TavsiyeEdiyorum.com
TavsiyeEdiyorum.com  
.com
Arama : | Site İçi Arama

Yeni Tavsiye Ekleyin!


Şanver YEREBAKAN
Uzman Psikolog - İstanbul
Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist ( Yetişkin ve Çift )

Şanver YEREBAKAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi87 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Şanver YEREBAKAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

87

[Uzm.Psk.Şanver YEREBAKAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şanver YEREBAKAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

86
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
-

Şanver YEREBAKAN Web Sitesi Üyemizin Önerdiği Siteler
psikoterapim.com
Psikolojik rahatsızlıklar hakkında genel açıklamaların bulunduğu, psikoloji ile ilgili makalelerin yayınlandığı ve sunulan psikoterapi hizmetleri hakkında tanıtıcı bilgilerin yer aldığı bir sitedir. Psikoterapi süreçlerine ilişkin bilgi almak amacıyla aşağıda belirtilen numaradan bize ulaşabilir yada site üzerinden mesaj atarak sorun alanınıza ilişkin bilgilendirme yapabilirsiniz...

Şanver YEREBAKAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Aile ve Çift Terapisi
- Yetişkin Bireysel Terapisi
- Ergen Terapisi
- Cinsel Terapi
- İlişki Problemleri
- İletişim Problemleri
- Evlilik Sorunları
- Kaygı Bozuklukları
- Yaygın Anksiyete Bozukluğu
- Sosyal Fobi
- Özgül fobi
- Obsesif Kompulsif Bozukluk
- Sınav Kaygısı
- Panik Atak
- Depresyon
- Narsistik Kişilik Bozukluğu
- Borderline Kişilik Bozukluğu
- Şizoid Kişilik Bozukluğu
- Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu
- Kaçıngan Kişilik Bozukluğu
- Cinsel İşlev Bozuklukları (Erken Boşalma, Sertleşme Problemleri, Vajinismus, Cinsel İstek Bozuklukları, Boşalma ve Orgazm Bozuklukları)

Şanver YEREBAKAN'in Makaleleri Şanver YEREBAKAN Tarafından Hazırlanan Makaleler:
 • Mutlu Evliliği Keşfetmek
 • Terkedilme Depresyonu
 • Stres Nedir ? Baş Etme Yöntemleri Nelerdir ?
 • Sınav Kaygısıyla Başetme Yolları !!
 • İletişim Prangalarından Kurtulmanın Yolu : Empati !!!
 • Sosyal Fobinin Paradoksları
 • Kim Korkar Evlilikten ?
 • Savunma Mekanizmalarının Kişilik Gelişimine Etkisi

 • Şanver YEREBAKAN Tavsiye Yazıları Şanver YEREBAKAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

  Tunahan UZUN Fotoğraf  Psk.Dnş.Tunahan UZUN
  Samsun - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  26-08-2012
   TavsiyeNo: 53362
  Şanver Bey ile ilk tanışmamız 2009 yılında aynı işyerinde çalışmamız sayesinde oldu. İş arkadaşlığımız zamanla onun çevresine hep pozitif bir enerji yayması, güleryüzlülüğü sayesinde güçlü bir dostluğa dönüştü. Ruh Sağlığı alanında çok başarılı olduğunu düşündüğüm bir meslektaşım olarak, güçlü analizleri, ince tespitleri ve takdire şayan tahlilleriyle hep dikkatimi çekmiştir. Psikolojik Yardıma ihtiyacı olan yakın çevreme gözüm kapalı tavsiye edebileceğim değerli bir Ruh Sağlığı Uzmanı, çevresinde sürekli olumlu bir etki bırakan değerli bir dost, iyi bir analizan olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.
  23 (%96) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Ümit KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.247.190.YBD

  22-12-2015
   TavsiyeNo: 84324
  Çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım, yaklaşık 1 yıl süren ve biten terapiler sonucunda uzman desteğine ihtiyaç duyanlara şiddetle tavsiye edebileceğim, halihazırda aynı arkadaşıma danışmanlık yapmaya devam eden, alanına hakim, genç ve başarılı psikoterapisttir. Benimle ilgili çalışmalarında sistem şöyle işledi: Önce hikayemi dinledi. Sonra özet bir psikoloji eğitimini müteakip terapiler başladı. Seanslarda genel olarak ciddi, yeri geldiğinde esprilidir. Zaman zaman ödevler verir. Kendisinden çaktırmadan kopyaladığım taktikler sayesinde artık kendi kendime terapi yapabiliyorum.
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   SÜMEYYE TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 212.175.130.Z

  09-03-2015
   TavsiyeNo: 76846
  hayatım boyunca bir psikolog dan yardım almayı istediğim bir süreç de tanıdım Şanver Yerebakan'ı.. ve o gün hiç tanımıyordum kendisini o an için ikametime yakın olması beni yönlendirdi ona ama sonrasında iyi ki böyle bir karara varmışım dedim, bir insan her seans gittiğinde bu kadar rahatlar ancak. her seans çıkışı şanver beyin benimle paylaştıkları hayatımda o kadar yer aldı ki tüm çevrem de bendeki bu değişikliği kısa bir sürede farketti. benim sınırlarımı o kadar iyi anladı ki o kadar büyük moral oldu ki bana hayatım boyunca, teşekkür edeceğim profesyonel bir insan.. çok iyi bir hekim. herkese tamamiyle tecrübe etmiş biri olarak tavsiye ediyorum.
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   İlayda A. (Danışan)
   IP: 5.46.200.LB

  10-12-2013
   TavsiyeNo: 64659
  Hayatımda geçirebileceğim en büyük acılardan birini geçirdiğimi ve bunun bir daha hiç düzelmeyeceğimi , kimsenin beni anlayamacağını ve bir yarımın hep boş kalacağını düşünerek hayatın tadını alamıyorken Şanver Bey ile geçirdiğimiz tek bir seansla bile daha rahatlamış ve bu işin üstesinden gelebileceğimi anladım. Artık yalnız değildim ve beni anlayan bana yardım edebilecek bir kimse vardı. Ona ne kadar teşekkür etsem de az. Gerek anlayışı gerek kurduğu mükemmel empati başarısıyla size o da mı bu acıyı yaşıyor diye düşünürken bile bulabilirsiniz kendinizi. Gerçekten işinde oldukça başarılı ve gözüm kapalı herkese tavsiye edebileceğim bir terapist. Tek seansından sonra bile hayatınızın o boğucu halinden kurtulup yaşamaya devam edebileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten Şanver Bey'i tanımanın ne kadar büyük bir şans olduğunu anlayacaksınız.
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Emine (Danışan)
   IP: 88.242.25.BZ

  29-07-2015
   TavsiyeNo: 80405
  Merhaba, Şanver bey ile sıkıntılı bir dönemimde karşılaştım. Birçok girişimimin başarısızlıkla sonuçlandığı, kendime güvenimin neredeyse yok olduğu, hiçbir işe yaramadığım düşüncesine sahip olduğum bir dönemde, arkadaş tavsiyesi ve çeşitli araştırmalar sonucunda Şanver Beye ulaştım. Bu yaşıma kadar psikolojik destek hiç almamıştım, bana yararı olacağı konusunda tereddütlerim, ikilemlerim vardı. Ancak, onun samimi tavırları, profesyonelliği ve sorduğu sorular, yaptığı konuşmalarla hem çelişkilerim geride kaldı hem de kendime dair inancım arttı. Şimdi daha mutlu ve huzurluyum. Kendisine, desteği için teşekkür ediyor, eğer psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa, Şanver beyi tavsiye ediyorum.
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Beyza (Danışan)
   IP: 78.185.1.CJ

  18-01-2015
   TavsiyeNo: 75161
  Ben Şanver yerebakanın sınav döneminde desteğini almıştım.Umutsuzluk ,kaygı ve üzüntülerimin,olumsuz düşüncelerimin bende yarattığı stresi altında bocalarken hayatımın bu karışık ve zor döneminde bana getirdiği çözüm önerileri,daha farklı bakmamı sağlayan pratik,anlaşılır ve etkili anlatımıyla beni rahatlattığı ve anlatmakta eksik kaldığım yönlerimde bile empati kurup beni anladığı ve en bunaldığım anlarda bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim.samimi,rahatlatıcı ve keyifli konuşması beni rahatlattı.sınav dönemimdeki desteği beni önemli ölçüde etkiledi.Geçirmiş olduğum bu dönemde ben de pozitif izler bırakan Şanver Yerebakana teşekkürler.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Başak TANRIVERDİ Fotoğraf  Psk.Başak TANRIVERDİ
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  27-05-2014
   TavsiyeNo: 69016
  Şanver Bey ile Klinik Psikoloji yüksek lisans programında tanıştığım ve arkadaşlığımızı iş hayatında da sürdürme fırsatı bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Sıcakkanlılığı, yardımseverliği ve içtenliğiyle arkadaşlık ve meslek ortamımızda kendisinden çok şey öğrendik. Teorik bilgisine, etik kurallarına ve pratik uygulamalarına baktığımda mesleki yeterliliğine ve kendisine hayran olmamak mümkün değil. Kendini geliştirmekte sınır tanımayan, çalışkan, kendini tamamen Psikoloji alanına adamış olduğunu gördüğüm Şanver Bey'in alanda çok isim yapacağına ve kendisini en yüksek yerlerde göreceğimize eminim. Çok içten olarak belirtmek isterim ki meslektaşlığımızı ve arkadaşlığımızı bir kenara bırakırsak kesinlikle danışan olarak karşısına oturmak istediğim nadir insanlardan birisidir Şanver Bey. Kesinlikle ve kesinlikle herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Güleryüzlülüğünü, insanlığını ve meslek adabını asla bırakmayacağı başarı dolu yıllar diliyorum kendisine. Sevgi ve saygılarımla...
  6 (%86) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   queenhakan (Danışan)
   IP: 176.88.149.YF

  15-09-2013
   TavsiyeNo: 62915
  Merhaba ben hakan sanver beyden bir senedir tedavi goruyorum vede her seans sonrasi bir degisiklik daha oluyo kendisiyle ilk basladigimizda tedaviye kendimden sogumus hayattan kopmus hic bir baglantim yokmus gibi yasamaya calisiyordum ama suan tedaviden sonra hayata daha sıkı baglanarak yasamanin sevmenin ailenin arkadaslarin ne demek oldugunu bana gosterdi bu sure zarfinda ben gunler gectikce degistim ve suan sonuc ortada herkeze gonul rahatligiyla tavsiye edebilecegim mesleginde basarili meslegini seven ve hastalarini bi hasta degil bir arkadas gibi empati kurabilen bi insan ben hala devam ediyorum terapilere herkeze tavsiye ediyorum sıkılmaniza gerek yok hersey acik ve net konusabileceginiz bi doktor Size iyi gunler diliyorum sanver beyede mesleginde basarilar diliyorum
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   yıldız (Danışan)
   IP: 94.121.43.ZC

  01-10-2012
   TavsiyeNo: 54337
  Merhaba,ben Şanver Bey'e bir tanıdığımın tavsiyesi ile başvurdum.Çevremde oluşan bazı olaylardan dolayı ciddi psikolajik sorunlarım vardı.İlk görüşmeye gitmeden önce bir faydasını göreceğimi sanmıyordum ama tanıdığımın ısrarı üzerine gittim.En yakınımdakiler beni anlamazken bir yabancının beni anlaması,benim kendimi başkasına anlatmam biraz zordu.Ama açıkçası hiçte düşündüğüm gibi olmadı;samimiyeti,güler yüzü,sizinle kurduğu empati ve sabrıyla gayet içten bir sohbet şeklinde geçti görüşmelerimiz.İyi ki tanıdığımı dinlemişim ve iyi ki Şanver Bey ile tanışmışım.Ondan aldığım danışmanlık yardımı sayesinde şuanda hayata bakış açım değişti.Özetle huzurlu,mutlu ve her şeyden önce yaşaman tüm olumsuzluklara karşı güçlüyüm.Terapistime yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim,kesinlikle memnun kalacaksınız..
  14 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Hilmi ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 85.96.44.YC

  28-01-2013
   TavsiyeNo: 57554
  Şanver Bey'le ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım.Çok kötü bir dönemden geçiyordum .Ailevi ve iş ile alakalı problemlerim vardı. Hayattan o kadar çok sıkılmıştım ki , kapanıp bir yerlerde yalnız yaşamak istiyordum.Hiç işe yaramayacağını düşünmeme rağmen arkadaşımın ısrarı sonrası seanslara gelmeye başladım.Sıkıntılarıma ve problemlerime o kadar iyi cevaplar sağladı ki , 4 seansın sonunda hayattan tekrar lezzet aldım.Hayattan tamamen kopmuş biriyken , şimdi evlendim ve hayata sıkı sıkıya tekrar tutundum.Kendime çok güzel bir iş buldum.Eğer sizde benim gibi umutsuz bir vakaysanız , kesinlikle ümitsizliğe kapılmayın.Terapiler hayatınızı değiştirecek.
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Psk.Dnş.Feyzullah SALMAN (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 31.140.119.YCY

  30-08-2012
   TavsiyeNo: 53491
  Şanver daha ilk karşılaşmanızda pozitif enerji aldığınız ve güven hissettiğiniz ender insanlardan biri. Onunla tanışmamız bir arkadaş topluluğuyla yediğimiz yemekte oldu. Kısa sürede samimi olduk ve iyi bir terapistin karşıdakine hissettirdiği güven duygusundan olsa gerek kendimle ilgili bir çok şeyi rahatça paylaşabildim. Bitmek bilmeyen enerjisi, coşkusu, öğrenmeye olan azmi, genç yaşına rağmen mesleki yetkinliği ve başarısı takdire şayandır. Çok değerli arkadaşımı, meslektaşımı psikolojik sorunlarına çözüm bulmak için iyi bir terapist arayan herkese içtenlikle tavsiye ederim...
  20 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   özlem (Danışan)
   IP: 5.46.165.ZJB

  25-12-2014
   TavsiyeNo: 74482
  Tek cümleyle evliligimi kurtardı diyebilirim gerek bireysel gerek çift terapisinde olsun çok başarılı.bize eş olmak nedir onu öğretti ve çocuğumuzu nasıl yetiştimemiz konusunda da oldukça yardimci oldu.samimiyeti ve seans dışında da yardımcı olması bize çok iyi geldi.kesinlikle maddi amaç gütmeyen doktorun tek çıkarı hastalarının mutlu olması.genç yaşta bilgisi oldukça yüksek ve kendini geliştirirken hastalarına da bilgisinden yansımalar hissettıriyor.başarı yolunun açık olsun dileğiyle!
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Necdet DÖNMEZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Necdet DÖNMEZ
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  25-01-2013
   TavsiyeNo: 57477
  Şanver Beyle aldığımız eğitim dolayısıyla tanıştık. Kendisi işine değer veren daima profesyonelce çalışan ve üst düzeydeki merak duygusuyla daima kendini yenileyen bir uzmandır. İçten ve samimi tavırları ile karşısındakine güven veren bir yapıya sahiptir. Alandaki yeni gelişmeleri sürekli takip etmekte kendini yenilemekte ve danışanlarına öğrendiklerini çok rahat aktarabilmektedir. Tereddüt etmeden psikolojik yardım alınabilecek deneyimli ve alanına hakim bir uzmandır. Yardıma ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla Şanver Beyi tavsiye ediyorum.
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Kaya NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 5.46.169.Z

  11-01-2013
   TavsiyeNo: 57014
  Herkese merhaba, Kırklareli'de Türkçe Öğretmenliği yapıyorum. 8.sınıf ergen bir öğrencimde çok ciddi uyumsuzluk, akranlarına karşı şiddet ve kendini ispatlamaya yönelik kendine zarar verme problemleri vardı.Yunus okulda çekilmez bir hal almıştı ve ne yazık ki disiplin cezası uzaklaştırma vs. hiçbiri kar etmiyordu. Güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesiyle öğrencimin Velisini Şanver Bey'e yönlendirdim.Kıklareli küçük bir il olduğundan bu konuda profesyonel destek bulmak zor. İlk başta gitmek istemeyen ve şiddetle karşı çıkan Yunus'u zorla da olsa ilk görüşme için ikna ettik. İlk görüşme problemsiz geçti. İkinci görüşmeye sıra geldiğinde ilginçtir istekli değildi ama karşı da çıkmadı terapiye gitmeye. Lafı uzatmayayım terapilere düzenli devam etti ve çok güzel kalıcı sonuçlar elde ettik. Anne babasının bir ömür boyu duasını alacağım galiba. Ha bu arada birkaç terapiden sonra Şanver Bey'in nasıl biri olduğunu sormuştum Yunus'a: "Kafa Adam Hocam" demişti. Zaten Yunus gibi bir öğrenciye ancak böyle tarif edilen biri yardımcı olabilirdi. Bir denizyıldızını daha yaşama döndürmeye yardımcı olduğu için Şanver Bey'e ve emek harcayan herkese teşekkürler. Kalın sağlıcakla...
  6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Mevlüt (Danışan)
   IP: 85.97.2.YFB

  09-12-2012
   TavsiyeNo: 56112
  Şanver beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendisi bazı sorunlarımın analizinde ve çözümünde bana yardımcı oldu. Empati kurmayı çok iyi beceriyor. Sorun tespit etme ve çözüm üretme konularında da kendine özgü danışmanlardan. Harcadığınız tek bir nefese bile acımıyorsunuz. Bir çok danışmandan terapi aldım fakat hiçbiri şanver bey kadar farklı ve etkili olmadı. Bildiğim kadarıyla mesleki olarak kendini lisans eğitimi haricinde de geliştirmiş ve halen geliştirmekte. Üç cümleyle açıklamam gerekirse: iyi dinleyici, iyi çözümleyici ve çok samimi. Kendisiyle problemsiz zamanlarımda da görüşmek dileklerimle. saygılarımla...
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Deniz_Özg (Danışan)
   IP: 178.233.211.YLJ

  20-05-2016
   TavsiyeNo: 88049
  Şanver Beyle , Netten kendimce yaptığım araştırmayla kendisine ulaştım. Bu siteden kendisinden terapi alan danışanlarının tavsiyelerini inceleyerek tanışma fırsatı buldum. Yaşadığım ağır bir travma sonrası klinik olarak psikoterapi almam gerekiyordu. Hastanın yada danışanın Klinik psikoterapi alması ve fayda görmesi için gerekli donanıma sahiptir kendisi. Şöyleki insan herşeyde kendisinin sorumlu olduğunu, düzelmeyeceğini, çözümsüz olduğunu hayatın gerisinde takılıp gelecek ile igili olumlu düşünemezken Terapi sonrasında sorunların, anlaşmazlıkların, olayların hayat yolunda yürümek için sadece ayağımıza takılan dikenler olduğunun farkına vardım diyebilirim. Samimi, güler yüzlü ve pozitif elektrik veriyor. Çalışma ortamı sakin, ferah, atmosferi huzur veriyor. Çalışanları ise gayet ilgili ve güler yüzlü. Bir ortamda muhabbet sırasında terapi konusu olduğunda Aklıma gelen kişi kendisi olur.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   şeyma (Danışan)
   IP: 31.155.228.YF

  02-03-2016
   TavsiyeNo: 86239
  Şanver beyle tanışma sebebim sınav kaygısıydi. İlk görüşmelerde sadece sınav kaygısına yönelik çalışmalar yaptık ama ilerleyen zamanlar da fark etmeden birçok sorunumu paylaştım. Yaklaşık 2 buçuk yıl boyunca düzenli aralıklarla görüşmeler yaptık. Okula yönelik tüm hayallerimin yıkıldığı bir dönemde tanıştım Şanver beyle. Sınavlar korkulu rüyamdı ve ciddi anlamda sorunlar yaşıyordum. Bunlar kurtulabilecegimi hiç düşünmezdim ama Şanver beyle tanışmam hayatımda ciddi boyutta değişiklikler yapti. Görüşmeler esnasında kimi zaman ağladım, kimi zaman güldüm kimi zaman kızdım ama her görüşme sonrası hayatımda bir şey daha değişti. Hayata bakış açım, geleceğe yönelik planlarım, fobilerim ve daha binlerce şey ciddi bir değişim oldu. Şu an PDR öğrencisiyim ve sahip olduğum bu konumda bana en çok emeği geçen biri olarak hiç kuşkusuz ki Şanver beyi söyleyebilirim. Kimi zaman bir dost, kimi zaman abi ve her zaman da ideal bir danışman görevini layıkıyla yerine getiriyor. Herkese tavsiye ediyorum.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   halit bey (Danışan)
   IP: 5.46.165.YWJ

  24-06-2015
   TavsiyeNo: 79735
  Şanver Beyi bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım, buldum. Psikolojik bazı sorunlarım vardı ve bu sorunlar aile içi iletişimimi engellemekle kalmayıp, diğer insanlarla da aramı bozmaya başlamıştı. Sevgili dostum hep yanımda olan Salih arkadaşıma içimi döktüğümde bir uzmana görünmem gerektiğini söyledi. Araştırdıktan sonra bana Şanver Beyi tavsiye etti. Kendisini internetten de araştırdım emin olmak için. Bazı videolarını seyrettim, sonra bu sitedeki tavsiye notlarını okudum. Kendisine başvurmamda bu site çok etkili oldu. İşin doğrusu pek inanarak gitmemiştim yanına. Şuan bu yazıyı yazarken bile hayranlığımı gizleyemiyorum. Beni resmen o kötü dünyamdan çıkarıp, mutlu bir insan haline getirdi. En yakınım oldu bu dönemde. Seans dışında da telefonlaştık, zaman geçirdik. Söyleyebileceğim yegane şey, kendisine güvenebilirsiniz. İşinde gerçekten efsane bir insan. Saygılarımla.
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   MEHMET T. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.235.242.BL

  20-06-2015
   TavsiyeNo: 79628
  Şanver Beyle klinik psikoloji stajında tanıştık. Çok kısa bir süre konuşmamıza rağmen beni etkilemeyi başardı. Kendisi çok samimi, sevecen, yardım sever fakat bi o kadar da ciddiydi. En beğendiğim yönü insanlarla hemen diyalog kurabilmesi. En beğenmediğim yönü ise aşırı yufka gönüllü. Konferans sonrasında da kendisiyle görüşmeye devam ettik. Ondan çok şey öğrendim. Sanırım 2 yada 3 hastamı ona yolladım ve aldığım duyumlara göre şuan gayet iyi durumdalar. Meslektaşımın size yararlı olabileceğine düşünüyorum. Saygılarımla.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   Batuhan Y. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.233.131.ZY

  17-06-2015
   TavsiyeNo: 79569
  Ben Şanver'i liseden beri tanırım.En yakın arkadaşlarımdan biriydi ve hala öyledir.Şanver,gerçekten hayatımda karşılaştığım,tanıdığım en pozitif insanlardan biri.Lise zamanlarından bu zamana kadar bir sıkıntım olduğunda her zaman yanımda olur ve bana tavsiyeler verir.Ve görülüyor ki kendine en uygun mesleği seçti.Şanver,yaptığı işin en iyisi olmasını isteyen biridir.Bu yüzden psikoterapi alanında durmadan eğitimler almakta ve kendini geliştirmektedir.Onun bu deneyimi ve kişiliği onu bu meslek için biçilmiş kaftan yapıyor.Eğer bir derdiniz,sıkıntınız varsa dostum Şanver'e kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz.Saygılarımla..
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   F.Ö. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 81.213.196.YYZ

  17-06-2015
   TavsiyeNo: 79562
  Şanver Beyle üniversite yıllarından tanışıyoruz. Kendisi o yıllardan beri pozitif enerjisini kaybetmeyen, her zaman güler yüzlü olan bir arkadaşımızdı. Herkes tarafından sevilirdi. İnsanları çok güzel ve sabırla dinlerdi. Şanver Bey hakkında aklımda bunların kalması, kendisinin nasıl başarılı biri olduğunu da gösterir aynı zamanda. Bu siteyi görmemle aklıma ilk olarak o üniversitedeki arkadaşım, Şanver geldi ve bu yazıyı yazmak istedim. Aldığım duyumlara göre, şuanki işinde de oldukça başarılı bir insan. Umarım hep böyle devam eder, güleryüzünden bir şey kaybetmez. Kendisini üç sıfatla tanımlasam; çalışkan, güleryüzlü ve profesyonel olarak tanımlardım.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   Ş. N. A. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.188.98.YWW

  13-05-2015
   TavsiyeNo: 78684
  Şanver YEREBAKAN ile staj için yalnızca birkaç ay önce tanışmamıza rağmen daha ilk görüşmemizden itibaren çok güleryüzlü, içten, hoşsohbet ve karşısındaki birey ya da bireylerle gerçekten etkili iletişim kuran bir uzman olduğunu fark etmem hiç de uzun sürmedi. Lisans eğitimiyle sınırlı kalmayıp bunun üzerine aldığı birçok eğitim ile uzman bir psikoterapist olarak kendini geliştirmeyi devam ettirdiğini, kendisi hakkında çok küçük bir araştırmayla dahi öğrenebiliriz. Kendisine yaşadığı problem/ler için başvuranların, Şanver Bey ile yapacakları görüşmelerden somut bir sonuç elde etmiş ve dolayısıyla memnun olarak ayrılacaklarından kesinlikle emin olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Psikoloji alanında eğitimine devam eden biri olarak kendisiyle tanışma fırsatı bulduğum için çok mutlu olduğumu, birkaç yıl içinde meslektaşı olarak bilgilerinden yararlanmaya devam etmeyi dört gözle beklediğimi de ayrıca belirtmeliyim. Uzun yıllar birçok başarının kendisiyle olmaya devam etmesi temennisiyle.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Hamza Ç. (Danışan)
   IP: 88.238.52.YCB

  26-04-2015
   TavsiyeNo: 78317
  Şanver Beyle tanışıklığımız 3 yıl öncesine dayanır, kendisiyle ilk kez bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. O zamanlar ruhsal açıdan bulunan pek çok rahatsızlığım ve ailevi sorunlarım sonucu tutunacak dal arayışındaydım. Kendisi bu konuda bana çok yardımcı oldu, gerek bana karşı olan samimi davranışları gerek kurduğu empatiler, hepsi bana hala bir umut ışığı gibi varmış gibi hissettirmeye yetti. Şanver Bey kendisini zamanın akışına, değişimine karşı her zaman yenilemiş ve yeni ortaya çıkan problemler karşısında insanlara yardımcı olabilmek için daima kendisine bir şeyler katmak için çabalamıştır. Kendisi gerçekten çok cana yakın, güler yüzlü birisi. Bunun yanı sıra nerede ve ne zaman ciddi ve olgun davranışlar sergileyeceğini çok iyi bilen ve sizi güven dolu hissettirecek davranışlara sahip olan birisidir. Benim kötü zamanlarımda bana çok yardımcı olmuş ve dediğim gibi hala bir umut ışığının olduğunu bana hissettirmiş bir Psikoterapisttir kendisi. Kendisini şiddetle tavsiye ediyor, kesinlikle memnun kalacağınızı düşünüyorum. Saygılarımla...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Mehtap HATİPOĞLU Fotoğraf  Psk.Dnş.Mehtap HATİPOĞLU
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  17-01-2015
   TavsiyeNo: 75126
  Şanver bey ile bütüncül psikoterapi eğitiminden dolayı tanıştım. Kendisi grup içerisinde ki bilgi paylaşımı, almış olduğu eğitimler ve sürekli kendisini yenileyen bilgileri ile bu alanda güncel ve güvenilir bir uzman olduğunu hissettirmekle birlikte disiplinli, meslek etiğine son derece saygılı uzmanlardandır. Profesyonel anlamda bu alanda ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir uzman çalışmalarında ve eğitim hayatında başarılar dilerim.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   Mehmet Gündüz (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 5.46.251.YLF

  30-11-2014
   TavsiyeNo: 73673
  Türkiye'de yeni gelişmekte olan birçok alanda olduğu gibi Psikolojik Danışmanlık alanında yetkin insan sayısı maalesef çok az. Şanver Bey'in Lisans Eğitimi ile kendisini sınırlı bırakmayıp Lisansüstü Eğitimi yanında aldığı diğer eğitimler, bilime ve araştırmaya olan merakı ve aşkı kendisini alanında yetkin birer Uzman haline getirmektedir. Bir meslekte başarılı olmak için sadece akademik bilgi yeterli olmamakta aynı zamanda yaptığınız işe inanmanız ve ruhunuzu vermeniz gerekmektedir. Şanver Bey kendisini akademik yönden sürekli geliştirirken işine ruhunu vermekte ve işini daima en iyi şekilde yapmaktadır. Şanver Bey'in uzmanlık alanında size büyük yardımı ve faydası olacağını biliyorum.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Yusuf KÖSE Fotoğraf  Psk.Dnş.Yusuf KÖSE
  Samsun - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  20-11-2014
   TavsiyeNo: 73419
  Şanver arkadaşımla Bütüncül Psikoterapi Eğitiminden tanışıyoruz. Şanver, psikoterapi alanına kendisini adamış, kendisini bu alanda sürekli geliştirme, bu alandaki yenilikleri takip etme sevdalısı bir arkadaş. Bitmeyen enerjisi, kıvrak zekası, bağlantıları anında fark etmesi, insan ilişkilerindeki doğallığı ve rahatlığı ile kendisine hayran olmamak mümkün değil. Psikoterapi görme ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir arkadaşımdır. Meslek hayatında çok iyi yerlere geleceğine eminim...
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Fazlullah (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.238.149.ZYF

  18-11-2014
   TavsiyeNo: 73372
  Şanver Bey'le tanışıklığımız beş yıl önce bulunduğum okula gelmesiyle başladı. Yaşının gençliğine rağmen işine hakimiyeti ve enerjisi dikkat çekiyordu. Beş yıl boyunca pek çok defa kendisine danıştığım pek çok vak'a oldu. Çok iyi bir dinleyici olması, yargılamadan olayları olduğu gibi ele alması ve çözüm odaklı hareket etmesi oldukça etkileyici. Olaylara her zaman pozitif yaklaşımıyla bana ve yönlendirdiğim öğrencilere bardağın dolu tarafını göstermeyi becerebilmiştir. Bunda altyapısının, ilmi tecessüsünün ve mesleğine vakıf olmasının büyük etkisi olduğu kanaatindeyim. Bunda sürekli kendisine geliştirmek için gittiği konferanslar ve aldığı seminerlerin de etkisi var sanırım. Çünkü bazı konuşmalarımızda kendisi yeni yaklaşımlardan bahseder. Hiç bitmeyecek gibi gelen enerjisi ve mesleğini severek yapması kendisiyle iş yapanlar üzerinde olumlu yönde etki yapıyor. Okul dışında bir kaç yakın dostumu aile terapisi için kendisine yönlendirdim. Oldukça memnun kaldılar. Kendisini iyi bir psikolog ve terapist olarak tavsiye ederim.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Hasan DURAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasan DURAN
  İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  04-11-2014
   TavsiyeNo: 72950
  Şanver Bey'i kendisi de Uzman Psikoterapist olan arkadaşım Tunahan UZUN sayesinde tanıdım. İlk dikkatimi çeken tarafı iletişime ve mesleki gelişime açık olmasıydı, aradan geçen 4 yıllık süre zarfında bu olumlu özelliklerinden bir şey kaybettiğini düşünmüyorum aksine üstüne kata kata ilerlemeye devam ediyor. Kendi eğitim ve kişisel gelişimine ayırdığı zamanı göz önünde bulundurduğumda bu ilerlemenin doğal olduğunu fark ediyorum. ayrıca kendisi gönül rahatlığıyla danışan yönlendirdiğim bir uzmandır. Danışanlarına sağlık kendisine başarılar dilerim.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   yakup (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 141.0.11.YW

  17-10-2014
   TavsiyeNo: 72530
  Varoluşsal anlamda sorgulamayı kimliğiyle özdeşleştiren, farklı bakış açılarıyla eylemleri değerlendiren bunu her fırsatta içinde bulunduğu ortama yansıtan ve bunların doğal sonucu olarak bulunduğu ortamın dinamiğini, atmosferini değiştiren kişisel gelişimi bir parcaşı haline dönüştürmüş bir kimliğiyle tanıyorum. Çeşitli akademik çalışmalarda; konuşmacının bilgiyi verdiği andan itibaren dinleyiciler henüz yorumlama ve analiz işlemlerini yürütmeye çalışıyorken, verilen bilgilerin analizini ve kendine özgü yorumlamasıyla sentezini yapan ve bu yönüyle de dikkatleri üzerine çeken aynı zamanda kişilerin kıskançlık hislerini aktifleştiren bir kişidir... :) Almış olduğu eğitimler ve kariyeri çerçevesinde kişilere güven verici, çözüm odaklı olaylara bakış açısı, pozitif ve enerjik yönde izlenim uyandırmaktadır. Günlük hayatta bir takım problemler yaşayan, yaşadığı olaylar sonucu yaşam koşulları olumsuz etkilenen, yaşam kalitesini artırmak ve varoluşunu anlamlandırmak isteyen bireylere önerebileceğim Psikoterapi eğitimlerinden tanıdığım bir arkadaşımdır. (Başarılar dilerim sağlıcakla yagouup...)
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Adem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.164.186.YDZ

  30-09-2014
   TavsiyeNo: 72121
  Merhabalar,Şanver Bey e tanıdık bi dostumun tavsiyesi ile başvurdum.Üniversite için hazırlık yapıyordum.fakat yaşadığım çevre,aile baskısı,sectigim dershane ve arkadaş çevresinden dolayı bi türlü derslere motive olamıyordum .üç sene dershaneye gittim fakat saydığım nedenlerden dolayı bir türlü başarıyı yakalayamıyordum.daha sonra Şanver Bey'e başvurdum.Kurduğu empati,konuşmalarındaki samimiyet,uyguladığı program ve en önemlisi bana karşı göstermiş olduğu özverili bir çalışma sonrasında herşeyin elimde olduğunun farkına vardım.artık derslerime duzenli bir şekilde çalışıyor ve oldugum denemelerde basarının gıttıkce arttıgını goruyordum.Sonuç olarak sınava girdim ve şuan bir devlet üni.eğitim görüyorum.Şanver Bey'e tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyor ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediiyorumm..
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Sude KARAKOÇ FERALİ Fotoğraf  Psk.Dnş.Sude KARAKOÇ FERALİ
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  28-09-2014
   TavsiyeNo: 72078
  Sevgili Arkadaşım Şanver ile bir müddet aynı yerde çalışmaktayız. Mesleki konularda fikir alışverişinde bulunabildiğim, kendisinden istifade edebildiğim ender insanlardan birisidir. Sempatikliği, samimiyeti, zihinsel kavrayıştaki zekası ve kıvraklığı, ayrıca güvenilir bir insan olması Şanver'in en önemli özelliklerinden birisidir. Mesleki gelişimini klinik psikolojide master yaparak taçlandıran arkadaşımın, birçok kişiye derman olacağını biliyorum. Şanver beyi iyi bir psikoterapist arayan herkese tavsiye ediyorum...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   murat (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 95.70.153.DJ

  14-09-2014
   TavsiyeNo: 71726
  Sanver Yerebakan ile yaklasik 7 yillik bir dostlugumuz var. Sicak kanli ve samimi olmasi yapmis oldugumuz muhabbete derinlik zenginlik katar her zaman. Kendisini danisanlarina ve meslegine adamis olan Sanver beye ulasmak istedigimde ya bir egitimde kongrede oluyor ya da hastalariyla danisanlariyla calisiyor durumda oluyor.. Bir sekilde gorusme sansimiz oldugunda ise yine egitimlerinden ve yaptigi calismalardan bahsediyor tum coskusuyla... Kendisini boylesine meslegine adamis olan arkadasimi bireysel ve cift terapileri alaninda yardim arayan herkese gonul rahatligiyla tavsiye ediyorum.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Osman İLHAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Osman İLHAN
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  05-08-2014
   TavsiyeNo: 70650
  Şanver beyle klinik yükseklisans yaparken tanıştım.ders aralarında ve meslektaşlarımızla sohbetlerimiz sirasinda şanver beyin vakalara bakış açısı teorikle birleşen pratisyenliğini gördükçe kendisine saygım biraz daha arttı. Halihazırda devam ettiği bütüncül terapi ekolünün bütün etik ve akademik donanımına birçok artı değer kattığını vaka analizlerinden anladımve prarikteki uygulamalarında da başarı yüzdesinin yüksek olmasını da bu donanımına bağlıyorum. Bir meslektaşı olarak hemde arkadaşı olarak desteğe ihtiyaç duyan kişilere şanver beyi tavsiye ediyorumş.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

  Reyhan Nuray DUMAN Fotoğraf  Psk.Reyhan Nuray DUMAN
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  12-06-2014
   TavsiyeNo: 69406
  Şanver Bey ile Psikoterapi Enstitüsünde tanıştım. Uzun soluklu Bütüncül Psikoterapi eğitimine beraber devam etmekteyiz. Kendisi sürekli öğrenmek isteyen ve öğrendiklerini uygulayan alanındaki yenilikleri takip eden bir uzman. Bitmek bilmeyen enerjisi ile çevresindekileri harekete geçiren ve enerjisini başkalarına da yansıtan kişiliği ile her gününü dolu geçiren bir meslektaşım. Gönül rahatlığı ile psikoterapist arayışında olan ergen, yetişkin ve çiftlere tavsiye ederim. Kendisine meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

  Hasan Turgut ERDOĞAN Fotoğraf  Uzm.Psk.Hasan Turgut ERDOĞAN
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  03-06-2014
   TavsiyeNo: 69192
  Değerli meslektaşım Şanver ile Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimi sürecinde tanıştık. Gerek mesleki paylaşımları, gerekse psikodinamik yaklaşıma dayalı bilgi birikimi ile ilk günden itibaren kendisini ne kadar geliştirdiğini kaliteli paylaşımlarımız aracılığı ile görüyorum. Bütüncül Psikoterapi tekniklerini kullanırken Psikodinamik temelli yaklaşımı etkin bir biçimde kullandığı için danışanlarında kısa sürede farkındalığa dayalı içgörü kazanımını sağlamaktadır. Meslektaşları arasında paylaşımcı, saygılı, cana yakın, gelişime odaklı kişiliği ile fark oluşturmaktadır. Psikoloji alanında yaptığımız, keyif aldığım bütün paylaşımlarda aktarımlarını dolu dolu hatta yaşayarak ifade etmeyi seven bir psikoterapist olduğunu görüyorum. Onunla gerçekleştirilen terapi uygulamalarında, alet çantasında bir sürü teknik olduğunu bilmek danışanlarında güven duygusu oluşturmaktadır. Kendisini, psikolojik yardım almak isteyen herkese bir meslektaşı olarak gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Buşra TATARİ ÇELİK Fotoğraf  Psk.Dnş.Buşra TATARİ ÇELİK
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  07-03-2014
   TavsiyeNo: 66999
  Şanver Bey'le yaklaşık 2 senedir devam etmekte olduğumuz Bütüncül Psikoterapi eğitimi vesilesi ile tanıştım. Kendisi alanında yetkin, sorgulayıcı, öğrenmeye ve gelişmeye açık bir uzmandır. Ayrıca insan olarak samimi, güler yüzlü ve güven verici özellikleri barındıran zengin bir kişiliğe de sahiptir. Ruhsal anlamda kendinizi sıkılmış, içinize atmaktan bunalmış ve yalnız hissediyorsanız hiç tereddüt etmeden Şanver Bey ile iletişime geçmelisiniz. Bireysel, evlilik ve aile problemleriniz için kendisinden rahatlıkla destek alabilirsiniz. Güvenle tavsiye edilir...
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   murat (Danışan)
   IP: 85.101.40.YC

  11-11-2013
   TavsiyeNo: 63951
  Şanver Bey'le tavsiye üzerine tanışma fırsatı buldum, olumsuz düşüncelerimi empati kurarak teker teker yok etti bu durum iş ve sosyal hayatımda olumlu etkiler yarattı, nezih ve rahat ortam güleryüzlü doğal samimi konuşkan karşısında sıkılmayacağnız kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz güvenilir bir psikolog diyebilirim. rahatlıkla başvurabileceğiniz güvenebileceğiniz ve hayatınızı sağlıklı bir şekilde profosyonel yardım alarak düzene koyabileceğiniz tek adres. Şanver beyi şiddetle herkese tavsiye ediyorum..
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Mehmet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.185.18.YF

  08-10-2013
   TavsiyeNo: 63338
  Şanver Bey ile kısa süre önce tanıştım. Tanışıklığımızın üzerinden pek süre geçmemesine rağmen hakkında kesin konuşabileceğim bir insanla muhatap olduğumu anladım. işinde uzman, özel hayatında gayet samimi, güler yüzlü ve arkadaş canlısı bir şahsiyet. Onunla geçirilen vakitlerin asla boşa gitmediğini anlamanız uzun sürmüyor keza herhangi bir sıkıntınız olduğunda ve bunu kendisiyle paylaştığınızda size makul çözümler ve bakış açıları kazandırarak sorununuzla baş etmenize yardımcı oluyor. Bu sözcükleri yazarak; bu yazıyı görüp Şanver Bey'e başvurmak ve onunla beraber çalışmak isteyenler için öngörü mahiyetinde yardımcı olmak istedim. Kendisini iyi ki tanıyorum. Gerek hasta olarak gerek iş arkadaşı olarak Şanver Bey'e başvurabilirsiniz. Hem de gözünüz arkada kalmadan.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Azim ŞENGÜL Fotoğraf  Uzm.Psk.Azim ŞENGÜL
  Ankara - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  28-06-2013
   TavsiyeNo: 61585
  Psikolojik Danışman Şanver Yerebakanı psikoterapi Enstitüsü Derneği nde yaptığı çalışmalardan ve TV programlardan tanıyorum. Alanı na hakimiyeti ve danışanına verdiği güven açısından çok başarılı bir psikolojik danışman. Sürekli kendisini geliştiren danışanına daha fazla faydalı olabilmek için gayret eden bir meslektaşımdır. İstanbulda ofisi bulunan psikolojik danışman Şanver YEREBAKAN ı herkese tavsiye ederim. Aldığı egitimler açısından vizyonu çok geniş bir meslektaşımdır.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   yücel yüksel (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.250.54.DL

  19-06-2013
   TavsiyeNo: 61448
  Şanver kardeşim ile 2004den bu yana tanışırım.kendisinin bu süre zarfında samimi ve içten arkadaşlığının danışmanlık işnede yansıdığına ve danışanların bu anlamda kendisinden memnun kalacaklarından eminim.ayrıca zekası ile olaylar ve durumlar arası nedensellik ilişkisini doğru ve yerinde analiz edebileceğini düşünüyorum.güleryüzlü ve ilgili yaklaşımı ile sizinle rahatlıkla empati kurup problemlerinizde farkındalığınızı artıracak kontak ilişkisinin güçlü olacağını düşünüyorum.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   akhisarlı (Danışan)
   IP: 85.102.213.ZJD

  05-06-2013
   TavsiyeNo: 61199
  merhabalar! Şanver beyden yaklaşık 10 saat süren aile terapisi aldım eşimle beraber. yeni evlenmiş bir çift olarak evliliğimizin ilk dönemlertinde çok sarsıcı günler yaşıyorduk. şikayet yaşantımızın olağan alışkanlıklarından biri olmuştu. bana göre eşim iradesiz başkalrı tarafından yönetilen birisiydi. eşime göre ise ben onların aile huzuruınu kaçırmakla adeta görevlendirilmiş birisiydim. olmuyordu ve ayrılmak en makul yol gibi gözüküyodu. ancak yine de bütün yollar denendikten sonra olmuyorsa olmamamlıydı. ve beraber bir pikolojik danışmana gitmeye karar verdik. bi arkadaşımdan Şanver beyin telefonunu aldık. Şanver beyle ilk seanstan sonra ayrılma fikrini rafa kaldırdık. Sonraki seanslarda evliliklerin saygı ve empati kültürü üzerine kurulduğunu anladık. herkese canı gönülden tavsiye edeceğim bir hoca Şanver bey..
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   GÖKHAN (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 85.98.175.YLJ

  02-06-2013
   TavsiyeNo: 61154
  Merhabalar, Şanber Bey'le 2009 yılından beri tanışıyoruz.Beraber çalışma fırsatı bulduğum bir arkadaşım...İnsan ilişkilerinde başarılı olmak konusunda doğuştan gelen bir yeteneği olduğunu düşünüyorum.Mesleğe başladığı günden beri kendisini nasıl geliştirebileceği konusunda sürekli uğraşan, bunu bir yaşam tarzı haline getirmiş, insanlara karşı samimi olmak, pozitif enerji yaymak konusunda çok başarılı olan, güven duygusunu sözde değil gerçekten karşıdaki insana hissetirebilen çok değerli bir uzmandır. Bu anlamda ihiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebleceğim bir arkadaşımdır.
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Muhammet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.168.15.ZZW

  19-05-2013
   TavsiyeNo: 60838
  Merhaba sayın okuyucular. Ardahan'da üniversite öğrencisiyim Şanver Bey ile tanışmamız bir yakınımın düğününe İstanbul'a gittiğimde akrabamın tanıştırması üzerine olmuştu. benim sorunlarım belki normal bir kişiye göre basit olabilir ama kendim açımdan bayağı sorun çekmiştim. aile içi sorunlar yaşıyordum annem babam ve diğerleri ile bağlantım da sürekli sorunlar yaşıyordum. öyle zamanlar oluyordu ki memleketime gitmeme isteği oluşuyordu kendimde. bunlardan dolayı diğer yaşantımda da sorunlar yaşıyordum. Dolaylı olarak sürekli kendimi depresyon halinde buluyordum. Kendi isteğimle bir yardım almak istedim düzelme sürecim böyle başladı. Üç dört aylık bir dönemde beni kendime getiren ve bütün şahıslarla en önemlisi ailemle olan ilişkilerimi ince ayrıntıları yakalayıp düzeltmeme yardımcı olan Sayın Şanver YEREBAKAN hocama ve ekibine teşekkürlerimi borç biliyorum. Herkese de tavsiye ediyorum...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Psk. Dnş.mahmut fidan (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 85.96.3.YL

  13-05-2013
   TavsiyeNo: 60654
  Şanver Bey ile ilk göreve başladığım okulda tanıştım. mesleğimin ilk günlerinde bana sağladığı destek sayesinde yeni ortama çok çabuk adapte oldum. Yanında kendinizi güvende ve rahat hissedebileceğiniz nadir insanlardan. Her şeyden önce karşısındaki bireye saygı duyan, onun problemini dikkatle dinleyen ve akılcı çözümler üretmede yol gösteren, mesleki olarak bilgilerini sürekli güncelleyen, mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, genç yaşına rağmen oldukça donanımlı, hayata pozitif bakabilen, sürekli yeni arayışlar içerisinde olan gelişime ve çözüme açık bir kişilik olarak psikoloji ve ruh sağlığı alanında Şanver beyin üzerine tavsiye edebileceğim ikinci bir isim asla olamaz.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Sema KAHVECİ KAANOĞLU Fotoğraf  Psk.Sema KAHVECİ KAANOĞLU
  Samsun - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  08-05-2013
   TavsiyeNo: 60529
  Merhabalar, Şanver Bey çok kısa sürede, çok nitelikli paylaşımlarda bulunduğum değerli bir arkadaşımdır, meslektaşımdır. Birini tanımanın en kolay yollarından biri birlikte iş yapmaktır, Şanver Bey ile yaptığımız çalışmalar ile kendisinin ne kadar çalışkan ve başarılı olduğunu görmemek mümkün değil. Hayatı yaşama şekli, güler yüzü, tecrübesi ve değerli paylaşımları danışanlarına faydalı olduğunu gösterir niteklikte. İçinizde yaşama sevinci artsın istiyorsanız, duygularınızın anlaşılmasını ve kendinizi değerli hissetmek istiyorsanız Şanver Yerebakan doğru kişidir. sevgilerimle...
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Orhan Y (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.162.125.WY

  15-03-2013
   TavsiyeNo: 58973
  Değerli dostum Şanver Yerebakan, uzun yıllar önce bu mükemmel insanla tanışmam hayatımda birçok avantajı beraberinde getirdi, eğer sizde bazı avantajlara sahip olmak istiyorsanız hiç düşünmeden buyurun... Unvanını bir tarafa bırakacak olursak insanları çözümleme ve sorunlarına alternatif çözümler üretmede çok başarılı bir yapıya sahip olduğunu açık yüreklilikle söyleyebilirim. Bir danışman değil dost olarak yaklaşımı her zaman onu bir adım öne çıkarmaktadır. Kendini sürekli yenileyen, günün gereksinimlerine ayak uyduran yapısı ve mesleğine olan bağlılığıyla insanlara olan sevgisi birleşince ortaya çıkan ürünü tahmin edebilirsiniz. Uzmanlık alanı doğrultusunda almış olduğu eğitimleri farklı yaklaşımlarla birleştirip yeni ürünler hizmetler sunması diğer danışmanlardan ayrılan en önemli artısı olduğunu düşünüyorum. Uzmanlık alanı ile ilgili konularda hiç tereddüt etmeden danışabileceğiniz, aldığınız hizmet karşısında son derece memnun kalacağınız bir uzman istiyorsanız hiç düşünmeden iletişime geçebilirsiniz...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Tevfik Fikret Şeker (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 5.47.154.ZBJ

  14-03-2013
   TavsiyeNo: 58935
  Şanver Bey'le tanıştığınız ilk andan itibaren kendinizi bir güven çemberinde buluyorsunuz. Ardından saçtığı pozitif enerji, içinizdeki olumsuz düşünceleri mantıklı sebeplerle teker teker yok ediyor. Bitmek bilmeyen enerjisiyle sırtınızdaki ağır yükleri birer birer kendi sırtına doğru çekiyor. Böylece bulunduğunuz durumu daha iyi anlayarak kolayca empati kurabiliyor sizinle. Sürekli kendini geliştirme adına eğitimlere katılan Şanver Bey'i psikoterapi hizmeti konusunda gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   TOPRAK (Danışan)
   IP: 85.101.190.JB

  12-03-2013
   TavsiyeNo: 58876
  tavsiye üzerine kendisine danışanı olarak başvurdum. sorunlarımı çözüme ulaştırma noktasında başarılı buldum.güleryüzlü doğal samimi konuşkan karşısında sıkılmayacağnız kendınızı rahatlıkla ıfade edebıleceğiniz güvenilir bir psikolog diyebilirim. Çalıştığı ortam gayet nezih insanı dinlendiren bir yer. rahatlıkla başvurabileceğiniz güvenebileceğiniz ve hayatınızı sağlıklı bir şekilde profosyonel yardım alarak düzene koyabileceğiniz tek adres. şanver hocamı şiddetle herkese tavsiye ediyorum..
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Mehmet Akif AYDIN Fotoğraf  Psk.Dnş.Mehmet Akif AYDIN
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  19-02-2013
   TavsiyeNo: 58193
  Değerli meslektaşım Şanver ile Harwille Handrix'in İmago Çift Terapisi Eğitimi sırasında tanıştık. Sıcaklık ve samimiyetini hemen hissettiren bir insan olduğu için eğitim arasında birbirimizle tanışma fırsatı bulduk. Mesleki tecrübelerini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam eden azmini görmek bu alanda çok faydalı işler çıkaracağının işareti aslında. Bir terapinin olmazsa olmazı kişisel samimiyettir. Samimi bir terapist gerçek manada danışanına yardımcı olabilir. Bu özellikleri ile pozitif bir farkı olduğunu söyleyebilirim.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

  Nilüfer DEMİRHAN Fotoğraf  Psk.Nilüfer DEMİRHAN
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  23-12-2012
   TavsiyeNo: 56506
  Şanver Bey ile psikoterapi alanında aldığımız eğitimlerden tanışıyoruz. Kendisi iletişime açık, samimi, güler yüzlü, girişken, enerjik ve pozitif bir insandır. Psikoterapi alanında aldığı eğitimlerle güncel bilgileri takip etmekte ve kazandığı yeni becerilerle kendini sürekli geliştirerek danışanlarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Psikolojik Danışman Şanver Yerebakan'ı psikoterapi hizmeti almak isteyen herkese güvenle tavsiye ediyorum. Saygılarımla.
  6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  M.Abdullah YÜKSEL Fotoğraf  Psk.M.Abdullah YÜKSEL
  İstanbul - Psikolog
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  08-11-2012
   TavsiyeNo: 55320
  Şanver Yerebakan Bey ile Bütüncül psikoterapi eğitimi sırasında tanıştık. Tanıştığım ilk andan itibaren bu kadar samimi olduğum ender insanlardan birisidir.Sonrada iyiki tanışmışım dediğim Şanver arkadaşım alanındaki yenilikleri kaçırmadan takip eden ve sürekli kendini yenileyen birisi olması ve karşı tarafı anladığını çok rahat ifade edebilen heyecanlı aktif ve güler yüzlü tarzı ile terapi almak isteyen herkesin kendini rahat ifade edebileceği bir ortam oluşturuyor.bu yüzden ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum
  6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Bilge DEMİRTAŞ Fotoğraf  Psk.Dnş.Bilge DEMİRTAŞ
  İstanbul - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  20-02-2013
   TavsiyeNo: 58246
  Şanver Yerebakan'la birlikte aldığımız ve halen devam eden Bütüncül Psikoterapi Eğitiminde tanıştık. Kendisi sıcakkanlı, girişken, güleryüzlü, yardımsever ve samimi bir insandır. Yardımsever ve paylaşımcı olması benim onu takdir ettiğim yanlarıdır. Mesleki açıdan ise kendisi ve çevresiyle ilgili iyi bir gözlemci olması, gözlemlerini ifade ediş biçimi onda beğendiğim özellikleridir. Bunlar bizim mesleğimiz açısından çok önemlidir. Şanver YEREBAKAN işini severek ve önemseyerek yapan, kendini geliştiren bir Psikolojik Danışmandır. Bu anlamda desteğe ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   gökhan (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 85.107.159.ZC

  17-12-2012
   TavsiyeNo: 56344
  Şanver beyle tanışmamız bir arkadaşım vasıtasıyla oldu. O zamanlar biraz psikolojik problemler yaşıyodum ve Şanver beyle konuşmaya başladığımızda ben ona konuyu açmamama rağmen kendisinin hissetmesi ve dostça. samimi olarak yaklaşması. empati kurması, sorunumun çözülmesi konusunda bana yardımcı olması beni çok etkiledi. Güleryüzlü, sevecen olması ve sıcaklığı sizi çok rahatlatıyor ve sorunlarınızdan kurtulmanızda,yaşanan olumsuzluklara karşı güçlü olmanızda size yol gösterici oluyor. Kendisiyle görüşmelerimizde yaşına rağmen mesleğine hakim olması, bilgi birikimi ve kendisini sürekli geliştirme çabası içinde olması sizi etkiliyor.Şanver hocama yardımlarından dolayı teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını dilerim.Saygılarımla...
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Emine (Danışan)
   IP: 213.14.142.YF

  13-07-2015
   TavsiyeNo: 80156
  Birçok problemi üst üste yaşadığım hayatımın kötü bir döneminde yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şanver Bey ile tanıştık. Aldığı eğitimlere bakıldığında kişilik bozuklukları , ilişki problemleri, öfke kontrolü gibi birçok problem alanında yetkin olduğu görülmektedir. Yaşadığım zorlukların üstesinden gelmemin imkansız olduğunu düşünürken kendisi etrafımdaki birçok kişinin aksine beni yargılamadan dinlemiş ve güven verici bir ortam sağlamıştır. Şanver Bey'in ve ofisindeki diğer çalışanların içten ve sıcak tavrı olumlu havayı kapıdan ilk girişte sağlamaktadır. Gerek mesleki yetkinliği gerekse danışanlarına olan içten tavrı ile Şanver Bey'i gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Yasin (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.188.88.YZL

  05-02-2013
   TavsiyeNo: 57778
  Şanver ile dil kursundan tanışıyoruz. Tanıştıktan çok kısa bir süre sonra herkesin malumu olan ve sanki onu çok uzun yıllardır tanıyormuşsunuz hissiyatı veren sevecenliği ve samimiyeti sayesinde çok iyi iki dost olduk. “İyi bir dostu olanın aynaya ihtiyacı yoktur” diyen Mevlana sanki Şanver’i tarif ediyor. Gerçekten de Şanver varken bir aynaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Şanver bir aynadan çok daha fazlasını vaat ediyor size. Çünkü bazı durumlarda aynada yalnızca görmek istediklerinizi görürsünüz ya da sadece belli bölgelere odaklanıp olumsuz yanlarımızı görmek istemezsiniz, baksanız da görmezsiniz. Ancak Şanver sizi olduğunuz gibi yansıtır, sizi size tanıtabiliyor, bazen kendinizde var olan fakat farkında olmadığınız özellikleri keşfetmenizi sağlayabiliyor. Bu da onu bunca aleladeliğin içinde fevkalade kılıyor. Çünkü o gerçekten bir profesyonel, işini aşkla yapıyor, işinden zevk alıyor ve bunu da insanlara hissettirebiliyor. İşine olan saygısı bir yana, hem maddi hem de manevi olarak harcadığı emek(bunu yakinen bilen biri olarak söyleyebilirim ki herkesin katlanabileceği şeyler değil)ona olan saygıyı arttırıyor. Gerçi bazen onun insan psikolojisi hakkında bu kadar şey bilmesi sinir bozucu olabiliyor:) Örneğin size bir soru soruyor siz cevabını veriyorsunuz ama verdiğiniz cevabın gerçekte vermek istediğiniz cevap olup olmadığı konusunda yeteri kadar emin olamazken karşınıza geçip “aslında sen bunu bunu demek istiyordun ama şu şu nedenlerden dolayı böyle böyle dedin” deyip sizi şaşırtabiliyor. Gerçekten de o an fark ediyorsunuz söylemek istediğiniz şey ile söylediğiniz şeyin aynı olmadığını. Siz de çaresiz bir şekilde bir tevbe estağfirullah çekip “yahu bu adam ermiş midir derviş midir nedir ALLAH ‘ın yardımıyla keramet gösterip kalbimi mi okuyor” diye düşünmeye başlıyorsunuz:) Şanver’i tanımak, onun arkadaşı dostu olmak insana farklı bir ayrıcalık katıyor. Ben bu ayrıcalığa sahip olduğum için çok şanslıyım, şükürler olsun. Eğer gerçekten bir danışmana ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden Şanver’i tercih edebilirsiniz. Bu sizin için çok rasyonel bir tercih olacaktır. Çünkü o sevinci çarpar, üzüntüyü böler, geçmişi çıkarır ve yarınlarınızı toplayabilmenize yardımcı olur...
  6 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Mustafa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 85.97.37.YZ

  02-10-2012
   TavsiyeNo: 54357
  Şanver beyle ile 2010 yılında bir arkadaş ortamında tanışmıştık. Tanışmayla başlayan arkadaşlığımız farklı ortamlardaki paylaşımlarımızla dostluğa dönüştü. Tabi insanın terapist bir dostu olduğunda kendini ona açmak için müsait zaman aramaya başlar ki ben bunu yakaladım ve bir bir dökmeye başladım. Avukat olmamdan dolayı insanlar beni güçlü ve kendinden emin bir insan olarak tanırlar. Fakat iç dünyamda çözemediğim problemlerimin olması ve artık iş hayatımı, sosyal hayatımı ve aile ilişkilerimi olumsuz etkilemeye başlamıştı. Uygun zamanı yakalayıp bunları Şanver beyle paylaşmaya başladıktan sonra kendimi daha iyi tanımaya başladım. Olaylara ve kendime karşı olan duygu ve düşüncelerim değişmeye başladı. Kendimi eskisinden daha iyi hissetmeye başladım ve ben Şanver beyle tanışmadan önceki ben olmadığımı fark ettim. Bir terapist olarak samimi, sıcak kanlı ve güven veren tavırlarıyla kendinizi ona anlatmada zorlanmayacağınız biridir. Terapi almak isteyen herkese tavsiye ederim.
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   hikmet bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.234.224.ZBF

  20-09-2012
   TavsiyeNo: 54018
  Bir arkadaş vesilesi ile Sanver bey den danışan hizmeti aldım.itiraf etmek gerekirse danışma başlamadan önce Sanver beyin bana çok da faydası olacağını düşünmüyordum. ama seanslara başladıktan sonra gördüm ki kendime bile itiraf etdemediğim şeyleri Şanver beyle konuşmaya başlamışım.seanslar sonunda kendimi yeni bir hayata başlamış gibi hissetmeye başladım.özellikle hayatın rutin sıkıntıları içinde spontane yaşamak gerektiği üzerindeki telkinleri adeta hayata bakışımı değiştirdi.şimdi herşeyi dert eden kasılan bir hikmet bakır yok çok şükür. her şey için çok teşekkürler Şanver bey...Şimdi Allaha sizi karşıma çıkardığı için çok şükür ediyorum. başarılarınızın devamını dilerim Şanver hocam..iyiki varsınız.
  8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   M.A. (Danışan)
   IP: 78.185.39.

  01-02-2013
   TavsiyeNo: 57675
  merhaba kendisini internette tanıdım.Psikolojik olarak kendimi kötü hissettiğim bir dönemdi.Olumsuz düşüncelerden kurtulamıyor hiç bir şeyi başaramamış ve başaramayacakmışım gibi hissediyordumAma Şanver beyle görüştükten sonra bazı şeylerin farkına vardım .Şanver bey yaşadıklarımı ve hissettiklerimi neden sonuç içinde kavramama ve Olayları dışardan görmeme vesile oldu.Şu an çok daha iyiyim zaten kendisine defalarca teşekkürlerimi sundum.Kısacası Şanver Beyi rahatlıkla tavsiye ederim.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Deniz (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.234.218.YWF

  03-09-2012
   TavsiyeNo: 53559
  Şanver bey iyiki tanıyorum, iyiki iletişim halindeyim dediğim insanlardan biridir.Her zaman çok iyi bir dinleyici olmuştur. Samimiyeti ve içtenliğiyle etrafına pozitif enerji veren sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptir.Olayları bütün yönleriyle ele alarak yaptığı gerçekçi ve yapıcı analizlerine her zaman ihtiyaç duymuşumdur.Mesleğinde başarılı ,yaptığı işin hakkını veren, ve güvenilir bir yapıya sahip olmasından dolayı, herkese içtenlikle tavsiye ediyorum...
  9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Süleyman T. (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 31.223.10.ZB

  04-12-2012
   TavsiyeNo: 55953
  Şanverle bir seneye yakın ev arkadaşlığımız oldu.Ama o kadar hareketli ve verimli geçti ki o yıl yaptıklarıma hala hayranlıkla bakar bunları bir yılda mı yaptık diye düşünürüm. İşe yeni başlamasına rağmen yaptığı tespitlerle, yıllardır danışmanlık yapmış biri gibi hissettirirdi. İlk yıllarında bile il dışına gidip seminerlere katılarak, Kaymakamlık bünyesinde sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışarak kendini geliştirmesi, beni çok etkiledi. karşısındakini iyi dinleyen, iyi tespitlerde bulunan(sıradan bir danışman da tespitlerde bulunur ama Şanver'in orijinal ve amaca yönelik tespitleri vardır. "En önemli yönü de bu") samimi bir danışmandır. Zor anlarımda çekinmeden aradığım ender arkadaşlarımdan biridir. Bazı konularda karar vermişsem bile Şanver'i arayıp konunun, benim göremediğim farklı yönleri var mı diye sorarım, tavsiye alırım. Sadece bana değil çevresindeki diğer arkadaşlarına da yardım etmeyi seven biridir. Arkadaşları tarafından da sürekli aranan bir dost ve danışmandır. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.
  4 (%80) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Hüseyin ikinci (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 176.217.163.YB

  08-02-2013
   TavsiyeNo: 57887
  yaklaşık 3 yıl önce arkadaş ortamında tanıştığım şanver bey gerek mesleki gerekse kişisel olarak mükemmelliği arayan ve onu yaşayan bir arkadaş. Sürekli kendini geliştiren , yenileyen girişimci bir kişiliğe sahip olması onu yaptığı iş yönünden diğerlerinden ayırmaktadır. Girdiğimiz ortamlarda yapmış olduğu sosyal çözümlemeler mükemmeliyetçilini apaçık ortaya çıkarmıştır. Özellikle meslek yaşamım ve hayata dair sikintilarimda her fırsatta yardımcı olmuş her sohbetimiz sonrasında pozitif düşünceler katmıştır. Karşısındaki kişiyi değer vererek canı gönülden dinleyen şanver yerebakan kardeşime teşekkürlerimi bir borç bilirim .
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   ümran (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.245.149.L

  03-04-2014
   TavsiyeNo: 67813
  şanver beyi arkdaşım sayesinde tanıdım.işinde uzman, özel hayatında gayet samimi, güler yüzlü ve arkadaş canlısı bir şahsiyet. Onunla geçirilen vakitlerin asla boşa gitmediğini anlamanız uzun sürmüyor keza herhangi bir sıkıntınız olduğunda ve bunu kendisiyle paylaştığınızda size makul çözümler ve bakış açıları kazandırarak sorununuzla baş etmenize yardımcı oluyor. . Mesleki açıdan kendine güvenen, gelişime açık, profesyonel, insanlara yardım etmeyi çok sevdiği için nasıl daha çok yardım edebilirim sorusunu her zaman kendisine soran ve bu konuda son derece gayret içerisine giren, şu an çok ciddi bir şekilde mesleki gelişim içerisinde olan, mesleki gelişim adına imkanlarını ve şartlarının her zaman zorlayan ve son derece başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Bu tavsiye yazısı aracılığıyla da mesleki gelişim konusunda kendisine yürekten başarılar diliyorum. Çok başarılı olacağına tüm kalbimle inanıyorum ve tavsiye ediyorum.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   MURAT MUTLU (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.170.123.YL

  03-12-2012
   TavsiyeNo: 55912
  Şanver ile 2004 yılında Erzurum da PDR okurken aynı sınıftaydık. Okulun gerek ilk yıllarında gerekse daha sonra ki yıllarda girişimciliği ve meslekle alakalı devam eden merak duygusu onun okulu bitirdikten sonra iyi bir psikolojik danışman olacağının ipuçlarını veriyordu. Nitekim okulu bitirdikten sonra monoton öğretmenlik yapmak yerine alanıyla alakalı eğitimleri takip edip bu eğitimlere katılması Şanver''in işinde başarılı olmak için elinden geleni yaptığının göstergesi. Alanında bu kadar gelişime açık birinin iyi bir psikolojik danışman olacağından şüphem yok. Hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye edebileceğim bir arkadaş. Bu tavsiyemi 4 yıllık okul zamanıma ve okuldan sonra hala devam eden arkadaşlığıma dayanarak yapıyorum. Arkadaşıma da iş hayatında başarılar diliyorum.
  4 (%80) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Gülcem YILDIRIM Fotoğraf  Uzm.Psk.Gülcem YILDIRIM
  İstanbul - Psikolog - Psikolojik Danışman
  (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

  05-12-2013
   TavsiyeNo: 64527
  Değerli meslektaşım Şanver Yerebakan'la Bütüncül Psikoterapi eğitiminde tanıştık. Eğitimde ilk zamanlarda gerek vaka analizlerindeki etkileyici yorumları, gerek mesleki sohbetleri oldukça iyi bir intiba bırakmıştı bende. Derslerdeki kurduğu uzun cümlelerini tercümanların çevirmekte güçlük çektiği eğitimler oldu. Analizi ve sentezi hızlı bir şekilde yapan, hızlı düşünen ve çabuk somutlaştıran bir zekaya sahip. Zamanla mesleki konularda oldukça sık sık bilgi alışverişinde bulunduğum ender arkadaşlarımdan birisi oldu kendisi. Tecrübesi ve bilime merakı takdire şayan doğrusu. Mesleki olarak her alanda güvenebileceğiniz arkadaşımı tavsiye ediyorum.
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   adem bakır (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 95.12.216.YF

  27-12-2012
   TavsiyeNo: 56639
  Şanver YEREBAKAN'ı yakından tanıyorum. Üniversite arkadaşımdır. İnsanlara yardım etmeyi çok seven, samimi, dürüst, güler yüzlü, vefalı bir arkadaşımdır. Mesleki açıdan kendine güvenen, gelişime açık, profesyonel, insanlara yardım etmeyi çok sevdiği için nasıl daha çok yardım edebilirim sorusunu her zaman kendisine soran ve bu konuda son derece gayret içerisine giren, şu an çok ciddi bir şekilde mesleki gelişim içerisinde olan, mesleki gelişim adına imkanlarını ve şartlarının her zaman zorlayan ve son derece başarılı olacağına yürekten inandığım bir arkadaşımdır. Bu tavsiye yazısı aracılığıyla da mesleki gelişim konusunda kendisine yürekten başarılar diliyorum. Çok başarılı olacağına tüm kalbimle inanıyorum ve tavsiye ediyorum.
  5 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   mehmet miraç Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 78.165.168.BB

  08-12-2012
   TavsiyeNo: 56058
  Şanver hocamı üniversite yıllarında tanıdım. Psikolojik Danışmanlığa olan ilgim hasebiyle kendisiyle tanışma fırsatı buldum.Derslerinden birinde gönüllü olarak danışmanlık hizmeti aldım.Daha önceden hiç konuşmamıştık.Bana danışmanlık hizmeti verdi.Kendisiyle konuşurken gerçek bir rahatlama ve güven hissini yaşadım.Danışmanlık hizmetinin tam olarak neye yaradığını ilk o derste anladım ve birebir tecrübe ettim.İlk tecrübemin bu kadar faydalı olabileceğini gerçekten tahmin etmiyordum.Ayrıca ücretsiz olması ayrı bir mutluluk kaynağıydı :D . Kendisiyle bu dersten sonra birkaç kez görüştük. Her görüşmemizde sorunlarımı çözmemde çok yardımcı oldu. Kısaca özetlemek gerekirse Şanver YEREBAKAN içindeki neşeyi ve sevinci karşısındakine aktarmayı çok iyi biliyor ve çok iyi bir dinleyici, kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Tanıştığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınıza eminim saygılarımla...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Hamza (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 176.219.164.Z

  17-11-2014
   TavsiyeNo: 73310
  Herkese merhabalar...Şanver beyle yaklaşık uç yıldır tanışıyoruz. Arkadas ortamimda tanisarak başlayan arkadaslıgimiz aradan gecen yıllara rağmen devam etmekte ve her karşılaşmada iyi ki tanimişim dediğim bir sohbetin içinde buluyorum kendimi. Psikoterapi alanina ilişkin sürekli eğitim alan ve kendini geliştiren Şanver beyin mesleğine karşı olan dinamizmi imrenilecek düzeyde... Hastalarına ve danişanlarina sunabileceği faydalari göz önünde bulunduracak, psikolojik yardim almayi düşünen herkese gönül rahatliğiyla tavsiye ediyorum.
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Taner (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 37.154.140.YZB

  28-10-2014
   TavsiyeNo: 72795
  Merhaba bendeniz Anadolu lisesinde Türk Edebiyatı öğretmeniyim. Şanver Bey'e öğrencilerim içerisinde sıkıntı yaşayanları yönlendirdim. Öğrencilerim ile ilgilenmesi ve öğrencilerimdeki olumlu değişimler dolayısıyla Şanver Bey'i tavsiye ediyorum. Öğrencilerimdeki değişimin modern psikoloji ve psikoterapi bilgileri ile sağlanmış olması da beni fazlasıyla mutlu eden etkenlerden birisi. Öğrencilerim yaş grubu olarak ergenlik içerisinde ve bu tip tedavilere karşı çekingen durumdalar. Öğrencilerim ile kısa sürede iletişim kurup onların sıkıntılarını anlatmaları ve yardıma açık duruma gelmeleri Şanver Bey'in başarısıdır. Şanver Bey'in işini ciddiye alan ve işini ciddi şekilde yaparken aynı zamanda mutlu olup, muhataplarına da bunu yansıttığını öğrencilerimden duymaktayım. Bilhassa benzer şekilde sıkıntılı veya sorunlu (takıntılı) öğrencileri olan öğretmen veya ebeveynlere Şanver Bey'i tavsiye ediyorum.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   sahinsert (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 37.154.137.ZJJ

  28-10-2014
   TavsiyeNo: 72794
  Kendisini dört yıldır tanımaktayım. Samimiyeti ve ictenligiyle kendisini farkettiren biridir .Iş ile hayatını entegre etmiş, mesleğine aşık ve başararılı bir arkadaşımdır. Psikoterapist ünvanını hakkıyla taşıdığı ıiandıgım ender uzmanlardan oldugunu söyleyebilirim. Psıkolog dendıgınde beklenen o empatık anlayısı en ıyı sekılde yansıtan ve hicbir sekılde kendinize yabancı hıssetmeyecegınız bırıdır. En yakınlarıma hiç düşünmeden yönlendirdiğim arkadasımı, psikolojik destek arayan herkese tavsiye ederim . ..
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   fatih (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 95.9.237.YY

  17-10-2014
   TavsiyeNo: 72512
  Şanver beyle yaklaşık on yıl önce üniversite de yollarımız kesişti ve arkadaşlığımız halen devam etmektedir. Yollarımızın kesiştiği o yılların benim için miad olduğunu söyleyebilirim.Kendisi çok sempatik iletişime açık ve sosyal bir insandır.Onunla tanışmadan önce deveyi pire eden en ufak bir olumsuzlukta hayata küsen mücadeleden vazgeçen hayata pesimist bakan biriydim.Ama onunla tanıştığım günden itibaren hayatımda ve bakış açımda müthiş farklılıklar oldu.Olaylar karşısında daha rasyonel olan mücadeleyi elden bırakmayan özgüveni yüksek bir haline geldim.Zaten daha üniversite yıllarının başında dahi farklı bakış açısı olaylara rasyonel bakarak yaklaşması, daima farklı bir çıkışın olacağı bakış açısıyla kendinin farklı olacağını fark ettiriyordu. Peki on yıldan bu yana ne değişti? Değişen şey bilgisine bilgi ve tecrübe katarak hayatı güzelleştiren bakış açılarının mimarı bir insan.Kendisini rahatlıkla tavsiye ediyorum.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   mehmet (Danışan)
   IP: 5.46.147.YB

  04-01-2014
   TavsiyeNo: 65291
  Merhabalar... Şanver beye internetten ulastim. Yaklasik 15 yillik evliligimizin en zor dönemlerinden birindeydik. Yasadigimiz tartışmalar ve sorunlar artik ayriligin eşiğine getirmişti iste o anda Sanver bayden çift terapisi yardimi almaya basladik. Evliligimizi kurtarmak iki çocuklu ailemizin devamini sağlama niyetindendik.. Fazla geçmeden 8 seans ta çok ciddi düzeyde iliskimiz değişmeye basladi.. Duygu ve düşüncelerimizi daha iyi kontrol etmeye basladik ve herşeyden önemlisi birbirimizi kurmadan iletişim kurmayi öğrendik. Sonrasında birbirimizin ruhuna dokunmaya basladik ve sanki şimdiye kadar kuramadigimiz duygusal ilişkiyi kurmayi basardik. İlişkideki derinleşme ve degisiklik, evde cocuklarimizla olan iliskimize de olumlu yansidi adeta aile atmosferimize sihirli bir dokunuş oldu.. Uzun lafin kisasi Şanver bey bizim iliskimizde çok şeyin degismesine vesile oldu, kendisine tesekkur ediyor ve herkese tavsiye ediyorum...
  1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   melek (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 81.214.72.WB

  30-12-2013
   TavsiyeNo: 65193
  Şanver beyi abim sayesinde tanıdım.Şanver bey iyiki tanıyorum, iyiki iletişim halindeyim dediğim insanlardan biridir.Her zaman çok iyi bir dinleyici olmuştur. Şanver beyle konuşurken rahatladığımı hissediyorum. Samimiyeti ve içtenliğiyle etrafına pozitif enerji veren sıcakkanlı bir kişiliğe sahiptir.Olayları bütün yönleriyle ele alarak yaptığı gerçekçi ve yapıcı analizlerine her zaman ihtiyaç duymuşumdur.Mesleğinde başarılı ,yaptığı işin hakkını veren, ve güvenilir bir yapıya sahip olmasından dolayı, herkese içtenlikle tavsiye ediyorum...
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   macit gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 160.75.60.ZZY

  11-11-2013
   TavsiyeNo: 63952
  Bir çokları karşısındaki insanı PARA olarak görür.Dolayısıyla birçok insan da psikologların GEREKSİZ olduklarını düşünür. Anlattığınız herşeye şaşırmış gibi görünmek bu meslekte birinci kural gibidir.Hele 5 dakikada bir saatine bakanına denk geldi iseniz, gerçekten delirmemek elde değildir.gerçekten de delirmek mi istiyorsunuz, o zaman işini iyi yapmayan bir psikoloğa gitmeniz yeterlidir.Ve inanın bana şu günlerde bulunması hiçte zor değil. Şanver bey ise, pozitif enerjiyi ve samimiyeti iliklerinize kadar hissettiğiniz kişidir.Oluşturduğu güven duygusu ile birlikte size bir ayna tutar ve suretinizdeki enkazı görmenizi sağlar.Elbetteki şanver bey sizin hayatınızı değiştiremez.Ancak, bunu başarabilmeniz için içinizdeki potansiyeli keşfetmenizi sağlar. Köprüden önceki son çıkışı kaçırmak üzereyseniz eğer, sanver beyle mutlaka görüşün derim...
  2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   erkan ermiş (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 212.156.172.ZJL

  10-04-2013
   TavsiyeNo: 59736
  merhaba şanver bey benim yaşam koçum. çünkü o benim için yaşama dair her zaman desteğini aldığım birisidir. mesleki açıdan sürekli kendini geliştiren ve genç yaşına rağmen mesleki donanımı üst seviyelere çıkardığını görmek bana gelecekte marka bir psikolog olacağı hissi uyandırmaktadır. kendini sürekli yenileyen geliştiren alanındaki gelişmeleri takip eden bir kişiliğe sahiptir. onunla konuştuğunuzda zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız çünkü sadece bireysel değil sosyolojik tespitleri de sizi onu dinlemeye mecbur kılıyor.'' düşünürken gülmek istiyorsanız '' şanver beye gitmenizi tavsiye ederim. kendisine başarılarının devamını dilerim.
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Habip (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 78.164.144.ZZD

  27-03-2013
   TavsiyeNo: 59332
  Şanver ile üniversite eğitimi sırasında aynı sınıfta bulunmam dolayısıyla tanışıyorum ve bu yüzden de kendimi fazlasıyla şanslı buluyorum. Şanver gibi, içinde gerçek anlamda insan sevgisi olan, mesleğini sadece para kazanmak için bir araç olarak görmeyen, insanlara samimi bir şekilde yardımcı olma isteğiyle yaklaşan, bunun için de kendisini, mesleki bilgisini geliştirmek için çaba harcayan bir insanla muhabbeti olan herkes kendisini şanslı bulur. Alanıyla ilgili gelişmeleri kaçırmamak için elinden geleni yapan bir dostumdur kendisi. Birçok insan bu tür gelişmeleri takip etmemesini çeşitli mazeretlerle savunurken; kendisi hiçbir mazeretin kişinin kendisini geliştirmesine engel olmadığını düşünüyor olmalı ki böyle bir gelişme sağlamış durumda. Şanver, tüm samimiyetimle tavsiye edebileceğim bir meslektaşımdır. Kendisi gibi güzide bir insanla tanışıyor olmanın verdiği gururla, başarılarının devamını diliyorum.
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   şahin (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 95.7.231.Y

  22-03-2013
   TavsiyeNo: 59167
  şanver hocamızla askerde tanışma fırsatını buldum. Ve tanıyan birisi olarak sorunlara içten yaklaşımı, bu mesleği bir iş olarak değil bir arkadaş sohbeti tarzında yönetmesi ve insanı rahatlatması iyi bir danışman olduğunu göstermekte. Gerek bilgi gerekse deneyim açısından yeterli donanıma sahip olduğunu düşünüyorum. Danışmayı düşünen arkadaşların akıllarında hiçbir çekince kalmadan destek almalarını tavsiye ederim. Alanınızda başarılarınızn devamını dilerim şanver hocam..
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?  

   Yunus Emre Kartal (Arkadaş/Tanıdık)
   IP: 88.252.124.YLF

  31-03-2013
   TavsiyeNo: 59469
  Merhaba, ben Yunus Emre. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde stajyer doktorum. Şanver Bey'le İstanbul'a akraba ziyaretine gittiğimde tanıştım. 1 ay kadar aynı evi paylaşarak kendisini yakînen tanıma fırsatı buldum. Kendisi çok pozitif, çok yardımsever, çok samimi, güler yüzlü, bir çok konuda bilgi sahibi, görüşlerine çok önem verdiğim değerli bir abimdir. Yeterli donanıma sahip olduğunu düşünmeme rağmen sürekli üstüne koyuyor. Karşılaştığınız problemlerinizi, sıkıntılarınızı, kaygılarınızı gönül rahatlığıyla kendisiyle paylaştığınızda, sizin için elinden geleni yaptığına, sizi kendisi yerine koyup çok farklı çözümler getirdiğine bir çok kez şahit oldum. Basit olarak Psikiyatri okumaya çok katı bi şekilde karşı çıkan ben, Şanver Abim sayesinde artık geleceğin Psikiyatr adaylarından biriyim. Daha bir çok konuda olumsuz baktığım şeyleri yeniden gözden geçirmemi sağladığı için minnettârım. Kendisi ihtiyaç duyduğunuzda hiç ikilemde kalmadan başvuracağınız, hatta ihtiyaç duymasanız da hayatınıza değerli bir insan katmak için tanımanız gereken birisi. Ne tür konu olursa olsun, danışmak için başvuracağınız ilk kapı Şanver Abim olmalı, ben kefilim.
  3 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

   Nursima Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
   IP: 88.249.101.FZ

  16-09-2013
   TavsiyeNo: 62927
  Merhaba, Şanıver beyi oğlumun eğitim aldığı kreşte pedagog olarak tanıdım... oğlumla ilgili tavsiyelerinden çok memnun kaldım... kişisel terapi verdiğini öğrendim yaklaşık 17 seanstır kişisel terapi almaktayım... çocukluğumdan bu yana ve şu anki yaşadığım sıkıntıların üstesinden gelme yöntemlerini öğrendim. insanın kendini tanıdıkça neler yapabileceğini enerjisini ne yönde harcarsa nelerin üstesinden gelebileceğini öğrendim ve uyguluyorum... ilk seansa başladığımdaki özgüvensizlik, kaygılanma, geçmişe saplanıp kalma olaylarından sağlıklı bir şekilde kurtuluyorum... herşeyden önce samimi olması insiyatif kullanmadan objektif yorumlar yapması, seanslardaki dakikliği benim onu tavsiye etmeme sebeptir. hayatta birey olarak varolmanın güzelliklerinin farkına varmamı sağladığı için kendisine sonsuz teşekkür ederim...
  4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
  Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
   

  Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

  Şanver YEREBAKAN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
  Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğan Şanver YEREBAKAN, ilk ve orta öğrenimini Ardeşen de tamamladıktan sonra Atatürk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünü kazanmıştır. 2008 yılında fakülteden mezun olduktan sonra çeşitli danışmanlık merkezlerinde, şirketlerde psikolojik danışmanlık hizmeti vermiş ve seminer çalışmalarını sürdürmüştür. Üsküdar Üniversitesinde Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programına 2013 yılında başlamış ve "Kişilik Bozuklukları" konusundaki tez çalışmasını tamamlayarak "Uzman Klinik Psikolog" unvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı zamanda üç yıl süren ve teorik-formülasyon- süpervizyon aşamalarından oluşan "Bütüncül Psikoterapi" eğitimi, "Çift ve Aile Terapisi" eğitimi, "Cinsel Terapi" eğitimi, "Hipnoz" eğitimi gibi temel psikoterapistlik becerilerini oluşturan süreçleri de tamamlayarak yetkinliğini arttırmıştır. Mesleki tecrübesi ile almış olduğu eğitimleri birleştirerek oluşturmuş olduğu "Psikanalitik Yönelimli Bütüncül Psikoterapi" anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bütüncül Psikoterapi: içerisinde bir çok kuramı ve tekniği barındıran, teorik bilgiyi işe yararlılık perspektifinde entegre ederek danışanların gerçekliğini anlamaya çalışan ve her danışanın bireysel ihtiyacına göre süreci yeniden şekillendiren dinamik bir psikoterapi armonisidir. Bu psikoterapi armonisi " Klasik Psikanaliz, Bilişsel-Davranışçı Psikoterapi, Ego Psikolojisi, Nesne İlişkileri, Aktarım Odaklı Psikoterapi, Masterson Yaklaşımı, Kendilik Psikolojisi, İlişkisel Psikanaliz, Transaksiyonel Analiz, Varoluşçu Psikoterapi" gibi ekollerin parçalarından oluşan ve danışana özgü bir psikoterapi haline dönüşen dinamik bir yapıya sahiptir.

  Şanver YEREBAKAN, almış olduğu eğitimlerin ve psikoterapi alanındaki deneyimlerinin ışığında ; Kişilik Sorunları ( narsisistik kişilik, borderline kişilik , şizoid kişilik , obsesif kompulsif kişilik ), Kaygı Problemleri ( panik atak, obsesif kompulsif yapılar, sosyal fobi, basit fobiler, sınav kaygısı, performans kaygısı ), Cinsel İşlev Sorunları ( erken boşalma, sertleşme sorunları, vajinismus, ağrılı cinsel birleşme, cinsel istek bozukluğu), Eş ve İlişki Problemleri ( iletişim problemleri, öfke ve çatışmanın kontrolünün sağlanamaması, destekleyici ve kapsayıcı ilişkinin kurulamaması, terk edilme korkusu, eşe bağımlı olma, cinsel hayattaki uyumsuzluk ), Bireysel Sorunlar ( boşluk duygusu, depresyon, yoğun suçluluk duyguları, yalnızlığa tahammül edememe, kararsızlık ve sorumluluk alamama, dönemsel madde kullanma ihtiyacı) gibi alanlarda problem yaşayan ergen ve yetişkinlerle; bireysel terapi, çift terapisi ve aile terapisi çalışmalarını kurucuları arasında olduğu "İnsula Psikolojik Danışmanlık Merkezinde" sürdürmektedir.

  Aldığı Eğitimler ve Katıldığı Atöyle Çalışmaları ;

  - Atatürk Üniversitesi /" Psikolojik Danışma ve Rehberlik" Bölümü Lisans Eğitimi

  - Üsküdar Üniversitesi / "Klinik Psikoloji" Yüksek Lisans Eğitimi

  - Npİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi / Klinik Psikoloji Hastane Stajı

  - Psikoterapi Enstitüsü / Teorik, Formulasyon ve Süpervizyon dönemlerinden oluşan "Bütüncül Psikoterapi Eğitimi" (Uz. Dr. Tahir ÖZAKKAŞ )

  - Psikoterapi Enstitüsü / Kernberg Günleri VI " Aktarım Odaklı Psikoterapi İleri Düzey Eğitimi " ( Frank E. YEOMANS M.D., PhD / Fatih ÖZBAY M.D. )

  - Psikoterapi Enstitüsü / "Kaygı Bozukluklarında, Bilişsel Davranışçı Terapi Yöntem ve Teknikler" Eğitimi ( Midwestern Üniversitesi Davranışçı Tıp Bölümü Program Direktörü Dr. Arthur FREEMAN )

  - Hipnoz Derneği / Temel Hipnoz Eğitimi ( Uz. Dr. Tahir Özakkaş )

  - Hipnoz Derneği / "Hipnozun Nörobiyolojik Temelleri ve Psikanalitik Psikoterapiyle Bütünleştirilmesi" Konulu Eğitim ( İtalya Hipnoz Birliği Başkan Yardımcısı, Milano Üniversitesi Nöroşirurji Bölümü öğretim üyesi, Prof. Dr. Giuseppe De Benedittis )

  - Hipnoz Derneği / "Panik Atak Hastalarının Sağaltımında Hipnozun Kullanımı" Eğitimi

  -CİSED / Cinsel Terapi Eğitimi " Vajinismus, Ağrılı İlişki, Sertleşme Sorunu, Erken Boşalma, Cinsel İsteksizlik, Erkek Cinselliği, Kadın Cinselliği" ( Dr. Cem Keçe )

  - Psikoterapi Enstitüsü / "Bütüncül Çok Sistemli Aile Terapisi" Eğitimi (A.B.D Northwestern Üniversitesi Aile Enstitüsü Başkanı DR. WILLIAM M. PINSOF PhD, LMFT, ABPP )

  - Evlilik Terapileri Enstitüsü /"Imago Çift Terapisi" Eğitimi ( Dr. Harville Hendrix &Wendy Patterson )

  - Evlilik Terapileri Enstitüsü/ Cinsel Terapi ve Çift Terapileri Süpervizyon Eğitimi

  - Mevlana Üniversitesi / Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Eğitimi

  - Psikoterapi Enstitüsü / "Narsisistik ve Borderline Kişilik Bozukluklarında Nesne İlişkileri" Eğitimi ( Prof. Dr. Vamık D. Volkan )

  - Psikoterapi Enstitüsü / Relatıonal Psychoanalysıs In Interactıon Wıht Developmental Theory ( Sypros D. Orfanos, Ph.D., ABPP / New York University Clinical Director Post Doctoral Program İn Psychotherapy )

  - Psikeistanbul / "Kişisel ve Toplumsal Travma" Eğitimi ( Prof. Dr. Vamık D. Volkan )

  - CİSED / "Psikoanalitik Psikoterapi" Eğitimi (Prof. Dr. Vamık D. Volkan )

  - İzmir Odağ Psikanaliz ve Psikoterapi Derneği / "Kayıp ve Yas'a müdahale teknikleri" Eğitimi ( Prof. Dr. Vamık D. Volkan )

  - "Travmaları Duyarsızlaştırma Tekniği" Eğitimi ( EMDR )

  -Cinsellik ve Cinsel Tedaviler IX. Ulusal Kongresi Kapsamında;
  & CETAD Cinsel İşlev Bozukluklarına Entegratif Yaklaşım Konulu Çalışma Grubu ( Prof. Chiara Simonelli )

  & CETAD Orgazm Bozuklukları Tedavisi Konulu çalışma Grubu
  ( Dr. Sara Nasserzadeh )

  & CETAD Cinsel Obsesyonların Bilişsel Davranışçı Terapiyle Tedavisi Konulu Çalışma Grubu ( Prof. Christine Purdon)

  - Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği/ "Cinsellik ve Cinsel İşlev Bozuklukları " Eğitimi

  - TAVP / "Ergenlik" konulu eğitim

  - Bilgi Üniversitesi /"Ergenlikte Sosyo-Duygusal Gelişim" Eğitimi

  - Türk PDR Derneği/ "Teoriden Pratiğe Psikolojik Danışmanlık" Eğitimi

  Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
  - Psikoterapi Enstitüsü Derneği
  - Hipnoz Derneği


  » İletişim Bilgileri
  İş Adresleri
  Adres 1:
  İnsula Psikoloji
  Kartaltepe Mah. Pelinli Sok. No:26 Melisa Ap. B Blok Kat:1 Bakırköy
  İstanbul

  Adres 2:
  Cumhuriyet Mahallesi, Bizimkent Konutları, B01-09 Blok D:2, Beylikdüzü
  İstanbul

  Telefon Numaraları

  Telefon 1 :
  (538) 850 48 03
  (Ofis)


  Telefon 2 :
  (212) 660 10 06
  (Ofis)

  İnternet Sitesi
  E-Posta
  Hızlı Mesaj Araçları
  -
  Kişisel Bilgileri
  Cinsiyeti
  Erkek
  Doğum Yeri
  Ardeşen
  Mezun Olduğu Üniversite
  Atatürk Üniversitesi/ Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik
  Mezuniyet Yılı
  2008
  (8 yıllık mesleki tecrübesi var)
  Yüksek Lisans
  Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji (2015 Mezunu)
  Yabancı Dil
  İngilizce

  Şanver YEREBAKAN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
  -

  Şanver YEREBAKAN Mesleki Videolar Mesleki Videolar:
  -

  Şanver YEREBAKAN Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)
  bakırköy psikolog, bakırköy psikoterapisti, depresyon, kişilik bozuklukları, aile danışmanlığı, bakırköy psikoterapi, ergen psikolojisi, kaygı bozukluğu, davranış bozuklukları, psikoterapi, bahçelievler psikolog, bakırköy terapi, bakırköy psikoterapistler, istanbul terapi, istanbul psikoterapi, bayrampaşa psikoloji, bayrampaşa terapi, psikolog bakırköy, aile terapisi, cinsel terapi, bakırköy aile terapisi, bakırköy evlilik terapisi, bayrampaşa çift terapisi, bayrampaşa evlilik terapi, istanbul psikoterapist, psikolojik destek, sosyal fobi, obsesif bozukluklar, özgüven eksikliği, kişilik bozukluğu, kimlik karmaşası, sağlıklı karar verme, okul fobisi, alt ıslatma, yalan söyleme, kardeş kıskançlığı, tırnak yeme, parmak emme, öfke patlamaları, boşanma sonrası danışmanl, evlilik öncesi terapi, bakırköyde psikolog, ünlü psikologlar, avrupa yakası psikolog, istanbul psikologları, bakırköy pedagog, bayrampaşa psikolog, gaziosmanpaşa psikolog, psikolojik danışman, istanbulta terapist

  15:58
  Top