2007'den Bugüne 82,797 Tavsiye, 26,160 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mustafa COŞGUN

Şehir

Bursa

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Psk.Dnş.Mustafa COŞGUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMustafa COŞGUN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mustafa COŞGUN'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Şadiye KAYAUzm.Psk.Şadiye KAYA
güler yüzlü empati yeteneği oldukça yüksek harika bir uzman. kendini oldukça geliştirmiş eğitimlerden eğitimlere koşan, alanda sürekli mücadele eden, ...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
merhaba. Ben Psikolojik danışman&psikoterapist Mustafa COŞGUN. Çözmek istediğiniz kişisel problemlerinizle ilgili sizlere destek sunabilirim.

Mustafa COŞGUN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikolojik Danışman
EMDR Terapisti
Hipnoterapist
çözüm odaklı terapist
Eft uzmanı
Aile danışmanı

Mustafa COŞGUN Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Mustafa COŞGUN'un Özgeçmişi
1993 Bursa İznik doğumludur. Akademik hayatı boyunca iyi bir öğrenci olarak mücadele etti. 2011 yılında üniversite sınavında ilk 10 bin sıralamaya girerek eskişehir osmangazi üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü kazandı. 3.22 ortalama ile 2015 yılında eskişehir osmangazi üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanından başarı ile psikolojik danışman olarak mezun oldu. üniversite yıllarıda aile terapisi ve pozitif psikoterapi alanlarında uygulamalarda bulundu. 2015-2018 yılları arasında Bingöl ilinde okul psikolojik danışmanı olarak görev aldı. Şu anda uygulayıcısı olduğu güçlü psikoterapi yaklaşımları olan EMDR terapi, Hipnoterapi, Emotional Freedom Technıques EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) kısa süreli çözüm odaklı terapi ile olumlu ve etkili sonuçlar almaktadır. 2019 yılında başladığı İstanbul Kent Üniversitesinde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.
katıldığı psikoterapi eğitimleri; ...[Devamı...]

Mustafa COŞGUN Tavsiye Yazıları Mustafa COŞGUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Şadiye KAYA Fotoğraf  Uzm.Psk.Şadiye KAYA
Bursa - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

04-10-2019
 TavsiyeNo: 111701
Mustafa ile davranış bilimleri enstitüsünde, EMDR eğitiminde tanıştık. Orada aldığımız kaliteli eğitim sayesinde kendini tanıma şansım oldu. Dingin, özenli, ilgili ve sürekli kendini geliştiren bir meslektaşım. Sahip olduğu bu kişilik özelliklerinin onun başarısını daima yükselteceğini biliyorum. Üstüne aldigi eğitimler ve kendini geliştirme yönündeki bitmeyen hevesi onu tercih edilen bir profesyonel yapıyor. İhtiyaci olan herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 S.A (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.28.YLJ

28-09-2019
 TavsiyeNo: 111616
Mustafa Bey güleryüzlülügünüz, samimiyetiz ve psikolojik danışman olarak güven vermeniz her seyden önce çok önemli. Mesleki ahlâkınız, ve gelişiminiz takdire değer. Bu konuda yolunuz acik olacagindan suphem yok. Danışanlariniza da faydalı olacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ruh sağlığı alanında günümüzde ziyadesiyle çalışan kişiler var fakat doğru insanı bulmak, sorunlarımıza yönelik çözümler üretmede ve değişimi sağlamada sonuç almak zor olabilir. Danışanlariniza yaklaşımınız ve mesleğinizin insanlara faydalı olan yönünü bilerek hareket etmeniz çok güzel. Umarım bir çok insana faydalı olursunuz tekrardan.
     3 Beğeni    

 ferit (Danışan)
 IP: 178.246.41.CD

26-09-2019
 TavsiyeNo: 111582
öncelikle selamlar herkese, ben asla ve asla ücret vereyimde danışmanlık alayım, terapi göreyim zihniyetinde değildim,tüm derdim bitti de ücretli terapi mi almalıydım gülünç.. ama birgün depresyon halinde canıma tak edip ,1 haftalık sigara parası denemekten zarar çıkmaz deyip mustafa beyle ilk seansımda gerçekten boşuna para vermediğimi ve bu kısa seansımın gerçek manada ben de etki bıraktığını söyleyebilirim. şuan ayda 2 seansım var zaman kısıtlılığandan ve gayet verimli geçiyor, mustafa bey’e minnettarım, benim gibi düşünen arkadaşlara tavsiyem eğer bir terapiye ihtiyacınız varsa,katıldığı seminer,diploma,teşekkür belgesi olup olmadığına dikkat ediniz,zira ben araştırdım ve kendimi burda buldum, mustafa beyden ricam kendisine bir kota belirleyip öğrenci arkadaşlara cüZi miktarda danışmanlık yapmak,çünkü onların gerçekten daha çok ihtiyaçları var bu eğitim aşamasında, kolaylıklar diliyorum ..
     4 Beğeni    

 Fatih (Danışan)
 IP: 178.233.136.CZ

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111566
Merhaba Ben 15 yıl boyunca antidepresan ilaçları kullandım.Sosyal fobı, kaygı bozukluğu tanısıyla. İlaçların etkisi ilk başlarda oluyordu ama daha sonra etkisi azaldığından dolayı başka bir ilaca doktorum başlatıyordu. Kişisel gelişim kitapları okudum.Videolar izledim.İnternette de araştırmalar yapıyordum kendi sorunumla ilgili. İlaçların yanında terapi almamında daha iyi sonuç vereceğine dair yazılar okudum.Ve psikoloğa gitmeye karar verdim. Ben bulunduğum şehirdeki psikoloğum beni dinledi.Şöyle dedi:ilaçları boşu boşuna kullanmışsın. Sen EMDR terapisiyle en kısa zamanda bu sorunlardan kurtulursun dedi. Ben de tamam olur dedim.Yanlız ben EMDR konusunda henüz yeni eğitimler alıyorum, beni şehir dışındaki psikologlara yönlendirdi. Benim şehir dışında haftada bir veya ön günde bir bulunma imkanım yoktu.Sağolsun hanımefendi psikoloğum benim için araştırma yaptı ve Mustafa COÇGUN beyi tavsiye etti.WHATSAPP üzerinden terapilere başladik.Oldukça başarılı sonuçlar verdi.Şımdilik ilac kullanmayı bıraktım. Oldukça kendimi ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM. Beni KAYGI BOZUKLUĞU SOSYAL FOBİ hastalığından kurtardığı için ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. Gönül rahatligiyla da TAVSİYE EDERİM Mustafa beyi Hayırlı akşamlar acil şifalar dilerim herkese
     4 Beğeni    

 Haluk NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 217.131.79.BB

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111556
Mustafa bey ile İnstagramdaki paylaşımlarından tanıdım . İçinden çıkamadığım yıllar öncesine dayanan psikolojik sorunlarım için destek almak istedim. İnsanlararası iletişimde oldukça başarılı. İşini severek ve bilgi temelinde sağlam yapıyor. Çok güler yüzlü ve güven verici görünümüyle insana en baştan faydası başlıyor. İnsanı çok dikkatli ve istekli dinliyor. İşini ciddiyetle yapıyor. Anlattıklarım karşısında verdiği tepkiler, kullandığı cümleler ile bana çok faydası oldu. Olaylara farklı pencereden bakmamı ve sorunumun çözümünü bulmamı sağladı. Seanslar ilerledikçe halının altına süpürdüğüm çöpleri tek tek çıkarttık, gömdük. Mustafa bey yardımıyla ruhsal yüklerimden kurtuldum. Güler yüzlü, güvenilir, samimi ve işinde usta olarak tarif edebileceğim Mustafa Coşgun beyin mesleğinde çok başarılı olacağına eminim. Teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 Mustafa (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.95.JZ

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111552
Mustafa Hocamla göreceli kısada olsada gayet verimli vakit geçirme imkanım oldu kendisi alanında yetkinliğe ulaşmış, gelişime açık , farklı ekollere hakim , farkındalığı yüksek, mücadeleci, samimi , güven veren ve sorunlara karşı çözüm odaklı köktenci yapısıyla danışanlarının azami fayda sağlayabilecekleri bir uzman.Ayrıca geçmişin ve geleceğin kaygılarından kurtulup hayatına yeni ufuklar açmak isteyen herkese hoş sohbetini tavsiye edebilceğim değerli bir insan.
     6 Beğeni    

 Selda Mümüşoğlu (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.40.242.Z

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111551
Psk D.Mustafa hocam Gerek uzmanlığı,akademik egitimleri, donanimliligi,mesleğindeki titiz tutumu, gerek kişiliği olsun,onun bu meslekte ki,farkligini ortaya cikarmistir. Uzmanlığınin en önemli dinamiklerinden biri Yaşamimizda, bilinçaltınızda,oluşan travmatik yaşam olaylarindan problemlere, olumsuz duygulardan, rahatsiz olduğumuz düşüncelerden, unutamadigimiz olaylardan, üstesinden gelemedigimiz her olumsuz duygularimizdan köklü değişime gitmek istiyorsaniz, kendisini memnuniyetle tavsiye etmekten mutluluk duyarım.
     8 Beğeni    

 Bluesky (Danışan)
 IP: 5.46.43.CJ

25-09-2019
 TavsiyeNo: 111549
Mustafa Coşgun, alanında mesleki yeterliliğe hakim ve insani ilişkileri güçlü bir danışmandır. EMDR alanında ik farlçklı probleminle ilgili psikolojik destek aldım (kan görme korkusu,gelecek kaygısı). Her iki çalışmamızda da hızlı ve etkili sonuçlar aldım.Güler yüzlü ve güven betini yapısı sayesinde süreci sorunsuzca atlatabildim. Danışmanlık hizmeti sonrası belirli periyodlarla bana ulaşıp takibini yapması, onun en dikkat çekici danışman özelliklerinden biriydi.Yaşam kalitemin yükselmesinde büyük etkisini gördüm. Güvenilir bir biçimde destek alınabilir.
     6 Beğeni    

Mustafa COŞGUN'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk PDR Derneği
EMDR Türkiye Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pozitif Danışmanlık
Konak Mh. Yıldırım Cd. Karadut Sk. Gençaslanlar İşmerkezi No:152/17 Nilüfer/Bursa


Adres 2:
Odabaş Danışmanlık
Semerciler Mh. Poyraz Sk. No:33
Sakarya  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(541) 895 45 76  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1993
(27 yaşında)
Doğum Yeri
İznik
Mezun Olduğu Üniversite
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2015
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Mustafa COŞGUN'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce Yds:70


Mustafa COŞGUN'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mustafa COŞGUN Mesleki Videolar Videoları
-22:24
Top