2007'den Bugüne 83,068 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,428 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Ayça YENİCELİ

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Psk.Ayça YENİCELİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayça YENİCELİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

7
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Ayça YENİCELİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Ayça YENİCELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Ayça YENİCELİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Okul öncesi çocuklar, işitme engelliler ve aileleri, ergenler en çok calistigim gruplardır.
Sınav kaygısı, özgüven eksikliği, ebeveyn tutumları, okul öncesi çocukla iletişim, farklı gelişen çocuklarla iletişim, fobiler, uyku ve yemek bozuklukları ise en sık çalıştığım konulardır.

Ayça YENİCELİ'nin Makaleleri Ayça YENİCELİ'nin Makale ve Yazıları
1 Makale

Ayça YENİCELİ Özgeçmiş CV Psk.Ayça YENİCELİ'nin Özgeçmişi
17.08.1987 Bursa doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Bursa'da tamamladım. Lisansımı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü' nde tamamladım. Stajlarımı 6 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, 2 ay Vakıf Gureba Hastanesi' nde olmak üzere gerçekleştirdim. İş deneyimi olarak Özel İlkbursa Rehabilitasyon Merkezi, Özel Çakır Eğitim Kurumları, Küçük Şeyler Anaokulu gibi birçok okulda çalıştım. Sağlık Bakanlığı' ndan Psikologlara Tıbbi Uygulama Yetkilendirme sınavı ile sertifikamı aldım. Peabody, Catell 2A- 3A, Porteus Labirentleri, Bir insan çiz, Frostig, Benton, TIMI, AGTE gibi birçok testi uygulama sertifikam var.

Ayça YENİCELİ Tavsiye Yazıları Ayça YENİCELİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Sevgin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.180.YCZ

25-08-2015
 TavsiyeNo: 80915
Bursa Pandora psikolojik danışmanlık merkezinde Psk. Ayça Yeniceli'den iş stresi ve stresle başa Çıkma konusunda danışmanlık hizmeti aldım , destek aldığım süre boyunca aşırı stresten kurtulmayı öğrendim ve iş hayatımı düzene sokmayı başardım , kendisi kısa sürede çok fazla aşama kaydetmemi sağladı , profesyonelliği ve kişisel bazda Analitik Çözümleme yeteneği sayesinde stresle başa çıkmamı sağladığını söyleyebilirim. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum .
     Beğenin    

 Emre (Danışan)
 IP: 212.252.149.JC

15-08-2015
 TavsiyeNo: 80710
Kendisini internette psikolog ilanlarından görüp ulaşmıştım.Sınav stresi sorunum vardı geçen sene üniversiteyi kazanamamıştım, ygs sınavı kötü geçmişte lys sınavı yaklaşırken Ayça hanıma başvurdum.Kısa bir zamanda olsa üniversite için iyi yardımı dokundu.Üniversite tercihinde de yardımı oldu.Yaklaşık 3.5 aydır tanıyorum kendisini,eğitim danışmanlığı ve psikolojik danışmanlık hizmetini gayet iyi yapmaktadır.Kendisi gayet donanımlı ve işini iyi yapan bir psikologdur herkese tavsiye ederim Ayça hanımı.
     Beğenin    

 Ramazan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.162.216.JC

25-03-2015
 TavsiyeNo: 77423
Psk.Ayça Yeniceli Hanım ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım.Ben Bir radyo programcısıyım programıma her daldan konuk alıyordum.Bir psikologla nasıl bir program olur derken teklif ettim ve kendileri kabul ettiler konuk olmaya..Uzmanı olduğu konularda gayet bilgili ve bilinçli olduğunu gördüm..Benim ve dinleyicilerimizin sorduğu sorulara rahatlıkla isabetli teşhisler, çözüm önerileri sundu...genç yaşta böyle bir başarı takdire şayendir.Benim bile eksik durumlarımı, Ayça Hanım sayesinde ögrenmiş bilgi sahibi olmuş oldum.Kendilerine iş hayatında başarılar diliyorum ve herkesin Ayça Yeniceli'ye giderek ruhsal her sorunundan kurtulacağına inanıyorum.Tavsiye rahatlıkla edebilirim.İyi ki böyle bir insanla tanışmışım..
     1 Beğeni    

 özge (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.238.17.YW

25-03-2015
 TavsiyeNo: 77420
Ayça Yeniçeli ile birlikte çalışmıştık ve alanında teşhislerinde çok başarılı buluyorum. Karşılıklı ilişkileri ,yaklaşımı ve gözlemlerinde yanıldığını görmedim. Soruna odaklanıyor ve çözümünü buluyor. Yardımseverliği paylaşımı ,olayı açıklama ve sonuçlandırma biçimi çok başarılı. Alanında kendisini geliştirip yenileyen iyi bir dinleyici ve yaklaşımlarında klasikleşmiş olmanın dışında farklı sevecen bir yaklaşım tarzı var.Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    

Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK Fotoğraf  Uzm.Psk.Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

11-02-2015
 TavsiyeNo: 76006
Psk. Ayça Yeniçeli lisans döneminden sınıf arkadaşımdır. Onu tanımlayacak kelimelerden biri yardımseverlik kelimesidir ki bence bir terapistte olması gereken özelliklerden birisi. Yardımsever olmasının onu işinde çok iyi yerlere taşıyacağını düşünüyorum, çünkü bu özelliği sayesinde terapistliği iş gibi değil zevk alacak bir uğraş olarak göreceğini biliyorum. Psikolog Ayça her zaman azimle ve merakla psikoloji alanına sarılmıştır. Beraber yaptığımız araştırmalardaki gayreti, analitik bakış açısı onu çok başarılı bir hale getirecektir, geitriyor da. İşini gönülden sevgiyle yapan bir terapist arıyorsanız psikolog Ayça Yeniçeli'yi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Müge Kılıçlar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.255.242.BF

09-02-2015
 TavsiyeNo: 75945
Ayça Hanımla çalışma fırsatını çalıştığı anaokuluna stajyer olarak başvurduğumda buldum.Psikoloji alanıyla ilgili yaptığım ilk stajda bana tam bir hoca oldu kendisi bilgi paylaşımından kaçınmayan her fırsatta alanla ilgili gelişmeleri araştıran ve bildiklerini aktaran biri.Gözlemleriyle kritik anlara önceden müdahale edebilen farklı çözümler getirebilen ve çocuklarla birebirde de çok ilgilenen biri.Çocuklarla ve aileleriyle olan ilişkileri her zaman çok yerindeydi mesafesini ve samimiyetini çok güzel ayarlayabilen bir psikolog kendisi. Pandora'yla birlikte çok daha geniş kitlelere erişebileceğine ve yararlı olacağına inanıyorum.
     1 Beğeni    

 BİNNUR (Danışan)
 IP: 194.27.118.Y

09-02-2015
 TavsiyeNo: 75911
AYÇA hanımla 2013-2014 eğitim öğretim yılında Küçük Şeyler anaokulunda tanıştık.3 yaşını okulda dolduran oğlumuz her gün ağlayarak gidiyordu.Anne olarak duygusallığın hat safhada oluşu ,oğlumuzun ağlama krizleri uzun bir süreç devam etti.AYÇA hanım iyi bir dinleyici ve gözlemleyici olarak büyük destek oldu.Güler yüzlü,anlayışlı oluşu,sizi her gittiğinizde (okulda yeni olmasına ,velileri,öğrencileri yeni tanımasına rağmen) hatırlaması memnuniyet vericiydi.Çocuklarla iletişimi samimi ve onların dilinden anlayan biri.Kendisine ulaşamadığınızda, herhangi bir yoğunluğu olsa dahi geri dönmeyi unutmaz.
     1 Beğeni    

 metehan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.66.YFC

30-01-2015
 TavsiyeNo: 75636
ayça ablam gayet disiplinli danışanlarına güven veren işine severek yapan güler yüzlü danışanlarının sıkıntı ve sorunlarını algılayıp çözüme kavuşturan biri en önemlisi de karşısındaki kişiye güven verir piskologlarla danışanlar arasında sağlıklı bir iletişim olabilmesi için güven esastır böylece sorunları daha açık şekilde çözüme kavuşturur sunuz ayça ablamı 4 yıldan beri tanıyor güveniyor sıkıntılı olduğum zamanlarda tavsiye alıyorum umarım sizlerde benim memnun kaldığım gibi memnun kalırsınız
     1 Beğeni    

 Eda Korkmaz Koyuncu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.123.109.YD

28-01-2015
 TavsiyeNo: 75542
Psikolog Ayça Yeniceli Hanımı, Uzmanlık alanında bilgili ve isabetli teşhisler, çözüm önerileri sunabilen bir uzmandır. Kendisini ilk Ozel bir kurumda okul psikologu yaptığı zaman tanıdım. Sonra da bilgi alış verişlerimiz oldu. Sürekli gelişim için yaptığı araştırmalarını, herkesle bilgi paylaşımını ve vatandaşa hizmette gönüllülüğünü çok beğendim. Kendisini tavsiye ettiğim kişiler de uzmanlık alanındaki hizmetlerinden memnun kaldılar. Ayça Hanımı, mesleki bilgisini sürekli geliştiren ve sorunlara profesyonelce çözüm arayan bir kişi olarak tanıdım. Sorumluluklarının bilincinde, mesleki nitelikleri gelişmiş ve sonuç almayı önemseyen, güler yüzlü ve iletişimi kolay bir uzman olarak herkese tavsiye ederim. Ayça Hanımın uzmanlığından yararlanmanızı ve sorularınız kolayca sorabileceğiniz bir psikolog olduğunu siz de göreceksiniz.
     2 Beğeni    

 filiz basaraner (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 37.154.165.YZ

28-01-2015
 TavsiyeNo: 75520
Ayça Yeniceli benim yeğenim. Onun psikoloji bölümünü kazandığı zamanki mutluluğunu, hevesini hatırlıyorum . O hevesini hiç kaybetmedi. Okula da stajlarına da zevkle ve öğrenmek için gitti. Derken mezun oldu. Ben doktor olduğum için hastalarımın kendileri ve çocuklarının psikolojik sorunlarıyla ilgili ya da çocuğun okula başlama yaşı kaç olmalı gibi pek çok soruyla karşılaşıyorum. Bu gibi durumlarda hemen Ayça ya danışırım. Önerileri benim için de hastalarım için de hep yol gösterici oldu. Açtığı danışmanlık merkezi ile artık çok daha fazla insana yardımcı olacağına inanıyorum.
     2 Beğeni    

 Cigdem Oren (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.178.99.YD

27-01-2015
 TavsiyeNo: 75479
İkiz çocuklarimin gittigi anaokulunda calisan Ayca Hn.in sadece bizimle degil tum ogrencilerle yakindan igilendigini gozlemledim.Tum cocuklara ve benimkinlere de testler uygulandi.Ozellikle timi testi cok isimize yaradi.Oglumla ozel olarak ilgilenmek gereken durumda yine bir test yapti ve sonuclari ve hocamin tavsiyeleri oglumu toparladi.Testlerle yapilan bu bilimsel calisma uzman tavsiyeleriyle birlesince anlamlandi benim icin.Aktif ,isini ve cocuklari seven ogretmenimizin Pandora yi acmasi cok isabetli olmus.Psikolojik bir danismana ihtiyac duyan ebeveynlere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Ayça YENİCELİ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Yazarlar : Tolstoy, Shakespeare, Ahmet Ümit, Canan Tan

Sevdiği Filmler : Akıl oyunları, Mavi Kadife, Yeşil Yol,

Sevdiği Sözler : Dünya, kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapamayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.(Einstein)» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şirince İşitme ve Konuşma Bozuklukları Merkezi
Konak Mh. Yalı Sk. No:3 Nilüfer/Bursa


Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Ayça YENİCELİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Ayça YENİCELİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Ayça YENİCELİ Mesleki Videolar Videoları
-14:38
Top