2007'den Bugüne 75,634 Tavsiye, 24,808 Uzman ve 17,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Derya ÇİÇEK

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Derya ÇİÇEK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Derya ÇİÇEK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDerya ÇİÇEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Derya ÇİÇEK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoş geldiniz...Çocugunuz aslında kendi gizemli dünyasından size pekçok ipuçları verir;oynadığı oyunlardan,çizdiği resimlerden çocuğunuzun duygusal ihtiyaçları ve psikolojisiyle ilgili pekçok şey anlayabilirsiniz.Bu farkındalıkları birlikte keşfetmek; Mutlu bir aile ve Mutlu çocuklar için sizlerin hizmetindeyim.Ruhunuzun ve yaşamınızın huzurlu olmasını dilerim...

Derya ÇİÇEK Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile ve Çift Danışmanlığı

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ YÖNTEMİ İLE;

Bireysel Terapi
Kaygı ve anksiyete bozuklukları
Travma ve Travma sonrası Stres Bozukluğu
Depresyon Tedavisi
Panik Bozukluk
Korkular ve Fobiler
Sosyal fobi,Sosyal Anksiyete Bozukluğu
Takıntılar-Obsesyonlar-OKB

ÇOCUKLARLA OYUN TERAPİSİ

Çocukluk Dönemi Sorunları:

Alt Islatma
Tırnak Yeme
Okula Uyum Sorunları
Çekingenlik
Boşanma ve Kayıp Sonrası Çocuk Danışmanlığı
Kayıp ve Yas Süreci
Anksiyete
Güven Eksikliği
Sebebi Anlaşılamayan Baş ve Karın Ağrıları
Aile İçi Şiddet
Saldırganlık
Davranış Problemleri
Tikler
Kardeş Kıskançlığı
Fobiler

Stres ve Stres Yönetimi

Sınav Kaygısı ve Başaçıkma Yolları

Ergen Danışmanlığı

Öfke Kontrolü

Derya ÇİÇEK Özgeçmiş CV Psk.Derya ÇİÇEK'in Özgeçmişi
Derya ÇİÇEK orta ve lise öğrenimini Konya KaratayAnadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra 2006 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur.Üniversite eğitimi sırasında Ankara GATA-Psikiyatri bölümünde de staj eğitimini tamamlamıştır.Üniversiteden mezun olduktan sonra Adalet Bakanlığı'na bağlı olarak 6 yıl uzman psikolog olarak çalıştı.Bu dönemde çocuk ve ergenlere yönelik Adalet bakanlığı-UNICEF ortak projelerinde görev aldı.Ayrıca Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde tutuklu ve hükümlü bireylerin topluma kazandırılması ve yeniden suç işlemelerini önlemeye yönelik psikososyal destek çalışmalarında bulundu.Bu süreçte pek çok farklı vaka ile çalıştı.Aileleriyle de görüşmeler yaparak aile eğitim seminerleri düzenledi....[Devamı...]

Derya ÇİÇEK Tavsiye Yazıları Derya ÇİÇEK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Fatih UĞUR Fotoğraf  Psk.Dnş.Fatih UĞUR
Konya - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-04-2018
 TavsiyeNo: 103389
Psikolog Derya hanımla, Konya Özel Optimum Aile Danışma Merkezi'nde birlikte çalışmaktayız. Kendisi mesleğini çok seven ve alanıyla ilgili sürekli kendisini geliştiren bir uzman. Özellikle çocukluk dönemi sorunları ile yoğun olarak çalışmakta ve olumlu sonuçlar almaktadır. Çocuklarla bilişsel davranışçı terapi ve oyun terapisi gibi teknikler uygulamaktadır. Çocuk psikolojik danışma alanında sürekli kendisini yenilemekte ve mesleki bilgi ve becerilerini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Konyada psikolog arayan herkese Derya hanımı tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Mürüvet (Danışan)
 IP: 178.233.34.LZ

14-04-2018
 TavsiyeNo: 103272
Derya hanim öncelikle cok anlayisli ve gayet sabırlı.. Güleç yüzlü bana belki yasimdan dolayi bir abla gibi davranmasi ona daha hizli isinmami sağladı.. Bunun icin ona cok tesekkur ediyorum baslayali 2 seans olacak ve cok memnunum. Onun sayesinde icimde celistigim bazi seyleri cozmeye basladim. Zamanla zaten sizr yol gosteren derya hanim ve siz o yolu kendiniz aciyorsunuz buda bence bi danışmandan gelen en guzel yöntemlerden biri Derya hanimi tüm danisman arayanlara oneriyorum..
     Beğenin    

 Esma (Danışan)
 IP: 95.183.198.YB

16-05-2017
 TavsiyeNo: 96714
Derya hanımı ilk internetten psikolog arayışı içerisindeyken görmüştüm öncelikle bayan oluşu ve ofisi bana çok yakın olduğu için çok cazip gelmişti. İlk ve her görüşmelerimizden sonra işte aradığım psikolog diyebilirim. Benim yıllardır kendime bile anlatamadığım olumsuz bir çok şeyi kendine özgün uslubu ile analata bilmemi sağladı. Yani aslında kendisinin bana söylemek istediği şeyleri sorular eşliğinde benim söyleyip sonuca varmamı sağlıyor bu kesinlikle seanslardaki en önemli maddelerden biri. Kesinlikle işinin ehli ve olayları çok iyi analiz edip dengeleye biliyor.. Her seanslardan sonra kendimi çok rahatlamış vede çok iyi hissettirmeme vesile oluyor. Ben çok memnun olmakla birlikte dahada nice görüşmelerimize diyorum.
     2 Beğeni    

 Ayşe ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.183.198.YFY

22-02-2017
 TavsiyeNo: 94778
Derya Hanımı tavsiyediyorum. com da buldum. Kendisinin mesleki tecrübesini inceledim.Alanında farklı iş tecrübesinin olması bireysel terapi almama vesile oldu. Ayrıca Derya Hanım danışanlarına aile dostu gibi davranmaktadır. Yani bir abla gibi oluşu, gelemediğimiz zamanda araması terapiye gitme isteğimi kuvvetlendirdi. Kısa zaman dilimi içerisinde kendisinden istifade ettim ve farkındalık seviyemi artırdı. Tavsiyeleri doğrultusunda sabırla daha da iyi olucağıma inanıyorum. Derya Hanımın bir sonraki terapiye kadar ödevler vermesi hoşuma giden bir yönüydü. Değişiceğime ve yaşadığım ruhsal sıkıntıdan kurtulucağıma inancımı artırdı. Bireysel danışmanlık almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Meryem ilikci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.96.214.YFJ

30-09-2016
 TavsiyeNo: 90614
Duygu ve düşüncelerinizden dolayı yargılamadan güvenli bir ortamda profesyonel bir destek almak isterseniz kesinlikle derya hanımı tavsiye ederim. İçtenliği sıcak kanlılığı,güler yüzü ile işini profesyonelce yapan biri.Aldığı eğitimı ve işini çok severek yapması zaten size olumlu bir şekilde yansıyor.İçinden çıkamadiginiz her ne sorununuz varsa bunu rahatlıkla anlatabilir, nasıl bir yol izlemeniz konusunda sizi en doğru şekilde bilgilendireceğine emin olabilirsiniz
     2 Beğeni    

 yavuz çiçek (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.197.169.YL

29-06-2016
 TavsiyeNo: 89022
Meslek ve cocuk sevgisi bu kadar yogun,kendini mesleğinde hep bir adım daha ileriye götürmek için sürekli kendini geliştirmeyi amaçlayan gerçek anlamda cok çalışan hayatımda gördüğüm ender kişilerden birisi olarak diyebilirim ki Derya Hanım gerçekten iyi bir Psikolog ve çevresince çok sevilen, saygı duyulan, iyi bir İNSAN.Danışanlarından aldığı güzel tepkilerle mutlu olan, zorlukları yenmeyi seven inatçı ve akılcı yaklasımları onu farklı kılmakta.Sırdaş, güleryüzlü ve prensipleri olan iyi bir psikolog arıyorsanız kesinlikle doğru kişidir Derya hanım .Özellikle aile ve çocuk alanındaki eğitim ve birikimleri Konya'daki çocuk ve aile terapisti talebine cevap verebilecek nitelikte olup hiç düşünmeden gidebilirsiniz derim.Kendisine iş ve sosyal hayatında başarılar dilerim.
     3 Beğeni    

Nazlı ÇALIŞKAN Fotoğraf  Nazlı ÇALIŞKAN
Konya - Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisans Mezunu
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

22-06-2016
 TavsiyeNo: 88837
derya hanım mesleki deneyimi donanımı olarak tavsiye edeceğim birlikte çalıştığımız bir uzman arkadaşımdır. Yaşadığınız sorunlar karşısında boğulmak yerine nefes alıp sağlıklı adımlar atacağınız yolda derya hanım size eşlik edebilecek doğru bir rehberdir. Kendisiyle aynı üniversiteden mezun olduğumuz için mesleki bilgisinden sizlere faydalı olacağı inancındayım başarılarının devamını dilerim.Çocuklarınızda yaşadığınız sıkıntılara yönelik oyun terapisi ile konya da çok güzel sonuçlar almayı hedeflemektedir ve başarılı olacağına inanıyorum.
     4 Beğeni    

 Samet mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.20.YCJ

16-06-2016
 TavsiyeNo: 88698
Derya hanımı tanımadan önce sosyal korkuları olan bir insandım yapmak istediklerimi yapamaz bu yüzden kendimi işe yaramaz ve mutsuz hissederdim. Derya hanımın yol göstermesi ve tavsiyeleri sayesinde bu korkularımın azaldığını farkettim artık daha rahatım işini gerçekten çok iyi yapan bi uzman güler yüzlü samimi bir insan her konuda yardımcı oldu herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız ben çok memnun kaldım kendileri ile çalışmaktan.
     2 Beğeni    

Derya ÇİÇEK'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRK PSİKOLOGLAR DERNEĞİ

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİLER DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Küçük İhsaniye Mah.Hüsn-Ü Aşk Sok.Bezirciler İş Merkezi.Kat:3 No:304
Konya  
(Katlı Otopark Karşısı Garanti Bankası Üstü)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(545) 454 24 00
(saat 09:00-19:30 arası)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1980
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Konya
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2006
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Derya ÇİÇEK'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Derya ÇİÇEK'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Derya ÇİÇEK Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

konya psikolog, aile danışmanı, konyada psikolog, evlilik danışmanı, çocuk psikoloğu, konya çocuk psikoloğu, oyun terapisi, travma, ergen danışmanı, yeme bozuklugu, çocuk danışmanı, alt ıslatma, panik atak, okul fobisi, depresyon, sınav kaygısı, sosyal anksiyete, boşanma ve çocuk, fobi, sağlık anksiyetesi, konya çocuk psikolog, psikolog konya, çocuk oyun terapisi, yetişkin danışmanlığı, kaygı bozuklugu, davranış problemi, tırnak yeme, çocuklarda özgüven, özgüven, panik bozukluk, bağımlı çocuk, çocuklarda problem davran, ergenlik ozellikleri, ergenlik davranışları, ergenlerle iletisim, yetişkin terapisi, bireysel terapi, sosyallesme, sosyal fobi, anksiyete, çocuk terapisi, ergen terapisi, genç terapisi, fobiler, davranış bozuklukları, evlilik problemleri, cinsel problemler, psikolojik testler, çocuk testleri, resim analizi


18:32
Top