2007'den Bugüne 92,185 Tavsiye, 28,195 Uzman ve 19,962 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Soner YELMEN
Özel Eğitim Uzmanı - Samsun
özel eğitim uzmanı

Soner YELMEN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Soner YELMEN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

10
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Soner YELMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Soner YELMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Okay ÖZDEMİR
Yaklaşık on yıldır tanıdığım , Anadolu Üniversitesinde birlikte eğitim aldığım ve öğrencilere kattığı gelişmelere şahit olduğum bir öğretmendir. İşine...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Siz engelli, özürlü, öğrenme güçlüğü olan, otistik ... çocuğa sahip olduğunuzu sanmayın Siz özel bir çocuğa sahipsiniz özel çocuğunuz eğitimi de özel eğitim yöntem ve teknikleriyle olmalı...
 
Soner YELMEN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Eğitim
Atakum/Samsun 
Telefon 1 :
(Cep Tel)
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1984 (40 yaşında)
Doğum Yeri : Çorum
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Soner YELMEN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
özel eğitimde
yaygın gelişimsel bozukluk, okuma yazma, cinsel eğitim, özel öğrenme güçlüğü disleksi, dikkat eksikliği hiperaktivite, öz bakım ev içi beceriler öğretimi, otizm, otistik öğrencilere okuma yazma, uygulamalı davranış analizi davranış değiştirme, bireysel eğitim programı , aile eğitimi, etkileşime dayalı erken eğitim programı (edep)

Soner YELMEN Özgeçmis CV Soner YELMEN'in Özgeçmişi
Anadolu üniversitesi özel eğitim bölümü zihin engelliler öğretmenliği mezun olarak 1.5 sene özel kurumda 1 sene özel alt sınıfta 2 sene iş okulunda son 3 senedir de özel eğitim uygulama merkezinde çalışmaktayım. Ozel eğitim alanında bulunan yaklaşık her kurumda farklı özellikte öğrencilerle çalışma fırsatı buldum.Yaygın gelişimsel bozukluk Otizm ,özel öğrenme güçlüğü disleksi , cinsel eğitim ,etkileşime dayalı erken eğitim programı (edep) ozel eğitimde okuma yazma ,hiperaktivite , alanlarında çalışmalarım bulunmaktadır.

Soner YELMEN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Selcan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125920
Oğlumun egitimini aldığı günden beri sabırlı,disiplinli ve profesyonel yaklaşımı ve çalışmalarıyla oğlumun gelişim ve eğitimine cok katkıda bulundu.Bir egitimcinin sahip olması gereken tüm guzel vasıflara birlikte vicdan ve merhametiyle her durumda yanımızdaydi.Oglumda emeği çok.Hakkini asla ödeyemeyiz.Allah her özel çocuğumuza sizin gibi eğitimcilere karşılaştırsın hocam.Nice cocugumuzun hayatina dokunmaniz duasiyle..Allah sizden razı olsun hocam.🌸
     Beğenin    
Fatihd.
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96750
Soner Beyi bu site aracılığıyla buldum ve biraz önce telefonla arayarak kendisiyle görüştüm, 15 dakika sorunlarımı dinledi ve önerilerde bulundu. Gerçekten çok iyi bir insan ve eğitimciymiş bunu anladım. Problemimizle ilgili önce yol gösterdi ve başarılı olamazsanız tekrar görüşelim dedi, normalde başka bir kurum veya kişi olsa önce para derdine düşerdi ve hemen eğitimlere başlamak isterdi. Size tavsiyem; eğer probleminiz Soner beyin ilgi alanlarından biriyse başka bir özel eğitim kurumu v.s aramayın, önce Soner Hocayla görüşün.
     Beğenin    
Nagehan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88537
2 senedir özel eğitimle ilgili bir çok şey okumuş ve bir çok eğitimci tanımış olarak söyleyebilirim ki izmir de kendisinden daha iyi bir özel eğitimci yoktur. bunu bu kadar iddialı söyleyebilmemin sebebi şu ana kadar özel çocuklarla çalışırken hedef koyan ve bu sayede kendisini kontrol edebilmemizi sağlayan başka bir eğitimci tanımadım ve duymadım Soner bey haricinde. bize sorunu en iyi şekilde tanımladı ve neler yapmamız gerektiğini tekrar tekrar anlattı. oğlum sayesinde bir çok eşiği hızla atladı. ben ve eşim de onun profesyonel ve idealist yaklaşımı sayesinde umutsuzluğumuzu yendik. otizm öncelikle bir çocuk için ve daha sonra anne ve baba için çok karmaşık ve karanlık bir yol. Soner bey bize bu yolu aydınlattı ve yol gösterici oldu. Kendisine burdan tekrar teşekkür eder ve özel eğitime ihtiyacı olan bir çocuğunuz var ise kendisine mutlaka danışmanızı tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sabriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88382
Merhabalar Soner beyi yakın bir arkadaşım sayesinde tanıma fırsatım oldu.Kızımda okula gitmeye başladıktan sonra dikkat eksikliği ve derslerinde odaklanamama problemimiz vardı. Kısa dönemde geçer diye düşündüğüm için o dönemde herhangi bir eğitim almadık.Bu durum beni üzdüğü için özel bir kuruluşta ertesi sene bir yıl boyunca eğitim aldık fakat aldığımız dersler kızıma yeterli gelmediği için pek başarılı olamadık. Tabii ki soner beyle tanışana kadar kendisinden aldığımız eğitimle birlikte okuldaki başarısının yanında dışarıda da farkedilebilecek düzelde değişim oldu. Soner beyden aldığımız eğitimle birlikte kendisinin güleryüzlüğü,samimiyeti ve işindeki disiplinli davranışı sayesinde şuanda çok iyi durumdayız.Kızım şimdi derslerinde daha başarılı soner beye verdiği emek için teşekkür ederiz. İyiki kendisini tanıma fırsatı bulmuşuz başarılarının devamını dilerim.
     Beğenin    
Serdar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88283
Soner Bey Oğlumun gelişmesi konusunda yardımları ve çabaları taktire şahan bu konuda bizlerede verdiği bilgiler ve direktifleri doğrultusunda Oğlumun aşama aşama geliştiğini görmek bizleri mutlu ediyor. Keşke daha önceden tanısaydım dediğim nadir insanlardan Bu rahatsızlığın iki ucu açık olması dolasıyla dürüst ve açık konuşan ve yorumlayan eğitmenlerdir. Buraya ne yazsam oğlumun gelişimini ve gelişimindeki katkılarını ifade etmem mümkün değil saygılarımla Serdar
     1 Beğeni    
Ünsal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60844
Soner Bey'i 3. sınıfa giden kızımla ilgili internette araştırma yaparken buldum.Önce yazılan tavsiyeleri okudum ve daha sonra öğrenme güçlüğü çeken kızımın sıkıntılarını anlatan bir mail attım.Mailimi okuduktan sonra beni aradı ve yapabileceklerimiz hakkında bilgi verdi.Daha sonra kendisiyle yüzyüze görüşme fırsatım oldu bana vakit ayırıp bana çok yardımcı oldu saolsun. Bu kadar duyarlı ve ilgili olduğu için çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar... Saygılarımla.
     1 Beğeni    
Aozdil
15.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60756
Soner ile üniversite eğitimini beraber aldık. Kendisi çocuklara karşı sevgi ve sabır besleyen işini profosyonelce yapan bir eğitimcidir. Çocuğunuz ile sıcak samimi bir iletişim kurup derse hakimiyet konusunda kusursuz bir eğitim sunacaktır.Dürüst, çalışkan, kendini geliştiren birisi olarak çocuklara faydası çok olacaktır. Sakin ve dinleyici özellikleriyle ailelere, doğru yaklaşımlar sunacağına inandığım Soner ile görüşerek çocuğunuzun eğitimine en doğru yaklaşımı belirleyebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Halime Karaca
15.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60754
Soner üniversiteden sınıf arkadaşımdır. Mesleğini seven işini ciddiyetle, özveriyle ve büyük bir çabayla yapan bir eğitimcidir. Üniversite yıllarımızda gerek teorik olarak gerekse uygulamalı olarak bunu bize gösterdi. Katıldığı seminerlerle öğrencilerine nasıl faydalı olabileceğinin çabası bir kez daha gördük. Öğrenciyi iyi tanıyan, öğrenciyle çabuk iletişime geçebilen, öğrenciye uygun olan yöntem ve teknikleri zamanında ve yerinde uygulayabilen başarılı bir eğitimcidir. Arkadaşımı uzaktan da olsa da takip ettiğim kadarıyla, çalışmalarını önemli olan üç unsuru; (öğrenci, aile, öğretmen) yerleştirmiş ve bunun olumlu geri dönütlerini başarı ile almıştır. Soner arkadaşımı gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Kübra A.Oruç
15.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60747
Soner Beyle son 3 aydır aynı kurumda birlikte çalışmaktayız. Ve kendisini tanımış olduğum kadarıyla öğrencilerimizi geliştirmek adına elinden geleni ardına koymadan çaba gösteren bir uzman olduğunu söyleyebilirim. Katıldığı kurs ve seminerlerle de kendisini geliştirip öğrencilerine daima daha iyi bir eğitim verebilmek için çaba sarfettiğini de tüm arkadaşlarımızla görmekteyiz.Bu sebeple Soner Bey'i tüm danışanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60666
Ben Belçika dan yazıyorum yaz tatilinde bir arkadaşımın tavsiyesi ile kardeşim için Soner hoca ile görüştük özellikle okuma yazma ve davranış problemleri hakkında büyük sıkıntılarımız vardı . Soner bey hazırladığı programla okuma yazma konusunda kardeşimin gelişimine büyük katkıları oldu, hazırladığı davranış değiştirme programı ile, ve bize yaptığı açıklamalarla problem davranışlarla baş etmemizi sağladı. Hala telefonla bize yardımcı oluyor. Hem kendisine teşekkür ediyorum hem de kendi alanındaki uzmanlığından dolayı herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Gökhan Karmış
12.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60608
mesleğinde uzman ve deneyimli bir eğitimcidir.birlikte çalışma fırsatımız oldu ve mesleğini seven ve ne yaptığını bilen bir arkadaşım. alanında çok bilgili ve araştırmacı olduğunu biliyorum dediğim gibi çalışma fırsatı buldum ve alanında yüksak lisasn yaparsa kendini daha geliştirmiş olur. arkadaş canlısı samimi dürüst bir kişidir. iyi bir aile babasıdır. öğretmen arkadaşımı özellikle ama özellikle tavsiyee ediyorumm. çünkü işine saygı duyması ve işini severek yapması onun en büyük artılarıdır bencee
     2 Beğeni    
Cigdem
11.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60598
Sonerle ilk corum sungurlu elif gul rehabilitasyon merkezinde tanistik.kendisinden bransi ile ilgili cok yardim aldim.ben okul oncesi ogretmeni oldugum icin ozel egitimle ilgili fazla bilgim yoktu.soner bana bu konuda yardimci oldu, bilmedigim konularda aydinlatti beni.kendisi is konusunda disiplinli, ve realist oldugu icin ondan destek almak benim icin cok iyi oldu.soner is arkadasim olmasinin yani sira ayni zamanda iyi bir dosttu benim icin..cok egleniyorduk birlikte.yerine gore komik, yerine gore ciddiydi.soner gibi bir arkadasim oldugu icin cok sansliyim...
     Beğenin    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60591
Kendisiyle daha önceden çalışma fırsatı buldum..iyi bir eğitimci.alanında başarılı..Zihinsel engelli öğrencilerin eğitimiyle ve genel konular hakkında bilgisinden faydalandım.mesleki acıdan öğrenciye olan yaklaşımı ve verdiği eğitim, ve kişisel gayretiyle oldukça aktif ve çalışkan birisi. arkadaşları ile iletişimi çok iyi bilgi paylaşmayı seven dürüst ve güvenilir birisi. Çalışkan, özverili ve aktif...otizim hiperektivite ve aile eğitimi konularında kendini geliştirmiş ve bu alanda çalışmalarında oldukça başarılıdır. bu konularda kendini daha fazla yetiştirirse mesleki alanda daha çok başarı elde edeceğinden eminim..öğrencileriyle ilgililenirken onlara yaklaşımında kendini sevdiren ve kabul ettiren bir eğitimcidir. öğrenci merkezli çalışmayı ailenin eğitimin içinde yer almasını sağlayan ve öğrencisine öğrettikleriyle hep bir adım ileri götüren asla pes etmeyen bir eğitimcidir..
     1 Beğeni    
Esen Buğ
10.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60586
Soner Yelmen ile yıllarca çalışma fırsatım oldu. Kendisi gayet disiplinli ve biz öğretmenlerin tabiriyle "temiz" çalışır. Verdiği eğitimden memnun olmayan yönetici veya veliye rastlamadım. Güler yüzüyle, şakacı mizacıyla öğrenci ve velilerin gönlünde taht kurmuştur. Çalıştığı yerlere kolay adapte olur, hemen uyum sağlar. Verdiği eğitimin merkezine öğrenciyi alır, bireysel farklılıkları her zaman göz önünde bulundurur. Doğru yöntem-teknikler ve uygun araç-gereçler kullanır. İyi bir babadır.
     Beğenin    
Erkut ORUÇ Fotoğraf
Erkut ORUÇ
Özel Eğitim Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
10.Mayıs.2013
TavsiyeNo: 60585
Soner beyle üniversteyi beraber okuduk ve mesleki olarak Tokatta birlikte çalıştıktan sonra İzmir de okullarımız bir vesileyle yan yana oldu. Günlük görüşmelerimizde de kendisinin yaptığı çalışmalar ve etkinlikler gerçekten örnek olacak şekildedir.Zaten öğrenci velilerinden aldığı olumlu geri dönütler onu da mesleğinde yeterince motive etmiş durumda.Eğer ki özel eğitim uzmanı olarak danışmak istediğiniz birisini arıyorsanız kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

Soner YELMEN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : ozel eğitim

Sevdigi Yazarlar : Dan BROWN

Sevdigi Filmler : Siyah Balon


Soner YELMEN'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
özel eğitimciler derneği

Soner YELMEN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Soner YELMEN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Okay ÖZDEMİR
Okay ÖZDEMİR
Yaklaşık on yıldır tanıdığım , Anadolu Üniversitesinde birlikte eğitim aldığım ve öğrencilere kattığı gelişmelere şahit olduğum bir öğretmendir. İşine...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Eğitim
Atakum/Samsun 
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 804 23 15  
(Cep Tel)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1984
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Çorum
Mezun Olduğu Üniversite
Anadolu Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2007
(17 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Soner YELMEN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Soner YELMEN'in Mesleki Anilari Mesleki Anilari
Soner YELMEN Mesleki Videolar Videoları
-

06:09
Top