2007'den Bugüne 74,799 Tavsiye, 24,664 Uzman ve 16,938 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Görkem MERCAN
Diyetisyen - İzmir
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Görkem MERCAN Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi52 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 8 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Diyetisyen
İsim

Görkem MERCAN

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

52

[Dyt.Görkem MERCAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Görkem MERCAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Görkem MERCAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Görkem MERCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Samet YAĞLIDyt.Samet YAĞLI
Sevgili Samet Yağlıyla dostluğumuz öğrencilik dönemine dayanıyor olup, aynı zamanda kaliteli, mesleğine etik ilkeler çerçevesinde bağlı, layığıyla yap...

Görkem MERCAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezimiz
- Sporcu Beslenmesi
- İnsülin Direncinde Beslenme Tedavisi
- Tiroid Rahatsızlıklarında Beslenme Tedavisi
- Obezite ve kilo kontrol yönetimi
- Kilo koruma
- Polikistik Over ve Beslenme
- Kronik hastalıklarda beslenme tedavisi
- Gebelik öncesi/gebelik sırası/gebelik sonrası beslenme ve kilo kontrol yönetimi
- Emziklilik Döneminde Beslenme ve Kilo Kontrol yönetimi
- Okul Öncesi Dönemde Beslenme
- Okul çağı beslenmesi
- Yeme davranışı bozukluklarında beslenme tedavisi
- Kilo alamama durumlarında beslenme tedavisi
- Diyabet ve Diyet Tedavisi
- Hipertansiyon ve Beslenme
- Gut Hastalığı ve Diyet Tedavisi
- Kurumsal Danışmanlık
- Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı
- Menü Planlama konularında danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Görkem MERCAN Özgeçmiş CV Dyt.Görkem MERCAN'ın Özgeçmişi
SERTİFİKA BİLGİLERİ
03.2015 13. Sağlık Halk Kongresi – Ege Üniversitesi
03.2015 Metabolik – Bariatrik Cerrahide Beslenme Yaklaşımı ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu
02.2015 4. Ulusal Sağlıklı yaşam Sempozyumu Yeme Bozuklukları Diyetisyeni Kursu
04.2014 XI. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi
03.2014 Arel Üniversitesi 3. Öğrenci Sempozyumu
02.2014 Acıbadem Sağlıklı Yaşam Günleri Sempozyumu
02.2014 Acıbadem Sağlıklı Yaşam Günleri Spor Diyetisyenliği Kursu
11.2013 Çocuk Hastalıklarında Beslenme Sempozyumu
10.2013 Obezite Yönetiminde Türk Mutfağı Sempozyumu
03.2013 3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu
03.2013 3.Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu Kardiyoloji Diyetisyeni Kursu
03.2013 Obezite ve Obezite ile Savaş Platformu Sempozyumu
04.2012 VIII. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi...[Devamı...]

Görkem MERCAN Tavsiye Yazıları Görkem MERCAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Emine kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.155.202.LY

17-02-2018
 TavsiyeNo: 102141
Hayatı boyunca kilo dalgalanmaları yaşamış ve artık usanmış biri olarak, son yıllarda, yine yanlış beslenmeden dolayı biriktirdiğim fazla kilolar yüzünden moralmen çökmüş durumdaydım.Bir çok diyetisyen denemesiyle sonuçlarım hep olumsuz oldu ve Acilen profesyonel yardım alıp hem bu kilolardan kurtulmam, hem de bir daha almamak üzere beslenme konusunda bilinçlenmem gerekiyordu. Bu kalıcı yardımı kimden alacağım hakkında inanın hiçbir fikrim yoktu. Bugüne kadarki hastane birimlerinden aldığım hizmetlerden ve diğer diyetisyen tecrübelerimde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı açık söylemek gerekirse bu mesleğe olan inancım epey sarsılmıştı. Bu konuda, belki de son kez şansımı deneyerek, internet ortamında kendimce başlatmış olduğum araştırmalarımın bir noktasında şu anki beslenme danışmanım olan Görkem MERCAN’nın sitesiyle karşılaştım. Bu sitede bulunan paylaşımlarını inceledim ve kararımı verdim ön görüşme yapmak için randevu alıp ofisine gittim. İlk izlenim olarak güler yüzlülüğü samimi ve bana bugüne kadar bildiklerimin dışında verdiği bilgiler doğrultusunda kararımı verdim.İlk başlangıç olarak tahlillerimi yaptırdım ve sonucunda b vitamini,d vitamini,demir eksiliği,hipotroid ve insilün direncim ortaya çıkarak biraz moralim bozuldu ve görkem bey tedavimizi yaparak ilerleyeceğiz şeklinde olumlu yaklaşması benim bir kez daha doğru karar verdiğimi doğruladı. Ardından beni yakından tanımak ve yaşam tarzımı tespit etmek için çeşitli sorular sordu. Bu tarz yenilikçi bir hastayı tanıma şeklini bugüne kadarki aldığım hizmetlerde yaşamamıştım. Bu sorulara verdiğim cevaplar ve yaptığı vücut ölçümleri doğrultusunda hazırladığı, çalışma ve uyku saatlerimi tehdit etmeyen, son derece isabetli, uygulaması kolay bir dizi diyet sayesinde, beni de iyi motive etmesiyle 2.ayımdayım ve sonucum harika yaşadığım süreçte kaçırma isteğim olmadan devam etmek harika bu kadarını beklemiyordum.Görkem beyin diğer meslektaşlarından farklılaştıran özellikleri olarak, son derece kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olması, detaylara önem vermesi, hiçbir soruyu cevapsız bırakmaması ve neyi neden yaptığımızı her zaman açıklayarak beslenme konusunda benim de bilinçlenmemi sağlaması olarak sayabilirim. Şu an kendime hayatımla ilgili yeni ve daha yüksek hedefler koyabiliyorsam bu Görkem MERCAN’nın başarısıdır. İyiki yollarımız kesişmiş İzmir için büyük bir değer olan Görkem MERCAN’nı tebrik ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 Gonca (Danışan)
 IP: 78.174.217.ZJ

24-01-2018
 TavsiyeNo: 101597
Kendimin bile hala inanmakta zorlandığı, 3 ay gibi bence çok kısa bir sürede sağlıklı bir şekilde tam 10 kilo vermeme yardımcı olan GÖRKEM MERCAN'ı kesinlikle tavsiye ederim.İhtiyaç durumunda kolaylıkla ulaşabilir, kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Kişiye özgü hazırladığı programıyla, sizi hiç sıkmadan hatta severek ve hırslanarak, üstelik diyet yaptığınızı bile anlamadan size kilo verdiren Görkem Bey, Bana bu mutluluğu yaşattığı için buradan da kendisine teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi ki kendisini tanışmışım.. Eğer kilo vermeye ihtiyacınız varsa, ve gerçekten işine hakim, takibine son derecede önem veren Görkem Bey'den hiç düşünmeden randevu alabilirsiniz. Eminim ki; Görüştükten sonra, siz de bir çok kez, bir çok yerde bazen ayna karşısında kendi kendinize "iyi ki.." diye başlayan cümleler kuracaksınız :)
     3 Beğeni    

 Feride MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.249.YZ

23-01-2018
 TavsiyeNo: 101580
Görkem Bey ile tanıştığımda 8 aylık bir kızım vardı ve onu emziriyordum.Hamilelik döneminde çok fazla kilo almamama rağmen emzirme döneminde hızla kilo almaya başlamıştım.Bu dönemde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Görkem Beyle tanıştım.Ön görüşmeden önce bu süreçle ilgili kafamda bir sürü soru işareti vardı. Emziren bir anneyseniz etrafınızdakiler mutlaka size bu cümleyi söylerler:Emzirirken diyet mi yapılır?Görkem Beyin tecrübesiyle ve güzel enerjisiyle önce bu soru işaretlerini zihnimden sildik.Üç aylık bu süreçte sağlıklı beslenerek ,onun tavsiyelerini dikkate alarak 10 kilo verdim.Hem kilo verdim hem de sütüm azalmadığı gibi daha kaliteli hale geldi.Şimdi kilomu koruma aşamasındayız.Bu süreci keyifli hale getirdiği için Görkem Beye teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Gülşah ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.245.B

23-01-2018
 TavsiyeNo: 101579
Görkem bey ile bir arkadaşımın referansı ile tanıştım.Onla tanıştığımda kilo vermeyi çok istiyordum ama insülin direncim olduğu için önceki denemelerim başarısız olmuştu.Görüştüğümüz 4 buçuk aylık süreçte sağlıklı beslenerek 12 kilo verdim.Bu kilo verme sürecim dahada devam edecek.Görkem beyin samimiyeti ile bu süreç dahada keyifli hale geliyor.Eski kıyafetlerimi giydikçe kendimi daha iyi hissediyorum.İyiki bu sürece Görkem Bey ile birlikte başlamışız.
     2 Beğeni    

 NESLIHAN SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.173.Y

22-01-2018
 TavsiyeNo: 101543
Merhaba. Ben 2 cocuk annesiyim. Ilk cogumda 10 kilo, ikinci çocugumda 15 kilo adim ve veremedim. Sonuc olarak 85 kilolara ulaştim. Kendi cabalarimla vermeye calistiysam da basarili olamadim. 1 - 2 kere diyetisyene gittim ancak zor ve sıkıcı diyet listeleri bana gore degildi. Umdugumu bulamamistim. Kilolarimla başedemez ve bu duruma cok uzuluyorken internet uzerinden tekrar diyetisyen arayişina girdim. Araştirmalarim sırasında beni en çok etkileyen Görkem Bey ve hakkinda yazilan yazilar oldu. Hemen kendisini arayarak randevu aldim ve Görkem Beye gitmek aldigim en iyi karardi. Dogru ve duzenli beslenerek ac kalmadan 4 ay gibi bir surede 16 kilo verdim. Hala vermeye devam ediyorum ve hiç sıkılmadan. Görkem bey gercekten beni dinliyor, anliyor ve isteklerime gore diyet listelerimi sekillendiriyor. Bu konuda harika bir egitime ve donanima sahip. Her an kendisine ulasabiliyorum. Bu zorlu sureci cok kolaylastiriyor ve siz vazgecseniz bile o sizden asla vazgecmiyor. Verdigim her kiloya en az benim kadar seviniyor. Konusarak herseferinde yeniden yeniden sizi motive edebiliyor. Görkem bey sayesinde artik dogru ve duzenli besleniyorum. Cok mutsuz başladigim bu yolculukta Görkem beyin yardimlariyla artik çok ama çok mutluyum. Gonul rahatliğiyla tavsiye ediyorum. Kilolu herkeze soyleyebilirim ki kilolari degil Görkem beyi ve yardimlariyla kilo vererek sağlikli ve mutlu bir hayati seçin.
     4 Beğeni    

 Yaren dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.33.227.FY

20-01-2018
 TavsiyeNo: 101518
Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Görkem beyin danışanı olmak. Ben hep kiloluydum. Uğraşsam da olmaz zayiflayamam diye düşünüyordum ama Görkem beyin sayesinde şimdiden 10 kilodan kurtuldum ve sürecimiz devam ediyor. 10 kiloyu verirken hiç aç kalmadım. Sevdiğim şeyleri öğrenip sağlıklı şekilde nasıl tüketebilirim anlatıp listeme ekliyordu. Kısır bile yedim 10 kiloyu verirken 😊 hazırladığı listeler sayesinde sevdigim seyleri daha sağlıklı nasıl yerim, ne ölçüde yemem gerekir bunlari anladim ve hayatım boyunca sürdürebileceğim sağlıklı beslenme alışkanlığım oldu diyebilirim. Haftada bir görüşme dışında sormak istediklerim olunca yazabilmek o an iletişime geçebilmek en büyük avantajlardan birtanesi zaten. Sizinle birlikte o da çabalıyor çok iyi motive ediyor ve gerçekten işe yarıyor. Zaten çok güler yüzlü ve canayakın biri. Kesinlikle tavsiye ederim en azından ön görüşme yapmalısınız. Ben de ilk ücretsiz ön görüsme olarak gitmiştim ama daha ön görüşmede danışanı olarak ayrıldım oradan 😊 Kendinize bir iyilik yapmak isterseniz kesinlikle Görkem beyle çalışmalısınız.
     5 Beğeni    

 FATOŞ-ŞEHMUS (Danışan)
 IP: 212.174.173.LD

12-01-2018
 TavsiyeNo: 101398
Merhabalar, Öncelikle belirtmek istiyorum ki kilo vermenin hiç bu kadar eğlenceli ve kolay olacağı aklıma gelmezdi. Görkem bey ile bir arkadaşımın çok kısa bir sürede 25-30 kilo vermesine şahit olduktan sonra tanışmaya karar verdim. Kendisi ile öncelikle bir ön görüşmeye gittim. Samimiyeti, güler yüzü ve bilgisi karşısında işte bu dedim. Eşimle beraber görkem Bey'e gitmeye karar verdik. Hiç aç kalmadım, aç kalırsan zayıflarsın mantığının ne kadar yanlış olduğunu gördüm. Zayıflarken hiç stres yaşamadım aksine günden güne mutlu oldum, kendisi sadece bir diyetisyen değil benim yaşam koçum oldu. Üzgünken beni neşelendirdi, güldürdü ve olaylara bakış açımı değiştirdi. Umudumu kaybedince beni yeniden yaşama, sağlıklı olmaya yönlendirdi. Onunla başaracağımıza hep inandım. Kendime olan güvenim arttı. Tüm doğum kilolarımı 3 ay gibi kısa bir sürede verdim ve bebeğime daha kaliteli bir anne sütü verdim. Sütüm hiç azalmadı aksine daha da arttı ve koca kışta hiç hasta olmadım. Ben diyetteyken çikolatalı süt bile içtim, canımın her istediğini ölçülü bir şekilde yedim diyebilirim. Görkem Bey'i tanıdığımız için ben ve eşim kendimizi çok mutlu hissediyoruz. Kilo verirken mutlu olmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Ezel (Danışan)
 IP: 176.54.131.YY

10-01-2018
 TavsiyeNo: 101361
Merhabalar, kilo vermek ve sağlıklı bir şekilde beslenmek benim için çok önemli. Her zaman zayıf olmak istedim, yediklerime dikkat ettim. Spor yapmama rağmen , son iki yıl içerisinde hızlı bir kilo artışıyla birlikte kilo verememeye başladım. Sağlık kontrollerim neticesinde Hashimato ve hipotroid guatr hastası olduğumu öğrendim. Geçtiğimiz yaz troid bezinin tamamı alındı. Kilo sorunumun devam etmesi nedeniyle diyetisyen araştırmalarına başladım. Öncelikle sağlıklı beslenme danışmanlığı, tirod hastalığı beslenmesi üzerine deneyimi olan bir diyetisyen tercih etmekti. Görkem Bey’le tanışmam da internet araştırması üzerine oldu. Kendisiyle tanışmak için randevu aldım. İlk görüşmemizde yaklaşımı, samimi ve güven vermesiyle hemen danışanı olmaya karar verdim. Düzenli bir beslenme programı oluşturarak, beslenme düzenimi oluşturmamı sağladı. Kilo vermek için en önemli şeylerden olan motivasyon ve iradeli olmayı başardım. Görkem Bey’i ,çok başarılı buluyor ve kilo vermek için atılan en güvenli adımın ona gitmek olduğunu düşünüyorum. Ayrıca iyi bir iletişim kurulabilecek , sizi doğru yönlendirebilecek , güven verecek diyetisyendir.
     4 Beğeni    

 Başak (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.54.182.ZYW

07-01-2018
 TavsiyeNo: 101304
Ben diyetisyenlik öğrencisiyim ve ilk stajımı Görkem Bey'in yanında yaptım. Bu sanırım hayatım boyunca iyiki diyeceğim bir şey.Bana mesleki olarak bir çok şey katmasının yanında okullarda öğretilmeyen insan ilişkileri ve işin psikolojik boyutu hakkında da çok şey kazandırmış oldu. Danışanlarıyla ilişkilerini her zaman imrenerek gözlemledim. Gelen danışanların önce isteklerini,yaşam tarzlarını anlamaya çalışıp belki diyette asla olmaz asla yenmez dediğiniz şeyleri bile olur hale getirip danışanlarına sundu.Bunların Yanında; programa başlayanlar görüşmelere haftalık geldiği için düşen motivasyonların,yapılan yanlışların,kaçamakların nasıl toparlanacağı ile ilgili çözüm önerileri daima vardı yani siz eğer diyete başlamak istiyorum ama ben kendime bile yalan söylerim bahane bulurum biri beni tüm bahanelerime rağmem dizginlesin diyorsanız Görkem Bey sizin için çok doğru bir adres olur. Ayrıca çok yoğun çalışmasına rağmen danışanlarının görüşme dışında sorularını her zaman ona kişisel telefonuna ulaşarak sorabiliyor olmaları ve zamanı olmasa da bu sorular için mutlaka zaman yaratması işini ne kadar sevdiğini ve önemsediğini bi kez daha gösteriyor.Ondan çok şey öğrendim kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 Özgür ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 91.93.64.Z

25-12-2017
 TavsiyeNo: 101110
Öncelikle Görkem Mercan ile tanışana kadar, günde ortalama 3 litre gazlı içecek tüketen, klasik türk tatlılarına bayılan, geceyarısı kalkıp yemek yiyen birisi olduğumu belirtmek isterim. Kendisi ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım ve danışanı olmaya karar verdim. İlk görüşmemizde sorduğum soru "kola içebilir miyim ?" olmuştu :) Kendisinin en önemli özelliği, bana göre basma kalıp diyet programlarını reddetmesi ve tamamen sizin yaşam tarzınıza, uyku saatlerinize, damak tadınıza ve hangi yiyecekleri temin edebileceğinize göre yani tamamen "size özel" bir program uygulaması. Ara sıra çok istediğiniz zaman kendinize ödül bile verebiliyorsunuz anlayışla karşılıyor. Biz tanıştığımızda ben 127 kg idim. Boyum 1.85 ve yaşım 38. Tabi benim bildiğim yaşım 38 miş. Ölçümler neticesinde aslında metabolizma yaşımın 49 olduğunu öğrendim. Gerekli tüm tahlilleri yaptıktan sonra benim düzenime uyan ve damak tadıma hitap eden bir programla başladık. Şu anda programımızın 70 günü geride kaldı metabolizma yaşı olarak 5 yaş gençleştim ve 70 günde tam 18.5 kilogram verdim. İlk hafta haricinde açlık hissetmedim desem yeridir. Ayrıca günde 1 adet diet kutu kola içebiliyorum ve haftada 2 gün diet tatlım da var :) Daha ne olsun. Cana yakın, pozitif ve arkadaş canlısı olan Görkem Bey'i kesinlikle sağlıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 Oktay KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.166.YYC

24-12-2017
 TavsiyeNo: 101097
Merhaba, Kilo benim için ciddi bir problem olmaya başlamıştı. İvedi bir şekilde kilo vermem gerekli idi. Ama bu kiloyu verirken bir üstad’dan gerçek bir destek almak gerekiyordu. Çok eski bir arkadaşım Görkem’i önerdi. 20.09.2017 tarihinde tanışmak ve analiz için randevu aldım. 21.09.2017 tarihinde 135 kilo ile Görkem önderliğinde diyete başladım. 21.12 itibari ile 115 kiloya düştüm. Sağlıklı yemekler yiyerek zayıflamayı Görkem sayesinde öğrendim ve daha öğrenmem gereken çok madde var kendisinden. En önemliside hiç bu kadar çok yemek yememiştim. Hedefimiz 6 ay sonunda 95 kiloya kadar düşmek. Ve devamında korumayı sağlamak. Ben Görkem’e çok inandım. İnancım kesinlikle tamdır. Ve Görkem MERCAN’ı şiddetle tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 Ezgi (Danışan)
 IP: 88.237.129.YZD

23-12-2017
 TavsiyeNo: 101086
Bu zamana kadar birkaç diyetisyen deneyimim olmuştu hepsinde az çok kilo versem de tam olarak mutlu değildim süreç bittiği zaman en başa geri dönüyordum. Görkem beyle tanıştığım zaman kilo verme sürecinde diyetisyen ile olan iletişimin süreci ne kadar etkilediğini daha iyi anladım bu süreci bu kadar keyifli ilerlettiğim hiç olmamıştı. Sizi diyete değil diyeti size uyduran her döneminize göre düzenleme yapan ve en önemlisi sizi anlayan tanıyan işinde başarılı bir diyetisyen. Kilo verme işini gözünde büyüten kendini kısıtlanacakmış gibi düşünen herkese kesinlikle Görkem beyi öneriyorum. Sizi anlayan motivasyonunuzu kaybetmenizi engelleyecek işinde son derece başarılı biriyle çalışmak bu süreci keyifli bir hale getirecektir.
     7 Beğeni    

 Nilüfer SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.54.157.YZ

21-12-2017
 TavsiyeNo: 101047
Cok dogru bir karar verdigimi ilk görüşmede anlamistim...İki ay gecti saglikli besleniyorum herseyden yiyebiliyorum ama zayifliyorum....NE mutlu bana sizi tanidim...Her hafta cok kiymetli bilgiler ediniyorum..Hayatimda cok defa kilo alip verdim ama bu sefer sizinle kilo alma durumunum sonlanacagini cok iyi biliyorummm....Öğrenmek istedigim bilgiye cok cabuk geriye donus yapılması da motivasyonun saglam tutulmasina neden oluyor...Gorusmeler esittir motivasyon ,keyif ,yeni bilgi .
     8 Beğeni    

 E.Y. (Danışan)
 IP: 212.29.66.ZY

10-10-2017
 TavsiyeNo: 99573
Kendi başıma bir kısmını, çoğunlukla aç kalarak, vermeye çalıştığım kilolarla başetmek güçleştiğinde profesyonel bir yardım almam gerektiğini farkettim. Okuduğum yorumlardan sonra Görkem Bey'le randevulaştık ve keyifli bir diyet sürecine başladık. Diyet sürecinde aç kalmaktan öte, aç kalmanın ne demek olduğunu unuttum diyebilirim. İlk hafta verdiği listeyi uygulamaya başladığımda daha fazla kilo alacağımı zannettim :). Diyete başlamadığım zamanlardan bile daha dolu dolu ve keyif alarak yemek yemeye başladığımı söyleyebilirim. Öğlen yemeklerine beraber oturduğumuz arkadaşlarım çoğunlukla beni beklemek zorunda kaldılar. 1 hafta sonra tekrar gittiğimde ise neredeyse 2 kilo verdiğimi gördüm. Spor yapmadan , sadece beslenme düzenini ayarlayarak rahatlıkla, aç kalmadan ve istediğim şeyleri yiyerek gerçekleşti bu süreç. Haftalık olarak yapılan ölçüm ve görüşmelerin oldukça önemli ve keyifli olduğunu söyleyebilirim. Bir önceki hafta size uymayan bişeyler varsa (yemek saatleri, listedeki yiyecekler vs.) hemen size uyacak bir liste hazırlanıyor. Görüşmelerin sadece bir sonraki haftanın listesi ile ilgili olduğunu düşünmeyin. Neleri yanlış ya da eksik yaptığınızı bu görüşmelerle farkedebiliyorsunuz. Oldukça keyifli sohbetler de ettik şimdiye kadar ve farklı bir çok konuda da tavsiyelerini aldım Görkem Bey'in. Görkem Bey ile birlikte 3 aylık bir süreci tamamladıktan sonra, sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığını edindiğimi söyleyebilirim. Haftalık olarak size uygun olarak düzenlediği listeler ve bu görüşmelerdeki sohbetler ile bunu siz farkına bile varmadan işliyor. Sofrada yemeniz gerekenden fazla yemek olsa bile nerede durmanız gerektiğinin çok net farkına varabiliyorsunuz. Özetle; Aç kalmadan, mevcut durumunuza göre (iş saatleri, hafta sonu uykusu, vs.) size en uygun listelerin hazırlandığı, istediğiniz zaman ulaşıp kafanıza takılanları danışabileceğiniz, hiç birşeyin yasak olmadığı bir diyet süreci istiyorsanız ve en önemlisi sağlıklı ve düzenli beslenmeyi başlayıp bitecek bişey olmaktan çıkarıp kendi yaşantınızın bir parçası yapmak istiyorsanız, düşünmeden Görkem Bey'in kapısını çalabilirsiniz.
     10 Beğeni    

 Ceren GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 91.93.95.JB

10-10-2017
 TavsiyeNo: 99562
Daha önce hiç diyetisyene gitmeye ihtiyacı olmamış biriydim. 24 yaşındayım ve 22 yaşına kadar sabit kilolarda olmuştum (ergenlik dönemi dışında) boyum 1.58 ve kilom her zaman 50-53 arasındaydı. fakat 22 yaşında tiroidlerimden biri alındı ve tiroidim yavaş çalıştığı için 1 sene içerisinde yavaş yavaş kilo almaya başladım. Bu konuda ilaç da kullanıyordum fakat en son kendimi 63 kiloda bulunca kilo vermeye karar verdim. Önce spor ile vermeye çalıştım fakat ulaşabildiğim maksimum sonuç hep 1-2 kilo oldu. Bozulan psikolojimin üzerine çalışmayan tiroidim, kansızlığım ve D vitamini eksikliğim de eklendiğinde kilo vermesi çok zor bir vakaya dönüşmüştüm. Buna rağmen bazı yiyeceklerden (abur cubur ve tatlı özellikle) asla vazgeçemiyordum. Böylece üstüne yaptığım tüm çabalar da sonuçsuz kalıyordu, verdiğim kiloları tekrar alıp duruyordum. Daha önce kilolu olan birinin yaklaşık 30 kilo verdiğini öğrendiğimde soluğu Görkem Bey'de aldım. İyi ki de gelmiş iyi ki de tanışmışım kendisiyle. Görkem bey ile ilk görüştüğümde tek söylediğim şey "benden tatlıyı esirgemeyin oldu". O kadar ılımlı ve çözüm odaklıydı ki her şey istediğim gibi ilerledi. Her gün çikolata yiyerek ve arada fast food yiyecekler yiyerek zayıflanır mıymış? Gerçekten de oluyormuş :) Sonuç yavaş yavaş ama çok sağlam oldu. Şimdi koruma programındayım ve yine çok güzel bir süreçle ilerliyoruz :) Kendisi sayesinde yaklaşık 6 kilo verdim ve eski sağlığıma, eski kiloma ve en güzeli eski psikolojime geri döndüm. En sevdiğim dolapta bekleyen kıyafetlerime tekrar kavuştum. Hiç bir zaman aç kalmadım ve bu süreçte en sevdiğim yiyecekleri tüketerek kilo verdim. Aslında daha da ötesi yaşam kalitemi arttırdım, bazı yeme alışkanlıklarımı değiştirebildim. Kendisine desteği, olumlu yaklaşımları ve sabrı için çoook teşekkür ederim :)
     9 Beğeni    

 İ. A. (Danışan)
 IP: 176.42.123.YJ

16-09-2017
 TavsiyeNo: 99102
Hayatımın büyük bir bölümünü, ciddi boyutta olmasa da, kilo sorunu yaşayarak geçirdim. İlk başlarda günlük hayat akışını ve faaliyetlerimi etkilemeyen bu sorun kilolar kalıcı olmaya ve artmaya başlayınca rahatsızlık vermeye başladı. Önceleri "elbet kilo veririm-biraz dikkat etsem zaten toparlarım" gibi cümlelerle kendimi telkin edip, kendi çapımda kilo vermeye çalışıyordum. Bu süre zarflarında verdiğim 2-3 kilo sonucu gelen rahatlama 5-6 kilo artışa neden oluyor ve düzenli bir şekilde kilo alışım devam ediyordu. Kendimi kandırarak geçirdiğim bu dönem sonucunda 40 kiloya yakın fazlam olmuştu. Profesyonel bir yardım alma kararını üç haneli rakamları tartıda görmem ile aldım. Eşim ile birlikte yaptığımız araştırma sonucu diyetisyen Görkem Mercan'ı bulduk. Sanal platformlarda karşılaştığımız olumlu geri dönüşler, yorumlar ve Görkem bey ile ilgili çıkan haberler sonucu kendisi ile irtibata geçip, ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz tanışma seansına gittik. Kendisinin enerjisi ve sıcaklığı eşim ile beni çok etkiledi. Benim diyet ile ilgili sahip olduğum yokluk, yasak, hayattan kendini soyutlama gibi önyargılarımı yerle bir etti. Günlük yaşantımıza devam ederek, her gün yediğimiz ve ortalama her mutfağa giren besinlerle kilo verdiğimi gördükçe diyet ile ilgili olan tabularım yıkıldı ve bunu bir görev, zorunluluk olarak görmek yerine hayatıma kolayca monte edebildiğimi gördüm. Özellikle Görkem beyin haftalık olarak verdiği diyet listeleri sayesinde süreç monoton bir hal almadı. İki haftada bir gerçekleştirdiği ölçümler ve bizim isteklerimiz doğrultusunda listeleri esnetmesi veya değiştirmesi beni rahatlattı. Diyet sürecinin rahat geçmesinin bir başka nedeni ise dayatmacı bir tavırdan daha çok uzlaşmacı bir yaklaşımla bizle diyalog kurması oldu. Görkem beyin hastaları açısından olumlu olan diğer özellikleri ise güvenilir, alanına hakim olması ve kendini sürekli geliştirmesi. İlk günden bu güne kadar kendinden emin ve durmadan değişen ve yenilenen yaklaşımlara sahip olan diyet sektörüne hakim oluşu, bizim sorularımıza ve doğru bildiğimiz yanlışlarımıza verdiği sabırlı yanıtlar ve doğru yönlendirmeleri de bize çok yardımcı oldu. Diyet sürecinin başarılı olması büyük oranda hastanın elinde. Özellikle kişinin kilo vermeyi kabul etmesi ve bunu istemesi çok önemli. Fakat bu sürecin başarılı sonuçlanması ise iyi bir yol gösterici ile mümkün. Eşim ve benim Görkem bey ile yaşadığımız deneyim sonucu şunu söyleyebilirim Görkem bey hem iyi bir yol gösterici hem de iyi bir yol arkadaşı.
     11 Beğeni    

 Cansu (Danışan)
 IP: 176.42.123.YJ

16-09-2017
 TavsiyeNo: 99101
Öncelikle buradan Görkem beye teşekkur ederek başlamak istiyorum; hayatımi guzellestirip kendimi sevmemi sagladigi icin. Hashimato, insulin direnci rahatsizliklarimdan dolayi asiri kilo almis ve 1.59 boya 72 kilo olmustum kendi kendime denedigim sacma sapan yontemlerle isler sarpasarinca internetten diyetisyen arastirirken Gorkem beye denk geldim kendini tanitan bir yazisinda hic olmazsa bi kahve icmeye beklerim cumlesini görüp ,arayip ilk randevumu aldim.Diyetisyenlere olan onyargimla gitmeme ragmen diyetisyene degil de bi arkadasima gitmis gibi hissettim en onemliside buydu.Gorkem beyle ciktigimiz yolculukta diyet kelimesi ve yasak kelimesinden uzaklasip dengeli,saglikli,kararinda yemek yeme kelimelerine yakinlastik.Canim tatli istediginde haftanin 7 gunu bana cikolata veren cok acim napayim dedigimde hemen alternatif bulan saat kac olursa olsun ulastigim ve ulasinca da yardimci olan diyetisyen unvaninin yaninda sizi asla birakmayan bir arkadas..Ve Rahatsizliklarima ragmen yedirerek,icirerek,caktirmadan yaptigi degisikliklerle modumu hic dusurmeden kisa sürede 14 kilo vermemi sagladi.Eger aklinizda kilo vermek,dengeli ve saglikli yasamak varsa kesinlikle Görkem beye yolunuz düşmeli hayatinizin ne kadar guzellesecegini diyetin kati kurallari olmadan da zevk alarak kilo verebileceginizi goreceksiniz hic olmazsa bi kahve icmeye gidin harika bir sohbet ve enerjinizi yukseltecek guleryuzle geri döneceksiniz ;)
     9 Beğeni    

 DY (Danışan)
 IP: 176.54.139.BY

12-09-2017
 TavsiyeNo: 99028
10 yıldır polikistikover hastasıyım ve bir türlü kilo veremiyordum. Profesyonel bir hizmet almaya karar verdiğimde kendisini daha öncende tanıdığım Görkem Mercan'ın diyetisyen olduğunu öğrendiğimde düşünmeden kendisine gittim. Spor, kendi çabalarımla yapmış olduğum diyet hiç bir şekilde sonuç vermiyordu. İnsülin direnci, pcos, yavaşlayan tiroidler ve kilo veremem dolayı yaşadığım psikoloji ile başvurdum kendisine. Başta umutsuz olsamda hızla enerjimden düşmeden ve gayet sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladığımda doğru kişiye geldiğimi anladım. Görkem Mercan kişinin sağlık sorunlarına uygun olarak bilinçli ve doğru yönlendirmeleri ile sıkıntı çekmeden aç kalmadan sağlıklı kilo vermenizi sağlar. Şuan kistlerim tamamen gitti troidlerim normale döndü ve bütün kan değerlerim hormonlarım normal değerlerde. Ayrıca kendisinin yardımı ile 17 kilo verebildiğim için daha öz güvenli ve kendimle barışık bir hale geldiğim için kendisine çok teşekkür eder kafasında acabaları olan herkese hiç düşünmeden gitmesini tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Nihal kSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.214.190.WZ

10-09-2017
 TavsiyeNo: 98997
Görkem beyi bu site sayesinde buldum, kilo verme surecimden sonra kilomda duraksama yasadim 3-4 ay kadar kendisi bunu kirmama yardimci oldu:) ve birlikte guzel sonuclar aldik hem guler yuzlu hemde markette gordugum diyet urunleri veya herhangi bir besini sordugumda bilimsel olarakda icimi rahatlatan harika diyetisyen:) once kendisiyle on gorusmeye gittim ayrica ananas sever:) aklimda direk baslamak yoktu ama enerjisi oyle guzel geliyorki gercekten samimiyetini yansitan bi doktor, hersey icin tesekkurler diyetismen:)
     9 Beğeni    

 Gül k. (Danışan)
 IP: 176.41.31.L

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98956
Görkem beyi sosyal medya aracılığıyla buldum ilk olarak tanışmak için gittim . kendi çabamla kilo veremiyordum . Elimde her hafta güncellenen bir liste olunca ve haftalık görüşmelerimizle kilo takibi yapınca kilo vermeye başladım . İki ay gibi bir sürede arada kaçamaklar yapsam da 9kilo verdim . Bu kiloları verirken spor yapmadım sadece haftada birkaç gün yürüyüş yaptım. Görkem bey Güler yüzüyle samimiyetiyle diyetime destek oldu . Bazen sıkıldığımda ara öğünlerimi değiştirerek diyetime renk kattı . Bana daha sağlıklı bir yaşam sağladığı ve doğru beslenmeyi öğrettiği için Görkem beye çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

 Esra GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.247.215.YJD

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98955
Sayın Diyetisyenim Görkem Mercan'ı internette araştırmalarım doğrultusunda buldum. Kendisine giderken aldığım ve bir türlü veremediğim kilolarımdan ötürü çok mutsuzdum. Ücretsiz ilk görüşmeden ötürü ilk önce sadece fikir ve fiyat almak adına gittim fakat kendi ışığı ve verdiği umutla bir anda kendisinin danışanı olmaya karar verdim ve başladık. Verdiği diyet listeleri tam benim yapabileceğim gibi diyetler ve hiç zorlanmayacağım şekildeydiler. Her şeyden önce işini gerçekten severek yapan bir kişidir kendisi. Özellikle de fit görünümü ve kendisinin de sürekli olarak sağlıklı beslenmesi de benim için bir örnek teşkil etmiştir. Her hafta ölçüm yapıyor oluşu ise benim daha fazla dikkat etmeme yol açıyordu ve bundan kesinlikle rahatsız olmuyordum. Sayesinde 2 ayda 10 kilo kadar düştüm. 64 kilodan 54 kiloya düşmüş olmam da bana daha fazla özgüven ve mutluluk verdi. Kıyafetlerim giyim tarzım en önemlisi de hayata bakış açımı değişti ve bana mutluluk verdi.Şimdi ise hala o kilodayım ve değişmedim. Değişeceğimi de sanmıyorum. Ekstra yiyecek yemek istediğimde ise Görkem Bey'in hayır kesinlikle olmaz demesi aklıma geliyor ve yapmıyorum. Hayatımı sayesinde sağlıklı kılmayı başardım.
     10 Beğeni    

 NİHAL YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.41.241.BC

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98954
Beden imajımı düzeltip ozguvenimi tekrar kazanmama yardımcı olan , bilgisiyle ve guleryuzluluguyle sonuna kadar yanımda olan , sabırla her soruma her saatte yanıt veren ve alternatif çözüm üretme konusunda çok güvendiğim diyetisyenime daha önce neden gitmedim diye hep pişmanlığını yaşayacağım bu donemde geç te olsa kendini tanıdığım için şanslı hissediyorum. Çok olumlu sonuçlar aldim , %100 başarı oranı beni çok mutlu etti. Metabolizma hızımı ve metabolizma yaşımı geri kazanmak benim için çok önemli, bu hem şimdi hem de ilerdeki yaşamım için... cok cok tesekkur ediyorum...herkese tavsiye ediyorum ...
     7 Beğeni    

 Eren SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.95.ZBW

07-09-2017
 TavsiyeNo: 98946
Spor yapıyordum fakat hiç kilo veremiyodum Bende bu işi bir profesyonele danışmak istedim. Görkem abimi görünce iyi bir diyetisyen olduğunu farkettim ve ondan ön görüşme istedim ön görüşmede de kendisinin iyi bir diyetisyen olduğunu bana hissettirdi. 12 haftalık bir program hazırlık ve şuan 9 haftada vereceğim kilonun yarısına ulaştım. Fakat büyüme çağında olduğum için kilo vermem hızlı olmaması gerekiyodu çünkü büyümem gelişmemi etkilenebilirdi.Daha sürecin yarısındayım ama görkem abimden çok memnunum teşekürler Görkem abi.
     9 Beğeni    

 Selin KuSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.88.31.YFF

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98942
Başarılı bir diyetisyen ararken kendimi Görkem Bey'in ofisinde buldum. İlk başta biraz ön yargılı olarak gitmiştim çünkü diğer diyetisyenlere gittiğimde bana sabit bir liste verip yollamışlardı ama Görkem Bey benimle konuşarak bana uygun bir diyet listesi planladı. O zamana kadar kilo vermek için denediğim onlarca işe yaramaz ürünlerden sonra ilk kez Görkem Bey'in verdiği diyet listesiyle sağlıklı kilo veriyordum hem de hiç spor yapmadan. Yanına gittiğimde sadece diyet için konuşup beni göndermiyordu aynı zamanda da dertlerim olduğu zamanda da bana kimsenin vermediği desteği verdi. Bir anda hem beni istediğim kiloya doğru götüren başarılı Diyetisyen Görkem Bey hem de her başım sıkıştığında yardım isteyebileceğim abim olmuştu. 'Kilo vermek istiyorum ama bir türlü yapamıyorum' diyenlerdenseniz kesinlikle güleryüzlü, iyi niyetli, düşünceli ve başarılı Görkem Bey'e danışmanızı tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 Sude (Danışan)
 IP: 178.244.124.JW

06-09-2017
 TavsiyeNo: 98941
Canım Görkem abicim bana herşeyden önce, diyetisyen-danışan ilişkisinden önce bir abi oldu. Tüm dertlerimi sıkıntılarımı dinleyip bana elinden geldiğince yol gösterdi bunlar için ne kadar teşekkür etsem az. Listemde yediğim yemekten sıkıldıgımda "görkem abi ya ben bunu sevmedim ama canım cok cikolata istedi" dediğinde bile senin istediğin çikolata olsun diyip listeme yazdı. Onunla tanıştıgım için ne kadar sanslıyım. Yüler yüzü , samimiyeti ve mesleki başarısyla ilerde daha çok fazla başarılara imza atacagını biliyorum. Herşey için sonsuz tesekkürler Görkem abi.
     7 Beğeni    

 Filiz ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.151.L

17-07-2017
 TavsiyeNo: 97952
3-4 ay görmedikten sonra gördüğüm arkadaşımı baya zayıflamış olarak görünce neler yaptığını sordum. Görkem beye gittiğini, hiç diyet yapar gibi acıkma hissetmediğini söyleyince bende görkem beye gitmeye karar verdim. Kendi başıma yaptığım diyetlerde açlığa dayanamayıp hep bir süre sonra bırakıyordum. Görkem bey ilk güleç alakalı biri olarak karşıladı sohbet ettik, tüm sorunlarımı dinledi. Diyete başladık ve listeyi elime ilk aldığımda dolu dolu görünce korkmadım değil, ama kendisi uzmanı vardır bildiği diye düşündüm. Gerçekten hiç acıkmıyordum. İlk hafta tekrar görüşmeye gidene kadar hiç tartılmamıştım. Ve ilk hafta 2.4 kg gittiğini görünce çok mutlu oldum. 1. Ayımız bitti 7 kilo kaybettim ve doyarak olduğu için çok mutluyum. Görkem beye ilgisi alakası için teşekkür ederim.
     11 Beğeni    

 Mesut CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.2.FW

08-03-2017
 TavsiyeNo: 95126
Sporla uğraşıyorum fakat ne yapsam karın kaslarımı çıkaramadım, bundan dolayı bir uzmandan destek almaya karar verdim. Spordan, sporcunun dilinden anlayan birini arıyordum. İnternette araştırmalarım sonucu Görkem beyde karar kıldım. Gelip görüştüğümde kendisinde sporcu olması ve aynı dili konuşmamız bende iyi izlenim bıraktı. İstediği kan tahlillerini yaptırdıktan sonra başladık. Sıfır kas kaybı ile sadece yağ kaybı hedefiyle diyete başladık. 1 ay gibi bir sürede 4,5 kilo sadece yağ kaybı yaşadım bu benim için yeterliydi. Çünkü karın bölgesindeki son yağlar en zor giden yağlar olduğunuı okumuştum. Spordan ve spocunun dilinden anladığı için ve karın kaslarıma beni kavuşturduğu için Görkem hocama teşekkür ederim, sporculara tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Derya aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.104.1.Y

07-03-2017
 TavsiyeNo: 95091
Online Diyet için sosyal medyada gezinirken Görkem beyin hesabı ilgimi çekiyordu. Online diyetteki başarılı sonuçları benide heyecanlandırıyodu ben neden yapamayayım da diyordum. Ve bi hevesle görkem beye yazdım, ilgili ve samimi geldi açıkcası. Bir diyetisyenle hiç diyet yapmamıştım. Diyete başlamaya karar verdim. Her hafta skyp üzerinde görüşmelerimizi gerçekleştirdik sanki ofisine gitmiş gibi oluyordum,sıkı kontrol bana iyi geliyordu. İlk ayda 6 kg verince hevesim daha da arttı ve gerçekten diyetisyenin önemini anladım. 3 ay kadar oldu bu süreçte 15,5 kilo kadar verdim. Görkem beye desteği ve beni sürekli motive ettiği için çok teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Sibel ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

06-03-2017
 TavsiyeNo: 95071
İnternette diyetisyen araştırırken, yazılan yorumları kendi problemlerim ile çok benzettiğim için Görkem beye gitmeye karar verdim. Kilo sorunum vardı, bunun yanında insülin direncim çıktı. Sağlıklı düzenli beslenmeye başladık, geçmiş hayatımda ne kadar düzensiz beslendiğimin ve bu diyetin yaşam biçimim olması gerektiğini daha iyi anladım. Görkem beye her an ulaşıp takıldığım şeyleride vatsaptan sorabiliyordum, çok destek oluyor gerçekten. 4 ay geçti bu süre 23 kilo zayıfladım. Görkem beye teşekkür ederim.
     6 Beğeni    

 Vicdan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.248.YCC

04-03-2017
 TavsiyeNo: 95021
Birçoğumuz , sağlıklı beslenmenin önemini biliriz lakin bunu tam olarak gerçekleştirmeyiz. Bir de diyet yapmaya; kilo almak ya da vermek istedigimizde sağlıkla ilerlenmesi gereken bu yolda Profesyonel Bir Diyetisyene bizlerin ihtiyacı olacaktır. Sizlere Görkem Mercan Bey'i tavsiye ederim. Kendisini sosyal medya hesabından tesadüfen buldum.Hem sağlıklı beslenme için yol gösterici rehber , hem de diyetinize destek olan Iyi ,Sabırlı ve Samimi Diyetisyendir. Sağlıkla kilo alıp , kilo vermek isteyen her insana tanimasini tavsiye edeceğim Görkem Mercan Bey , Sizlere de tecrübesi , bilgisi ve samimiyeti ile yol gösterici olup , birlikte istediğiniz güzel hedefe varmanizda yanınızda olacaktır👍. Diyete başlamaktan korkmayın; iyi bir yol arkadaşı , Diyetisyen Sizin yolculukta ihtiyacınız olan Rehberinizdir☺.
     7 Beğeni    

 İnci TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

04-03-2017
 TavsiyeNo: 95019
Tavsiyeediyorum.com daki tavsiyeleri okuyarak görkem beyden randevu alıp, ofisine gittim. Yorumlardan okuduğum samimiyetiyle beni karşıladı konuştuk, kilo sorunumu anlattım. Daha önce birkaç diyetisyen tecrübem olmuştu fakat devam edememiştim. Görkem bey o güveni oluşturdu. 76 kilo ile 3 ay önce diyete başladım. 3. ayımız bitti şuan 60 kiloyum, hedefimse 58 kilo olmak. 16 kilo verdim, bu süreçte kaçamaklarım da oldu, bırakmak istediği zamanda, ama görkem beyin desteği ile de vazgeçmedim. bu süreçte desteği için teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Ertunç Ş. (Danışan)
 IP: 88.246.198.YFB

03-03-2017
 TavsiyeNo: 95017
Görkem Bey ile tanışalı ve profesyonel destek almaya başlayalı yaklaşık 1,5 ay oluyor iyi ki başlamışım diyorum. Öncelikle bu işin sabır işi olduğunu ve kısa dönemli çözümler yerine yaşam boyu uygulanması gereken bir düzen olduğunu kavramamı sağladı.Yüksek insülin direnci ve iç yağlanmama rağmen Kendisinin koçluğunda 1,5 ayda 9 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum. Benim gibi işin başında çekingeleri çok olanlara Görkem beyi gönül rahatlılığıyla tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Gülay ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

03-03-2017
 TavsiyeNo: 95008
Kızımın bir arkadaşının önermesi ile görkem beyle tanıştım. Kilom çok olmuştu, yürürken ayaklarım ağrıyordu, insülin direncin var birde kolesterolün yüksek kilo vermen lazım dedi doktor. İlgili alakalı, yardımcı olmaya çalışan, aradığımda hep ulaştığım destek olan birisi görkem hocam. Görkem hocam ile 16,5 kilo verdim daha vereceğiz inşallah. Ağrılarım bitti artık çok daha rahat yürüyorum, kolesterolüm azaldı sağolsun. ilgili bir diyetisyen teşekkür ederim kendisine beni kilolarımdan kurtardığı için.
     7 Beğeni    

 Ceylan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

03-03-2017
 TavsiyeNo: 94997
Polikistik over ve insülin direnci şikayetleri ve bir arkadaşım yolu görkem beyle tanıştımÖğrenciyim düzgün beslenemiyordum, dolayısıylla hızlı kilo almıştım.. Görkem beyin istediği tahlilleri, yaptırdıktan sonra diyete başladık . Diyet çok doyurucuydu hiç acıkma hissetmemem gerekiyormuş öylede oluyordu. 84 kilo başlamıştık şuan 4. ayımıza girdik 21 kilo verdim. Bu giden 21 kilo birlikte insülin direncinden kurtuldum, kistlerimde çok küçüldü. Yakında korumaya geçeceğiz. Aç kalmadan, sürekli moral desteği ve verdiğim 21 kilo için görkem beyi tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Ezgi ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

01-03-2017
 TavsiyeNo: 94934
Bayraklı da oturduğum için görkem beye gitmeye karar verdim iyikide gitmişim. Doğum sonrasında kilolarımı vermeye gittim. 25 kilo almıştım. Hemen başladık, doyurucu bir diyetle devam ettik. Görkem beyin güleryüzü ciddiyeti ilgisi konuya hakim oluşu benimde diyeti bırakmamama çok destek oldu, daha önce çok diyet yapıp bırakan birisiydim. Yaklaşık 3.5 aydır devam ediyoruz. bu süreçte 19,5 kilo verdim. Görkem beye desteğinden ve verdiğim kilolar için teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 Gülşen DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

01-03-2017
 TavsiyeNo: 94927
Hamileliğim sırasında yaklaşık 32 kilo aldım. doğumdan sonra ise 25-26 kilosu kaldı. Kilolarımda beni çok rahatsız ediyordu, kendimi hiç kilolu olarak bilmezdim çok mutsuzdum. Diyetisyen arayışına girdim, buradaki tavsiyeler ile birlikte görkem beyin yolunu tuttum. Hiç böyle kilolu olmadığım için görkem beye anlattımda anlattım. Hiç sıkılma belirtisi vermeden dikkatle beni dinledi, birlikte çözüm yolları bulduk, daha önce hiç diyet yapmamıştım, üstelik bebeğimde vardı. Korkum sütümle ilgilide sorun olmasıydı, fakat hepsinin bir çözümü varmış diyeti sadece zayıflama sanardım. Şu zamana kadar kadar görkem beyle 3. ayımız bitti. Hiç sütüm de eksilmeden bugün itibari ile 17 kilo vermiş oldum, hedefime çok az kaldı. Bu süredeki desteğinden ve emeklerinden dolayı Görkem beye teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.
     8 Beğeni    

 Mediha ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

28-02-2017
 TavsiyeNo: 94897
Yakın bir arkadaşımın baya zayıfladığını farkettim. Sorduğumda görkem beyin ismini verdi ve görkem beyle ilk tanışmamız o şekilde oldu. Gastritten dolayı olan mide ağrılarım, gece atıştırmalarım, tatlıya olan düşkünlüğüm ile Görkem Bey'in kapısını çaldım. Kendisinin ilgili, çözüm odaklı yaklaşımı ve iyi bir dinleyici olması hoşuma gitti. Benim için büyük olan sorunlarımı anlattığımda gayet sakin bi şekilde merak etmeyin hepsini çözeceğiz dedi. Görkem bey ile başladık, ilk hafta hiç tatlı istemedi canım bu çok hoşuma gitmişti zamanla mide ağrılarımda azaldı, gece atıştırmalarım tamamen kayboldu. Bunlar olurkende 18 kilo verdim, vermeyede devam ediyorum. Görkem beye teşekkür ediyorum, herkese de tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 Nazlı KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.45.FJ

25-02-2017
 TavsiyeNo: 94832
Gorkem bey ile seruvenimiz yaklasik 8ay once basladi, 18li yaslarimdan itibaren önünü alamadan ilerleyen bir kilo artisimla birlikte kendimi cok mutsuz hissetmeye baslamıstım. Denediğim hicbir sey olmuyor, kendimi surekli yorgun ve cirkin hissediyordum. Bu kilo artis süreci hızla devam ederken ben hicbir sey yapmiyor sadece bu artisi üzülerek izliyordum ta ki 115 kilo olana dek.. :) (suan gülüyorum ama o siralar hicte oyle degildi.) Gorkem beyle tanismamiz biraz tesaduf oldu ve belkide hayatimin en guzel, en saglikli tesadufuydu:) Beni ikna süreci bile öyle ictendi ki, birlikte halledebileceğimizi aslında bunun öyle zor bir is olmadıgını, sadece karsılıklı sabır gerektiğini anlattı ve serüvenimiz basladı. İlk 2 ayda yaklasik 18kilomuza bye bye yaptik:) Her hafta olan randevumumuzda daha da iyi olacağını söylüyor verdiği ödüllerle,kisiye özel hazırladığı listelerle asla acıkmıyor hatta "Gorkem bey ac kalmiyorum ama kilo veriyorum bu sahane bir seymis!" diye mutlu oluyordum. Araya giren bazı süreclerden sonra tekrar bulusup, birlikte 30 kilo verdik ve vermeye de devam ediyoruz. İstediginiz kiyafetler onceden sadece askida oylece kalırken artik uzerinizde olmasi, insanlarin sizinle olan iletisiminin farklilasmasi. Surekli bir aktivite icinde olmaniz cunku artik kendinize olan guveninizin tam olmasinin hazzini baska hicbir sey veremez. Gorkem bey ile hayatimda imkansiz diye bir sey olmadigini gordum. Danisan-danisman iliskisinin cok cok otesinde bir bag kurmasina siz bile sasirabilirsiniz ,bu konuda gercekten mukemmel. Bir abi kardes sicakligini hissedip akliniza gelen mantikli mantiksiz tum sorularinizi tum samimiyetiyle cevaplayip sizi motive ediyor! Ee daha ne olsun Gorkem Mercan var iken kilolu yasamak biraz sov bence! Hayat kisa Gorkem bey surekli kalori arttirip yag yaktiriyor!:)))
     8 Beğeni    

 Yasemin PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

24-02-2017
 TavsiyeNo: 94817
Görkem beye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. İnsülin direncim çıkmışyı doktorum bir diyetisyenden destek almamı söylemişti. İnsülin direnci ile ilgili iyi şeyler duydum görkem bey için. Daha yaşlı birini bekliyordum ama genç enerjij biri olarak karşıladı beni, dinleyip nasıl bir yol izleyeceğimizi anlattı, açıkcası konuya hakim oluşu bende güven uyandırdı. Şuan 6 ay oldu birlikte çalışalı. Tekrar tahlil yaptığımda insülin direncimin gitmesinin mutluluğu ise anlatılamaz. Acıkmalarım atıştırma isteklerim bir bir gitti ve en sonunda da 25 kilo kaybettim. Bu süreçteki desteği için Görkem Beye teşekkür ederim.
     11 Beğeni    

 Selda Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94554
Görkem beyle kilolarımın yanısıra haşimato tiroidimin olmasından dolayı destek almak istedim. Tiroidlerim yavaş çalışıyordu ne yapsam kilo veremiyordum. İlk görüşmede güzelce dinlemesi ve konuya hakim olması bende güven kazandırdı. İlk geldiğimde kilo verebilecekmiyim diye düşünürken şuana kadar yaklaşık 17 kilo verdim. Hiç acıkma hissetmedim, hatta fazla geldiği bile oluyordu. Kaçamak yaptığım zaman görkem beyin ceza diyetleri imdadıma koşuyordu. Güleryüzü, samimiyeti, ilgisi ve hiç zorlanmadan verdiğim yaklaşık 17 kg için Görkem beye teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.
     9 Beğeni    

 ömrüye (Danışan)
 IP: 213.14.7.ZD

13-02-2017
 TavsiyeNo: 94540
Görkem bey ile eşimin bir arkadaşının vasıtası ile tanıştım. Kilo problemim vardı o kişininde çok kilo verdiğini duyunca gitmek istedim bende. İlk yaklaşımı çok güzeldi, beni dinledi, problemlerime çözüm buldu, güleryüzlü tatlı sert bir diyetisyen zaten bende böyle birini arıyordum. İlk listeyi aldığımda bu kadar yemediğimi biliyordum, korkmuştum kilo alırım diye ama öyle olmadı.Kaçamakta yapıyordum ama her gittiğimde kiloda kaybediyordum takıldığım yeri vatsaptanda sorabiliyordum. Sadece bazı haftalar kaçamağı biraz abarttığımdan az kilo veriyordum ama gittiğim süre zarfında doya doya kilo vermiş oldum. Hem ilgili, güleryüzlü, yeri geldiğinde tatlı sert biri olduğundan hemde 20 kilo da verdiğim için Görkem beyi herkese tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    

 Gonca İSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.22.LJ

14-01-2017
 TavsiyeNo: 93752
Merhabalar ben 4 yıldır 2 ameliyat geçirdim 2 yıl da kortizon aldım bunun üzerine 10 kilonun üzerinde kilo aldım İş yerinde bir arkadaşım Görkem beyi duymuş ve hadi biz de gidelim dedi böylece Görkem beyle tanıştık çok umutlu değildim ama Görkem bey sıcak sevecen ve işinde uzman tavırlarıyla bizi çok güzel karşıladı her hafta düzenli görüşmelerimizde motivasyonumuzu hiç kaybetmememizi sağladı bunun sonucunda da kilolar gitmeye başlayınca herkes onu sormaya başladı Görkem beye herşeyden önce sıcaklığı ve samimiyeti için Teşşekür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum
     11 Beğeni    

 Yeliz CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.41.30.YWB

06-01-2017
 TavsiyeNo: 93590
İlk Görkem Bey ile çalışmaya başladığımda bu kilolara ineceğimi düşünmemiştim. Ama gün geçtikçe indiğim kiloyu görünce inanamadım. 40 bedenden 36 bedene düştüm. İstekli ve istikrarlı olmak lazım. Görkem bey ile tanıştığımda 67 kiloydum şu anda 59 kiloyum. Tabi diyetisyeninizin söylediklerini yapmak gerekiyor. Kaçamaklar hedeflenen kiloya inmeyi geciktiriyor. En heyecanlı olan bölümse her hafta olan randevularımız oluyor. Tartı doğruyu söylüyor ve işin ucunda mahcup olmakta var. Ama ben çok istikrarlı devam ettim ve çok güzel sonuçlar gördük. Güven veren pozitif diyetisyenimden beslenme adına çok şey öğrendim. Teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum:)
     13 Beğeni    

 SEVİM GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.246.96.DF

23-11-2016
 TavsiyeNo: 92251
Ben diyetisyen Görkem Mercan'la, yıllardır güvenle hizmet aldığım Nets Polikliniği'nde çalışmaya başlamasından sonra tanıştım ve kendisinin danışanı oldum 3 aylık bir beslenme programında hiç sıkılmadan, daralmadan güle oynaya kilolarım gitti, Görkem bey bazen tatlı sert, bazen sizin istediğiniz gibi görünen ama olması gerektiği gibi diyet programları hazırlayarak kilo verilmesini sağlıyor, menünüzü hazırladınız ama bir de onay mı istiyorsunuz watsab üzerinden gönderin resmini Görkem beye derhal fazlayı eksiği söylesin ve gönül rahatlığı ile programınıza devam edin, herkese tavsiye ediyorum. :D
     12 Beğeni    

 GÜLCAN ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.6.YFF

14-05-2016
 TavsiyeNo: 87904
Ben gülcan çetinbaş Dyt görkem mercan ı tanıdığım için cok mutluyum beni baştan yarattı diyebilirim aynalara zevkle bakmaya başladım kendimi güzel ve sağlıklı hissediyorum herseyden önemlisi yiyerek zayıflıyorum cok mutluyum bir arkadaşımın inanılmaz zayıflığından sonra görkem beye ulaştım motivasyonu yüksek samimi güler yüzlü dalında uzman biriyle tanıştım iyiki var uzun zamandır hayal bile edemedığim kiloya sayesinde ilerliyorum herkese şiddetle tavsiye ediyorum tüm kadınlar güzeldir yeterki adres doğru olsun yapabileceklerimiz için teşekkür ederim hemde cok
     13 Beğeni    

 Ömer CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.72.YLC

25-04-2016
 TavsiyeNo: 87448
04.01.2016 tarihinde 100.8 kilo olarak Görkem Beyle diyet maceramız başladı.Başlangıçta kan tahlilinde tligliserit yuksekliği problemi vardı.Kolesterol yüksekliği problemi vardı.Su an dört ay bitti 17 kilo kaybettim.Bunun çoğunluğu 15 kiloya yakın yağdan gitti.Şu an kardeşimin kıyafetlerini giyiyorum.Kemerde 4.delikte kullaniyodum su an 8. delikte kullanıyorum.Kilo vermeye de devam ediyorum.Görkem Beyi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

Samet YAĞLI Fotoğraf  Dyt.Samet YAĞLI
İstanbul - Diyetisyen
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

20-04-2016
 TavsiyeNo: 87355
Görkem ile Beslenme kongresinde tanıştık ve senelerdir devam eden arkadaşlığımız var. İşini bu kadar severek yapan bir diyetisyen bulmak gerçek zordur. İzmir'de olan tanıdıklarıma veya diyetisyen soran herkese önerebileceğim tek kişidir. Gayet güleryüzlü, esprili bir insandır. Empati yaparak insanlarla iletişim kurması, işinde başarısına başarı kattığını düşünüyorum. Bu site vasıtasıyla da tekrar belirtmek isterim ki beslenme danışmanlığı almayı düşünüyorsanız direk gidin tanıyın derim. Zaten benim haklılığımı anlarsınız. Başarıların daim olsun Görkem Mercan
     15 Beğeni    

 EBRU GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.156.143.FZ

19-04-2016
 TavsiyeNo: 87321
Yıllardır kilo problemim vardı. Diet yapmaktan yorulduğum bir anda Görkem Beyle tanıştık. Benden proğrama başlamadan önce tüm tahlillerim istendi. İnsilün direncim vardı, kollestrolüm hiç düşmezdi. Bu sonuçlara göre bana yeme listesi hazırladı, hiç aç kalmadan ve zevk alarak diet yaptım 4 ay gibi bir sürede istenilen kiloya ulaştım. Kollestrol, şeker düzene girdi. Görkem bey tam bir yaşam koçu gibi sürekli yanımda oldu. Kilo verdikçe mutlu oldum. Benim durumumda olan herkes için tavsiye ederim.
     14 Beğeni    

 Serkan Erkök (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 91.93.133.CF

15-07-2015
 TavsiyeNo: 80188
Görkem Mercan ile öğrencilik yıllarında tanıştım ve onunla sohbet ederken alanına ne kadar hakim olduğunu, başarılı ve çalışkan olduğunu hissedebiliyorsunuz. Neşeli ve hayat enerjisi çok yüksek. Konuşkan ve karşısındaki konuşurken onları dikkate alan, umursayan bir yapısı var. Duruşu ve hitabeti gayet düzgün, işine aşık birisi. Profesyonel bir hizmet almasamda zayıflığım konusunda çevremin verdiği sağlıksız öğütlere inat verdiği "sağlıklı kilo almak" konusundaki tavsiyeleriyle bana yardımcı oldu. En yakınındaki insanlardan biri olarak sizlere de tavsiye ediyorum.
     16 Beğeni    

 Fatma cSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.179.11.CB

13-06-2015
 TavsiyeNo: 79488
Yıllardır çok diyet denedim sürekli kilo alıp verdim ama sonuçta kilolular sınıfında takılıp kaldım ama benim yaptıklarımın yanlış olduğunu diyetisyenim Görkem Mercan ile karşılaşınca anladım. Çünkü diyetisyenim boy kilo endeksime göre çok güzel bir diyet hatta doğru beslenme biçimi yazar yazmaz uygulayınca tam 2.5 ayda sağlıklı şekilde diyet artı spor ile birlikte 11 kilo verdim ve şimdi kendimi çok daha sağlıklı ve mutlu hissediyorum . Herkese kesinlikle diyetisyenim Görkem Mercan 'ı tavsiye ediyorum.
     18 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Görkem MERCAN'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Die-Cast


Görkem MERCAN'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Diyetisyenler Derneği
KEPAN(Klinik Enteral Parenteral Nutrisyon Derneği)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyetisyen Görkem Mercan Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezi
Folkart Towers A Kule Kat:32 Kapı No:3207 Manas Blv. Adalet Mh. Bayraklı / Bornova
İzmir  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(532) 719 57 04
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1988
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
Yakındoğu Üniversitesi
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal instagram hesabı

Görkem MERCAN'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Görkem MERCAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Görkem MERCAN Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

karşıyaka diyetisyen, bayraklı diyetisyen, bornovada diyetisyen, diyetisyen, sporda beslenme, sporcu diyetisyeni izmir, ünlü diyetler, online diyet, zayıflama, izmir ünlü diyetisyenler, ızmir ünlü diyetisyenler, diyetisyen izmir, sağlıklı zayıflama, bitkisel çaylar, insülin direnci, bölgesel zayıflama, televizyondaki diyetisyen, diyet ile zayıflama, diyetisyen ile zayıflama, kalıcı zayıflama, izmir beslenme uzmanı, zayıflama merkezi, zayıflama merkezleri, beslenme uzmanı izmir, zayıflama programı, zayıflama listesi, zayıflama önerileri, izmir diyet, en hızlı zayıflama, kısa sürede zayıflama, diyet programı, hızlı kilo verme, zayıflama yolları, kilo vermenin yolları, şeker hastalığı diyet, diyet listesi, boy kilo endeksi, izmir diyetisyen, kolesterolde beslenme, sürdürülebilir diyet, izmirde diyetisyen, diyabet diyetisyeni izmir, diyetisyen arıyorum, dengeli beslenme, beslenme eğitimi, hipotiroid, haşimato


07:14
Top