2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,989 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Fatma GÜLLÜOĞLU
Psikolog - Konya

Fatma GÜLLÜOĞLU Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi16 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

16

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Fatma GÜLLÜOĞLU Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

106
(%79.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Fatma GÜLLÜOĞLU'nun Tavsiye Ettigi Uzmanlar Fatma GÜLLÜOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Fatma GÜLLÜOĞLU'nun İletişim Bilgileri
Adres 1:
Hayat Ağacı
Ferhuniye Mahallesi Darüşşifa Sokak Alamdarhan İş Merkezi No:202 (Yıldırım Eczanesi Üstü) Selçuklu
Konya
((Numune Hastanesi Karşısı))
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji (2010 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Fatma GÜLLÜOĞLU Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sadiye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81584
Fatma hanımla yaklaşık bir yıl önce kendi araştırmalarım sonucunda tanıştık. Zor bir zaman diliminde, 10 aylık bir terapi sürecim oldu. Her açıdan bana sağladığı kolaylıklar ve terapilerde açtığı pencerelerle yaşadığım sıkıntıları büyük ölçüde aştım. Fatma hanım ve yardımcısı Sibel hanım her gittiğimde güleryüzle karşıladılar. Sanki sadece sohbet etmeye gidiyormuşum gibi hissediyordum. Bu da benim için bir güven oluşturuyordu. Terapilerde zaman zaman bir sonraki terapiye kadar yapmamda faydalı gördüğü şeyleri söyleyerek, zaman zaman da kendimin ne yapmam gerektiği noktasında durumu sezmeme yardımcı olacak tavsiyelerde bulunarak müdahaleci değil ama yollar gösteren bir anlayışla hareket etti. Benim açımdan en güçlü yönü kendini açmasıydı. 10 ayın sonunda psikolojik danışman değil de kıymetli bir abla kazandığımı hissediyorum. Hem bunun için hem de o süreçten sıyrılmamdaki katkısı için kendisine çok çok teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
M. Burak OLGUN Fotoğraf
Psk.Dnş.M. Burak OLGUN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72695
Psikolog Fatma GÜLLÜOĞLU ile master eğitimimizde tanıştık. Kendisi mesleğini severek yapan ve mesleğine saygısı olan, kendisini hem mesleki konularda hemde kişisel anlamda sürekli geliştirmeye çalışan bir uzmandır. Görüşlerine sıkça ve gönül rahatlığıyla başvurduğum özel bir meslektaşımdır. Böyle değerli bir meslektaşımla tanışmış, onunla beraber çalışma fırsatı bulmuş olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Yaşadığınız tüm olumsuz sıkıntı ve sorunlarda kendinizi anlaşılır hissettiren , size hem profesyonel hemde dostane bir terapi ortamı sağlayan bir terapist arıyorsanız Psikolog Fatma GÜLLÜOĞLU'nu kesinlikle tavsiye ederim..
     4 Beğeni    
Abdullah
4.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59589
Fatma GÜLLÜOĞLU... Abimin bir problemi üzerine birinin tavsiyesi ile tanıştım. Kendisiyle ben danışman olarak değil belki ama arkadaş, dost, kardeş olarak bir araya geldim ve hayatımda iyi ki tanımışım diyeceğim güzide insanlardan birisidir. Hani hayatınızda sadece sizinle sohbet etmesi için bile bahane aradığınız dostlar vardır ya işte Fatma Hanım da o dostlardan biri oldu benim için. Ve birkaç danışanı ile tanışma fırsatım oldu ve inanılmaz derecede çok seviyorlar, koşarak, güleryüzle geliyorlar. Fatma Hanım yüzündeki o tebessüm ve hiç bitmeyen enerjisi ile elinden gelenin en iyisini sizin için yapacaktır bundan hiç şüphem yok. Fatma hanım sizin için bir danışandan çok size bir arkadaş bir dost olacaktır. Tanışma fırsatınız olursa bana hak vereceksiniz. HAYAT AĞACI size ve sevdiklerinize de mutluluklar getirsin inşallah...
     10 Beğeni    
F.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57973
Fatma Hanım ile tanıştıktan sonra , kendim ve hastalığım ile ilgili pek çok düşüncem olumlu olarak değişti.Buda tabiki yaşam tarzımda da güzel değişikliklere sebep oldu.Hatta uzun zamandır yapmak istediğim ama bir türlü cesaret edemediğim bir konuda beni yüreklendirerek yeni adımlar atmamı sağladı. Herşeyden önce,herhangibir sıkıntılı durumda O'na heran için ulaşabileceğimi bilmem bile beni rahatlatmaya yetiyor.Eğer hayatınızda , tek başınıza aşamadığınız sorunlarınız var ise,mutlaka Fatma Hanım ile tanışmanızı ve yardım almanızı tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Gökhan
28.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57551
Öncelikle şunu söyleyebilirim ki mesleğim olan Radyo Tv program yapımcılığım ve sunuculuğumda birçok isimle tanıştım.Ama bu kadar mütevazi, ufku geniş, halden dertten anlayan ve yardımcı olduğu danışanlarından hayır duası alan başka bir isim tanımadım.Zordur radyo programcılığı, birçok ismi davet edersiniz ama alanında uzman bir isim değilse yanmışsınızdır.Ben öyle bir isimle tanışmışım ki kendimi çok şanslı hissediyorum.Çünkü hayır dualarına ben de ortak oluyorum. Pragram sonrasında kendisine ulaşıp memnun olan ve memnuniyet duygularını benimle paylaşan birçok dinleyicime müteşekkirim.Tavsiye ediyorum çünkü alanında uzman bir isim dolu dolu bir insan.Tavsiyeleri yaklaşımları modern bakış açısı ile ben daha şimdiden tekrar programıma davet etmek için yollar arıyorum.Çok yoğun çünkü harika bir insan çok değerli bir psikolog...kesinlikle tavsiye ederim.Bana da dua edeceksiniz.
     3 Beğeni    
Selma
21.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54059
Merhaba, Önceleri umutsuz, karamsar , hayattan bir beklentisi olmayan bir insandım taki fatma hanımla tanışıncaya kadar . Iyi kı onun la tanıştım. Onunla tanıştıktan sonra kısa süre içinde hayata dahir bakış açım değişti,kendime güvenim geldi.En önemlisi bana göre gerçek bir idol .ilerde onun gibi güleryüzlü, idealleri olan, saygı değer bir hanımefendi olmak istiyorum.. Gerçekten herşeyin hakkını veren, işini seven bir insan..Fatma hanıma ve ekibine cok tesekkur ederim.. Herkese tavsiye ediyorum..!
     7 Beğeni    
Zuhal USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54047
Fatma Hanımla tanışmamız kızım sayesinde oldu.Yani kızımın okulundaki PDR'cimiz bizi bir psikologla görüşmemiz için Fatma Hanıma yönlendirmesiyle oldu.Doğrusu önceleri tam olarak nasıl yardımcı olabilecekleri konusunda bir fikrim yoktu.Çünkü kızımın öyle çok belirgin,müzminleşmiş,kör düğüm olmuş belirli bir sıkıntısı yoktu.Ama birşeyler ters gidiyordu işte... Meğer PDR'cimizin amacıda sorunun müzminleşmesine izin vermeden ilerde bir kişilik sorunu haline gelmeden anne ve babasının farkındalığını sağlayarak en baştan halletmekmiş.Bir anlamda Koruyucu Hekimlik yani...Bu anlamda Zeki Saka Bey'e de iki kez teşekkür etmek isterim doğrusu.Birincisi bizi sorunların bir yumak olmasına izin vermeden ve kızımın özeline saygı gösterip bizi bir uzmana yönlendirdiği için;ikincisi ise Fatma Hanımla tanışmamıza vesile olduğu için. Fatma Hanıma her ne kadar kızım için gitmiş olsakta o bizim hayatımızdaki birçok şeye dair farkındalığımızı arttırdı.Hayatın güzelliğini,önemini çocukta olsa bir insanın saygı beklentisini,bildiğimizi sandığımız sabrı,kararlılığı,doğru bildiğimiz yanlışları,yanlış zannettiğimiz doğruları.... İşte bu farkındalıklar hayatımızı ve kızımızla olan ilişkimizi çok kolaylaştırdı ona gerçekten çok teşekkür ediyorum hem de en içten... Asistanı Sibel Hanıma da gösterdiği incelikten dolayı teşekkürler...
     9 Beğeni    
Şenay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52906
fatma GÜLLÜOĞLU bir tavsiye üzerine gittik ve çok memmun kaldık.Benim oğlumun dikkat eksikliği sorunu vardı.bizimle samimi içten ilgilendi.kendisi arkadaş canlısı güler yüzlü samimi tavırlarıyla bizi çok etkiledi.şu an oğlumun dikkat eksiliği neredeyse bitmek üzere bunu Fatma GÜLLÜOĞLU hanım efendiye borçluyuz.benim işim sebebiyle Konya dışında olmama rağmen sürekli telofonlarımıza sabırla cevaplayıp yardımcı olmuştur.işini ciddiye alan güleryüzlü bizim çok memmun kaldığımız ve herkese tavsiye edeceğim bir psikolog herkese tavsiye ediyorum
     12 Beğeni    
Cancan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52342
Sabah kalktığınızda sağdan kalkma telaşınız yoksa,bir ağlarım bir gülerim sanma senden vazgeçerim triplerinde değilseniz :)bu macunu kim ortadan sıkıyor diye boş evde isyan çıkarmıyorsanız artık,ve en önemliside neden ben diye sormuyorsanız kendinize.Bilin ki işin içinde O'nun eli vardır ve elinin değdiği yerde bunalımların ve huzursuz uykuların yeri yoktur..O psikologtan ziyade benim için her şey..Abla,arkadaş,dost...O benim hayatımdaki en büyük şanslarımdan biri..Her şey için ona yürekten teşekkür ediyorum..
     30 Beğeni    
Ahmet ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52295
Fatma hanım ile oğlumun kreşi sayesinde tanıştım. oğlumun tedavi sürecinde Fatma hanım sayesinde çok kısa bir sürede sonuca ulaştık.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisi psikoloji konusunda tam bir profesyoneldir.hem hayata bakışı hem bulunduğu tavsiyelerle kişilerin hayata bakış açısına bir yön veriyor.Fatma hanımın hakkında methiyeleri duyduğum zaman karşımda daha büyük birisini bekliyordum ama terapiden kısa bir süre geçtikten sonra yaşına göre kendini çok daha fazla geliştirdiğinin farkına vardım. Kendisine iş hayatı boyunca başarılar dilerim.
     9 Beğeni    
Özcan Dalgıç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51395
Fatma Güllüoğlu ile Minik İstikballer kreşini ziyaretinde tanıştık. İlk görüşmemizde edindiğimiz intiba çocuklarımızı ve ailelerimizi rahatlıkla yönlendirebileceğimiz bir psikolog intibası uyandırdı. Daha sonra kendileri ile Konyatv'de yayınlanan Çocuk ve Aile programında uzun süre konuk ettik. Tv Programında verdiği bilgiler ile hem izleyicileri hem de bizleri çok güzel bilgilendirmiştir. Bilhassa Okul Öncesi kurumları ve okul öncesi çocuklarını çok iyi tanıdığını ve onlarla iletişim kurduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Veli toplantılarımızda vermiş olduğu konferanslarda, öğretmenlerimize yapmış olduğu eğitim seminerinde, velilerimizi danışan olarak yönlendirmelerimizde memnun kaldığımızı belirtir, çalışmalarında başarılar dilerim.
     11 Beğeni    
Mümine
17.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50480
merhaba ...8 yıl önce henüz arkadaşım Fatma Güllüoğlu danışman olma yolunda ilerlerken yanındaydım o yolda.Ne diyebilirim ki gülümseyerek hatırladığım onca günün üstüne arkadaşımın şimdi burada olması onur verici....Güleryüzü,sakinliği ve samimiyetiyle birçok kişinin yüzünü güldürüp huzur verdiğinden hiç şüphem yok kesinlikle konya için büyük fırsat kıymetinin bilinmesi dileğiyle...ya da başka türlü anlatayım arkadaşımı.... yaşıyoruz öylesine... gözlerimiz bağlı, nerde bir çukur varsa içindeyiz, ve nerde bir çıkıntı varsa ona takılmakla meşgulüz... hep biz haklıyız, ama haksız kim hiç bir fikrimiz yok. kimle konuşursak konuşalım, konu mutlaka devrin kötülüğüne, yıpranmış dostluklara, çürümüş değerelere uğrar. suçlar dururuz hayatı, suçladığımız hayatın bir parçası olduğumuzu fark etmeden. çürümüş değerlerin aslında çürümediğini, gerçek dostların/dostlukların yıpranmadığını/yıpranmayacağını iddia edenlerde yok değildir aramızda. onlar tarih öncelerinden gelen bir inançla savunurlar inandıkları şeyleri. ne bileklerinde güç nede ellerinede bir delil vardır... ben inanıyorum... ve benim bir delilim var... teşekkürler dostum...
     17 Beğeni    
S.S
22.Mart.2012
TavsiyeNo: 49618
Fatma GÜLLÜOĞLU... Mesleğini çok severek yapan,kaliteli olmayı tercih eden,güler yüzlü,anlayışlı,insanlarla iletişimi kuvvetli yani mükemmel diyebileceğim bir dost,bir arkadaş ve tabi ki işinin uzmanı bir psikolog...Fatma Hanım Boğaziçi Psilokoloji mezunu,alanında tam bir uzman...Hayatına küsmüş ,hiçbir şeyden mutlu olamayan, içine kapanan, özgürce kendini ifade edemeyen, konuşmaktan çekinen, yüzünde gülümseme ifadesini kaybeden birçok danışanın Fatma Hanımla birlikte çok yol katettiklerini görmek insanların yüzüne o kaybolan gülümsemeyi kazandırması ve Fatma Hanıma koşarak gelen sevgi dolu çocukları gördüğümde hem bir insan hem de bir anne olarak hayata bakış açım değişti.Fatma Hanıma çok teşekkür ederim hayattaki onca sıkıntının altında bana mutlu olmayı gösterdiği için...Konyalılar içinde büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Ayrıca ''Nefes Gelişim Akademisine'' de teşekkür borçluyum beni Fatma Hanımla tanıştırdığı için...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     20 Beğeni    
Merve
14.Mart.2012
TavsiyeNo: 49352
Merhaba, Fatma GÜLLÜOĞLU ile Nefes Gelişim Akademisinde Nilgün Hanım vasıtası ile tanıştık ve ziyaretlerim sürecinde kendisi ile bir çok mesleki paylaşımımız oldu. Alanındaki derin birikimleriyle dikkatimi çekti. Kendisi Depresyon,Dikkat Eksikliğive Hiperaktivite Bozuklluğu,Obsesif Kompulsif Bozukluklar,Aile ve Evlilik Danışmanlığı,Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı v.b. konularda danışanlarına profesyonel destek sağlamaktadır.Sakin ve güven veren tavrı da danışanlarına olan yaklaşımını göstermesi açısından çok önemli bir detaydı benim için...Benim olduğu kadar danışanlarınında dikkatini bu yönüyle çekiyor sanırım... Başarılar ve kolaylıklar diliyorum..
     20 Beğeni    
Yavuz Gül
29.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48865
Fatma GÜLLÜOĞLU ile Nefes Gelişim Akademisinde tanıştım. kendisi psikoloji alanınna son derece yetkin. dikkat eksikliği ve hiperaktivite, depresyon, OKB, aile danışmanlığı ve daha bir çok problemle çalışıyor. Kendisi Boğaziçi Psikoloji mezunu, konyada psikoterapi anlamında işi bilimsel çerçevede yürüten sayılı psikologtan birisi. İnsanlarla son derece güzel iletişim kurabilen işini kaliteli yapmaya çalışan bir psikolog kendisi. Psikolojik problem yaşayan konyalılar için çok yerinde bir fırsat Fatma GÜLLÜOĞLUNUN konyada olması.
     25 Beğeni    
Fatma KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39439
hayatımın en zor günlerinde kendisi ile tanışma fırsatı buldum. o kadar önemli katkıları oldu ki... çok uzun bir tedavi süreci olmasa da işin profesyoneli olduğu için kısa zamanda sorunlarıma çözüm buldum. kendileri hem çok iyi bir danışan hem çok iyi bir pisikolog hemde çok iyi bir dost, arkadaş.... konya"da böyle bir imkanın olması çok önemli... birde sorunları biriktirmeden çözmeli... insanın sürekli gidebildiği bir danışanı olması gerekiyor... özellikle yoğun ve stresli bir hayatımız var ise... Fatma Gülloğlu"nu herkese tavsiye ediyorum...
     51 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hayat Ağacı
Ferhuniye Mahallesi Darüşşifa Sokak Alamdarhan İş Merkezi No:202 (Yıldırım Eczanesi Üstü) Selçuklu
Konya
((Numune Hastanesi Karşısı))
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(332) 351 28 88
Telefon 2 :
0(554) 959 99 55
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2010
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Fatma GÜLLÜOĞLU Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Fatma GÜLLÜOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-

23:02
Top