2007'den Bugüne 81,456 Tavsiye, 25,876 Uzman ve 18,112 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Diyetisyen
İsim

Neslihan HACIBEYLİ

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Diyetisyen

[Diğer Diyetisyenler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

16

[Dyt.Neslihan HACIBEYLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Neslihan HACIBEYLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Neslihan HACIBEYLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Neslihan HACIBEYLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Beste ALİMERTDyt.Beste ALİMERT
Beste Hanım ile tanışmak hem mesleki hem de kişisel gelişimim için "iyi ki yapmışım" diyebileceğim şeylerin başında geliyor. Öğrenciyken yan...

Neslihan HACIBEYLİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
HASTALIKLARDA BESLENME
ÇOCUKLUK VE ERGENLİK DÖNEMİNDE SAĞLIKLI BESLENME
YETİŞKİN VE ÇOCUKLARDA KİLO YÖNETİMİ
GEBE VE EMZİKLİLERDE BESLENME
YAŞLILARDA SAĞLIKLI BESLENME

Neslihan HACIBEYLİ Özgeçmiş CV Dyt.Neslihan HACIBEYLİ'nin Özgeçmişi
• Temmuz, 2013- Ağustos, 2013 Ege Doğum Evi ve Kadın Hastalıkları Araştırma Hastanesi,
Konak, İzmir

• Haziran, 2014- Temmuz, 2014 Cevizlidere Aile Sağlığı Merkezi, Çankaya, Ankara

• Temmuz, 2014- Eylül, 2014 Diyet Stüdyo Beslenme Danışmanlığı Merkezi, Alsancak,
İzmir

• Eylül, 2014- Kasım, 2014 Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi, Sıhhiye, Ankara

• Kasım, 2014- Aralık, 2014 Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri Mutfağı, Beşevler,
...[Devamı...]

Neslihan HACIBEYLİ Tavsiye Yazıları Neslihan HACIBEYLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Kübra E. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.250.136.YC

12-05-2017
 TavsiyeNo: 96658
Hacettepe'nin bana kazandırdığı tatlı insan... Memleketlim olmasından dolayı kanım ayrı ısınmıştı ilk başlarda ama zaman ilerledikçe kişisel olarak tanıdıkça Nesli'yi nedeni "İzmirim falan değil Nesliymiş ya" dedim:) En başından beri hedefinin Diyetisyenlik olmasından dolayı ve bu yoldaki çabalarından dolayı hep ayrı bir şekilde takdir etmişimdir arkadaşımı. Bence en önemli şey insanın yaptığı işi sevdiği için yapmasıdır ve bu konuda Nesliha'a sonuna kadar kefil olurum. Çünkü "Yine bana tercih yap deseler, tüm olumlu ve olumsuz yanlarıyla yine burayı seçerdim" cümlesini samimiyetle ifade etmek herkesin harcı değil bence ve Nesli bu cümleyi kuran, benim 'tanıdığım' tek kişi :) Uzun lafın kısası ona gidenler emin ellerde, bundan eminim. Yolun açık olsun canım.
     1 Beğeni    

 Elif (Danışan)
 IP: 78.179.200.YYY

18-11-2016
 TavsiyeNo: 92120
Benim tatliş diyetisyenim Sayin Neslihan Hacibeyli oylesine tatli dilli ki verdigi diyet listesine uymamak elde degil. E bi de liste doyurucu olunca diyet yapmak cok kolay oluyor. Doyupta kilo vermek olur mu bunda bi yanlislik var mumkun degil diye diye 4 kilo verdim. Amacm sadece zayiflamak degil saglikli beslenmek ve Neslihan Hanim bunu bana ogretti. Yenilikci, kendini surekli gelistiren, farkli tatlari sevdiren bir diyetisyen ariyorsaniz ta kendisi. Herkese tavsiye ederim :)
     1 Beğeni    

 H.Ç (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.57.152.ZC

18-08-2016
 TavsiyeNo: 89779
Sevgili arkadaşım, meslektaşım Neslihan galiba mesleğime en çok yakışan meslektaşlarımın başında gelir diyebilirim. Mesleğine öylesine aşık ki yürekten yapıyor ve sizler için durmadan yeni yeni şeyler araştırıyor kendini geliştiriyor. onunla bir arkadaş bir dost gibi rahatlıkla konuşabilceğinize emin olabilirsiniz. Bu eğlenceli serüveninizde İzmirden bir uzmanin size eşlik etmesini isterseniz Neslihan sizi o güler yüzü güzel yüreğiyle gönülden karşılayacaktır. Birlikte çok rahat başaracağınıza emin olun ve böylesi tatlı bir diyetisyenin bir sohbetine ortak olun derim sevgiler.
     1 Beğeni    

 B.H (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.7.216.YJF

12-08-2016
 TavsiyeNo: 89679
Beslenme problemleri olan bir insanın diyetisyen ablasının olması kesinlikle büyük şans. Yemekler konusunda çok seçici ve takıntılıyım. Özellikle sebze yemeği tüketimim sorunlu. Bunun yanında zaman zaman sağlıksız atıştırmalıklara yöneldiğim için kilo alma ve sağlık problemleri de yaşıyorum. O ise hem sabrı hem de mesleki bilgisi sayesinde yiyemediğim tüm sebzeler için benim tüketebileceğim şekilde olan tarifler geliştirdi. Bu sayede hem sağlık problemlerimden hem de fazla kilolarımdan kurtuldum. Diyetlerinin hepsi tamamen kişiye ve alışkanlıklarına özel. Bunu bizzat deneyimledim. Hem kilo hem sağlık problemi yaşayıp, yaptığı diyetleri tekdüze bulanlara kesinlikle tavsiye ediyorum
     Beğenin    

 İlknur YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 92.44.37.YYC

30-06-2016
 TavsiyeNo: 89042
Uzun zamandan beri kilo vermek için uğraşıyorum. Başladığım diyetleri bir türlü uygulayamıyordum. Bu da benim psikolojimi derinden yıpratıyordu. İnternette araştırma yapmaya başladım. Karşıma Neslihan hanım çıktı ve hemen arayıp randevu aldım. İlk randevumda güler yüzü ve motivasyonu beni çok etkiledi. Metobolizma mın çok yavaş ve insulin direncimin olmasına rağmen güzel kilo vermeye başladım. Halende devam ediyorum. Resmen kendime geldim diyebilirim . Çok iyi .Çok ilgili güler yüzlü bilgi ve birikimi olan bir insan.Kilo vermek isteyen herkese tavsiye ediyorum. İyiki seni tanıdım hayatımı değiştirdin teşekkür ederim
     Beğenin    

 M.ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.100.YZY

01-06-2016
 TavsiyeNo: 88348
Neslihan hanımı tanımak hayattaki şanslarımdan biri oldu.2 ayda 10 kilo verdim. Mesleğinde yeni olmasına rağmen donanımlı bir alt yapıya sahip.İşine aşık bir insan her zaman daha fazlasını katıyor ortaya. Zamanla samimiyeti kendine yakın hissettiriyor. Hem danışman hem dost ..Benim açımdan beslenme alışkanlığımı değiştirmem zor bir süreçti.Aç kalmayıp zayıflamak böyle bir şeymiş demekki. Bu süreçte desteği için teşekkür ederim. Devamı da gelicek eminim. Sağlıklı zayıflamak isteyen herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 BAHRİYE (Danışan)
 IP: 195.244.36.Z

01-06-2016
 TavsiyeNo: 88347
Kendisini "dytneslihanhacibeyli" adlı instragam hesabından takip etmeye başladım. Beni etkileyen; mesleğine duyduğu sevgi ve özen oldu. Paylaştıklarından dahi hissedebileceğiniz pozitif enerjisinden dolayı, danışanı olmak için çekinmedim. Kendisini ziyaret ettim. Amacım iyi bir beslenme alışkanlığı kazanmak, tatlı kaçamaklar yapsam bile sınırını öğrenmek; yani beslenmemi programlamaktı. Tabiki de, beni rahatsız eden fazla kilolarımdan kurtulmak. :) 3 AYDA TOPLAM 15 KG VERDİM. :) Evet bir süredir, kendimi daha genç ve enerjik hissediyorum. Kimi zaman, herkesten daha sık ve daha çeşitli yiyorum. (İnsanlar ilk anda garipsese de, yeni alışkanlıklarım bulaşıcı oluyor) Gün içerisine kahvaltı, kuru yemiş, meyve, ekmek, ızgara sığdırıyorum. Aç kalmıyorum; en önemlisi eskisi gibi yemek sonrası şişkinlik hissetmiyorum. Annelerimizden öğrendiğimiz, "yağsız yemek lezzetli olmaz" konusunu çoktan aştık. Yaratıcı tarifler ile, sağlıklı sebzeler ile, yağ gerektirmeyen pişirme yöntemleri ile beslenme vizyonumuzu genişlettik. Danışan olduğum süre içerisinde; sürekli sorular sordum. Yeni şeyler öğrendim. Neslihan hanımdan, besinlerin tek tek yararlarını öğrendim. Hangi besinin, hangi öğünde vücuduma yarar sağlayacağını öğrendim. Yanlış ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları nedeni ile oluşabilecek hastalıkları araştırdım. Tavsiye ediyorum, sizin de bir gün Neslihan hanımla tanışmanızı diliyorum.
     1 Beğeni    

 Esra Öztürk (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.100.201.D

01-06-2016
 TavsiyeNo: 88343
Neslihan ile uzun yıllardır birlikteyiz. Öncelikle aile bağı var arada :) akraba olmanın dışında disiplinli çalışan, sevecen, pozitif ve mesleğini hakkıyla yapmaya çalışan bir diyetisten. Hem kuzeniyim hem danışanıyım. Balkan ailesinden geldiğimiz için genellikle hamur işi seven, yağlı yemek yiyen, özellikle boşnak böreği ile yatıp kalkan bir aileyiz. Ama ailemizin diyetisyeni Neslihan bu duruma el atıp daha sağlıklı beslenmemizi sağladı. Öyle her gün ofisine gitmenize gerek yok bir kere. Telefondan bile çok güzel destek sağlayabiliyor. Ben en çok bana telefondan verdiği desteği seviyorum. Diyetin dışına çıktığımda hemen dengelemem için çözümlerini. Kuzenim olduğu için değil, işini severek yaptığı için tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Aykut TEMUR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.106.ZZ

28-05-2016
 TavsiyeNo: 88266
Merhabalar, Sağlıklı Beslenme Uzmanı Neslihan Hacıbeyli'yi 2 yıldır tanıyorum. Ben bireysel spor antrenörüyüm. İnsanlar genelde spor yaparak zayıflamayı seçiyor fakat vücut şekillendirme ve yağ oranını azaltmak için beslenmenin öneminin fatkında değiller. Bütün üyelerime söylediğim şey; Vücut spor salonunda değil mutfakta yapılır. Çünkü şu bir gerçektir, sağlıklı bir yaşam için beslenmenin önemi %70 tir. Spor %30 unu kapsar. Üyelerimin doğru bildikleri yanlışları düzeltmek, sağlık beslenmeyi zorunluluk değil alışkanlık haline getirmek, beslenmenin önemini ve daha bilinçli olmak gerektiğini Neslihan Hanımdan öğreniyorlar. Bilgisine kesinlike güveniyor ve tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 Tunay (Danışan)
 IP: 88.246.219.YCJ

25-05-2016
 TavsiyeNo: 88173
Neslihan Hanım'ı tesadüfen tanıdım.İyi ki de tanımıştım.Güleryüzü insanlara yaklaşımı pozitif. Tavsiye ediyorum sitesinden gönderdiğim mesaja hemen yanıt vermesi artı bir puandı... Ofisine gittiğimde , beni karşılayan güzel güleryüzlü sekreteri Yasemin Hanım ise bambaşka... Neslihan Hanımla görüşmemiz ise zamanın su gibi aktığı anlar vardır ya işte öyle bir şey, sanki büyülenmiş gibi aileden çok eskiden tanıdığın bir dostun gibi ...Hiç sıkılmadan seni dinleyen , gerekli yerlerde yeme alışkanlıklarımla ilgili bilgiler veren aramızda çok yaş farkı olmasına karşın benimle aynı frekansı yakalayan eşsiz anlatılası değil yaşanılası tanıdığım diyetisyenler arasında işini tam anlamıyla yerine getiren dört dörtlük hiç sıkılmadan gidebileceğiniz bir diyetisyen... Ben çok memnun kaldım , kesinlikle Neslihan Hanım'ın ofisine gidin sizler de çok memnun kalacaksınız,öneriyorum... Sevgiyle ve sağlıkla...
     5 Beğeni    

 Nilgün (Danışan)
 IP: 212.252.100.YDL

25-02-2016
 TavsiyeNo: 86100
Neslihanla yeni baslayan bir diyet sürecimiz olmasina ragmen ilk gunumden beri beni bilgisi ilgisi ve sevecenligiyle bir hayli etkiledi. Kendisinden once bir kac diyetisyene de gitmistim bu yuzden karşılaştırma yapma sansim oldu. Neslihana çekinmeden karsilastigim rahatsiz oldugum sorunlarimi anlatabildim samimiyetle bu benim icin cok buyuk bir artiydi. Insanlari cok iyi anlayabiliyor kendisi sanirim hem diyetisyenim hem psikologum olucak :)ayrica diyet tarzindan cok memnunum ezberci bi diyet degilde yasaklarim olmadan her seyi yiyebildigim bir diyet yazdi cok sevdim. yakin cevreme de tavsiye ettim ve onlardan da olumlu tepkiler aldim ve sizlere de kesinlikle öneririm.
     2 Beğeni    

 Elçin ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 83.66.165.FJ

19-02-2016
 TavsiyeNo: 85957
Ben daha önce 3 farklı diyetisyenle çalışan bir insan olarak ilk yaklaşımın ne denli önemli olduğunu size söylememe gerek yok herhalde. Ofis ortamındaki uyumdan, odasına girdiğiniz andaki rahatlığı ve sıcaklığı anlatmak mümkün değil. Kendisi yaşıtı olan birçok beslenme uzmanının tersine hayattan kopmuş beslenme günlükleri vermiyor. Hem içkimi içiyorum hem de tatlımı (belirli oranlarda) yiyerek gayet güzel kilo veriyorum. Bu minimal yaşa bu kadar tecrübe ve bilgi sığdırabilmesini ayakta alkışlıyorum. Her gittiğimde ayrı bir bilgi ve ilgiyle karşılıyor beni.Rahatlıkla öneririm. Gidin ve kilo vermenin tatlı yüzüyle bir de siz tanışın... Ha unutmadan yanından uzman bir ekipte bulunmakta. Spor yapmak isterseniz xbody'i de sorun. Gerçekten işe yarıyor. Çifte zafer neden yaşamayalım di mi? :)
     1 Beğeni    

 Bahar (Danışan)
 IP: 5.47.89.ZY

17-02-2016
 TavsiyeNo: 85905
Diyetisyen Neslihanla tanışana kadar sürekli başlayıp biten diyetler uyguluyordum fakat onun sayesinde 1 aydır hiç bozmadığım diyetteyim.Beni sabırla dinleyip yaşam koşullarıma göre tam benlik bir diyet programına girdik. Kilo vermek benim için hayaldi fakat 4 hafta gibi bir sürede spor yapmadan 5 kilonun gittiğini görünce kendime güvenim geldi. Sayesinde yaşam kalitem arttı daha bilinçli ve özgüvenli oldum. Siz de sıkıcı ve klasik diyetlerden sıkıldıysanız tavsiyem yol yakınken neslihan hacıbeyli ile tanışın.
     1 Beğeni    

 Demet HACIBEYLİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.173.130.BL

17-02-2016
 TavsiyeNo: 85891
Genç, pozitif, sevecen ve sabirli meslegine olan sevgisiyle beni kendine hayran birakıyor. Bir diyetisyende aradiginizdan daha fazlasi var onda. mesleki bilgisi ve empati yetenegi ile hem diyet hem de hayat motivasyonunuzu yukseltir. İlgili konuşkan ve sicakkanliligiyla saglikli yasam ve beslenme hakkinda söyledikleri aklinizdan cikmiyor ögrendiklerinizle yasam kalitenizin artacagina eminim.kendisini uzun yillardan beri taniyorum ve fikirlerini önemser guvenirim her konuda. Neslihan hacıbeyli'yi taniyinca siz de hak vericeksiniz.
     2 Beğeni    

 Yasemin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.221.YYD

17-02-2016
 TavsiyeNo: 85883
Neslihan Hacıbeyli nin başarısını, bu işin gerçek uzmanı olmasına, sorduğunuz her soruyu hiç sıkılmadan cevaplamasına, sabırlı ve her daim poZitif olmasına bağlıyorum. Bilgisine çok güvendiğim değerli iş akadaşım. Sağlığınızı emin ellere teslim etmek bu olsa gerek. Kendisiyle çalıştığım için şanslıyım.Çünkü, bu kadar başarılı olmasına karşın, bir o kadar mütevazi biridir. Zayıflama ve sağlık problemleri, ideal kilonuza ulaşma, stresli ve zor bir süreç olabilir. Neslihan hanımla bu süreci keyifli hale getirebilirsiniz. İnanın hiç vazgeçmiceksiniz. Çünkü o inanır ve elinden gelenin en iyisini yapar sizin için:)
     1 Beğeni    

 Merve (Danışan)
 IP: 176.219.166.ZCZ

17-02-2016
 TavsiyeNo: 85878
Uyguladığımız diyetle asla aç kalmadan, bilindik kibrit kutusu ölçülerinden bunalmadan fazla kilolarımdan kurtuldum, doğru beslenmenin ne olduğunu hayatımızı nasil etkilediğini öğrendim. Sanılanın aksine hızlı kilo vermenin değil doğru beslenmenin önemli olduğunu, yasam kalitemin arttığını bilerek yaşıyorum. Size diyeti yazip hadi uygula bakalim tavsiyesinden uzak, samimi, güleryüzlü ilgi gördüm. Daha yolun cok başında olmasına ragmen bu birikimi, önümüzdeki yillarda ona hakli bir başarıya ulastiricak. Kendisiyle erken tanıştığım icin kendimi şanslı sayıyorum.
     1 Beğeni    

Neslihan HACIBEYLİ'nin Kitap ve Yayınları Neslihan HACIBEYLİ'nin Basılı Kitap ve Yayınları
• Gıdalardan Numune Alma İlkeleri, SEMİNER, Ankara, Aralık-2014
• Beta Glukan ve Sağlık Etkileşimi, SEMİNER, Ankara, Şubat-2015
• Epilepsi ve Ketojenik Diyetler, SEMİNER, Ankara, Nisan-2015
• Adölesanlarda Kafein Tüketiminin Duygu Durumu ve Vücut Bileşimine Etkisi, TEZ, Ankara, Haziran-2015
• Adölesanlarda Yeme Davranışının Duygu Durumu ve Vücut Bileşimine Etkisi, POSTER, Ankara, Haziran-2015
• Adölesanlarda Kafeinli Besin Tüketimi Alışkanlıklarının Değerlendirilmesi, POSTER, Ankara, Haziran-2015
• Adölesanlarda Kafein Alımının Vücut Bileşimi Üzerine Etkilerinin Değerlendirilmesi, POSTER, Ankara, Haziran-2015


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Diyet Stüdyo
Talatpaşa Bulvarı Koçluoğlu Apt., No20, Daire:5, Alsancak
İzmir

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(536) 561 46 31

Telefon 2 :
0(507) 412 95 93
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi- Beslenme ve Diyetetik Bölümü
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-

Neslihan HACIBEYLİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, Fransızca


Neslihan HACIBEYLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Neslihan HACIBEYLİ Mesleki Videolar Videoları
-05:58
Top