2007'den Bugüne 92,140 Tavsiye, 28,190 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selen CAN
Psikolog - Ankara
Psikoterapist

Selen CAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selen CAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

347
(%91.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selen CAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selen CAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Merhaba! Ruhsal sıkıntılarımız yaşadıklarımızdan; yani onları nasıl yöneteceğimizi bilemediğimizden veya birtakım yanlış çabalar içerisinde kaybolmamızdan kaynaklanmaktadır. Buna bir de yaşadıklarımızı paylaşamamak eklenince sıkıntılarımızın şiddeti elbette ki artmaktadır. Kimimiz bu desteği sosyal çevremizden alabilecek kadar şanslıyız. Kimimiz içinse bu yeterli gelmez ve bir uzman arayışına gireriz. Danışma almak için yeterli imkânı olmayan kişilerdeki çaresizlik hislerini ilk olarak Okb tanıs...
 
Selen CAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Ziyabey Cad. 1412 Sk. 4/6 Özen Demir İş Merkezi 2. Kat - Balgat
Ankara
Telefon 1 :
(10.00 - 18.00 saatleri arasında)
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1979 (45 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi (2002 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selen CAN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Depresyon, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (Takıntı Hastalığı), Sosyal Fobi ve diğer fobiler, Yaygın Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Ağrı bozuklukları, Ergenlik dönemi ve ilgili sorunlar, İlişki danışmanlığı, Meslek seçimi, Sınav kaygısı, Olumsuz Duygu ve Düşüncelerle Başa Çıkabilme, Stres ve Gevşeme, Psikolojik Test Uygulamaları.

Selen CAN Özgeçmis CV Psk.Selen CAN'ın Özgeçmişi
2002 yılı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu olup, 2006 yılında Ankara Üniversitesinde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bu süre içerisinde üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler ile çalıştı. 2005 – 2007 yılları arasında Amasya – Merzifon Devlet Hastanesi’ndeki görevinin ardından bir yıl, Alzheimer ve yaşlılık dönemi psikolojik sıkıntıları olan bireyler ve aileleri ile çalıştı. 2008 yılında Bilkent Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Gelişim Merkezinde görev yaptı. 2008 - 2010 yılları arasında ise; Ankara Özel İncek Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde çalıştı. Bu süre içerisinde felç geçirmiş hastalara ve yakınlarına, fibromiyalji hastalarına, fizik tedavi gören ve ağrı bozuklukları olan hastalara psikoterapi uygulamıştır.

"KAYGILARI AŞMA REHBERİ" ve "TAKINTILARDAN KURTULMA REHBERİ" isimlerinde Hayy Kitap'tan yayınlanmış iki kitabı vardır.
...[Devamı...]

Selen CAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İ.....
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44357
(Psk.Selen CAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     17 Beğeni    
M. T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 43050
Benim obsesif kompulsif bozukluğum var. Selen hanıma bu nedenle gittim. Daha önce de bu sebepten terapiye gitmiştim. Ama selen hanım bana takıntılarımla ilgili kayıtlar tutturdu. Hiç böyle şeyler yapılmamıştı terapide. ve önerdiği pratik yöntemler beni çok rahatlattı. Hastalık hakkında yanlış bildiğim çok şey varmış. Bunları öğrendim. ve selen hnm. bunları aileme de öğretti. Takıntıları olan kişilere bu teknikleri öğrenmelerini tavsiye ederim. İhmal etmesinler, tedaviden çekinmesinler. Benim takıntılarım asıl olarak temizlik konusunda. Bir de sayma ile ilgili ve bazı batıl inanç takıntılarım var.
     36 Beğeni    
Büşra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33606
(Psk.Selen CAN bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     38 Beğeni    
MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32019
Selen Hocamla yaklaşık 3 sene önce Bilkent Üniversitesi Öğrenci Geliştirme ve Danışma Merkezi'nde tanıştım. Merkeze gittiğimde hayattan tamamiyle soğumuş ve hiçbir beklentisi olmayan bir insandım. Yaşadığım kötü olaylar sonucu ise hayatımdan vazgeçme noktasına gelmiştim. Bu kötü tecrübeler sonunda tanıştım Sibel Hocamla. Kendisini ilk gördüğümde güler yüzlüğü dikkatimi çekmişti ancak tabiki ilk kez karşılaşmadan dolayı rahat değildim. Fakat yinede ilk terapimizden çok memnun kaldım çünkü karşımda çok anlayışlı, göz temasından kaçınmayan ve çok iyi bir dinleyici insan buldum. İlk günden kendisini çok sevdim. Terapi çok uzun sürmemesine rağmen kısa zamanda "kendisi" sayesinde hayat tekrar gülümsemeye ve doğru kararlar almam gerektiğinde nasıl mantığımı kullanmam gerektiğini öğrendim. Terapi üzerinden yaklaşık 2,5 sene geçmesine rağmen hala bağlantımız devam etmektedir. Buda kendisinin hastalarına karşı ne bağlı, sadık ve düşünceli olduğunu kanıtlamaktadır. Selen hocam'ın enerjisi, tecrübesi ve birikimleriyle her yaştan her türlü hastaya hitap edeceğini ve hastalarının da fazlasıyla mutlu ve memnun kalacaklarını, bende bir hastası olarak söylüyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     26 Beğeni    
Asude
22.Mart.2010
TavsiyeNo: 31684
Selen Hanımın aynı hastanede çalışan farklı branşlardan iş arkadaşıyım. Kendisini 2 yıla yakın bir süredir tanıyorum. Burada çalışmalarını gördüğüm kadarıyla sizleri bilgilendirebilirim. Yataklı büyük bir hastanede çalışıyoruz. Kendisine ihtiyacı olan hastalarla özenli bir şekilde ilgileniyor. İhtiyacı olan hastaya belirttiği şekilde ve belirttiği zamanda mutlaka ulaşıyor.bu sistemli ve programlı çalışma sistemi hastalarımızı ona rahatlıkla yönlendirmemizi sağlıyor.Yardımsever bir insan. Sadece işi olduğu için değil, içtenliği ile elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bu arada özellikle güleryüzlü olduğunu belirtmek isterim. Bana gelen ve ona yönlendirdiğim dış hastalarımın tedavileri bitse bile onları bırakmaz, durumlarını dışarıda takip etmeye devam eder. Eksik birşey kalmaması için dikkatli çalışır. Çok okur ve kendisini geliştirmeye önem verir. Ondan talep edeceğiniz bir yardımda elinden geleni yapacağına, bundan fayda göreceğinize ve memnun kalacağınıza inanıyorum.
     19 Beğeni    

Selen CAN'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Piyano çalmak


Selen CAN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Ziyabey Cad. 1412 Sk. 4/6 Özen Demir İş Merkezi 2. Kat - Balgat
Ankara
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(532) 506 88 16
(10.00 - 18.00 saatleri arasında)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1979
(45 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(22 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Selen CAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selen CAN Mesleki Videolar Videoları
-

17:15
Top