle ilgilenmeye, kendimi değerlendirmeye başladım. 2 kez gittim kendisine, her ikisinde de temiz, şık ofisinden çıkarken kendimi çok ferahlamış ve güçlü hissettim, iki görüşmeden sonra da bunları ben mi söyledim birine çekinmeden diye düşündüm .Hatta ben kararlarımı alırken..diye bir cümle kurduğumu hatırladım, inanamadım kendime ve Deniz hanımı arayıp sordum..kurdum mu ben böyle bir cümle gerçekten diye..üç gün sonra uykularımı kaçıran konu hakkında bir sonuca vardım hem de net karar vermiş olarak..kendisine çok teşekkür ediyorum bana verdiği güç için ve herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    

 Serpil SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.140.ZJW

25-04-2013
 TavsiyeNo: 60242
Kendisini danışmanlık yaptığı bir ailenin tavsiyesi ile tanıdım. Aslında görüşmelere başlamadan önce biz gerçekten çok tedirgindik. Çünkü eşimle bu güne kadar sorunlarımızı kendimiz tespit edip halledebiliyorduk. Üçüncü bir kişiye anlatmak bizim için çok zordu. Ancak Deniz Hanıml'la yaptığımız ilk görüşmede böyle bir zorluk hissetmedik. İlgisi ve kullandığı yöntemleri birebir uyguladık. Aslında bildiğimizi sandığımız bir çok şeyi bilmediğimizi va bazı şeyleri Deniz Hanımın yardımı ile farkettik. Bir kaç görüşme sonrasında ona inandık ve güvendik. Bize farklı bir bakış açısı ile olayları algılayabileceğimizi öğretti. Biz yaptığımız görüşmelerden olunlu sonuçlar almaya başladık. Bu nedenle sizlelede önermek istedim.
     7 Beğeni    

 Haldun DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.9.178.YCZ

13-04-2013
 TavsiyeNo: 59924
Deniz Hanımı bu site aracılığı ile bulduk.Çok kararsız bir şekilde aradık.Eşim de ben de sorunlarımız olduğunu düşünüyorduk.Çok kavga etmemize rağmen iyi bir evliliğimiz vardı.Deniz Hanımla bir kaç görüşmemizden sonra,kızım bize yemekteyken bir değişik görünüyorsunuz reklamlarda ki gibi değil ama mutlu gibi dedi :) Bir süre daha görüşmemiz var.Çok doğru bir karar vermişiz.Doğru birine gittiğimizi ve bizi çok iyi çözümlediğini düşünüyorum.Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ayla BAŞAR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.11.WW

13-02-2013
 TavsiyeNo: 58035
Deniz Hanımla tanışmamız ilk yuvayı açtığı yıllardı. Benim çocuklarım büyüktü. Ama yeğenimin ilk yuvasıydı. Bir gün yuvadan yeğenimi almaya gittiğimde yuvadaki çocuklar oyun oynarken bir anda hepsi aynı oyuncakla oynamak istedi. Tabi ki bu arada doğal olarak çocukların bazıları ağlamaya, itişip, kakışmaya başladı. Deniz Hanım, hemen olaya müdahale etti. Müdahale şekli çok ilginç ve çok güzeldi. Bu tür olaylarda biz ileri yaştaki anneler oyuncağı ya en küçüğe veririrz ya da çok ağlayana:)) Ama Deniz Hanım öğle yapmadı. Bu paylaşılamayan oyuncağı molaya alarak bütün çocukların sakinleşmesini sağladı ve çocuklar bir anda diğer oyuncaklarla oynamaya devam etti. Bu da işini ne kadar çok önemsediğinin göstergesiydi benim için.. Bu ve buna benzer örnekler zaten "Çocukların Dansı" kitabında mevcut. kendisiyle tanıştığınız zaman zaten doğru kararı verdiğinizi anlayacaksınız..
     3 Beğeni    

 Mrc (Danışan)
 IP: 94.123.87.DD

31-01-2013
 TavsiyeNo: 57660
Denizle bir arkadaşımın evindeki arkadaş toplantısında tanıştım.Hayatımdaki değişikler, annemin bana ve kızıma aşırı ilgisi, işyerindeki sorunlarım hepsi üsüste gelmişti.Hayatımı geldiği gibi yaşıyordum böyle gelmiş böyle gider diye düşünüyordum.Psikolog yardımı hiç düşünmediğim birşeydi hatta benim şartlarımı mı değiştirecek diye düşünüyordum. 2 ay kadar sonra çok bunaldığım bir ara Denizin kağıdan çıkarkenki sözleri geldi aklıma..Yazık bu kadar stres üzüntüye.Dünya bitmedi ya kendin için birşeyler yap.Kendim için birşey yaptım gittim ona.Görüşmelerimizde gösterdiği seçeneklerle,denemelerle neleri başarabileceğimi,neleri değiştirebileceğimi ve kabul etmem gerekenleri gördüm,annemin beni boğan ilgisini hem beni rahatlacak hem de annemi mutlu edecek şekilde enerjiye çevirmeye öğrendim.Şimdi buraya bakanların birçoğu benim gibi düşünüyordur ya da kararsızdır, ama dışardan işini bilen yakınlık kurulabilen birinin yardımı çok şeyi değiştiriyor.Ben Denizi kesinlikle tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 176.240.36.YLY

16-01-2013
 TavsiyeNo: 57156
Evli ve bir çocuğum var.Mesleğim gereği [bankacı] oğluma fazla zaman ayıramadığımı düşünüp hep stres ile yaşadım. Tabi Deniz hanımı tanıyana kadar.Tavsiyeleri ile şu anda hiç sorunum kalmadı diyebilirim.İşini çok iyi bilen ikna kabiliyeti fazla olan bir psikolog.Çok güleryüzlü ve candan olduğu için hala fırsat olduğunda görüşüyoruz.Bu sıcaklık ofisine de yansıdığı için kendinizi orada evinizde gibi rahat hissediyorsunuz. .Deniz hanımı tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Deniz CEBEKAN'ın Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
Rota Psikolojik Danışmanlık
Psikolojik danışmanlık süreci, çocuk psikolojisi, ergen ve genç danışmanlığı, cift ve evlilik danışmanlığı, aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, psikolojik testler, zeka testleri, psikoloji makaleleri, duygusal zeka, gelişim, çocuk, ilişkilerle ilgili soru ve cevaplar, kurumsal danışmanlık, kişisel gelişim ve eğitim programları hakkında bilgiler yeralmaktadır. Tel: 312. 417 72 30

Deniz CEBEKAN'ın Kitap ve Yayınları Deniz CEBEKAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Anayurt Gazetesi-- köşe yazarlığı
Ankara Polis Radyosu-- Ve Gülümse Şimdi
Kitap-- Çocukların Dansı--çevre yayıncılık 1.Baskı
Günce Yayıncılık 2.Baskı,2002

Deniz CEBEKAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Deniz Cebekan Bireysel-Kurumsal Gelişim ve Psikolojik Danışmanlık
Meşrutiyet Caddesi 11 / 20 Kızılay - Çankaya
Ankara  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(312) 417 72 30
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabı

Deniz CEBEKAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Almanca


Deniz CEBEKAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Deniz CEBEKAN Mesleki Videolar Videoları
3 Mesleki ve Kişisel Video

ankara psikolog, aile danışmanı, aile, ergen, ankara pedagog, çocuk, anaokulu, uyku bozukluğu, krese başlama yaşı, ne zaman psikologa gitmel, psikolog, ergenlik depresyonu, sınav kaygısı, iş doyumu, gevşeme egzesizi, sosyal fobi, kaygı ve korkular, depresyon, öfke kontrolü, ders çalışma teknikleri, sorumluluk, çocuk gelişimi eğitimi, aile danışmanlığı, bosanma sonrası çocuk, çocuk yetiştirme, intihar, davranış bozuklukları, yalnızlık, motivasyon, dikkat testi, dikkat eksikliği, psikolojik test, danışmanlık, terkedilme, tırnak yeme, kekemelik tikler, flört, evlilik, yas psikolojisi, çocuk psikologu, kişilik testi, panik atak, okul fobisi, öğrenme güçlüğü, kilo kontrolü, cinsel hayat, zeka testi, kardeş kıskançlığı, hiperaktivite, oyun


21:32
Top