2007'den Bugüne 92,396 Tavsiye, 28,229 Uzman ve 19,989 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Ayça YENİCELİ
Psikolog - Bursa

Ayça YENİCELİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Ayça YENİCELİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

8
(%87.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Ayça YENİCELİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Ayça YENİCELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Ayça YENİCELİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Şirince İşitme ve Konuşma Bozuklukları Merkezi
Konak Mh. Yalı Sk. No:3 Nilüfer/Bursa

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (37 yaşında)
Doğum Yeri : Bursa
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Ayça YENİCELİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Okul öncesi çocuklar, işitme engelliler ve aileleri, ergenler en çok calistigim gruplardır.
Sınav kaygısı, özgüven eksikliği, ebeveyn tutumları, okul öncesi çocukla iletişim, farklı gelişen çocuklarla iletişim, fobiler, uyku ve yemek bozuklukları ise en sık çalıştığım konulardır.

Ayça YENİCELİ Özgeçmis CV Psk.Ayça YENİCELİ'nin Özgeçmişi
17.08.1987 Bursa doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi Bursa'da tamamladım. Lisansımı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü' nde tamamladım. Stajlarımı 6 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, 2 ay Vakıf Gureba Hastanesi' nde olmak üzere gerçekleştirdim. İş deneyimi olarak Özel İlkbursa Rehabilitasyon Merkezi, Özel Çakır Eğitim Kurumları, Küçük Şeyler Anaokulu gibi birçok okulda çalıştım. Sağlık Bakanlığı' ndan Psikologlara Tıbbi Uygulama Yetkilendirme sınavı ile sertifikamı aldım. Peabody, Catell 2A- 3A, Porteus Labirentleri, Bir insan çiz, Frostig, Benton, TIMI, AGTE gibi birçok testi uygulama sertifikam var.

Ayça YENİCELİ'nin Makaleleri Ayça YENİCELİ'nin Makale ve Yazıları
1 Makale

Ayça YENİCELİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sevgin GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80915
Bursa Pandora psikolojik danışmanlık merkezinde Psk. Ayça Yeniceli'den iş stresi ve stresle başa Çıkma konusunda danışmanlık hizmeti aldım , destek aldığım süre boyunca aşırı stresten kurtulmayı öğrendim ve iş hayatımı düzene sokmayı başardım , kendisi kısa sürede çok fazla aşama kaydetmemi sağladı , profesyonelliği ve kişisel bazda Analitik Çözümleme yeteneği sayesinde stresle başa çıkmamı sağladığını söyleyebilirim. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum .
     Beğenin    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Ağustos.2015
TavsiyeNo: 80710
Kendisini internette psikolog ilanlarından görüp ulaşmıştım.Sınav stresi sorunum vardı geçen sene üniversiteyi kazanamamıştım, ygs sınavı kötü geçmişte lys sınavı yaklaşırken Ayça hanıma başvurdum.Kısa bir zamanda olsa üniversite için iyi yardımı dokundu.Üniversite tercihinde de yardımı oldu.Yaklaşık 3.5 aydır tanıyorum kendisini,eğitim danışmanlığı ve psikolojik danışmanlık hizmetini gayet iyi yapmaktadır.Kendisi gayet donanımlı ve işini iyi yapan bir psikologdur herkese tavsiye ederim Ayça hanımı.
     Beğenin    
Ramazan
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77423
Psk.Ayça Yeniceli Hanım ile bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım.Ben Bir radyo programcısıyım programıma her daldan konuk alıyordum.Bir psikologla nasıl bir program olur derken teklif ettim ve kendileri kabul ettiler konuk olmaya..Uzmanı olduğu konularda gayet bilgili ve bilinçli olduğunu gördüm..Benim ve dinleyicilerimizin sorduğu sorulara rahatlıkla isabetli teşhisler, çözüm önerileri sundu...genç yaşta böyle bir başarı takdire şayendir.Benim bile eksik durumlarımı, Ayça Hanım sayesinde ögrenmiş bilgi sahibi olmuş oldum.Kendilerine iş hayatında başarılar diliyorum ve herkesin Ayça Yeniceli'ye giderek ruhsal her sorunundan kurtulacağına inanıyorum.Tavsiye rahatlıkla edebilirim.İyi ki böyle bir insanla tanışmışım..
     1 Beğeni    
Özge
25.Mart.2015
TavsiyeNo: 77420
Ayça Yeniçeli ile birlikte çalışmıştık ve alanında teşhislerinde çok başarılı buluyorum. Karşılıklı ilişkileri ,yaklaşımı ve gözlemlerinde yanıldığını görmedim. Soruna odaklanıyor ve çözümünü buluyor. Yardımseverliği paylaşımı ,olayı açıklama ve sonuçlandırma biçimi çok başarılı. Alanında kendisini geliştirip yenileyen iyi bir dinleyici ve yaklaşımlarında klasikleşmiş olmanın dışında farklı sevecen bir yaklaşım tarzı var.Başarılarının devamını diliyorum.
     Beğenin    
Berna GÖRGÜLÜ ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2015
TavsiyeNo: 76006
Psk. Ayça Yeniçeli lisans döneminden sınıf arkadaşımdır. Onu tanımlayacak kelimelerden biri yardımseverlik kelimesidir ki bence bir terapistte olması gereken özelliklerden birisi. Yardımsever olmasının onu işinde çok iyi yerlere taşıyacağını düşünüyorum, çünkü bu özelliği sayesinde terapistliği iş gibi değil zevk alacak bir uğraş olarak göreceğini biliyorum. Psikolog Ayça her zaman azimle ve merakla psikoloji alanına sarılmıştır. Beraber yaptığımız araştırmalardaki gayreti, analitik bakış açısı onu çok başarılı bir hale getirecektir, geitriyor da. İşini gönülden sevgiyle yapan bir terapist arıyorsanız psikolog Ayça Yeniçeli'yi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Müge Kılıçlar
9.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75945
Ayça Hanımla çalışma fırsatını çalıştığı anaokuluna stajyer olarak başvurduğumda buldum.Psikoloji alanıyla ilgili yaptığım ilk stajda bana tam bir hoca oldu kendisi bilgi paylaşımından kaçınmayan her fırsatta alanla ilgili gelişmeleri araştıran ve bildiklerini aktaran biri.Gözlemleriyle kritik anlara önceden müdahale edebilen farklı çözümler getirebilen ve çocuklarla birebirde de çok ilgilenen biri.Çocuklarla ve aileleriyle olan ilişkileri her zaman çok yerindeydi mesafesini ve samimiyetini çok güzel ayarlayabilen bir psikolog kendisi. Pandora'yla birlikte çok daha geniş kitlelere erişebileceğine ve yararlı olacağına inanıyorum.
     1 Beğeni    
Binnur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75911
AYÇA hanımla 2013-2014 eğitim öğretim yılında Küçük Şeyler anaokulunda tanıştık.3 yaşını okulda dolduran oğlumuz her gün ağlayarak gidiyordu.Anne olarak duygusallığın hat safhada oluşu ,oğlumuzun ağlama krizleri uzun bir süreç devam etti.AYÇA hanım iyi bir dinleyici ve gözlemleyici olarak büyük destek oldu.Güler yüzlü,anlayışlı oluşu,sizi her gittiğinizde (okulda yeni olmasına ,velileri,öğrencileri yeni tanımasına rağmen) hatırlaması memnuniyet vericiydi.Çocuklarla iletişimi samimi ve onların dilinden anlayan biri.Kendisine ulaşamadığınızda, herhangi bir yoğunluğu olsa dahi geri dönmeyi unutmaz.
     1 Beğeni    
Metehan
30.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75636
ayça ablam gayet disiplinli danışanlarına güven veren işine severek yapan güler yüzlü danışanlarının sıkıntı ve sorunlarını algılayıp çözüme kavuşturan biri en önemlisi de karşısındaki kişiye güven verir piskologlarla danışanlar arasında sağlıklı bir iletişim olabilmesi için güven esastır böylece sorunları daha açık şekilde çözüme kavuşturur sunuz ayça ablamı 4 yıldan beri tanıyor güveniyor sıkıntılı olduğum zamanlarda tavsiye alıyorum umarım sizlerde benim memnun kaldığım gibi memnun kalırsınız
     1 Beğeni    
Eda Korkmaz Koyuncu
28.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75542
Psikolog Ayça Yeniceli Hanımı, Uzmanlık alanında bilgili ve isabetli teşhisler, çözüm önerileri sunabilen bir uzmandır. Kendisini ilk Ozel bir kurumda okul psikologu yaptığı zaman tanıdım. Sonra da bilgi alış verişlerimiz oldu. Sürekli gelişim için yaptığı araştırmalarını, herkesle bilgi paylaşımını ve vatandaşa hizmette gönüllülüğünü çok beğendim. Kendisini tavsiye ettiğim kişiler de uzmanlık alanındaki hizmetlerinden memnun kaldılar. Ayça Hanımı, mesleki bilgisini sürekli geliştiren ve sorunlara profesyonelce çözüm arayan bir kişi olarak tanıdım. Sorumluluklarının bilincinde, mesleki nitelikleri gelişmiş ve sonuç almayı önemseyen, güler yüzlü ve iletişimi kolay bir uzman olarak herkese tavsiye ederim. Ayça Hanımın uzmanlığından yararlanmanızı ve sorularınız kolayca sorabileceğiniz bir psikolog olduğunu siz de göreceksiniz.
     2 Beğeni    
Filiz Basaraner
28.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75520
Ayça Yeniceli benim yeğenim. Onun psikoloji bölümünü kazandığı zamanki mutluluğunu, hevesini hatırlıyorum . O hevesini hiç kaybetmedi. Okula da stajlarına da zevkle ve öğrenmek için gitti. Derken mezun oldu. Ben doktor olduğum için hastalarımın kendileri ve çocuklarının psikolojik sorunlarıyla ilgili ya da çocuğun okula başlama yaşı kaç olmalı gibi pek çok soruyla karşılaşıyorum. Bu gibi durumlarda hemen Ayça ya danışırım. Önerileri benim için de hastalarım için de hep yol gösterici oldu. Açtığı danışmanlık merkezi ile artık çok daha fazla insana yardımcı olacağına inanıyorum.
     2 Beğeni    
Cigdem Oren
27.Ocak.2015
TavsiyeNo: 75479
İkiz çocuklarimin gittigi anaokulunda calisan Ayca Hn.in sadece bizimle degil tum ogrencilerle yakindan igilendigini gozlemledim.Tum cocuklara ve benimkinlere de testler uygulandi.Ozellikle timi testi cok isimize yaradi.Oglumla ozel olarak ilgilenmek gereken durumda yine bir test yapti ve sonuclari ve hocamin tavsiyeleri oglumu toparladi.Testlerle yapilan bu bilimsel calisma uzman tavsiyeleriyle birlesince anlamlandi benim icin.Aktif ,isini ve cocuklari seven ogretmenimizin Pandora yi acmasi cok isabetli olmus.Psikolojik bir danismana ihtiyac duyan ebeveynlere tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Ayça YENİCELİ'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Tolstoy, Shakespeare, Ahmet Ümit, Canan Tan

Sevdigi Filmler : Akıl oyunları, Mavi Kadife, Yeşil Yol,

Sevdigi Sözler : Dünya, kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapamayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.(Einstein)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Şirince İşitme ve Konuşma Bozuklukları Merkezi
Konak Mh. Yalı Sk. No:3 Nilüfer/Bursa
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(37 yaşında)
Doğum Yeri
Bursa
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2011
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Ayça YENİCELİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Ayça YENİCELİ Mesleki Videolar Videoları
-

20:33
Top