2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Dilruba ERDEN
Uzman Psikolog - Balıkesir
UZMAN KLİNİK PSİKOLOG

Dilruba ERDEN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Dilruba ERDEN

Şehir

Balıkesir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

10

[Uzm.Psk.Dilruba ERDEN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarDilruba ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Dilruba ERDEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Dilruba ERDEN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bilişsel Davranışçı Yaklaşımlar
Klinik Görüşme
Aile İçi İletişim Sorunları
Depresyon
Kaygı Bozuklukları
Panik Atak
Sosyal Fobi
Fobiler (Yükseklik, Asansör)
Öfke Kontrolü
Hamileler için grup terapileri
Takıntı hastalığı
Psikosomatik Ağrılar
Diyet Psikolojisi
Stres yönetim
Psikoloji ve Sağlık, Cerrahi Durumlar öncesi ve sonrası psikolojik destek
Gevşeme egzersizleri
Anne baba okulu, etkili anne baba olma, ebeveynlik becerileri
Psikolojik problemleri belirleme ve tarama testleri
Psikoanalitik Yönelimli Yaklaşımlar

Sınav Kaygısı
Depresyon
Panik Atak
Ebeveyn Çatışmaları
Aile içi İletişim Problemleri
Kaygı Bozuklukları
Sosyal Fobi
Ergen Grup Terapileri
Arkadaşlık İlişkilerinde Sorunlar
Uyum Problemleri
Kişilik Testleri
Psikolojik Problemleri Belirleme Testleri...[Devamı...]

Dilruba ERDEN'in Makaleleri Dilruba ERDEN'in Makale ve Yazıları
1 Yazı/Döküman

Dilruba ERDEN Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Dilruba ERDEN'in Özgeçmişi
İstanbul Bilgi Üniversitesi %100 ÖSYM Burslusu İngilizce Psikoloji Lisans mezunudur. Lisansüstü eğitimine Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik (Uygulamalı) Psikoloji Tezli YL Programı'nda devam etmiştir. 2010 başından bu yana klinisyen olarak hizmet vermektedir. Öğrencilik ve çalışma hayatında bir çok sosyal sorumluluk projesinde gönüllü olarak görev almıştır.

Dilruba ERDEN Tavsiye Yazıları Dilruba ERDEN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Safiye (Danışan)
 IP: 85.106.112.YB

11-04-2019
 TavsiyeNo: 109262
Merhaba öncelikle daha önce başka psikoloğa gitmiştim ve çözüm olamamıştı yetersiz olduklarını hissetmistim ve sonuç alamamıştım ancak Dilruba ERDEN yaptigimiz görüşmeden çok memnun kaldım Her insan hayatında bir sürü problemle karşı karşıya kalıyoruz yardım alabileceğimız zamanlarda da böyle işini seven kişilerden desdek almamız oldukça faydali oluyor kendisi çok güler yüzlü ve içten bir kişi bu yüzden görüşme çok olumlu yönde ilerliyor rahatlikla içimizi dokebiliyoruz uygulamış olduğu tedavi de oldukça başarılı verimli oldu kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese
     2 Beğeni    

 İlhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.0.67.YZZ

13-03-2019
 TavsiyeNo: 108750
Uzman Psikolog Dilruba ERDEN’in aldığı eğitim ve yaklaşık 10 yıllık mesleki tecrübesi bulunmaktadır. İnsanlara karşı her zaman sıcak ve samimidir. Kişisel gelişime açıktır.. Danışanlarına daha fazla yardımcı olabilmek için Psikoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip eder. İnsan hayatın akışı içerisinde zaman zaman sorunlarla karşılaşır, mental olarak çıkış ve çözüm yolu bulamaz, boşluğa düşer. Böyle durumlarda Uzman Psikolog Dilrruba ERDEN çözüm önerileri ve tavsiyeleri ile yaşadığınız sorunlara ışık tutacaktır.
     2 Beğeni    

 CEREN (Danışan)
 IP: 95.6.45.WJ

27-02-2019
 TavsiyeNo: 108544
Daha önce de farklı uzmanlarla görüşmüştüm ama beni en iyi yönlendiren Dilruba hanım oldu. Çok sıcak kanlı biri ve siz kendinizden bahsederken bir doktor değil de bir yakınınız gibi sizi içten dinliyor. Sizi yonlendirirkende ayrıntılı bir şekilde anlayabilmenizi sağlıyor. Şunu yap bunu yap demekten ziyade bana bir kaç kitap tavsiyesinde bulundu bir kaçını okudum okumaya devam ediyorum. Gerçekten faydalarını görüyorum gerçekten kendini uzun vade de düzeltmek istiyorsanız Dilruba hanıma gitmenizi tavsiye ederim. Her şey için bir kez daha burdan da teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Dilara Ceren Önder (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.105.YJJ

26-02-2019
 TavsiyeNo: 108535
çok samimi ve bilgili birisi olduğunu düşünüyorum. Her şekilde ki ruha dokunabilen konuştukça problemlerini çözümleyebilen birisi. Onunla konuştuktan sonra hayatımı yoluna soktum. Onun sayesinde yaşadığım tüm olaylara oldukça pozitif bakmayı öğrendim. Onunla herşeyi konuşabiliyorum ve bana verdiği tavsiyeler ve izlediği yollar sayesinde hayatımda iz bıraktı. Büyük bir problem, kafa karışıklıkları vs yaşadığım anlarda onun uzmanlığına ihtiyaç duyuyorum. Her insan gündelik hayatında bir sürü problemle karşı karşıya kalıyor bazıları çok yoğun bazıları biraz daha az kimileri fazla yıpratıcı bu böyle böyle sınıflandırılabilir ama önemli olan şey bir şekilde birisiyle konuşmak ve problemlere çözüm üretmektir hayatımızı böyle yoluna sokabiliriz sonuçta bir problemin üstünü örterek sadece geçiştirmiş ve bir sonraki seferde daha fazla yıpranmış oluruz dediğim gibi sorunları tamamen halletmek için adım atmak bile, küçük bir adım insana iyi gelen şeylerden bir tanesi. Bu durumda bir uzmandan yardım almak tabii ki çok fazla önemli. Fazladan bir düşünce, tavsiye. Kendimizi dışardan göremiyoruz. İşte uzmanlar burda devreye giriyor hem dışardan hemde içerden sizin kendinizi ve olaylara bakış açınızı gözlemleyerek bir sonuca varmanıza yardımcı oluyor. Bu anlattığım olayda benim iyileşmeme yardım eden insan ise Dilruba hanımdır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 N,Y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.142.YBW

25-02-2019
 TavsiyeNo: 108529
Uzman psikolog Dilruba Erden ile tanışmamız isyerimizde bazı arkadaşlarımızın benim üzerimde haksız rekabet sürdürmesine şahit olmasıyla başladı .aynı ortamda bulunuyorduk. Arkadaşların bu yanlış hareketinde benim tavrımin net olmasını ve bu haksız tutum karşısında etkilenmeden kesin kararlı bir tavır sergilememi gösterdi bu ozguvenle olaylar karsisindaki kendimi daha güçlü buldum ve bu durum benim için kendisinin dostluğunu kazanmami sağladı her konuda danisilabilecek samimi insan meslek açısından kendini sürekli geliştirmeye açık araştırmacı tavrı çok hoşuma gidiyor uzmanlığını bitirdiği bölümle alakalı olarak çocuklarla iletişimi çok guzel ve candan.Her konuda herkese elinden geleni cabalayan, hoşgörülü ve samimi biri olarak tanıdığım kişinin tüm yönleriyle saygıdeğer olması çalıştığı yerde sevilmesi ve saygı duyulması ve sevecenligi Onun çok yönlü gelişimini gosteriyor .Her yaşa hitap eden biri olmasıda mesleğinde aranan kişi özelliğini taşıyor bence
     1 Beğeni    

 Onur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.106.117.ZJZ

24-02-2019
 TavsiyeNo: 108509
Mesleğine tamamen bilimsel yaklaşan ve almış olduğu eğitim ile ülkedeki sayılı Uzman Klinik psikologlardan bir tanesi.. Özellikle Edremit körfezinde böylesine mesleğine aşık danışanlarına ve etik değerlere çok değer veren eğitimli ve tecrübeli birisinin bulunması büyük bir şans.. Hem çocuk hem de yetişkin psikolojisinde alanında uzman bir klinisyen olup danışanlarına çok sevecen güleryüzlü bir şekilde yaklaşan birisi.. Bazı meslektaşlarından en büyük farkı danışanlarına bilimsel olarak yaklaşımı.. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum..
     1 Beğeni    

 Baykan YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.245.YCL

24-02-2019
 TavsiyeNo: 108505
Mesleğini severek yapan idealist yardımsever uzman bir psikolog. Minnettarım. Ailem Ve çocuklarım için güvenerek gittiğim ve her zaman güleryüzle karşılayan psikolog Dilruba hanıma çok çok teşekkür ederim. Bizi sabırla dinledi. Çözüm yolları önerdi. Herşey için çok teşekkür ederim. Ailemin güven duyduğu rahat rahat konuşabildiği değerli psikoloğumuzu herkese tavsiye ederim. Tekrar tekrar Teşekkürler. ÇocuklarIm için zorlandığım konulardaki yönlendirmeleri. Çözüm önerileri ve benim bile sabredemediğim durumlarda anlayışı ve profesyonelliği bize çok yararlı oldu. Allah razı olsun
     2 Beğeni    

 Semra (Danışan)
 IP: 88.225.254.JF

24-02-2019
 TavsiyeNo: 108504
Çok kıymetli bir piskologdur. Sanki çok yakın bir akrabası gibi hatasıyla ilgileniyor. Allah yolunu açık etsin.çok başarılı ve hep hastalarını takip ediyor kendisi. Çarşıda yolda görse nasıl olduğunu güler yüzüyle hep ilgilenir.Kendisiyle rahatsızlığım nedeni ile tanıştım. Çok samimi ve güller yüzlü kendisi. Mesleki açıdan yukarıda belirttiğim gibi güler yüzü tedavi şekli hastalık takibi mükemmel. Ve bu zamana kadar kimi yönlendşrdiysem aynı şekile karşılaştım. Mesleğine olan sevgisi sanırım hastalarına bu kadar sahiplendirici davranmasını neden.
     1 Beğeni    

 Aylin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.120.30.YY

24-02-2019
 TavsiyeNo: 108500
Dilruba hanım hastasını hasta gibi değil bir arkadaş güzel bir dinleyici olarak görün ben kendisinden çok memnunum çok ilgili bir dinleyici arkadaş benim size tavsiyem psikologları deli doktoru değil güzel bir arkadaş güzel bir dinleyici olarak görün ben kendisinden çok memnunum çok cunku bazi kişiler öyle görüyor hastasıyla cok güzel iletişim kuruyor bence en önemlisi budur siz onu arkadaş sırdaş gibi görüyor herşeyimizi anlatabilirsiniz ben öyle yapıyorum ve söylüyorum iyiki varsınız sevgili psikoloğum
     1 Beğeni    

 Dudu (Danışan)
 IP: 85.106.114.YWF

19-02-2019
 TavsiyeNo: 108413
Dilruba hanimi yeni tanimis olmama ragmen cok sevdim.ilk defa psikologa gitmeye karar verdim.hicbir sekilde tanimiyordum kendisini daha once. Ama iyiki tanidim diyorum simdi. Bana cok iyi geldi.o sicakligi samimiyeti bana huzur verdi.cok guler yuzlu konuskan mukemmel bir uzman.insana huzur verip rahatlatiyor yol gosteriyor cozumler sunuyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Psikologa gitmeyi dusunen arkadaslar yada buna bi turlu cesaret edemeyenler kesinlikle dilruba hanimi sizlere siddetle tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ayvalık Devlet Hastanesi
Ayvalık
Balıkesir

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Ege Üniversitesi Klinik (Uygulamali) Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Dilruba ERDEN'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Dilruba ERDEN'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Dilruba ERDEN Mesleki Videolar Videoları
-

psikolog, depresyon, balıkesir çocuk psikoloğu, öğrenme güçlü, danışmanlık, ayvalık, kaygı, turgutlu psikolog, disleksi, obezite kilo problemi, uzman psikolog, sınav kaygısı, turgutlu çocuk psikoloğu, dikkat eksikliği, obsesyon kompulsiyon, klinik psikolog, stres, turgutlu uzman psikolog, okul başarısı, takıntı zorlantı, uzman klinik psikolog, zeka testi, pedagog, ebeveynlik eğitimi, akran zorbalığı, ayvalık uzman psikolog, bilişsel rehabilitasyon, evlilik danışmanlığı, anne baba eğitimi, okul problemleri, çocuk psikoloğu, izmir psikolog, ergen, travma, uyum problemleri, çocuk psikolojisi, edremit psikolog, boşanma, çocuk gelişimi, öfke kontrolü, aile danışmanlığı, burhaniye psikolog, aile, çocuk zeka testi, nefes egzersizi, çift terapisi, balıkesir psikolog, bilişsel bozukluk, aile-içi iletişim, panik atak


23:29
Top