2007'den Bugüne 90,558 Tavsiye, 27,858 Uzman ve 19,766 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!H. Güngör YAZICI
Psikolojik Danışman - Çanakkale
Çocuk/Ergen/Yetişkin

H. Güngör YAZICI Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi35 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

35

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
H. Güngör YAZICI Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

269
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

H. Güngör YAZICI'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar H. Güngör YAZICI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İbrahim ERDOĞANPsk.İbrahim ERDOĞAN
İbrahim beyi Ankara'da Aile Danışmanlığı eğitimde tanıma fırsatı buldum. O tarihten beri arkadaşlığımız devam ediyor. Çok samimi, dürüst, sempatik ve...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yaşadıklarınızdan yakınmayı bir kenara bırakmak; onların size kattığı gücü keşfetmek ve daha mutlu bir gelecek inşa etmek için randevu alınız...
 
H. Güngör YAZICI'nın İletişim Bilgileri
Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Randevu ve Online Terapi İçin)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1984 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Rize
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
H. Güngör YAZICI Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
# Psikolojik Danışma/Psikoterapi (BDT)

- Depresyon
- Anksiyete(Panik Atak, Agorafobi, Sosyal Fobiler, Özgül Fobi, vb.)
- OKB
- Travma Sonrası Stres Bozukluğu
- Kişilik Bozuklukları
- Öfke / Stres Yönetimi
- Yeme Bozuklukları

# Evlilik ve Aile Danışmanlığı

# Eğitim Danışmanlığı

# MOXO Dikkat Eksikliği Testi

# Çocuk ve Ergen Davranış Problemleri

# Anne-Baba Koçluğu

# Metropolitan Okul Olgunluğu Belirleme Ölçeği (1.Sınıfa Hazır Olma Durumu)

# Çocuk-Ergen ve Yetişkine Yönelik Psikolojik Testler
( MMPI Kişilik Testi, PARQ Ergen-Aile Tutum Ölçeği, vb)

H. Güngör YAZICI Özgeçmis CV Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI'nın Özgeçmişi
1984'te Rize'de doğdum.
İlk, orta ve lise öğrenimimi Hemşin'de tamamladım.
2006 yılında Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Farklı illerde görev yaptıktan sonra 2014 yılında Çanakkale'ye yerleştim.

Aldığım eğitim ve sertifikalar;

- Bilişsel Davranışçı Terapi : BDTD Teorik Eğitim 50 Saat (Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar)

- Bilişsel Davranışçı Terapi : BDTD Beceri Eğitimi 30 Saat (Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar)

- Evlilik ve Aile Danışmanlığı : Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği(100 saat) ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (475 Saat)

- Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi (Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek)

- MOXO DEHB Testi : Ferda Korkmaz Özkanoğlu (İstanbul)

- Çocuk Dikkat ve Zeka Testleri(Psikolojik Eğitim Gelişim ve Destek Derneği)
...[Devamı...]

H. Güngör YAZICI'nın Makaleleri H. Güngör YAZICI'nın Makale ve Yazıları
1 Makale

H. Güngör YAZICI Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Dy
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103071
İlk defa aldığım bir danışman desteğiydi. "İyiki de destek almışım."dememi sağladı. Kendime olan saygımı yitirmiş ve sürekli bir mutsuzluk halindeydim. Sürekli kendimi suçluyordum. İnternette gidebileceğim insanları araştırdım.Kendisinden randevu alıp, gittim. Karşılanmambgüzeldi. Kendisi sorunlarımı dinledi. Anlattığım olaylar sonucunda sorular yöneltti. Sonuç olarak; Kendime olan saygımı tekrar kazanmamı sağladığı için ve bana kendime sormam gereken soruları net bir şekilde yöneltip, kendime doğru yolculuğumda destek olduğu için burdan tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İyi bir danışman olarak tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Rümeysa Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mart.2018
TavsiyeNo: 102898
Kendisinin kısa süre önce danışanıydım. Danışman demekten öte bir insan aslında. Artık bir aile üyem olarak görüyorum. Birlikte kat ettiğimiz yolda büyük başarı elde ettik. Danışmandan çok bir arkadaş bir abi yada bir sırdaş gibi gördüm. Bunu bu şekilde hissettim çünkü kendisinin bana geçen enerjisi bu yöndeydi . Çözüm odaklı tavsiye ve yorumları beni fazlasıyla rahatlattı ve oraya gitmek benim için artık sohbet etmek için arkadaşıma gittiğimi düşündürdü. Kısa sürede uzun yollar yürüdük emeğine yüreğine sağlık . Tavsiye ediyorum çünkü ilk defa kendimi karşısında hasta olarak hissetmedim. Umuyorum bu yorumu okuyorsanız sizinde benim gibi kırılmış kanatlarınız var ve eminim Güngör Bey sizinde kanatsız uçabildiğinizi size kanıtlıycak ve cesaretlendirecektir. Hayatımızın kimi zamanlarında tüm dallarımız kırıldığında gücümüzün tükendiğini düşündüğümüz çaresiz kaldığımız anda aslında hiç bir şey bizim düşüncemiz ve duygularımız dışında gelişmediğini herşeyin sadece düşündüğümüz kadar olabildiğini unutmayalım destek almak için geç kalmayalm . Bazen kaybettiklerimiz can yaksada kazandıklarımızın yanında pire gibi kalır . Kazanmak için de bazen kaybetmek gerekebiliyormuş.
     9 Beğeni    
Özgür
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
4.Kasım.2017
TavsiyeNo: 100074
Kendisini tavsiyeediyorum sayesinde tanıdım.Size sorunlarınızın aslında sorun olmadığını ve bunların nasıl da üstesinden gelebileceğinizi kabul ettirmesiyle bunu başarma sürecinde olan yardımlarıyla hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizde mükemmel bir rehber olacaktır. Mesleki anlamda kendisini pek çok alanda geliştirmiş(zaten bunu farkedeceksiniz) olup size bu birikimi en iyi şekilde aktarıyor.Samimi,güleryüzlü ve espri anlayışına sahip ki bu sizin rahat rahat sorunlarını anlatabilmenize ve çözüme(sonuca) daha hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilmenizde önemli bir rol oynuyor.Sizinle daima irtibat halinde ve istediğiniz an sorularınıza cevap vermeye hazır biri. Zamanla kendinizi daha iyi hissetmeye ve özgüveninizi kazanmaya başlayacak ve gücünüzün farkına varacaksınız. Sonuca ulaştığınız da ne kadar doğru bir tercih yaptığızı ve bir arkadaş kazanmış olacaksınız.
     11 Beğeni    
Siyam
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 98179
merhaba; su anda bu yorumu okuyorsaniz demek ki uzman bir destege ihtiyaciniz var, bizim gibi..bende ergenlik donemindeki oglum icin yardim almam gerektigini biliyordum fakat nedense hep bu durumu otelemeye calisiyordum,anneyim ya herseyin ustesinden gelebilecegimi dusunuyordum..taa ki oglum bunu kendisinin istedigini soyleyene dek..o gun bu siteden ulastigimiz Gungor Bey ayni gunun aksami bize donus yapti ve bir kac ay icerisinde inanilmaz bir degisim oldu oglumda ve taniyanlar ona ne oldugunu soruyorlar simdi..kendilerine yine buradan cok cok tesekkurlerimi ileterek,sizlerede kesinlikle tavsiye ederek noktaliyorum.."keske"siz bir yasam icin hicbirseyi otelemeyin..
     8 Beğeni    
Hale YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96518
Hayatın zor zamanları olmuştur biz insanlar için. Umudun bittiğini düşündüğümüz, hata üstüne hata yaptigimız. Kendini suçladığın, dibe vurduğun zamanlar... Tünelin sonundaki ışıģı görmene rağmen aydınlığa ulaşamamak. İşte böyle zor bir zamanda bana yol gösteren destek olan Güngör beye sonsuz teşekkürler. Biz insanlara sunulmuş hayat ışığını yakalamama yardımcı olduğu için. Hayat bir deneyimmiş kendi keşfetmek için. Benim yolculuğum daki duraklardan biri oldu GÜNGÖR YAZICI. SONSUUUUUUUZ TEŞEKKÜRLER.
     7 Beğeni    
I.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96500
Çanakkale de öğrencisiniz ve aileniz yanınızda değil her şeyin herkesin üzerine üzerine geldiğini hissediyorsunuz işte böyle zor bir zamanımda yanımda olan her zaman çözüm odaklı ve samimiyetine güvenebildiğim nadir insanlardan birisi oldu Güngör Abi.Onu diğer meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği ise bence güler yüzlü ve sıcakkanlı birisi olması.Seanslarımız bittikten sonra bile ilgilendi yardımlarını eksik etmedi.Bende bu site sayesinde kendisiyle tanıştım ve size de tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
Canan USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
7.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94377
Öncelikle danışanı olarak tanıştım Güngör Bey'le. Zamanla arkadaşım oldu. Güngör Bey'in mesleki olarak, danışanlarına profesyonel bir şekilde yaklaşımı, karşısındaki bireye güven veren, kaliteli iletişim kuran, samimi ve içten davranışlarıyla mesleğini kaliteli bir şekilde icra eden bir psikoterapist olduğunu düşünüyorum. İnsanlarla sağlıklı, kaliteli, açık yürekli bir şekilde iletişim kurması; mesleğinin gerektirdiği bir özellikten ziyade insanları sevmesi, değerli ve önemli görmesinden kaynaklandığı kanaatindeyim. Güngör Bey'in bu değerlere sahip olması da gerek danışanları gerek etrafındaki insanlarla iletişim kalitesini, karşılıklı güven olgusunu arttırıp insan insana ilişkiler kurup çözüme pratik bir şekilde ulaşmasını sağlıyor. Hem mesleki hem de insani yaklaşımı ile danışanlarına çözüm üretmelerinde rehber olan bir psikoterapist, sohbet edebileceğim güvenilir, dürüst bir arkadaş oldu benim için kendisi. Her insanın hayatında üstesinden gelemeyeceğini düşündüğü dönemler olabilir. Düğümün nasıl çözülecegini bulamadığınız dönemlerde Güngör Bey'in kapısını çalın derim. O düğümü bulur, kendinizde olan gücü size gösterir ve düğümü siz çözersiniz...
     5 Beğeni    
İbrahim ERDOĞAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94330
Güngör arkadaşımla 2011 yılnda Ankara da Cised'in aile terapistliği eğitiminde tanıştım. Kendisinin bilgi birikimi ve tecrubesi oldukça dikkat çekiciydi, o zamandan beri dostluğumuz devam etti ve pek çok konuda paylaşımlarımız oldu. Çok başarılı bulduğum arkadaşımın sırrı içtenliği, heyecanı ve sürekli kendisini geliştirmeye adaması diye düşünüyorum. Mesleki tecrubesi, yeterliliği ve dinamizmi ile danışanlarına faydalı olduğunu bizzat bildiğim için gönül rahatlığı ile ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum...
     5 Beğeni    
Prenses
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
21.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89336
Bazen sadece telefonun ucunda olduğunu bildiğiniz bir ses yeter size. Bir ses kadar yakın olduğunu bildiğiniz o samimiyet bile huzur verir. İşte Güngör beyle böyle bir telefon görüşmesiyle başladı ilk konuşmamız. Hiç kimseye güvenmediğim bir dönemde, sustuğum onca acıyı, ilk gördüğüm andan itibaren büyük bir sabırla ve samimiyetle dinleyen bir dost oldu bana. Henüz ilk seansta hayatımla ilgili yaptığı isabetli tespitler sayesinde mesleki anlamda sahip olduğu bilgi ve tecrübelerine inandığım bir danışman oldu. Her şeyden öte bir insanın hayatında her zaman kalmasını isteyeceği, sözüne sadık, sadece sizi dinlese bile huzur bulacağınız bir adam. Kızımın vefatından sonra, özlemini duyduğum o duyguyu, yani şefkati Güngör beyin küçük bir kız çocuğuna bakışında bulmanız bile yeter onu tanımanıza. Bu yüzden, hayatın her anını yeniden huzurla inşa etmek için siz de tanışın bu adamla… Emin olun Çanakkale’ye gitmek için bir başka sebebe ihtiyaç duymayacaksınız :)
     18 Beğeni    
Nil SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
10.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89154
Merhaba ilk olarak tesekkürümü Tavsiye ediyorum com'a yapmam gerekiyor sanırım.Güngör Bey ile tanışmamıza vesile olduğu için. Güngör Bey ile kendimi çok kötü hissettiğim,çaresiz kaldığım bir dönemde tesadüfen Tavsiye ediyorum com sayesinde tanıştık.İlk kez yardım alıcaktım stres heyecan daha saymakla bitmez duygular içindeydim. Şimdi ise kendisi ile sohbete başladığımız zaman saatin durmasını istiyorum. Sakin ,sabırlı , hoş sohbet inanılmaz mütevazi ve çok ilgili . Benim gibi daha önce psikoloğa gitmemişseniz eğer Güngör Bey ile tanıştıktan sonra ilk düşünceniz neden daha önce tanışmadım diyeceksiniz. Bir insan değişir bir aile kurtulur . Herkesin kesinlikle tanışması gerekiyor.Siz ilk adımı atın sonrasını Güngör Bey'e bırakın .İyiki tanımışım.Herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım.Şimdi ise kendisi en iyi sırdaşım.İyi ki tanıdım sizi Tüm Emekleriniz için çok Tesekkür ederim H.Güngör Yazıcı..
     11 Beğeni    
Kediçe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89152
Güngör bey demeyecegim Cunku onun samimiyeti ve sicakligi "bey" kelimesinde sakli degil... Tesadufen bu sitede karsilastim onunla Kendisini basarilarini ve yaklasimini bilmeden İcimden bi ses onu aramam gerektigini soyledi Hayat beni en cikmaz yolumda karsilastirdi onunla "Bir psikolog beklentisi" olmaksizin, sanki yillardir tanidiginiz birine derdinizi anlatiyormussunuz gibi... Aslinda konusmasina gerek bile kalmiyo bazen, sizi dinleyisindeki sicakligi, gozlerindeki anlayis bile yetiyor sizi cikmaz sokaginizdan cikarmaya... o size yol gostermiyor, o size gitmek istediginiz iyi ve kotu yollari sunuyor, hangi yolu seçtiğiniz de nelerle karsilasabilceginizi anlatiyor ve tercih size kalmis oluyor... Her kelimesinin altinda farkli bir anlam, bakis acisini degistiren bir tilsim var onun kelimelerinde... "İcinize tohum ekmek" istiyorsaniz, muhakkak yolunuzu bu harika insanla birlestirmenizi dilerim.
     4 Beğeni    
Elıf KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
9.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89150
Uzun yıllar Istanbulda yasayıp Canakkaleye yerlesmistim. Bundan dolayida suregelen rahatsizligim hat safhalara ulasmisti. Istanbuldaki Danışmanima gitmem oldukca zor oluyordu. Gungor Beyi internette uzun arastırmalar sonucunda buldum.Hic vakit kaybetmeden kendisine mail gonderdim. Ertesi sabah geri dönüs yapması meslegine vermis oldugu onemi gosteriyordu ve dogru tercih yaptıgımı o an birkez daha anladim.Rahatsizligim konusunda ki yaklasimi tecrubesi ve sundugu cozum onerileri ile oldukca yardimci oldu. Hala seanslara devam ediyorum. Canakkalede Psilojik Danisman olarak gidilecek tek adres oldugunu düsünuyorum.
     4 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2016
TavsiyeNo: 89144
Güngör abiyle bu site sayesinde tanıştım iyi ki tanışmışım. Daha önce bi kaç psikologla daha görüşmüştüm ama hep bişeyler eksikti istediğim gibi bi sonuç alamamıştım samimi gelmiyodu. Güngör abinin sıcak kanlılığı teknikleri iş olarak değilde sohbet eder gibi abi tavsiyesi gibi hissettiğiniz yaklaşımları sayesinde 4 senedir yaşayamadığım hisleri yaşamaya başladım sayesinde. hemde beklediğimden çok daha kısa sürede bi kez daha çok teşekkür ediyorum kader ortaklarımada güngör abiyi ısrarla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Kubkub
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2015
TavsiyeNo: 82792
Güngör Beyi internetteki tavsiyeleri okuyarak buldum ve kendisine danistim. Bu yardim almaktan ziyade biriyle dertlesmek gibiydi. Samimi ve Icten bir paylasimdi. Cok fazla memnun kaldim. Hayatimda yüzleşmem gerekenlerle onun sayesinde yüzleştim ve doğru olana karar verdim. Ne zaman biriyle konuşmak istesem ilk aklıma gelen kişi oldu. Size onermiyorum bana kalırsa eğer yardima ihtiyacınız olursa gitmeniz gereken ilk kişilerden biri olduğunu söylüyorum. Çok iyi bir uzmandan ziyade çok iyi bir dost...
     10 Beğeni    
Tugba A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Temmuz.2015
TavsiyeNo: 80073
Gungor bey den cok ama cok memnun kaldim. Okudugum fakulte dolayisiyla cok ama cok stresliydim. Sinavlara hazirlanirken istemsiz olarak agliyodum geceleri uyuyamiyodum ve icimdeki sıkıntı gecmiyodu bu durum aileme ve arkadaslarima da yansimisti kendim dahil hic kimseye vakit ayirmiyodum. Sonra gungor beyi bulduk internetten daha once boyle bi destek almamistim kendim halledebilecegime inaniyodum ve acikcasi hic yararli olmayacagini bosuna gittigimi dusunuyodum. Sadece 2 seans yaptik ve dusundugum yasadigim hersey tersine döndü. Gungor bey aslinda kafama neleri taktigimi gosterdi ve cozume kavusturduk sadece 2 seansta. Sorunlarinizi buyuk ya da kucuk diye siniflandirmayin,halledebilirim diye ugrasmayin. Gungor bey den yardim alin. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79333
Güngör Bey'i tavsiyeediyorum.com' da bulduğumda neredeyse tamamen yaşam enerjimi kaybetmiş, gülmeyi unutmuştum. Yaklaşık 3 yıl önce biten evliliğimin derin izlerini bir türlü kapatamıyordum. Kendisi seanslar süresince beni büyük bir anlayış ve sabırla dinledi. ( Zaman zaman aynı şeyleri anlatmış olsam bile:) ) Pozitif yaklaşımı, doğru yönlendirmeleri ile hızlı bir şekilde geçmişime bakış açım değişmişti artık. Hatta yaşadığım olayları ağlamadan dile getirebilir olmuştum. Aslında biten evliliğimin benim için büyük bir kurtuluş olduğu fikrini bile kabul etmiştim. En önemlisi ise Güngör Bey'in 4. seansın sonunda kendine tekrar güvenen, geçmişin izlerini üzerinde taşımayan ve hayata pozitif bakabilen bir ben yaratmış olmasıydı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.....
     12 Beğeni    
Yolculuk Arkadaşı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79171
Öncelikle size tavsiyem Güngör beyin hoş geldiniz mesajını okuyun. Ondan sonra yapacağınız şey aramak olacaktır :). Hayatta herkesin hiç tanımadığı birine sonsuz güvenerek dertleşmesi,her zaman sizi dinleyen birisi olmalı. Ve Güngör bey herkesin hayatında olması gereken biri :) Tavsiyeediyorum.com da bir çok psikolojik danışmanın sayfasına baktım. Güngör beyin sayfasına girer girmez hoş geldiniz mesajını okumamla aramam bir oldu. Umutlarımın bittiğini düşünmüştüm, gülmeyi unutmuştum, hayattın bana verdiği hiç bir güzelliği göremez olmuştum. Hayatım da sadece herşeyin kötü olduğunu düşünüyordum. (Aslında Mutlu olmak çok kolaymış) .Bir süre hap ile ölü olarak gezindim. Korkularım, kalp çarpıntılarım hapla geçti evet ama benden eser yoktu. bu şekilde olmak istemiyordum gencim umutlarımın hiç bitmesini istemiyordum. Ve seanslar başlanır, samimiyetiyle sizi karşılan biri. En önemlisi de bu değil midir? İnsanlar işlerini severek yapmalı severek seçmeli Güngör bey en güzeliyle bu mesleği seçmiş biri her konuda bizlere yardımcı olan biri . Sadece 3 seansta beni kurtardı. Tabi sadece sizi seanslarda destek olan biri değil hayatınızda her zaman destek olan biri. Öncelikle hem kendime hem Güngör bey inandım. Seanslarım bitti. Ve bomba gibiyim.:) Hayatımda herşey olumlu artık Güngör beye herşey için sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi varsınız :)
     16 Beğeni    
Korkusuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78490
Gungor beye cocukluktan beri gelen korkularim yuzunden gittim. Yetiskin olmama ragmen hala karanlikta yanliz yatamiyordum ve kendimi bildim bileli bu durum boyle oldugu icinde degistiremiyordum. Seanslarimiz devam ediyor henuz ama suan 20 gundur yanliz uyuyorum. Eger danismanimin ilgisi motivesi olmasaydi hala aynen devam ediyor olucaktim cunku ilk seanstan sonra soz verdigim halde yanliz yatmaya baslamamistim hatta korktugum icin kendime mantikli bi sebebte bulmustum -sinavim var sonra denerim-. Buarada kpss hazirlaniyorum ve sinav konusunda da cok yardimi oldu. Buraya yazmamin ozune gelirsek isinde cok basarili, ilgili ve guvenilir bir danisman. Kendisine kac kere tesekkur ettim hatirlamiyorum ama bikez daha tesekkur ediyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    
F.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2015
TavsiyeNo: 77124
Günlerimi aylarımı, hatta yıllarımı alan beynimde ki tüm problemlerin çözümünün tek bir kişi de olduğunu anladım.. Ben.. Yargıya varma yetimi kaybettiğimi düşündüğüm günlerde tanıştık.. Kendi benliğime dönmem konusunda bana yol gösteren, üslubu düzgün, sabırlı, hoşgörülü, iyi bir dinleyici olan H. Güngör YAZICI'ya teşekkür ederim. H. Güngör YAZICI ile tanışmamı sağlayan internet ortamındaki bu yorumlar oldu. Beklentinizin karşılığını alacağınızdan, görüşme sonrası kendinizi daha rahat ve enerjik hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.
     7 Beğeni    
E Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75082
biz Güngör beye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittik kızım için.kızımın bazı kaygıları vardı. Sınav heyecanı süreyi yetiştirememe korkusu gibi sorunlarımız vardı okuldan eve geldiğinde hep mutsuz suratı asıktı ne yapacağımı bilemiyordum. Güngör bey imdadımıza yetişti kızımla uzun uzun konuştu planlı programlı haftalık ders çalışma sistemini öğretti hızlı okumaya gitmesini tavsiye etti bizde gitmeye başladık öz güvenimizi yükselttik şimdi kızım düzenli ders tekrarları yapıyor bol bol test çözüyor artık daha mutlu teşekkürler Güngör bey...
     7 Beğeni    
Ec
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74824
Tamamen çıkmaza girdiğimi düşündüğüm, kendimi başarısız, yetersiz ve ne yazık ki mutsuz hissettiğim bir anda tavsiyeediyorum.com üzerinden Güngör Bey ile tanıştım. İlk görüşmemizde tanımadığım birinin bana yardım edebileceğine dair endişelerim vardı. Ama daha seansın başında yaptığı doğru yönlendirmelerle tüm önyargılarımı silmeyi başardı. Güngör Bey;beni anlayışla dinledi, müdahale etmeden yol gösterdi, son kararı benim vermem için beni yüreklendirdi ve kendime inanmamı sağladı. Sayesinde içimde bir yerlerde saklanmış, artık kalmadığını sandığım gücü tekrar buldum. Ona ne kadar teşekkür etsem az.
     8 Beğeni    
Can YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ocak.2015
TavsiyeNo: 74785
Herşey bitti dediğim anda Güngör beyle tanıştım.İyikide tanışmışım bugün bu mesajı yazıyorsam onun sayesinde belki bazılarınız o kadar abartma diyebilir ama öyle. Aile sorunları, maddi sorunlar ve sınıftada kalınca bu kadar yükü kaldıramadım. Yaklaşık olarak günde 16 saat uyuyordum ve hayattan hiç bir beklentim kalmamıştı , artık herşeyden bıkmıştım hiç birşey beni mutlu etmiyordu neyse tam bitti derken bu siteden Güngör beyin sayfasını gördüm bana bi kurtarıcı gibi geldi mesaj attım hemen geri döndü ve param olmamasına rağmen bana randevu verdi ve beni dinledi . O zaman anladım ki para için bu işi yapmıyor tek amacı insanlara yardımcı olmak ve onları dinlemek. Üçüncü seansım yeni bitti ve kendimi bazen tanımıyorum eski ben değilim Güngör beyin tavsiyeleri sayesinde herşey daha güzel oldu. Kitap okumaya daha farklı filmler izlemeye en güzelide farklı düşünmeye başladım, insan isterse daha güzel şeyler yapıp daha başarılı olacağını gördüm. Bu arada Güngör bey (Abi) sayesinde işe girdim maddi açıdan hiçbir sıkıntım kalmadı ve günde 10 saat çalışmama rağmen daha mutluyum ve okul hayatımda düzene girdi şimdiki hayalim erasmusa gitmek ve okulu bitirince yüksek lisans yapmak. Aradaki farkı sizde gördünüz değil mi? Güngör bey beni tekrar bu hayata kazandırdığınız için çok teşekkür ederim iyiki varsınız :)
     16 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74485
Güngör beyi araştırıp buldugumda kendisinin çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp ilk seans ve son seans arasında gösterdiği yollarla suan oldugum insana ben bile inanamıyorum diyebilirim :) Öfke ve iletişim problemlerimi çözmek Güngör beyin tecrübeleriyle ve yardımlarıyla çok hızlı sonuç verdi ve şuan aile ve arkadaşlarımla olan iletişimlerimde olan pozitifliği kendisine borçluyum. bununla ilgili sıkıntısı problemi olan herkese Güngör beyi rahatlıkla önerebilirim. Herşey için çok teşekkür ediyorum .
     7 Beğeni    
Fulya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73821
Kızımın ders çalışma teknikleri konusunda yardıma ihtiyacı olduğunu düşünüyordum. Bir uzmandan yardım almak istiyordum.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisi ile taniştım.Kizimın başarı düzeyi gitgide artıyor. Hocamızın üstün gayreti ilgisi empati yeteneğinin gelişmiş olması onu meslektaşlarından farklı kılıyor.Görusme saatlerini danisani ile beraber kararlaştırıyor oluşu bizlere çok büyük bir rahatlık sağlıyor.Ders çalısma teknikleri ve düzeni konusunda biz anne babalar yetersiz kalabiliyoruz.Bu konuda yardım almak isteyen ailelere tavsiye ediyorum.Mutlaka hocamızla buluşsunlar.Dışarıdan profesyonel bir göz bu işi bizden daha iyi başarıyor.
     5 Beğeni    
Murat ÇAKIR Fotoğraf
Uzm.Psk.Dnş.Murat ÇAKIR
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73155
Merhaba GÜNGÖR YAZICI üniversite yıllarımdan bugüne tanıdığım ve çalışmalarında kendisinden istifade etme şansı yakaladığım çok değerli bir meslektaşımdır. Yaptığı çalışmalardan edindiğim izlenim; danışanları ile çok iyi iletişim kurabilen, danışanlarına karşı oldukça ilgili ve ayrıntıya önem veren, empati düzeyi yüksek ve sempatik bir psikolojik danışmandır. Aldığı profesyonel eğitimleri takip ediyor ve zaman zaman kendisiyle mesleki paylaşımlarda bulunuyorum. Öğrenci koçluğu, aile danışmanlığı, psikolojik danışma ve kişisel gelişim alanlarında yeterlilikleri üst seviyede olan ve bu yeterliliklerini de aldığı profesyonel eğitimlerle sürekli geliştiren, izlediğim ve takip ettiğim kadarıyla ilinde ve bölgesinde aranan bir uzman olan GÜNGÖR YAZICI'yı bu konularda ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Fatoş Ersan Biçerer
18.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71847
Meslektaşımla tanışıklığımız 5 yıl öncesine dayanır. İşinde titiz,araştırmacı,sabırlı,kendini geliştirmeyi önemseyen ,danışanlarına değer veren meslektaşım aynı zamanda psikolojik danışman arkadaşlarına da kurslar ,seminerler konusunda önderlik yapmayı sever .Lider kişilik yapısına sahip olması danışanları üzerinde de olumlu etkiler gösterir.Girişimci ruhu onun bu başarılarının devamını sağlayacaktır.Onun hayata pozitif bakışı ,kullandığı yalın ve motive edici dil ,zorluklar karşısında pes etmeyişi sizler için Güngör Hocamı tercih etmenize en önemli sebeptir.
     6 Beğeni    
Esra BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69484
güngör hocamızla ilk okulda tanışmıştım. Kendi dalında uzmandır. bana her türlü konu da destek çıkmış, yol göstermiştir. içimi rahatlatan, tarafsız bakan ve yol göstericimdir bir çok şeyde. aslına bakarsanız bağımlılık bile yapıyor bende öyle olmuştu çünkü. her şeyde ona danışmak istiyorsunuz. bu arada iyi bir sırdaştır da. bence psikolojik danışman olarak güngör hocanın üstüne tanımam. gayet memnunum ve çok seviyorum kendisini. kendime örnek aldığım insanlar arasında yer alıyor. güngör hocayı 3 kelimeyle tanımlayacak olursam anlayışlı, tarafsız, yardımsever. inşallah hayatında ne konumda olmak istiyorsa o konuma gelir. ben ısrarla öneriyorum.
     8 Beğeni    
Derya Yavuz
27.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68999
İsinde profesyonel,guvenilir,en iyi en yeni yontem ve teknikleri kullanan,calismalara emek veren,samimi bir danisman.İsini cok iyi yapar.Durust davranir.Danisani kandirmaya calismaz.Gizlilik esaslarina kesinlikle uyar.ogrenci koclugu ve aile terapisi konusunda uzmandir.Balikesirde guvenilerek gidilebilecek,alaninda uzman bir psikolojik danismandir.Hicbir isini hafife aldigini ve umursamadigini gormedim.her danisanina ozen gosterir.Gorusmelerinde dakiktir.Acik ve yalin bir dil kullanir.Motive etme konusunda cokk iyi
     8 Beğeni    
Danışman
9.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68651
Güngör Bey her konuda görüşlerini önemsediğim, mesleğim hakkında sohbet ederken beni geliştirecek önerilerde bulunan değerli bir meslektaşımdır. Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren yeniliklere açık, samimi ve içten davranışlarıyla da insan ilişkilerinde başarılı, güvenilir bir kişidir. Danışanları, öğrencileri için özveriyle çalışması yaptığı işi sevdiğini, insanlara saygı duyduğunu hissettiriyor. Olaylara farklı bakış açısı, analitik düşünme becerisi sayesinde danışanlarının yaşadıkları sorunlara ilişkin farkındalık kazanmaları ve geleceğe yönelik olumlu bir düşünce yapısına kavuşmalarında yararlı olabileceğini düşünüyorum ve ihtiyaç duyan herkese Güngör Bey'den yardım almalarını tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    
Aslı
16.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66439
Güngör Beyle üniversitede aynı sınıftaydık,4 yıllık üniversite hayatımızda bir çok ortak paylaşımlarımız olduğu için oldukça yakından tanırım. Hırslı, çalışmayı seven ve mesleki gelişimi için çaba harcayan bir insandır.En önemli özelliği de yardım sever olmasıdır, ihtiyacınız olduğu her an sizin yanınızda olacak nadir insanlardandır. Şuan mesleğinde oldukça iyi bir noktadadır ve daha da iyi yerlerde göreceğimden eminim.Öğrencilerinin, danışanlarının ve çalışma arkadaşlarının çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Mesleki kişiliğinin yanında dostluklara da çok önem veren, doğum gününüzü asla unutmayan bir arkadaştır:)
     9 Beğeni    
Deneyci
13.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66379
Güngör beyin hem meslektaşı hem danışanı olarak ondan aldığım yardımlar sayesinde hayatın aslında o kadar da karmaşık olmadığını bir kez daha anladım. Mesleki açıdan yeterli, insani açıdan ilgili ve samimi tavırlarıyla iyi bir danışman olduğunu düşünüyorum. Mesleğin en temel özelliği olan insanlarla rahat iletişim kurabilme becerisini doğal yapısında taşıyan bir kişilik. Bu sayede karşıdaki kişiyle kurduğu iletişim daha ilk günden güven temelli bir ilişki oluveriyor. Ürettiği pratik çözümlerle yolunuzu aydınlatacak güvenilir bir danışmandır. Bu yüzden hem veli hem de öğrencilere ayrıca yetişkinlere tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     8 Beğeni    
Zesin
12.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66366
Gungor beyin bir meslektası olarak belirtmek isterim ki bizim meslegimizde bireyleri mutluluga ve basariya ulastiran en onemli olan durum; alaninin uzmani, deneyimli, guvenilir, kendini gelistirmis, profesyonel danismanlarca verilmesidir.Ve daha da onemlisi meslegini severek isteyerek yapiyor olmasidir. Gungor beyin bu kriterleri fazlasiyla tasidigini dusuyor bir meslektasi olarak öğrencilere, velilere ve danisanlara tavsiye ediyorum. Danisani oldugunuzda benimle ayni dusunceleri paylasacaginizdan eminim.....
     10 Beğeni    
Kübra Akbaş
23.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65804
Yaklaşık olarak dört yildir hem arkadaş olarak, hem mesleki açıdan hem de bir danisman olarak tanidigim Güngör Beyin fikirlerine egitimine son derece güvenirim. Kendini gelistirmis, mesleki olarak daha iyi olabilmek icin uğrasmis profesyonellikte gayet basarili bir danismandir. Benim de danisani olduğum zamanlar çok oldu. Her seferinde kendimi hafiflemis dogrularima daha cok inanmış bir şekilde buldum. Samimi, guler yuzlu, icten bir insandir. Tanıdığım en basarili ve isinin ehli psikolojik danismandir. Rahatlikla yardim alabilirsiniz. Eminim benimle ayni dusuncelere siz de sahip olacaksiniz.
     11 Beğeni    
D.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65731
profesyonel,donanımlı,kaliteli...ilgili bir eğitim koçu..öğrenci velisi idim..alan mezunu olması önemli..kendisi ile çalışmak keyifli kesinlikle iyi bir dinleyici ve sorunlara pratik çözümler getirebiliyor çünki sizi iyi anlıyor ve analiz ediyor.ben kendisi ile meslektaş olmamdan sebep tanıştım.branşında iyi..ekstradan bir çok eğitimler almış ve kendini iyi yetiştirmiş.diğer uzmanlara kıyasla fark yaratıyor bu durum da kendisinde.ben kendisiyle çalışmak isteyen tüm öğrenci ve velilere kendisini tavsiye ediyorum
     12 Beğeni    
A.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ocak.2014
TavsiyeNo: 65570
Güngör hocam okuduğum okulun rehberlik danışmanı ve benim sınav stresim,hangi okulda okumam gerektiği gibi eğitim alanında görüşmek için gittiğim bir hocaydı. O güne kadar hiç konuşamamıştım hatta görmemiştim bile diyebilirim,anımsamıyorum. :) Fakat Güngör hocayla tanışmamın aslında olması gerekenden çok daha geç olduğunu düşünüyorum.Çünkü, okul dönemimde öğretmenlerim,stresimin benden çok şey götürdüğünü biliyorum ve onun gibi iyi bir danışmanım daha önceleri olsaydı tüm bunları daha az hasarla atlatırdım muhakkak.. Bana bi çok konuda yardımcı oldu,hayatta herkesin önüne çıkabilecek genel sorularda belki de bi çoğunu çok kısa bi süre içinde konuştuk ve onun söylediklerine ciddi olarak güveniyorum,dediklerini yapmaya çalışıyorum.O benm ona anlattıklarımı baştan savma dinlemediği için,ciddi olarak o probleme (problem ne kadar basit olursa olsun)yoğunlaştığı için,her yanına gittiğimde güler yüzlü karşıladığı iiçin ve daha birçok şey,onu diğerlerinden bi adım önde kılıyor.Benim gördüğüm kadarıyla iyi bir dinleyici,bencillik kesinlikle yok,esprili,eğlenceli güler yüzlü,samimi bir danışman.Sadece öğretmen arkadaşlarına değil,ğrencilerine,okulda çalışan hizmetlilere,kantindekilere de aynı güleryüzlülüğü gösterdiği için benim gördüğüm kadarıyla kendini yüksekte görüp,insanlara tepeden bakan biri değil,kibirli değil.Okulda çalışan;öğretmen,hizmetli,öğrenciler gibi hekese karşı ve bana olan davranışlarını bildiğim ve gözlemlediğim için samimiyetine kesinlinlikle güveniyorum.
     15 Beğeni    

H. Güngör YAZICI'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Satranç, Fitness, Trekking, Balık Tutmak, Kitap Okumak, Yabancı Dizi

Sevdigi Yazarlar : Grange, Suzan Collins, Adam Fawer, Dan Brown, Stieg Larsson

Sevdigi Muzikler : Yabancı Hit


H. Güngör YAZICI'nın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği

Türk PDR Derneği

H. Güngör YAZICI'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar H. Güngör YAZICI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İbrahim ERDOĞAN
Psk.İbrahim ERDOĞAN
İbrahim beyi Ankara'da Aile Danışmanlığı eğitimde tanıma fırsatı buldum. O tarihten beri arkadaşlığımız devam ediyor. Çok samimi, dürüst, sempatik ve...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 913 99 53
(Randevu ve Online Terapi İçin)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1984
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Rize
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.H. Güngör YAZICI Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

H. Güngör YAZICI Mesleki Videolar Videoları
-
çanakkale, aile danışmanı, terapist, psikoterapist, psikolojik testler, meslek seçimi, kariyer, çoçuk, pedagog, mmpı, ergen, anne, baba, sınav, kaygı, tercih, evlilik, ilişki, öfke, sınav kaygısı, ayrılık, cinsel terapi, ilişki sorunları, ailevi sorunlar, boşanma, koçluk, dikkat eksikliği, hiperaktivite, dil konuşma, berard metodu, play attention, metropolitan, çanakkale aile danışmanı, çanakkale dikkat, çanakkale berard, çanakkale play attention, çanakkale evlilik danışma, çanakkale konuşma bozuklu, çanakkale de terapist, çanakkale de pedagog, çanakkale de koçluk, çanakkale de psikolojik, çanakkale dikkat testleri, çanakkale yaşam koçluğu, kariyer danışmanlığı, çanakkalede çift terapisi, çanakkale ergen terapisti, çanakkale çocuk terapisti, çanakkale bireysel terapi, çanakkale aile terapisi

19:44
Top