2007'den Bugüne 83,070 Tavsiye, 26,198 Uzman ve 18,430 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Görkem MERCAN
Diyetisyen - İzmir
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Görkem MERCAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi105 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Diyetisyen
İsim

Görkem MERCAN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

105

[Dyt.Görkem MERCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Görkem MERCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Görkem MERCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Görkem MERCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Samet YAĞLIUzm.Dyt.Samet YAĞLI
Sevgili Samet Yağlıyla dostluğumuz öğrencilik dönemine dayanıyor olup, aynı zamanda kaliteli, mesleğine etik ilkeler çerçevesinde bağlı, layığıyla yap...

Görkem MERCAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezimiz
- Sporcu Beslenmesi
- İnsülin Direncinde Beslenme Tedavisi
- Tiroid Rahatsızlıklarında Beslenme Tedavisi
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kilo koruma
- Polikistik Over ve Beslenme
- Kronik hastalıklarda beslenme tedavisi
- Gebelik öncesi/gebelik sırası/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Okul çağı beslenmesi
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Kilo alamama durumlarında beslenme tedavisi
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Kurumsal Danışmanlık
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Menü Planlama konularında danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Görkem MERCAN Özgeçmiş CV Dyt.Görkem MERCAN'ın Özgeçmişi
Diyetisyen Görkem MERCAN 1988 doğumlu olup üniversite eğitimini Kıbrıs Yakındoğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde Tam Burslu olarak başarıyla tamamladı.

Eğitimi süresinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde poliklinik, Academic Hospital’da gastroenteroloji ve poliklinik, Özel bir poliklinikte kilo kontrol departmanı, Dr.Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde göğüs hastalıkları, onkoloji, ortopedi, cerrahi, kardiyoloji, dahiliye, hemodiyaliz ve poliklinik, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde nöroloji, kardiyoloji, endokrinoloji, servislerinde gözlem ve uygulama yapma fırsatı oldu.

2014 yılında ‘’Gündem Sağlık’’ adlı konusunda uzman profesörleri konuk ederek, halkı bilinçlendirme amaçlı TV programının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı.
...[Devamı...]

Görkem MERCAN Tavsiye Yazıları Görkem MERCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Hande cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.174.JC

05-03-2020
 TavsiyeNo: 114017
Görkem hocayı, Bi arkadaşım sayesinde tanıma fırsatım oldu. Kendisi resmen bu meslek için yaratılmış. Oldukça pozitif bi o kadar disiplinli. Güler yüzünün ardında hafif korkutucu. :) Çünkü ne zaman bi tatlı vb şeyler görsem o tartıya çıkacağım gün aklıma gelir ve hızlıca uzaklaşırdım:) Şaka bi yana Görkem hoca bu işin ehli. Benimde herkes gibi çok kez başarısız sonuçlanmış diyet ve diyetisyen girişimlerim oldu. Fakat sonları hep hüsran. Görkem hoca sizi hem motive ediyor hem de bırakma, vazgeçme gibi düşüncelere kapılmanıza asla izin vermiyor. İşine verdiği önem, sınırsız deneyimleri ve aldığı eğitimler oldukça başarılı. Sizi her konuda doğru bi şekilde yönlendiriyor. O kapıdan içeri girip de başarmadan çıkmanız mümkün bile değil. Kendiniz için bi iyilik yapmak istiyorsanız en kısa sürede Görkem hocayla tanışın.
     1 Beğeni    

 Cemre ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.117.ZBJ

13-02-2020
 TavsiyeNo: 113612
Psikolojik olarak tükenmiş ve yemenin sonunun olmadığını anlamış bir halde, annemin yakın arkadaşı ve Görkem Bey’in de danışanı olan bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Görkem Bey ile tanıştım. 3 aydır hem kendisinin sonsuz bilgisiyle hem de inanılmaz derecedeki psikolojik desteği ile 3 ayda 21 kilo verdim. Görkem beyle kat edeceğimiz daha çok uzun yolumuz var ancak hep iyi ki diyorum, iyi ki bu yola Görkem Beyin desteği ile girmişim, kendisi disiplinli (kilo veremeyince azarlayan diyetisyen tarzında elbette değil), kendisi çok iyi bir diyetisyen ve çok iyi bir yol arkadaşı. Kilo alma - verme problemi olan herkese tavsiye ediyorum. İyi ki kendisini tanımışım.
     1 Beğeni    

 Oya PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.244.0.WL

06-02-2020
 TavsiyeNo: 113470
Görkem beyi instagram hesabı üzerinden takip ettikten sonra, kendisine doğru ve dengeli beslenme konularında danışmaya karar verdim. Verdiğim en doğru karar oldu çünkü Görkem bey alanında uzman ve doğru kararlar alarak ilerliyor. Haftalık kontrol ve liste değişimi çok faydalı oluyor. Motivasyon ve hızlı dönüş sağladığı için akıllarda soru işareti kalmadan beslenme alışkanlığınızı değiştiriyor. Sürece başlarken ilk görüşmede kendisinden pozitif enerji alıp süreç boyunca doğru adımlar atıyorsunuz ve hedefinize sağlıklı bir şekilde kavuşuyorsunuz. Ben kendisiyle tanışmış olmaktan son derece memnunum. Keşke daha önce bu adımı atsaydım.
     1 Beğeni    

 Sedef (Danışan)
 IP: 88.230.237.Y

06-02-2020
 TavsiyeNo: 113465
Diyetisyenim görkem mercanla bir arkadaşımin tavsiyesiyle tanıştım. ilk başta korkularım vardı çünkü kendim ne kadar diyet yapsamda hiç bir şekilde kilo veremedim. diyetisyenim görkem mercan'la ilk. Görüşmemizde hala korkularim vardı ama anladimki en doğru yere gitmişim Ayrıca çok samimi ve çok ilgiliydi 4ay oldu görüşmeye başlayalı şu anda 18 kilo verdim yeri geldi kacamaklarima rağmen vermeye devam ettim gerçekten tavsiye ediyorum hic düşünmeyin 🤗
     2 Beğeni    

 M.U (Danışan)
 IP: 178.244.97.ZZZ

28-11-2019
 TavsiyeNo: 112487
Görkem Beyle yaklaşık 10 haftadır beraber çalışıyoruz. Çok kilom olmamasına rağmen yıllar içinde artış eğiliminde olduğu için uzman bir diyetisyen kontrolünde uygun bir diyet programından fayda sağlayabileceğim düşüncesi ile kendisine başvurdum. Bu süre içinde yeme alışkanlıklarıma uygun ve kolay uygulanabilir bir programla, hiç zorlanmadan 10 kiloya yakın verip ideal kiloma ulaştım. Sitenizi takip eden ve uzman bir diyetisyenin kendisine fayda sağlayabileceğini düşünen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Saygın kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.234.ZZC

23-10-2019
 TavsiyeNo: 111991
Izmır de diyetisyene gitmek için karar aldim.Internetten yorumlara bakarak ve instagram sayfasını inceledim.Tahminlerimi yanıltmayarak işini çok iyi bilen vizyonlu çok sıcak kanlı biri cikti.Bir ay gibi bir sürede 10 kilo verdim ve daha 2 aya yakın süremiz var.Bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyordum.Sporcu beslenmesi kilo verdirme konusun da çok başarılı olduğunu düşünüyorum.Ofis ortamı çok ferah ve guzel.Boyle bir yola çıkmayı düşünenler için kesinlikle gidin ve görün derim.Saygilar sevgiler
     4 Beğeni    

 ÖzLem ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.220.165.YYB

23-10-2019
 TavsiyeNo: 111986
İyi ki diyerek yazıma başlamak istiyorum.. Görkem beyi sosyal medya aracılığıyla ile tanıdım 2018 ağustos ayında, kendi hesabında paylaşmış olduğu başarılara baktım ve kendisini daha da yakından takip etmeye başladım. Yıllardır kilolarıyla mücadele eden biri olarak bu kez son şansım dedim 27 Mart 2019 da ilk ön görüşmeye gittim ve 1 Nisan da diyetime başladım.Bana ilk gün Görkem bey bu işi başarıcaz bu kiloları verebilirsin dedi işte benim için bu sözler dönüm noktası oldu.33 yaşındayım 134.4 kg ile başladım diyete şu an 99.8 kg dayım,6 ay 3 haftada bu kiloları verdim. Daha önümde bir 35kg daha var Görkem beyin muhteşem bilgileri ile bu kilolarımdan da başarıyla kurtulacağım. En önemlisi bu diyet sürecinde ortaya çıkan sağlık problemlerimden kurtuldum. Görkem bey alanında uzman çok başarılı bilgili ilgili iyi kalpli güler yüzlü çok çok iyi bir diyetisyen☺️İyi ki onunla yollarımız kesişmiş iyi ki onunla çalışıyorum.Kilolarıyla sorun yaşayan herkesin hiç düşünmeden gidebileceğini söyleyebilirim, ısrarla tavsiye ediyorum..
     4 Beğeni    

 Semra (Danışan)
 IP: 176.54.154.YWL

02-08-2019
 TavsiyeNo: 110895
İnsanın hayatında çıkış aradığı dönemler olur,değerli diyetisyenimle bu sürede tanıştım. Fazla kilolarımın bende yarattığı mutsuzluğu diyetisyenim sayesinde vererek mutluluğa çevirdim.İnanması güç olan ama sonrasında mucize gibi hissettiğim 81 kilodan diyetisyenimin profesyonelliğiyle belirttiği tarihte 69 kiloya düştüm.Her günü farklı saatlerde çalışan olarak her günüm için Ayrı liste hazırlayıp ne istediğimi soran sıkılmadan yiyeceğim listeler hazırlaması ve her aradığınımda ulaşabildiğim ve beni mutlu ve sağlıklı ve düzenli yaşama alıştırdığı için çok çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

 Haluk ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.45.69.ZYY

23-07-2019
 TavsiyeNo: 110715
Merhaba, Görkem bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Uzun süredir kilo vermek istiyordum ve adım atmayı sürekli erteliyordum. Tanıştığımız zaman farkettim ki Görkem bey oldukça sıcak ve rahat ilişki kurabilen bir kişi. Tüm ziyaretlerimi eğlenerek ve sıkılmadan yapabilmek çok faydalıydı programımda.Kendisinin yönlendirmeleri ve hazırladığı diyet programı ile zorlanmadan ve aç kalmadan 12 kilo verdim. Çok teşekkür ediyorum Görkem bey'e :) saygılarımla, Haluk ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     3 Beğeni    

 Nesrin (Danışan)
 IP: 88.230.138.WZ

04-07-2019
 TavsiyeNo: 110414
Merhaba kilo sorunum vardı bu durum beni cok rahatsız ediyordu üzülüyordum.Zayıflamaya karar veriyordum ama istedigim gibi sağlıklı bir sekilde kilo veremiyordum sürekli acıkıyordum özellikle geceleri.Bir gün artık daha fazla kilo almadan en önemlisi de sağlıklı bir şekilde kilo vermem gerektigini anladim.İnternetten diyetistenlere bakıyordum aynı zamanda İnstagram da araştırıyordum Görkem beyi bu sekilde buldum hemen telefon numarasını alıp aradım konustuk ön görüşme icin randevu aldik,daha ayrıntılı konusuruz diye düşündüm.Gittik konustuk 76 kiloydum o zamanlar daha sonra ailemle konusup,diyete girmeye karar verdim.Diyetimin ilk haftası biraz zorlanmıştım ,çünkü yeni basladıgim icin ama sonra alistim artik duzenli sekilde kilo vermeye basladim.Kilo verince mutlu oluyorum tabi ama en önemlisi sağlıklı kilo vermek 76 kiloyla basladim suan 57.400 üm hemen hemen 17-18 kilo verdim daha da devam ediyorum Görkem beyden cok sey öğrendim azim,sabır ve en önemlisi de sağlıklı dengeli beslenmeyi. Gayretimizle ve çabamızla istedigim ideal kiloya gelmek üzereyim. Kendisinin güler yüzlü ve anlayışlı olduğu icin cok şanslıyım iyi ki sizi tanımışım cok teşekkür ederim. Bana cok yardımcı oldunuz desteklediniz ,beni insan gerçekten isteyince başarıyormuş Bu siteye giren herkese Diyetisyen Görkem Mercan Beyi tavsiye ederim 😊😊
     6 Beğeni    

 Derya (Danışan)
 IP: 149.140.165.YB

02-07-2019
 TavsiyeNo: 110389
Merhabalar, Görkem beyi tanımama vesile olan oğlumun beslenme uzmanı idi. Kendisinin instagram hesabından Görkem beyi takip etmesi sonucu bende kendilerini takibime aldım 😁 aylarca kontrol ettim, neler paylaştığına baktım. Ve gördüm ki sürekli zayıflatıyordu 👍 Bende hamilelikte aldığım kiloları ( 18 ) bir türlü veremiyordum. Kiloyla birlikte gelen nefes darlığı, kalp çarpıntısı, çabuk yorulma, halsizlik gibi rahatsızlıklar bende çok sıkıntı yapmaya başlamıştı. Ve artık dedim ki Görkem Beye gideceğim 😁 ve inanın başka kimseye gitme ihtiyacı hissetmedim. Ön görüşmeden sonra tamamdı. Çünkü tecrübesini size o kadar güzel yansıtıyor ki siz zaten tamam diyorsunuz. Diyetisyen dediğin nedir liste yazar ama kendine göre, ayda bir kontrol eder. Ama Görkem Bey size göre yazıyor listeyi. Sizin yaşamınızı çok etkilemeyecek şekilde. Ve bence en önemlisi her hafta kontrole gidiyor olmanız. Çünkü aylık olunca ister istemez sallıyorsunuz. Bu şekilde daha disiplinli oluyor bence. En önemlisi arkadaşlar sizler kendinize inanın. Herşeyin başı sağlık. Ben 3 aya yakın zamanda 12 kilo verdim. Rahatsızlıklarım bitti. Bu Görkem bey sayesinde ve benim listeye uymamla oldu. Görkem bey işinin uzmanı kesinlikle. Onun samimiyeti, cana yakınlığı, kendinden ve bilgisinden emin duruşu, işini çok iyi biliyor olması ve bunu size çok iyi gösteriyor olması beni daha da gaza getiriyor 😁👍Teşekkür ederim iyi ki sizi tanımışım, iyi ki size gelmişim. Ben etrafıma da şiddetle tavsiye ettiğim gibi buradan da sizlere tavsiye etmek istedim. Haydi arkadaşlar kendinizi sevin, kendinize güvenin ve daha dik durmak ve kendinizden emin olmak için Görkem Beye gidin 😁👍 Tekrar tekrar teşekkür ederim kendisine.
     2 Beğeni    

 Süleyman YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.175.WL

29-06-2019
 TavsiyeNo: 110359
Gorkem Bey'e internet uzerinden araştırmalarım sonucu başvurdum. Çalışmalara başlamamız ardından insülin direncim olduğu ortaya çıktı ve bu yönde bir diyet programiyla kilo vermeye başladım. Şuan icin 7. haftadayiz ve 10 kilo vermiş durumdayim. Kilo vermenin yani sira düzenli bir beslenmeyle birlikte kendimi daha iyi hissettiğimi de söyleyebilirim. Ayrıca sağlık anksiyetem olduğu için bazi endişelerim olmasına rağmen kendisinin beni bazı konularda aydınlatarak yardımcı olduğunu söyleyebilirim. Kısacası kendisinden gayet memnun kaldım ve danışmaya devam ediyorum kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ayşe SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.253.ZF

27-06-2019
 TavsiyeNo: 110319
GÖRKEM MERCAN beyin tavsiye ile danisani oldum .Bana ve kızıma saglikli beslenmeyi öğretti. Bilmedigimiz bi cok beslenme yanlislarimizi düzeltti. Çok sabirli ve disiplinli olusu bizim motivasyonumuzu artırdı. Hic ac kalmadan bi kac kilo fazlamiz kisa sürede gitti ve hafifledik. Yogun is temposunda disarda yemeķ yiyén ve ne tercih edecegini bilemeyen istemeden fazla kaloriler alan bizlere dogru secimler yapmayo öğrettiği icin GÖRKEM beye teşekkür ederiz. Ve herkese tavsiye ederiz.
     2 Beğeni    

 Berkay (Danışan)
 IP: 176.54.234.YFJ

01-05-2019
 TavsiyeNo: 109538
Görkem Beyi İzmir içinde diyetisyen ararken internette okuduğum tavsiyeler üzerine buldum. Telefonla irtibata geçtiğim anda kendisi ile bizzat görüşüp randevu aldım. İlk görüşme sonucunda kendisi ile anlaşıp 4 aylık bir diyet programına başladık. Bu süre içerisinde kendisi beni çok iyi yönlendirdi. Doğruyu ve yanlışı bana gösterdi. Verdiği diyet programı çok zorlamadı. Bana uygun olabilecek benim yapabileceğim tam anlamıyla kişiye özel bir program verdi. Her hafta iş yerindeki öğle yemeği menüsüne göre benim yiyeceklerimi programladı. Özellikle hafta sonları programına harfiyen uyamasamda hedeflediğim kiloya ulaştım ve yaklaşık 1 aydır bu kiloya kendimi sabitledim. Kendisinin pozitif, sıcakkanlı ve genç olması sayesinde kafa yapımız iyi uyuştu ve güzel bir 4 ay geçirdim. Yeri geldi kaçamaklar yaptım, yeri geldi çok sıkı diyet yaptım ama onun haftalık kontrolleri sayesinde istediğim noktaya geldim. Randevu gün ve saatlerinde hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım gün geldi randevudan daha önce gittiğimde beni aradan kabul etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Umarım bundan sonra sadece çayını içmeye giderim :)
     3 Beğeni    

 duygu (Danışan)
 IP: 88.247.182.YBD

27-03-2019
 TavsiyeNo: 108986
Merhabalar, Görkem beye instagram aracılığı ile ulaştım. Uzun zamandır kilo vermek istiyordum ancak diyetisyene gitmeye cesaret edemiyordum. Çünkü belli ve sürekli aç gezilen diyet programları beni çok korkutuyordu. Tesadüfen yaptırdığım kan testimde insülin direnci yüksek çıkınca ve kızım da ısrar edince diyetisyene gitmem farz oldu. Daha önce kendi başıma kilo vermeye çalışmıştım ama 1 kg bile verememiştim :( En sonunda Görkem beye gitmeye karar verdim. İyiki gitmişim diyorum. 3 ayda 8 kg verdim. İnsülin direncim ve hareketsiz bir çalışma hayatım olmasına rağmen . Çok güleryüzlü, pozitif ve konusunda oldukça bilgi sahibi bir diyetisyen . İnsanı açlıktan öldüren, sinir küpüne dönüştüren diyetler vermiyor . Ben her türlü yemeği yiyerek, elbette az porsiyonlarda, ve aç kalmadan kilo verdim, vermeye de devam ediyorum. Sizi zora sokan, ben bu menüyü nasıl hazırlayacağım,bunu nerden bulacağım tarzında diyet programı vermiyor. Her zaman her yerde günlük hayatta yiyebileceğiniz ve diyet sonrası hayatınızda uygulayabileceğiniz bir program veriyor size. Ki bu çok önemli bir nokta çünkü kilo verme sonrasında bu kiloyu koruyabilmek te çok önemli. Ben kendisinden çok memnun kaldım, arkadaşlarıma da tavsiye ettim. Giderseniz sizlerin de memnun kalacağınıza eminim. Sevgiler,
     2 Beğeni    

 Gİzem DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.44.194.YYD

13-02-2019
 TavsiyeNo: 108286
Görkem Bey’e daha önce kendisinin danışanı olan ve memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Aldığım kilolar sağlığımı fazlasıyla etkilemeye başlamıştı. Detaylı sağlık kontrolu yaptırdıktan sonra diyete başladık ve 5 hafta sonucunda 6 kilo verdim. Halâ devam ediyoruz ve listelerinden çok memnunum. Her hafta değişen listeleriyle, her hafta aynı güleryüz ve etkili diyetleriyle tam gaz devam ediyoruz. Kendisinin danışanı olmaktan çok memnunum. Sağlıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 HÜLYA (Danışan)
 IP: 213.248.188.ZB

31-01-2019
 TavsiyeNo: 108076
Diyetisyene gitmeye karar verdiğimde internet ortamında Bornova'daki diyetisyenleri incelerken Görkem Bey'in ismine rastladım. Özellikle bu sitedeki yorumlarda, benim gibi tatlıdan vazgeçemeyenler, spor ya da kendi çabaları ile diyet yapıp kilo veremeyenlerin Görkem Bey'den profesyonel destek aldıktan sonra hızlı kilo verdiklerini belirtmeleri üzerine hemen aralık ayında ilk randevumu aldım. Benim sevdiğim yiyeceklerden oluşan haftalık programları oluşturduğumuz için de şu an eskisinden tok gezerek kilo veriyorum. Çikolatam bile var :) Görkem Bey'in sizi anlayan, yanlış bildiklerinizi tatlılıkla aktaran, düzeltmenizi sağlayan ve arkadaşça yaklaşımı da kesinlikle motive edici. İyi ki tanımışım. Çevremde herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Begüm (Danışan)
 IP: 212.252.163.ZZF

24-01-2019
 TavsiyeNo: 107989
Görkem beyi instagram aracılığı ile tanıştım. İlk diyetisyen deneyimim olucaktı ve hayal kırıklığına uğrayıp bırakmak istemiyordum. İyice araştırdıktan sonra Görkem beyin profilini buldum ve incelemeye başladım. Gerek duruşu gerek paylaştığı zayıflama serüvenleri ilgimi çekti. Yazdığı yazıları ve danışan tavsiyelerini okuyunca ön görüşme için randevu aldım. Görkem beyle tanıştıktan sonra doğru bir karar verdiğimi anladım. Eylül ayında başladığımız serüvende 18 kilo verdik ve vermeye devam ediyoruz. Görkem beyle bu sürece girdiğimiz ilk gün psikolojik olarak çökük durumdaydım hatta ağladığımı hatırlıyorum ama şimdi görüşmelerden çıkarken yüzüm gülüyor . En önemli noktada sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Ara ara motivasyonumun düştüğü az verdiğimi düşündüğüm oldu ama Görkem bey sabırla her defasında neden olabilceğini uzun uzun anlattı ve yeni haftaya daha azimli kararlı devam etmeme yardımcı oldu. İyiki yollarımız kesişti. Bu kadar uzun vadeli bi diyet yapabilceğimi ve sıkılmıcağımı düşünmemiştim. Görkem beye katkıları icin teşekkür ediyorum. Kilo problemi olan herkese tavsiyem Görkem beyle görüşmeden karar vermeyin. Çok çok teşekkürler 😀
     4 Beğeni    

 Selda USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.169.YW

12-01-2019
 TavsiyeNo: 107794
Diyetisyen Görkem Bey i instagram aracılığı ile tanıdım. Hamilelikte aldigim ve bir türlü veremediğim kilolarimdan kutulmak istiyordum. Sayfasinda insülin direnci, D vitamini eksikliği, demir eksikliği olan hastaların teşhislerine göre dogru beslenme ile zayıfladiklarini gördüm. Açıkcasi kendimde de bunlardan biri olabilecegini dusunuyordum cunku kendi cabalarimla ugrasmama ragmen kilo veremiyordum. Sonra Görkem Bey e gitmeye karar verdim. Bu hayatimda verdigim en dogru kararlardan biriymis gercekten. Kendisiyle karsilasmam benim icin buyuk bir şans oldu. Kan tahlillerim sonucu insulin direnci, D vitamini eksikligi ve demir eksikligimin olmadigini gorduk. O zaman neden kilo veremiyorum diye dusunmustum. Tabii ki dogru ve düzenli bir beslenme sistemim olmadigi icin. Önemli olan neyi ne zaman ne miktarda yiyecegini bilmek. Görkem Bey in hazirladigi haftalik beslenme programlari ile (programlar normal gun icinde zaten yedigimiz seyler ve uygulamasi cok basit seyler) gercekten yiyerek kilo vermeye basladim. Hatta cukulataya bayılan ben programin icinde dogru zamanlarda miktarını abartmadan yiyerek kilolarimi verdim. Çok kilolu biri degildim 68 kiloydum ama 2,5 ay gibi bir surecte 9,2 kilo verdim. Benim icin kilo vermek daha zordu aslinda. Ama daha devam ediyorum hedefim 55. Görkem Bey gibi konusunda uzman, güleryüzlü, hoş sohbet, samimi ve sabırlı bir diyetisyeni gercekten gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 İrem KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.233.171.DZ

10-01-2019
 TavsiyeNo: 107766
Bir türlü içime sinmeyen 3 haftalık bir diyetisyen deneyimi sonrası şans eseri Görkem Bey'i buldum. Çok beğendiğim kişisel zevkini yansıttığı ofisinde yaptığımız daha ilk görüşmede hem pozitif hem de gerçekçi yaklaşımıyla bana durumumun detaylı bir analizini yaparak kafamdaki tüm soru işaretlerinden kurtulmamı sağladı. Burada randevu süreçleriyle dahi kendisinin ilgilendiğini ve danışanlarını bizzat karşıladığını belirtmek istiyorum çünkü bence bu insanın büyük tereddütlerle geldiği yeni bir ortamda görebileceği en iyi karşılama. Her adımda hissettirdiği ilgili ve bilgili oluşu sayesinde git gide rahatlamaya ve inanmaya başladım. Ben belki de küçük detayları büyütüp ona sorular sorarken her şeyin halledilebileceğini, önemli olanın benim kararlı olmam olduğunu söyleyerek beni hep rahatlattı. Belli dönemlerde şehir dışında olmama rağmen iletişimi asla koparmadan düzenli olarak programımı takip etmeyi sürdürdü ve duraklamalar yaşadığım dönemlerde de umutsuzluğa kapılmama asla izin vermedi. Neredeyse yolu yarılamış bir danışanı olarak söylemeliyim ki süreç boyunca bir gün bile "Diyet yapıyorum." baskısı altında hissetmedim. Diyet programına uymaktan çok doğru bir beslenme düzeni kazanmış oldum. Bir diyetisyenden beklediğinizin belki on kat fazlasını size sağlayabilecek profesyonellikte biri olmasının dışında kısa bir tanışma ve alışma süreci sonrası kendisinin ofisine her gittiğimde bol bol muhabbet etme fırsatı buldum ve bir insan olarak da çok keyifli biri olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Güler yüzlü, samimi, hoşsohbet, esprili, konuşkan, vb. daha sayamayacağım bir dolu olumlu sıfatı hak ediyor ve bunların yanında profesyonelliğini de hep hissediyorsunuz. Ofisine her gidişimde dopdolu kitaplığından gözlerimi ayıramadığımı da eklemek sterim. Sonuç olarak kendisiyle tanıştığım için kendimi şanslı addediyor ve ömrüm boyunca da minnettar hissedeceğimi biliyorum. Soran herkese tereddütsüz, gözüm kapalı kendisini önerebilirim.
     4 Beğeni    

 Havva ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.110.CJ

19-12-2018
 TavsiyeNo: 107380
Görkem beyle mart2018 tanistim.Oktay beyi gördükten sonra neden ben neden duruyorum dedim.suan toplamda 25kg verdim.Gorkem beyin ilk hafta bana söylediği sözleri gerçekten hayatıma şekil vermeme yardımcı oldu. İnsan isterse ve inanirsa herşeyi başarır. Bu başarıda bana destek olan başarılı ve mesleğinde gayet tecrübeli Görkem beye de büyük iş düştü. Ama herşeye deydi. Rahatlıkla istediğimi giyinebiliyirum. Rahat bir nefes alabiliyorum.En azından sekiz yaşındaki oğlum ile rahat rahat oynayabiliyorum. Hiçbir şey için geç kalınmış sayılmaz. Yanınızda Görkem bey olduğu sürece mutlaka mutlu son istenilen başarı olacaktır. Herşey için çok teşekkürler Görkem bey.basarilarinizin devamını dilerim.....unutmayın insan isterse başarır.......Görkem bey ile birlikte.....
     3 Beğeni    

 Octoberbalance (Danışan)
 IP: 176.54.246.JZ

27-11-2018
 TavsiyeNo: 106912
Görkem bey ile Instagram aracılığı ile tanıştım. 1 ay kadar takipten sonra kafamda netleşen "kilo vermek istiyorum" düşüncesi ile aradım. Telefonlarına sekreter vs. Olmadan doğrudan kendi cevap vermesi ilk aşamada hoşuma gitti. Ücret ve süreç ile ilgili konuşabilmek ve planlama için ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME için randevu aldım. Daha önce de diyetisyen deneyimim olduğu için açıkcası biraz önyargı ile gittim ilk görüşmeye. Fakat kendinden emin konusuna hakim ve değer veren tavrı yakın hissettirdi. Öncelikle kan tahlilleri istemesi zaten bu mesleği ezbere listelerle yapmadığını gösteriyordu. Beni ve yaşam şeklimi çalışan bir kişi olarak hayatıma uygun beslenme düzenini birlikte planlayarak ilk listemi aldım. Her hafta düzenli hiç ara vermeden ve değişen uygulanabilir listelerimle şu ana kadar 17.5 kiloyu yüzde 95 ini yağdan olmak üzere yiye yiye sağlıklı bir şekilde verdim. Bu 4 aylık süreç bana doğru zannettiğim ama bilgi kirliliği haline gelmiş yanlışlarımı ve düzenli ve dengeli beslenmeyi öğretti. Önümde 6 aylık müthiş bir süreç daha var son derece sağlıklı ve fit bir yaşam beni bekliyor biliyorum. Daha sonrası mı ne olacak? Aslında hem bir psikolog gibi hem de diyetisyenim olarak hayatımda bir dost kazandım. Asıl konu şu ki ne verdiğiniz değil Ne kazandığınız önemli! Kendine güven, sağlık, doğru yaşamayı ve dengelemeyi öğrenmek inanın hayatın her noktasında kazanca dönüşüyor bir süre sonra. 🌼
     3 Beğeni    

 G. ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.29.YY

26-11-2018
 TavsiyeNo: 106880
Senelerdir olan polikistik over ve insulin direncimin bu temmuz ayında hayatımı artık olumsuz etkilediğine inandıktan sonra diyetisyen arayışına girdim. Endokrin uzmanımın kilo verirsem her şeyin düzeleceğine dair söylemleri kulağımdaydı, ancak kendi kendime denesem de başarılı olamamıştım. İş çıkış saatlerimi düşününce merkezi olması amaçlı internette Bornova - Bayraklı diyetisyen yazarak araştırmaya başladım. Direk bu site üzerindeki yorumları baz aldığım için ben de artık buraya sonucunu almaya başladığım bir süreç hakkında yazmak istedim. Görkem Bey'le 8 Ağustos'ta tanışıp 6 aylık bir sürece girdik. Rahatsızlıklarımdan dolayı kilo vermemin biraz yavaş olabileceğini ancak sonuca ulaşacağımızı kendisi baştan her şeyi açık açık konuşarak belirtti. Sorduğum her soruya, her ayrıntıya sabırla cevap verdi, veriyor. Sorularıma aldığım cevaplarla diyete olan inancım artıyor, verdiği listelere uymam da kolaylaşıyor. Klasik listelerden öte benim uyku düzenim, iş hayatı, insülin direncim, akşam eve varış saatlerime göre kişisel liste vermiş olması düzenimi bozmayıp uyumla ilerlememi sağlıyor. Kendisinin ciddiyeti çok nadir de olsa yaptığım kaçamaklarda biraz korkutuyor ancak telafisini yapabiliyoruz :) Ağustosta başladığımız bu süreçte şu ana kadar 12,5 kg verdim. Bir 9 kg daha var kalan süreçte beraber çalışacağımız. Umarım kalan dönem de aynı şekilde başarılı geçecek. Şimdiden kendisine çok teşekkür ediyorum. Eğer İzmir'de diyetisyen arayışındaysanız, en azından kendisiyle ön görüşme yapıp bir tanışılmasını tavsiye ederim. Gerisi kendinden gelir zaten. Sağlıklı günler.
     4 Beğeni    

 Mine ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.136.ZJB

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106850
Görkem beyle bir aile ferdimin tavsiyesi ve memnunyeti vesilesi ile tanıştım. Kendisinin tavsiyesi ve benim ihtiyacım doğrultusunda bir program yaptık. Bu sureçte hiç zorlanmadan, aç kalmadan, halsiz düşmeden, kas kaybı yaşamadan, sayesinse 13 yıllık yükümden kurtuldum. Hep 3-5 kilo verip direnç oluştuğu dönemde yılanlardandım.. Görkem bey bu direnç dönemlerini çok rahat atlatmamı sağladı. Hedefimize ulaşmadan danışanını bırakmayan, pozitif ve motive edici yaklaşımı sayesinde senelerdir ulaşamadığım eski formuma döndüğüm için keyifli bir serüven oldu. Şimdi çevremdekilerin nasıl yaptın sorusuna burdan topyekün cevap olsun. Birde bir türlü kilo veremeyenlere tecrübe ile sabit bir tavsiye olsun.
     2 Beğeni    

 şengül kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.169.DB

23-11-2018
 TavsiyeNo: 106833
Görkem Beyle tanışma şeklim sosyal medya hesaplarımda gezerken denk geldim sayfasını incelerken fiziksel görünüşü dikkatimi çekti kendi kendime dedimki bu fiziğe sahipse seni de sağlıklı bir görüntüye sahip edebilir. Tlf numarasını alarak ilk görüşmeye gittim .Enerjisi ve yaklaşım şekli çok hoşuma gitti.Hedeflerimizi belirledik ve ben danışan o danışman güzel bir iş çıkarma sözüyle bu yola girdim. ilk 40 günde 8 kilo vererek çok güzel ve sağlıklı yaşama imza attık.Attık diyorum çünkü Görkem Beyle başardık 😊danışmanını kırmadan üzmeden motive ediyor.Arada düşündüren ince esprileri de cabası 😂😂😂hem eğlenip hem gülüp hemde hafiflemek isterseniz kesinlik doğru adres GÖRKEM MERCAN derim.Ben bu yaştan sonra kilo veremem derken imdadıma Görkem Bey yetişti (Bu arada yaştan bahsetmisken 49 yaşındayım 😂)İyiki tanımışım ıyiki kurallarımı bir yana bırakıp danışmışım 😊Benim gibi düşünen ve asla kilo vermede başarısız olan arkadaşlara ŞİDDETLE tavsiye ediyorum .😊😊😊Ufak bir not düşeyim benim yeme alışkanlığım resmen intihar gibiydi Görkem beyi tanıyınca normal insan olmayı öğrendim 😂😂😂
     1 Beğeni    

 ÖZGE (Danışan)
 IP: 92.45.69.ZYY

22-11-2018
 TavsiyeNo: 106812
Görkem bey ile Temmuz 2018 3. haftası çalışmaya başladık. ilk randevudan bu yana yaklaşık 20 kg yakın kilo verdim son 5 kilo kaldı. bu süreç içerisinde yaklaşımı, her an ulaşılabilir oluşu, sürekli desteğini hissettirmesi gerçekten çok güzel. gayet makul uygulanabilir günlük rutininizi bozmayan diyet listeleri ile ilerliyorsunuz. saçma sapan detokslar ya da normal hayatta yemeyeceğiniz şeyler sırf diyettesiniz diye listenizde olmuyor. sosyal hayattan hiç kopmadan gayet makul yemeklerle kilolar gitti. gitmeye de devam eder umarım. ayrıca her hafta görüşüyor olmak ve her hafta farklı bir diyet listesi ile devam etmek hem sıkılmamı engelledi hem de kendimi sınırlandırılmış hissetmemi. kendisine bir kez daha buradan teşekkür ediyorum. umarım kalan kilolar da bir an önce gider ve daha sağlıklı bir şekilde bir daha kilo almadan yolda devam ederim.
     3 Beğeni    

 Büşra ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.112.YWL

21-11-2018
 TavsiyeNo: 106807
Görkem Beyle yolum İzmir'deki diyetisyenlerin yarısıyla kötü deneyimler yaşadıktan sonra kesişti. İnsülin direnci ve demir eksikliğinin yanında binge eating gibi psikolojik sorunları da olan bir morbid obezdim. Güler yüzü, cana yakınlığı ve mesleki bilgisiyle kısa sürede eğlenerek çok yol kat ettik. Hiçbir zaman diyet yapıyormuşum gibi kısıtlı hissetmedim. Benim için daha çok beslenme eğitimiydi. Kendi hayat tarzıma, beslenme tercihlerime göre nasıl beslenmem gerektiğini öğrendim. Katı kuralları olmayan, zorlanmadığım ve düşük kalorilerle kısıtlanmadığım bir kilo verme süreci hayal edebileceğim bir şey değildi. Diyetisyenlere karşı yıllar içerisinde edindiğim önyargılarımı yıktığı ve benim hem psikolojik hem de fiziksel olarak daha sağlıklı bir insan olmamda inanılmaz bir katkı sağladığı için kendisine teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

 Dilara ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.156.WL

20-11-2018
 TavsiyeNo: 106785
Ne kadar çok diyet yapsam da bir türlü istediğim forma giremiyordum . Kendi çabalarım ile ayda 2 kilo verirken doktor görkem mercan ile hafta da 2 kilo vermeye başladım :) çok yemeyi seven bir insandım tatlısız asla yapamayacağımı düşünürdüm şimdi ise öyle değil. Doktorum sayesinde aslında beslenmem gereken şekli öğrendim. Doğru şekilde doğru miktarda yemeği öğrendim. İlk zamanlar kendime güvenim yoktu yapamam yemeden duramam diyordum. Bana özel hazırlamış olduğu öğün listeleri ile ben açlığı unuttum bile. Vücudum dengesine geldi sağlığıma kavuştum. Düzenli bir yeme alışkanlığı edindim. Hangi besinden ne kadar yemem gerektiğini sayesinde öğrendim. Doktorum hayatıma çok güzel bir yön verdi. Gerek insani yönüyle gerek doktorluğuyla bir insan bu kadar bütünleşebilir . Bence başarısının sırrı bu ayrıntı da gizli. Hoş sohbeti ve muhabbeti ile günün akşamı tamamiyle bütünlüyordu. Bana hayatım ile ilgili çok güzel şeyler kattı. Bir diyetisyen eşliğinde istediğim forma girebileceğim sanmıyordum. Aç kalmadan zayıflayacağımı hiç düşünmezdim benim için imkansız olan şeyleri bana yaptırdı :))
     2 Beğeni    

 Merve uSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.164.100.ZJ

08-09-2018
 TavsiyeNo: 105409
Gorkem beyi instagram aracılığıyla buldum ve aradım. Telefonda iletişime geçtikten sonra vermiş oldugu güven sayesinde randevulaştık. 10 haftada 7 kilo vermeme yardımcı oldu. Bu süreçte aç kalmamak benim için çok önemliydi. Hazırladığı listeler kolay bulunabilir malzemelerle kolayca hazırlanan yemeklerden oluşuyor. Sevmediğiniz, tercih etmediğiniz şeyleri değiştirebiliyorsunuz. Beni kolaylıkla ideal kiloma yaklaştırdığı için kendisine tekrar teşekkür ederim. Beslenme düzeninizi değiştirmeyi, ideal kilonuza ulaşmayı hedefliyorsanız iletişime geçin kolaylıkla hedefinize ulaşacağınıza eminim.
     3 Beğeni    

 Özgür dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.244.24.ZJJ

07-09-2018
 TavsiyeNo: 105396
Calisma hayatinin getirdiği hareketsizlikten dolayı kilo artışının kontrolden çıkması üzerine Görkem beye başvurduk eşimle. Hiç zorlanmadan istediğimiz kiloya ulaştık, Görkem beyin diyet listeleri uygulanabilir ve eziyetsiz. Günlük programımızı dengeli bir sekilde kolayca uyguladik, ac kalarak kilo verecegim diye sakin korkmayin. Gorkem bey ayrica her hafta yağ kilo dengemize göre diyet listemizi yeniledi, zorlandigimiz noktaları mutlaka bizi dinleyerek çözümler üretti. Ayrıca güler yüzlü ve keyifli geçen görüşmelerimiz için teşekkür ederiz.
     2 Beğeni    

 Nil R. (Danışan)
 IP: 176.240.168.FJ

17-08-2018
 TavsiyeNo: 105180
Dışarıdan yardım almadan, kendi çabalarımla kilo vermeye çalıştığım bir dönemde, Görkem Mercan ile çalışmaya başlamıştım. Doğru bildiğim yanlışlar ve uygulamam gereken program konusunda çok yardımcı oldu. Benim bünyemin verdiği tepkilere göre listede oynamalar yaparak bana en uygun hale getirdi. kendi çabalarımla aylarca veremediğim kiloyu, çok kısa bir zamanda verdim. Uyguladığı liste hiç bir zaman zorlayıcı olmadı, herkesin kolaylıkla uyum sağlayabileceğini düşünüyorum. Aynı zamanda iş yerine ulaşım oldukça kolay ve bulunduğu semtte çok merkezi bir konum. Bu konuyla ilgili destek almak isteyen herkese, gidip görüşmelerini tavsiye ettiğim bir uzmandır.
     1 Beğeni    

 Onur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 84.51.17.CF

14-08-2018
 TavsiyeNo: 105155
Hayatım boyunca hiç olmadığım bir kiloya ulaştığımda artık uzman bir destek almam gerektiğini düşünüp araştırmaya başlamıştım. Görkem Bey'e ulaşmam internet araştırmalarım sonucu oldu. Erkek bir diyetisyen olmasının ve spor ile ilgileniyor olmasının beslenme ve spor ilişkisi açısından avantajlı olabileceğini düşünerek kendisine ulaştım. Günlük hayatımda kolayca bulup hazırlayabildiğim, iş yerinde çıkan yemekleri yiyebildiğim gerçek hayata dönük, sürdürebilirliği olan haftalık beslenme planları ile yaklaşık 3 ay gibi kısa bir sürede 10 kg vermemi sağladı. Bu kilo kaybının büyük bir oranının yağ olması başarılı bir gidişatın göstergesidir. Kendisine şimdiden teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    

 Nuriye (Danışan)
 IP: 5.46.132.YF

07-08-2018
 TavsiyeNo: 105063
Uzun süren diyet denemelerimin sonucunda artık metabolizmamın bozulmaya başladığını henüz 25 yaşında olmama rağmen zor kilo verdiğimi farketmeye başlamıştım tam olarak bu sırada artık şok diyetler ve detoksları bırakarak sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermem gerektiğini farkederek arkadaş tavsiyesi üzerine görkem beye başvurdum. Düzenli diyet yapmaktan korkan ve belirli süre sonra diyeti bozabileceğimi düşünen bir kafa yapısına sahiptim . Bu düşüncelerimle beraber diyete başladım fakat hiçbir Zaman kendimi diyet yapıyormuş gibi hissetmedim. Fazla olan çalışma saatlerime rağmen bna o kadar güzel ve hayatıma uygun diyetler ayarladı ki diyeti sıkılıp yarıda bırakmanın aksine beni o kadar güzel motive etti ve sabırla yaklaştı ki artık kendimi diyet psikolojisinden çıkmış normal yemem gereken şeyleri yiyormuşum gibi hissettim. İdeale yakın kilolar zor gider derlerdi, fakat ben görkem beyle diyetimin 3. Haftasında 55kilodan 51kiloya düşmüştüm bile.Başarılı, sabırlı ve her konuda bilgisi olan bir insandır kendileri şiddetle tavsiye ediyorum. Sabrı, başarısı ve müthiş bilgileriyle hayalim olan 51 kiloya beni kavuşturdu teşekkür ediyorum 😇
     3 Beğeni    

 dilek (Danışan)
 IP: 212.253.110.ZZ

10-07-2018
 TavsiyeNo: 104655
Selamlar, oğlumun diyetisyene gitmek istemesi ,benimde araştırmam sonucu Görkem beyle yollarımız kesişmiş oldu.Oğlumla birlikte bende kendisinin danışanı oldum.Kendisi oldukça samimi,içten,enerjik, oğlumun Görkem abisidir o ,her görüşmeye gittiğimizde inanılmaz keyif alıyoruz.Bizi hiç sıkmadan,kişiye göre programlarımızı hazırlıyor , sağlıklı beslemenin ve kilo kaybımızın olmasını sağlıyor.Kendisine saat kaç olursa olsun arayabiliyor, her zaman ulaşabiliyorsunuz.Eğer sizlerde sıkılmadan keyifli, sağlıklı beslenmek ve kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız, kendisini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz...
     5 Beğeni    

 hatice kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.174.33.YYL

25-06-2018
 TavsiyeNo: 104407
Onu tanımadan önce klasik diyetisyenlerden olduğunu düşünüp ve ön yargıyla gittim. Samimiyeti,güler yüzü ve işini çok özenle yapması fikirlerimi değiştirmeye yetti. Onun danışanı olmaya karar vermem, hayatımda kendime yaptığım en büyük iyiliklerden biri oldu. 4 aylık bir sürede insülin direcimin ve pko olmama rağmen aç kalmadan ve spor yapmadan 10 kilo verdim ve neredeyse tamamı yağdan! Her hafta bana bunalmadan her şeyden yiyebileceğim uygun programla karşıma çıktı ve onu tercih etmemin ne kadar doğru olduğunu bana bir kez daha inandırdı. Motivasyonumun bozulduğu inancımın kalmadığı anlarda ara öğünüm de türk kahvesinin yanında çikolata yiyerek mutlu olmama ve yoluma devam etmeme hep yardımcı oldu.Bu uzun yolda emeğinize ve yüreğinize sağlık. Teşekkür ederim Görkem bey.
     3 Beğeni    

 serkan bSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.237.J

01-06-2018
 TavsiyeNo: 104076
Çok kez çeşitli diyet denemeleri yapıp kısa sürede sıkılmış ve eski kilolarımı geri almış biri olarak 2 ay önce Görkem Bey'le tanıştım ve bu sefer de başarılı olmazsam tekrar denemeyi düşünmüyordum açıkçası. Fakat Görkem Bey 2 ayda 14 kilo vermemi sağladığı gibi diyetten sıkıldığım zamanlarda da hep aynı motivasyonla devam etmemin de nedenidir. Tam anlamıyla kişisel bir beslenme programı yaptı ve bunu yaparken bu işin tıbbi altyapısına çok özen gösterdi. Kesinlikle çok başarılı ve profesyonel biri. Şimdiye kadar yaptıkları için ve bundan sonraki süreç için ona çok şey borçlu olacağımı biliyorum. Sağlıklı olmanın ilk adımı ideal bir kilo ve bunu da Görkem Bey sağladı. Tabiki şiddetle tavsiye ediyorum... :)
     5 Beğeni    

 EDA EZGİ Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.230.237.J

01-06-2018
 TavsiyeNo: 104074
Görkem Bey ile arkadaşlarımızın tavsiyesi hatta ısrarı üzerine tanıştık. Yaklaşık iki aydır danışmanlık yapıyor eşimle bana ve biz Görkem Bey'den her anlamda çok memnunuz. Genç ve profesyonel oluşu, her sorunuza bilimsel bir açıklamayla yanıt vermesi sizde alanında yetkin biriyle konuştuğunuz hissini zaten yaratıyor.İşinde kesinlikle başarılı ve sabırlı biri Görkem Bey. Benim gibi iradesiyle başa çıkamayıp kaçak yapanlardan olsanız bile her zaman sizi motive etmenin bir yolunu bulmayı başarıyor. Ayrıca hayata bakış açısı ve espri anlayışı bizim için büyük bir artı oldu. Seanslar kesinlikle çok eğlenceli geçiyor. :)) Bence artık Görkem Bey gibi mesleğinde başarılı genç yeteneklere tüm sektörlerde yer açılmalı. Yenilikçi yaklaşımlara her alanda her zaman ihtiyaç vardır. İzmir'de yaşıyorsanız bence tek adres :)
     3 Beğeni    

 Dilek ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.0.196.YW

17-05-2018
 TavsiyeNo: 103790
Merhabalar Sevgili diyetisyenim Görkem Mercan ile bu site sayesinde tanıştık. Çok araştırdım, soruşturdum, yorumları okudum ve en sonunda kendisini aramaya karar verdim. Telefondaki ilk görüşme ve bende bıraktığı izlenim çok olumluydu. "Yüz yüze görüşelim ve tüm aklınıza takılan soruları beraberce çözeriz dedi". Böylece diyet maceram başlamış oldu. Kendimce yaptığım diyetler hiç işe yaramamıştı. Görkem bey, bu yaptığımız işin diyet değil beslenme kültürü oluşturmak olduğuna vurgu yaptı sürekli. Beslenme ile ilgili bildiğim doğruların aslında yanlış olduğunu öğrendim:) Yorulmadan, üzülmeden aç kalmadan 5,3 kilo verdim. 2 kilo daha verdiğimde hedefime ulaşmış olacağız. İlgili, güler yüzlü, pozitif yaklaşımınız için teşekkür ederim. İnanın her hafta bir arkadaş ziyareti gibi gidiyorum. Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım. Şimdiden tüm emekleriniz için teşekkür ederim. Minik prenses Öykü'yü de öpüyorum:))
     4 Beğeni    

 Nurcan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.235.153.ZYW

25-04-2018
 TavsiyeNo: 103472
Görkem Bey'e daha önce kendisinin danışanı olan ve çok memnun kalan olan bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım. Aldığım fazla kilolar artık sağlığımı etkilediği için, konusunda uzman birinden danışmanlık alarak sağlıklı bir kiloya ulaşmak istedim ve kendisinden danışmanlık hizmeti almaya başladım. Görkem Bey öncelikle kapsamlı bir sağlık taraması isteyerek bireysel olarak nasıl bir program uygulamam gerektiği konusunda çalıştı ve sağlığım için en uygun olan programı hazırladı. Genel geçer beslenme listeleri sunmaması ve kişinin sağlık durmununu ve kişisel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yönlendirme yapması ile en başından güvenimi kazandı. Uyguladığımız program, sadece kilo verdirmeyi değil, sağlıklı beslenmeyi rutin haline getirmeyi amaçladığı için ilk günden itibaren kendimi dinç ve sağlıklı hissetmeye başladım. Akabinde de fazla kilolarımı gayet sağlıklı bir biçimde ve hiç aç kalmadan vermeye başladım. Sık sık yaptığımız görüşmeler ile süreci sürekli takip ederek beni desteklediğini de hissettirdi. Kendisinin danışanı olmaktan çok memnunum ve sağlıklı bir yaşama sahip olmak isteyen herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 burcin cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.146.YZD

24-04-2018
 TavsiyeNo: 103446
Herkese merhaba :) Öncelikle cok icimden gelerek surecimin nasil baslayip nasil ilerledigi ile ilgili duygu dusuncemi , ongoru fikirlerimi ve sonunda olusan keyif ve aldigim mutlulugumu paylasmak istedim .Gorkem beyi bir sosyal medya araciligi ile tanidim ve sonrasinda tanisma firsati buldum. Kendimle cok barisik biri degildim ve gorkem beyin yaklasimi ve yapabilcegimiz calisma seklini duydugumda farkettim ki kendimden daha cok bana inandigini.. ve bir yola basladim kendisiyle bugun 3.ayimizi doldurduk ve ben gercekten cok mutlu keyifli tatli destegi ve yonlendirmeleriyle saglikli tam olarak 14 kg verdim. Bunu saglikli beslenerek aç kalmadan keyiflice basardik. Yolumu beraber yariladik. Kendisi icin gosterdigi ilgi alaka keyifli yaklasimi verdigi destek ve yasam.standartlarimi en iyi, en saglikli sekilde ve kaliteli yasayabilmeme sebeb oldugu icin kendisine cok tesekkur ederim. Kilomdan kaynakli olusan saglik problemlerin nerdeyse yok olucak derecede azalmasi , istedigim heran aklima takilan en ufak bir durumda ulasbilmem ve cozum bulmasi, gosterdigi sempatik yaklasimi, beni dinlemesi ve olusturdugu cozum , fikirleri herseyden onemlisi belki tecrubesi belki engin bilgisi ama piskoloji acisindan bir insani cok iyi anlamasi dogru yonlendirmesini sagliyor. iyiki kendisini tanidim ve iyiki onun danisani oldum.. Kaliteli ve saglik yasam.adresi GORKEM MERCAN ... ve tavsiyem gorkem mercanla diet yapmiyoruz saglikli besleniyoruz saglikli beslendikce kilo veriyoruz ac kalmiyoruz cikolata bile yiyebilioruz 😉
     6 Beğeni    

 Vicdan A. (Danışan)
 IP: 5.47.199.YL

20-04-2018
 TavsiyeNo: 103408
Evet, ben de" gramla, kaşık hesabıyla beslenemem ,hele hele yediklerimde kısıtlanamam",diyenlerdendim.Ne zaman ki arkadaşımın tavsiyesiyle Görkem beyle tanıştım,sağlıklı beslenmenin inceliklerini,yaş ilerledikçe ne kadar önemli olduğunu bir kez daha farkettim,her şey değişti.Almış başını gitmiş kilolarımla yüzleşip,onlardan kurtulabileceğimin gücünü ve cesaretini veren diyetisyenime minnettarım.Her defasında güleryüzüyle ve tüm enerjisiyle karşılaması,kâh eğlendiğim,kâh rahatladığım bir ortam yaratması ve her türlü soruma ve öğrenmek istediklerime hemen dönüş yapmasıyla gerçekten takdir edilesi bir diyetisyen kendisi.Ofisinden her seferinde mutlu ayrıldığım(giden kilolara veda etmenin gururunun da etkisiyle) için kendisine teşekkür eder , meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.
     9 Beğeni    

 Nermin (Danışan)
 IP: 77.100.27.ZF

05-04-2018
 TavsiyeNo: 103120
58 yaşındayım ve uzun yıllardır kilo problemim vardı. Zayıflamak için kendi yöntemlerimle bir çok kez diyet yaptım ancak tekrar kilo aldım. Artık kilo veremem diyordum ki Görkem Bey ile tanışana kadar. Benimle çok güzel bir iletişim kurdu. Bu sayede motivasyonum ve kilo vermeye inancım yerine geldi. İnsülin direncimi, D vitamini ve demir eksikliğimi tespit edip, bunu sağlıklı bir diyetle tedavi etti. Aç kalmadan beslenerek 5 ay içerisinde 95 kilodan 80 kiloya indim. Kilomun sebep olduğu bütün bel ağrılarım ve sağlık problemlerim sona erdi. Görkem Bey seyahatlerim sırasında bana uzaktan devamlı destek verip, durumumu takip etti. Kilo verme sürecimiz devam ediyor, hedefimiz 70kg 🙏🏻 Görkem Bey’e çok teşekkür ediyorum. İyi ki bu kilo verme sürecine onunla başlamışım. Kilo problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 ESMA HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.249.183.YB

23-03-2018
 TavsiyeNo: 102832
Görkem beyi sosyal medyadan görüp yanına ilk gittiğimde enerjisi,sıcaklığı,profosyonelliği beni çok etkilemişti.İlk gittiğimde sadece tartıldım ve tanıştık.Kilo problemim olduğunu düşünmemiştim.Tam 8 ay sonra 8 kilo alarak yanına gittiğimde,hiç paniklemeden güle oynaya bu kiloları verebileceğimizi belirtti ve başladık.Bana vermiş olduğu listeleri hep birlikte konuşarak düzenliyoruz.Sevmediğim ya da yapamayacağım şeyleri vermemeye özen gösteriyor.Ben her tartıda paniklesem de gün içinde hangi saat olursa olsun aklıma gelen her soruyu yöneltsem de hep sabırlı olıuyor.Güleryüzlü ve sevecen davranıyor.Alanıyla ilgili tam teşekküllü bilgiye sahip olduğunu hissettiriyor.Güven veriyor.Disiplinli ama bu davranışı karşısındakini rencide etmeden yürütebiliyor. Sırf başarılı olmak için gereksiz şok diyetlerden kaçınıyor.Kilo vermede destek olduğu gibi psikolojik alanda da destek veriyor.Sorumluluk sahibi.Ofisi inanılmaz güzel en sevdiğim ortamlardan bir tanesi diyebilirim.Tartılırken denizi izliyorsunuz...:) Tüm bunların üstüne bir de ilk 1 ayda 7.1 kilo verdiğimi söylemeden geçemeyeceğim.Vermem gereken diğer 7 kilo içinde hiç durmadan çalışıyoruz. Saymış olduğum özelliklerden dolayı kesinlikle Görkem beyi tavsiye ediyorum, sağlığınızla ilgili atacağınız adımlarda karar verirken pişman olmayacağınız bir diyetisyen.Çok çok teşekkürler...
     5 Beğeni    

 Duygu DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.26.ZCB

09-03-2018
 TavsiyeNo: 102511
Sağlık hayattaki en değerli şey.En değerlilerimizi doğru yerlere emanet etmeliyiz.işte ben de sağlıklı bir şekilde fazla kilolarımdan kurtulmak için Görkem Bey' e güvendim.Sağlığımı ona emanet ettim.Iyi ki de yapmışım.işine o kadar hakim ki reklamdan şovdan uzak bakış açısı ve listeleriyle hem 13 kilodan kurtulmamı sağladı hem de bağışıklık sistemimi güçlendirdi.Özel dönemlerim hiç olmadığı kadar güzel geçti.Listenin her hafta değişmesi işin en eğlenceli kısmı oldu. Takibin her hafta yapılması ,motivasyonun bozulmamasını sağlayan bir detay.Sorduğunuz sorulara en kısa zamanda dönüş yapıyor.İletişimi pozitif ve her şeyden önce ıdealist.Kendisi de size gerçekten yardımcı olmak istediğini hissettiriyor.Bence diyetisyenin tavrı çok önemli.Dürüst olmalı ve hatta yeri geldiğinde çok şeffaf konuşmalı.(Biz rahatsız olsak da.)Mesela ; "Böyle düşünmemelisiniz." ya da" Bu yaptığınız yanlış olmuş,bunu bir daha yapmayın." diyebilmeli.Sonuçta zayıflarken aslında beslenme eğitimi de alıyorsunuz.O yüzden Görkem Bey genç diyetisyenler arasında fark yaratacaktır mutlaka.Kendisiyle tanışmaktan çok memnunum ve umarım bu dürüstlüğüyle meslek hayatında hep başarılı olur.Sağlıklı zayıflamak isteyenlere, mutlaka Görkem Bey'le tanışmalarını tavsiye ederim.Yolunuz onunla kesişmeli.
     5 Beğeni    

 sevda ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.244.52.BB

07-03-2018
 TavsiyeNo: 102459
Gorkem beyle ilk tanismamiz ablamin tavsiyesiyle oldu.cunku kendisi cok memnundu görkem beyin danışmanı olduğu icin.Ayni memnuniyet benim icin de geçerli oldu diyet yapmak hic bukadar keyifli olmamıştı.Hic sıkılmadan sağlikli kilo verdikçe cok mutlu oluyodum. Gorkem beyle bu yola çıkalı tam 17 kilo verdim ve bu benim icin cok ciddi bir rakam. İsteyip veremediğim kilolardan Görkem bey sayesinde kurtuldum.Benim.icin artik son 3 kilo ondan sonra kesinlikle yapılması gereken koruma programina geçip devam edicez ve herkesin koruma programi almasi gerektiğini düşünüyorum. Gorkem beyin destek ve sabri icin cok tesekkur ederim.Herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Emine kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.155.202.LY

17-02-2018
 TavsiyeNo: 102141
Hayatı boyunca kilo dalgalanmaları yaşamış ve artık usanmış biri olarak, son yıllarda, yine yanlış beslenmeden dolayı biriktirdiğim fazla kilolar yüzünden moralmen çökmüş durumdaydım.Bir çok diyetisyen denemesiyle sonuçlarım hep olumsuz oldu ve Acilen profesyonel yardım alıp hem bu kilolardan kurtulmam, hem de bir daha almamak üzere beslenme konusunda bilinçlenmem gerekiyordu. Bu kalıcı yardımı kimden alacağım hakkında inanın hiçbir fikrim yoktu. Bugüne kadarki hastane birimlerinden aldığım hizmetlerden ve diğer diyetisyen tecrübelerimde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı açık söylemek gerekirse bu mesleğe olan inancım epey sarsılmıştı. Bu konuda, belki de son kez şansımı deneyerek, internet ortamında kendimce başlatmış olduğum araştırmalarımın bir noktasında şu anki beslenme danışmanım olan Görkem MERCAN’nın sitesiyle karşılaştım. Bu sitede bulunan paylaşımlarını inceledim ve kararımı verdim ön görüşme yapmak için randevu alıp ofisine gittim. İlk izlenim olarak güler yüzlülüğü samimi ve bana bugüne kadar bildiklerimin dışında verdiği bilgiler doğrultusunda kararımı verdim.İlk başlangıç olarak tahlillerimi yaptırdım ve sonucunda b vitamini,d vitamini,demir eksiliği,hipotroid ve insilün direncim ortaya çıkarak biraz moralim bozuldu ve görkem bey tedavimizi yaparak ilerleyeceğiz şeklinde olumlu yaklaşması benim bir kez daha doğru karar verdiğimi doğruladı. Ardından beni yakından tanımak ve yaşam tarzımı tespit etmek için çeşitli sorular sordu. Bu tarz yenilikçi bir hastayı tanıma şeklini bugüne kadarki aldığım hizmetlerde yaşamamıştım. Bu sorulara verdiğim cevaplar ve yaptığı vücut ölçümleri doğrultusunda hazırladığı, çalışma ve uyku saatlerimi tehdit etmeyen, son derece isabetli, uygulaması kolay bir dizi diyet sayesinde, beni de iyi motive etmesiyle 2.ayımdayım ve sonucum harika yaşadığım süreçte kaçırma isteğim olmadan devam etmek harika bu kadarını beklemiyordum.Görkem beyin diğer meslektaşlarından farklılaştıran özellikleri olarak, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olması, detaylara önem vermesi, hiçbir soruyu cevapsız bırakmaması ve neyi neden yaptığımızı her zaman açıklayarak beslenme konusunda benim de bilinçlenmemi sağlaması olarak sayabilirim. Şu an kendime hayatımla ilgili yeni ve daha yüksek hedefler koyabiliyorsam bu Görkem MERCAN’nın başarısıdır. İyiki yollarımız kesişmiş İzmir için büyük bir değer olan Görkem MERCAN’nı tebrik ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Gonca (Danışan)
 IP: 78.174.217.ZJ

24-01-2018
 TavsiyeNo: 101597
Kendimin bile hala inanmakta zorlandığı, 3 ay gibi bence çok kısa bir sürede sağlıklı bir şekilde tam 10 kilo vermeme yardımcı olan GÖRKEM MERCAN'ı kesinlikle tavsiye ederim.İhtiyaç durumunda kolaylıkla ulaşabilir, kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Kişiye özgü hazırladığı programıyla, sizi hiç sıkmadan hatta severek ve hırslanarak, üstelik diyet yaptığınızı bile anlamadan size kilo verdiren Görkem Bey, Bana bu mutluluğu yaşattığı için buradan da kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi ki kendisini tanışmışım.. Eğer kilo vermeye ihtiyacınız varsa, ve gerçekten işine hakim, takibine son derecede önem veren Görkem Bey'den hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz. Eminim ki; Görüştükten sonra, siz de bir çok kez, bir çok yerde bazen ayna karşısında kendi kendinize "iyi ki.." diye başlayan cümleler kuracaksınız :)
     7 Beğeni    

 Feride MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.249.YZ

23-01-2018
 TavsiyeNo: 101580
Görkem Bey ile tanıştığımda 8 aylık bir kızım vardı ve onu emziriyordum.Hamilelik döneminde çok fazla kilo almamama rağmen emzirme döneminde hızla kilo almaya başlamıştım.Bu dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Görkem Beyle tanıştım.Ön görüşmeden önce bu süreçle ilgili kafamda bir sürü soru işareti vardı. Emziren bir anneyseniz etrafınızdakiler mutlaka size bu cümleyi söylerler:Emzirirken diyet mi yapılır?Görkem Beyin tecrübesiyle ve güzel enerjisiyle önce bu soru işaretlerini zihnimden sildik.Üç aylık bu süreçte sağlıklı beslenerek ,onun tavsiyelerini dikkate alarak 10 kilo verdim.Hem kilo verdim hem de sütüm azalmadığı gibi daha kaliteli hale geldi.Şimdi kilomu koruma aşamasındayız.Bu süreci keyifli hale getirdiği için Görkem Beye teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 Gülşah ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.245.B

23-01-2018
 TavsiyeNo: 101579
Görkem bey ile bir arkadaşımın referansı ile tanıştım.Onla tanıştığımda kilo vermeyi çok istiyordum ama insülin direncim olduğu için önceki denemelerim başarısız olmuştu.Görüştüğümüz 4 buçuk aylık süreçte sağlıklı beslenerek 12 kilo verdim.Bu kilo verme sürecim dahada devam edecek.Görkem beyin samimiyeti ile bu süreç dahada keyifli hale geliyor.Eski kıyafetlerimi giydikçe kendimi daha iyi hissediyorum.İyiki bu sürece Görkem Bey ile birlikte başlamışız.
     5 Beğeni    

 NESLIHAN SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.173.Y

22-01-2018
 TavsiyeNo: 101543
Merhaba. Ben 2 cocuk annesiyim. Ilk cogumda 10 kilo, ikinci çocugumda 15 kilo adim ve veremedim. Sonuc olarak 85 kilolara ulaştim. Kendi cabalarimla vermeye calistiysam da basarili olamadim. 1 - 2 kere diyetisyene gittim ancak zor ve sıkıcı diyet listeleri bana gore degildi. Umdugumu bulamamistim. Kilolarimla başedemez ve bu duruma cok uzuluyorken internet uzerinden tekrar diyetisyen arayişina girdim. Araştirmalarim sırasında beni en çok etkileyen Görkem Bey ve hakkinda yazilan yazilar oldu. Hemen kendisini arayarak randevu aldim ve Görkem Beye gitmek aldigim en iyi karardi. Dogru ve duzenli beslenerek ac kalmadan 4 ay gibi bir surede 16 kilo verdim. Hala vermeye devam ediyorum ve hiç sıkılmadan. Görkem bey gercekten beni dinliyor, anliyor ve isteklerime gore diyet listelerimi sekillendiriyor. Bu konuda harika bir egitime ve donanima sahip. Her an kendisine ulasabiliyorum. Bu zorlu sureci cok kolaylastiriyor ve siz vazgecseniz bile o sizden asla vazgecmiyor. Verdigim her kiloya en az benim kadar seviniyor. Konusarak herseferinde yeniden yeniden sizi motive edebiliyor. Görkem bey sayesinde artik dogru ve duzenli besleniyorum. Cok mutsuz başladigim bu yolculukta Görkem beyin yardimlariyla artik çok ama çok mutluyum. Gonul rahatliğiyla tavsiye ediyorum. Kilolu herkeze soyleyebilirim ki kilolari degil Görkem beyi ve yardimlariyla kilo vererek sağlikli ve mutlu bir hayati seçin.
     8 Beğeni    

 Yaren dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.227.FY

20-01-2018
 TavsiyeNo: 101518
Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Görkem beyin danışanı olmak. Ben hep kiloluydum. Uğraşsam da olmaz zayiflayamam diye düşünüyordum ama Görkem beyin sayesinde şimdiden 10 kilodan kurtuldum ve sürecimiz devam ediyor. 10 kiloyu verirken hiç aç kalmadım. Sevdiğim şeyleri öğrenip sağlıklı şekilde nasıl tüketebilirim anlatıp listeme ekliyordu. Kısır bile yedim 10 kiloyu verirken 😊 hazırladığı listeler sayesinde sevdigim seyleri daha sağlıklı nasıl yerim, ne ölçüde yemem gerekir bunlari anladim ve hayatım boyunca sürdürebileceğim sağlıklı beslenme alışkanlığım oldu diyebilirim. Haftada bir görüşme dışında sormak istediklerim olunca yazabilmek o an iletişime geçebilmek en büyük avantajlardan birtanesi zaten. Sizinle birlikte o da çabalıyor çok iyi motive ediyor ve gerçekten işe yarıyor. Zaten çok güler yüzlü ve canayakın biri. Kesinlikle tavsiye ederim en azından ön görüşme yapmalısınız. Ben de ilk ücretsiz ön görüsme olarak gitmiştim ama daha ön görüşmede danışanı olarak ayrıldım oradan 😊 Kendinize bir iyilik yapmak isterseniz kesinlikle Görkem beyle çalışmalısınız.
     8 Beğeni    

 FATOŞ-ŞEHMUS (Danışan)
 IP: 212.174.173.LD

12-01-2018
 TavsiyeNo: 101398
Merhabalar, Öncelikle belirtmek istiyorum ki kilo vermenin hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olacağı aklıma gelmezdi. Görkem bey ile bir arkadaşımın çok kısa bir sürede 25-30 kilo vermesine şahit olduktan sonra tanışmaya karar verdim. Kendisi ile öncelikle bir ön görüşmeye gittim. Samimiyeti, güler yüzü ve bilgisi karşısında işte bu dedim. Eşimle beraber görkem Bey'e gitmeye karar verdik. Hiç aç kalmadım, aç kalırsan zayıflarsın mantığının ne kadar yanlış olduğunu gördüm. Zayıflarken hiç stres yaşamadım aksine günden güne mutlu oldum, kendisi sadece bir diyetisyen değil benim yaşam koçum oldu. Üzgünken beni neşelendirdi, güldürdü ve olaylara bakış açımı değiştirdi. Umudumu kaybedince beni yeniden yaşama, sağlıklı olmaya yönlendirdi. Onunla başaracağımıza hep inandım. Kendime olan güvenim arttı. Tüm doğum kilolarımı 3 ay gibi kısa bir sürede verdim ve bebeğime daha kaliteli bir anne sütü verdim. Sütüm hiç azalmadı aksine daha da arttı ve koca kışta hiç hasta olmadım. Ben diyetteyken çikolatalı süt bile içtim, canımın her istediğini ölçülü bir şekilde yedim diyebilirim. Görkem Bey'i tanıdığımız için ben ve eşim kendimizi çok mutlu hissediyoruz. Kilo verirken mutlu olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    

 Ezel (Danışan)
 IP: 176.54.131.YY

10-01-2018
 TavsiyeNo: 101361
Merhabalar, kilo vermek ve sağlıklı bir şekilde beslenmek benim için çok önemli. Her zaman zayıf olmak istedim, yediklerime dikkat ettim. Spor yapmama rağmen , son iki yıl içerisinde hızlı bir kilo artışıyla birlikte kilo verememeye başladım. Sağlık kontrollerim neticesinde Hashimato ve hipotroid guatr hastası olduğumu öğrendim. Geçtiğimiz yaz troid bezinin tamamı alındı. Kilo sorunumun devam etmesi nedeniyle diyetisyen araştırmalarına başladım. Öncelikle sağlıklı beslenme danışmanlığı, tirod hastalığı beslenmesi üzerine deneyimi olan bir diyetisyen tercih etmekti. Görkem Bey’le tanışmam da internet araştırması üzerine oldu. Kendisiyle tanışmak için randevu aldım. İlk görüşmemizde yaklaşımı, samimi ve güven vermesiyle hemen danışanı olmaya karar verdim. Düzenli bir beslenme programı oluşturarak, beslenme düzenimi oluşturmamı sağladı. Kilo vermek için en önemli şeylerden olan motivasyon ve iradeli olmayı başardım. Görkem Bey’i ,çok başarılı buluyor ve kilo vermek için atılan en güvenli adımın ona gitmek olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iyi bir iletişim kurulabilecek , sizi doğru yönlendirebilecek , güven verecek diyetisyendir.
     8 Beğeni    

 Özgür ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 91.93.64.Z

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101110
Öncelikle Görkem Mercan ile tanışana kadar, günde ortalama 3 litre gazlı içecek tüketen, klasik türk tatlılarına bayılan, geceyarısı kalkıp yemek yiyen birisi olduğumu belirtmek isterim. Kendisi ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve danışanı olmaya karar verdim. İlk görüşmemizde sorduğum soru "kola içebilir miyim ?" olmuştu :) Kendisinin en önemli özelliği, bana göre basma kalıp diyet programlarını reddetmesi ve tamamen sizin yaşam tarzınıza, uyku saatlerinize, damak tadınıza ve hangi yiyecekleri temin edebileceğinize göre yani tamamen "size özel" bir program uygulaması. Ara sıra çok istediğiniz zaman kendinize ödül bile verebiliyorsunuz anlayışla karşılıyor. Biz tanıştığımızda ben 127 kg idim. Boyum 1.85 ve yaşım 38. Tabi benim bildiğim yaşım 38 miş. Ölçümler neticesinde aslında metabolizma yaşımın 49 olduğunu öğrendim. Gerekli tüm tahlilleri yaptıktan sonra benim düzenime uyan ve damak tadıma hitap eden bir programla başladık. Şu anda programımızın 70 günü geride kaldı metabolizma yaşı olarak 5 yaş gençleştim ve 70 günde tam 18.5 kilogram verdim. İlk hafta haricinde açlık hissetmedim desem yeridir. Ayrıca günde 1 adet diet kutu kola içebiliyorum ve haftada 2 gün diet tatlım da var :) Daha ne olsun. Cana yakın, pozitif ve arkadaş canlısı olan Görkem Bey'i kesinlikle sağlıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Oktay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.166.YYC

24-12-2017
 TavsiyeNo: 101097
Merhaba, Kilo benim için ciddi bir problem olmaya başlamıştı. İvedi bir şekilde kilo vermem gerekli idi. Ama bu kiloyu verirken bir üstad’dan gerçek bir destek almak gerekiyordu. Çok eski bir arkadaşım Görkem’i önerdi. 20.09.2017 tarihinde tanışmak ve analiz için randevu aldım. 21.09.2017 tarihinde 135 kilo ile Görkem önderliğinde diyete başladım. 21.12 itibari ile 115 kiloya düştüm. Sağlıklı yemekler yiyerek zayıflamayı Görkem sayesinde öğrendim ve daha öğrenmem gereken çok madde var kendisinden. En önemliside hiç bu kadar çok yemek yememiştim. Hedefimiz 6 ay sonunda 95 kiloya kadar düşmek. Ve devamında korumayı sağlamak. Ben Görkem’e çok inandım. İnancım kesinlikle tamdır. Ve Görkem MERCAN’ı şiddetle tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 Ezgi (Danışan)
 IP: 88.237.129.YZD

23-12-2017
 TavsiyeNo: 101086
Bu zamana kadar birkaç diyetisyen deneyimim olmuştu hepsinde az çok kilo versem de tam olarak mutlu değildim süreç bittiği zaman en başa geri dönüyordum. Görkem beyle tanıştığım zaman kilo verme sürecinde diyetisyen ile olan iletişimin süreci ne kadar etkilediğini daha iyi anladım bu süreci bu kadar keyifli ilerlettiğim hiç olmamıştı. Sizi diyete değil diyeti size uyduran her döneminize göre düzenleme yapan ve en önemlisi sizi anlayan tanıyan işinde başarılı bir diyetisyen. Kilo verme işini gözünde büyüten kendini kısıtlanacakmış gibi düşünen herkese kesinlikle Görkem beyi öneriyorum. Sizi anlayan motivasyonunuzu kaybetmenizi engelleyecek işinde son derece başarılı biriyle çalışmak bu süreci keyifli bir hale getirecektir.
     9 Beğeni    

 Nilüfer SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.157.YZ

21-12-2017
 TavsiyeNo: 101047
Cok dogru bir karar verdigimi ilk görüşmede anlamistim...İki ay gecti saglikli besleniyorum herseyden yiyebiliyorum ama zayifliyorum....NE mutlu bana sizi tanidim...Her hafta cok kiymetli bilgiler ediniyorum..Hayatimda cok defa kilo alip verdim ama bu sefer sizinle kilo alma durumunum sonlanacagini cok iyi biliyorummm....Öğrenmek istedigim bilgiye cok cabuk geriye donus yapılması da motivasyonun saglam tutulmasina neden oluyor...Gorusmeler esittir motivasyon ,keyif ,yeni bilgi .
     10 Beğeni    

 E.Y. (Danışan)
 IP: 212.29.66.ZY

10-10-2017
 TavsiyeNo: 99573
Kendi başıma bir kısmını, çoğunlukla aç kalarak, vermeye çalıştığım kilolarla başetmek güçleştiğinde profesyonel bir yardım almam gerektiğini farkettim. Okuduğum yorumlardan sonra Görkem Bey'le randevulaştık ve keyifli bir diyet sürecine başladık. Diyet sürecinde aç kalmaktan öte, aç kalmanın ne demek olduğunu unuttum diyebilirim. İlk hafta verdiği listeyi uygulamaya başladığımda daha fazla kilo alacağımı zannettim :). Diyete başlamadığım zamanlardan bile daha dolu dolu ve keyif alarak yemek yemeye başladığımı söyleyebilirim. Öğlen yemeklerine beraber oturduğumuz arkadaşlarım çoğunlukla beni beklemek zorunda kaldılar. 1 hafta sonra tekrar gittiğimde ise neredeyse 2 kilo verdiğimi gördüm. Spor yapmadan , sadece beslenme düzenini ayarlayarak rahatlıkla, aç kalmadan ve istediğim şeyleri yiyerek gerçekleşti bu süreç. Haftalık olarak yapılan ölçüm ve görüşmelerin oldukça önemli ve keyifli olduğunu söyleyebilirim. Bir önceki hafta size uymayan bişeyler varsa (yemek saatleri, listedeki yiyecekler vs.) hemen size uyacak bir liste hazırlanıyor. Görüşmelerin sadece bir sonraki haftanın listesi ile ilgili olduğunu düşünmeyin. Neleri yanlış ya da eksik yaptığınızı bu görüşmelerle farkedebiliyorsunuz. Oldukça keyifli sohbetler de ettik şimdiye kadar ve farklı bir çok konuda da tavsiyelerini aldım Görkem Bey'in. Görkem Bey ile birlikte 3 aylık bir süreci tamamladıktan sonra, sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığını edindiğimi söyleyebilirim. Haftalık olarak size uygun olarak düzenlediği listeler ve bu görüşmelerdeki sohbetler ile bunu siz farkına bile varmadan işliyor. Sofrada yemeniz gerekenden fazla yemek olsa bile nerede durmanız gerektiğinin çok net farkına varabiliyorsunuz. Özetle; Aç kalmadan, mevcut durumunuza göre (iş saatleri, hafta sonu uykusu, vs.) size en uygun listelerin hazırlandığı, istediğiniz zaman ulaşıp kafanıza takılanları danışabileceğiniz, hiç birşeyin yasak olmadığı bir diyet süreci istiyorsanız ve en önemlisi sağlıklı ve düzenli beslenmeyi başlayıp bitecek bişey olmaktan çıkarıp kendi yaşantınızın bir parçası yapmak istiyorsanız, düşünmeden Görkem Bey'in kapısını çalabilirsiniz.
     13 Beğeni    

 Ceren GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 91.93.95.JB

10-10-2017
 TavsiyeNo: 99562
Daha önce hiç diyetisyene gitmeye ihtiyacı olmamış biriydim. 24 yaşındayım ve 22 yaşına kadar sabit kilolarda olmuştum (ergenlik dönemi dışında) boyum 1.58 ve kilom her zaman 50-53 arasındaydı. fakat 22 yaşında tiroidlerimden biri alındı ve tiroidim yavaş çalıştığı için 1 sene içerisinde yavaş yavaş kilo almaya başladım. Bu konuda ilaç da kullanıyordum fakat en son kendimi 63 kiloda bulunca kilo vermeye karar verdim. Önce spor ile vermeye çalıştım fakat ulaşabildiğim maksimum sonuç hep 1-2 kilo oldu. Bozulan psikolojimin üzerine çalışmayan tiroidim, kansızlığım ve D vitamini eksikliğim de eklendiğinde kilo vermesi çok zor bir vakaya dönüşmüştüm. Buna rağmen bazı yiyeceklerden (abur cubur ve tatlı özellikle) asla vazgeçemiyordum. Böylece üstüne yaptığım tüm çabalar da sonuçsuz kalıyordu, verdiğim kiloları tekrar alıp duruyordum. Daha önce kilolu olan birinin yaklaşık 30 kilo verdiğini öğrendiğimde soluğu Görkem Bey'de aldım. İyi ki de gelmiş iyi ki de tanışmışım kendisiyle. Görkem bey ile ilk görüştüğümde tek söylediğim şey "benden tatlıyı esirgemeyin oldu". O kadar ılımlı ve çözüm odaklıydı ki her şey istediğim gibi ilerledi. Her gün çikolata yiyerek ve arada fast food yiyecekler yiyerek zayıflanır mıymış? Gerçekten de oluyormuş :) Sonuç yavaş yavaş ama çok sağlam oldu. Şimdi koruma programındayım ve yine çok güzel bir süreçle ilerliyoruz :) Kendisi sayesinde yaklaşık 6 kilo verdim ve eski sağlığıma, eski kiloma ve en güzeli eski psikolojime geri döndüm. En sevdiğim dolapta bekleyen kıyafetlerime tekrar kavuştum. Hiç bir zaman aç kalmadım ve bu süreçte en sevdiğim yiyecekleri tüketerek kilo verdim. Aslında daha da ötesi yaşam kalitemi arttırdım, bazı yeme alışkanlıklarımı değiştirebildim. Kendisine desteği, olumlu yaklaşımları ve sabrı için çoook teşekkür ederim :)
     12 Beğeni    

 İ. A. (Danışan)
 IP: 176.42.123.YJ

16-09-2017
 TavsiyeNo: 99102
Hayatımın büyük bir bölümünü, ciddi boyutta olmasa da, kilo sorunu yaşayarak geçirdim. İlk başlarda günlük hayat akışını ve faaliyetlerimi etkilemeyen bu sorun kilolar kalıcı olmaya ve artmaya başlayınca rahatsızlık vermeye başladı. Önceleri "elbet kilo veririm-biraz dikkat etsem zaten toparlarım" gibi cümlelerle kendimi telkin edip, kendi çapımda kilo vermeye çalışıyordum. Bu süre zarflarında verdiğim 2-3 kilo sonucu gelen rahatlama 5-6 kilo artışa neden oluyor ve düzenli bir şekilde kilo alışım devam ediyordu. Kendimi kandırarak geçirdiğim bu dönem sonucunda 40 kiloya yakın fazlam olmuştu. Profesyonel bir yardım alma kararını üç haneli rakamları tartıda görmem ile aldım. Eşim ile birlikte yaptığımız araştırma sonucu diyetisyen Görkem Mercan'ı bulduk. Sanal platformlarda karşılaştığımız olumlu geri dönüşler, yorumlar ve Görkem bey ile ilgili çıkan haberler sonucu kendisi ile irtibata geçip, ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz tanışma seansına gittik. Kendisinin enerjisi ve sıcaklığı eşim ile beni çok etkiledi. Benim diyet ile ilgili sahip olduğum yokluk, yasak, hayattan kendini soyutlama gibi önyargılarımı yerle bir etti. Günlük yaşantımıza devam ederek, her gün yediğimiz ve ortalama her mutfağa giren besinlerle kilo verdiğimi gördükçe diyet ile ilgili olan tabularım yıkıldı ve bunu bir görev, zorunluluk olarak görmek yerine hayatıma kolayca monte edebildiğimi gördüm. Özellikle Görkem beyin haftalık olarak verdiği diyet listeleri sayesinde süreç monoton bir hal almadı. İki haftada bir gerçekleştirdiği ölçümler ve bizim isteklerimiz doğrultusunda listeleri esnetmesi veya değiştirmesi beni rahatlattı. Diyet sürecinin rahat geçmesinin bir başka nedeni ise dayatmacı bir tavırdan daha çok uzlaşmacı bir yaklaşımla bizle diyalog kurması oldu. Görkem beyin hastaları açısından olumlu olan diğer özellikleri ise güvenilir, alanına hakim olması ve kendini sürekli geliştirmesi. İlk günden bu güne kadar kendinden emin ve durmadan değişen ve yenilenen yaklaşımlara sahip olan diyet sektörüne hakim oluşu, bizim sorularımıza ve doğru bildiğimiz yanlışlarımıza verdiği sabırlı yanıtlar ve doğru yönlendirmeleri de bize çok yardımcı oldu. Diyet sürecinin başarılı olması büyük oranda hastanın elinde. Özellikle kişinin kilo vermeyi kabul etmesi ve bunu istemesi çok önemli. Fakat bu sürecin başarılı sonuçlanması ise iyi bir yol gösterici ile mümkün. Eşim ve benim Görkem bey ile yaşadığımız deneyim sonucu şunu söyleyebilirim Görkem bey hem iyi bir yol gösterici hem de iyi bir yol arkadaşı.
     13 Beğeni    

 Cansu (Danışan)
 IP: 176.42.123.YJ

15-09-2017
 TavsiyeNo: 99101
Öncelikle buradan Görkem beye teşekkur ederek başlamak istiyorum; hayatımi guzellestirip kendimi sevmemi sagladigi icin. Hashimato, insulin direnci rahatsizliklarimdan dolayi asiri kilo almis ve 1.59 boya 72 kilo olmustum kendi kendime denedigim sacma sapan yontemlerle isler sarpasarinca internetten diyetisyen arastirirken Gorkem beye denk geldim kendini tanitan bir yazisinda hic olmazsa bi kahve icmeye beklerim cumlesini görüp ,arayip ilk randevumu aldim.Diyetisyenlere olan onyargimla gitmeme ragmen diyetisyene degil de bi arkadasima gitmis gibi hissettim en onemliside buydu.Gorkem beyle ciktigimiz yolculukta diyet kelimesi ve yasak kelimesinden uzaklasip dengeli,saglikli,kararinda yemek yeme kelimelerine yakinlastik.Canim tatli istediginde haftanin 7 gunu bana cikolata veren cok acim napayim dedigimde hemen alternatif bulan saat kac olursa olsun ulastigim ve ulasinca da yardimci olan diyetisyen unvaninin yaninda sizi asla birakmayan bir arkadas..Ve Rahatsizliklarima ragmen yedirerek,icirerek,caktirmadan yaptigi degisikliklerle modumu hic dusurmeden kisa sürede 14 kilo vermemi sagladi.Eger aklinizda kilo vermek,dengeli ve saglikli yasamak varsa kesinlikle Görkem beye yolunuz düşmeli hayatinizin ne kadar guzellesecegini diyetin kati kurallari olmadan da zevk alarak kilo verebileceginizi goreceksiniz hic olmazsa bi kahve icmeye gidin harika bir sohbet ve enerjinizi yukseltecek guleryuzle geri döneceksiniz ;)
     11 Beğeni    

 DY (Danışan)
 IP: 176.54.139.BY

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99028
10 yıldır polikistikover hastasıyım ve bir türlü kilo veremiyordum. Profesyonel bir hizmet almaya karar verdiğimde kendisini daha öncende tanıdığım Görkem Mercan'ın diyetisyen olduğunu öğrendiğimde düşünmeden kendisine gittim. Spor, kendi çabalarımla yapmış olduğum diyet hiç bir şekilde sonuç vermiyordu. İnsülin direnci, pcos, yavaşlayan tiroidler ve kilo veremem dolayı yaşadığım psikoloji ile başvurdum kendisine. Başta umutsuz olsamda hızla enerjimden düşmeden ve gayet sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladığımda doğru kişiye geldiğimi anladım. Görkem Mercan kişinin sağlık sorunlarına uygun olarak bilinçli ve doğru yönlendirmeleri ile sıkıntı çekmeden aç kalmadan sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Şuan kistlerim tamamen gitti troidlerim normale döndü ve bütün kan değerlerim hormonlarım normal değerlerde. Ayrıca kendisinin yardımı ile 17 kilo verebildiğim için daha öz güvenli ve kendimle barışık bir hale geldiğim için kendisine çok teşekkür eder kafasında acabaları olan herkese hiç düşünmeden gitmesini tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Nihal kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.214.190.WZ

09-09-2017
 TavsiyeNo: 98997
Görkem beyi bu site sayesinde buldum, kilo verme surecimden sonra kilomda duraksama yasadim 3-4 ay kadar kendisi bunu kirmama yardimci oldu:) ve birlikte guzel sonuclar aldik hem guler yuzlu hemde markette gordugum diyet urunleri veya herhangi bir besini sordugumda bilimsel olarakda icimi rahatlatan harika diyetisyen:) once kendisiyle on gorusmeye gittim ayrica ananas sever:) aklimda direk baslamak yoktu ama enerjisi oyle guzel geliyorki gercekten samimiyetini yansitan bi doktor, hersey icin tesekkurler diyetismen:)
     10 Beğeni    

 Gül k. (Danışan)
 IP: 176.41.31.L

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98956
Görkem beyi sosyal medya aracılığıyla buldum ilk olarak tanışmak için gittim . kendi çabamla kilo veremiyordum . Elimde her hafta güncellenen bir liste olunca ve haftalık görüşmelerimizle kilo takibi yapınca kilo vermeye başladım . İki ay gibi bir sürede arada kaçamaklar yapsam da 9kilo verdim . Bu kiloları verirken spor yapmadım sadece haftada birkaç gün yürüyüş yaptım. Görkem bey Güler yüzüyle samimiyetiyle diyetime destek oldu . Bazen sıkıldığımda ara öğünlerimi değiştirerek diyetime renk kattı . Bana daha sağlıklı bir yaşam sağladığı ve doğru beslenmeyi öğrettiği için Görkem beye çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.
     11 Beğeni    

 Esra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.215.YJD

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98955
Sayın Diyetisyenim Görkem Mercan'ı internette araştırmalarım doğrultusunda buldum. Kendisine giderken aldığım ve bir türlü veremediğim kilolarımdan ötürü çok mutsuzdum. Ücretsiz ilk görüşmeden ötürü ilk önce sadece fikir ve fiyat almak adına gittim fakat kendi ışığı ve verdiği umutla bir anda kendisinin danışanı olmaya karar verdim ve başladık. Verdiği diyet listeleri tam benim yapabileceğim gibi diyetler ve hiç zorlanmayacağım şekildeydiler. Her şeyden önce işini gerçekten severek yapan bir kişidir kendisi. Özellikle de fit görünümü ve kendisinin de sürekli olarak sağlıklı beslenmesi de benim için bir örnek teşkil etmiştir. Her hafta ölçüm yapıyor oluşu ise benim daha fazla dikkat etmeme yol açıyordu ve bundan kesinlikle rahatsız olmuyordum. Sayesinde 2 ayda 10 kilo kadar düştüm. 64 kilodan 54 kiloya düşmüş olmam da bana daha fazla özgüven ve mutluluk verdi. Kıyafetlerim giyim tarzım en önemlisi de hayata bakış açımı değişti ve bana mutluluk verdi.Şimdi ise hala o kilodayım ve değişmedim. Değişeceğimi de sanmıyorum. Ekstra yiyecek yemek istediğimde ise Görkem Bey'in hayır kesinlikle olmaz demesi aklıma geliyor ve yapmıyorum. Hayatımı sayesinde sağlıklı kılmayı başardım.
     11 Beğeni    

 NİHAL YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.41.241.BC

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98954
Beden imajımı düzeltip ozguvenimi tekrar kazanmama yardımcı olan , bilgisiyle ve guleryuzluluguyle sonuna kadar yanımda olan , sabırla her soruma her saatte yanıt veren ve alternatif çözüm üretme konusunda çok güvendiğim diyetisyenime daha önce neden gitmedim diye hep pişmanlığını yaşayacağım bu donemde geç te olsa kendini tanıdığım için şanslı hissediyorum. Çok olumlu sonuçlar aldim , %100 başarı oranı beni çok mutlu etti. Metabolizma hızımı ve metabolizma yaşımı geri kazanmak benim için çok önemli, bu hem şimdi hem de ilerdeki yaşamım için... cok cok tesekkur ediyorum...herkese tavsiye ediyorum ...
     8 Beğeni    

 Eren SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.95.ZBW

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98946
Spor yapıyordum fakat hiç kilo veremiyodum Bende bu işi bir profesyonele danışmak istedim. Görkem abimi görünce iyi bir diyetisyen olduğunu farkettim ve ondan ön görüşme istedim ön görüşmede de kendisinin iyi bir diyetisyen olduğunu bana hissettirdi. 12 haftalık bir program hazırlık ve şuan 9 haftada vereceğim kilonun yarısına ulaştım. Fakat büyüme çağında olduğum için kilo vermem hızlı olmaması gerekiyodu çünkü büyümem gelişmemi etkilenebilirdi.Daha sürecin yarısındayım ama görkem abimden çok memnunum teşekürler Görkem abi.
     10 Beğeni    

 Selin KuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.31.YFF

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98942
Başarılı bir diyetisyen ararken kendimi Görkem Bey'in ofisinde buldum. İlk başta biraz ön yargılı olarak gitmiştim çünkü diğer diyetisyenlere gittiğimde bana sabit bir liste verip yollamışlardı ama Görkem Bey benimle konuşarak bana uygun bir diyet listesi planladı. O zamana kadar kilo vermek için denediğim onlarca işe yaramaz ürünlerden sonra ilk kez Görkem Bey'in verdiği diyet listesiyle sağlıklı kilo veriyordum hem de hiç spor yapmadan. Yanına gittiğimde sadece diyet için konuşup beni göndermiyordu aynı zamanda da dertlerim olduğu zamanda da bana kimsenin vermediği desteği verdi. Bir anda hem beni istediğim kiloya doğru götüren başarılı Diyetisyen Görkem Bey hem de her başım sıkıştığında yardım isteyebileceğim abim olmuştu. 'Kilo vermek istiyorum ama bir türlü yapamıyorum' diyenlerdenseniz kesinlikle güleryüzlü, iyi niyetli, düşünceli ve başarılı Görkem Bey'e danışmanızı tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

 Sude (Danışan)
 IP: 178.244.124.JW

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98941
Canım Görkem abicim bana herşeyden önce, diyetisyen-danışan ilişkisinden önce bir abi oldu. Tüm dertlerimi sıkıntılarımı dinleyip bana elinden geldiğince yol gösterdi bunlar için ne kadar teşekkür etsem az. Listemde yediğim yemekten sıkıldıgımda "görkem abi ya ben bunu sevmedim ama canım cok cikolata istedi" dediğinde bile senin istediğin çikolata olsun diyip listeme yazdı. Onunla tanıştıgım için ne kadar sanslıyım. Yüler yüzü , samimiyeti ve mesleki başarısyla ilerde daha çok fazla başarılara imza atacagını biliyorum. Herşey için sonsuz tesekkürler Görkem abi.
     8 Beğeni    

 Filiz ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.151.L

17-07-2017
 TavsiyeNo: 97952
3-4 ay görmedikten sonra gördüğüm arkadaşımı baya zayıflamış olarak görünce neler yaptığını sordum. Görkem beye gittiğini, hiç diyet yapar gibi acıkma hissetmediğini söyleyince bende görkem beye gitmeye karar verdim. Kendi başıma yaptığım diyetlerde açlığa dayanamayıp hep bir süre sonra bırakıyordum. Görkem bey ilk güleç alakalı biri olarak karşıladı sohbet ettik, tüm sorunlarımı dinledi. Diyete başladık ve listeyi elime ilk aldığımda dolu dolu görünce korkmadım değil, ama kendisi uzmanı vardır bildiği diye düşündüm. Gerçekten hiç acıkmıyordum. İlk hafta tekrar görüşmeye gidene kadar hiç tartılmamıştım. Ve ilk hafta 2.4 kg gittiğini görünce çok mutlu oldum. 1. Ayımız bitti 7 kilo kaybettim ve doyarak olduğu için çok mutluyum. Görkem beye ilgisi alakası için teşekkür ederim.
     12 Beğeni    

 Mesut CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.2.FW

08-03-2017
 TavsiyeNo: 95126
Sporla uğraşıyorum fakat ne yapsam karın kaslarımı çıkaramadım, bundan dolayı bir uzmandan destek almaya karar verdim. Spordan, sporcunun dilinden anlayan birini arıyordum. İnternette araştırmalarım sonucu Görkem beyde karar kıldım. Gelip görüştüğümde kendisinde sporcu olması ve aynı dili konuşmamız bende iyi izlenim bıraktı. İstediği kan tahlillerini yaptırdıktan sonra başladık. Sıfır kas kaybı ile sadece yağ kaybı hedefiyle diyete başladık. 1 ay gibi bir sürede 4,5 kilo sadece yağ kaybı yaşadım bu benim için yeterliydi. Çünkü karın bölgesindeki son yağlar en zor giden yağlar olduğunuı okumuştum. Spordan ve spocunun dilinden anladığı için ve karın kaslarıma beni kavuşturduğu için Görkem hocama teşekkür ederim, sporculara tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Derya aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.104.1.Y

07-03-2017
 TavsiyeNo: 95091
Online Diyet için sosyal medyada gezinirken Görkem beyin hesabı ilgimi çekiyordu. Online diyetteki başarılı sonuçları benide heyecanlandırıyodu ben neden yapamayayım da diyordum. Ve bi hevesle görkem beye yazdım, ilgili ve samimi geldi açıkcası. Bir diyetisyenle hiç diyet yapmamıştım. Diyete başlamaya karar verdim. Her hafta skyp üzerinde görüşmelerimizi gerçekleştirdik sanki ofisine gitmiş gibi oluyordum,sıkı kontrol bana iyi geliyordu. İlk ayda 6 kg verince hevesim daha da arttı ve gerçekten diyetisyenin önemini anladım. 3 ay kadar oldu bu süreçte 15,5 kilo kadar verdim. Görkem beye desteği ve beni sürekli motive ettiği için çok teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

 Sibel ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95071
İnternette diyetisyen araştırırken, yazılan yorumları kendi problemlerim ile çok benzettiğim için Görkem beye gitmeye karar verdim. Kilo sorunum vardı, bunun yanında insülin direncim çıktı. Sağlıklı düzenli beslenmeye başladık, geçmiş hayatımda ne kadar düzensiz beslendiğimin ve bu diyetin yaşam biçimim olması gerektiğini daha iyi anladım. Görkem beye her an ulaşıp takıldığım şeyleride vatsaptan sorabiliyordum, çok destek oluyor gerçekten. 4 ay geçti bu süre 23 kilo zayıfladım. Görkem beye teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Vicdan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.248.YCC

04-03-2017
 TavsiyeNo: 95021
Birçoğumuz , sağlıklı beslenmenin önemini biliriz lakin bunu tam olarak gerçekleştirmeyiz. Bir de diyet yapmaya; kilo almak ya da vermek istedigimizde sağlıkla ilerlenmesi gereken bu yolda Profesyonel Bir Diyetisyene bizlerin ihtiyacı olacaktır. Sizlere Görkem Mercan Bey'i tavsiye ederim. Kendisini sosyal medya hesabından tesadüfen buldum.Hem sağlıklı beslenme için yol gösterici rehber , hem de diyetinize destek olan Iyi ,Sabırlı ve Samimi Diyetisyendir. Sağlıkla kilo alıp , kilo vermek isteyen her insana tanimasini tavsiye edeceğim Görkem Mercan Bey , Sizlere de tecrübesi , bilgisi ve samimiyeti ile yol gösterici olup , birlikte istediğiniz güzel hedefe varmanizda yanınızda olacaktır👍. Diyete başlamaktan korkmayın; iyi bir yol arkadaşı , Diyetisyen Sizin yolculukta ihtiyacınız olan Rehberinizdir☺.
     8 Beğeni    

 İnci TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

04-03-2017
 TavsiyeNo: 95019
Tavsiyeediyorum.com daki tavsiyeleri okuyarak görkem beyden randevu alıp, ofisine gittim. Yorumlardan okuduğum samimiyetiyle beni karşıladı konuştuk, kilo sorunumu anlattım. Daha önce birkaç diyetisyen tecrübem olmuştu fakat devam edememiştim. Görkem bey o güveni oluşturdu. 76 kilo ile 3 ay önce diyete başladım. 3. ayımız bitti şuan 60 kiloyum, hedefimse 58 kilo olmak. 16 kilo verdim, bu süreçte kaçamaklarım da oldu, bırakmak istediği zamanda, ama görkem beyin desteği ile de vazgeçmedim. bu süreçte desteği için teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

 Ertunç Ş. (Danışan)
 IP: 88.246.198.YFB

03-03-2017
 TavsiyeNo: 95017
Görkem Bey ile tanışalı ve profesyonel destek almaya başlayalı yaklaşık 1,5 ay oluyor iyi ki başlamışım diyorum. Öncelikle bu işin sabır işi olduğunu ve kısa dönemli çözümler yerine yaşam boyu uygulanması gereken bir düzen olduğunu kavramamı sağladı.Yüksek insülin direnci ve iç yağlanmama rağmen Kendisinin koçluğunda 1,5 ayda 9 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Benim gibi işin başında çekingeleri çok olanlara Görkem beyi gönül rahatlılığıyla tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Gülay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

03-03-2017
 TavsiyeNo: 95008
Kızımın bir arkadaşının önermesi ile görkem beyle tanıştım. Kilom çok olmuştu, yürürken ayaklarım ağrıyordu, insülin direncin var birde kolesterolün yüksek kilo vermen lazım dedi doktor. İlgili alakalı, yardımcı olmaya çalışan, aradığımda hep ulaştığım destek olan birisi görkem hocam. Görkem hocam ile 16,5 kilo verdim daha vereceğiz inşallah. Ağrılarım bitti artık çok daha rahat yürüyorum, kolesterolüm azaldı sağolsun. ilgili bir diyetisyen teşekkür ederim kendisine beni kilolarımdan kurtardığı için.
     8 Beğeni    

 Ceylan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

03-03-2017
 TavsiyeNo: 94997
Polikistik over ve insülin direnci şikayetleri ve bir arkadaşım yolu görkem beyle tanıştımÖğrenciyim düzgün beslenemiyordum, dolayısıylla hızlı kilo almıştım.. Görkem beyin istediği tahlilleri, yaptırdıktan sonra diyete başladık . Diyet çok doyurucuydu hiç acıkma hissetmemem gerekiyormuş öylede oluyordu. 84 kilo başlamıştık şuan 4. ayımıza girdik 21 kilo verdim. Bu giden 21 kilo birlikte insülin direncinden kurtuldum, kistlerimde çok küçüldü. Yakında korumaya geçeceğiz. Aç kalmadan, sürekli moral desteği ve verdiğim 21 kilo için görkem beyi tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Ezgi ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

01-03-2017
 TavsiyeNo: 94934
Bayraklı da oturduğum için görkem beye gitmeye karar verdim iyikide gitmişim. Doğum sonrasında kilolarımı vermeye gittim. 25 kilo almıştım. Hemen başladık, doyurucu bir diyetle devam ettik. Görkem beyin güleryüzü ciddiyeti ilgisi konuya hakim oluşu benimde diyeti bırakmamama çok destek oldu, daha önce çok diyet yapıp bırakan birisiydim. Yaklaşık 3.5 aydır devam ediyoruz. bu süreçte 19,5 kilo verdim. Görkem beye desteğinden ve verdiğim kilolar için teşekkür ederim.
     8 Beğeni    

 Gülşen DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

01-03-2017
 TavsiyeNo: 94927
Hamileliğim sırasında yaklaşık 32 kilo aldım. doğumdan sonra ise 25-26 kilosu kaldı. Kilolarımda beni çok rahatsız ediyordu, kendimi hiç kilolu olarak bilmezdim çok mutsuzdum. Diyetisyen arayışına girdim, buradaki tavsiyeler ile birlikte görkem beyin yolunu tuttum. Hiç böyle kilolu olmadığım için görkem beye anlattımda anlattım. Hiç sıkılma belirtisi vermeden dikkatle beni dinledi, birlikte çözüm yolları bulduk, daha önce hiç diyet yapmamıştım, üstelik bebeğimde vardı. Korkum sütümle ilgilide sorun olmasıydı, fakat hepsinin bir çözümü varmış diyeti sadece zayıflama sanardım. Şu zamana kadar kadar görkem beyle 3. ayımız bitti. Hiç sütüm de eksilmeden bugün itibari ile 17 kilo vermiş oldum, hedefime çok az kaldı. Bu süredeki desteğinden ve emeklerinden dolayı Görkem beye teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Mediha ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

28-02-2017
 TavsiyeNo: 94897
Yakın bir arkadaşımın baya zayıfladığını farkettim. Sorduğumda görkem beyin ismini verdi ve görkem beyle ilk tanışmamız o şekilde oldu. Gastritten dolayı olan mide ağrılarım, gece atıştırmalarım, tatlıya olan düşkünlüğüm ile Görkem Bey'in kapısını çaldım. Kendisinin ilgili, çözüm odaklı yaklaşımı ve iyi bir dinleyici olması hoşuma gitti. Benim için büyük olan sorunlarımı anlattığımda gayet sakin bi şekilde merak etmeyin hepsini çözeceğiz dedi. Görkem bey ile başladık, ilk hafta hiç tatlı istemedi canım bu çok hoşuma gitmişti zamanla mide ağrılarımda azaldı, gece atıştırmalarım tamamen kayboldu. Bunlar olurkende 18 kilo verdim, vermeyede devam ediyorum. Görkem beye teşekkür ediyorum, herkese de tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

 Nazlı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.45.FJ

25-02-2017
 TavsiyeNo: 94832
Gorkem bey ile seruvenimiz yaklasik 8ay once basladi, 18li yaslarimdan itibaren önünü alamadan ilerleyen bir kilo artisimla birlikte kendimi cok mutsuz hissetmeye baslamıstım. Denediğim hicbir sey olmuyor, kendimi surekli yorgun ve cirkin hissediyordum. Bu kilo artis süreci hızla devam ederken ben hicbir sey yapmiyor sadece bu artisi üzülerek izliyordum ta ki 115 kilo olana dek.. :) (suan gülüyorum ama o siralar hicte oyle degildi.) Gorkem beyle tanismamiz biraz tesaduf oldu ve belkide hayatimin en guzel, en saglikli tesadufuydu:) Beni ikna süreci bile öyle ictendi ki, birlikte halledebileceğimizi aslında bunun öyle zor bir is olmadıgını, sadece karsılıklı sabır gerektiğini anlattı ve serüvenimiz basladı. İlk 2 ayda yaklasik 18kilomuza bye bye yaptik:) Her hafta olan randevumumuzda daha da iyi olacağını söylüyor verdiği ödüllerle,kisiye özel hazırladığı listelerle asla acıkmıyor hatta "Gorkem bey ac kalmiyorum ama kilo veriyorum bu sahane bir seymis!" diye mutlu oluyordum. Araya giren bazı süreclerden sonra tekrar bulusup, birlikte 30 kilo verdik ve vermeye de devam ediyoruz. İstediginiz kiyafetler onceden sadece askida oylece kalırken artik uzerinizde olmasi, insanlarin sizinle olan iletisiminin farklilasmasi. Surekli bir aktivite icinde olmaniz cunku artik kendinize olan guveninizin tam olmasinin hazzini baska hicbir sey veremez. Gorkem bey ile hayatimda imkansiz diye bir sey olmadigini gordum. Danisan-danisman iliskisinin cok cok otesinde bir bag kurmasina siz bile sasirabilirsiniz ,bu konuda gercekten mukemmel. Bir abi kardes sicakligini hissedip akliniza gelen mantikli mantiksiz tum sorularinizi tum samimiyetiyle cevaplayip sizi motive ediyor! Ee daha ne olsun Gorkem Mercan var iken kilolu yasamak biraz sov bence! Hayat kisa Gorkem bey surekli kalori arttirip yag yaktiriyor!:)))
     11 Beğeni    

 Yasemin PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

24-02-2017
 TavsiyeNo: 94817
Görkem beye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İnsülin direncim çıkmışyı doktorum bir diyetisyenden destek almamı söylemişti. İnsülin direnci ile ilgili iyi şeyler duydum görkem bey için. Daha yaşlı birini bekliyordum ama genç enerjij biri olarak karşıladı beni, dinleyip nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı, açıkcası konuya hakim oluşu bende güven uyandırdı. Şuan 6 ay oldu birlikte çalışalı. Tekrar tahlil yaptığımda insülin direncimin gitmesinin mutluluğu ise anlatılamaz. Acıkmalarım atıştırma isteklerim bir bir gitti ve en sonunda da 25 kilo kaybettim. Bu süreçteki desteği için Görkem Beye teşekkür ederim.
     13 Beğeni    

 Selda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94554
Görkem beyle kilolarımın yanısıra haşimato tiroidimin olmasından dolayı destek almak istedim. Tiroidlerim yavaş çalışıyordu ne yapsam kilo veremiyordum. İlk görüşmede güzelce dinlemesi ve konuya hakim olması bende güven kazandırdı. İlk geldiğimde kilo verebilecekmiyim diye düşünürken şuana kadar yaklaşık 17 kilo verdim. Hiç acıkma hissetmedim, hatta fazla geldiği bile oluyordu. Kaçamak yaptığım zaman görkem beyin ceza diyetleri imdadıma koşuyordu. Güleryüzü, samimiyeti, ilgisi ve hiç zorlanmadan verdiğim yaklaşık 17 kg için Görkem beye teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

 ömrüye (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94540
Görkem bey ile eşimin bir arkadaşının vasıtası ile tanıştım. Kilo problemim vardı o kişininde çok kilo verdiğini duyunca gitmek istedim bende. İlk yaklaşımı çok güzeldi, beni dinledi, problemlerime çözüm buldu, güleryüzlü tatlı sert bir diyetisyen zaten bende böyle birini arıyordum. İlk listeyi aldığımda bu kadar yemediğimi biliyordum, korkmuştum kilo alırım diye ama öyle olmadı.Kaçamakta yapıyordum ama her gittiğimde kiloda kaybediyordum takıldığım yeri vatsaptanda sorabiliyordum. Sadece bazı haftalar kaçamağı biraz abarttığımdan az kilo veriyordum ama gittiğim süre zarfında doya doya kilo vermiş oldum. Hem ilgili, güleryüzlü, yeri geldiğinde tatlı sert biri olduğundan hemde 20 kilo da verdiğim için Görkem beyi herkese tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

 Gonca İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.22.LJ

14-01-2017
 TavsiyeNo: 93752
Merhabalar ben 4 yıldır 2 ameliyat geçirdim 2 yıl da kortizon aldım bunun üzerine 10 kilonun üzerinde kilo aldım İş yerinde bir arkadaşım Görkem beyi duymuş ve hadi biz de gidelim dedi böylece Görkem beyle tanıştık çok umutlu değildim ama Görkem bey sıcak sevecen ve işinde uzman tavırlarıyla bizi çok güzel karşıladı her hafta düzenli görüşmelerimizde motivasyonumuzu hiç kaybetmememizi sağladı bunun sonucunda da kilolar gitmeye başlayınca herkes onu sormaya başladı Görkem beye herşeyden önce sıcaklığı ve samimiyeti için Teşşekür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum
     12 Beğeni    

 Yeliz CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.30.YWB

06-01-2017
 TavsiyeNo: 93590
İlk Görkem Bey ile çalışmaya başladığımda bu kilolara ineceğimi düşünmemiştim. Ama gün geçtikçe indiğim kiloyu görünce inanamadım. 40 bedenden 36 bedene düştüm. İstekli ve istikrarlı olmak lazım. Görkem bey ile tanıştığımda 67 kiloydum şu anda 59 kiloyum. Tabi diyetisyeninizin söylediklerini yapmak gerekiyor. Kaçamaklar hedeflenen kiloya inmeyi geciktiriyor. En heyecanlı olan bölümse her hafta olan randevularımız oluyor. Tartı doğruyu söylüyor ve işin ucunda mahcup olmakta var. Ama ben çok istikrarlı devam ettim ve çok güzel sonuçlar gördük. Güven veren pozitif diyetisyenimden beslenme adına çok şey öğrendim. Teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum:)
     14 Beğeni    

 SEVİM GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.246.96.DF

23-11-2016
 TavsiyeNo: 92251
Ben diyetisyen Görkem Mercan'la, yıllardır güvenle hizmet aldığım Nets Polikliniği'nde çalışmaya başlamasından sonra tanıştım ve kendisinin danışanı oldum 3 aylık bir beslenme programında hiç sıkılmadan, daralmadan güle oynaya kilolarım gitti, Görkem bey bazen tatlı sert, bazen sizin istediğiniz gibi görünen ama olması gerektiği gibi diyet programları hazırlayarak kilo verilmesini sağlıyor, menünüzü hazırladınız ama bir de onay mı istiyorsunuz watsab üzerinden gönderin resmini Görkem beye derhal fazlayı eksiği söylesin ve gönül rahatlığı ile programınıza devam edin, herkese tavsiye ediyorum. :D
     13 Beğeni    

 GÜLCAN ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.6.YFF

14-05-2016
 TavsiyeNo: 87904
Ben gülcan çetinbaş Dyt görkem mercan ı tanıdığım için cok mutluyum beni baştan yarattı diyebilirim aynalara zevkle bakmaya başladım kendimi güzel ve sağlıklı hissediyorum herseyden önemlisi yiyerek zayıflıyorum cok mutluyum bir arkadaşımın inanılmaz zayıflığından sonra görkem beye ulaştım motivasyonu yüksek samimi güler yüzlü dalında uzman biriyle tanıştım iyiki var uzun zamandır hayal bile edemedığim kiloya sayesinde ilerliyorum herkese şiddetle tavsiye ediyorum tüm kadınlar güzeldir yeterki adres doğru olsun yapabileceklerimiz için teşekkür ederim hemde cok
     14 Beğeni    

 Ömer CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.72.YLC

25-04-2016
 TavsiyeNo: 87448
04.01.2016 tarihinde 100.8 kilo olarak Görkem Beyle diyet maceramız başladı.Başlangıçta kan tahlilinde tligliserit yuksekliği problemi vardı.Kolesterol yüksekliği problemi vardı.Su an dört ay bitti 17 kilo kaybettim.Bunun çoğunluğu 15 kiloya yakın yağdan gitti.Şu an kardeşimin kıyafetlerini giyiyorum.Kemerde 4.delikte kullaniyodum su an 8. delikte kullanıyorum.Kilo vermeye de devam ediyorum.Görkem Beyi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     12 Beğeni    

Samet YAĞLI Fotoğraf  Uzm.Dyt.Samet YAĞLI
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-04-2016
 TavsiyeNo: 87355
Görkem ile Beslenme kongresinde tanıştık ve senelerdir devam eden arkadaşlığımız var. İşini bu kadar severek yapan bir diyetisyen bulmak gerçek zordur. İzmir'de olan tanıdıklarıma veya diyetisyen soran herkese önerebileceğim tek kişidir. Gayet güleryüzlü, esprili bir insandır. Empati yaparak insanlarla iletişim kurması, işinde başarısına başarı kattığını düşünüyorum. Bu site vasıtasıyla da tekrar belirtmek isterim ki beslenme danışmanlığı almayı düşünüyorsanız direk gidin tanıyın derim. Zaten benim haklılığımı anlarsınız. Başarıların daim olsun Görkem Mercan
     16 Beğeni    

 EBRU GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.143.FZ

19-04-2016
 TavsiyeNo: 87321
Yıllardır kilo problemim vardı. Diet yapmaktan yorulduğum bir anda Görkem Beyle tanıştık. Benden proğrama başlamadan önce tüm tahlillerim istendi. İnsilün direncim vardı, kollestrolüm hiç düşmezdi. Bu sonuçlara göre bana yeme listesi hazırladı, hiç aç kalmadan ve zevk alarak diet yaptım 4 ay gibi bir sürede istenilen kiloya ulaştım. Kollestrol, şeker düzene girdi. Görkem bey tam bir yaşam koçu gibi sürekli yanımda oldu. Kilo verdikçe mutlu oldum. Benim durumumda olan herkes için tavsiye ederim.
     15 Beğeni    

 Fatma cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.11.CB

12-06-2015
 TavsiyeNo: 79488
Yıllardır çok diyet denedim sürekli kilo alıp verdim ama sonuçta kilolular sınıfında takılıp kaldım ama benim yaptıklarımın yanlış olduğunu diyetisyenim Görkem Mercan ile karşılaşınca anladım. Çünkü diyetisyenim boy kilo endeksime göre çok güzel bir diyet hatta doğru beslenme biçimi yazar yazmaz uygulayınca tam 2.5 ayda sağlıklı şekilde diyet artı spor ile birlikte 11 kilo verdim ve şimdi kendimi çok daha sağlıklı ve mutlu hissediyorum . Herkese kesinlikle diyetisyenim Görkem Mercan 'ı tavsiye ediyorum.
     19 Beğeni    

Gökhan ÇELİK Fotoğraf  Dyt.Gökhan ÇELİK
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-11-2019
 TavsiyeNo: 112440
Görkem Mercan üniversiteye ilk başladığım zamandan beri tanıdığım çok sevdiğim bir abim ve meslektaşımdır. Kendisi mesleğinde başarılı, etik çalışan ve bilgisi çok iyi bir diyetisyendir. Yanında bulunduğum süreçte kendisi bana bir çok şey katmıştır. Kendisi danışanlarına oldukça yakın, ilgili ve hoşgörülü olup yardımcı olmuştur. Bir çok kişi ile çok güzel sonuçlar elde edip danışanlarını memnun etmiştir. Bu süreçte bende yanında mesleki açıdan bunları görerek deneyimleme fırsatım oldu. İzmirde bulunan ve diyetisyen desteği almak isteyen kişilere gönül rahatlığıyla öneririm.
     3 Beğeni    

 Kerem Mazmahor (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.251.ZZF

28-07-2018
 TavsiyeNo: 104893
Benim bir öğrenci olarak meslekte ilk tanıştığım diyetisyenin Görkem Mercan olduğunu söyleyebilirim. Kendisinin samimiyetini ve içtenliğini yakından görme fırsatına sahip olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Sürekli gülümseyen yüzü ve sevecen tavırları ile hem stajyerlerin hem de danışanların kalbini kazanan ayrıca mesleğinde çok başarılı bir diyetisyen. Hem de çok iyi bir gözlemci. Ben kendi adıma Görkem Mercan'ın yanında staj yapıp meslekte bir abi kazandığım için çok mutluyum. Görkem Mercan'a güvenenler yanılmadı.
     1 Beğeni    

 Asuman (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.40.YWF

27-07-2018
 TavsiyeNo: 104882
"Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum hocam . Bana sadece bir hoca değil hem dost hem abi oldunuz. Samimiyetiniz ictenliğiniz sizin anahtarınızmış, bunu öğrenmiş oldum. Hayata dair çok şey dinledim sizden ve iyiki yanınızdaydım dedim . Herşey için size minnettarım. Ve hocam size ahlak anlayışınıza, mesleğe bakış açınıza, özellikle insanlığınıza hayran olarak buradan ayrılıyorum. İyiki vardınız ve iyiki varsınız. Bebeği öpün ♥" stajdan ayrıldığım gün Görkem Hocaya yazdığım mesaj buydu. Buraya bu mesajı bırakıyorum çünkü düşünceleri en doğru yansıtma yolu duyguları ön planda tutmaktır ve hocam için düşüncelerimin en doğru yansıtacağımı düşündüğüm şekilde not düşünüyorum . 😊 Bir stajyer olarak ona ve bilgisine güvenim sonsuz, belki de anlattığımdan daha fazlası .. Bilgisi, gençliği, donanımı müthiş başarılı diyetisyen .. 😊
     2 Beğeni    

 Serkan Erkök (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.133.CF

15-07-2015
 TavsiyeNo: 80188
Görkem Mercan ile öğrencilik yıllarında tanıştım ve onunla sohbet ederken alanına ne kadar hakim olduğunu, başarılı ve çalışkan olduğunu hissedebiliyorsunuz. Neşeli ve hayat enerjisi çok yüksek. Konuşkan ve karşısındaki konuşurken onları dikkate alan, umursayan bir yapısı var. Duruşu ve hitabeti gayet düzgün, işine aşık birisi. Profesyonel bir hizmet almasamda zayıflığım konusunda çevremin verdiği sağlıksız öğütlere inat verdiği "sağlıklı kilo almak" konusundaki tavsiyeleriyle bana yardımcı oldu. En yakınındaki insanlardan biri olarak sizlere de tavsiye ediyorum.
     18 Beğeni    

 Dyt.Merve AKAY
İzmir - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104493
Bir aylık stajımı Görkem beyin yanında yaptım. Görkem beyin insanların hayatına nasıl dokunduğunu, onlara ışık olduğunu, yeni kapılar açtığını gözlemledim. Mesleki açıdan başarısı tatışılmazken bunun yanında danışanlarına olan ilgisi ve gerekirse yanlarında her konuda destek olması onun samimiyetinin ve belki de başarısının sırrı. Ben Görkem beyle mesleğimi daha da çok sevdim ve bizim gibi diyetisyen adaylarına örnek bir diyetisyen. Bir aylık staj süremde bana kattığı bilgiler ve farklı pencerelerden bakmamı sağladığı için çok teşekkürler. Danışanlarına olan ilgisi, mesleğine olan sevgisi, çalışkanlığı, çabası ve idealist olması benim için çok güzel bir örnek bir abi oldu. Onun gibi bir diyetisyen olmak için elimden geleni yapacağım. 😌
     2 Beğeni    

 Remle arslan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.131.ZBJ

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104489
İlk olarak kongrelerde görüp dinlemiştim kendisini bilgili bulmuştum bunun içinde yanında staj yapmak için görüşmek istedim gerçekten de tahmin ettiğim gibi Güleryüzlü,sıcakkanlı ilgili biri ve danışanlarıyla kurduğu diyalog çok iyi danışanlarının hayatına uygun beslenme planı oluşturuyor işini gerçekten severek yapıyor bana da stajda çok yardımcı oldu sorularımı hiç cevapsız bırakmadı hep ilgiliydi yanında staj yaptığım için ve tanıştığım içinde gerçekten çok mutluyum herkese tavsiye ediyorum koşun gelin 🍍
     3 Beğeni    

 Büşra Değirmenci (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.230.131.ZBJ

29-06-2018
 TavsiyeNo: 104488
Beslenme alışkanlığını değiştirebilmek için önce kişinin kendisi istekli olmalıdır fakat bir uzmanın desteği olmadan bunu sağlıklı bir şekilde başarabilmek mümkün değildir.Bende bir diyetsiyen adayıyım ve Görkem beyin yanında staj yaparak bir çok deneyim kazandım. Diyetisyen Görkem bey işinde uzman olmasının yanı sıra etkili iletişim yetenği ile danışanlara ulaşıyor ve onların sağlıklı bir zayıflama sürecinde neler yapması gerektiğini planlıyor. Samimi,güven veren bir ofis ortamına sahip. Ön görüşme ile kendisiyle sohbet edip dediklerimin doğruluğunu görmüş olursunuz. Umarım fikrim yardımcı olmuştur sağlıklı günler 😊🍍
     1 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Görkem MERCAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Die-Cast(Model Araba Koleksiyonerliği)


Görkem MERCAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
KEPAN(Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Görkem Mercan Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Trend Office Kat:1 Daire:6 Manas Blv. Adalet Mh. Bayraklı / Bornova
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 745 18 81

Telefon 2 :
0(533) 145 19 38
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1988
(32 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Yakındoğu Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabı

Görkem MERCAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Görkem MERCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Görkem MERCAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

karşıyaka diyetisyen, bayraklı diyetisyen, bornovada diyetisyen, diyetisyen, sporda beslenme, sporcu diyetisyeni izmir, ünlü diyetler, online diyet, zayıflama, izmir ünlü diyetisyenler, ızmir ünlü diyetisyenler, diyetisyen izmir, sağlıklı zayıflama, bitkisel çaylar, insülin direnci, bölgesel zayıflama, televizyondaki diyetisyen, diyet ile zayıflama, diyetisyen ile zayıflama, kalıcı zayıflama, izmir beslenme uzmanı, zayıflama merkezi, zayıflama merkezleri, beslenme uzmanı izmir, zayıflama programı, zayıflama listesi, zayıflama önerileri, izmir diyet, en hızlı zayıflama, kısa sürede zayıflama, diyet programı, hızlı kilo verme, zayıflama yolları, kilo vermenin yolları, şeker hastalığı diyet, diyet listesi, boy kilo endeksi, izmir diyetisyen, kolesterolde beslenme, sürdürülebilir diyet, izmirde diyetisyen, diyabet diyetisyeni izmir, diyetisyen arıyorum, dengeli beslenme, beslenme eğitimi, hipotiroid, haşimato


20:52
Top