2007'den Bugüne 90,700 Tavsiye, 27,887 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Nilay ÖZTÜRK
Diyetisyen - Ankara

Nilay ÖZTÜRK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi81 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

81

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilay ÖZTÜRK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

55
(%98.2 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nilay ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nilay ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Nilay ÖZTÜRK'ün İletişim Bilgileri
Telefon 1 :
(0533 706 19 70 Randevu ve Bilgi Hattı , lütfen cevap verilemiyorsa mesaj yolu ile irtibata geçiniz.)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nilay ÖZTÜRK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Beste G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122326
Nilay Hanım ile çalışmaya bir yakınımın referansıyla başladım. Tanıdığım kişi sağlıklı beslenme kavramını tamamen anlamış ve hayatına uygulayabilmişti. Sağlıklı şekilde verdiği kilolar beni de motive etmiş ve programdan asla kopmaması dikkatimi çekmişti. Nilay Hanımdan önce özellikle fast food gıdalara çok düşgündüm ve bir programın içerisinde olsam bile program bitince tekrar eski düzenime geri döneceğimi düşünüyordum. Öncelikle şunu söylemeliyim ki Nilay Hanım danışanlarıyla o kadar samimi, içten ve takip içerisinde bir iletişim kuruyorki yeterli sürede çalışırsanız kesinlikle bu bilinci hayatınıza entegre edip bir daha değiştirmemek üzere yola devam edebiliyorsunuz. Kazandığınız bakış açısıyla program sonrasında da aynı düzeni koruyabiliyorsunuz. İletişimi çok tatlı ve samimi ama bununla beraber otoriter yapısını koruyarak sizi çok yakından takip ediyor. Bu yakın takip sayesinde programdan asla kopmuyorsunuz. Motivasyonunuz düştüğü anda sizi psikolojik anlamda da destekleyip tekrar geri kazandırabiliyor. insülin direncim olduğu için hiçbir beslenme danışmanıyla bu kadar verimli sonuç alamamıştım ancak hastalığıma rağmen Nilay Hanım ile bu zamana kadar veremediğim kilolarımı verebildim. Onunla çalışma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hamilelik ve benzeri gibi dikkat etmem gereken dönemlerde de mutlaka ama mutlaka kendisiyle tekrar iletişime geçerim. Aklında soru işareti olan herkese tavsiye ediyorum. Hem Nilay Hanıma hem kendilerine bu şansı tanımaları gerektiğini düşünüyorum.
     Beğenin    
Tuğçe YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116922
Aşırı yoğun (aşırıaşırı(!))bir iş temposuna sahip olmam sebebi ile sabah kahvaltılarının ihmal edilmesi.neredeyse akşama kadar hiç birşey yiyemeden günü geçirmeye çalışma ve gece yarısına yakın eve girmemle oturup günün bütün açlığını gidermeye çalışmam derkeeen alınan fazla kilolar tabiki kaçınılmaz oldu..İnternette giriştiğim bir araştırma ile pek sevgili diyetisyenim Nilay Hanımı buldum :) beslenme düzenime ilişkin herşeyi notkasına virgülüne kadar öğrenmek istemesi,yapmam gereken tahliler, izlemem gerken yollar hakkında uzuunca bir görüşme yaptıktan sonra kesinlikle bana iyi geleceğini farkettiğim serüvenimize başladık :) pandemi süreci ile eve kapanmış olmama ve işlerimi evden yürütmeye çalışmama rağmen Mart ayında başlayan diyet programımı o kadar güzel , o kadar hayatımın içine yayarak ve bana hissettirmeden alıştırdıki Temmuz ayının sonunda yani 6 ayda toplam 15 kilo vermiş buldum kendimi.İlk görüşmemizde hiç unutmuyorum çalışma saatlerimin yoğunluğu ve asla değiştiremediğimden bahsetmiş ve spor için vaktim kalmıyoru özellikle belirtmiştim.Nilay Hanım her zamanki esprili ve biraz dominant yaklaşımı ile merak etme vakit yaratırız demişti :) gülmüştüm o zamanlar ama şu anda bile haftanın belirli günlerinde en azından pilatesimi devam ettirmeye çalışıyorum..standart 3 kutu peynir 2 gr salatalık diyetlerinden uzak olarak kesinlikle hangi öğünde hangi besin değerinden ne kadar almalısını size öyle veya böyle öğretiyor ve bir bakmışsınız senelerin beslenme alışkanlığını değiştirmiş:) fazla kilolarım ve sağlık problemlerim sayesinde artık yoklar :) pek sevgili diyetisyenime bir kez daha buradan teşekkür ederek hamilelik döneminde tekrar görüşmek üzere diyorum :)
     1 Beğeni    
İhsan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105701
Havayollarında uçuş görevlisiyim , çok yoğun çalışmaktayım ve sürekli şehir ya da bazen ülke değiştirmekteyim. Böyle durumlarda nasıl sağlıklı seçimler yapacagımı bilmiyordum, Ya da hangi besinden ne miktarda yiyeceğimi. Benim için Nilay Hanım her zaman ulaşılabilir olmasıyla önemliydi, bazen yöresel bir Türk yemeği için soru sordum bazen dünya mutfagından sordum. verdiği beslenme bilgilerinin her zaman akılda kalıcı olması ve benim gibi yoğun çalışan biri için uygulanabilir bir program hazırlaması son derece değerli🙏🏻Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Henüz karar veremeyenlere Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK’le tanışmalarını tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105584
Diyetisyen Nilay Hanım ‘la tavsiyeediyorum.com aracılığı ile tanıştım . Öğrencilikten , stajyerlikten yeni kurtulmuştum iş hayatına atılmadan önce , sınav kaygısı yaşadığım dönemlerden bana yadigar kalan fazla kilolarımı vermem gerekiyordu. Açıkçası buradaki yorumlara göre hareket ettim ve ilk görüşmemizden itibaren inanılmaz iletişime açık, bana her konuda net olan , çok tatlış , bazen tatlı- sert, İşinde harikalar yaratan biri ile tanıştım. İyi ki tanıdım. 3 ayda 12 kilo verdim.2 aydır koruma dönemindeyim. Beslenme eğitimini danışan psikolojisini düşünerek sizi hiç yalnız bırakmayarak veriyor. Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK bana çok iyi geldi. Dilerim size de aynısı olur. Sevgiler..
     1 Beğeni    
Onur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101251
Nilay hanımla beraber yaklaşık ''3'' ay öncesinden çalışmaya başladım ve bugün itibari ile üzülerek belirtiyorum ki çalışma süremiz tamamlandı. Niçin üzülerek belirtiyorum çünkü kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum. Kendilerinin de katkıları ile hayatta sağlıklı beslenme konusunda çok şey öğrendim ve farklı bir açıdan bakma şansı yakaladım. Kilo verebilmem için kendisi gibi sürekli iletişim halinde olan, yemek çeşitleri konusunda her konuyu danışabileceğim, sıcakkanlı ve disiplinli birine ihtiyacım vardı. Sağolsun kendileri de program süresi boyunca ifade ettiğim şekilde davranış sergilediler. Tekrardan bu süre boyunca kendilerine her şey için çok teşekkür ediyorum. Her zaman kendisine dediğim gibi kendileri ailemizin bir parçası oldular, kendilerini tanımaktan ve beraber çalışmaktan çok mutlu olduğumu bir kez daha önemle belirtmek isterim. İyi ki varsınız Nilay hanım...
     1 Beğeni    
Ayşegül B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93030
Nilay Hanıma bu site üzerinden ulaştım. Kendisi ile yaklaşık 6 aylık program yürüttük. Yaklaşımı, iletişimi çok sıcak. Telefon üzerinden sizinle sürekli beraber. Kendisi sürekli sizi takip ediyor, sizinle ilgili herşeyi hatırlıyor (ilaç saatleriniz, içmeniz gereken su miktarı v.b.) ona göre de müdahalede bulunuyor. Bir diyetisyenden çok arkadaşınız gibi. Dilediğiniz zaman iletişim kurup, takıldığınız şeyleri sorabiliyorsunuz. Uzman desteği isteyenlere gönül rahatlığı ile önerebilirim.
     2 Beğeni    
Işın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92002
2016 yılı nisan ayında, yaklaşık 1,5 yıl boyunca aldığım 5,5-6 kg fazlalığı kendi kendime veremeyeceğimi anladığımda bir uzman yardımı almaya karar verdim.Özellikle de karın bölgemde artan yağlanma beni çok rahatsız etmekteydi. ayrıca kolestrol oranımda yüksekti. İnternetten araştırdığımda karşıma Nilay hanım çıktı. Kendisinin tamamen online çalışıyor olması , düzenli aralıklarla beni ofisine çağırmayacak olması onu seçmemde en büyük etken olmuştur. Programa başladıktan sonra herşeyden önce yanlış beslenme alışkanlıklarımı değiştirmeye başladım. günde 7 öğün yaparak ve hiç aç gezmeden 2 ay gibi bir sürede istediğim 56 kiloya ulaşmıştım.işim gereği sık sık şehirdışına çıkmam gerektiğinde hiç problem etmedim. biliyordum ki Nilay hanım bir telefon kadar uzağımdaydı. Yazdığım her mesajı çok kısa süre içerisinde cevaplayarak beni şehir dışlarında da yalnız bırakmadı. Özellikle de doğru beslenme alışkanlığını oturttuğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu sebeple program bittikten sonra 4 ay gibi bir süre geçmesine rağmen halen aynı kilodayım ve herşeyden önce sağlıklı besleniyor , Nilay hanımla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.
     3 Beğeni    
Orhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88301
Güvenlik personeliyim , girdiğim periyodik testler sonucu kolesterol ve şeker tanısı ( diabet ) konduğunda çok üzüldüm. Fazla kilolu değildim ama beslenme anlamında çok da dikkatli değildim. İşim gereği randevu sistemi ile bir diyetisyenle görüşemezdim.. Online hizmet verdiğini okudum Nilay Hanım'ın , nasıl olur faydası olur mu diye düşünürken , okuduğum tavsiyeler üzerine karar verdim.. 3 aydır danışanıyım , testlerimi yenilettim , kolesterolümün azaldığını gözlemledik, şekerim de dengede seyrediyor. Göbek bölgemde yağlanma vardı , gözle görülür bir değişime ugradığımı söyleyebilirim. Henüz tam hedefe varmadık ama beslenme yolculuğuna çıkmak isterseniz (Nilay Hanım'ın tabiridir) size Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'ü gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
G.Alp
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Nisan.2016
TavsiyeNo: 87044
Yollarımız kesiştiğinde; 5 aylık Hamileydim, 68 küsür kiloydum, birdenbire 7 kilo alıvermiştim. Görevim gereği ülke değiştirmek durumunda kalmıştım, düzensiz besleniyordum, hem bebeğimin bu durumdan kötü etkilenmesinden hem de kontrolsüz kilo almaktan korkuyordum. Bana nasıl beslenmem gerektiğini öğretecek ve bunun kontrolünü sağlayacak bir profesyonel gerektiğine moralimin had safhada bozuk olduğu bir gün karar verdim. O güne kadar bir kaç diyetisyen maceram olmuştu. Bu diyetisyenlerin Yaptıkları haftalık kontrol, bana bir liste hazırlamak, tartmak ve resmi bir iki cümle konuşmaktan öteye gitmemişti, kilo vermekte de başarılı olamamıştım. İnternette bir çok diyetisyenle ilgili yazılanları yeniden okudum, araştırma yaptım, oldukça ünlü isimler de dahil bir kaç kişiye aynı mail attım. Yurt dışında yaşadığım için diyetisyen-danışan ilişkisi nasıl yürüyecek hiçbir fikrim yoktu. Bazı diyetisyenler oldukça teknik cevaplar yazdılar, birbirine benzeyen bu cevapların sorunuma dokunamadığını hissediyordum, hiçbirini cevaplamadım. Derken Nilay Hanım'dan bir mail geldi. Verdiği cevapta sorunumu dahası altında yatan moral bozukluğumu anladığın hissettim. İlk mailiyle kendimi sahiplenilmiş hissetmemin tesadüf olmadığını sonraki aylarda anlayacaktım.. Ailemden ve ülkemden, işi dolayısıyla eşimden ayrı geçirdiğim hamilelik sürecini 73 kiloyla tamamladım, dokuz ayın sonunda Allah'a çok şükür sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim. Kontrollü biçimde kilo aldım, 24 saat içindeki bitmez tükenmez anlık müdahaleleri sayesinde ödemsiz bir hamileydim. Bana doğumdan sonraki iki hafta içinde doğum kilolarımın mucizevi bir biçimde gideceğini gayet kendinden emin bir biçimde söylemişti, hamileyseniz ve sürekli genişlemekten yorulmuş bir psikolojiniz varsa, emin olun zayıflamaya dair verilen sözler mutluluk kaynağı oluyor. Aynen söylediği gibi, doğumdan sonraki ikinci haftada yeniden 63 kiloya döndüm. Bu nasıl oldu inanın bilmiyorum, fakat işini yüreğiyle yapabilen insan çok az, hele diyetisyenliğin cilalı dünyasında bu kadar samimi, bir o kadar otoritesi sağlam, sözünü dinleten fakat kendini her nasılsa sevdiren bir diyetisyene rastlamak bir mucize. Doğumdan sonra öncelikle emzirme odaklı bir beslenme programı uyguladı, odağımızın kilo vermek değil süt yapımı ve bebeğin ihtiyaçlarının karşılanması olduğunu söyleyerek. Şimdi bebeğim iki aylık, kilo alımı ve sağlığı, gayet güzel. Hem benimle, hem bebeğimle dantel nakış işler gibi günün 24 saati ilgilendi, içinden geçtiğim zor süreçte bana sadece bir diyetisyen, değil; dost, abla, arkadaş, kardeş, aile oldu. Şöyle özetleyeyim, bir çok diyetisyen tecrübesi olan ben, Nilay öztürk gibi işini kalbiyle güzel yapanına rastlamamıştım. Kendisi bana diyet yaptırmadı, doğru beslenmeyi öğretti, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mart.2016
TavsiyeNo: 86896
Özel bir üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum, arkadaşımın zayıfladığını günden güne değişimini fark ettiğimden, ne yaptın diye sordum. Nilay hanımdan bahsetti, online program yürütmesine çok şaşırmıştım. Ama online programda daha fazla ilgi gördüğünü, sürekli iletişimde olduğu bir diyetisyen olduğunu görünce ben de başlamaya karar verdim. İyi ki de yapmışım diyorum, yıllardır veremediğim o inatçı 5 kilo ile diyetisyen Nilay ÖZTÜRK sayesinde vedalaştım. Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
E.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mart.2016
TavsiyeNo: 86456
Merhaba özel bir üniversitede akademisyen olarak calışıyorum , gerek akademik çalışmalarım gerek ders anlatıyor olmam nedeniyle yoğunluktan ötürü bazen yemek yemeyi unutuyor bazen gün boyu su içmediğimi fark ediyordum.. Yanlışlarımın farkındaydım ama bir türlü düzene giremiyordum , artı bir gün daha dışarıda gecirecek vaktim yoktu , İstanbul şartlarında randevu al , trafik çilesi cek diyetisyene ulaş ... Zor geliyordu , sonra internetten araştırırken online hizmet veren Nilay Hanımla karşılaştım, biraz araştırdım , kendisini aradım konuştum ve inanılmaz istekli hissettim.. Hemen gerekli belgeleri hazırlayıp yolladım , 3 ay gibi bir zamanda 16 kilo verdim , kendimi cok iyi hissediyorum , herkese gönül rahatlığı diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'Ü tavsiye ediyorum.
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi özel bir üniversitede akademisyen olarak çalıştığı kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    
Nazmi YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85953
Özel bir hastanede anestezi teknikeri olarak çalışıyorum , acil ameliyatlar , gece nöbetleri , gündüz mesaileri , düzensiz bir hayatım var , ne yediğim ne içtiğim belliydi, çoğu zaman uyku öncesi karnımı doyurup uyuyordum , reflü şikayetlerim , kilo artışım , beni bu düzensiz hayat içerisinde daha da mutsuz biri haline getirdi. Bir gün aynaya baktım ve ben ne yapıyorum dedim, hemen harekete gectim , bir arkadaşımın da aracılığıyla Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ile tanıştım. Ben buraya ne yazsam boş geliyor. Ne anlatılabilir bilemiyorum.. Bahanelerimin yerine ara öğünler ekledi, uyku öncesi yemelerim kesildi. Gercekten probleminiz oldugunu düşünüyorsanız beslenme anlamında , Nilay Hanımla mutlaka tanışın derim. Bana yeni bir ' BEN ' hediye etti. Çok ama çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Nazli
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85774
Bagimsiz denetci olarak calışıyorum ve özel sektörün inanılmaz yoğunluğu içerisinde , beslenme düzenim hiç yoktu. Sürekli şehir değişikliği , ülke değişikliği sürekli farklı beslenme planı , çok az yediğimi düşündüğüm zamanlarda bile inanılmaz kilo artışım oluyordu. Profesyonel bir hizmet almam gerektiğini anladım. Bu yoğunlukta diyetisyenle yüzyüze görüşmem imkansızdı, online hizmet veren Nilay Hanım'la tanıştım , bu site aracılığıyla , sonra inanılmaz bir değişime ugradı hayatım , Nilay Hanım sürekli iletişim kurabilme lüksüm vardı. Nilay Hanım şurdayım ne yiyim? Ne yapayım ? Ne kadar yemem lazım? Ve sürekli hatırlatmalar tabi , su içtiniz mi? Ne kadar içtiniz? Gercekten motivasyonumun düştüğü anlarda bile yeniden bağladı hayata.. Kendisine sonsuz teşekkürler🙏
     4 Beğeni    
Bengi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85764
Bankacıyım ve oturarak calışıyorum , hareketsizim ondan kilo alıyorum gibi bahanelerin arkasına sığındığım bir dönemde , Arkadaşımın da tavsiyesi ile Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ile tanıştım. Henüz yolun yarısındayım ama memnuniyetimi dile getirmek istedim, şimdiden hayatımda öyle güzel şeyler oldu ki , beslenme düzenim , spor yapma alışkanlığım , kıyafetlerim herşey , en önemlisi de Nilay Hanım çok vurgular Saglığım yerine geldi nefes alıp vermelerim düzeldi , diz agrılarım gecti.. Kendime güvenim yerine geldi, ''bedenen ve ruhen iyi misin ?'diyorsunuz ya Nilay Hanım , sayenizde iyiyim ve günden güne iyi oluyorum, çok teşekkürler.
     3 Beğeni    
Fadime BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79843
Merhaba Nilay Hanımla 2009 yılında tanıştım.Yıllaraca kendi başıma kilo vermeye çalıştım.Denemediğim yöntem kalmamıştı.Zayıflama hapları bile kullandım .Ama onlar fayda yerine zarar verdi psikolojim altüst olmuştu.Kendisiyle tanıştığımızda manen dibe vurmuş haldeydim Nilay Hanım kilo vermemi sağladığı gibi hayata bakış açımı ve kendime değer vermem gerektiğini de öğretti bana.mesleğini seven ve hastalarıyla gerçek bir psikolog gibi davranan bir diyetisyen kilo vermenin sadece yemekle alakalı olmadığının farkında olan bir diyetisyen..Sıcakkanlı ve samimi bir insan ani olur ya bazılarıyla sadece iş gereği görüşürsünüz dışarda görseniz tanımazsınız Nilay hanım hayatın her anında sevilen ve konuşabileceğiniz bir dost..Allah onun gibi insanları hayatımızdan eksik etmesin.Onun sayesinde 20 kilo verdim ve kendimi çok seviyorum artık .İyi ki varsın Nilay Hanım seni seviyorum yolun açık olsun...
     5 Beğeni    
Gökçe
28.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79074
Nilay Hanımla eşlerimiz sayesinde tanışıyoruz, bir sohbetimiz esnasında kızımın beslenme düzeninden şikayet ettim ve çocuk doktoruna ne yedirmeliyim diye sordugumu söylediğimde , kendisinin diyetisyen oldugunu hatırlatması , diyetisyenin sadece zayıflatan kişi değil , cocuk beslenmesini de düzenleyen kişi oldugunu vurguladı. Kızımın şikayetlerini dinlediğinde bana verdiği öneriler doğrultusunda beslenme düzeni oluşturdum ve inanılmaz değişim başladı. iştahsız cocuk , besin seçen çocuk , yemeyen red eden cocuk yoktur , bilinçsiz anne vardır , anne yüreğiyle yapılan yanlışlar vardır , çözüm ise bir diyetisyen yardımı almaktır. Ben doğru insanla tanıştığıma inanıyorum , Nilay Hanımı bebek ve cocuk beslenmesi konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
G.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79068
Nilay Hanımla hamilelik planlamak üzere kadın doğum doktorumun önce kilo vermen lazım dediği vakit , doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım. Doktorum hamilelik için çok kilolu oldugumu, hamile kalmadan önce kilo vermem gerektiğini belirtince , Nilay Hanımla irtibata gectim, kendisi online olarak tüm öğünlerimi takip ederek , sürekli yanımda hissettirerek, en bunaldığım bıktığım anlarda mucizeyi düşün diyerek , beni motive etti. Hamile kalmadan önce 23 kilo kaybettim, sonrasında müjdeli haberi aldık, birlikte sevindik, şu an hamileliğim 3. Ayındayım, yine Nilay hanımın kontrolü altındayım. ilk 3 ay kilo almama gerek olmadığını vurguladı, bundan sonraki aylarda da 1 kilo alarak , bebeğin ve benim bütün gereksinmelerini düşünerek beslenme programı hazırladığını söyledi. Aslında düşünüyorum da iyi ki öncesinde kilo vermişim , hamilelik zaten hormonal açıdan zor bir süreç, öncesinde büyük bir sorunu çözmüş olmak hem bedenen hem de ruhen hafiflememe neden oldu. Şu anda öyle mutluyum ki , inşallah saglıkla bebeğimi kucagıma aldıktan sonra , emzirme döneminde de , anne sütünü arttırma yolları , emzirme döneminde nasıl beslenecegim konusunda da Dyt. Nilay ÖZTÜRK'le görüşmeye devam edeceğim. Kendisine tüm bu süreçlerimde yanımda oldugu için teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Bulut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79037
Diyetisyen Nilay Öztürk'le arkadaş tavsiyesi ile tanıştım, Eşimin de ısrarı üzerine, birlikte programa başladık, sorun düzenli beslenmeyişim, tahlil sonuçlarımın, kolestrol gibi yüksek çıkışı, ailede kalıtsal hastalıklar olması endişelendiriyordu eşimi. Kilo vermek evet belli bir zamanı alıyor fakat sonuç aslında kilodaki değişim değil sadece, tahlillerimdeki değişimler, sağlığımdaki iyiye gidiş gerçekten bu anlamda iyiye giden parametreler gözle görülüyordu. Sağlıklı ve samimi kurulan iletişim benim programı daha iyi uygulamamı sağladı. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Farklı bakış arayan varsa Dyt.Nilay ÖZTÜRK'ü kesinlikle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    
Aynur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79022
Nilay Hanım'ı yine bu site sayesinde tanıdım, tabi ben bir sürü diyetisyen tanımıştım onunla tanışana kadar fakat hiçbiriyle frekansı tutturamadım. İşim gereği sürekli şehir değiştiren biri olarak Nilay Hanım'ın sürekli telefonun ucunda olması açıkçası bana devam etmem için güç verdi. Sadece diyetisyenim değildi dert ortağım gibi geliyordu bazen:)Şuan 4.aydayız ve 20 kiloya veda ettik bile. Önümüzde biraz daha gidilecek yolumuz var ama şuan bile öyle mutluyumki kendime olan güvenim arttı, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız:)
     4 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 79013
Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'le bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Açıkçası fazla vaktim olmayan biri olarak , beni can evimden vuran tarafı sistemin online olarak işlemesiydi, öncesinde tabi düşündürücü oldu nasıl işleyecek online olarak. Ancak söylediğim gibi online olması benim gibi yoğun calışan biri olarak , tamamen paha biçilemezdi. Sabah günaydınla başlıyorduk , akşam iyi gecelere kadar, Tüm öğünlerimi fotograflayıp sosyal medya ile diyetisyenime yollama lüksü yaşadım. Anında bana geri dönüp şu fazla şu eksik , devam , harika , olmamış, alkış, gibi daima motivasyon odaklı bazen de eli sopalı;) Şaka bir yana o olmasa ben yine yarım kalırdım. 8 ayda 35 kilo gönderdik, bir daha gelmemesi için çalışıyoruz. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Sadece Tavsiye değil, Şiddetle tavsiye ediyorum!!
     2 Beğeni    
Mustafa ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78953
Merhabalar. Ben yurtdışında çalışan bir mühendisim. Yıllardır fazla kilolarımı verme mücadelesi içindeydim. Kendi kendime denelebilecek bütün yolları denedim. Hatta bir keresinde 1 ay boyunca sadece çorba salata yedikten sonra, tartıldığımda yine hüsranla karşılaştım. O günden sonra bir profosenelden destek almaya karar verdim. Fakat bu desteğin sadece yemek listesi vermek gibi basit bir şey olmaması gerekiyordu. Çünkü burada yediğimiz yemekleri, çalıştığım şirket sağlıyordu. Buna istinaden yenilecek olan yemeklerinde şirket yemeklerine anında uyum gösteren dinamik bir yapısı olması gerekiyordu. Anlık müdehaleler lazımdı. Yani diyetisyenimin 7/24 sadece benimle ilgilenmesi gerekiyordu. Düşünüldüğünde böyle bir diyetisyenin olması neredeyse imkansiz gibiydi. Nilay Hanımla tanışana kadar düşüncelerim aynı kaldı. Sonrasında araştırmalarım sonucu Nilay Hanımla bağlantı kurduk. Nilay Hanım ilk amacımızın kilo vermek olmadığını ve kilo vermenin sağlıklı beslenmenin bir sonucu olacağını söyledi. Sağlıklı beslenemeye başlayınca normalden daha fazla yemeğe başladım. Daha sık yemeğe başladım. Daha dinç hissediyordum ve daha mutluydum. Ben bu duyguların içindeyken 3 ayda 12 kilo kaypettim. Ne olduğunu anlamadan ideal kiloma ulaşmıştım. Nilay Hanım benim için ; bazen arkadaştı, bazen dostu ,bazen öğrencisine kızan öğretmendi ve bazen bir anne şevkatine sahip bir ablaydı. Günün her saati yanımdaydı ve hiç bıkmadan sorularıma halen cevap veriyordu , beni uyarıyordu ve tebrik ediyordu. Nilay Hanım ı tanımaktan son derece mutluyum ve ona benim için yaptıkları için çok teşekkür ederim. Çünkü yaptığı çoğu yardımın maddi olarak bir karşılığı olduğunu düşünmüyorum.
     2 Beğeni    
Muhammedb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78882
Yıllardır başıma dert olan kilolarımdan kurtulmak için çok araştırdım. Hatta çok da diyetisyen denedim. Ama başarmak Nilay Hanımla nasip oldu. Kendisinin anahtar sözcüğü biz bir ekibiz ve bu bir ekip işi diyerek benimde ekibin içinde olduğumu vurguladı. Diyetin benim açımdan uygulanabilirliğini arttırdı. Nilay hanımın uyguladığı kendine özgü programı sayesinde uzun zamandan beri vermek için uğraştığım fazla kilolarımdan kurtuldum. Şimdi de koruma programına geçerek verdiğim kiloları geri almamak için yine kendi geliştirdiği programını uyguluyoruz. Programını uyuglarken 7/24 kendisine ulaşabiliyor, tabağınızı daha yemeden fotoğrafını gönderip görüşünü alabiliyor ve gelecek öğünlerle ilgili değerlendirme yapabiliyorusunuz. Siz ona ulaşmadığınızda o size ulaşarak sizi programa uymanız yönunda motive ediyor. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen bunu yaparken de sürekli bir uzman desteğinin yanında olmasını isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72181
Ben de birçok öğrenci gibi sınav zamanı aldığım fazla kilolardan şikayetçiydim.Genellikle kendi çabalarımla diyetler uyguladım fakat kilomu sabit tutamıyordum ve aileminde ısrarıyla Dyt. Nilay Hanım ile görüştüm.Aslında pek ümitli değildim taki Dyt. Nilay Hanım ile tanışana kadar.Beni aç bırakıcak, yasaklar koyucak diye düşünürken tam tersi normal beslenmeme yakın beslenme listeleriyle ,tabiki herşey serbest değil yanlış anlaşılmasın,ama kontrolü altında beni istediğim kiloya ulaştırdı.Eski beslenme öyküme yakın beslenme programı ile kas kaybı,halsizlik gibi sorunlar hiç yaşamadım.Nilay Hanım'ı bana en çok sevdiren yönü,onun yeri geldiğinde mesafeli, otoriter yeri geldiğinde de bir abla gibi samimi, sıcak, espirili olması bu ikisi arasında ki dengeyi çok iyi kuruyor olması.Kendisi elinden geldiğince hastalarına faydalı olabilmeye çabalıyor ve işini çok ciddiye alıyor.Diyete uymadığım zamanlar kırıcı olmadan azarladığı, uyardığı çok olmuştur.Bu durum diyeti uygulamam yönünde beni daha çok teşvik etti çünkü benim için benden daha çok çabaladığını ve uğraştığını gördüm.Ve onun samimiyeti konusunda hiçbir zaman şüphem olmadı.Sağlıklı beslenme konusunda ondan çok şey öğrendim onun sayesinde beslenme alışkanlığım değişti.Bence çoğu diyetisyen sizi istediğiniz kiloya ulaştırabilir ama beslenme alışkanlıklarınızı değiştiremez bu nedenle Nilay Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığıyla onu tercih edebilirsiniz .
     9 Beğeni    
Efsun ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71419
Hayatımı degiştirmeyi düsündüğüm gün bu ise ilk kilolarimdan başlamaya karar verdim. Ama benim kadar inatçi biriyle ugraşabilecek birini bulacagima inanmiyordum Nilay Hanımla tanisana kadar. Odasina girer girmez sicacik bi gülümsemeyle karşilar sizi...Hep motive eder. Öyle klasik, can sıkici diyetlere yer yoktur. Bana hep sunu der "biz her seyden önce sağlikli beslenmeyi ögreniyoruz" ve evet gercekten önce sağlıklı yasami ogretir , bunu uyguladiginiz an bi bakmissiniz kilolar aninda gidivermis :)) hemde sevdigim her seyi yedigiimi düsünürsem bi insan baska ne ister :)) en güzel ozelliklerinden biri de her an bi telefon uzaginizda olmasi , kafaniza takilann seyleri aninda sorabilirsiniz. Ayrica motivasyonunuzu üst düzeyde tutmak için çok uğrasır :)) en onemlisi de cok tatli bi arkadas sahibi olursunuz . Ben 82 kiloydum 2 ay icinde 73 kilo oldum hala devam ediyorum.Her seyden once artik sağlıkli yasiyorum , dengesiz beslenmeden kaynaklanan tum saglik problemlerim gecti :))
     5 Beğeni    
Akif
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67833
Merhabalar ben akif,10 yıl önce by-pass ameliyatı oldum.Tüm sıkıntılarım tarihe gömüldü derken rutin kontrollerim sırasında diyabetle akrabalığımızın başlamak üzere olduğunu öğrendim.Kalp ameliyatı olduğum için kilo almamam ve vücut kitle indeksime göre de kilomu korumam gerekiyordu.Çünkü fazla kilo demek takılan platinlerin zarar görmesi demekti.oldukça da kiloluydum ve hiç durmadan da yeme isteği oluyordu.Sonra bir gün nilay kızımızla karşılaştık.Sağolsun güleryüzüyle umudum oldu.Önce yapmamız gerekenleri nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu hatta doğru bildiğim yanlışları öğretti bana.Ben ona çok inandım hayatım boyunca diyet yapmadım tepsi tepsi baklava yiyen ben zamanla nilay hanım kızımın desteğiyle bıraktım bütün kötü alışkanlıklarımı .Kontrole gidemediğim zamanlarda bana online destek oldu sağolsun hiç bir anımda yalnız bırakmadı.Bense uslu bir çocuk gibi ne dediyse yaptım çünkü biz birbirimize inandık.Ben zamanla şekere olan düşkünlüğümden vazgeçtim kullandığım ilaçların bir çoğunu Nilay kızımın desteği ile bıraktım.Oysaki onunla tanışmadan önce bir torba ilaca mahkumdum.Neyi nerde ne zaman yemem gerektiğini günde ne kadar spor yapmam gerektiğini56 yaşında öğrendim :) 116 kilo ile başladığım diyete 75 kiloda kalarak devam ediyorum.Olmam gereken kilodayım.Emeğinden,azminden ve bana olan inancından dolayı teşekkür ediyor,herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    
Üyeezgi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2014
TavsiyeNo: 67772
Merhaba arkadaşlar ben Ezgi,fiziksel sağlığın ruh sağlığı ile bir bütün olduğunu düşünen biri olarak kendimi daha iyi hissetmek ve güçlenmek adına bir arayış içinde iken Nilay Hanımı buldum.İnsan kendine inanmazken doktoruna hele de zayıflayacağını söyleyen bir diyetisyene inanmakta zorluk çekiyor elbette ama biz birbirimize şans verdik.Nilay hanım ben ona gittiğim ilk günden itibaren inandı.Bense bu da diğer diyetler gibi olcak pazartesi başlayıp salı bitcek dedim ama yok olmadı :D kaç salı geçti ben pesetmedim ben önce kendime sonra Nilay Hanıma inanmaya başladım.Zayıflıcaksın dedi dediğini yaptı bu arada 24 yaşndayım 118 kilo ile diyetime başladım tam 30 kilo verdim . Bir buçuk damacanayı sırtımdan indirdim sözümona :)Ben ki hunharca yemek yiyen kahvaltıda iki bazlama yemeden kalkmayan makarna ile ekmeği bir yiyen bir insandım.zamanla tüm yanlışlarımı öğrendim doğrularımı artırdı Nilay Hanım.Ondan öğrendiğim ne varsa benim şimdi yaşam biçimim oldu.Diyete başlama sebebim aslında dış görünüş falan değildi.Ciddi sağlık problemleri yaşıyordum.Nur topu gibi over kistlerim bunun yanında da tiroid ve demirle alakalı ciddi problemlerim vardı.En önemlisi zayıflamazsam ameliyat olmam gerekecekti.Hiç gerek kalmadı. Nilay Hanım ve diyeti,bol su ve egzersizle 5 cm lik kistim düştü.tiroidlerim gayet düzgün çalışıyor ve ben 2.sınıf obeziteyken 1.sınıf obezite sınıfındayım.Buna sevinilir mi evet sevinilir çünkü ben yapamam olmaz başaramam dediğim her şeyi Nilay Hanımla başardım.Hastalıkların üstesinden geldik şimdiki amacımız ise dış görünüş.İdeal ölçülerime ulaşmam için biraz daha uğraşmamız gerekecek ama benim artık ay yine mi diyet diye bir sıkıntım yok çünkü hiç öyle bir psikolojiyle yaklamşmadı bana Nilay hanım bu yüzden o 30 kilo çok kolay gitti :)Bütün bunların yanından dostluğu ve sevecenliği de yanında cabası .Üstelik beni hiç bir anımda yalnız bırakmadı.Ben bunları niye mi yazıyorum Nilay Hanım sayesinde 30 kilo karşılığında özgüvenimi geri aldım.Emeklerinden dolay teşekkür ediyor ve herkese tavisye ediyorum .
     4 Beğeni    
Gülşah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2014
TavsiyeNo: 66898
Yıllarca diyet ve spor yaptım. Ama sonuçlar herzaman olumsuzdu. Üstelik spor yatığım zamanlarda kilo vermek bir yana aldığım zamanlarda oldu. Gittiğim spor salonlarında bu konuda bir destek alamadım. Nilay hm ile karşılaştığımızda benim günlük yeme alışkanlıklarımla bir diyet listesi oluşturdu. Sonucta hiç aç kalmadan yıllardır inemediğim kiloya indim ve vermeye de devam ediyorum. tabi ki spor yapmamı da destekledi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
     4 Beğeni    
Gülsüm
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66751
Kadın doğum doktorumun kilo vermem gerektiğini söylediğinde Devlet hastanesine başvurdum..İlk önce Dahiliye bölümünde tetkiklerimi yaptırdıktan sonra Diyetisyene yönlendirildim..Açıkcası geçmiş yıllarda Devlet hastanesinde Diyetisyene müracaat etmişliğim vardı ..Hiç konuşulmadan elime tutuşturalan klasik ..1 kibrit kutusu peynir..üç zeytin ..vs baskılı matbu kağıtların yüzüme bile bakılmadan verilmişti..Ama beni bu sefer çok şaşırtan bir durum oldu..Şansım Dr. Nilay Öztürk hanımla karşılaştığım gün oldu..Bütün önyargılarım o gün yıkıldı..Benimle samimi ve güzel iletişim kuran enerji dolu genç hanım bir diyetisyen..ve psikolojik ve bedenen yıkık bir zamanımdı Nilay hanımla karşılaştığım zamanlar.. 34-36 haftalık hamile iken Bebeğimi kaybetmiştim..Sanki yüzümde bütün gereksinimlerimi okumuş gibi öyle sıcak ve samimi yaklaşım sergilediki ..tüm detaylarıyla nasıl beslendiğimi sordu..hayat düzenimi sordu ..günümü nasıl geçirdiğimi..Ve ona en uygun şekilde bir beslenme planlayıp..günlükte yediğim şeyleri fazlası yada eksiği açıkca yazmamı rica etti..Ve diyet sürecim o kadar samimi başladıki..Ve o günden beri takibindeyim..25-30 kg arası kilo verdim ve şu an 32 haftalık hamileyim..ve hamilelik sürecindede hala destekcim..hatta hamilelik sürecindeki sıkıntılarım için Psikologla görüşmemi önererek o anlardaki duygu karmaşıklıklarımı tolere etmeme destek oldu Allaha şükürler olsun..Allah ondan razı olsun ve başarılarını daim etsin..Herşeyden önce işini seven biri..özverili..ve en önemlisi samimi bir insan..Her görüşmemde takılı olduğum engellerimi aşarak çıkıyorum randevularımızdan..Polatlı (Ankara) Duatepe devlet hastanesinde böyle bir uzmanla karşılaşmış olmam beni çok mutlu ediyor..Başarılarının devamını diliyorum..Benim için verdiği emek içinde sonsuz teşekkürler ..
     5 Beğeni    
Ceren CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66662
Merhaba öncelilkle kendimi tanıtayım adım ceren nilay hanımla tanısmam yaklasık dört ay oncesıne dayanıyor ona kılo alamama problemımden dolayı gitmiştim ve sonuc mükemmel oldu:)nilay hanım gibi sevecen sıcakkanlı bi diyetısyenle tanısmayı kendıme buyuk bi şans gıbı goruyorum bikere insanımükemnel bir şekilde hırslandıroyor sevdirerek kişiye özel diyet programı veriyor nilay hanım sizi cooook sevıyorum coook yesekkür ederim😊😊😊
     7 Beğeni    
Dilek ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2009
TavsiyeNo: 29177
Gebeliğimde herşey yolunda giderken rutin yapılan şeker yüklemesi sonucunda değerlerim yüksek çıkınca endişe ile Dyt. Nilay Hanım' a gittim. Artık şeker hastası mı oldum, şeker bebeğime zarar verecek mi diye düşünüyorken Nilay Hanım yaptığı açıklamalarla önce bu endişelerimi giderdi. Sonra şeker diyeti uygulamam gerektiğini söyledi ve bir günkü yaşantımı sabah uyanmamdan gece yattığım ana kadar dinleyerek bana uygun bir diyet programı hazırladı. Bu diyeti uygulaması çok rahattı kısıtlamalar zorlayıcı değildi, hiç aç kalmadan şişkinlik hissetmeden ve gebeliğin son aylarındaki hızlı kilo artışına rağmen fazla kilo almadan bu diyeti uyguladım. Doğumdan sonra bende ve bebeğimde şeker problemi olmadı. Beslenme alışkanlığımı sürdürdüm. Nilay Hanım sadece beslenme listesi verip bunu uygulayın diyen biri değil, sizi tanıyıp size en uygun programı hazırlayan ve işleri kolaylaştıran bir uzmandır. Hem bir arkadaş hem de bir uzman olarak iyi ki seni tanımışım Nilaycım. Meslek hayatında daha nice başarılı yıllar diliyorum.
     5 Beğeni    
Hatice Yazan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2009
TavsiyeNo: 26851
merabalar ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum.adım hatice yazan yaşım 31 nilay hanımla tanışmamım nedeni aşırı kiloluydum ve bir diyetisyene gitmeye karar verdim. iyiki nilay hanım gibi bir insanla tanış mışım hayatımda hiç diyet yapmış insan değilim ve verdiği diyet programını uyguladım herşeyi yiyerek zayıfladım. 1 senede 91 kilodan 60 kilola düştüm.nilay hanımı geç buldum erken kaybettim. istanbuldan ankaraya taşınmasına çok üzüldüm.verdiği emekler için teşşekkür ederim. onun gibi tatlı cana yakın bir uzman bulurum
     7 Beğeni    
Dilek Tanrıkulu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25904
kadın doğum doktorumun acilen zayıflaman gerekiyo demesiyle dietisyen araştırmaya başladım . evime yakın bir hastane olması benim için iyi olacaktı. araştırırken yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve yakın olması nedeniyle nilay hanımın çalıştığı hastaneyi seçtim . çok da iyi yapmışım. dietten çok korkuyodum. aç kalıcam, dieti uzun süre yapamam korkularım vardı. ama hepsini, nilay hanım sayesinde yendim. ben aslında çok yanlışlar yapmışım . yemek yiyerek zayıflanacağını öğrendim.hiç aç kalmadan herşeyi yiyerek zayıfladım. kendisinden birazdaha yardım almak isterdim ama şehir değişikliği nedeniyle (sonlandırdık demiyorum) bir süre durdurduk diyorum . inşallah sizin gibi olmasada size yakın bir dietisyenle daha tanışırım emeğinize sabrınıza çok teşekkür ederim. yolunuz açık olsun .
     6 Beğeni    
Barbaros
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25533
Ben boksörüm bu sporda güçlü dayanıklı ve çevik olmak zorundasınız bunun için bir diyetisyen arayışına girdim ve 4 ay önce nilay hanımla tanıştım iyikide tanışmışım sağlıklı bir şekilde fazla yağlarımdan kurtuldum nilay hanımla çalışmak çok zevkli çünkü sizi sıkmayan keyfinizi bozmayan ve ihtiyacınız olan beslenme planı nı oluşturuyor birçok diyetisyen var fakat bir tane NİLAY ÖZTÜRK var. Gelgelelim hüzünlü sona bugün son kontrolüme gittim şehir değişikliğinden dolayı nilay hanımla çalışmam sona erdi fakat dostluğumuz elbette devam edecek, kendisi gibi bir kimseyi bulacağımı zannetmiyorum ama ona yakın birini bulmayı ümit ediyorum...
     1 Beğeni    
H.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24304
Merhaba site ziyaretçileri... Sahne sanatlarıyla ilgili biriyim.Fazla kilolarım gün içinde yeterince üzerimdeyken yetmiyormuş gibi birde geceleri rüyalarımda beni yalnız bırakmıyordu.Yine sanatçı bir arkadaşımın tavsiyesi ile Nilay Hanımla tanıştım. Aslında daha önce akupunktur tedavisi görmüştüm fakat etkili olmamıştı. Kendi kendime zayıflamaya uğraştım, bir iki kilo verip üçer beşer geri aldım. Nilay Hanım beslenme alışkanlığımı günü gününe izleyerek ( aslında şu yediklerimi yazma işi biraz zor geliyodu ama o kadar olucaktı artık ) evvela psikolojimi sonra görünümümü olumlu yönde oldukça düzenledi. Yani benim bir buçuk yılda yapamadığımı samimi ve içten yaklaşımıyla bir buçuk ayda çözümledi. Bu site aracılığıyla kendisine teşekkür ederim.
     10 Beğeni    
Ali Çiftçi
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23194
merhaba ben iki buçuk üç ay önce karaciger yaglanması ve hemoglabin dengesizliginden dolayı dahiliye doktorum bir diyetislenle görüşmemi istedi evime yakın olan hastaneye gittim.Diyetisyen doktoru nilay hanımla iki buçuk üç aydır haftada bir görüşüyoruz.Görüşmeden önce glikoz açlık kan şekerim 106 alt karaciğer yağlanma değeri 76 hb1Ac bu değer üç ayık kan şekeri dengesidir. ve kilom 81 di.Üç ayın sonunda açlık kan şekerim 93 alt 54 yani sınır 55 hb1Ac 6.6 idi şimdi 6 bununda mimimum 4 maksimum 6 olması gerekir.Kilom şu an 76.Yani üç ayda hem dengeli beslenmeyi hem de sağlığım konusunda bayağı yol aldım.Bu vermiş olduğum değerleri 2 gün önce yaptırdığım kan tahlillerimden yazıyorum kafadan sallamıyorum.Doktor nilay hanımın yaklaşımı ilgisi insanı daha da azimli bir hale getirip en kısa zamanda sonuç almamı sağladı.Ve arada fırça da yedim.Bundan dolayı diyetisyen nilay hanıma teşekkür eder hayatta tam sağlıklı olmak isteyen insanlara da tavsiye ederim.slmlar..
     5 Beğeni    
Ahmet
8.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23054
merhaba, daha önce herhangi bi diyetisyene gitmemiştim. nilay hanım kız arkadaşımın diyetisyeni ve onun aracılığı ile kendisi ile tanıştım. gördüğüm kadarı ile sadece forma sokma konusunda değil moral ve motive açısından da kendisine gelen kişilere yön veriyor. psikolojik olarakta hastalarının kendilerine olan güvenlerini kazanmalarında çok başarılı. ayrıca mesleğinde de çok başarılı olduğunu gördüm en azından kız arkadaşıma verdiği tavsiyelerin ve sonuçlarının ne olacağının gerçekleştiğini gördüm. bunun dışında çok sıcakkanlı ve samimi bi insan. iyi bir diyetisyen arayan kişilere içtenlikle tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22641
merhaba. nilay hanımla tanışalı bir yıl oldu.23 kilo verdim.hemde hiç sıkılmadan.diyet yaptığımı anlamadan.çünkü diyet yapmıyorum sağlıklı besleniyorum.istediğim herşeyi yiyebiliyorum(tabiki ölçülü) kısıtlama yok.her hafta gittiğimde gayet neşeli esprili bir güler yüz karşılıyor beni.arada yaptığım kaçamakları itiraf ettiğimde bana kızmadan usanmadan sabırla ilgileniyor.kilo vermek beraberinde mutluluğu getiriyor. ben şuan hayatımda daha mutlu ve daha aktifim.bunu nilay hanıma borçluyum.ona çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    
Oktay Uzun
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22616
merhaba ben ben 42 yaşında 116.5 kiloluk cüssesini hiç sorun etmeyen [yalan] biriyken dahiliye doktorumun ve ailemin yeter nereye gidiyorsun baskıları sonucu nilay hanım ile tanıştım bana uygulayacağım programı anlatırken bir şey dikkatimi çekti şunuda yemeyeceksin bunuda yemeyeceksin demiyordu kendi adıma beni sıkmadan ve psikolojik bir baskı kurmadan harika bir program hazırladı şu anda dokuz haftadır uyguladığım program sonucu 7.5 kilo verdim harika bir motivasyon ile devam ediyorum ve hedefimiz olan 100 kilonun altına nilay hanımın yardımı ile ineceğime kuvvetle inanıyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    
Meliha
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22475
Ben 53 yaşında aşırı kilolu bir evhanımıyım Yaklaşık 1,5 aydır Dyr. Nilay Öztürk Hanımla bir diyet programı uyguluyorum. Bu diyet programı tabiki sizin bidiğiniz veya hergün diyetisyenlerin kanal kanal gezipte, yok yağsız yiyeceksiniz yok yiyecekleri haşlama yapacaksınız (ama ben zamanında hepsini yaptım, faydası oldu mu? tabiki hayır) efendime söyleyeyim 5 den sonra birşey yemeyeceksiniz gibi saçmalıklara yer yok. Eğer Neden derseniz? Dyr. Nilay hanım bana çok mantıklı gelen bir cümlesiyle devam etmek istiyorum. Senin her zaman yanında ben olmayacağım, evde ne pişiriyorsan onu yiyeceksin ama tabiki bunlar ölçülü olacak ve onun sayesinde hem aşırı kilolarımdan kurtuluyorum hemde herşeyden önemlisi sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ögreniyorum. Kişisel olarak fikrimi soracak olursanız, kendisini gördüğüm an onun pozitif enerjisi kendimi daha iyi hissettiriyor ve aynı zamanda beni kilo vermeye motive ediyor. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki, şuan kendimi daha hafif ve daha seğlıklı hissediyorum. Benim gibi kilolu bayanların biran önce Özellikle de Dyr. Nilay Öztürk'e gitmelerini ve hayatlarının nasıl değişeceklerine tanık olmalarını istiyorum. Nilay hanım'a şimdiden herşey için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Güler
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22443
Eşimle birlikte ikinci çocuk için karar verdiğimizde ikimiz de fazla kilolarımın hamilelik sürecinde ve doğumda çok büyük sorun olabileceğini düşündük. 66 kiloya ulaşmıştım. En az 10 kilo vermem gerekiyordu. Bir arkadaşım bana özellikle Nilay hanımı tavsiye etti. Ocak ayı başında Nilay hanımla ilk randevuma gittim. İyiki gitmişim diyorum şimdi. Herşeyden önce, insan olarak çok cana yakın ve güleryüzlü birisi. 4 yaşındaki kızımla bile bir pedegog gibi ilgileniyor. Bence diyetisyende bulunması gereken vasıflar bunlar olmalı. Çünkü, benim gibi yeme konusunda iradesi zayıf olanlar biraz olumsuz bir yaklaşım hissettiler mi bunu bahane edip hemen programı bırakıveriyorlar. Ama Nilay hanım öyle değil, "gayet kararlı bir şekilde bunu birlikte başaracağız, ama en çok iş size düşüyor, yapabilirsiniz" diye müthiş cesaret veriyor. Bu şekilde başladığım diyet programıma üç aydır devam ediyorum. Şu anda 56 kiloya kadar indim. Kendime güvenim tazelendi, çok rahatladım. Hedefimiz 55, inşallah az kaldı. Bu arada iki-üç arkadaşım da bendeki değişikliği görünce Nilay hanıma başvurdular. Onlar da memnun. Teşekkürler Nilay hanım. Kolay gelsin.
     5 Beğeni    
Melisa Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22316
merhabalar ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum.Ben melisa 10 yaşındayım kilolarımla başım dertteyken mücize gerçekleşti ve dünyanın en tatlı,sevecen,sempatik,güleryüzlü ve en önemlisi işinde çok çok başarılı bir ablayla yani Dys. NİLAY ÖZTÜRK ile tanıştım hem benim gibi afacan bir kızla hemde kilolarımla başa çıkmayı başardı Nilay ablayı tanıdıktan sonra hayatım değişti onu çok çok seviyorum hiçbir zaman güler yüzü solmasın seni çok çok seviyorum MÜKEMMEL BİR DİYETİSYEN VE İYİ BİR ABLASIN .
     3 Beğeni    
Ş. Murat Özünözü
16.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22303
Merhaba...Nilay ÖZTÜRK'le uzun zamandan beri arkadaşız. Kendisini bir süre görmemiştim, ancak hiç değişmemiş; sempatik davranışları, güzel sohbetleri, güler yüzü ve sıcak gülümsemesini hiç kaybetmemiş. İşindeki başarısı içinse sadece tavsiyeleri okumanız yeterli, sağolsunlar bana diyecek bir şey bırakmamışlar. Eğer dediğim dedik, insanlara yukarıdan bakan sıkıcı doktorlardan bıktıysanız sizlere arkadaş kadar yakın davranabilecek, pozitif enerjisini hemen farkedeceğiniz, işinin profesyoneli Dyt.Nilay ÖZTÜRK'ü kilo problemi olan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Gökhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22001
Merhabalar ben gökhan, özel bir firmada müsteri temsilcisi olarak çalışmaktayım nilay hanımla tanıstıgımda cok sasırdım bence gercekten ınsanların fızıksel olarak (fazla kılolar ve zayıflık) tarzındakı konularda bır hekıme danısmakta cekıngen tavır ıcerısınde oldugumuzu tahmın edıyorum yada kosalım zayıflarız,kılolarımdan kurtulmak ıstıyorum dıyememkı utanırım tarzında kacamak cevaplarla gecıstırırız ama emın olun nılay hanım bu konular ıcın dogru adres sızın en yakın arkadasınızdan daha yakın sız hıc TEDAVI OLURKEN EGLENDINIZMI YADA SIZ HIC HASTANEYE GULEREK GITTINIZMI?????????
     2 Beğeni    
Esra Meral
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2009
TavsiyeNo: 21527
nilay hanım la fazla kilolarım yüzünden tanışmıştım ama kendini gördükten sonra ne kadar doğru bi karar verdiğimi daha iyi anladım.çünkü kilolu insanların diyetin yanı sıra motivasyonada ihtiyacı olduğuna inanıyorum.bu ikisini birarada barındıran çok tatlı bi bayan.böylelikle sonuca hem daha kısa sürede ulaşılıyor hemde diyet sözcüğüyle dünyadan kopulmuyor.ben aslında tamamen tesadüfen tanıştım ama o benim için gerçekten çok büyük bi şanştı.kendisini diyetisyenden ziyade bi arkadaş olarakta çok sevdim.gülen yüzünüz hiç solmasın.
     2 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2009
TavsiyeNo: 21483
Merhaba ben Kübra lise öğrencisiyim. Fazla KİLOLARIMLA HEP BAŞIM BELADADIR! Bunun asıl sebebi ise yemek yemenin benim hobilerimin arasında olması, yaklaşık 1,5 ay önce uzman birinden yardım almam gerektiğini düşündüm. çünkü öss maratonunda sağlığımın büyük önemi var. Hem derslerimi etkilemeyecek hemde kilo vermemi sağlıyacak bir diyete ihtiyacım vardı. ve tevsiye üzerine diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ün yanına gittim. beni çok iyi karşıladı , çok güler yüzlü daha ilk randevuda iyiki gitmişim dedim. HEM SAĞLIKLI YAŞAMAK HEMDE İYİ BİR ARKADAŞ EDİNMEK İÇİN NİLAY ÖZTÜRK'Ü TAVSİYE EDİYORUM.
     2 Beğeni    
Dicle Yazar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2009
TavsiyeNo: 21238
Diyetisyen Nilay hanımla yaklaşık 2,5 aylık tanışma sürecimiz oldu. Sevecen , ilgili tavrı ve pozitif yaklaşımıyla bu süreç içerisinde 7 kg vermiş bulunmaktayım. Fakat sizlere tavsiyem arkadaşlar diyetle beraber muhakka spor gerekli sporsuz hayat sağlıksız bir hayat. Kilo vermeden önce tansiyonum çıkardı sürekli , ne zamanki kilo vermeye başladım tansiyonum düzenli hale geldi. Kendisini teşekkürlerimi sunuyor, Hayatı boyunca hep güler yüzlü kalmasını temenni ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Deniz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2009
TavsiyeNo: 21236
Yıllarca spor yapmıs olmama ragmen istediğim kiloya ulasamamıs oldugum ıcın bir diyetisyenden yardım almaya karar verdim ve Nilay Hanım'la tanıstım... Herseyden önce cok pozitif bir insan olmasına rağmen, diyet disiplini konusunda ne kadar hassas oldugunu da daha ilk görüşmemizde anladım:) Nilay Hanım'dan 3 ay gibi kısa bir süredir destek alıyor olmama rağmen, kilo problemi olan her insanın beyninde yok etmesi gereken bazı engelleri sayesinde kolaylıkla aştım ve istedigim kiloya dogru adım adım ilerliyorum. Bilinçli ve aklı başında her insanın dış görünüşünden önce muhakkak bedensel sağlığına önem vermesi gerekiyor ve aslında Nilay Hanım da hastalarına en başta bunu öğretiyor. "Bugün sağlığım için ne yedim ve nasıl yedim" sorusunu kendime sormamı sağladığı için, kilo vermenin aslında aç kalmakla ya da öldüresiye egzersizlerle ilgisi olmadığını görmeme yardımcı olduğu için ve motive edici güleryüzü için Nilay Hanım'a tesekkur ediyorum... Sağlığı ve güzelliği için nasıl besleneceğini öğrenmek isteyen herkese TAVSİYE EDİYORUM:)
     3 Beğeni    
Nursel Üstal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2009
TavsiyeNo: 21229
Ben Nursel 46 yaşımdayım bundan bir buçuk yıl önce Nilay hanımla tanıştım onca yıl taşıdıgım 94 kilodan 8 ay gibi bir zaman içersinde hiç aç kalmadan istediğim kiloya düştüm. Kendimi son derece mutlu hissediyorum. Bu mutluluğumu güler yüzü ve insanı motive eden dünya tatlısı kızım olarak gördüğüm Nilay hanima borçluyum. O sadece bir diyetisyen değil insanın içini ısıtan sıcacık bir insan.Dünya tatlısı kızım dilerim o güler yüzün benim gibi binlerce insanı mutlu eder.
     3 Beğeni    
Simge Demirci
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mart.2009
TavsiyeNo: 21218
nilay ablamı tebrik ediyorum ve bütün kilolu insanların nilay ablama gelmelerini isterim MÜKEMMEL BİR DİYETİSYEN onunla diyet yapmayı değilde düzenli ve dengeli beslenmeyi öğrenirsunuz.ben hala nilay ablama gitmekteyim iler ki zamanlarda daha iyi sonuçlar alacağıma eminim nilay ablama teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını dilerken sizlerede TAVSİYE EDİYORUM!
     3 Beğeni    
Serhat
14.Mart.2009
TavsiyeNo: 21079
Hayatınız boyunca sıze sadece 2 dakıka da sıze pozıtıf enerjıyı vermeyı basarabılen oldumu ?Ben kendısını tanıdıgıma o kadar memnunum ki sayesınde nedensiz gülmelerin ve kahkahların ınsan hayatında ne gıbı degısımlere neden oldugunu ogrendım.Ne dıyebılrımkı kendısını bır tanıyın,oturup sohbet edın ne kadar keyıf alacagınızı sızde goruceksınız.Kendınıze daha donuk yasamaya baslıycaksınız.Hayatta hıc bır seyın kendınızden daha onemlı olmadıgını anlaıycaksınız.Hanı bu cok uzun bır lıste sevgılı nılay sayesınde bır cok seyın farkına varabılırsınız.Kendısne haytıma dahıl oldugu ıcın sonsuz tesekkurlerımı ıletıyorum.
     4 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 31 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Nilay ÖZTÜRK'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Sinema, yemek tarifeleri geliştirme, yüzmek, rafting,

Sevdigi Muzikler : www.sagliklibeslenmutluyasa.net

Sevdigi Sözler : DİYET KİŞİYE ÖZELDİR.. PARMAK İZLERİMİZ GİBİ VÜCUDUMUZUN İHTİYAÇLARI DA FARKLIDIR


Nilay ÖZTÜRK'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE DİYETİSYENLER DERNEĞİ

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 706 19 70
(0533 706 19 70 Randevu ve Bilgi Hattı , lütfen cevap verilemiyorsa mesaj yolu ile irtibata geçiniz.)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Dyt.Nilay ÖZTÜRK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nilay ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-

09:18
Top