2007'den Bugüne 79,038 Tavsiye, 25,419 Uzman ve 17,717 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Nilay ÖZTÜRK

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

79

[Dyt.Nilay ÖZTÜRK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nilay ÖZTÜRK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

53
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNilay ÖZTÜRK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nilay ÖZTÜRK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Nilay ÖZTÜRK Tavsiye Yazıları Nilay ÖZTÜRK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 İhsan (Danışan)
 IP: 217.131.68.C

23-09-2018
 TavsiyeNo: 105701
Havayollarında uçuş görevlisiyim , çok yoğun çalışmaktayım ve sürekli şehir ya da bazen ülke değiştirmekteyim. Böyle durumlarda nasıl sağlıklı seçimler yapacagımı bilmiyordum, Ya da hangi besinden ne miktarda yiyeceğimi. Benim için Nilay Hanım her zaman ulaşılabilir olmasıyla önemliydi, bazen yöresel bir Türk yemeği için soru sordum bazen dünya mutfagından sordum. verdiği beslenme bilgilerinin her zaman akılda kalıcı olması ve benim gibi yoğun çalışan biri için uygulanabilir bir program hazırlaması son derece değerli🙏🏻Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Henüz karar veremeyenlere Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK’le tanışmalarını tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Gizem (Danışan)
 IP: 176.233.179.YZ

16-09-2018
 TavsiyeNo: 105584
Diyetisyen Nilay Hanım ‘la tavsiyeediyorum.com aracılığı ile tanıştım . Öğrencilikten , stajyerlikten yeni kurtulmuştum iş hayatına atılmadan önce , sınav kaygısı yaşadığım dönemlerden bana yadigar kalan fazla kilolarımı vermem gerekiyordu. Açıkçası buradaki yorumlara göre hareket ettim ve ilk görüşmemizden itibaren inanılmaz iletişime açık, bana her konuda net olan , çok tatlış , bazen tatlı- sert, İşinde harikalar yaratan biri ile tanıştım. İyi ki tanıdım. 3 ayda 12 kilo verdim.2 aydır koruma dönemindeyim. Beslenme eğitimini danışan psikolojisini düşünerek sizi hiç yalnız bırakmayarak veriyor. Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK bana çok iyi geldi. Dilerim size de aynısı olur. Sevgiler..
     1 Beğeni    

 ONUR (Danışan)
 IP: 78.187.9.ZJJ

04-01-2018
 TavsiyeNo: 101251
Nilay hanımla beraber yaklaşık ''3'' ay öncesinden çalışmaya başladım ve bugün itibari ile üzülerek belirtiyorum ki çalışma süremiz tamamlandı. Niçin üzülerek belirtiyorum çünkü kendimi sudan çıkmış balık gibi hissediyorum. Kendilerinin de katkıları ile hayatta sağlıklı beslenme konusunda çok şey öğrendim ve farklı bir açıdan bakma şansı yakaladım. Kilo verebilmem için kendisi gibi sürekli iletişim halinde olan, yemek çeşitleri konusunda her konuyu danışabileceğim, sıcakkanlı ve disiplinli birine ihtiyacım vardı. Sağolsun kendileri de program süresi boyunca ifade ettiğim şekilde davranış sergilediler. Tekrardan bu süre boyunca kendilerine her şey için çok teşekkür ediyorum. Her zaman kendisine dediğim gibi kendileri ailemizin bir parçası oldular, kendilerini tanımaktan ve beraber çalışmaktan çok mutlu olduğumu bir kez daha önemle belirtmek isterim. İyi ki varsınız Nilay hanım...
     1 Beğeni    

 Ayşegül B. (Danışan)
 IP: 78.183.133.YLD

22-12-2016
 TavsiyeNo: 93030
Nilay Hanıma bu site üzerinden ulaştım. Kendisi ile yaklaşık 6 aylık program yürüttük. Yaklaşımı, iletişimi çok sıcak. Telefon üzerinden sizinle sürekli beraber. Kendisi sürekli sizi takip ediyor, sizinle ilgili herşeyi hatırlıyor (ilaç saatleriniz, içmeniz gereken su miktarı v.b.) ona göre de müdahalede bulunuyor. Bir diyetisyenden çok arkadaşınız gibi. Dilediğiniz zaman iletişim kurup, takıldığınız şeyleri sorabiliyorsunuz. Uzman desteği isteyenlere gönül rahatlığı ile önerebilirim.
     2 Beğeni    

 ışın (Danışan)
 IP: 46.197.146.YW

15-11-2016
 TavsiyeNo: 92002
2016 yılı nisan ayında, yaklaşık 1,5 yıl boyunca aldığım 5,5-6 kg fazlalığı kendi kendime veremeyeceğimi anladığımda bir uzman yardımı almaya karar verdim.Özellikle de karın bölgemde artan yağlanma beni çok rahatsız etmekteydi. ayrıca kolestrol oranımda yüksekti. İnternetten araştırdığımda karşıma Nilay hanım çıktı. Kendisinin tamamen online çalışıyor olması , düzenli aralıklarla beni ofisine çağırmayacak olması onu seçmemde en büyük etken olmuştur. Programa başladıktan sonra herşeyden önce yanlış beslenme alışkanlıklarımı değiştirmeye başladım. günde 7 öğün yaparak ve hiç aç gezmeden 2 ay gibi bir sürede istediğim 56 kiloya ulaşmıştım.işim gereği sık sık şehirdışına çıkmam gerektiğinde hiç problem etmedim. biliyordum ki Nilay hanım bir telefon kadar uzağımdaydı. Yazdığım her mesajı çok kısa süre içerisinde cevaplayarak beni şehir dışlarında da yalnız bırakmadı. Özellikle de doğru beslenme alışkanlığını oturttuğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu sebeple program bittikten sonra 4 ay gibi bir süre geçmesine rağmen halen aynı kilodayım ve herşeyden önce sağlıklı besleniyor , Nilay hanımla tanıştığım için kendimi şanslı hissediyorum.
     3 Beğeni    

 Orhan (Danışan)
 IP: 178.241.81.FW

30-05-2016
 TavsiyeNo: 88301
Güvenlik personeliyim , girdiğim periyodik testler sonucu kolesterol ve şeker tanısı ( diabet ) konduğunda çok üzüldüm. Fazla kilolu değildim ama beslenme anlamında çok da dikkatli değildim. İşim gereği randevu sistemi ile bir diyetisyenle görüşemezdim.. Online hizmet verdiğini okudum Nilay Hanım'ın , nasıl olur faydası olur mu diye düşünürken , okuduğum tavsiyeler üzerine karar verdim.. 3 aydır danışanıyım , testlerimi yenilettim , kolesterolümün azaldığını gözlemledik, şekerim de dengede seyrediyor. Göbek bölgemde yağlanma vardı , gözle görülür bir değişime ugradığımı söyleyebilirim. Henüz tam hedefe varmadık ama beslenme yolculuğuna çıkmak isterseniz (Nilay Hanım'ın tabiridir) size Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'ü gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 G.Alp (Danışan)
 IP: 78.160.55.ZCB

06-04-2016
 TavsiyeNo: 87044
Yollarımız kesiştiğinde; 5 aylık Hamileydim, 68 küsür kiloydum, birdenbire 7 kilo alıvermiştim. Görevim gereği ülke değiştirmek durumunda kalmıştım, düzensiz besleniyordum, hem bebeğimin bu durumdan kötü etkilenmesinden hem de kontrolsüz kilo almaktan korkuyordum. Bana nasıl beslenmem gerektiğini öğretecek ve bunun kontrolünü sağlayacak bir profesyonel gerektiğine moralimin had safhada bozuk olduğu bir gün karar verdim. O güne kadar bir kaç diyetisyen maceram olmuştu. Bu diyetisyenlerin Yaptıkları haftalık kontrol, bana bir liste hazırlamak, tartmak ve resmi bir iki cümle konuşmaktan öteye gitmemişti, kilo vermekte de başarılı olamamıştım. İnternette bir çok diyetisyenle ilgili yazılanları yeniden okudum, araştırma yaptım, oldukça ünlü isimler de dahil bir kaç kişiye aynı mail attım. Yurt dışında yaşadığım için diyetisyen-danışan ilişkisi nasıl yürüyecek hiçbir fikrim yoktu. Bazı diyetisyenler oldukça teknik cevaplar yazdılar, birbirine benzeyen bu cevapların sorunuma dokunamadığını hissediyordum, hiçbirini cevaplamadım. Derken Nilay Hanım'dan bir mail geldi. Verdiği cevapta sorunumu dahası altında yatan moral bozukluğumu anladığın hissettim. İlk mailiyle kendimi sahiplenilmiş hissetmemin tesadüf olmadığını sonraki aylarda anlayacaktım.. Ailemden ve ülkemden, işi dolayısıyla eşimden ayrı geçirdiğim hamilelik sürecini 73 kiloyla tamamladım, dokuz ayın sonunda Allah'a çok şükür sağlıklı bir bebek dünyaya getirdim. Kontrollü biçimde kilo aldım, 24 saat içindeki bitmez tükenmez anlık müdahaleleri sayesinde ödemsiz bir hamileydim. Bana doğumdan sonraki iki hafta içinde doğum kilolarımın mucizevi bir biçimde gideceğini gayet kendinden emin bir biçimde söylemişti, hamileyseniz ve sürekli genişlemekten yorulmuş bir psikolojiniz varsa, emin olun zayıflamaya dair verilen sözler mutluluk kaynağı oluyor. Aynen söylediği gibi, doğumdan sonraki ikinci haftada yeniden 63 kiloya döndüm. Bu nasıl oldu inanın bilmiyorum, fakat işini yüreğiyle yapabilen insan çok az, hele diyetisyenliğin cilalı dünyasında bu kadar samimi, bir o kadar otoritesi sağlam, sözünü dinleten fakat kendini her nasılsa sevdiren bir diyetisyene rastlamak bir mucize. Doğumdan sonra öncelikle emzirme odaklı bir beslenme programı uyguladı, odağımızın kilo vermek değil süt yapımı ve bebeğin ihtiyaçlarının karşılanması olduğunu söyleyerek. Şimdi bebeğim iki aylık, kilo alımı ve sağlığı, gayet güzel. Hem benimle, hem bebeğimle dantel nakış işler gibi günün 24 saati ilgilendi, içinden geçtiğim zor süreçte bana sadece bir diyetisyen, değil; dost, abla, arkadaş, kardeş, aile oldu. Şöyle özetleyeyim, bir çok diyetisyen tecrübesi olan ben, Nilay öztürk gibi işini kalbiyle güzel yapanına rastlamamıştım. Kendisi bana diyet yaptırmadı, doğru beslenmeyi öğretti, kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Mustafa (Danışan)
 IP: 195.49.217.ZBY

30-03-2016
 TavsiyeNo: 86896
Özel bir üniversitede akademisyen olarak çalışıyorum, arkadaşımın zayıfladığını günden güne değişimini fark ettiğimden, ne yaptın diye sordum. Nilay hanımdan bahsetti, online program yürütmesine çok şaşırmıştım. Ama online programda daha fazla ilgi gördüğünü, sürekli iletişimde olduğu bir diyetisyen olduğunu görünce ben de başlamaya karar verdim. İyi ki de yapmışım diyorum, yıllardır veremediğim o inatçı 5 kilo ile diyetisyen Nilay ÖZTÜRK sayesinde vedalaştım. Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 e.d. (Danışan)
 IP: 88.240.101.ZZF

10-03-2016
 TavsiyeNo: 86456
Merhaba özel bir üniversitede akademisyen olarak calışıyorum , gerek akademik çalışmalarım gerek ders anlatıyor olmam nedeniyle yoğunluktan ötürü bazen yemek yemeyi unutuyor bazen gün boyu su içmediğimi fark ediyordum.. Yanlışlarımın farkındaydım ama bir türlü düzene giremiyordum , artı bir gün daha dışarıda gecirecek vaktim yoktu , İstanbul şartlarında randevu al , trafik çilesi cek diyetisyene ulaş ... Zor geliyordu , sonra internetten araştırırken online hizmet veren Nilay Hanımla karşılaştım, biraz araştırdım , kendisini aradım konuştum ve inanılmaz istekli hissettim.. Hemen gerekli belgeleri hazırlayıp yolladım , 3 ay gibi bir zamanda 16 kilo verdim , kendimi cok iyi hissediyorum , herkese gönül rahatlığı diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'Ü tavsiye ediyorum.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin yazısında belirttiği gibi özel bir üniversitede akademisyen olarak çalıştığı kurumsal eposta adresiyle doğrulanmıştır.
     4 Beğeni    

 nazmi ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.144.Z

19-02-2016
 TavsiyeNo: 85953
Özel bir hastanede anestezi teknikeri olarak çalışıyorum , acil ameliyatlar , gece nöbetleri , gündüz mesaileri , düzensiz bir hayatım var , ne yediğim ne içtiğim belliydi, çoğu zaman uyku öncesi karnımı doyurup uyuyordum , reflü şikayetlerim , kilo artışım , beni bu düzensiz hayat içerisinde daha da mutsuz biri haline getirdi. Bir gün aynaya baktım ve ben ne yapıyorum dedim, hemen harekete gectim , bir arkadaşımın da aracılığıyla Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ile tanıştım. Ben buraya ne yazsam boş geliyor. Ne anlatılabilir bilemiyorum.. Bahanelerimin yerine ara öğünler ekledi, uyku öncesi yemelerim kesildi. Gercekten probleminiz oldugunu düşünüyorsanız beslenme anlamında , Nilay Hanımla mutlaka tanışın derim. Bana yeni bir ' BEN ' hediye etti. Çok ama çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    

 nazli (Danışan)
 IP: 85.105.178.W

13-02-2016
 TavsiyeNo: 85774
Bagimsiz denetci olarak calışıyorum ve özel sektörün inanılmaz yoğunluğu içerisinde , beslenme düzenim hiç yoktu. Sürekli şehir değişikliği , ülke değişikliği sürekli farklı beslenme planı , çok az yediğimi düşündüğüm zamanlarda bile inanılmaz kilo artışım oluyordu. Profesyonel bir hizmet almam gerektiğini anladım. Bu yoğunlukta diyetisyenle yüzyüze görüşmem imkansızdı, online hizmet veren Nilay Hanım'la tanıştım , bu site aracılığıyla , sonra inanılmaz bir değişime ugradı hayatım , Nilay Hanım sürekli iletişim kurabilme lüksüm vardı. Nilay Hanım şurdayım ne yiyim? Ne yapayım ? Ne kadar yemem lazım? Ve sürekli hatırlatmalar tabi , su içtiniz mi? Ne kadar içtiniz? Gercekten motivasyonumun düştüğü anlarda bile yeniden bağladı hayata.. Kendisine sonsuz teşekkürler🙏
     4 Beğeni    

 Bengi (Danışan)
 IP: 31.200.15.ZBW

12-02-2016
 TavsiyeNo: 85764
Bankacıyım ve oturarak calışıyorum , hareketsizim ondan kilo alıyorum gibi bahanelerin arkasına sığındığım bir dönemde , Arkadaşımın da tavsiyesi ile Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ile tanıştım. Henüz yolun yarısındayım ama memnuniyetimi dile getirmek istedim, şimdiden hayatımda öyle güzel şeyler oldu ki , beslenme düzenim , spor yapma alışkanlığım , kıyafetlerim herşey , en önemlisi de Nilay Hanım çok vurgular Saglığım yerine geldi nefes alıp vermelerim düzeldi , diz agrılarım gecti.. Kendime güvenim yerine geldi, ''bedenen ve ruhen iyi misin ?'diyorsunuz ya Nilay Hanım , sayenizde iyiyim ve günden güne iyi oluyorum, çok teşekkürler.
     3 Beğeni    

 FADİME BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.181.47.CZ

29-06-2015
 TavsiyeNo: 79843
Merhaba Nilay Hanımla 2009 yılında tanıştım.Yıllaraca kendi başıma kilo vermeye çalıştım.Denemediğim yöntem kalmamıştı.Zayıflama hapları bile kullandım .Ama onlar fayda yerine zarar verdi psikolojim altüst olmuştu.Kendisiyle tanıştığımızda manen dibe vurmuş haldeydim Nilay Hanım kilo vermemi sağladığı gibi hayata bakış açımı ve kendime değer vermem gerektiğini de öğretti bana.mesleğini seven ve hastalarıyla gerçek bir psikolog gibi davranan bir diyetisyen kilo vermenin sadece yemekle alakalı olmadığının farkında olan bir diyetisyen..Sıcakkanlı ve samimi bir insan ani olur ya bazılarıyla sadece iş gereği görüşürsünüz dışarda görseniz tanımazsınız Nilay hanım hayatın her anında sevilen ve konuşabileceğiniz bir dost..Allah onun gibi insanları hayatımızdan eksik etmesin.Onun sayesinde 20 kilo verdim ve kendimi çok seviyorum artık .İyi ki varsın Nilay Hanım seni seviyorum yolun açık olsun...
     5 Beğeni    

 gökçe (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.252.163.YWY

28-05-2015
 TavsiyeNo: 79074
Nilay Hanımla eşlerimiz sayesinde tanışıyoruz, bir sohbetimiz esnasında kızımın beslenme düzeninden şikayet ettim ve çocuk doktoruna ne yedirmeliyim diye sordugumu söylediğimde , kendisinin diyetisyen oldugunu hatırlatması , diyetisyenin sadece zayıflatan kişi değil , cocuk beslenmesini de düzenleyen kişi oldugunu vurguladı. Kızımın şikayetlerini dinlediğinde bana verdiği öneriler doğrultusunda beslenme düzeni oluşturdum ve inanılmaz değişim başladı. iştahsız cocuk , besin seçen çocuk , yemeyen red eden cocuk yoktur , bilinçsiz anne vardır , anne yüreğiyle yapılan yanlışlar vardır , çözüm ise bir diyetisyen yardımı almaktır. Ben doğru insanla tanıştığıma inanıyorum , Nilay Hanımı bebek ve cocuk beslenmesi konusunda kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 G.Ş. (Danışan)
 IP: 78.187.224.ZZC

28-05-2015
 TavsiyeNo: 79068
Nilay Hanımla hamilelik planlamak üzere kadın doğum doktorumun önce kilo vermen lazım dediği vakit , doktorumun yönlendirmesi ile tanıştım. Doktorum hamilelik için çok kilolu oldugumu, hamile kalmadan önce kilo vermem gerektiğini belirtince , Nilay Hanımla irtibata gectim, kendisi online olarak tüm öğünlerimi takip ederek , sürekli yanımda hissettirerek, en bunaldığım bıktığım anlarda mucizeyi düşün diyerek , beni motive etti. Hamile kalmadan önce 23 kilo kaybettim, sonrasında müjdeli haberi aldık, birlikte sevindik, şu an hamileliğim 3. Ayındayım, yine Nilay hanımın kontrolü altındayım. ilk 3 ay kilo almama gerek olmadığını vurguladı, bundan sonraki aylarda da 1 kilo alarak , bebeğin ve benim bütün gereksinmelerini düşünerek beslenme programı hazırladığını söyledi. Aslında düşünüyorum da iyi ki öncesinde kilo vermişim , hamilelik zaten hormonal açıdan zor bir süreç, öncesinde büyük bir sorunu çözmüş olmak hem bedenen hem de ruhen hafiflememe neden oldu. Şu anda öyle mutluyum ki , inşallah saglıkla bebeğimi kucagıma aldıktan sonra , emzirme döneminde de , anne sütünü arttırma yolları , emzirme döneminde nasıl beslenecegim konusunda da Dyt. Nilay ÖZTÜRK'le görüşmeye devam edeceğim. Kendisine tüm bu süreçlerimde yanımda oldugu için teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Bulut (Danışan)
 IP: 178.162.208.YBZ

27-05-2015
 TavsiyeNo: 79037
Diyetisyen Nilay Öztürk'le arkadaş tavsiyesi ile tanıştım, Eşimin de ısrarı üzerine, birlikte programa başladık, sorun düzenli beslenmeyişim, tahlil sonuçlarımın, kolestrol gibi yüksek çıkışı, ailede kalıtsal hastalıklar olması endişelendiriyordu eşimi. Kilo vermek evet belli bir zamanı alıyor fakat sonuç aslında kilodaki değişim değil sadece, tahlillerimdeki değişimler, sağlığımdaki iyiye gidiş gerçekten bu anlamda iyiye giden parametreler gözle görülüyordu. Sağlıklı ve samimi kurulan iletişim benim programı daha iyi uygulamamı sağladı. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Farklı bakış arayan varsa Dyt.Nilay ÖZTÜRK'ü kesinlikle tavsiye ediyorum
     1 Beğeni    

 Aynur (Danışan)
 IP: 95.0.170.ZBL

26-05-2015
 TavsiyeNo: 79022
Nilay Hanım'ı yine bu site sayesinde tanıdım, tabi ben bir sürü diyetisyen tanımıştım onunla tanışana kadar fakat hiçbiriyle frekansı tutturamadım. İşim gereği sürekli şehir değiştiren biri olarak Nilay Hanım'ın sürekli telefonun ucunda olması açıkçası bana devam etmem için güç verdi. Sadece diyetisyenim değildi dert ortağım gibi geliyordu bazen:)Şuan 4.aydayız ve 20 kiloya veda ettik bile. Önümüzde biraz daha gidilecek yolumuz var ama şuan bile öyle mutluyumki kendime olan güvenim arttı, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Pişman olmayacaksınız:)
     4 Beğeni    

 Aslı (Danışan)
 IP: 78.178.55.LZ

26-05-2015
 TavsiyeNo: 79013
Diyetisyen Nilay ÖZTÜRK'le bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Açıkçası fazla vaktim olmayan biri olarak , beni can evimden vuran tarafı sistemin online olarak işlemesiydi, öncesinde tabi düşündürücü oldu nasıl işleyecek online olarak. Ancak söylediğim gibi online olması benim gibi yoğun calışan biri olarak , tamamen paha biçilemezdi. Sabah günaydınla başlıyorduk , akşam iyi gecelere kadar, Tüm öğünlerimi fotograflayıp sosyal medya ile diyetisyenime yollama lüksü yaşadım. Anında bana geri dönüp şu fazla şu eksik , devam , harika , olmamış, alkış, gibi daima motivasyon odaklı bazen de eli sopalı;) Şaka bir yana o olmasa ben yine yarım kalırdım. 8 ayda 35 kilo gönderdik, bir daha gelmemesi için çalışıyoruz. Kendisine buradan da teşekkür ediyorum. Sadece Tavsiye değil, Şiddetle tavsiye ediyorum!!
     2 Beğeni    

 Mustafa ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 185.5.152.ZL

23-05-2015
 TavsiyeNo: 78953
Merhabalar. Ben yurtdışında çalışan bir mühendisim. Yıllardır fazla kilolarımı verme mücadelesi içindeydim. Kendi kendime denelebilecek bütün yolları denedim. Hatta bir keresinde 1 ay boyunca sadece çorba salata yedikten sonra, tartıldığımda yine hüsranla karşılaştım. O günden sonra bir profosenelden destek almaya karar verdim. Fakat bu desteğin sadece yemek listesi vermek gibi basit bir şey olmaması gerekiyordu. Çünkü burada yediğimiz yemekleri, çalıştığım şirket sağlıyordu. Buna istinaden yenilecek olan yemeklerinde şirket yemeklerine anında uyum gösteren dinamik bir yapısı olması gerekiyordu. Anlık müdehaleler lazımdı. Yani diyetisyenimin 7/24 sadece benimle ilgilenmesi gerekiyordu. Düşünüldüğünde böyle bir diyetisyenin olması neredeyse imkansiz gibiydi. Nilay Hanımla tanışana kadar düşüncelerim aynı kaldı. Sonrasında araştırmalarım sonucu Nilay Hanımla bağlantı kurduk. Nilay Hanım ilk amacımızın kilo vermek olmadığını ve kilo vermenin sağlıklı beslenmenin bir sonucu olacağını söyledi. Sağlıklı beslenemeye başlayınca normalden daha fazla yemeğe başladım. Daha sık yemeğe başladım. Daha dinç hissediyordum ve daha mutluydum. Ben bu duyguların içindeyken 3 ayda 12 kilo kaypettim. Ne olduğunu anlamadan ideal kiloma ulaşmıştım. Nilay Hanım benim için ; bazen arkadaştı, bazen dostu ,bazen öğrencisine kızan öğretmendi ve bazen bir anne şevkatine sahip bir ablaydı. Günün her saati yanımdaydı ve hiç bıkmadan sorularıma halen cevap veriyordu , beni uyarıyordu ve tebrik ediyordu. Nilay Hanım ı tanımaktan son derece mutluyum ve ona benim için yaptıkları için çok teşekkür ederim. Çünkü yaptığı çoğu yardımın maddi olarak bir karşılığı olduğunu düşünmüyorum.
     2 Beğeni    

 MuhammedB (Danışan)
 IP: 78.174.171.YDB

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78882
Yıllardır başıma dert olan kilolarımdan kurtulmak için çok araştırdım. Hatta çok da diyetisyen denedim. Ama başarmak Nilay Hanımla nasip oldu. Kendisinin anahtar sözcüğü biz bir ekibiz ve bu bir ekip işi diyerek benimde ekibin içinde olduğumu vurguladı. Diyetin benim açımdan uygulanabilirliğini arttırdı. Nilay hanımın uyguladığı kendine özgü programı sayesinde uzun zamandan beri vermek için uğraştığım fazla kilolarımdan kurtuldum. Şimdi de koruma programına geçerek verdiğim kiloları geri almamak için yine kendi geliştirdiği programını uyguluyoruz. Programını uyuglarken 7/24 kendisine ulaşabiliyor, tabağınızı daha yemeden fotoğrafını gönderip görüşünü alabiliyor ve gelecek öğünlerle ilgili değerlendirme yapabiliyorusunuz. Siz ona ulaşmadığınızda o size ulaşarak sizi programa uymanız yönunda motive ediyor. Fazla kilolarından kurtulmak isteyen bunu yaparken de sürekli bir uzman desteğinin yanında olmasını isteyen tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Tuğba (Danışan)
 IP: 81.213.42.LF

03-10-2014
 TavsiyeNo: 72181
Ben de birçok öğrenci gibi sınav zamanı aldığım fazla kilolardan şikayetçiydim.Genellikle kendi çabalarımla diyetler uyguladım fakat kilomu sabit tutamıyordum ve aileminde ısrarıyla Dyt. Nilay Hanım ile görüştüm.Aslında pek ümitli değildim taki Dyt. Nilay Hanım ile tanışana kadar.Beni aç bırakıcak, yasaklar koyucak diye düşünürken tam tersi normal beslenmeme yakın beslenme listeleriyle ,tabiki herşey serbest değil yanlış anlaşılmasın,ama kontrolü altında beni istediğim kiloya ulaştırdı.Eski beslenme öyküme yakın beslenme programı ile kas kaybı,halsizlik gibi sorunlar hiç yaşamadım.Nilay Hanım'ı bana en çok sevdiren yönü,onun yeri geldiğinde mesafeli, otoriter yeri geldiğinde de bir abla gibi samimi, sıcak, espirili olması bu ikisi arasında ki dengeyi çok iyi kuruyor olması.Kendisi elinden geldiğince hastalarına faydalı olabilmeye çabalıyor ve işini çok ciddiye alıyor.Diyete uymadığım zamanlar kırıcı olmadan azarladığı, uyardığı çok olmuştur.Bu durum diyeti uygulamam yönünde beni daha çok teşvik etti çünkü benim için benden daha çok çabaladığını ve uğraştığını gördüm.Ve onun samimiyeti konusunda hiçbir zaman şüphem olmadı.Sağlıklı beslenme konusunda ondan çok şey öğrendim onun sayesinde beslenme alışkanlığım değişti.Bence çoğu diyetisyen sizi istediğiniz kiloya ulaştırabilir ama beslenme alışkanlıklarınızı değiştiremez bu nedenle Nilay Hanım'ı herkese tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığıyla onu tercih edebilirsiniz .
     9 Beğeni    

 efsun eSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.227.209.BB

03-09-2014
 TavsiyeNo: 71419
Hayatımı degiştirmeyi düsündüğüm gün bu ise ilk kilolarimdan başlamaya karar verdim. Ama benim kadar inatçi biriyle ugraşabilecek birini bulacagima inanmiyordum Nilay Hanımla tanisana kadar. Odasina girer girmez sicacik bi gülümsemeyle karşilar sizi...Hep motive eder. Öyle klasik, can sıkici diyetlere yer yoktur. Bana hep sunu der "biz her seyden önce sağlikli beslenmeyi ögreniyoruz" ve evet gercekten önce sağlıklı yasami ogretir , bunu uyguladiginiz an bi bakmissiniz kilolar aninda gidivermis :)) hemde sevdigim her seyi yedigiimi düsünürsem bi insan baska ne ister :)) en güzel ozelliklerinden biri de her an bi telefon uzaginizda olmasi , kafaniza takilann seyleri aninda sorabilirsiniz. Ayrica motivasyonunuzu üst düzeyde tutmak için çok uğrasır :)) en onemlisi de cok tatli bi arkadas sahibi olursunuz . Ben 82 kiloydum 2 ay icinde 73 kilo oldum hala devam ediyorum.Her seyden once artik sağlıkli yasiyorum , dengesiz beslenmeden kaynaklanan tum saglik problemlerim gecti :))
     5 Beğeni    

 Akif (Danışan)
 IP: 78.187.8.FD

03-04-2014
 TavsiyeNo: 67833
Merhabalar ben akif,10 yıl önce by-pass ameliyatı oldum.Tüm sıkıntılarım tarihe gömüldü derken rutin kontrollerim sırasında diyabetle akrabalığımızın başlamak üzere olduğunu öğrendim.Kalp ameliyatı olduğum için kilo almamam ve vücut kitle indeksime göre de kilomu korumam gerekiyordu.Çünkü fazla kilo demek takılan platinlerin zarar görmesi demekti.oldukça da kiloluydum ve hiç durmadan da yeme isteği oluyordu.Sonra bir gün nilay kızımızla karşılaştık.Sağolsun güleryüzüyle umudum oldu.Önce yapmamız gerekenleri nelerin doğru nelerin yanlış olduğunu hatta doğru bildiğim yanlışları öğretti bana.Ben ona çok inandım hayatım boyunca diyet yapmadım tepsi tepsi baklava yiyen ben zamanla nilay hanım kızımın desteğiyle bıraktım bütün kötü alışkanlıklarımı .Kontrole gidemediğim zamanlarda bana online destek oldu sağolsun hiç bir anımda yalnız bırakmadı.Bense uslu bir çocuk gibi ne dediyse yaptım çünkü biz birbirimize inandık.Ben zamanla şekere olan düşkünlüğümden vazgeçtim kullandığım ilaçların bir çoğunu Nilay kızımın desteği ile bıraktım.Oysaki onunla tanışmadan önce bir torba ilaca mahkumdum.Neyi nerde ne zaman yemem gerektiğini günde ne kadar spor yapmam gerektiğini56 yaşında öğrendim :) 116 kilo ile başladığım diyete 75 kiloda kalarak devam ediyorum.Olmam gereken kilodayım.Emeğinden,azminden ve bana olan inancından dolayı teşekkür ediyor,herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Üyeezgi (Danışan)
 IP: 88.227.215.F

01-04-2014
 TavsiyeNo: 67772
Merhaba arkadaşlar ben Ezgi,fiziksel sağlığın ruh sağlığı ile bir bütün olduğunu düşünen biri olarak kendimi daha iyi hissetmek ve güçlenmek adına bir arayış içinde iken Nilay Hanımı buldum.İnsan kendine inanmazken doktoruna hele de zayıflayacağını söyleyen bir diyetisyene inanmakta zorluk çekiyor elbette ama biz birbirimize şans verdik.Nilay hanım ben ona gittiğim ilk günden itibaren inandı.Bense bu da diğer diyetler gibi olcak pazartesi başlayıp salı bitcek dedim ama yok olmadı :D kaç salı geçti ben pesetmedim ben önce kendime sonra Nilay Hanıma inanmaya başladım.Zayıflıcaksın dedi dediğini yaptı bu arada 24 yaşndayım 118 kilo ile diyetime başladım tam 30 kilo verdim . Bir buçuk damacanayı sırtımdan indirdim sözümona :)Ben ki hunharca yemek yiyen kahvaltıda iki bazlama yemeden kalkmayan makarna ile ekmeği bir yiyen bir insandım.zamanla tüm yanlışlarımı öğrendim doğrularımı artırdı Nilay Hanım.Ondan öğrendiğim ne varsa benim şimdi yaşam biçimim oldu.Diyete başlama sebebim aslında dış görünüş falan değildi.Ciddi sağlık problemleri yaşıyordum.Nur topu gibi over kistlerim bunun yanında da tiroid ve demirle alakalı ciddi problemlerim vardı.En önemlisi zayıflamazsam ameliyat olmam gerekecekti.Hiç gerek kalmadı. Nilay Hanım ve diyeti,bol su ve egzersizle 5 cm lik kistim düştü.tiroidlerim gayet düzgün çalışıyor ve ben 2.sınıf obeziteyken 1.sınıf obezite sınıfındayım.Buna sevinilir mi evet sevinilir çünkü ben yapamam olmaz başaramam dediğim her şeyi Nilay Hanımla başardım.Hastalıkların üstesinden geldik şimdiki amacımız ise dış görünüş.İdeal ölçülerime ulaşmam için biraz daha uğraşmamız gerekecek ama benim artık ay yine mi diyet diye bir sıkıntım yok çünkü hiç öyle bir psikolojiyle yaklamşmadı bana Nilay hanım bu yüzden o 30 kilo çok kolay gitti :)Bütün bunların yanından dostluğu ve sevecenliği de yanında cabası .Üstelik beni hiç bir anımda yalnız bırakmadı.Ben bunları niye mi yazıyorum Nilay Hanım sayesinde 30 kilo karşılığında özgüvenimi geri aldım.Emeklerinden dolay teşekkür ediyor ve herkese tavisye ediyorum .
     4 Beğeni    

 gülşah (Danışan)
 IP: 95.8.223.YJ

04-03-2014
 TavsiyeNo: 66898
Yıllarca diyet ve spor yaptım. Ama sonuçlar herzaman olumsuzdu. Üstelik spor yatığım zamanlarda kilo vermek bir yana aldığım zamanlarda oldu. Gittiğim spor salonlarında bu konuda bir destek alamadım. Nilay hm ile karşılaştığımızda benim günlük yeme alışkanlıklarımla bir diyet listesi oluşturdu. Sonucta hiç aç kalmadan yıllardır inemediğim kiloya indim ve vermeye de devam ediyorum. tabi ki spor yapmamı da destekledi. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
     4 Beğeni    

 Gülsüm (Danışan)
 IP: 85.98.134.BZ

27-02-2014
 TavsiyeNo: 66751
Kadın doğum doktorumun kilo vermem gerektiğini söylediğinde Devlet hastanesine başvurdum..İlk önce Dahiliye bölümünde tetkiklerimi yaptırdıktan sonra Diyetisyene yönlendirildim..Açıkcası geçmiş yıllarda Devlet hastanesinde Diyetisyene müracaat etmişliğim vardı ..Hiç konuşulmadan elime tutuşturalan klasik ..1 kibrit kutusu peynir..üç zeytin ..vs baskılı matbu kağıtların yüzüme bile bakılmadan verilmişti..Ama beni bu sefer çok şaşırtan bir durum oldu..Şansım Dr. Nilay Öztürk hanımla karşılaştığım gün oldu..Bütün önyargılarım o gün yıkıldı..Benimle samimi ve güzel iletişim kuran enerji dolu genç hanım bir diyetisyen..ve psikolojik ve bedenen yıkık bir zamanımdı Nilay hanımla karşılaştığım zamanlar.. 34-36 haftalık hamile iken Bebeğimi kaybetmiştim..Sanki yüzümde bütün gereksinimlerimi okumuş gibi öyle sıcak ve samimi yaklaşım sergilediki ..tüm detaylarıyla nasıl beslendiğimi sordu..hayat düzenimi sordu ..günümü nasıl geçirdiğimi..Ve ona en uygun şekilde bir beslenme planlayıp..günlükte yediğim şeyleri fazlası yada eksiği açıkca yazmamı rica etti..Ve diyet sürecim o kadar samimi başladıki..Ve o günden beri takibindeyim..25-30 kg arası kilo verdim ve şu an 32 haftalık hamileyim..ve hamilelik sürecindede hala destekcim..hatta hamilelik sürecindeki sıkıntılarım için Psikologla görüşmemi önererek o anlardaki duygu karmaşıklıklarımı tolere etmeme destek oldu Allaha şükürler olsun..Allah ondan razı olsun ve başarılarını daim etsin..Herşeyden önce işini seven biri..özverili..ve en önemlisi samimi bir insan..Her görüşmemde takılı olduğum engellerimi aşarak çıkıyorum randevularımızdan..Polatlı (Ankara) Duatepe devlet hastanesinde böyle bir uzmanla karşılaşmış olmam beni çok mutlu ediyor..Başarılarının devamını diliyorum..Benim için verdiği emek içinde sonsuz teşekkürler ..
     5 Beğeni    

 Ceren CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.44.JF

24-02-2014
 TavsiyeNo: 66662
Merhaba öncelilkle kendimi tanıtayım adım ceren nilay hanımla tanısmam yaklasık dört ay oncesıne dayanıyor ona kılo alamama problemımden dolayı gitmiştim ve sonuc mükemmel oldu:)nilay hanım gibi sevecen sıcakkanlı bi diyetısyenle tanısmayı kendıme buyuk bi şans gıbı goruyorum bikere insanımükemnel bir şekilde hırslandıroyor sevdirerek kişiye özel diyet programı veriyor nilay hanım sizi cooook sevıyorum coook yesekkür ederim😊😊😊
     6 Beğeni    

 dilek öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.121.ZYW

22-12-2009
 TavsiyeNo: 29177
Gebeliğimde herşey yolunda giderken rutin yapılan şeker yüklemesi sonucunda değerlerim yüksek çıkınca endişe ile Dyt. Nilay Hanım' a gittim. Artık şeker hastası mı oldum, şeker bebeğime zarar verecek mi diye düşünüyorken Nilay Hanım yaptığı açıklamalarla önce bu endişelerimi giderdi. Sonra şeker diyeti uygulamam gerektiğini söyledi ve bir günkü yaşantımı sabah uyanmamdan gece yattığım ana kadar dinleyerek bana uygun bir diyet programı hazırladı. Bu diyeti uygulaması çok rahattı kısıtlamalar zorlayıcı değildi, hiç aç kalmadan şişkinlik hissetmeden ve gebeliğin son aylarındaki hızlı kilo artışına rağmen fazla kilo almadan bu diyeti uyguladım. Doğumdan sonra bende ve bebeğimde şeker problemi olmadı. Beslenme alışkanlığımı sürdürdüm. Nilay Hanım sadece beslenme listesi verip bunu uygulayın diyen biri değil, sizi tanıyıp size en uygun programı hazırlayan ve işleri kolaylaştıran bir uzmandır. Hem bir arkadaş hem de bir uzman olarak iyi ki seni tanımışım Nilaycım. Meslek hayatında daha nice başarılı yıllar diliyorum.
     5 Beğeni    

 hatice yazan (Danışan)
 IP: 88.233.169.YBF

02-10-2009
 TavsiyeNo: 26851
merabalar ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum.adım hatice yazan yaşım 31 nilay hanımla tanışmamım nedeni aşırı kiloluydum ve bir diyetisyene gitmeye karar verdim. iyiki nilay hanım gibi bir insanla tanış mışım hayatımda hiç diyet yapmış insan değilim ve verdiği diyet programını uyguladım herşeyi yiyerek zayıfladım. 1 senede 91 kilodan 60 kilola düştüm.nilay hanımı geç buldum erken kaybettim. istanbuldan ankaraya taşınmasına çok üzüldüm.verdiği emekler için teşşekkür ederim. onun gibi tatlı cana yakın bir uzman bulurum
     7 Beğeni    

 dilek tanrıkulu (Danışan)
 IP: 78.172.205.YWY

25-08-2009
 TavsiyeNo: 25904
kadın doğum doktorumun acilen zayıflaman gerekiyo demesiyle dietisyen araştırmaya başladım . evime yakın bir hastane olması benim için iyi olacaktı. araştırırken yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ve yakın olması nedeniyle nilay hanımın çalıştığı hastaneyi seçtim . çok da iyi yapmışım. dietten çok korkuyodum. aç kalıcam, dieti uzun süre yapamam korkularım vardı. ama hepsini, nilay hanım sayesinde yendim. ben aslında çok yanlışlar yapmışım . yemek yiyerek zayıflanacağını öğrendim.hiç aç kalmadan herşeyi yiyerek zayıfladım. kendisinden birazdaha yardım almak isterdim ama şehir değişikliği nedeniyle (sonlandırdık demiyorum) bir süre durdurduk diyorum . inşallah sizin gibi olmasada size yakın bir dietisyenle daha tanışırım emeğinize sabrınıza çok teşekkür ederim. yolunuz açık olsun .
     6 Beğeni    

 barbaros (Danışan)
 IP: 85.101.251.YYJ

08-08-2009
 TavsiyeNo: 25533
Ben boksörüm bu sporda güçlü dayanıklı ve çevik olmak zorundasınız bunun için bir diyetisyen arayışına girdim ve 4 ay önce nilay hanımla tanıştım iyikide tanışmışım sağlıklı bir şekilde fazla yağlarımdan kurtuldum nilay hanımla çalışmak çok zevkli çünkü sizi sıkmayan keyfinizi bozmayan ve ihtiyacınız olan beslenme planı nı oluşturuyor birçok diyetisyen var fakat bir tane NİLAY ÖZTÜRK var. Gelgelelim hüzünlü sona bugün son kontrolüme gittim şehir değişikliğinden dolayı nilay hanımla çalışmam sona erdi fakat dostluğumuz elbette devam edecek, kendisi gibi bir kimseyi bulacağımı zannetmiyorum ama ona yakın birini bulmayı ümit ediyorum...
     1 Beğeni    

 H.B (Danışan)
 IP: 88.233.7.YY

23-06-2009
 TavsiyeNo: 24304
Merhaba site ziyaretçileri... Sahne sanatlarıyla ilgili biriyim.Fazla kilolarım gün içinde yeterince üzerimdeyken yetmiyormuş gibi birde geceleri rüyalarımda beni yalnız bırakmıyordu.Yine sanatçı bir arkadaşımın tavsiyesi ile Nilay Hanımla tanıştım. Aslında daha önce akupunktur tedavisi görmüştüm fakat etkili olmamıştı. Kendi kendime zayıflamaya uğraştım, bir iki kilo verip üçer beşer geri aldım. Nilay Hanım beslenme alışkanlığımı günü gününe izleyerek ( aslında şu yediklerimi yazma işi biraz zor geliyodu ama o kadar olucaktı artık ) evvela psikolojimi sonra görünümümü olumlu yönde oldukça düzenledi. Yani benim bir buçuk yılda yapamadığımı samimi ve içten yaklaşımıyla bir buçuk ayda çözümledi. Bu site aracılığıyla kendisine teşekkür ederim.
     9 Beğeni    

 ali çiftçi (Danışan)
 IP: 85.101.157.ZW

13-05-2009
 TavsiyeNo: 23194
merhaba ben iki buçuk üç ay önce karaciger yaglanması ve hemoglabin dengesizliginden dolayı dahiliye doktorum bir diyetislenle görüşmemi istedi evime yakın olan hastaneye gittim.Diyetisyen doktoru nilay hanımla iki buçuk üç aydır haftada bir görüşüyoruz.Görüşmeden önce glikoz açlık kan şekerim 106 alt karaciğer yağlanma değeri 76 hb1Ac bu değer üç ayık kan şekeri dengesidir. ve kilom 81 di.Üç ayın sonunda açlık kan şekerim 93 alt 54 yani sınır 55 hb1Ac 6.6 idi şimdi 6 bununda mimimum 4 maksimum 6 olması gerekir.Kilom şu an 76.Yani üç ayda hem dengeli beslenmeyi hem de sağlığım konusunda bayağı yol aldım.Bu vermiş olduğum değerleri 2 gün önce yaptırdığım kan tahlillerimden yazıyorum kafadan sallamıyorum.Doktor nilay hanımın yaklaşımı ilgisi insanı daha da azimli bir hale getirip en kısa zamanda sonuç almamı sağladı.Ve arada fırça da yedim.Bundan dolayı diyetisyen nilay hanıma teşekkür eder hayatta tam sağlıklı olmak isteyen insanlara da tavsiye ederim.slmlar..
     5 Beğeni    

 ahmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.248.84.YC

08-05-2009
 TavsiyeNo: 23054
merhaba, daha önce herhangi bi diyetisyene gitmemiştim. nilay hanım kız arkadaşımın diyetisyeni ve onun aracılığı ile kendisi ile tanıştım. gördüğüm kadarı ile sadece forma sokma konusunda değil moral ve motive açısından da kendisine gelen kişilere yön veriyor. psikolojik olarakta hastalarının kendilerine olan güvenlerini kazanmalarında çok başarılı. ayrıca mesleğinde de çok başarılı olduğunu gördüm en azından kız arkadaşıma verdiği tavsiyelerin ve sonuçlarının ne olacağının gerçekleştiğini gördüm. bunun dışında çok sıcakkanlı ve samimi bi insan. iyi bir diyetisyen arayan kişilere içtenlikle tavsiye edebilirim.
     5 Beğeni    

 deniz (Danışan)
 IP: 78.181.114.YDZ

25-04-2009
 TavsiyeNo: 22641
merhaba. nilay hanımla tanışalı bir yıl oldu.23 kilo verdim.hemde hiç sıkılmadan.diyet yaptığımı anlamadan.çünkü diyet yapmıyorum sağlıklı besleniyorum.istediğim herşeyi yiyebiliyorum(tabiki ölçülü) kısıtlama yok.her hafta gittiğimde gayet neşeli esprili bir güler yüz karşılıyor beni.arada yaptığım kaçamakları itiraf ettiğimde bana kızmadan usanmadan sabırla ilgileniyor.kilo vermek beraberinde mutluluğu getiriyor. ben şuan hayatımda daha mutlu ve daha aktifim.bunu nilay hanıma borçluyum.ona çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 oktay uzun (Danışan)
 IP: 213.74.248.LD

24-04-2009
 TavsiyeNo: 22616
merhaba ben ben 42 yaşında 116.5 kiloluk cüssesini hiç sorun etmeyen [yalan] biriyken dahiliye doktorumun ve ailemin yeter nereye gidiyorsun baskıları sonucu nilay hanım ile tanıştım bana uygulayacağım programı anlatırken bir şey dikkatimi çekti şunuda yemeyeceksin bunuda yemeyeceksin demiyordu kendi adıma beni sıkmadan ve psikolojik bir baskı kurmadan harika bir program hazırladı şu anda dokuz haftadır uyguladığım program sonucu 7.5 kilo verdim harika bir motivasyon ile devam ediyorum ve hedefimiz olan 100 kilonun altına nilay hanımın yardımı ile ineceğime kuvvetle inanıyorum ve kendisine çok teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    

 Meliha (Danışan)
 IP: 78.181.73.DZ

20-04-2009
 TavsiyeNo: 22475
Ben 53 yaşında aşırı kilolu bir evhanımıyım Yaklaşık 1,5 aydır Dyr. Nilay Öztürk Hanımla bir diyet programı uyguluyorum. Bu diyet programı tabiki sizin bidiğiniz veya hergün diyetisyenlerin kanal kanal gezipte, yok yağsız yiyeceksiniz yok yiyecekleri haşlama yapacaksınız (ama ben zamanında hepsini yaptım, faydası oldu mu? tabiki hayır) efendime söyleyeyim 5 den sonra birşey yemeyeceksiniz gibi saçmalıklara yer yok. Eğer Neden derseniz? Dyr. Nilay hanım bana çok mantıklı gelen bir cümlesiyle devam etmek istiyorum. Senin her zaman yanında ben olmayacağım, evde ne pişiriyorsan onu yiyeceksin ama tabiki bunlar ölçülü olacak ve onun sayesinde hem aşırı kilolarımdan kurtuluyorum hemde herşeyden önemlisi sağlıklı ve dengeli beslenmeyi ögreniyorum. Kişisel olarak fikrimi soracak olursanız, kendisini gördüğüm an onun pozitif enerjisi kendimi daha iyi hissettiriyor ve aynı zamanda beni kilo vermeye motive ediyor. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim ki, şuan kendimi daha hafif ve daha seğlıklı hissediyorum. Benim gibi kilolu bayanların biran önce Özellikle de Dyr. Nilay Öztürk'e gitmelerini ve hayatlarının nasıl değişeceklerine tanık olmalarını istiyorum. Nilay hanım'a şimdiden herşey için çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Güler (Danışan)
 IP: 88.238.193.DJ

20-04-2009
 TavsiyeNo: 22443
Eşimle birlikte ikinci çocuk için karar verdiğimizde ikimiz de fazla kilolarımın hamilelik sürecinde ve doğumda çok büyük sorun olabileceğini düşündük. 66 kiloya ulaşmıştım. En az 10 kilo vermem gerekiyordu. Bir arkadaşım bana özellikle Nilay hanımı tavsiye etti. Ocak ayı başında Nilay hanımla ilk randevuma gittim. İyiki gitmişim diyorum şimdi. Herşeyden önce, insan olarak çok cana yakın ve güleryüzlü birisi. 4 yaşındaki kızımla bile bir pedegog gibi ilgileniyor. Bence diyetisyende bulunması gereken vasıflar bunlar olmalı. Çünkü, benim gibi yeme konusunda iradesi zayıf olanlar biraz olumsuz bir yaklaşım hissettiler mi bunu bahane edip hemen programı bırakıveriyorlar. Ama Nilay hanım öyle değil, "gayet kararlı bir şekilde bunu birlikte başaracağız, ama en çok iş size düşüyor, yapabilirsiniz" diye müthiş cesaret veriyor. Bu şekilde başladığım diyet programıma üç aydır devam ediyorum. Şu anda 56 kiloya kadar indim. Kendime güvenim tazelendi, çok rahatladım. Hedefimiz 55, inşallah az kaldı. Bu arada iki-üç arkadaşım da bendeki değişikliği görünce Nilay hanıma başvurdular. Onlar da memnun. Teşekkürler Nilay hanım. Kolay gelsin.
     4 Beğeni    

 melisa nur (Danışan)
 IP: 212.156.175.WZ

16-04-2009
 TavsiyeNo: 22316
merhabalar ilk önce kendimi tanıtmak istiyorum.Ben melisa 10 yaşındayım kilolarımla başım dertteyken mücize gerçekleşti ve dünyanın en tatlı,sevecen,sempatik,güleryüzlü ve en önemlisi işinde çok çok başarılı bir ablayla yani Dys. NİLAY ÖZTÜRK ile tanıştım hem benim gibi afacan bir kızla hemde kilolarımla başa çıkmayı başardı Nilay ablayı tanıdıktan sonra hayatım değişti onu çok çok seviyorum hiçbir zaman güler yüzü solmasın seni çok çok seviyorum MÜKEMMEL BİR DİYETİSYEN VE İYİ BİR ABLASIN .
     3 Beğeni    

 Ş. Murat Özünözü (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 83.66.105.ZYL

16-04-2009
 TavsiyeNo: 22303
Merhaba...Nilay ÖZTÜRK'le uzun zamandan beri arkadaşız. Kendisini bir süre görmemiştim, ancak hiç değişmemiş; sempatik davranışları, güzel sohbetleri, güler yüzü ve sıcak gülümsemesini hiç kaybetmemiş. İşindeki başarısı içinse sadece tavsiyeleri okumanız yeterli, sağolsunlar bana diyecek bir şey bırakmamışlar. Eğer dediğim dedik, insanlara yukarıdan bakan sıkıcı doktorlardan bıktıysanız sizlere arkadaş kadar yakın davranabilecek, pozitif enerjisini hemen farkedeceğiniz, işinin profesyoneli Dyt.Nilay ÖZTÜRK'ü kilo problemi olan herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 gökhan (Danışan)
 IP: 85.105.214.ZC

08-04-2009
 TavsiyeNo: 22001
Merhabalar ben gökhan, özel bir firmada müsteri temsilcisi olarak çalışmaktayım nilay hanımla tanıstıgımda cok sasırdım bence gercekten ınsanların fızıksel olarak (fazla kılolar ve zayıflık) tarzındakı konularda bır hekıme danısmakta cekıngen tavır ıcerısınde oldugumuzu tahmın edıyorum yada kosalım zayıflarız,kılolarımdan kurtulmak ıstıyorum dıyememkı utanırım tarzında kacamak cevaplarla gecıstırırız ama emın olun nılay hanım bu konular ıcın dogru adres sızın en yakın arkadasınızdan daha yakın sız hıc TEDAVI OLURKEN EGLENDINIZMI YADA SIZ HIC HASTANEYE GULEREK GITTINIZMI?????????
     2 Beğeni    

 esra meral (Danışan)
 IP: 88.238.67.YFJ

26-03-2009
 TavsiyeNo: 21527
nilay hanım la fazla kilolarım yüzünden tanışmıştım ama kendini gördükten sonra ne kadar doğru bi karar verdiğimi daha iyi anladım.çünkü kilolu insanların diyetin yanı sıra motivasyonada ihtiyacı olduğuna inanıyorum.bu ikisini birarada barındıran çok tatlı bi bayan.böylelikle sonuca hem daha kısa sürede ulaşılıyor hemde diyet sözcüğüyle dünyadan kopulmuyor.ben aslında tamamen tesadüfen tanıştım ama o benim için gerçekten çok büyük bi şanştı.kendisini diyetisyenden ziyade bi arkadaş olarakta çok sevdim.gülen yüzünüz hiç solmasın.
     2 Beğeni    

 kübra (Danışan)
 IP: 78.184.113.YDF

25-03-2009
 TavsiyeNo: 21483
Merhaba ben Kübra lise öğrencisiyim. Fazla KİLOLARIMLA HEP BAŞIM BELADADIR! Bunun asıl sebebi ise yemek yemenin benim hobilerimin arasında olması, yaklaşık 1,5 ay önce uzman birinden yardım almam gerektiğini düşündüm. çünkü öss maratonunda sağlığımın büyük önemi var. Hem derslerimi etkilemeyecek hemde kilo vermemi sağlıyacak bir diyete ihtiyacım vardı. ve tevsiye üzerine diyetisyen Nilay ÖZTÜRK ün yanına gittim. beni çok iyi karşıladı , çok güler yüzlü daha ilk randevuda iyiki gitmişim dedim. HEM SAĞLIKLI YAŞAMAK HEMDE İYİ BİR ARKADAŞ EDİNMEK İÇİN NİLAY ÖZTÜRK'Ü TAVSİYE EDİYORUM.
     2 Beğeni    

 Dicle Yazar (Danışan)
 IP: 88.255.100.ZCB

19-03-2009
 TavsiyeNo: 21238
Diyetisyen Nilay hanımla yaklaşık 2,5 aylık tanışma sürecimiz oldu. Sevecen , ilgili tavrı ve pozitif yaklaşımıyla bu süreç içerisinde 7 kg vermiş bulunmaktayım. Fakat sizlere tavsiyem arkadaşlar diyetle beraber muhakka spor gerekli sporsuz hayat sağlıksız bir hayat. Kilo vermeden önce tansiyonum çıkardı sürekli , ne zamanki kilo vermeye başladım tansiyonum düzenli hale geldi. Kendisini teşekkürlerimi sunuyor, Hayatı boyunca hep güler yüzlü kalmasını temenni ediyorum.
     2 Beğeni    

 DENİZ (Danışan)
 IP: 88.235.197.YBW

19-03-2009
 TavsiyeNo: 21236
Yıllarca spor yapmıs olmama ragmen istediğim kiloya ulasamamıs oldugum ıcın bir diyetisyenden yardım almaya karar verdim ve Nilay Hanım'la tanıstım... Herseyden önce cok pozitif bir insan olmasına rağmen, diyet disiplini konusunda ne kadar hassas oldugunu da daha ilk görüşmemizde anladım:) Nilay Hanım'dan 3 ay gibi kısa bir süredir destek alıyor olmama rağmen, kilo problemi olan her insanın beyninde yok etmesi gereken bazı engelleri sayesinde kolaylıkla aştım ve istedigim kiloya dogru adım adım ilerliyorum. Bilinçli ve aklı başında her insanın dış görünüşünden önce muhakkak bedensel sağlığına önem vermesi gerekiyor ve aslında Nilay Hanım da hastalarına en başta bunu öğretiyor. "Bugün sağlığım için ne yedim ve nasıl yedim" sorusunu kendime sormamı sağladığı için, kilo vermenin aslında aç kalmakla ya da öldüresiye egzersizlerle ilgisi olmadığını görmeme yardımcı olduğu için ve motive edici güleryüzü için Nilay Hanım'a tesekkur ediyorum... Sağlığı ve güzelliği için nasıl besleneceğini öğrenmek isteyen herkese TAVSİYE EDİYORUM:)
     3 Beğeni    

 Nursel Üstal (Danışan)
 IP: 88.239.32.ZBF

18-03-2009
 TavsiyeNo: 21229
Ben Nursel 46 yaşımdayım bundan bir buçuk yıl önce Nilay hanımla tanıştım onca yıl taşıdıgım 94 kilodan 8 ay gibi bir zaman içersinde hiç aç kalmadan istediğim kiloya düştüm. Kendimi son derece mutlu hissediyorum. Bu mutluluğumu güler yüzü ve insanı motive eden dünya tatlısı kızım olarak gördüğüm Nilay hanima borçluyum. O sadece bir diyetisyen değil insanın içini ısıtan sıcacık bir insan.Dünya tatlısı kızım dilerim o güler yüzün benim gibi binlerce insanı mutlu eder.
     3 Beğeni    

 simge demirci (Danışan)
 IP: 85.102.47.J

18-03-2009
 TavsiyeNo: 21218
nilay ablamı tebrik ediyorum ve bütün kilolu insanların nilay ablama gelmelerini isterim MÜKEMMEL BİR DİYETİSYEN onunla diyet yapmayı değilde düzenli ve dengeli beslenmeyi öğrenirsunuz.ben hala nilay ablama gitmekteyim iler ki zamanlarda daha iyi sonuçlar alacağıma eminim nilay ablama teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını dilerken sizlerede TAVSİYE EDİYORUM!
     3 Beğeni    

 serhat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.184.97.YYD

14-03-2009
 TavsiyeNo: 21079
Hayatınız boyunca sıze sadece 2 dakıka da sıze pozıtıf enerjıyı vermeyı basarabılen oldumu ?Ben kendısını tanıdıgıma o kadar memnunum ki sayesınde nedensiz gülmelerin ve kahkahların ınsan hayatında ne gıbı degısımlere neden oldugunu ogrendım.Ne dıyebılrımkı kendısını bır tanıyın,oturup sohbet edın ne kadar keyıf alacagınızı sızde goruceksınız.Kendınıze daha donuk yasamaya baslıycaksınız.Hayatta hıc bır seyın kendınızden daha onemlı olmadıgını anlaıycaksınız.Hanı bu cok uzun bır lıste sevgılı nılay sayesınde bır cok seyın farkına varabılırsınız.Kendısne haytıma dahıl oldugu ıcın sonsuz tesekkurlerımı ıletıyorum.
     4 Beğeni    

 Gökhan (Danışan)
 IP: 81.213.232.YDY

08-03-2009
 TavsiyeNo: 20831
merhabalar, bundan 4 ay önce kolesterolümün yüksek çıktığını öğrendiğimde bu genç yaşıma rağmen birşeylerin yanlış gittiğini anladım . Dahiliye uzmanı da bir diyetisyenden yardım almam gerektiğini söyledikten sonra bir arkadaşımın da tavsiyesiyle Dyt.Nilay ÖZTÜRK'le tanıştım. Yaklaşımı kesinlikle hayatınızda köklü değişikliklere neden olacak cinsten. Yeni bir sayfa, yeni bir beslenme düzeni.ve aradan geçen 4 ay sonunda daha düşük kolesterol düzeyi . ben derim ki hayatınızda beslenmeye dair yanlış giden bir şeyler varsa bunu bir uzmandan yardım alarak değiştirin daha da ötesi bu uzmanın adı Nilay ÖZTÜRK olsun
     2 Beğeni    

 şahiner erkılıç (Danışan)
 IP: 88.228.12.ZD

08-03-2009
 TavsiyeNo: 20830
Nilay hanımı cok onceden beri tanıyorum. arkadas canlısı guleryuzlu ve yardımsever bir insan. diyet programlarına diyet danısmanlıgına hiç inanamazdım taa ki kendisinden yardım alana kadar. onadan aldıgım diyet danısmanlıgı ve programları sonunda istedigim gorunume kavustum.artık bu kadar diyet konusunun ve profesyonel hizmetin önemli oldugunu anladım.hele de kendisi gibi guleryuzlu cana yakın ve isiyle cok iligili ve biligili ve bir o kadar da çalışkan birinden alınan yardım cok daha ciddi ve işe yarar oldu. o yuzden artık tv lerde cıkan su kadar zamanda bu kadar inceldim laflarına karnım tok hatta herseye karnım tok sayesinde :) kendisine cok sey borcluyum.
     Beğenin    

 mehmet burak kadıoğlu (Danışan)
 IP: 85.105.79.YZD

06-03-2009
 TavsiyeNo: 20781
merhabalar öncelikle kendimi tanıtmak isterim. ben m.burak kadıoğlu nilay hanım ile aynı hastanede genel cerrahi uzmanı olarak görev yapıyorum. nilay hanımı 2 yıldır tanıyorum. yaklaşık 1 ay önce ise fazla kilolarım nedeniyle hastası oldum. daha önceden birçok kez diyet yapmış olmama rağmen ilk defa aç kalmadan üstelik hızlı ve yağ oranındaki azalmam total kilo kaybımın %70 ini oluşturdu.(diyet yapanlar bilirler). nilay hanım sayesinde sadece diyet yapmakla kalmadım bunu yaşam tarzı haline de getirdim. artık yediğim şeylere dikkat ediyorum, küçük porsiyonlarla da doyabileceğimi biliyorum,istediğim herşeyi ölçüsüyle yiyebileceğimi biliyorum, çayıma şeker atmıyorum ve şekersiz çayın ne kadar lezzetli olduğunun farkına vardım. sevgili nilay çok teşekkür ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden üyemizin yazısında belirttiği gibi Tıp Doktoru olduğu site editörlerimizce doğrulamıştır.
     3 Beğeni    

 zeynep (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.101.149.YWY

01-03-2009
 TavsiyeNo: 20582
merhaba ben zeynep geçen gün kilolarımdan şikayetçi şekilde bende zayıflamak istiyorum diye söylene söylene internette dolaşırken nilay hanımın meal adresini aldım ve kendisine içinde olduğum zor durumu ,zayıflamak istediğimi ama elimden fazla birşey gelmediğini anlatan bir meal attım ve aynı sıcaklıkda mealime cevap aldım beni umursamaya bilirdi cevap yazmayabilirdi ama yapmadı bunun için kendisine çok çok teşekkür ediyorum..inşallah birgün tanışma fırsatımız olur sevgilerle
     3 Beğeni    

 H.Hüseyin (Danışan)
 IP: 81.214.170.YJY

27-02-2009
 TavsiyeNo: 20517
Merhabalar efendim; Profesyonel basketbolcu olarak 19 Şubatta ki karşılaşmamızda maç esnasında sakatlandım.Şu an ayağım alçıda en az üç hafta böyle kalacak. Bu durumun performansımı çok etkileyeceği düşüncesiyle arkadaşlarımın tavsiyesiyle Nilay Hanıma başvurdum bir haftadır önerdiği tavsiyelere uyuyorum ve inanılmaz memnunum. Ona başvurup verdiği diyeti uygulamasaydım birkaç kilo alırdım ve alçıda kalma süresi sonunda büyük bir denge problemi yaşardım. Hiçbir aktivite yapamama rağmen formumda bir değişiklik olmadı çok teşekkür ederim Nilay Hanım.Sevgilerimle...
     Beğenin    

 ali (Danışan)
 IP: 88.238.72.YFC

25-02-2009
 TavsiyeNo: 20428
Nilay hanımla aynı hastanede çalışmaktayız,bir süredir dengesiz beslenmeme bağlı olarak kilo kontrolünü yapamamaktaydım.Nilay hanıma gelen kendi hastalarımdan çok iyi duyumlar aldım,çok başarılı şekilde kilo verdirdiğini duydum ve bende başvurdum.Öncelikle nilay hanımın güler yüzü ve sıcakkanlı iletişimi diet konusunda başarılı olacağımı bana hissettirdi,bu yolun büyük kısmını aşmışım demekti.Gerçekten nilay hanımın uyguladığı diyet proğramı ile hiç aç kalmadan sevdiğim besinleri belli dozda yiyerek kilo vermemi sağladı.İstediğim kiloya sağlıklı bir şekilde kolaylıkla ulaşmamı sağladı.İnsan isteyince herşeyi başarır ama diet konusunda mutlaka nilay hanım gibi başarılı bir yolgösterici şart.Hem kilo verdim hemde uğraştığım spor dalı olan teniste daha iyi performans sergiledim ve hala nilay hanımın uyguladığı diet sayesinde tenis performansım en üst seviyede seyrediyor.Kilosuyla problemi olan ya da ideal kilosuna kavuşmak isteyenlerin nilay hanımla bir kez görüşmesi yeter diye düşünüyorum.Kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının herzamanki gibi devamını diliyorum.......
     1 Beğeni    

 a.bora önlen (Danışan)
 IP: 85.108.255.ZL

22-02-2009
 TavsiyeNo: 20298
ben sigarayı bırakmakta çok zorlanan biriydim ancak nilay hanımı tavsiye üzerine duyup daha sonra ziyaret etmek istedim.Gittiğim de inanılmaz pozitif bir bayanla karşılaştım ve birkaç kez onunla konuşup bana sölediği diyet ve tavsiyelerle kendimi hiç zorlamadan biranda dumansız hava ortamında buldum:)bunu sayın doktorumuz nilay öztürk'e borçluyum ve herkese nilay hanım sayesinde kilo almadan ve kendini zorlamadan bunu başarabılır:)teşekkürler nilay hanım iiki varsınız ve iikii bizim doktorumuzsunuz:)A.B.Ö
     1 Beğeni    

 gözde (Danışan)
 IP: 88.233.57.YJZ

07-02-2009
 TavsiyeNo: 19722
nilay hanım demiycem çünkü o bana ablalık yaptı yeri geldi bir psikolog gibi derdimi dinledi yeri geldi dişli bir diyetisyen gibi otorite kurdu üstümde yapıcaksın başarıcaksın başarıcaz dedi (başka bişey geçirme aklından)ama kıskanmayın bir tek bana karşı değil herkese karşı tatlı dilli, sıcak kanlı içten biridir:)herşey için çok teşekkür ederim ablacım sen olmasaydın başarma yolunda emin adımlar atamazdım bugüne gelmemdeki en büyük etken nilay ablamdır onun hastalarını müşteri gibi görmemesi kendi kerdeşi gibi görüp sahiplenip elinden geleni ardına koymaması sizlerin onu tercih etmesi içi çok önemli bir neden arkadaşlar aklınızda soru işareti olmadan gitmelisiniz bence, ben gittim ve çok memnunum
     2 Beğeni    

 gülsüm (Danışan)
 IP: 88.237.17.YL

27-01-2009
 TavsiyeNo: 19355
merhaba tiroid hastasıyım ve yemek yemeği çok seviyorum,oda beni seviyor olmaliki kilo olarak geri dönüyor :)) bu zamana kadar hiç rejim yapmadım veya bir diyetisyene başvurmadım taki kilolarım beni rahatsız edene kadar.68 kiloyum acilen bir diyetisyene ihtiyacım vardı ve tavsiye üzerine nilay hanım'la tanıştım,irademe hiç bir şekilde güvenmiyordum,beni sıcak bir çorba kokusu bile iştahımı kabarta bilirdi.nilay hanım sayesinde diyet kavramını öğrendim diyet uygulamak aç kalmak değildi,hatta ölçülü olduğu sürece o sıcak çorbalardan bile yiyebilirdim,tabi bunlara nilay hanım'ın sıcaklığıda eklenince gitsiiin kilolar.şaka bir yana kendisine çok teşekkür ediyorum önerdiği tavsiyeler ve bana uyguladığı diyet programı ile istediğim kiloya ulaştım artık aynaya bakerken mutluyum..Gerçekten işini iyi yapan gülen yüzüyle insanları kendisine yakın hissettiren çok tatlı bir insan..O gülen yüzünüz hiç solmasın nilay hanım sevgi ile kalın...
     2 Beğeni    

 burak (Danışan)
 IP: 78.163.27.Y

14-01-2009
 TavsiyeNo: 18907
Öncelikle Nilay Hanıma çok teşekkür ediyorum. Kendisi gerçekten çok ilgili, çok sıcakkanlı davranıyor. Aslında bu bile yeterli; ama bunun da ötesinde mesleğinde gerçekten başarılı. Vermiş olduğu tavsiyelere elimden geldiğince uymaya çalışıyor ve gerçekten her gün değişimi farkedebiliyorum.. Problemlerime ciddi anlamda çözümler getirdi kendisi. Ne kadar teşekkür etsem azdır kendisine, Başarılarının ve bu sıcakkanlı tavrının devam etmesi dileğiyle saygılarımı sunuyorum.
     1 Beğeni    

 volkan (Danışan)
 IP: 88.242.172.YDL

21-12-2008
 TavsiyeNo: 18159
nilay hanım kadar hanım efendi işine saygisı olan guler yuzlu biriyle karşılaşmamışıdır..Bizim hanım vardı hamile doktor doktor gezdik o diyetisyen benm bu diyetisyen senin ama ne mumkun çare bulamadık..bizim hanım normalden fazla kilo alıyordu evlendiğimzde 49 kilo olan bayan gitmiş sanki, ben onunla evlenmedmde 86 kiloluk biriyle evlendim hayatımızı beraber surduruyorduk..ee tabi bu durum benide hanımıda rahatsız ediyordu..alahıma şükürler olsunki nilay hanımla tanıştık zaten daha tedaviye başlamadan o guler yuz o sıcak bakış sevecen tavırlar bizi etkisi altına aldı..hai tedavi olmsada biz o durmda eridik bittik..neseki işler yolunda gitti ve bizim hanım normal kilosuna döndü ve sağlıklı bi doğm yaptı..iyiki istanbuldasın nilay hoca iki bizimle birliktesin çok teşekkürler efendm...
     2 Beğeni    

 OLCAY AYDEMİR (Danışan)
 IP: 88.238.55.YBY

20-12-2008
 TavsiyeNo: 18147
merhaba Olcay ben, hayatım boyunca her zaman zayıf olan ben birgün kilo almaya karar verdim, bunu tek başıma beceremedim ve Diyetisyen Nilay hanıma başvurdum gittiğim gün içimde yapamama korkusu vardı ama caktırmıyordum,sonra Nilay hanımla konuştuktan sonra ve onun verdiği programları uygulayınca olumlu sonuçlar aldım ve başarılı oldum, çünkü Nilay Hanım o kadar sevimli içten davranan bir insanki gerçekten onun yanına gittiğimde çok büyük destek aldım ve yanında kendimi daha rahatlamış hissediyordum,Mükemmel Diyetisyen olması yanısıra iyi bir akadaş gibi tavsiyelerde bulundu, şimdi Nilay Hanımın yardımları sayesinde zayıf olmaktan ve sağlıksız beslenmekten kurtuldum ve hala devam ediyorum ayrıca Nilay Hanımı tanımaktan ve ona başvurmaktan dolayı çok mutluyum,ama şunu söyleyeyim Nilay Hanımı bırakırsam zayıflamaktan korkuyorum çünkü benim için çok zordu kilo almak Nilay Hanım olmasaydı beceremezdim ona burdan çok teşekkür ediyorum ve onu hem başarısından dolayı hemde gerçekten çok sevecen bir insan olmasından dolayı kutluyorum ve onu seviyorum burdanda sesleniyorum benden kurtulamazsın Nilay Doktor
     3 Beğeni    

 Dr.Psk.Murat Engin YILMAZ
Yurtdışı - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

15-12-2008
 TavsiyeNo: 17968
Bazen bir rüzgardır insanı savuran uzaklara... bazen ise bir sıcaklıktır adım adım vucudu saran kaplıyan en icten en kocaman... Evet Nilay dan bahsediyorum neseli sevecen akıllı ve tuttugunu koparan bir kadının hikayesi yazdıgım onun dilinde mutlulugu onun dilinde hasreti onun dilinde hep iyimser olmayı duydugumdandır belki...Hastası değilim ama Diyetisyene ihtiyacım olsaydı da bu nilay olurdu :) O guzel yüregine O kırılgan ruhuna ve Beynine saglık sevgili dostum... Hep iyi ve mutlu olman ümidi ile Sevgiyle... Dr.Murat Engin Yılmaz
     Beğenin    

 tarık (Danışan)
 IP: 88.238.112.BW

12-12-2008
 TavsiyeNo: 17919
merhaba ben tarık. sigarayı bırakmak için yıllarca denemelerde bulundum ama her defasında aşırı kilo aldım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine nilay hanımla tanıştım. bence o sadece bir diyetisyen değil, aynı zamanda bir psikiyatrist. çünkü onun sayesinde hem sigarayı bıraktım hem de aynı kilomda kaldım. ayrıca tatlı dilinden ve güler yüzünden benden önceki arkadaşlar yeterince bahsetmişler. nilay hanım sana buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 mücahit (Danışan)
 IP: 85.97.101.ZY

22-11-2008
 TavsiyeNo: 17355
nilay hocam merhaba ben sizin 13 yaşında ve 96 kiloluk hastanız mücahit 6 ocak 2008 de başlayan ve 27 ekim de sona eren tedavinizin ardından 64 kiloluk çakı gibi bir delikanlı oldum.bunun için hayatımda sizin yeriniz çok farklı sizi çok seviyorum iyiki varsınız.ilk fırsatta ziyaretinize gelicem..bu arada verdiğiniz tavsiyelere harfiyen uyuyorum çünkü bir daha o iri görünümlü günlerime dönmek istemiyorum(çok sevdiğim çiklatayı bile az tüketiyorum)ama olsun hayat zayıfken çok daha güzel:)
     3 Beğeni    

 Onur Ulusakarya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.180.74.ZBJ

13-11-2008
 TavsiyeNo: 17067
Merhabalar..Nilay Hanım'la 2008 yazında tatilim sırasında tanıştım. Kendisi güleryüzü, sempatik davranışları, güzel sohbetleri ve sımsıcak gülümsemesiyle tatilimizin çok daha keyifli geçmesini sağladı. İnsan ilişkilerindeki başarısı, işini ciddiye alması ve branşındaki tecrübeleri nedeniyle kendisinin pekçok meslektaşından ayrıldığını önemle vurgulamak isterim. Kendisine danışanların Nilay hanımın tavsiyelerinden memnun kalacaklarına ve mutlu bir şekilde hayatlarına devam edeceklerine eminim.
     2 Beğeni    

 Ekrem Yiğit (Danışan)
 IP: 92.44.217.YBZ

03-11-2008
 TavsiyeNo: 16668
Sayın Nilay Hanım kendi alanında uzman bir dietisyen olup uyguladığı programlarıyla çevresindeki birçok kişiyi beklenen forma kavuşturmuştur. Ayrıca çok sempatik olan kişiliği, hayat dolu kimliğile kurduğu iletişim sayesinde sevilen bir kimliğe sahiptir. Çalıştığı sağlık grubuna yakışan misyonuyla örtüşen ve alınan hizmet karşılığı bedelin gerçekten uygun olduğunu görüyorum. Nilay hanımın meslektaşlarına olan üstünlüğü hastasına karşı ilgisi, yakınen izleyebilme yeteneği, dosthane yaklaşımı çok önemli. Kendinizi hasta olarak değil, onun bir dostu olarak hissediyorsunuz. Kendisi sadece tedavi uygulayıp gelir elde etmek isteyen biri değil. Mesleğinde kariyer yapmak isteyen bir grafik çizmektedir. Kendisini takdir ediyor ve başarılarının devamın diliyorum.
     1 Beğeni    

 YEŞİM (Danışan)
 IP: 88.233.154.CZ

31-10-2008
 TavsiyeNo: 16612
Merhabalar Ben nilay hanıma kilo problemlemim için yaklaşık 3 aydır gidiyorum sonuçlardan çok memnunum ben ilk gittigimde çekinmiştim ama insan onun güler yüzünü,sıcak gülümsemesini görünce bunlar zamanla aşılıyor Kendisi güleryüzlüdür insanın hemen kanıısınır, ayrıca çok iyi bir dinleyicidir bazende yapmanız gereken şeylerde bilgi verir . Gerçekten çook iyi bir diyetisyen. Kilo problemi olan herkeze tavsiye ediyorum
     12 Beğeni    

 İsmail Özdoğan (Danışan)
 IP: 85.104.200.YFY

28-10-2008
 TavsiyeNo: 16531
Diyetisyen Nilay Öztürkle çalıştığı hastahane ortamında tanıştım.Hastaları ile kurduğu iletişim dikkatimi çekti ve tanışmak istedim,tanıştım.Eşimin kilo ve kolestrol sorunu olduğunu anlattık,çok iyi ilgilendi,birkaç tahlilden sonra eşime bir reçete yazdı.Alacağı yiyecek,miktar va zamanlamalarını belirledi.Eşim tavsiyelerine aynen uydu ve uyguladı,çok şükür şimdi fazlalık kilolarını verdi ve kolestrolu normal seviyeye indi.Aynı zamanda hastahane ortamında meslektaşları ile çok iyi bir uyum içinde olduğunu gördük,buda bizleri hayli memnun etti.Yanlış bir kişi ile karşılaşmadığımızı dahada iyi anladık.Kendisine teknolojinin gelişimine uygun olarak devamlı araştırma,inceleme içinde olmasını tavsiye ederim.Çünkü bilgiler zaman içinde değişmekte ve değişebilmektedir.Zaten kendisininde bunu yaptığına inanıyorum. Diyetisyen Nilay ÖZTÜRL size mesleki ve özel hayatınızda bgaşarılar diler,herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum.Başarılar,. İsmail ÖZDOĞAN
     2 Beğeni    

 kemal (Danışan)
 IP: 85.101.6.YFZ

25-10-2008
 TavsiyeNo: 16440
Kendisine bir rahatsızlığım sebebiyle başvurdum gerçekten tedavi müddetince sanki bir yakınıymışım gibi ilgilendi öncelikle rahatsızlığımın arkasında yatan sebebi bulmak için çeşitli testler istedi ve akabinde teşhisi net bir şekilde ortaya koydu kendisini çok geliştirmiş bir diyetisyen olduğunu düşünüyorum ayrıca tadavim müddetince bana psikolojik destek sağladı zaman zaman beni aradı tedaviye düzenli devam edip etmediğimi öğrendi ben istanbulda eğer bir diyetisyene yolunuz düşerse bu kişi NİLAY ÖZTÜRK olmalı diyorum
     1 Beğeni    

 r.y (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.244.74.ZJY

24-10-2008
 TavsiyeNo: 16417
Bir diyetisyenden beklentileriniz nelerdir?Güleryüz,samimi bir ilgi,içtenlikle ve birlikte çözüm arayışı ve sorunlara bir çözüm.Beklentilerinizi böyle uzun uzun sıralamak yerine iki kelimeyle ifade etmeniz yeterli.Nilay ÖZTÜRK..Diyetin beslenmeyle ilgisi kadar psikolojik yanını da gözardı etmeyen ve kişinin ihtiyacına göre bir program öneren nilay hanım sorununuza çare bulamazsa,sorununuzun çözümü yok demektir:)Güzel bir hayat için spor yapın,dengeli beslenin,stresten uzak durun,ve bir ara da Nilay hanıma görünün derim.selamlar..
     3 Beğeni    

 Zuhal (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.188.ZZJ

24-10-2008
 TavsiyeNo: 16395
Sempatik- sevecen- güleryüzlü tavırlarıyla insanlarla çok çabuk iletişim kurabilen, işini çok seven ve hep en iyisi için çabalayan biricik dostum. Benimde çoğu insan gibi kilo problemlerim var. O, bu mesleğe başladıktan sonra benden birdaha " su içsem yarıyor" diye bir cümle duymak istemediğini, herkesin isterse ve verilen programa uyarsa kilo vermesinin mümkün olduğunu söyledi. Gerçektende çok haklı. Ki Nilay gibi bir diyetisyenin eşliğinde kilo verememek gerçekten imkansız. Bu yüzden kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    

 ibrahim yıldız (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.120.YCC

24-10-2008
 TavsiyeNo: 16380
Başarılı calışmaları,işine olan bağlılığı,azmi ve heyacanına yakından tanık olduğum güzel insan..İşinde oldukça profesyonel olmasının yanında samımiyeti ve neşesi eksik olmaz bu diyetisyenin.Şiddetle tavsiye ederim.Eğer İstanbulda yaşıyorsanız, diyetiseyene yada sağlıklı beslenme konusunda danısman istiyorsanız mutlaka nilay hanıma ugrayın yada arayın derim.Konusundaki uluslarası kongreler konferansları yakından takip ettiğine şahit oldum.Surekli gelişime açık ve arastıran bir kişiliği var.
     1 Beğeni    

 AYSUN YILMAZ (Danışan)
 IP: 78.182.0.YJL

23-10-2008
 TavsiyeNo: 16364
merhabalar yaklasık 3 senedır kılo problemı yasıyordum. nılay hnmı tanıyana kadar sureklı hayatım dıetlerle gecıyor buna ragmen ıstedıgım hedefe ulasamadıgım gıbı kendıme olan ınancımı yıtırmıstım. ıyıce umutsuz ruhen cokmustum..ıradesız olduguma kendımı ve etrafımdakı ınsanları yaptıgım tum dıetlerın sonucsuz kalması ve fazlasıyla gerı alımıyla ınandırmıstım.ac kalarak yapılan dıetler,akapunktur vs...belkıde denemedıgım hıc bı yontem,calmadıgım hıc bı kapı kalmamıstı.. sımdıyse kendısını tanımamın bana verılmıs bı sans oldugunu dusunuyorum.ılk gunden bu yana guleryuzu,samımıyetı ve her aradıgımda bır dost sıcaklıgında benı bılınclerdırmesı katı kuralcılktan uzak sadece zayıflamak amaclı dııl dogru ve saglıklı beslenmegı amac edınmıs bır uzman nılay hnm.sızde benim gıbı umudunuzu yıtırmıs isenız bu ınanın hıc zor değil bu yolda dogru adresın nılay hnm olduguna aynaya baktıgımda gorebılıyorum..herkeze sıddetle tavsıye edıyorum.. AYSUN YILMAZ
     4 Beğeni    

 irem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.96.200.WJ

23-10-2008
 TavsiyeNo: 16351
Merhabalar ben İrem , Nilaycığımla bu yaz tatilinde tanıştık. Kendisi çok iyi bir arkadaş olmanın yanıda bence bir diyetisyenin taşıması gereken vasıflara sahip bir kişidir. Nilay, pozitif enerjisini insanlara yansıtabilen, enerjik, hayat dolu, samimi, karşısındakini anlayabilen birisidir. Hasta doktor ilişkisinde de önemli olan bunlar değilmidir??? Daha önce kilo problemi olan birisi olarak, doktor hasta ilişkisinde özellikle kilo problemlerinde, doktorların daha pozitif yaklaşabilen , güleryüzlü, enerjik olmaları gerektiği kanaatindeyim çünkü bu hastalarının kilo verme veya alma performanslarını etkiliyor, karşısında her hafta sadece yeni listeyle çıkan, motivasyonu artırmak için bir güleryüz bile göstermeyenler yerine sizlere Nilay Öztürk' ü tavsiye ediyorum, farkı sizde göreceksiniz :)
     1 Beğeni    

 Barış ŞEVİK (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.175.60.ZJD

17-10-2008
 TavsiyeNo: 16216
Bu kadar güzel bir insan ne yapsa eline yakışır. Hiçbir zaman gülümsemesini kaybetmeyen kaç kişi tanıyor olabilirsiniz ki. Nilay öztürkten başka :) iş hayatında başarılı olması ve bütün hastalarından tam not almasının hayata pozitif bakmasının karşılığı olduğunu düşünüyorum keşke izmirdede böyle başarılı uzmanlarımız olsa. bu şehir Hızla sağlığını kaybetmeye başladı. Diyetisyenlerimizi göreve çağırıyorum :) Yememek diyet yapmak değildir. doğru gıdalarla beslenmek diyet yapmaktır. kendisini herkese tavsiye ediyorum. iyi günler.
     3 Beğeni    

 ALİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.165.190.ZZ

17-10-2008
 TavsiyeNo: 16187
onun hayatında devamlı hastaları vardır.. sürekli elinde telefonu onu o kadar yeme bunu bu kadar ye.. ıspanağa pirinç katayım mı diye arayan hastalarını bilirim...en yakın arkadaşını hastası için defalarca eken..kapıda bekleten ve elde ettiği başarıdan asla tatmin olmayan bir işkolik..sevgi arsızı..başarı delisi :)) kontrolünüzü onun ellerine ve içtenliğine bırakın..gerisini merak etmeyin..GÖRDÜĞÜM EN MUHTEŞEM İNSAN OLMASININ YANI SIRA ,İŞİNE BU KADAR BAĞLI BİRİNİ TANIMIYORUM :))
     2 Beğeni    

 Erser (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.171.ZJ

16-10-2008
 TavsiyeNo: 16161
Nilay Hanım'ın keyifli gülümsemesi, içininizi ısıtan samimi davranışları ve size kendinizi HASTA olarak değil, gerçekten sizi eğlenerek zayıflamaya yada kilo aldırmaya yönlendirerek bilgi birikimi ve tecrübesiyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir arkadaşım... Yaprak sarmalarına, baklavalara gülerek veda edebilirsiniz :)) Sağlığınız için sadece spor yapmanın değil, blinçli beslemenin de önemli olduğunu unutmayın. Diyet listelerine harfiyen uyarak hem kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz, hem de beslenmenize dikkat ederek midenizdeki yanmalardan, ekşimlerden v.s. kurtulabilirsiniz. Nilay Hanım sizi iyimserliği, güleryüzü ve samimiyetiyle yeniden istedğiniz kıvama getirecektir.
     3 Beğeni    

 Alper (Danışan)
 IP: 195.160.253.B

16-10-2008
 TavsiyeNo: 16142
Adım Alper. Bilgisayar mühendisiyim. Bir süredir kiloyla ilgili problemim vardı.Nilay hanımı bir vesileyle tanıdım. Pozitif olmasıyla beni etkiledi. Gerçekten motive eden birisi. Böyle gidersem kilo problemi diye bir şey kalmayacak. Verdiği tavsiyeler ve benimle yakından ilgilenmesi en çok takdirimi toplayan şeyler. Daha güzel göründüğümü biliyorum ve sağlıklı yaşamanın ne denli önemli bişey olduğunu artık anlıyorum. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.Nilay hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 nur burcu (Danışan)
 IP: 78.182.11.YLD

15-10-2008
 TavsiyeNo: 16119
Ben nilay hanımıa hamileliğimin 6 ayında gittim çok düzensiz yemek yiyordum ve bebeğimin kilosu normalden 10 gün küçüktü ve vücudumda aşırı ödem vardı ve nefes almakta güçlük çekiyordum nilay hanıma gittikten 7 gün sonra ödemim kalmadı artık rahat nefes alıyodum 1 ay sonra doktorum çocuğumun kilosunun normale döndüğünü söyledi .nilay hanıma çok teşşekür ediyorum inanılmaz bir diyetisyen çok düzenli hastalarını sürekli gözetimde tutuyor ve sürekli pozitif olması bana enerji veriyor .HERKEZE ÖNERİRİYORUM
     2 Beğeni    

 o.g. (Danışan)
 IP: 78.162.41.BZ

04-10-2008
 TavsiyeNo: 15722
Yıllardır herkesin dilinde olan "X Diyeti" kavramının anlamsızlığını Dyt.Nilay Öztürk sayesinde öğrenmekle kalmayıp, fazla kilolarımı hızla vermeye başlamanın ve kendimi sağlıklı hissetmenin keyfini yaşadığım şu günlerde, bana her gidişimde gösterdiği yakınlık ve psikolojik teşvikleri için kendisine teşekkürü borç bilirim. Her anınızda danışabileceğiniz, işinde gayet mantıklı ve bilinçli ama yavaş ve azimli hareket ederek sonuca en sağlıklı yoldan ulaşabilmenizi sağlayarak sizi mutlu eder. Yaşam tarzınıza göre oluşturduğu özel programlar yardımıyla hiç zorluk çekmeden ideal ölçülerinize kavuşabilirsiniz. Adres satırında da yazdığı gibi... Evet TAVSİYE EDİYORUM ;)
     11 Beğeni    

Nilay ÖZTÜRK'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Sinema, yemek tarifeleri geliştirme, yüzmek, rafting,

Sevdiği Muzikler : www.sagliklibeslenmutluyasa.net

Sevdiği Sözler : DİYET KİŞİYE ÖZELDİR.. PARMAK İZLERİMİZ GİBİ VÜCUDUMUZUN İHTİYAÇLARI DA FARKLIDIR


Nilay ÖZTÜRK'ün Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE DİYETİSYENLER DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(533) 706 19 70
(0533 706 19 70 Randevu ve Bilgi Hattı , lütfen cevap verilemiyorsa mesaj yolu ile irtibata geçiniz.)

Telefon 2 :
0(546) 846 05 06
(SağlıklıBeslenMutluYaşaEkibi;)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(13 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nilay ÖZTÜRK'ün Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nilay ÖZTÜRK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nilay ÖZTÜRK Mesleki Videolar Videoları
-20:54
Top