2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Emin DÖNMEZ
Uzman Klinik Psikolog - Bursa

Emin DÖNMEZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emin DÖNMEZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

253
(%99.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Emin DÖNMEZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emin DÖNMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beliz BERKTAŞ KEMİKUzm.Psk.Beliz BERKTAŞ KEMİK
Uzun yıllar Malatya'da psikolojik destek hizmeti sunan bir psikolog olarak Beliz hanımın terapilerini yakından takip etme şandım oldu. Öncelikle psiko...
Alp ARDIÇPsk.Alp ARDIÇ
Alp ARDIÇ ile Malatya Asker Hastanesi Psikiyatri Servisinde birlikte görev yaptık. Yatılı bir servis olduğu için hastaların tedavi sürecini takip etme...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman Psikolog EMİN DÖNMEZ...
 
Emin DÖNMEZ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yeni Yaşam Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezi
Fsm Bulvarı Esentepe Mah. 96/3 Bahar Sitesi C Blok Kat 2 Daire 6 Nilüfer
Bursa
(Ak Bank Karşısı Vestel Üstü)
Uzm.Psk.Emin DÖNMEZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
 yahoo hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1974 (50 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Emin DÖNMEZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Problemler:
Evlilik ve Çift Problemleri
Aile İçi Sorunlar
İletişim Sorunları
Öfke Yönetimi
Stres
Obsesyonlar (Takıntılar -vesveseler)
Fobiler (Sosyal Fobi ve Özgül Fobiler)
Cinsel Problemler
Panik Atak
Depresyon
Çocuk ve Ergen Sorunları:
Ergenlik Dönemi ve Gençlik Sorunları
Okul ve uyum problemleri
Çocuklarda Davranış Problemleri
Sınav Kaygısı
Özgüven Eksikliği ve İçe Kapanıklık
Derslerde Başarısızlık ve İçe kapanıklık
Okul Uyum Problemleri
Aşırı Hareketlilik ve Dikkat Dağınıklığı
Alt Islatma
Kekemelik

Emin DÖNMEZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Emin DÖNMEZ'in Özgeçmişi
Uzman Psikolog Emin DÖNMEZ

Bir süre Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde çalıştıktan sonra İstanbul'da çeşitli kliniklerde uzman psikolog olarak çalışmıştır. Belçika, İrlanda ve Almanya'da bilimsel çalışmalarda yer almış birçok alanda seminer ve eğitimler vermiştir. Bir toplum temelli müdahale olan Gençlik Aile Destek Merkezinin koordinatörlüğünü yapmış ve psikolog olarak hizmet vermiştir. Malatya Asker Hastanesi Psikiyatri servisinde çalıştıktan sonra halen kurucusu olduğu Bursa Yeni Hayat Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezinde psikoterapist olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yaklaşık 20 yıldır özellikle aile danışmanlığı, evlilik ve çift terapisi, ilişki ve iletişim terapisi, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Sosyal Fobi, Depresyon, Cinsel Terapi ve Çocuk Ergen Terapisi alanlarında psikoterapi hizmeti vermektedir.
...[Devamı...]

Emin DÖNMEZ'in Makaleleri Emin DÖNMEZ'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Emin DÖNMEZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sosyal Fobik
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98728
Merhabalar. 26 yaşına sosyal fobik bi öğretmendim. Artık bu durum okulda ve sosyal çevremde beni çok rahatsız etmeye başladı. Toplulukta konuşamama, rezil olma korkusu, insanlar ne der saçmalığı,heyecan, panik gibi problemlerim vardı. Emin Bey den randevu aldım ve görüşmeye gittim. İlk gittiğim günü hatırlıyorum. Kaygılı ve paniktim. İlk seanstan itibaren bana çok yardımcı oldu ve güven verdi. Seanslar ilerledikçe bende de bayağı bir düzelme oldu. Neredeyse bu hastalığı yendim. Şuan çok iyi durumdayım. Ona çok teşekkür ediyorum...
     6 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75992
mrb ben işim gereği malatyaya geleli 3 yıl oldu.herkesin hayatında zor aşamayacağını üstesinden gelemeyeceği dönem olmuştur.benimde öyle bi dönemimde EMİN beyle tanışma fırsatım oldu.yol göstermek değil farkındalık yaratmak çok daha iyi ve sağlıklı olandı Emin beye bu farkındalığı sağladığı için teşekkür ederim.karşılaştığımız olumsuzluklara karşı yaklaşımımızın tutumumuzun aslında düşüncelerimizle doğru orantılı geliştiğinin farkına vardım.yani hayata bakış açım değişti.şimdi daha rahat ve daha huzurluyum.evet olumsuzluklar bitmedi bitmeyecekte ama ben doğru yerden baktığım sürece bunları çözüme kavuşturma sürecim ve kararlarım daha olumlu.en başta kendimi seviyorum,önce kendime saygı duyuyorum ve bunu hayatıma yansıtıyorum.bütün bunlar hayatımın çıkmaza girdiğini düşündüğüm ve artık hiçbişeyden tat alamadığım dönemde EMİN beye danışman olarak gittiğimde değişti.bir çok yere gittim ama benim değişimim emin beyle oldu.yardım almak bi eksiklik değil kendiniz için en iyisini istemektir.ve gönül rahatlığıyla hayatınızın daha iyiye gitmesi için EMİN beyi tavsiye ediyorum.en sevdiğim cümlesiydi yanlış hatırlamıyorsam eğer "düşünceniz değişirse hayatınız değişir.." kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..
     22 Beğeni    
Gülcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Mart.2012
TavsiyeNo: 48934
Merhaba,benim Emin Bey'le görüşmem önce Malatya'daki akrabalarım,sonra da bu site sayesinde olmuştur.Ben 1 yıl önce boşandım.2 küçük çocuk,öğretmenlik ve yalnızlıkla başbaşa kalmıstım.Hiç unutmuyorum:Emin Bey'le ilk görüşmemizde 1 saat duvara bakarak hiç durmadan konusmustum.8 seans geçirdim Emin Bey'le.4 ay sürdü.Farklı sehirlerdeydik üstelik,2 saatlik yol hemen bitiyordu.Emin Bey'e önce güvendim,3. seanstan sonra sevmeye basladım.Hani cok güvenilir dostlar vardır ya hayatta, Emin Bey de öyle olmustu benim için.Karanlıktan çıkıp kendimi buldum Emin Bey sayesinde.Onu medyum gibi görüyordum ilk baslarda:''Nasıl da biliyor böyle olacagını? ''diyorsunuz.Oysa O sizin göremediklerinizi görmenize yardımcı oluyor.TESEKKÜRLER Emin Bey...Aklıma geldiğinizde yüzümde tebessüm olusuyor..
     28 Beğeni    
Alp ARDIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30121
Klinik Psikolog Emin Dönmez ile Malatya Asker Hastanesinde uzun süre birlikte mesai arkadaşlığı yaptım. Kendisi ile epeyce bir süre birlikte hasta gördük. Onun hastalarına baktığım zamanlarda oldu ve gördümki işinde fazlasıyla profesyonel. Kendisi Türkiyede ve Dünya da Psikoloji alanına ilkleri getiren bir isim olmakla birlikte, ortak çalıştığım zamanlarda ondan çok fayda gördüm.Malatya için asla bulamayacağınız bir fırsat olup, mutlaka ve mutlaka herkese tavsiye ediyorum.
     37 Beğeni    
Habib K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27146
2 yıl önce eşimi kanserden kaybettik.uzun zaman bu hastalıkla mücadele ettik, doktorlar moralini düzgün tutun, sinirlendirmeyin üzmeyin diyorlardı.hastalığı boyunca ailece çok sıkıntılar çektik.17 yaşında bir kızımız var.o bu durumdan çok etkilendi, ama bize hiç belli etmemeye çalışıyordu.Önceleri derslerinde çok başarılıydı notları yüksekti ve üniversite sınavına hazırlanıyordu. Özellikle son zamanlarda herkese karşı öfkeli ve pek kimseyle anlaşamaz olmuştu. Arkadaşları hırçınlaştığını, derslerine önem vermediğini söylüyordu. Evdede odasına girer, pek çıkmak istemezdi. Öğretmeni bir psikologa götürmemizi istedi.bunun üzerine psikolog Emin beye götürdük. Emin bey hem benimle görüştü hemde kızımla. Kızım ilk başta pek gitmek istemedi ama daha sonra kendisi bize bugün psikologa gideceğiz demeye başladı. Emin beye çok güvenmişti, orada kendini iyi hissettiğini söylüyordu, yavaş yavaş kendini toparlamaya başladı. Benimle arkadaşlarıyla daha yakın ve sıcak ilişkiler kurmaya başladı.Üniversite sınavı için yeniden çalışmaya başladı.Doktor olmak istiyodu fakat çok fazla umutlu değildi.Emin beyle birlikte üniversite tercihlerine tıp fakültesinide eklediler. Kızım sınava girdi ve tıp fakültesini kazandı.Bana hayatımın en güzel hediyesi oldu.Emin beye ve kızıma sonsuz teşekkürler ediyorum bana bu mutluluğu yaşattıkları için. Emin hocam iyiki varsınız.
     32 Beğeni    
Feride.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26150
Başımdan gecen olumsuz bir olay nedeniyle intihar girişiminde bulunmuştum. Ailemle bir psikologa gitmemin en uygun olduğu kararına vardık.Özel bir hastane de psikiyatri servisine gittik. Psikiyatrist bizi psikolg Emin beye yönlendirdi.İçimde bir şüphe vardı yha sevemessem sıkıntımı anlatamassam diye ama öyle olmadı. Emin beyin cana yakın olusuyla beni anlaya bilmesiyle en kısa sürede ısındım ve yaşadığım sorunları birlikte konuşarak çözüm yolları bulduk.Şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Kendimi iyi hisetmemdeki tek kişi Emin beydir,çok tesekür ediyorum kendisine.Kendi mesleğinde gerçekten çok başarılı olan bi insan.İhtiyacı olan herkeze Emin beyi tavsiye ediyorum.
     25 Beğeni    
Banu K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19076
Emin Bey'le 3 (üç) aydır tanışıyoruz. Kardeşimin ergenlik ve davranış problemleri nedeniyle psikiyatristimizin önerisiyle kendisine müracaat ettik. Bir abla olarak umutlarımın tükendiği noktada sakin,yapıcı ve ne yaptığını bilen tavriyla umudumuz oldu. Kardeşim de ilk kez yardım aldığı birisini sevdi ve işbirliğini kabul etti. Sitenizi gördüğümde emin bey hakkında yazmak benim için bir teşekkür vesilesi oldu. Kendisi klinik psikolog malatya'da bulunması malatya için büyük bir şans.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     55 Beğeni    

Emin DÖNMEZ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Yüzme, Masa Tenisi, Gezi, Kolleksiyon

Sevdigi Muzikler : Klasik Müzik, Halk Müziği, Pop Müzik, Türk Sanat Müziği

Sevdigi Sözler : "Yaşamak bilinçli bir mücadeledir, yaşamınızdan mücadeleyi eksik etmeyiniz."


Emin DÖNMEZ'in Kitap ve Yayinlari Emin DÖNMEZ'in Basılı Kitap ve Yayınları
1- "Riskli Davranışlar Gösteren Çocuk ve Ergenler" - Alanda çalışanlar için bilgiler. (Bölüm Yazarlığı). Yeniden Yayınları

2- “Evden Kaçma Davranışı” Çoluk Çocuk Dergisi, Sayı 53, 2005.

3- “Esrar ve Etkileri” Yeniden yayınları No 9, İstanbul 2005.

4- "Tutuklu ve Hükümlü Ergenlere Yaklaşım İlkeleri", Yeniden yayınları, 2004.

5- "Tutuklu ve Hükümlü Ergenlere Yaklaşımda Genel Bilgiler", Yeniden yayınları, 2004.

6- "İyiye Doğru Öfke Kontrol Programı", Yeniden yayınları, 2004

7- Evlilik ve Çift Terapisi

Emin DÖNMEZ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
Yeniden Sağlık ve Eğitim Derneği
Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği

Emin DÖNMEZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Emin DÖNMEZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beliz BERKTAŞ KEMİK
Uzm.Psk.Beliz BERKTAŞ KEMİK
Uzun yıllar Malatya'da psikolojik destek hizmeti sunan bir psikolog olarak Beliz hanımın terapilerini yakından takip etme şandım oldu. Öncelikle psiko...
Alp ARDIÇ
Psk.Alp ARDIÇ
Alp ARDIÇ ile Malatya Asker Hastanesi Psikiyatri Servisinde birlikte görev yaptık. Yatılı bir servis olduğu için hastaların tedavi sürecini takip etme...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yeni Yaşam Psikolojik Destek ve Eğitim Merkezi
Fsm Bulvarı Esentepe Mah. 96/3 Bahar Sitesi C Blok Kat 2 Daire 6 Nilüfer
Bursa
(Ak Bank Karşısı Vestel Üstü)
Uzm.Psk.Emin DÖNMEZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 547 94 54
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1974
(50 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi
Yüksek Lisans
İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2006 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 yahoo hesabı

Uzm.Psk.Emin DÖNMEZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Emin DÖNMEZ Mesleki Videolar Videoları
4 Mesleki ve Kişisel Video
bursa psikolog, panik, depresyon, obsesyon, takıntı, bursa uzman psikolog, fobi, dikkat eksikliğ, hiperaktivite, davranış sorunları, psikolojik sorunlar, bursa, aile terapisi, kişisel gelişim, ergenlik, iletişim, sınav kaygısı, mutluluk, stres, vesvese, cinsel sorunlar, alt ıslatma, uyumsuzluk, agresiflik, karşı gelme, uzman psikolog, başarısızlık, eniyipsikolog, bursada danışmanlık, psikolojik danışmanlık, takıntılar, kurumsal danışmanlık, personel eğitimi, yönetici eğitimi, ünlü psikolog, anksiyete, bursada psikolog, psikolojik danışman, koçluk, bilişsel terapi, davranışsal terapi, bursada psikoloji, bursada ünlü psikolog, çözüm odaklı yaklaşım, psikoterapi, hipnoz, psikolog görüşmesi, depresyon tedavisi, obsesyon tedavisi, takıntyı tedavisi

19:29
Top