2007'den Bugüne 92,578 Tavsiye, 28,264 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ergün İNCE
Psikolog - İstanbul

Ergün İNCE Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi36 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

36

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 1
Ergün İNCE Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

480
(%92.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ergün İNCE'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ergün İNCE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice TOPÇU ERSOYDr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY
Hatice hanımla izmirde çalıştığım dönemlerde 1 yıl kadar birlikte çalıştık.Çalışma süresi boyunca çok iyi arkadaşlığımız oldu. Hatice mesleki açıdan s...
Uzm.Psk.Dnş.Adem ÖZER
Dostum arkadaşım Adem özer'i yıllardır tanıyorum.özellikle sınav kaygısıyla ilgili yaptığı bilimsel ve akademik çalışmalarla bulunduğu camıada adından...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
KORKTUKÇA TUTSAK;UMUT ETTİKÇE ÖZGÜRSÜNÜZ....
 
Ergün İNCE'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özgür Cad.Sistem Plaza No.18 D.4 Kavacık/Beykoz
İstanbul
Psk.Ergün İNCE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Saat: 10:00--22:00(Pazar Hariç)
Telefon 2 :
(Saat:09:00--17:00(Haftasonu Hariç)
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1979 (45 yaşında)
Yabancı Dil : Almanca İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniv.Psikoloji Bölümü (2003 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ergün İNCE Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
DEPRESYON
PANİK ATAK
STRES VE STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI
OBSESİF KOMPULSİF BOZUKLUK
YAYGIN ANKSİYETE BOZUKLUĞU
FOBİLER
KİŞİLİK BOZUKLUKLARI
ŞİZOFRENİ
ÇOCUKLARDA DAVRANIŞ PROBLEMLERİ
TIRNAK YEME
ALT ISLATMA
KARDEŞ KISKANÇLIĞI
OKUL FOBİSİ
YEME BOZUKLUKLARI
UYKU BOZUKLUĞU
UNUTMA VE NEDENLERİ
CİNSEL İŞLEV PROBLEMLERİ
VAJİNUSMUS
ÖFKE KONTROLÜ
OTİZM
HİPERAKTİVİTE VE DİKKAT DAĞINIKLIĞI
SINAV KAYGISI
ZEKA TESTİ
ERGENLİK DÖNEMİ PROBLEMLERİ
BOŞANMA VE NEDENLERİ
CİNSEL KİMLİK PROBLEMLERİ
YAŞAM KOÇLUĞU
ONLİNE DANIŞMANLIK
CİNSEL SAPLANTI BOZUKLUKLARI

Ergün İNCE Özgeçmis CV Psk.Ergün İNCE'nin Özgeçmişi
2003 yılında EGE üniv. Psikoloji bölümünden mezun oldum.
Öğrencilik yıllarımda ege univ.tıp fakültesinde klinik psikoloji stajını tamamladım. İzmirde çeşitli merkezlerde psikoterapi ve danışmalık hizmetlerinde 2 yıl süreyle bulundum.

2005 yılında yerleştiğim İstanbul da farklı merkezlerde psikoterapi ve danışmanlık hizmetlerini devam ettirdim
•Eğitim kurumlarının düzenlemiş olduğu öğrenme güçlüğü çeken bireylere yönelik konferanslara katıldım.
• Bir dönem Almanyanın Bavyera eyalatinde bulundum.Bavyerada dil eğitiminin yanısıra mesleki olarak kendimi geliştirme şansı buldum.

Psikologlar derneğinin düzenlemiş olduğu sertifika programlarına katıldım.

2006 yılında wechsler zeka ölçeği(WISC-R ZEKA TESTİ) sertifikasını aldım.Aynı zamanda farklı gelişen bireylere eğitim,psikolojik destek ve tedavi veren merkezlerin açılışına öncülük ettim....[Devamı...]

Ergün İNCE Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İlhan
10.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48179
Ergün abiyi yaklaşık olarak 3 yıldır tanıyorum.Tanıştığımız günden beri kendisi bana psikolojik olarak her konuda desteklerini esirgemedi.Hayatımla ilgili kritik dönemeçlerde kendisinden çok iyi fikirler aldım ve hayatıma uyguladım,özelliklede ilişkimle olan sorunlarında bana yardımcı oldu ve tam bir yol gösterici oldu,belkide onun sayesin de gerçekten ne yapmak istediğimi anladım.Ergün abi içten,samimi ve gerçekçi bir kişilik yapısına sahip.Bu özelliklerden dolayı çevremde psikolojik yardıma ihtiyaç duyan birçok insana ergün abiyi tavsiye ediyorum.Sizin siteniz aracılığıylada burdan bir kez daha ergün abiye teşekkür ediyorum hem de herkese tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
Hilal U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36921
Psikolojik sorunlarımızın çözümünde yapılması gereken ilk şey bence güvenilir bir danışman bulmaktır. Ben çok zor bir dönemimde internette yaptığım uzun araştırmalar sonunda tavsiye ediyorum.com sayesinde Ergün Bey'e rastladım. Telefonla görüşmemizde benimle gerçekten çok yakından ilgilendi ve sürekli her şekilde kendisini rahatlıkla arayabileceğimi söyledi.Telefon ve internet üzerinde defalarca kendisiyle görüştüm. Konuştukça sorunlarımın üstesinden gelmeye başladım ve sorunlarımın hafiflediğini hissettim. Ergün Bey'den öğrendiğim en önemli şey sorunların mutlaka bir çözüm yolunun olduğu, yeter ki bu sorunlarla yüzleşip doğru kararlar alabilmek olduğunu öğrendim. Ve gerçekten Ergün Bey'in sayfasında yer aldığı gibi umut daima varmış. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Ergün Bey'i ısrarla herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Hatice TOPÇU ERSOY Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
15.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36578
Psikolog Ergün İNCE mesleki açıdan bilgisine ve becerisine güvendiğim bir meslektaşımdır. Alandaki gelişmeleri takip etmesi ve mesleki eğitimlerle yeterliliğini arttırması kendisini çok başarılı kılmaktadır. Aynı zamanda özgüveni yüksek, etkili iletişim kurabilen, insanlara değer veren ve insanları anlayabilme konusunda çok yetenekli bir uzmandır. Arkadaş olarak ve insan olarak da kesinlikle çok güvenilir bir kişiliğe sahiptir. İstanbul da yaşayan ve doğru psikoloğa ulaşmak isteyen herkese Psikolog Ergün İNCE ile görüşmelerini tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Hikmet Güngör
24.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35376
Ergün Bey ile yaklaşık 14 seneye dayanan bir dostluğumuz var. Henüz psikologluk mesleğini seçmeden önce de onu tanıdığım için bu mesleğe nasıl tutkun olduğunu çok iyi biliyorum. Bu nedenle danışanlarının, işine tutkuyla bağlı bir psikologla çalışma fırsatı bulmaları nedeni ile çok şanslı olduklarını düşünüyorum. Keza birkaç danışanı ile diyaloguna şahit olduğumda bu mesleği seçerek ne kadar iyi bir tercih yaptığını tekrar anladım. Onun pozitif düşünmeyi ilke haline getirmiş birisinin danışanlarına çok faydalı olacağına eminim.
     3 Beğeni    
Mahmut Ataş
18.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 35212
Ergün Bey ile ortak arkadaşlarımız vasıtası ile tanıştım.Güler yüzlülüğü ve içten davranışları onun hakkında olumlu izlenim edinmemi sağladı.İyi bir insan ve dostluğa verdiği önem onunla dostluğumuzu pekiştirdi.Alanında oldukça yetkin olması ve danışanları ile kurduğu iletişimleri gördükten sonra kendisini tavsiye etme ihtiyacı hissettim.Başarılı bir psikolog olması ve içtenliği bana göre en önemli özellikleri arasındadır.Herkesi Ergün Bey'in tecrübelerinden faydalanmaya davet ediyorum.Onu herkese içtenlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ali Ateş
5.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34916
Ergün İnce onu daha çok genç iken tanırım gözündeki o çocuksu çoşkuyu yaşama azmini neşesini ve insanlara kattığı enerjiyi o zaman fark etmiştim. Bu konuda uzmanlaşması beni hiç şaşırtmadı ayrıca sevindirdi. İşini iyi yapan aldığı işi başaran bir insanın olması falan değil eğitim almadan önceki enerjisi dahi insanların moral motivasyonuna etkendi. Bilimini alınca bu enerji ve bilimin birleşmesi harika olmuştur. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Dürüstlüğün olaylar karşısında etik oluşun sırdaşlığın seni tanıyan olarak beni mutlu etmişti. Seni tanıyacaklara duyurulur. Mali Müşavir Ali ATEŞ
     2 Beğeni    
Emel
15.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33832
Ergün benim 5 yıllık arkadaşım ve şu anda çalıştığım merkezin de sahiplerinden.Bir dönem aynı merkezde çalışmıktık. koordineli bir şekilde özel eğitime gereksinimi olan çocuklarla seanslara giriyorduk.Ergünün en belirgin özelliği bence hem güvenilir hem de konuştuğu zaman kendini dinletirmesi.Onunla konuşurken kendinizi çok güvende hissediyorsunuz.Sorunlu anne- babaları seanslara alır ,çocuklarıyla ilgili psikolog olarak bilgiler verir,biz çalışan öğretmenlerin işini kolaylaştırırdı.Ergün le çalışmak onun bilgilerin den yararlanmak biz çalışan öğretmenler için bir şans bence.tıkandığımız, sorunları çözemediğimiz yerlerde ergün bizim en büyük yardımcımız.Ergün bence hem insan olarak hem de psikolog olarak mükemmel biri.Umarım dostluğumuz ve arkadaşlığımız bir ömür boyu devam eder.Ergünü gözüm arkada kalmadan psikolog olarak herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Filiz
14.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33823
Dershaneye gittiğim yıllardı.Herkes gibi bende de sınavla ilgili ,gelecek hayatımla ilgili ciddi endişeler vardı.Açıkçası korkuyordum.Çalışmama rağmen gene de sınav kaygısını fazlasıyla üzerim de hissediyordum.o zamanlar dayım yani psikolog ergün ince yeni mezun olmuştu ve çalışmaya başlamıştı.Sınavla ilgili kaygılarımı biliyordu.Dershanenin başından sınav gününe kadar sürekli olarak psikolojik destek sundu. Bazen yüzyüze,bazen netten,bazen de tlf. sürekli sınavla ilgili ,sınav kaygımı azaltmamla ilgili telkinlerde bulunuyor ve bu telkinler beni son derece rahatlatıyordu.sınavda başarılı olmamım ve belkide istediğim bölümü kazanmam da en büyük pay sahiplerinden biridir.kendisine burdan tekrar çok teşekür ediyorum.benim gibi sınav kaygısı yaşayanlara özellikle tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Serkan
10.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33743
Ergün ü üniversite yıllarından beri tanırım.Kendisi için tavsiye yazısı yazmamı istediğinde severek kabul ettim. Çünkü ergüne bu konuda inancım ve güvenim tam.Üniv. yılların da da kendisini sürekli geliştirmeye çalışır.Psikolojiyle ilgili ne varsa öğrenmeye çalışırdı.Özellikle sinemayla ilgili akademik olmayan kendince deneysel çalışmalar yapardı.Gerek kişilik yapısı gerekse karekteri psikolog olmaya çok müsait.Kendisiyle konuştuğunuzda hemen o samimiyeti ve güleryüzlü yaklaşımımı görebilirsiniz.Arkadaşları tarafından çok sevilen sayılan sözü geçen,birazda farklı bir yapısı vardı.Olaylara bakış açısı son derece analitik.Halen mesleki olarak kendine geliştirmeye ve yenilemeye çalışır.Ergün ü iyi tanıdığını düşünen biri olarak psikolog ihtiyacı olan herkese önerebilirim.
     1 Beğeni    
Kemal
9.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33725
Ergün beyle tanışıklığımız 2.5 yılöncesine dayanmakta.çocuğum otistik tanısı almıştı.tam olarak otizm ne olduğunu bile bilmiyorduk.Eşimle ikimiz perişan olmuştuk ilk defa böle bişeyle karşılaşmıştık ilk çocuğumuzda benzer bir sıkıntı yaşamamıştık.özel eğitim alması gerektiği söylendi bize doktorlar tarafından,bizde bu vesileyle kurum aramaya başladık.ve Ergün beyle o zaman tanıştık.Bizi çok iyi karşıladı durumumuzu ve içinde bulunduğumuz ruh halinden iyi anladığı her halinden belliydi.Eşimle ikimize otizmle ilgili bilgiler verdi. Bundan sonrası için yapmamız gerekenlerle ilgili ve çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini söyledi.Şimdiye kadar kimse bize bu denli içten ve samimi davranmamıştı ve bu kadar bilgi vermemişti.Ergün beyin bu yaklaşımı bizi gerçekten cesaretlendirdi ve umut verdi asla pes etmeyecektik.Bizim başımıza gelen herkesin başına gelebilecek bir olaydı ve biz ne kadar güçlü olursak bunun çocuk içinde faydalı olacağını söyledi.ve sonrasında bizimle yakın bir şekilde ilgilendi.Çocuğumuz seans alırken aylarca eşimle beni de görüşmelere aldı.Samimi içten ve bilgili bir psikolog kendisi.Aslında daha çok şey var söylenecek ergün beyle ilgili.Eşimle ben ne kadar teşekkür etsek azdır.Burdan bir kez daha saolun ergün bey iyiki tanıdık sizi.
     4 Beğeni    
Mehmet
8.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33691
Ergün abiyle bir ortak arkadaşımız vasitasıyla İstanbul'da tanıştık.Kendisi gerçekten cana yakın,pozitif ve güleryüzlü bir insan.Askerlik öncesiydi,okulu yeni bitirmiştim ve kafam çok karışıktı.Sağolsun kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu.Bazı konularda daha iyi kararlar almamı sağladı.Ergün abiyle konuşmak zaten insanı rahatlatan bi durum.Olaylara yaklaşımı son derece mükemmel ve pozitif.Arkadaş gibi konuşmamıza rağmen söylediklerinden çok etkilendim.Çevresinde de sayılan ve sevilen biri.Halen Ergün abiyle irtibatımı koparmadım.Zaman buldukça kendisini arayıp hal hatrını sorarım.Ergün abinin çok iyi bir psikolog olduğunu düşünüyorum.Bu nedenle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
İdris
21.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33257
Ergün beyle yaklaşık olarak 3 yıldır tanışmaktayız. sahibi olduğu özel eğitim merkezinde servis şöförlüğü yapıyorum.Bu merkezde aynı zamanda yeğenimde özel eğitim almakta.çalıştığımız süre zarfında kendisini tanıma fırsatım oldu.merkeze gelen çocuklara ve ailelerine karşı son derece hoşgörülü içten,onlara yardımcı olmaya çalışıyor,sorunlarını dinliyor.onlarla görüşme ve toplantılar yaparak bilgilendirme yapıyor.ayrıca bütün kurum çalışanlarını psikolojik eğitimden geçiriyor.Ergün bey işinde son derece başarılı,güven veren hem bi arkadaş hem de iyi bir patron,hem de çok iyi bir psikolog.bu nedenle ergün beyi herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Sedat
18.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33189
Sevgili arkadaşım,dostum Ergünle tanışıklığımız üniv. yıllarına dayanmaktadır. hazırlık sınıfını birlikte okuduk.ondan sonrada dostluğumuz hep devam etti.Ergün sürekli kendine geliştiren,varolan la yetinmeyen ,meraklı bi yapıya sahip.özellikle sinema ve psikoloji üzerine yoğunlaşmıştı. Buna yönelik filmler izler bize de anlatırdı.Dostluğumuz hala ilk günkü gibi devam etmekte.çok fazla görüşmesekte sürekli haberleşiyoruz.Mesleki olarak iyi yerlerde geldi.Özürlülerle ilgili merkezler açtı,ve uzun yıllardırda danışmanlık hizmetleri vermekte.sevgili dostum,kardeşim ergün başarılarının devamını dilerim.Ergünü çok iyi tanıyam biri olarak yazıyorum.kesinlikle Ergün alanında çok iyidir. ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Ali Kurtuluş Şaylı
30.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32811
Ergün Beyi uzun zamandan beri tanımaktayım.Gerek kişisel ilişkileri gerekse mesleki ilişkilerinde her zaman için kendisini takdir etmişimdir. Hayatın getirdiği bütün ağır yükleri üzerinizden atabileceğiniz çok samimi bir dosttur.Farkında varmadan dostlukla sentezlenmiş güzel bir seans geçirirsiniz onunla.Çünkü bana kendimi hep daha iyi hissettirmiştir dosça her görüşmemizde.Klasik başarı ve başarısızlık ölçütlerini yıkabilmemde bana yardımcı olduğu için ona hep müteşşekirim.
     2 Beğeni    
Burcu
Eleştiri Yazısı.
18.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32493
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Kadriye
12.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32312
Sayın Psikolog Ergün İnce yi çalışmakta olduğum özel bir anaokulu sayesinde tanıdım.Ben Anaokulu öğretmeniyim Hazırlık sınıfında görev yapmaktayım.kendisi düzenli aralıklarla anaokulumuzu ziyeret etmekte, danışmanlık hizmeti verdiği çocuklarla ilgili bilgi almakta ve yerinde gözlem yapmaktadır.çocuklarla kurduğu iletişim son derece etkili, çocuklara karşı canayakınlığı çok iyi.ayrıca anaokulumuza gelen kimi ailelere dönem dönem danışmanlık hizmeti vermekte.bizler de anaokulu çalışanları olarak yetersiz kaldığımız durumlarda ergün beyi arayarak yada kuruma misafir ederek bilgi alıyoruz.çocuklara uyguladığı gelişim testleriylede bizlere bilgi vermekte.kendisine çok teşekür ediyorum.
     1 Beğeni    
Tayfun
9.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32245
Psikolog Ergün İnce'yi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde tanıdım.Sıcak arkadaşlık ilişkileri ve etrafa pozitif enerji yayan mizacıyla mesleğini en iyi şekilde icra edebilecek sayılı insanlardan bence.Planlı,programlı,verdiği sözün arkasında duran,problemleri çözme konusunda yeterli donanıma sahip biri.Çocuklarla birebir ilişkilerde başarılı ve sevecen biridir.Bu yazımı okuyan arkadaşlara seslenıyorum,gerçekten mükemmel bir Psikolog TAVSİYE EDİYORUM basarılarınızın devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Evrim
9.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32224
Ergün beyle istanbula ilk geldiği zamanlardan beri tanışıyoruz.bir dönem aynı merkezde çalışma fırsatımız oldu.gerek iş disiplini gerekse arkadaşlarıyla olan uyumu son derece iyi.Ergünün en dikkat çekici yönü,son derece pozitif olması,hiçbir olay ve durum karşısında asla karamsarlığa düşmemesi.bu yüzden çalıştığımız merkezde hemen hemen herkes bi olay ve sorunla karşılaştığında soluğu hemen ergün beyin yanında alırdı.ergün le konuşmak bile başlı başlına seans anlamına geliyordu.birlikte çalıştığımız süre zarfında kendisi bana çok yardımcı oldu.kendisine burdan teşekürlerimi tekrar belirtmek istiyorum.Ergün tanıyan ve birlikte çalışan biri olarak herkese tavsiye edebilirim.son olarak şunu eklemek istiyorum.Ergün bey beni bu güne kadar asla mahçup etmedi ona yönlendirdiğim herkes ergün le ilgili benzer pozitif duygaları paylaştı.Bunun için de ayrıca saol.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Fikret Yalçın
9.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32223
Ergün Bey, mesleğine tutkuyla bağlı, sürekli kendini yenileyen, yaptığı işe odaklanan değerli bir meslektaşımdır. Kişisel yönleri klinik çalışmaya uygun, güvenilir izlenimini çok hızlı hissettiren bir psikologtur. Mesleğimizde kuramsal birikim ve donanım kadar kişisel özelliklerde önem arz etmektedir. Kendisi bu kişisel becerilere fazlasıyla sahiptir. Ilımlı, esnek, kendine ve diğerine güvenen, pozitif karekterli bir insandır. Kendisine meslek yaşamında başarılar dilerim.
     2 Beğeni    
Ahmet
7.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32141
Biz Ergün beyle çok eskiden beri tanışıyoruz.Çok iyi bir arkadaşlığımız var.Mesleğiyle ilgili çalıştığı büyün kurumları ziyaret edip onun çalışmalarını bizzat gördüm.Hem öğrencileriyle hemde iş arkadaşlarıyla mükemmel bir iletişimi var.İşinde de çok başarılı olduğunu görüyorum.Öğrencilerininde onu çok sevdiğini gördüm.Mesleğinde dahada ileriye gideceğine inanıyorum.Benimde bazı konularda doğru karar almamda katkısı oldu.Kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum.
     10 Beğeni    
Selvi
28.Mart.2010
TavsiyeNo: 31856
ergün beyle çalıştığım okul vasıtasıyla tanıştık.kendisi güleryüzlü ,olaylara pozitif bakmasını bilen,samimi içten bir yapıya sahip,sürekli tabessüm etmeside cabası.okulda rehber öğretmen olmam nedeniyle sık sık veli toplantıları yapmaktayım.ciddi problemler yaşayan öğrencileri genelde ergün beye yönlendiriyorum.çocuklarla ve anne babalarıyla kurduğu iletişim sorunları çözmede büyük kolaylık sağlıyor.ve yaptığı testlerlerde çocuğun gelişimi ve ruhsal yapısı hakkında da aileyi ve beni bilgilendiriyor.kendisine şimdiye kadar ki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.
     8 Beğeni    
Elif
26.Mart.2010
TavsiyeNo: 31802
ergün beyle internet üzerinden tanıştık.psikolojik sorun yaşayan kimi hastalarımı ona yönlediriyordum.hastalarımdan ergün beyle ilgili çok fazla pozitif şeyler duyunca kendisini ziyaret ettim ve o gün bügündür hem mesleki açıdan hem de dosttum olarak ilişkimiz devam etmektedir.kendisi işinde son derece başarılı,güven veren,samimi bi kişilik yapısına sahip.ben de ne zaman sıkılsam kendimi ergünün yanında bulurum.olayları analiz edişi,farklı seçenekler sunması,ve belkide mesleki olarak çok fazla donanımlı olması ergünü farklı kılıyor.herkese gönül rahatlığıyla sevgili dostum ergün ü tavsiye ederim.başarılırının devamını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Seda BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31088
Ergün Bey'le kuzenlerim vasıtasıyla tanıştım. İki kuzenim sahibi olduğu kurumda destek alıyor. Dışardan gözlemlediğim kadarıyla güleryüzlü ve sevecen tavırları sayesinde hastalarıyla yakın ilişki kuruyor. Böylece sorunlarına çabuk çözüm buluyor. Hastalarının aileleriyle de yakından ilgileniyor, onların fikirlerini alıyor. Ayrıca konuşkan bir yapıya sahip olan Ergün Bey, bu tavır ve davranışları ile bir psikolog da olması gereken özellikleri sergiliyor. Yanında çalışanlar ise, uzman veya idari kadro olsun hepsi güleryüzlü insanlar....
     6 Beğeni    
Nagihan Yılmazer
28.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31073
Ergün beyle çalıştım iş dolayısıyla tanıştım. Kendilerini gözlemledim kadarıyla sıcakkanlı,neşeli,güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli birisidir. Samimi bir kişidir özellikle öğrencilerin yani çocuklar ve gençlerin kendisini çok sevdiğine,sık sık görüşme talep ediyorlar.Görüşme yapan insanların huzurlu ve mutlu ayrıldıklarını gözlemledim bu gerçekten çok önemli bir özellik psikologlukta bence. Rehabilitasyon merkezinde çalıştığı için öğrencilerin aileleriyleyde birenir etkileşim içinde bu yüzden daha fazla vakayla iç içe. Ayrıca ergün bey alanıyla ilgili kapsamni bilgi birikimine sahip olduğu belli .Farklı testler hakkında bilgisi ve deneyimi var.Dürüst ve güvenilir bir psikolog olduna inanıyorum. İhtiyacı olan herkesede öneririm.
     3 Beğeni    
Muhsin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30947
Ergün’ü çok uzun zamandır tanıyorum. İyi bir dostluğumuz oldu. Ancak farklı şehirlerde yaşamanın getirdiği bir kopukluk olmuştu. Bu aralar üzerinde çalıştığım doktora tezimin ağırlığı altında ezildiğimi farkettim. Ancak bir psikoloğa ihtiyaç duyduğumu hiç düşünmedim. Geçenlerde Ergün’le telefonda konuşurken ister istemez konu teze ve yaşadığım uykusuluk problemerine geldi. Beni İstanbul’a davet etti. Çalışmalarımın yoğunluğundan dolayı isteksiz olsam da beni ikna etti. Psikoloji seanslarına yabancı birisi olarak bana ne tür bir seans uyguladığını bilmiyorum ama bir dost tavsiyesi olarak kabul ettiğim önerilerinin sıradan bir dostun tavsiyelerinden daha farklı ve yararlı olduğunu şimdi daha iyi görebiliyorum. Ergün’ün problem çözmedeki becerisi ve istekliliği kesinlikle sonuç vermektedir. Böyle bir dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
     5 Beğeni    
Hamdi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30918
ergün beyden 2007 yılında profesyonel yardım aldım. o dönem bir yayın evinde çalışıyordum ve iş yerinde gerek arkadaşlarımla gerek işim ile sorunlar yaşıyordum. ülkede bu kadar işsizlik varken işimi kaybetmek felaket olacaktı. birinin tafsiyesi üzerine ergün beye gitim. sağolsun hem arkadaşlarımla iletişim kurmama hemde kendimle olan ilişkimi yeniden tanımlamama yardım etti.önerileri ve rehberliği hem işimi kurtardı hemde insanlarla iletişimkurmamı çevrem tarafından sorunsuz ve sevilen biri olmamı sağladı. ergün bey tam bir profesyonel .birazda kahramanım..herşey için teşekkürler
     2 Beğeni    
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30615
iş hayatımın stresli olmasından dolayı bazı kişisel problemler yaşadım.başta önemsemedim fakat çevremdene sürekli tepki almaya başlayınca profesyonel yardım almaya karar verdim. kısa bir araştırma yaptım.arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine psk. ergün beyle tanıştım.hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim.böylelikle iş ve özel hayatımda mutluluğu yakaladım.geleceğim için önemli adımlar attım.doktoruma çok şey borçluyum.bana değrli olduğumu hissettirdi.desteğe ihtiyacı olanlara tavsiye edbilirim.teşekkürler. herkesin mutlu olması dileğiyleeee
     10 Beğeni    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30286
Ergün Bey 'i hayatımın çok zor bir döneminde tanıdım. Ona rastlamak benim için dönüm noktalarımdan biri oldu. Kötü günler geçiriyordum yaşadığım problemlerin bir çözüme ulaşıcağına asla inanmıyodum fakat daha önce Ergün Bey den yardım alan bir arkadaşımın ısrarları üzerine seansa gitmeyi kabul ettim. Faydası olucağına pek inancım yoktu fakat ilk günlerden itibaren hayatımdaki her şeye farklı bir açıdan bakmaya başladım Ergün Bey sayesinde sorunlarımın üstesinden gelmeyi başardım. Bir şeyleri halletmek artık daha kolay. Samimiyeti, içtenliği ve sıcaklığıyla sanki bir dost Ergün Bey ve aynı zamanda alanında tam bir profesyonel. Yardımları için kendisine minnettarım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     30 Beğeni    
Sevinç Özergin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30267
Psikolog Ergün İnce ile 2004 yılında tanıştım.Beykozda amatör bir tiyatro grubu olan "Kent Kültürü Oyuncuları" adlı gruba ilk oyunları öncesinde heyecanlarını gidermek amacıyla danışmanlık yapmıştı.Ben de bu grubun bir üyesiydim.Şu anda okul öncesi öğretmeniyim,kendisiyle aynı kurumda(rahabilitasyon merkezinde) çalıştım ve kendisi hakkında daha detaylı bir gözleme sahip oldum.Ergün bey sıcak kanlı,güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli birisidir.Özellikle öğrencilerin yani çocuklar ve gençlerin kendisini çok sevdiğine,sık sık görüşmek istediğine şahit oldum.Rehabilitasyonda çalıştığı için bir çok aile,genç,çocuk kıacası bir çok durum ve vaka görmüş olması da önemli diye düşünüyorum.Dürüst çalışması da önemli bir özellik.Ergün İnce'yi güvenilir ve başarılı bir psikolog olarak tavsiye edebilirim.
     6 Beğeni    
Ali Karadağ
31.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30251
Meslektaşım, Psikolog Ergün İNCE'yi tanıtmak ve tavsiye etmek benim için oldukça kolay. Kolay çünkü mesleğine ve yaklaşımına güveniyorum.Sorunlara yaklaşımı ve çözüm yollarını etik kurallardan ve bilimsellikten asla taviz vermez tutumunu yıllardır izliyorum.kişisel olarak da güven veren,güleryüzlü,pozitif enerjiisyle insana yaşama sevinci veren birisi.Mesleğiyle uyumlu bir kişilikte olması Ergün'ün en önemli özelliği.Kendisine başarılarının devamını dilerken iyi ki varsın bir arkadaş olarak, iyi ki de varsın bir PSİKOLOG olarak diyorum.
     3 Beğeni    
Bedri DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29945
Ergün beyi İzmir'de çalıştığı yıllardan beri tanıyorum, o günlerden bu yana kendisiyle iletişimimi hiç koparmadım. Onca yıla rağmen karşılaştığım her türlü sıkıntıda hala kendisine danışıyor olmamı kendisinin profesyonel yaklaşımına bağlamaktayım. Sorunlarımın üstesinden gelebilmemde kendisinden aldığım yardımların payı çok büyüktür, kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Ergün beyin kilit noktalardaki uyarı ve önerileri pek çok sıkıntımı aşmamda çok yardımcı olmuştur. Beni rahatsız eden, kimi zaman hayatımı yaşanmaz hale getiren olgularla birlikte yaşamayı ya da onların üstesinden gelebilmemi sağladı. Kendisine sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam diliyorum.
     4 Beğeni    
Fatih
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28662
Ergün Beyden ailevi sorunlarım hakkında yardım almak için bir arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Ailevi sorunlarımı çözmemde bana hiç beklemediğim kadar yardımcı oldu. Allah razı olsun kendisinden, o kötü durumdan kurtulmama yardımcı oldu. Öncelikle çok iyi bir dinleyici bir insan. Anlatığım olayları sanki bire bir yaşıyor gibiydi. Empati yeteneği mükemmeldi. Olayların bu seviyeyi nasıl ulaştığını çözdüğünde gerçekten bende çok şaşırmıştım. Basit olayların bizi nasıl etkilediğini onun sayesinde öğrendim. Şimdi hayatta basit şeylere takılı kalmıyorum. Ergün Bey güler yüzlü, samimi, beyefendi bir insan. Alanında kendisini çok iyi geliştirmiş birisi. Mesleğini de severek yaptığı her halinden belli. Son olarak kendisine çok teşekkür ederim.
     10 Beğeni    
Erkan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28617
Psikolog Ergün İNCE kendi alanında donanımlı biri ve aynı zamanda samimi bir ortamda rahatça konuşabileceğiniz bir yapıya sahiptir.Ergün beyden aldığım psikolojik yardımdan gayet memnun kaldım ve kendimi şimdi daha iyi hissediyorum.Kendisine çok çok teşekkür ediyor ve herkesede tavsiye ediyorum..(Ergün beyden sınav kaygısını azaltma ile ilgili yardım aldım.)Ergün bey güleryüzlü ve işini severek yapan bir psikoloktur.Ergün bey meslektaşlarına nazaran kendi alanında iyi bir bilgi birikimine sahiptir.
     6 Beğeni    
Arzuu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22779
Ergün Bey'in çalıştığı rehabilitasyon merkezine bir tanıdığım çocuğunu götürüyordu ben de o sayede kendisiyle tanıştım. Gerçekten çalıştığı alanının gerektirdiği gibi çok özverili, içten, sabırlı bir kişiliğe sahip ve işinde son derece profesyonel birisidir. Tedavi sürecinde bana çok yardımcı oldu ve çok rahatlamamı sağladı.Seansları hep sohbet havasında çok içtendi. Kendimi hiç bir zaman seansta gibi hissetmedim her zaman çok sıcak bir ortam vardı. Bu kadar ilgili olması benim tedavi sürecimi de hızlandırdı. Herşey için sonsuz teşekkür ediyorum Ergün Bey'e ve herkese tavsiye ediyorum....
     8 Beğeni    
Ayşe Aracıkül
21.Mart.2009
TavsiyeNo: 21337
Ergün Bey'le çalıştığım alan aracılığıyla tanıştım.Kendisini tanıdıkça alanında ne kadar kapsamlı bilgi birikimine sahip olduğunu ve bu birikimi kendisinin pozitif kişiliği ile ne kadar etkili kıldığını farkettim.Çalıştığım alan gereği anne babaların çocukları konusunda erken yaşlarda evhamlı davranması gerekliliğine inanıyorum.Ergün Bey çeşitli testler (WISC-R,DENVER 2...)uygulamaktadır.Mesleği konusunda son derece özverili bir uzmandır.Bir eğitimci olarak öncelikli olarak çocuklarla etkili iletişim kurmanın ilk basamak olduğunu düşünüyorum.Ergün Bey bu anlamda da başarılı bir psikologtur.Yönlendirdiğim öğrencilerimin korkuları,takıntıları ve çeşitli davranış problemleri üzerinde son derece önemli başarılar kaydetmiştir.İhtiyacı olan herkese öneriyorum.
     7 Beğeni    
Emel V.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2009
TavsiyeNo: 21312
Ergün Bey’den çevremdeki pek çok kişi tavsiye ettiği için bireysel tedavi almıştım. Gerçekten de alanında uzman, insan ilişkileri son derece sıcak, hoşgörülü, güven veren bir kişiliğe sahiptir. Sadece bireysel seanslarda değil her zaman her konuda destek sağlamıştır. Konuya olan hâkimiyeti ve bilgisiyle bana hayata nasıl bakmam gerektiği konusunda sağladığı yeni bakış açısıyla, hayatta her zaman negatiflerin olabileceğini ama bu negatifleri pozitife çevirmemizin bizim elimizde olduğunu, problemlerle nasıl başa çıkabileceğimizi, zayıflıklarımızla nasıl baş etmemiz gerektiğini gösterdiğin için sana çok teşekkür ederim. Her danışanının büyük bir memnuniyetle ayrılmıştır seanslarından. İyi ki varsınız.
     10 Beğeni    
Aymen
19.Mart.2009
TavsiyeNo: 21253
Mesleğindeki örnek teşkil eden davranışları ile Sayın psikolog Ergün İNCE yi kutluyorum.İşindeki başarı hastalarının tavırlarından gayet belli oluyor.Ve bundandırki başarısı gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşıyor.Zor bir işi bu kadar özenli ve insan odaklı yapan nadir insanlardan biri de odur. Bu nedendir ki herkesin faydalanabileceğini düşünüyorum, ve tavsiye ediyorum.Kesinlikle danışın size kesinlikle faydası olacaktır.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     14 Beğeni    

Ergün İNCE'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ergün İNCE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Hatice TOPÇU ERSOY
Dr.Psk.Hatice TOPÇU ERSOY
Hatice hanımla izmirde çalıştığım dönemlerde 1 yıl kadar birlikte çalıştık.Çalışma süresi boyunca çok iyi arkadaşlığımız oldu. Hatice mesleki açıdan s...
Adem ÖZER
Uzm.Psk.Dnş.Adem ÖZER
Dostum arkadaşım Adem özer'i yıllardır tanıyorum.özellikle sınav kaygısıyla ilgili yaptığı bilimsel ve akademik çalışmalarla bulunduğu camıada adından...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özgür Cad.Sistem Plaza No.18 D.4 Kavacık/Beykoz
İstanbul
Psk.Ergün İNCE internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(541) 680 29 92
(Saat: 10:00--22:00(Pazar Hariç)
Telefon 2 :
0(216) 680 29 77
(Saat:09:00--17:00(Haftasonu Hariç)
Telefon 3 :
0(541) 246 62 58
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1979
(45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniv.Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2003
(21 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ergün İNCE Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca İngilizce

Ergün İNCE Mesleki Videolar Videoları
-
psikolog, sınav kaygısı, psikoloji, anksiyete, manik depresif, depresyon, psikolog arama, obsesyon, panik atak, psikolojik destek, fobiler, şizofren, cinsel sorunlar, çocuk pisikoloğu, hiperaktivite, ilişki terapisi, alt ıslatma, çift terapisi, aile terapisi, beykoz pedagog, otizm, zeka testi, psikolog bul, gelişim testi, kavacık pedagog, stres, öfke yönetimi, evlilik terapisi, vajinusmus, wısc-r zeka testi, wısc-r testi, çocuk ve ergen, mental retardasyon, kavacık pisikolog, istanbuldaki psikologlar, anadolu yakası pisikolog, anadolu yakası psikolog, kardeş kıskançlığı, psikoterapi, sosyal fobi, kadıköy psikolog, pedagog, ünlü psikologlar, kadıköyde pisikolog, ergen psikolojisi, kavacık psikolog, beykoz psikolog, avrupa yakası psikolog, travma, kavacıkta pisikolog

23:51
Top