2007'den Bugüne 77,171 Tavsiye, 25,065 Uzman ve 17,268 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Erdinç ÇAĞLAYAN
Uzman Psikolojik Danışman - Adana
Aile ve Çift Terapisti / Bireysel Psikoterapist / Çocuk ve Ergen Terapisti

Erdinç ÇAĞLAYAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 5 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Erdinç ÇAĞLAYAN

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

13

[Uzm.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Erdinç ÇAĞLAYAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarErdinç ÇAĞLAYAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Emrah KARABOĞA
Emrah Bey'le IF Weinheim Sistemik Aile/Evlilik ve Çift Terapisi eğitiminde tanışma şansı yakaladım. Çok okuması, edebiyata özel ilgisi ve spora olan s...
Serkan YILDIRIMPsk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Psikolojik Danışman Serkan YILDIRIM'LA IF Weinheim Sistemik Aile / Evlilik ve Çift Terapisi eğitiminde tanıştık. Onunla tanışmış olmaktan ötürü ne de...
Buket ALKAŞPsk.Dnş.Buket ALKAŞ
Buket Hanım'la IF Weinheim Sistemik Aile / Evlilik ve Çift Terapisi Eğitiminde tanıştık. Eğitim süresince yapılan önemli uygulamalarda farkını fark et...
Ümit KARABULUTPsk.Ümit KARABULUT
Psikolog Ümit KARABULUT'LA IF Weinheim Sistemik Aile / Evlilik ve Çift Terapisi eğitiminde tanışma fırsatı buldum. Kendisinin hızlıca keşfedilen hem i...
Feyruz USLUOĞLUDr.Psk.Feyruz USLUOĞLU
Psikolog Feyruz Bey'le Adana'da Sistemik Psikoterapi Enstitüsü'nün gerçekleştirdiği Aile Danışmanlığı Eğitiminde tanışma şansı buldum. Tanıştığımız gü...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"...Oysa sevgi güç verir, zamansa imkan; Büyük engellerde bulur, büyük hazzı insan!.." 'William Shakespeare' Yaşadığımız dünya öylesine hızlı bir biçimde gelişip değişmekte ki, bu baş döndürücü hızı yakalamak ve dünyanın gerçeklerine ayak uydurmak konusunda zaman zaman hepimiz sosyal, duygusal, düşünsel açılardan eksiklik duyguları yaşayabilmekte ve bu eksiklik duygusuyla başa çıkmakta zorlanabilmekteyiz. Başa çıkma tarzlarımızı değiştirmek ve geliştirmek, iyi oluş düzeyimizi arttırmak konus...

Erdinç ÇAĞLAYAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
o Aile Terapisi
- Anne, Baba ve Çocuk Arası İletişim
- Ebeveynler Arası İletişim
- Sağlıklı Boşanma Süreci
- Boşanma Sonrası Süreç

o Evlilik ve Çift Terapisi
- Evli, Nişanlı, Sevgili Çiftler Arası İlişki ve İletişim Problemleri
- Karşı Cinsle İlişkilerde Güçlük
- Cinsel Problemler

o Bireysel Terapi
- İletişim Problemleri
- Karşı Cinsle İlişki Problemleri
- Sosyal Beceri Kazandırma
- Özgüven Problemleri
- Depresif Duygu Durumu
- Kaygı Bozuklukları
- Duygu Yönetimi

o Çocuk ve Ergen Terapisi
- Çocuklarda Davranış Bozuklukları
- Ergenlik Dönemi Problemleri
- İletişim Problemleri
- Sosyal İlişki Problemleri
- Atılganlık Eğitimi
- Eğitim Danışmanlığı (Verimli Ders Çalışma)

o Yas Terapisi

Erdinç ÇAĞLAYAN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dnş.Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Özgeçmişi
Erdinç ÇAĞLAYAN, Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, yine Çukurova Üniversitesi PDR bölümünde Yüksek Lisans Programından mezun olarak Uzman Psikolojik Danışman olmuştur.
Yüksek Lisans Programında tamamladığı tezi, "Ergenlik, Aile İşlevselliği, Benlik Saygısı ve Kimlik Oluşturma" olgularını ele alan çok kapsamlı ve sıradışı bir çalışma olmuştur.

Lisans eğitimi bittikten sonraki süreçte, Almanya'ya bağlı IF WEINHEIM INSTITUT FÜR SYSTEMISCHE' (Weinheim Sistemik Psikoterapi Enstitüsü) den 4 yıl süren Aile-Evlilik, Çift ve Bireysel Psikoterapistlik eğitimini tamamlayarak mezun olmuştur.

2016 yılından itibaren, Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Ana Bilim Dalında Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

Katılmış ve Tamamlamış Olduğu Eğitim Programlarından Bazıları Aşağıda Sunulmuştur:
...[Devamı...]

Erdinç ÇAĞLAYAN Tavsiye Yazıları Erdinç ÇAĞLAYAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 saadet SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.7.0.DD

13-12-2014
 TavsiyeNo: 74107
Öncelikle Psikolog Sayın Feyruz Usluoğlu'na çok teşekkür ediyorum,Erdinç beyle tanışma fırsatı sunduğu ve vesile oldugu için.Erdinç bey'in danışanıyım.Erdinç bey oldukça motive edici,dikkatli,sabırlı,aşmada güçlük çektiğim olaylar karşısında kendine has tutumuyla farklı ve bu farklılığı bana hissettirmeden aşılayan birisidir.Kendisiyle çıktığımız bu yolda,daha yolun başındayken hayata umutla bakmamı ve sorunlarımı aslında bir duvar gibi kendi önüme kendimin çıkardığımın farkına varmamı sağladı.güler yüzlü,dikkatli,anlayışlı ve mütavaza kişiliğiyle yol gösteren ve mesleğine duyduğu bağlılığını ve danışanlarına hayatı sevdiren,yeniliklere açık ve kendine özgü samimi içten olması dolayısıyla herkesin sıkılmadan ve daha önce hiç bir şekilde yardım almamış birisinin herhangi bir kaygı duymadan gönül rahatlığıyla gidebileciği,konuşabileciği bir psikologtur.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunup,problemler karşısında umudunu yitirmiş olan herkesin kendisini ziyaret etmesini tavsiye ediyorum...
     Beğenin    

 Görkem NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.99.168.L

06-05-2014
 TavsiyeNo: 68600
İsmim Görkem. Erdinç Bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. 5 ay boyunca kendisi ile hasta danışman ilişkimiz oldu. Bu süre zarfında Erdinç Beyden birçok şey öğrendim. Hayatıma olumlu yönde çok katkısı oldu. Gerek danışmanlığı gerek dostluğu, dinleyiciliği, işinde olan uzmanlığı olsun bir çok yönden beni hayran bıraktı. Kendisini gerek danışman gerekse dost olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir kez daha buradan kendisine bana kattıkları için teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Ceyhun V. (Danışan)
 IP: 5.46.81.ZD

30-03-2016
 TavsiyeNo: 86902
Erdinç beyle daha önce danışanı olan bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Hayatımın çok zor bir döneminde çıkmaza düstüğüme inandığım anda karşılaştım. Aslında çokta inanmayarak ilk danışmaya gittim. Hayatımdaki beirsizlikler yüzünden bir çözüm üretemeyeceğime sağliklı kararlar veremeyeceğime fazlasıyla inanmıştım. Aile yaşamımı yok sayıp nişanlımla iliskimide yok ediyordum. Yasamı kendim ve başkaları için içinden çıkılmaz hale getirecek kadar büyük öfke probemleri yaşıyordum. Erdinç Beyin yaşamıma etkisini tamda bu zamanlarda hissetmeye basladım. Öncelikle kendime ve sürece inanmamı sağladı. Ki zaten değişim o zaman başladı. Benim direnmem yüzünden sancılı bir zaman dilimi geçirmemize rağmen iyi sonuclar elde etmemiz ici benden fazla çabaladı. Artık çok daha kontrollü bir yasam sürdürmeye basladım.
     2 Beğeni    

 GÖNÜGÖNÜL (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.153.ZZ

17-09-2015
 TavsiyeNo: 81518
Erdinç Çağlayan: Kendisiyle katilimcisi oldugum bir programda tanistim.İcinde bulundugum sorunla ve basetme yontemleriyle ilgili tavsiyeleri bukadar icten bi insandan alicagimi bilsem daha once kesinlikle kendisini arar bulurdum.Gerek bakis acisi gerek sohbeti gerekse durusuyla bana cok sey katmis bi insan.İyiki tanidim diyediyebilecegim iinsainsanlarin basinda geliyo.Benim icin psikoloji aanlaminda yardim alicagim insan uzmanligi kadar samimi empati yetenegi olan size gercek anlamda farkli taraftan bakmanizi sagliycak kadar da etkili olmasi gerek ve Erdinç bey bence bunlarin hepsine fazlasiyla sahip.Hepimizin biyerlerde sıkıstıgi zamanlar elbet oluyo ki bence dusunulmeden destegine basvurulacak bi insan kendisine burdan da tekrar tesekkurlerimi ve olucagi güzel yerlerde görüsme dileklerimi iletiyorum.
     Beğenin    

 Uz.Dr.Mahir Baloğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.57.ZD

05-10-2015
 TavsiyeNo: 81858
Merhaba., En yakınımdakileri yönlendirmeye tereddüt etmediğim ; sezgilerine, bilgisine ve yeteneğine çok güvendiğim Türkiyenin sayılı terapistlerinden meslektaşım Erdinç Çağlayan ı takdimimdir. Madem öyle neden bu tavsiye yazısını yazdığımı açıklayayım. Ben aynı zamanda bir tıp doktoruyum ve tıbbın olmazsa olmazı diyalektik yaklaşımın terapide de önemli olduğuna inanıyorum ve Erdinç Çağlayan'ın da diyalektik düşünme becerisiyle terapi alanında özel bir yeri hakettiğini ďüşünüyorum .tıpkı Buket Alkan gibi.
     Beğenin    

Feyruz USLUOĞLU Fotoğraf  Dr.Psk.Feyruz USLUOĞLU
Adana - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-04-2014
 TavsiyeNo: 68256
Psikolojik Danışman Erdinç Beyle Adana Sistemik Psikoterapi Enstitüsü’nün düzenlediği Aile Danışmanlığı Eğitiminde tanıştık. Birkaç yıllık tanışıklığımız sürecince iyi bir dost ve iyi bir terapist olmanın niteliklerini taşıyan biri olduğunu hissettim ve gözledim. Psikoterapi ya da psikolojik danışmanlık bilimsel bir yaklaşım olmanın yanında yaratıcılığı gerektiren bir yardım sanatıdır. Erdinç Beyde her iki yaklaşımı bütünleştiren mesleki beceriye sahip olmasının yanında anlayış ve yardımın temeli olan empatik ve insancıl özelliklere de sahiptir. Ayrıca mesleki eğitim ve merakı kendisini psikolojik yardım vermekte nitelikli kılmaktadır. Psikolojik Danışman Erdinç Beyi Adana’da aile danışmanlığı, evlilik terapisi ve bireysel terapi konusunda rahatlıkla destek alabileceğiniz bir uzman olarak tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    

Serkan YILDIRIM Fotoğraf  Psk.Dnş.Serkan YILDIRIM
Eskişehir - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

05-03-2014
 TavsiyeNo: 66930
Sevgili Meslektaşım Erdinç'le IF Weinheim Aile ve Çift Terapisi eğitiminde tanıştık. Kendisi güvenilir, ilgili, gelişime açık, güler yüzlü, dürüst bir psikolojik danışmandır. İnsanları geliştirirken sürekli gelişmesi gerektiğinin bilincinde olan ve sürekli gelişmek için araştıran, yazan, çizen bir meslektaşımdır. Kendisine problemlerinin çözümünde iyi bir yol arkadaşı, iyi bir uzman arayan herkese tavsiye ederim. Erdinç sizin için elinden geleni yapacaktır. Buna hiç şüphe yok.
     1 Beğeni    

 ÜMİT KARABULUT (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.174.165.ZC

03-05-2014
 TavsiyeNo: 68525
Merhaba, ben Ümit Karabulut Kocaeli Derince Eğitim Araştırma Hastanesinde Psikiyatri Kliniğinde psikolog olarak görev yapmaktayım. Erdinç Çağlayan dostumla Prof. Dr. Turan Akbaş koordinatörlüğünde yapılmakta olan aile terapisi eğitiminde tanışma fırsatı buldum. Problem durumlarla çalışırken yaptığı yorumlar ve durumlara getirdiği bakış açılarıyla bana devamlı farklı açılardan bakmanın önemini vurgulayan yönü bir psikoterapist olarak zaten çok başarılı olduğunun bir kanıtıydı. Erdinç, profesyonel anlamda tiyatro çalışmaları yapmaktadır. Ve terapide bu yönünü kullanarak danışanların ufuklarını genişletme konusundaki yönünü gözlemleme fırsatı bulduğum için ona çok şey borçluyum. Erdinç empatik yüzleştirmeyi harika bir kurgu içerisinde danışanlarına sunarak çok zengin bir farkındalık birikimiyle onları seanslardan uğurladığını canlı danışmalar esnasında gözlemledim ve onun danışanlarını gerçekten bu şekilde donanımlı bir psikoterapistle çalışmanın şansını yakaladıkları için şanslı olarak görmekteyim. Kendini geliştirmek onun için yaşama anlamı olan bir psikoterapisttir. Onu tanıdığım için kendimi şanslı hissedenlerdenim...
     1 Beğeni    

 Ezgi aksu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.34.WC

17-09-2015
 TavsiyeNo: 81531
Öncelikle merhabalar.Ben erdinç beyi bulunduğum kurumun psikoloğu vasıtasıyla tanima serefine nail oldum.Erdinç bey evlilik ve aile terapisti vasfiyla kurumumuzda danisanlarimiza hizmet veriyordu.Kendisi gercekten sorumluluklarinin bilincinde olan danisanlariyla yakinen ilgilenen genc olmasina ragmen isinin fazlasiyla bilincinde olan bir psikologtur.Herseyden once danisanlarinin memnuniyetini mesleki anlamda ilke edinmis kendine ozgu ilke ve kurallari olan dost canlisi tavriyla yardimseverligiyle adindan soz ettiren bir insandir.Kurum olarak ve danisanlarimiz adina konusacak olursam danisanlarimizla gecirdiginiz surecteki başarılı ve verimli terapileriniz,yardimlarinizdan dolayi cok tesekkur ederiz.Bundan sonraki is ve sosyal hayatinizda basarilarinizin devamini diliyorum ve psikolog ERDİNÇ ÇAĞLAYANI tavsiye ediyorum..
     Beğenin    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.187.107.YB

28-03-2014
 TavsiyeNo: 67668
Erdinç ile üniversitede sınıf arkadaşıydım. Onun mesleki ve kişisel gelişimine yakından tanık oldum. Kendisi güvenilir, ilgili, gelişime açık, güler yüzlü, dürüst bir psikolojik danışmandır. Bunun yanında sanatla ilgilenen ve tiyatro oyunlarında yer alan, şiir yazan sanatçı ve yaratıcı kişiliği olan bir insandır. Sürekli olarak gelişmeye çalışan bir yapıya sahiptir. Onunla konuşmaya başladığınız ilk andan itibaren iyi bir psikolojik danışmanla karşı karşıya olduğunuzu ve ona güvenebileceğinizi anlayacaksınız. Adana ve çevresinde psikolojk danışma yardımı almak isteyen herkese Aile Danışmanı/AileTerapisti Erdinç Çağlayanı gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    

 Psk.Dnş.Emrah KARABOĞA
Hatay - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-01-2015
 TavsiyeNo: 75249
Erdinç Çağlayan uzun yıllardır tanıdığım, kendisiyle beraber eğitimler aldığım çok kıymetli bir meslektaşımdır. IF Weinheim Sistemik Aile/Evlilik ve Çift Terapisi eğitimlerinde kendisinin teorideki bilgilerine hayran kalarak başladığımız dostluğumuz, terapilerindeki profesyonelliği ile birleşince, genç yaşına rağmen kaliteli ve tecrübeli bir terapist olmanın nasıl bir şey olduğunu bana öğretebilmesiyle faydalı bir şekilde devam ediyor. Kendisinin tiyatroya, edebiyata olan ilgisi, bu profesyonelliği bir adım daha öne çıkarıyor diye düşünüyorum. Adana ve çevresinde yaşayıp da psikolojik desteğe ihtiyacı olan kişilere ilk önereceğim kişi kendisidir. Erdinç Bey ile tanışma fırsatı olacak pek çok insan, tanıştığı zaman bunu kendileri de anlayacaktır. Netice olarak hem mesleki birikimi, başarısı ve tecrübesiyle iyi bir meslektaş, hem de insani yönüyle iyi bir dost olan Erdinç Bey'e bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek istiyor, başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Buket ALKAŞ Fotoğraf  Psk.Dnş.Buket ALKAŞ
Samsun - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

08-03-2015
 TavsiyeNo: 76817
Sevgili Erdinç; Hem meslektaşım, hem arkadaşım:) Bir arkadaşımı, danışanımı gönül rahatlığı ile yönlendirebileceğim bir uzman. Süpervizyona ihtiyaç duyduğum zamanlarda farklı bakış açısı ile yeni bir yön bulmama yardımcı olacağını bildiğim önemli bir destek benim için. İyi ya da kötü terapist yoktur iyi eğitim almış terapist vardır derim hep işte o iyi eğitim almış ve kendini geliştirme motivasyonu yüksek terapistlerden biri. Sevgi dolu, anlayışlı, meraklı, güvenilir. Sanatçı yönünü unutmamalıyım tabi ki :) bu nedenle belki de empati becerisi oldukça yüksek. Biliyorum ki kendini geliştirme çabası hiç durmayacak, yeni arayışlar yeni farkındalıklar olacak hep yaşamında ve danışanları da onun bu yönünün güzelliklerini onunla yaşama fırsatı bulacaklar. Başarılarının devamını diliyorum...Hep iletişimde kalmayı umuyorum...
     Beğenin    

 nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.42.ZZJ

26-03-2015
 TavsiyeNo: 77457
Erdinç Bey'le Weinheim Enstitüsü nden birlikte aldigimiz Aile/Evlilik/Çift Terapisi egitimiyle tanistik.Kendisini tanidigim icin kendimi cok sansli hissediyorum. Erdinc Bey hem cok iyi bir dost, hem alanjnda uzman son derece yetkin ve tercih edilmesi icin fazlasiyla ozelligi olan bir terapisttir.Ersinc bey'in takdir ettigim en onemli ozelligi danisanlari ile kurdugu samimi iliskisidir.Terapide kullandigi yöntem ve teknikleri, kendinden emin durusu ile yasadiginiz probleme hic bakmadiginiz yonlerden bakicaginizdan eminim.Alandaki yetkinligine ragmen kendisini geliştirmeye adayisini takdir ediyorum. . .Eğer Adana ve cevresinde yardim almak istiyorum ve dogru kisiyi arıyorum diyorsaniz Erdinc Caglayan'i kesinlikle tavsiye ediyorum. .
     Beğenin    

Erdinç ÇAĞLAYAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Tiyatro, Şiir, Öykü, Deneme, Spor

Sevdiği Yazarlar : Irvin Yalom, Bertol Brecht, Nazım Hikmet, Murathan Mungan, J. Paul Sartre

Sevdiği Muzikler : Sanat Müziği, Rock Müzik, Pop Müzik


Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Kitap ve Yayınları Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Basılı Kitap ve Yayınları
Yaratıcılığa dayalı tükenmişlikle başa çıkma programının hemşirelerin tükenmişliklerini azaltmadaki etkisi: Bir grup çalışması örneği (The effect of coping program against creativity-based burnout on decreasing the burnout syndrome among nurses: a group study case). İnterantional Journal of Human Sciences. Volume: 12 Issue: 1 Year: 2015. p: 1302-1318.

"Ergenlerin öz-kimlik grafiklerinin aile işlevselliği açısından değerlendirilmesi: Bir idiyografik çalışma." (EVALUATION OF ADOLESCENCE SELF-IDENTITY GRAPHS IN TERMS OF FAMILY FUNCTIONING: AN IDIOGRAPHIC RESEARCH). Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Tez Merkezi. No: 417613.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikolojik Hizmetler/Empati Psikolojik Danışmanlık
Gazipaşa Bul. Bahar Apt. No: 45 K:1 D:2 /01120 Seyhan
Adana  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(507) 940 12 18
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Yeri
Adana
Mezun Olduğu Üniversite
Çukurova Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(9 yıl önce)
Yüksek Lisans
Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pdr Anabilim Dalı Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Erdinç ÇAĞLAYAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Erdinç ÇAĞLAYAN Mesleki Videolar Videoları
-

psikoloji, psikolojik danışma adana, adana psikoterapist, psikoterapist, çift terapisi adana, evlilik terapsiti adana, aile terapisi adana, ergen danışmanlığı, psikolojik danışman adana, çift terapisti, çocuk terapisti, adana terapi, evlilik terapisti, uyum problemleri, sistemik terapist, sistemik terapi, evlilik danışmanlığı, davranış bozukluğu, tarsus psikoloji, kariyer danışmanlığı, eğitim koçluğu, boşanma süreci, kaygı bozukluğu, sınav kaygısı, eğitim danışmanlığı, stres bozukluğu, bireysel terapi, çocuk danışma, psikolojik danışma, çift terapisi, iletişim becerisi, atılganlık eğitimi, öfke kontrolü, adana psikoloji, adanada psikolog, psikolog adana, ceyhan danışman, öfke, ergen, aile, adana ergen terapi, adana aile danışma, yas danışmanlığı, kayıp ve yas, özgüven, psikoloji adana, cinsel terapi, vajinusmus, fobi, hiperaktivite bozukluğu


20:47
Top