2007'den Bugüne 82,701 Tavsiye, 26,143 Uzman ve 18,348 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Aysel KOÇANOĞLU

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Aysel KOÇANOĞLU isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Aysel KOÇANOĞLU Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

11
(%54.5 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Aysel KOÇANOĞLU'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aysel KOÇANOĞLU'nun Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kişiye özel psikolojik danışmanlık. Soruna özel profesyonel yardım. Danışmanlık süreci, ancak gerçekten bir uzmanı tarafından yapıldığında beklenen sonucu verir. Korto Psikoloji'de çalışma arkadaşlarımla danışanlarımıza profesyonel hizmet sunuyoruz.

Aysel KOÇANOĞLU Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Erken ve geç yetişkinlikte;

- İlişkiler (eş, aile, arkadaş, iş yeri ilişkileri)

- Kaygı ve korkular (özellikle ölüm kaygısı ve sosyal kaygı)

- Depresyon ve stres

- Öfke

- Kişisel gelişim

Aysel KOÇANOĞLU Özgeçmiş CV Psk.Aysel KOÇANOĞLU'nun Özgeçmişi
Uzman Aysel Koçanoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans, aynı üniversitede Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Programı'ndan yüksek lisans derecelerini aldı. Uzmanlığını ölüm kaygısı ve korkusu üstüne tamamladı. ODTÜ Eğitim Bilimleri Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yaptı, araştırma projelerinde görev aldı. Sonrasında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Mediko-Sosyal Sağlık Merkezinde Psikolog olarak çalıştı. Burada çok sayıda danışana bireysel psikolojik destek hizmeti sağladı. Yeditepe Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak lisans ve yüksek lisans öğrencilerine dersler verdi. Halen Bahçeşehir Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi’nde Uzman Psikolog olarak çalışan Koçanoğlu, aynı zamanda Korto Psikoloji’de Uzman Psikolog ve Danışman olarak birey ve ailelerle çalışıyor.

Aysel Koçanoğlu, formal eğitimleri dışında çok sayıda eğitim ve süpervizyon aldı. Bunlar arasında;
- Young Şema Terapisi, ...[Devamı...]

Aysel KOÇANOĞLU Tavsiye Yazıları Aysel KOÇANOĞLU için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Sezin ÇELİKKANAT Fotoğraf  Uzm.Psk.Sezin ÇELİKKANAT
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

12-08-2015
 TavsiyeNo: 80663
Aysel Hanım ile Bahçeşehir Üniversitesi'nde psikoloji öğrencisi olduğum zaman danışmanlık hizmeti aldım. Kendisi olmasaydı o zamanlarda yaşadığım sıkıntılarımı gerçekten zor atlatırdım. Kendisinin "etik doğrular çerçevesinde" bana uygulamış olduğu terapiden memnun kaldım. Henüz meslek hayatıma atılmadan önce kendisiyle görüşme imkanım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Çünkü hiçbir terapist terapi almadan "ben oldum" dememeli. Zorlu süreçleri planlanmış olan zaman içerisinde rahatlıkla atlatmanıza yardımcı olan bir psikologdur kendisi. Meslek hayatımda da kendime örnek aldığım kişilerin arasındadır. Herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 İlhami (Danışan)
 IP: 212.175.210.CJ

16-11-2011
 TavsiyeNo: 45501
Geçtiğimiz sene Aysel Hanım ile çalıştığı psikolojik danışmanlık merkezinde (Korto) psikolojik danışma aldım. Eşimle ve genel olarak yakın çevremle iletişimlerimde sorun vardı. Öfke sorunu da yaşıyordum. Bir de bu nedenlerden sanırım deprsyondan şüphelenmiştim. Bu merkezi facebook sayfasından bulmuştum. Aysel Hanıma yönlendirdiklerinde kendisini tanımıyordum ama daha sonra iyi ki o uzmanla eşleşmişim dedim. Çünkü çıkmaza girdiğimi düşündüğüm bir dönemde bana çok yardımcı oldu. Daha sonra kardeşime de tavsiye etmiştim. O da Aysek Hanımdan yardım aldı, hatta devam ediyor. Aysel Hanım kültürlü, bilgili, sıcak, profesyonel, sabırlı bir uzman. Sıcakkanlı olması ciddi olmadığı anlamına gelmiyor. İşini ciddi yapıyor ancak psikologların bize sıcak yaklaşmaları da çok önemli. Bir de hasta gibi davranmıyor. Normal biri gibi görüyor ve sorunlarımızla başa çıkmak için yardımcı oluyor. Kendisi ve aynı zamanda çok olumlu tecrübem olan Korto danışmanlığı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 A.E. (Danışan)
 IP: 78.176.230.ZYY

28-10-2011
 TavsiyeNo: 45135
Aysel Hanim'la Korto Psikoloji bünyesinde tanıştım. Korto'ya başvurduğumda beni kendisine yönlendirdiler. Aysel hanım ailemle ilgili bazı sorunlarımı çözmekte çok zorlandığım bir dönemde bana yardımcı oldu. Hem psikolojik danışmaya olan bakış açım olumlu hale geldi, hem desteği ve uzmanlığıyla sorunlarımla nasıl başa çıkacağımı öğrendim. O dönem yaşadığım sıkıntılarımı yendim. Kendisi bir psikolog olarak işini gerçekten çok iyi bilen, oldukça bilgili, insancıl ve profesyoneldi. Bu nedenle psikolojik desteğe ihtiyacı olanlara tavsiye ediyorum. Çalıştığı kurum da oldukça iyi hizmet vereni asistanlarının çok kibar ve yardımsever olduğu bir kurumdu.
     4 Beğeni    

 edi jones (Danışan)
 IP: 85.103.44.Y

02-08-2010
 TavsiyeNo: 34843
kendisiyle çok samimi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım.benimle arkadaşça konuşması ve kendimi rahat hissetmem sonraki süreçte çok yardımcı oldu. Ben aşk acısı çekiyordum ağır bir şekilde ve o zamanda duymam gereken en doğru cümleleri söyledi ona minettarım. mesleki açıdan otorite olmadıgım için ve ilk psıkolog tecrübem oldugu için pek bir kıyaslama yapamayacagım tek bildigim şu ki beni o durumdan freud bile kurtaramazdı ki ben böyle konularda konservative bir yapıya sahibim ama zorlanmadım. Bu kişiyi şu 3 kelimeyle tanımlayabilirim: 1-samimi..2-işini iyi bilen..3-sabırlı calıştıgı yer acısından bakmadım işine hakimdi o yetti bana ve zaten kendisi bu şekilde çalışmaya devam ederse cok daha iyi yerlerde olacaktır
     11 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Korto Psikoloji
Kozyatağı - Bağdat Caddesi - Kadıköy - Cihangir - Taksim
İstanbul
(3 farklı lokasyonda hizmet veriyoruz: Kozyatağı, Şaşkınbakkal ve Cihangir)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 385 71 80
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Odtü
Mezuniyet Yılı
2002
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Aysel KOÇANOĞLU'nun Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Aysel KOÇANOĞLU'nun Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aysel KOÇANOĞLU Mesleki Videolar Videoları
-09:08
Top