2007'den Bugüne 81,391 Tavsiye, 25,858 Uzman ve 18,104 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Saadet YAVUZBİLGE

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

51

[Uzm.Psk.Saadet YAVUZBİLGE isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Saadet YAVUZBİLGE Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

28
(%96.4 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Saadet YAVUZBİLGE'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Saadet YAVUZBİLGE'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
''Hayatta en acıklı şey,bir insanın problemin kendinden kaynaklandığını görememesidir.'' Carl Gustav Jung

Saadet YAVUZBİLGE Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bireysel Psikoterapi-
depresyon-kaygı bozukluğu-özgüven problemi-fobiler-panik bozukluk-ilişki problemleri
Evlilik Terapisi-aldatma-cinsel işlev bozuklukları-güvensizlik-iletişim problemleri
Aile Terapisi
Çift Terapisi
Çocuk ve Ergen Psikoterapisi
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Kronik Hastalıklarla Başetme
Kanser hastaları ve yakınları ile psikoterapi

Saadet YAVUZBİLGE Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Saadet YAVUZBİLGE'nin Özgeçmişi
Psikoloji lisansını onur derecesiyle bitirdim.Değişim programıyla 6 ay Belçika Lessius Hogeschool 'da psikoloji öğrenimime devam ettim.Yüksek lisansımı Okan üniversitesi Klinik Sağlık Psikolojisi ve Klinik psikoloji alanı olmak üzere iki ayrı programda yaptım.Klinik psikolog ünvanımı yine aynı üniversitede “Çocukluk çağı travmaları ve obezite arasındaki ilişki”üzerine yaptığım bitirme projesi ile ikinci uzmanlığımı aldım.Klinik sağlık psikoloğu uzmanlığımı ''Migren hastalarında yaşam doyumunun stres ve başetmenin bilişsel kuramı çerçevesinde incelenmesi'' adlı tez çalışması ile aldım.Bir yıl boyunca Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi 'nde görev yaptım.2013 eylül ayından itibaren Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi'nde uzman (klinik) psikolog olarak görevimi sürdürmekteyim.Binlerce danışanla psikoterapi uygulaması yaptım ve halen devam etmekteyim....[Devamı...]

Saadet YAVUZBİLGE Tavsiye Yazıları Saadet YAVUZBİLGE için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Danışan N.Ö (Danışan)
 IP: 5.176.82.YWY

08-10-2019
 TavsiyeNo: 111767
Çok tesadüfi olarak yollarımız Saadet Hanım’la keşişti.. panik atak şikayeti ile başlayan seansımız çok kısa bir süre içinde ilaç kullanmadan düzeldi ve seansımız bu belirtileri ortaya çıkaran “bedenimizi” duyma, anlama ve onu severek aslında yaşanılan problemleri çözme yönünde ilerledi...bu yolda önerdiği kitaplar, uyguladığı hipnotetapi seansları ile farkındalık yaratarak yere daha sağlam basmamı sağlayan, her zaman güzel pozitif enerjisi ve gülümsemesi ile kendimi çok iyi hissettiren Saadet Hanım’a her şey için çok teşekkür ediyorum. Profesyonel anlamda destek almak isteyen herkese çok içten olarak tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    

 esra (Danışan)
 IP: 31.223.6.YDB

05-05-2019
 TavsiyeNo: 109574
Hayatımın sanırım en garip dönemini geçiriyordum. Yemek yiyemiyordum, uyuyamıyordum ve en kötüsü sürekli ağlıyordum. Bu dönem hiç geçmeyecek sanıyordum. En sonunda bir psikologla görüşmeye karar verdim. Ve Saadet hanımla yolumuz bu şekilde kesişti. Yaşadığım sorunları anlatınca Emdr tedavisine başlamaya karar verdik. İlk seanslar çok yoruyucuydu. Geçmiş yaralarım açılmıştı hiç tahmin etmeyeceğim şeylerin birbiriyle alakalı olduğunu fark etmiştim. Saadet hanım bu süreçte bir psikolog bilgisiyle size yaklaşmanın yanı sıra size bir arkadaş güveni de veriyor. Belki kimseye anlatmadığım -anlatamadığım- şeyleri kendisiyle konuşuyordum. Tavsiye ettiği kitaplarla, gösterdiği yaklaşımla bu dönemi atlatmamı sağladı. Ben bile bu dönemin geçtiğine inanamıyorum. Eğer Saadet hanımdan terapi almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeyin derim. Kendimi bulma yolunda bana verdiği destek için kendisine çok teşekkür ederim.
     2 Beğeni    

 Aysu (Danışan)
 IP: 151.135.64.DF

28-02-2019
 TavsiyeNo: 108566
Saadet Hanımla nasıl bir çaresizliğin içindeyken tanıştığımı anlatamam. Dönem dönem Kaygı bozukluğu ve bunun ile beraber ilerleyen panik atak yaşıyordum. Yine 1 yıl önce bir şekilde tetiklendi ve yine büyük bir çıkmaza girmiştim. İçimde boğuşuyordum. İlaç kullanmak da istemiyordum ama bu içimdeki neyse ondan da kurtulmak istiyordum. Doktorum psikolog eşliğinde az doz bir ilaçla tedavi döneminin daha etkili olabileceğini söyledi ve o gün Saadet Hanımla tanıştım. İyi ki de onunla bu sürece başladım ve hala da birlikteyim. Güven verici kişiliği, pozitif gülüşü en önemlisi profesyonel olarak tedavi yöntemlerini uygulayarak beni hayata bağladı ve en önemlisi kendimi bulmama, tanımama bana kendime uzaktan bakmamı sağladı. En son adımda da Kalp merkezli hipnpterapi dönemine girdik ve süreç oldukça faydalı geçiyor. O kadar kutsal bir meslek ve Saadet Hanım da bunu o kadar kalpten ve doğru şekilde yerine getiriyor ki birinin hayatının bir parçası oluveriyor. Bundan sonra hayatımdaki her adımda kendisine olan şükran duygumuda yanımda taşıyacağım. İyi ki var. Hiç tereddüt etmeden kendisi ile güzel bir yola adım atabilirsiniz. Sağlıkla kalın.
     Beğenin    

 Rümeysa (Danışan)
 IP: 88.229.221.YBF

22-02-2019
 TavsiyeNo: 108478
Yazın depresyona girmenin kulağa imkansız geldiğini düşünebilirsiniz ama korkunç bir yaz geçirdim, günden güne karanlığın içine çekiliyor ve daha kasvetli olmak için kışı bekliyordum. Bir gün buna daha fazla dayanamayacağımı hissedip terapi görmeye karar verdim. Bir takım talihsizliklerden sonra şans yüzüme güldü. O gün Saadet Hanım ile tanıştım. Ve sayesinde hayatımın en iyi kışını geçirdim. Seans başladığında karşınızda size sevgi ve saygıyla gülümseyen birisi duruyor. Hayatınızı kolaylaştıran tavsiyeleri, fark etmediğiniz ayrıntıları fark etmenizi sağlaması ve kabullenmesi zor şeyleri kabullenirken size yardımcı olmasıyla her insanın tanıması gerektiğini düşündüğüm insanlardan biri. Kapıdan içeri girdiğinizde ne kadar üzgün olursanız olun pozitif enerjiyle çıkacağınıza emin olabilirsiniz. Kendimle küsken beni kendimle barıştırdığı için Saadet Hanıma teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Hülya (Danışan)
 IP: 78.184.184.Z

19-02-2019
 TavsiyeNo: 108412
Saadet hanımla arkadaş tavsiyesi ile tanıştım. Herşeyin üst üste geldiği bir zamanda samimi, anlayışlı tavrı ve güler yüzü ile yüreğimi serinleten kişi oldu. Değişime inatçı, olayları olduğu gibi görmeyen yanımi fark ettirdi. Kendimi tanımamı sağladı. Olayları çok iyi analiz etme ve nerede ne destek vereceğini çok iyi bilmesi beni en çok etkileyen yönleri oldu. Çok güzel ilerlemeler sağladık birlikte. Şaşırmış olduğumuz yolumuzu tekrardan bulmamizi sağladı. Saadet hanıma çok teşekkür ederim 💐 ve herkese tavsiye ediyorum . Hayatınıza müthiş dokunuşlar sağlayacak birinin hayatınıza girmesi gerekir.
     Beğenin    

 Hicran (Danışan)
 IP: 176.55.216.YWZ

18-02-2019
 TavsiyeNo: 108393
Öncelikle çok teşekkür ediyorum en önemlisi benim için,kendimi bulmama yardımcı oldu. Görmediğim kendimi gösterdi ses tonuyla tatlı diliyle hitap şekliyle gerek sorularıyla cana yakınlığıyla Okadar güzel yönümü bulmama vesile olduk ki ve ben bile şu an kendimde gördüğüm değişime inanamıyorum beni benden daha iyi tanıyor gibiydi ben kendimi anlamıyorken sanki o beni çok daha iyi anlıyor gibiydi konuşurken hissederek asıl iç dünyanı tanımak istercesine dinliyordu hislerime tercüman oldu yaşadığım o ruh acısına ortak olarak yönümü buldurdu bunun için minnettarım şu anda kendimi,hayatımı,özgürlüğümü canımı, sağlığımı yeni istediğim hayatımla buluşturduğu için psikoloğum saadet hnm’a çok teşekkür ederim ve muhakkak tanınması gereken bir insan.
     1 Beğeni    

 Melda (Danışan)
 IP: 94.122.149.ZW

16-02-2019
 TavsiyeNo: 108346
Merhaba, Saadet hanima noroloji doktorumun tavsiyesiyle gitmeye karar verdim. Sebebini anlayamadigim aniden gelen panik ataklar geciriyordum. Hayatimda ilk defa bu kadar kotu gunler geciriyor ve kendimi cok caresiz hissediyordum. Kullandigim antidepresanlarin beni gecici olarak uyusturdugunu ve kalici bir cozum olmadigini biliyordum. Fakat hayatimda hic isik yokken ve hemen hemen hergun panik atak gecirme kaygisiyla yasarken Saadet hanimin samimiyeti, guler yuzu, anlayisi ve profosyonelligi tum kullandigim ilaclardan cok daha iyi geldi. Bu ilaclari hic birakmayacagim diye dusunurken cok kisa bir surede tamamen kestim. Ataklarim git gide azaldi ve farkindaligim artti. Saadet hanimin degidigi seylerden biri olan duygularimi tanimaya basladim onlarla nasil bas edebilecegimi aslinda bu ataklarin sebepsiz gelmedigini gordum. Altta yatan ve kimseyle paylasamadigim tramvalarimi Saadet hanimin verdigi guvenle konusarak onlari sararak hayatimini etkilerini git gide azaldigini gordum. Kendinisine minnet borcluyum. Cevremde herkese tavsiye ediyorum. Iyilesmenin once kendimi sevmek oldugu bana gosterdi. Tavsiye ettigi kitaplar farkindaligimi dahada arttirdi. Kendim ve cevremdeki herkes degisimimi gorebiliyor. Kisa surede cok guzel yollar kat ettik kendisiyle. Destegi ve ilgisi icin cok tesekkur ediyorum. Kendisini iyilessem bile hic birakmayacagim enerjisi banada enerji katiyor. Hipnoterapi ile ilgili cok kaygili oldugum halde kendisine duygugum guvenle uyguladik ve hayatimda kendim icin yaptigim en dogru sey oldugunu dusunuyorum. Butun yuklerimi o seansta biraktim sanki. Gercekten kendisine care ve sifa ariyan herkese siddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Çiğdem (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.42.199.WJ

08-02-2019
 TavsiyeNo: 108217
Merhaba, Saadet hanımı bir arkadaşım tavsiye etmişti. Gittiğim ilk günden beri çok yol katettim. Pozitif enerjisi, guler yüzü ve tecrubesiyle kendisine hayran bırakan mükemmel bir insan, sorunlarına çözüm bulamayan herkes gözü kapalı gidebilir. Eminim son durak olacaktır. Mesleginde ki profesyonelligi ve guvenilirliginden dolayı çevremdeki herkesi yonlendiriyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Ilgisi, çozum odakli olusu, olaylari cok iyi analiz etmesi ve doğru yonlendirmeleri sayesinde hayatimda kalici pozif yonde guzel degisimler yasıyorum. Kendisini çok seviyorum :)
     3 Beğeni    

 Şükran (Danışan)
 IP: 176.54.101.JB

08-02-2019
 TavsiyeNo: 108215
Ben Büyükçekmecede oturan bir danışanın tavsiyesi ile tanıdım kendisini .Fibromiyalji tanısı konulmuştu bana ama Daadet hanımla görüşmelerimizde birçok hastalığımızın psikolojik altyapısı olduğunu anladım .Sanki karanlıkta kalmıştım sadece topluiğne kadar bir yer kalmıştı karanlığın örtmesine o küçücük delik açıldı açıldı ve daha iyiyim Delirceğimi sararken tamam işim bitti burdan sonraki durağım Mazhar Osman derken artık yaşamassam mı diye düşündüren çaresizlik duygusu tükenmişlik hayatın anlamsızlığı her seansta değişti durumlar ve yaşadıklarımmı değişti sanıyorsunuz hayır sadece durumları değerlendirme şeklim hayata bakış açım ve farkındalığımda değişimler oldu.Çok derinlerde ki bir kuyuda sanıyordum kendimi o ışık tuttu olduğum yer kuyu değilmiş sadece karanlıkmış ben dipsiz bir kuyu sanıyormuşum onu görmemi sağladı .Saadet hanım ilk görüşmeden itibaren insanda güven hissi oluşturan sıcak sempatik bir insan en önemlisi benim kendimi daha iyi tanımama sebep olmuştur kendisine çok teşekkür ediyorum umarım ihtiyacı olan herkesin yolunu aydınlatır.Herkese tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    

 S.G (Danışan)
 IP: 178.245.53.ZZJ

29-12-2018
 TavsiyeNo: 107546
Merhaba Hatayımın sıkıntılı olduğu bir dönemde Saadet Hanıma gitmeye karar verdim. Açıkçası araştırma yapmak aklımın ucundan bile geçmedi. Saadet hanım ile başladığımız tedavi daha ilk seanslarda cevap vermeye başladı. Kendimi ve duygularımı ifade etmeme ve anlamama yardımcı oldu. Aynı zamanda vücudumdaki kasılmalar, baş ve boyun ağrılarımın sebebi de psikolojik olduğunu anladık . Tüm sıkıntılarımın bir bir temizlenmesini sağladı. Kendisini arkadaşlarıma dostlarıma kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi samimi içten ve işini iyi yaptığı gibi karşısındakine güven veren bir uzman. Hayatıma yaptığı güzel dokunuş için çok teşekkür ederim.
     4 Beğeni    

 Buse öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.184.110.DJ

28-12-2018
 TavsiyeNo: 107530
Merhabalar :) Hayatımda bir takım sorunlar sebebiyle gitmeye karar verdim. Açıkcası ön araştırma yapmak aklımın ucundan geçmemişti içimde hala iki seans sonra istemezsem gitmem düşüncesi vardı fakat saadet hanımla tanışınca işler pek de umduğum gibi gitmedi. Olumlu bir dokunuş yapıp hayatımdaki sorunları tek tek göstererek çözmeme yol gösterdi. Daha önce ki deneyimlerimden çok farklı ilerlemesi canım doktorumu hayatımın bir parçası haline getirdi. Yürüdüğüm yolda eksik olan ya da var olup yanlış olan bir çok düzenlemeler yapmama fırsat sunup destekledi ne kadar teşekkür etsem az. Saadet hanım oldukça samimi, sıcak kanlı, alanında bir çok başarılara imza atmış ve kendini güncelleyen biri olarak tanımlayabilirim. Bir çok yakınıma tavsiyelerde buldum ve bulunmaya devam ediyorum. Özel hayatım ve kişisel yaşantımda bir çok şeyi olumlu yönde değiştirmeme sebep oldu. Gönülden tavsiye edebileceğim, bir uzmandan fazlası diyebilirim sizlere...
     5 Beğeni    

 Sema (Danışan)
 IP: 31.145.2.DD

30-07-2018
 TavsiyeNo: 104926
Herkese merhaba, Saadet Hanım ile tanışmamız biraz tesadüfi bir durumdu. Hastaneye giderken kendimi çok çaresiz hissediyordum. Son yaşadığım olayla birlikte, aslında içimde hep mevcut olan ama bastırdığım, gizli kalmış tüm yaralar gün yüzüne çıkmıştı. Gerçekten dünya başıma yıkılmış bir şekilde girdim odasına. Onunla ilk seansta doğru düzgün konuşamıyordum bile. Kendimi, hissettiklerimi ifade etmekte çok güçlük çektiğimi hatırlıyorum. Tedavi sürecinde, hayatımda ilk defa gerçekten 'anlaşıldığımı' hissettim ve her seansta bu böyleydi. Beni üzen şeylerin kendi içimde nelerden kaynaklandığını bulmamı ve anlamamı sağladı. Benim için tam bir yol gösterici oldu kendisi. Objektif bakış açısının dışına çıkarsam eğer aynı zamanda çok sempatik, zeki ve güçlü bir kadın. Yaklaşık 6-7 ay tedavi tedavi gördüm ve her seansta kendime çok şey kattım sayesinde. Yani kısacık bir sürede insan nasıl bu kadar değişebilir gerçekten minnet duyuyorum kendisine. Şu an bambaşka bir ben var artık. İncinmiş yanımın avuntusunu dışarda değil kendi içimde bulmamı sağladı. Artık kendi kendime yetebilen biriyim. Ruhsal açıdan bir çok açlığı farkında olmadan dış dünyadaki geçici şeylerle doldurmaya çalışıyormuşum meğer. Bütün süreci düşününce onu bulmamı sağlayan olayı da kucaklayabiliyorum artık. Kendimi ve etrafımı olduğu gibi kabullendim. Ne kendime ne de bir başkasına öfke duymuyorum hiç bir şey için kızmıyorum. Tamamen sakin ve hayattan keyif alan biriyim artık. Beni inciten şeylerle baş etmeyi, kendimi dinlemeyi ve anlamayı öğrendim. Benim değişimimle birlikte insan ilişkilerim de bir o kadar olumlu değişim gösterdi ve bu da çok mutlu edici çünkü insan sosyal bir varlık ve sürekli bir iletişim halindeyiz. Bunların günlük hayatta sağlıklı ilerlemesi gerçekten sevindirici. Saadet Hanım ile tedavim bitmiş olsa da görüşmeye devam edeceğim çünkü ondan öğrendiklerimin sonu yok biliyorum ki kendisini sürekli yenileyen biri. Tavsiye ettiği kitaplar da, ayrıyetten sihirli değnek etkisi yarattı bunu da söylemeden geçmeyeyim. Bana kattıkları için, beni dinleyip anladığı için, bana doğru yolu bulmamda yardım ettiği için gerçekten minnettarım ona. Bu süreci bu kadar kısa şekilde anlatmaya çalışmam yeterli olmaz kesinlikle. O yüzden deneyimlemeniz lazım:) Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...
     8 Beğeni    

 Kübrs (Danışan)
 IP: 176.227.108.YLW

13-04-2018
 TavsiyeNo: 103267
Merhabalar öncelikle ben Saadet hanıma ailevi sorunlarımı çözemediğim için eşim ile sürekli tartıştığım için destek almak amacı ile başvurdum. Çok tatlı anlayışlı iyi bir dinleyici.Sonucunda tahminimden fazla yol kat ettik.Bana yardımlarından dolayı teşekkür ederim.Kesinlikle kendi içinde çıkmaza giren sorunlarını çözemeyen ve yolunu kaybeden herkese Aydınlığa huzura mutluluğa adım atmak için tavsiye ediyorum.Hersey için teşekkürler. Saadet BİLGE YAVUZ
     8 Beğeni    

 Merve (Danışan)
 IP: 88.242.55.JJ

26-03-2018
 TavsiyeNo: 102883
Merhaba. Benim yıllardır süren kronik migren rahatsızlığım var. Bu sebeple Saadet Hanım'a gittim ve iyi ki gitmişim. Neden hep başım ağrıyor diye düşünürken, bunca zaman yaşadığım kötü olayları dışa vurmadan hep içime atıp, bastırdığım ortaya çıktı. Bunlar da fiziksel olarak ağrılara sebep veriyormuş. Aslında sadece migren değil psikolojik olarak başka rahatsızlıklarımın olduğunu farkettik. Bunların üzerine yoğunlaşırken hem kendimi daha iyi hissetmeye başladım hem de baş ağrılarımın ciddi derece de azaldığını. Saadet Hanım'ın sizinle arkadaş gibi konuşması insana güven veriyor ve kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 FATMA (Danışan)
 IP: 88.247.157.ZW

26-01-2018
 TavsiyeNo: 101668
Merhaba, saadet hanımın danışanıyım. Saadet hanımı arkadaş tavsiyesi üzerine tanıdık ve tabi ki internet üzerinden de hakkındaki olumlu yorumlara bakarak terapilere başladım.Çok sıcak kanlı ve samimi bir insan olduğu için kimseyle paylaşamadığım bir çok yaşanmışlıkları ,sorunları kendisine anlatmakta çok rahat hissediyorum.Sorunlara özel farklı bakış açısı kazandırması ve tavsiyeleri insana ışık tutuyor.Saadet Hanımı tavsiye ediyorum çünkü iyi bir psikolog ve işinin uzmanı... Saadet Hanımı uzun yıllardır tanıyor gibi kendimi onun yanında rahat hissediyorum.
     4 Beğeni    

 Gamze (Danışan)
 IP: 176.55.167.YFL

24-01-2018
 TavsiyeNo: 101598
Ben 21 yaşında sınav, okul, hayat kaygısı olan kendime özgüveni tam olmayan bi insandım. Gittikçe artan yaşam kalitemi düşüren streslerim korkularım vardı Saadet hanıma bu sitedeki tavsiyeleri okuyup basvurdum ve gerçekten şuan hayatımı sınırlayan engel olamadıgım o kaygılarım geçti ve bu korkularımın altında yatan baska sebepler oldugunu bulduk bunları çözdük ve bana bir cok konuda farkındalık kazandıran bir psikolog oldu hayata olan bakıs acılarım degisti bence sizde değişimden korkmayın değişim herkese iyi gelecektir farkındalığın bu konuda cok önemli oldugunu düşünüyorum Saadet hanım bana bunları gercekten kazandırdı onunla tanıstıgım için sanslı ve mutlu hissediyorum kendisi cok güler yüzlü mesleğini çok iyi yapan başarılı bir insan herkese tavsiye ediyorum
     4 Beğeni    

 ÖMER TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.240.18.BZ

15-12-2017
 TavsiyeNo: 100959
Merhabalar.Saadet hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.Kendisiyle bu sitedeki yorumlar sayesinde tanıştım.Seanslara başlamadan önce sosyal hayatımda bir çok sorunlarım vardı.bir çok ortama girerken mide bulantısı sıkıntısı çekiyordum.Saadet hanımla birlikte bu yaşadığım sıkıntıların hepsini atlatabileceğimi anladım.Saadet hanım sayesinde özgüvenim yerine geldi ve hayata daha pozitif bakmayı öğrendim. Kendisi çok güler yüzlü ve işini bilen bir hanımefendi.Kendisine teşekkür ediyorum.
     5 Beğeni    

 Serap (Danışan)
 IP: 176.216.115.BZ

30-09-2017
 TavsiyeNo: 99402
Psikolog Saadet Yavuzbilge Bedir hanimin terapi seanslarina Buyukcekmece bulunan hastanenin psikoloji bolumunden randevu alarak basladim.Bir kere insanlara yaklasimi; guleryuzlu ve acik sozlu.Sahiden isinde idealisttir bir insan olarak.Onerdigi bir psikoloji kitabi hayatimda daha kararli olmami sagladi.O gereksiz alinganliklarim gitti.Nasil bir insan derseniz;guleryuzlu,arkadas canlisi ve idealist olmasidir.Cok tesekkur ederim Saadet hanim.Insanin elden geldikce kendini uzmemesini bize saygi gosteren insanlar oldugunu kisaca hayati sevmememizi ogretti.
     10 Beğeni    

 NO NAME (Danışan)
 IP: 178.241.209.ZYY

07-03-2017
 TavsiyeNo: 95093
Merhabalar.Ben Saadet hanımı internette kendisi hakkında yazılan yorumlardan etkilenerek buldum ve görüştüm. Kendisiyle görüştüğümde ,insanlarla olan ilişkilerimde içimden geçenleri tam anlamiyla aktaramama,itiraz etmem gereken konularda kendimi tam anlamıyla ifade edememe gibi problemler yaşıyordum. Fakat kendisiyle konuşarak ve fikir alışverişinde bulunup,doğru yonlendirmeleriyle hem kendi karakterimden kopmadan hem de içimdekini en iyi şekilde ifade edebilir düzeye geldim.Çok candan,kalpten kisiligiyle kendinizi ona acmaktan hiç cekinmiyorsunuz.Cözümünu bulamadığınız sorularda size kendi çözümünüzu bulmanızda çok yardımcı oluyor ve ben gerçekten kendisini tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Erol (Danışan)
 IP: 37.154.137.YZB

12-10-2016
 TavsiyeNo: 90948
Tavsiye ediyorum.kesinlikle işinde uzman.kesin sonuç alırsınız.cok tecrübeli alanında süper.sorunlariniza çözüm bulmada profesyonel.aile içi sorunlar ve diğer sorunlarınız olsun çözebilen bir doktor.Arkadasimin tavsiyesiyle tanıştım.cok memnun kaldım.Anlatis tarzı çok iyi tavsiyelerde mukemmle kalıcı çözümler yaratıyor.Cevremde o kadar kişiye sordum herkes birkaç uzman degistirmis.kisacasi sorunlarınızı baştan sona cozen tek adres.İsine çok hakim.Ailevi sorunlar yüzünden gittim.derdimi çözdü.sonuc olarak aradığınız kişi olduğunu söylerim.
     3 Beğeni    

 Mentalist (Danışan)
 IP: 176.41.50.YLC

01-10-2016
 TavsiyeNo: 90623
Saadet hanımı internet aracılığı ile buldum. Sanırım bu konuda şanslıyım çünkü ilk seansta doğru adreste olduğumu hissettim. Mesleki açıdan profesyonelliğinin yanı sıra kişisel özellikleri harika. Çok samimi, güler yüzlü, konuşkan ve cana yakın birisi. Saadet hanımı tanımış olmaktan mutluluk duyuyorum. Uzman olarak da insan olarak da harika biridir. Tedavi sürecinde daha ikinci seansta tedavinin olumlu etkilerini hissetmeye başladım. Benim iki büyük sorunum vardı bunlardan biri takıntı sorunu diğeri ise sosyal fobi. Ben sanatçı olduğum için sahneye çıkıp gösteriler yapıyorum ancak çok etkili ilaçlar kullanmama rağmen sahne fobimi yenemiyor ve sahnede çok olumsuz sonuçlar yaşıyordum. Şu an ben bile kendimi tanıyamıyorum :) Eski halimden eser yok çok mutluyum. Sahneye ilaç kullanmadan çıkıyorum. Büyük bir özgüvene sahibim ve başarımı katıldığım TV programlarında da rahatlıkla görüyorum. Başarımı ve mutluluğumu Saadet hanıma borçluyum. Herkese en küçük problemlerinde dahi Saadet Yavuzbilge hanımefendiyi tavsiye ediyorum... Kendisine çok çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.
     12 Beğeni    

 sumru aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.16.YCJ

04-07-2016
 TavsiyeNo: 89106
Saadet hanımı şans eseri buldum ama iyi ki bulmuşum evime en yakın hastahanede çalışıyor olması benim için bir şans oldu. İlk başta tereddütlerim vardı ama ilk seansla birlikte bütün tereddütlerim ve endişelerim yok oldu. Şu anda çok rahat seanslar geçiriyoruz. Kendisi konuşkan, sıcak kanlı, güleryüzlü sanki çok yakın bir arkadaşımmış gibi. Kendisiyle görüşmelerimiz devam eddiyor kesinlikle tavsiye ediyorum.Görüşmelerimiz sonrası hayatımda olumlu değişimler oldu şu anda çok daha rahatım.
     4 Beğeni    

 N.K (Danışan)
 IP: 85.104.61.ZY

23-01-2016
 TavsiyeNo: 85212
Saadet Hanımı, yaptığım araştırmalar sonucu tavsiye üzerine buldum. Emdr yöntemi ve danışmanlık şeklinde iki aydır kendisiyle görüşmekteyim. Kaygı bozukluğu ve depresyon konusunda kendisinden yardım aldım. Kendisi gerçekten empati kurabilen, arkadas canlısı ve profesyonel bir psikolog. Sıcakkanlı yaklaşımı sorunlarınızı ona rahatlıkla ve güvenerek anlatmanızı sağlıyor. Onunla yaptığınız seanslar boyunca alanında donanımlı biri olduğunu anlayabilirsiniz. Kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    

 öğrenci (Danışan)
 IP: 81.213.43.W

07-12-2015
 TavsiyeNo: 83933
Saadet hanımı bu sitedeki tavsiyeleri okuyarak seçtim çünkü hayatımı etkileyecek bir tedavi almam gerekiyordu ve çok doğru bir seçim yaptığımı söylemek isterim.Başlangıçta kendimden hiç umudum yoktu düzelemem bu benim beynimde vb bir çok düşüncelerle boğuşuyor yinede Saadet hanımın tavsiyelerini yerine getiriyordum ve şuan kendimdeki değişime inanamıyorum.karamsar,suçlu,hayatını bir düşünceyi düşünerek mahfeden bir kişiydim Saadet hanım bana uygun terapi yöntemini uyguladı ve seyanslarımız devam etmekte umuyorum ki onun sayesinde daha da güzel günler gelecek.Saadet hanım çok sıcakkanlı ve profesyonel birisi.Bazen gittiğiniz psikologun bakışları bile negatif etkiler sizi ama Saadet hanımla sanki yıllardır tanışıyorum ve onunla seyanslarımız bitse bile görüşmek isterim. Kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim. NOT:Ebeveylerimize sesleniyorum psikolojik sorunlarda tedavi edilmesi gereken hastalıklardır.Çocuklarınıza bu konuda destek vermenizi,onları yadırgamamanızı rica ediyorum.
     10 Beğeni    

 B.İ.Ö. (Danışan)
 IP: 178.246.213.ZJL

06-12-2015
 TavsiyeNo: 83907
Saadet hanımı bu sitedeki yorumları okuyarak buldum ve ilkkez bir internet yorumlarının bukadar doğru olduğunu gördüm kendisinin 3 aydır danışanıyım kendimdeki değişikliklere ben bile bazen şaşırıyorum. bana karşı ilgisi yardımı desteği yakınlığı ona her randevuda koşarak gitmeme sebep oluyor :) o günü iple çekiyorum her gittiğimde bana yeni bir ışık yakıyor kendimi terapi sırasında okadar rahat ve sonrasında rahatlamış hissediyorum ki her gittiğimde bir iyiki katıyorum kendime. yardımları güler yüzlü olması her derdine her sıkıntına bir çözüm bulması hem kendimdeki özgüvenin artmasına hemde oluşan sorunlarıma nasıl yön verebileceğime yardımcı oluyor. benim düşünemediğim göremediğim yolları gösteriyor bulamadığım kelimeleri söyleyip doğruyu gösteriyor . Okadar rahat bir şekilde çekinmeden kendimi anlatıyorum ve kendiside okadar içten yardım ediyor ki kendimi güvende hissetmeme sebep oluyor. İyiki kendisinin danışanıyım buradan kesinlikle ve kesinlikle tereddütsüz tavsiye ediyorum. En yakın arkadaşınız olacaktır emin olabilirsiniz :) buradan kendisine çok teşekkür ediyorum :)
     4 Beğeni    

 mete (Danışan)
 IP: 176.43.145.BJ

01-12-2015
 TavsiyeNo: 83752
Gercekten gozunuz kapali guvenebileceginiz her seyinizi anlatabileceginiz ve kesinlikle her turlu sorununuza cozum saglayacak bir doktor size gercekten bir dost gibi davraniyor ve o sekilde dinliyor oldukca guleryuzlu biri ve negatif enerji vermiyor onun yaninda rahat ve guvenli hissediyorsunuz ve terapi bittikten sonra oldukca iyi hissediyorsunuz kendisine kaygi bozuklugu sebebiyle gittim ve terapileriyle bana cok iyi geldi cok akillica ve mantikli terapi teknikleriyle bana cok kisa zamanda oldukca iyi geldi herkeze kesinlikle tavsiye ediyorum
     5 Beğeni    

 Gizem ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.154.BF

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82169
'İyiki' diyerek başlamak isterim düşüncelerimi anlatmaya... Henüz 4 ay oldu kendisiyle tanışalı, ve 4 ayda kat etmiş olduğumuz yolu düşündüğümde aklıma gelen ilk cümle 'iyiki Saadet Hanımla çıkmışım bu yola' olduğu için 'iyiki' ile başlamak istedim. Öylesine sıcak, öylesine güler yüzlü ve öylesine size sizden daha yakın ki, seanslarımıza koşarak gider haldeyim. :) Saadet Hanımın danışanı olmaktan ve an itibari ile gelmiş olduğum noktaya ulaşmamı sağlamış olmasından kaynaklı mutluluğumu paylaşmak isterim. Benim serüvenimde bana böylesine güzel hissettirerek yol almamı sağladığı için kendisine teşekkürlerimi sunarken, eğer sizlerde gerçek bir yol arkadaşı arıyorsanız ve benim gibi 'iyiki' demeyi arzu ediyorsanız Saadet Hanımla mutlaka tanışmalısınız derim.
     8 Beğeni    

 B.G (Danışan)
 IP: 78.190.226.YLD

14-10-2015
 TavsiyeNo: 82166
Psikolojik olarak yorucu bir dönemden geçerken Saadet hanımdan yardım aldım. Seanslarımız aydınlatıcı ve yol gösterici oldu. Farklı psikolojik yöntemler kullanarak seansların daha verimli olmasını sağladı. Alanında oldukça donanımlı oldugu ve doğru yaklaşımları ile yol gösterdiği icin pek çok problemi kısa sürede cozumlememi sağladı.. Seanslar süresince hep anlamaya çalışarak doğru tespitlerde bulunarak, çoğu zaman hissettiklerimi ve düşüncelerimi benden önce bana anlattı. Arkadaşça yaklaşımı anlayışı ve guleryuzu ile sıkıntılı olan bu sürecin keyifli bir şekilde sonlanmasina katkida bulundu. Koşarak gidebilirsiniz 😊
     4 Beğeni    

 tuba (Danışan)
 IP: 78.163.229.YFC

28-07-2015
 TavsiyeNo: 80384
Merhabalar...Saadet Hanımla tanışalı çok az bir zaman olmasına rağmen hayatımda olumlu yönde birçok değişikliğin meydana gelmesini sağladı. Kendimi her şeyden uzaklaştırmışken Saadet Hanım ile tanıştım. Saadet Hanım'ın sevgi dolu gülümsemesi ardından arkadaşça yaklaşımı ve sonrasında oluşan karşılıklı güven duygusu sayesinde ben olduğumun, bir yaşam alanımın olduğunun ve en önemlisi bir birey olduğumun farkına vardım. Saadet Hanım'ın danışanı olmadan önce hemen hemen her gün ağlıyordum,çaresiz hissediyordum. Şimdi ise hayata umutla bakıyorum. Her şeyin bir çaresi olduğuna inanıyorum. Sevgili psikoloğuma çok teşekkür ediyorum. Uzmanlığınızla, arkadaşlığınızla hep hayatımda olmanızı diliyorum. Ayrıca Saadet Hanım'ın arkadaşça yaklaşımı halkın üzerinde olan genel "psikolog korkusu"nu yıkar nitelikte. Bu yüzden kendisini herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 Nuray (Danışan)
 IP: 176.89.215.ZZC

22-07-2015
 TavsiyeNo: 80264
Saadet Hanım ile tanismadan önce kendimi bir çikmazin içinde hissediyordum. Bana iyi gelecegini ve bu çikmazdan kurtarabilecegini umdugum için Saadet Hanım ile tanistim. Yanilmamisim. Danisanlarina arkadas gibi yaklasan ve faydali çözümler sunan ve seanslarindan sonra kendinizi kus gibi hafiflemis hissettiren Saadet Hanım sayesinde simdi kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendimi kötü hissettigim zamanlarda bana ögrettigi çözümleri uygulayarak yeniden toparlaniyorum. Tesekkürler Saadet Hanım. Basarilarinizin hep devam etmesi dilegiyle.
     4 Beğeni    

 MURAT TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.163.230.YYL

09-07-2015
 TavsiyeNo: 80092
saadet hanım gerçekten işini severek yapan sadece terapi değil hastasına bir arkadaş gibi yaklaşan biri saadet hanım sayesinde içine düştüğüm boşluktan ilaç ve terapi ile şuan kendimi çok iyi hissediyorum ben eski ben oldum diyebiliyorum saadet hanımı iyiki tanımışım tavsiyem herkesin onun gibi başarılı doktorlara ihtiyacı var bence saadet hanımıda tereddütsüz herkese tavsiye ederimm kendisini tanıdıktan sonra pişman olmicaksınız saadet hanımın kariyerinde işinde başarılarının devamını dilerimm
     3 Beğeni    

 pınar sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.210.JZ

06-07-2015
 TavsiyeNo: 80008
İyiki tanımışım dediğim nadir insanlardan biri Saadet Hanım . Bi arkadaş , bi dost gibi ... Her konuda her zaman en büyük destekçim . O güzel düşünceleriyle , terapisiyle tekrar yaşama sevincimi kazandırdı . O kadar huzur veren konuşmaları var ki ... Sevgi dolu , güven dolu yaklaşımı insanı değerli hissettiriyor ... Terapileri dört gözle bekliyorum ... Onun sayesinde en ufak şeylerden kocaman mutluluklar çıkarabilmeyi öğrendim . Onunla tanıştığımdan beri hiç bişeyin imkansız olmadığını gördüm . Sihirli dokunuşlarıyla hayatıma anlam kattığı için bir kez daha teşekkür ederim ☺💖
     5 Beğeni    

 Sedef (Danışan)
 IP: 94.121.44.ZZL

21-05-2015
 TavsiyeNo: 78914
Selam Uzun bir süre araştırma yaptım ve sonra burdaki tavsiyeleri okuyup Saadet Hanımla görüşmeye karar verdim şükür ki onu bulmuşum.Hala da gidiyorum Terapi seansları sonrasında kendimde oluşan değişiklikleri farkedince hakkında ne yazılırsa az bile. Evlilik Terapisi depresyon ve kaygı bozukluğu ve daha da fazlası hepsinde gerçekten profesyonel bir uzman.IMDR yöntemini çalıştık ve çok başarılıydı.Sizin gerçekte farkında olmadığınız gerçekleri orda farkedebiliyor ve sorunun gerçek kaynağına ulaşabiliyorsunuz.Bence Büyükçekmecenin çok üzerinde bir doktor.O kadar samimi sevgi dolu ve güler yüzlü ki zaman ilerledikçe sanki aileden biri gibi hissediyor ve çok güveniyorsunuz.Mesela artık görüşmelerimizi sonlandırabileceğimizi söylediğinde ben üzüldüm bile.Ayrıca çoğu doktorun aksine işini sadece para için yapan biri değil. Hastasının gerçekten iyileşmesi için çok uğraşıyor.Psikolog konusunda benim gibi kafanız karışmasın ve iyi bir doktor araştırmak zorunda kalmayın diye yazıyorum buraya.Hiç düşünmeyin Saadet Hanımdan memnun kalacağınız garanti inşallah.Allah ondan razı olsun...
     6 Beğeni    

 rabia (Danışan)
 IP: 83.66.53.DW

20-05-2015
 TavsiyeNo: 78870
Saadet hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum. Nöroloji doktorumun tavsiyesi üzerine görüşmeye başladık ve o dönemlerde çok bir zor zamanlar geçiriyordum ve ilgili davranışları ile sevecen kişiliğiyle bana çok yardımcı oldu. Ben ms hastası olduğum için psikolojik durumum önemli bu durumlarda yardımlarını benden esirgemediği için çok teşekkür ediyorum kendisine. Ayrıca insan psikolojisinden çok iyi anladığı ortada işini gerçekten iyi yapıyor. Eğer iyi bir psikoloğa ihtiyacınız varsa Saadet hanımla mutlaka görüşmelisiniz.
     5 Beğeni    

 Nilay (Danışan)
 IP: 176.219.145.YD

19-04-2015
 TavsiyeNo: 78162
Hayatımda her adımın , her tesadüfün ve her kişinin bir anlamı vardır. İnsan ilişkilerinde en zor hissedilen duygu nedir diye sorsalar bir insana güvenmek derim. Bunu da karşımızdaki insanlar güvenilmez oldukları için değil güven duygusunu karşı tarafa hissettirebilmenin güvenilir insan olmaktan daha önemli olduğunu düşündüğüm için belki de... Ve tam şu anda bir insan düşünün ki, onu gördüğünüzde içinizde hissettiğiniz en güçlü duygu " GÜVEN" olsun işte Saadet hanım da hissettiğim o güven duygusu böyle düşünmemi sağlıyor. " Problemleri çözmenin en etkili ve garantili yolu, problemi problem olarak görmemek" Saadet hanım benim bu basit gibi görünen cümleyi hayatımın merkezine koymamı sağladı ve artık benim için herşey daha kolay Samimi ,güvenilir ,gerçekten işini seven bir yapıda duruşu olan Saadet hanımı seçmekle ve kendisinden destek almakla ne kadar doğru yaptığımı anlıyor ve açıkçası kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Tüm yardımları için kendisine teşekkür ediyorum Destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Yeşim (Danışan)
 IP: 88.235.62.YJ

16-04-2015
 TavsiyeNo: 78077
Saadet'e hanıma ailem yönlendirdi. Seanslara başladığımda uzun süredir depresyondaydım. Ve farkında da değildim. Bu bir rutin halini almıştı. Hareketsiz ve mutsuzdum. Dışarıya çıkmak yerine evde zaman geçirmeyi tercih ediyordum. En önemlisi de öz güven sorunu yaşıyordum. Şu anda seanslara devam ediyoruz. Saadet kısa zamanda çok yol aldığımızı ifade ediyor. İlaç desteği de alıyorum. Kendimi daha iyi hissediyorum. Sorun yaşadığımda saadet hanıma istediğim zaman ulaşabiliyorum. Psikoloğunuza istediğiniz zaman ulaşabilmeniz güven verici. Saadet Hanımı destek almaya ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

Yasemin EYİGÜN KANTÜRK Fotoğraf  Uzm.Psk.Yasemin EYİGÜN KANTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

10-04-2015
 TavsiyeNo: 77909
Merhaba,Saadet Hanımı üniversite yıllarından bu yana tanımakta ve değerli bir dost olarak hayatımda olduğu için kendimi şanlı hissetmekteyim. Terapist olarak da işini başarıyla yaptığını düşündüğüm, dürüstlüğü, samimiyeti ve kendini sürekli geliştiren yönleriyle takdir ettiğim hem değerli bir meslektaşım hem de çok yakın arkadaşımdır. Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çalışmış olması kendisine birçok tecrübe kazandırmış ve alanda ilerlemesini sağlamıştır.Yüksek lisans eğitimini tamamlayarak ve alan içi birçok eğitim alarak kendisini geliştirmiş ve her geçen gün de geliştirmeye devam etmektedir. Yeniliklere açık, bol bol gezmeyi ve öğrenmeyi seven, pozitif enerji dolu arkadaşım yolunun açık olmasını diler ve kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. .
     5 Beğeni    

 Ayşegül (Danışan)
 IP: 88.238.89.ZW

09-04-2015
 TavsiyeNo: 77865
Hayatım kabusa döndüğü anda tanıdım Saadet Hanımı.22 yaşındayım bu zamana kadar ılk defa bu derece bir rahatsızlık geçiriyordum.Hayattan zevk almamaya ve herşeye olumsuz bakarken karar verdim ve bir psikologa gitmeliydim.Araştırmaya başladım ve herkes saadet Hanım ile ilgili o kadar içten samimi şeyler yazmışlardı ki denemek istedim. İyi ki tanıdım kendisini zaten o samimiyeti ve içten gülümsemesi ilk anda sıcaklık veriyor içinize.Birlikte 4-5 seans geçirdik ve şuan hayata daha umutla bakabiliyorum.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum :)
     6 Beğeni    

 BÜŞRA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.102.6.Y

22-01-2015
 TavsiyeNo: 75327
ilk seanda tek bir cümlesiyle hayatıma yön vermemi sağlayan psikoloğuma öncelikle sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 2 seansın sonunda kendimi daha güçlü herşeye daha gerçekçi bir gözle bakmama yardımcı olup ve kısa bir süre içersinde hayata bakış acımı değiştiren bi uzman neden tavsiye edilmesin :) :) Güler yüzlü oluşu sayesinde ilk seansmızda bütün sorunlarımı anlatıp çözüm yollarına kavuştuk bütün olumsuzlukların yanı sıra kendisinin bana gösterdiği pozitif enerjisi bi dostan, arkadaştan, anneden, babadan o anda herşeyden daha iyi geldi kendimi kuş gibi hafif hissettim
     3 Beğeni    

 Dralikonukseven (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.250.85.YD

08-01-2015
 TavsiyeNo: 74859
Çok değerli psikoloğumuz saadet hanım çok Sabırlı ki bir psikologda bence en fazla gerekli olan meziyet bu olmalı . Çünki karşısındaki insanları sıkılmadan usanmadan bıkmadan sonuna kadar dinlemeli ve hastasına onu dinlerken sıkılmadınığı hissettirmelidir , hatta Hastasının hikayesini sonuna kadar merakla dinlediği imajını vermesi gerekmektedir. Saadet hanımda bu özelliklerin Fazlasıyla olduğunu düşünmekteyim . Üstelik hastasına yaklaşımındaki empati ve sempati gayet profesyonel ve gayet içten davranmakta , hastasının iyileşmesi sağlığına kavuşması onun için en önde gelen amaç olmuştur
     5 Beğeni    

 Nihan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 212.174.15.C

03-07-2014
 TavsiyeNo: 69919
Saadet Yavuzbilge ile tanışıklığımız uzun bir sürece dayanmaktadır.Gerek eğitim hayatında gerek mesleki hayatında sürekli kendini geliştiren,yeniliklere açık,mesleğini seven,ve bu işi hakkıyla yapan çok değerli dostum ve meslekdaşımdır.Saadet empati becerisini analitik zekasıyla birleştirebilen,analiz etme yeteniği yüksek olan sayılı meslekdaşlarımdandır.Gelecekte de yolunun çok açık olduğunu düşünüyorum Kendisini tüm danışanlarına gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Saadetin size çok iyi geleceğinden eminim:).
     6 Beğeni    

 pelin (Danışan)
 IP: 78.184.115.YJD

29-06-2014
 TavsiyeNo: 69822
Merhaba.kendime yakın hissettiğim melek yüzlü, insana huzur veren biri o saadet yavuzbilge..öncelikle şansıma inanıp saadet hanima geldigim icin çok mutluyum.saadet hanima 4 seansım, henüz 21 yaşındayım kendisinin bana çok yardımı iyiliği dokundu eminim giden arkadaşlarm ya da benden büyük küçük herkeste memnun kalmıştır psikoloğumuzun içtenliginden .gitmek isteyen herkes icin söylüyorum güler yüzlü psikoloğumuzun kapisi, yüregi ,mesleki tecrüblerimle herkese yardım edeceğinden emininm iyiki gitmisim iyiki benim psikoluğum diyorum..
     4 Beğeni    

 su (Danışan)
 IP: 94.123.201.L

11-06-2014
 TavsiyeNo: 69390
Sevgili psikoloğum ;) yedi ay önce, düşüncelerimin karma karışık oldugu ve artık kimseye güvenmezken kendimi sevgili Saadetin odasında buldum ... Düşüncelerim beni o kadar çaresizleştirmişti ki artık ne yapmam gerektiğini bilmiyordum.. Sinir bozukluğumun taban yaptığı ağlamaklı bir seans olarak başlamıstı benim için.. ne yapılırdı? ne konuşulurdu ? ben nerden anlatmaya başlamalıydım ? bilmiyordummm.. Fakat zaman geçtikçe hayatımda ilk defa sorgulamadan bir insana güvenerek herşeyimi anlatmaya başlamıştım.. Duygularımı çok fazla bastırdığımı farkettim. Ve bu yüzden yaşamam gereken şeyleri yaşayamamıştım .. Çünkü en ufak bir şeyde bile millet ne der düşüncesi, aile yee karşı ayıp olur düşüncesi... Halbu ki önce kendim olmam gerektiğini ve benimde bir birey olduğumu, farklı kendime ait bir dünyam olduğunu unutmuşum. Sevgili Saadet, bunları hatırlatmaya başladı bana.. Ve hayata daha farklı bakmaya başlamıştım zor da olsa... Hala bazı endişelerim korkularım devam ediyor Ben her konuşmamda biraz daha güçlü ve biraz daha olgun bir birey oluyorum... Bazı yönlerim yeniden doğmuş gibi oluyor... Onları, düşe kalka ,yerii geldiğinde canım acıya acıya büyütüyorum.. Duygularım şu anda bile o kadar inişli çıkışlı ki .. Olsun durum ne olursa olsun korkmuyorumm Çünkü biliyorum ki Sevgili doktorum psikologum yanımda ve bana en yakın desteğim.. İyi ki tanımışım onu.. Çok minnettarım.. Hep var ol hayatımızda.. Sevgilerle :)
     3 Beğeni    

 fburcu (Danışan)
 IP: 78.190.211.YJ

13-05-2014
 TavsiyeNo: 68747
Saadet hanimla gittiğim başka bir branşta ki doktorumun tavsiyesi sayesinde taniştim.kendisine yaklaşik 4 aydir terapi için gidiyorum ve gitmeye de devam edicem.4 yildir anksiyete hastasiyim ve ilaç kullaniyordum.açikçasi ilaçsiz bir yaşam düşünemez olmuştum çünkü ilaç almadiğim da uyuyamiyor ve ağlama krizlerine giriyordum.4 ayda epeyce yol katettik artik ilaçlarimi kullanmiyorum ve iyi hissediyorum.daha öncede psikologa gittim ancak gittiğim doktorlar beni dinliyor,not aliyor ve 1-2 cümle kurup terapiyi sonlandiriyorlardi. Saadet hanim çok içten ve sizin sorunlariniza gerçekten samimiyetle yaklaşiyor.sizinle konuşuyor,sorguluyor ve kendinizi sorgulamanizi,yaşadiğiniz travmalarin altinda yatan nedenleri ortaya çikarmanizi sağliyor.gerçeklerle yüzleşiyorsunuz ayni zamanda onlarla baş edebilmeyi öğreniyorsunuz.nasil ve kim olursaniz olun kendinizi kabul edebiliyor ve sevebiliyorsunuz. Bazen terapi saatim doluyor ancak saadet hanim bunu gözardi edip gerçekten vermek istediklerini vermeye çalişiyor.. İlaçlarla yaşayan,onlara bağimli olan veya yaşadiği sorunlarla mücadele edemeyen,kendine yol arkadaşi arayan herkese saadet hanimi tavsiye ediyorum.kendisine sonsuz teşekkürler ve başarilar diliyorum..
     8 Beğeni    

 pelin (Danışan)
 IP: 151.250.107.YCF

13-05-2014
 TavsiyeNo: 68746
Öncelikle melek yüzlü psikoloğuma saygılar sevgiler. Saadet hocama 5 ay önce Obsesif Kompülsif Bozukluk şikayetiyle gittim. Hayatım berbattı. Günden güne eriyordum. Mutluluk nedir unutmuştum. Kendime güvenim kalmamıştı. Ama onunla tanıştıktan sonra hayata tekrar geri döndüm. Güneşim oldu. Tekrar mutlu olmamı sağladı. Kendime güvenim tekrar geldi. Hocam bana mantıklı düşünmeyi öğretti. Yaşadığım zorluklarla baş etmemi sağladı. İyi ki saadet hocamla karşılaştım. Ve yaşadığım sürece hep hayatımda olmasını istiyorum...Yardımlarından dolayı kendisine minnettarım. Destek ve yardım almak isteyen herkese Saadet hocamı tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Mine (Danışan)
 IP: 31.186.228.DC

18-04-2014
 TavsiyeNo: 68229
Öncelikle herkese iyi akşamlar diliyorum.Ben saadet hanımın 3 aydır kontrolünde olan danısanıyım,görüşmelerimiz halen devam etmekte.Saadet Hanım'a gitmeden önce nişanlimla yaşadığım sorunlardan dolayı kendim olmayı unutmuş bi haldeydim,anlık kararla bi anda kendisinin yanında buldum kendimi ve en doğru yerdi burası benim için.kendim olmayı hatırladıgım,özgüvenimi kazandığım,yanlış davranışlarımı törpülediğim,doğrularımı bulduğum seansların hepsı bana çok şey kattı ve öğretti.yasanılanlara karşı önerdiği mantıklı ve olabilirliği olan tüm iyi fikirleri,tavsiyeleri sayesinde olaylara karşı gösterdiğim tepkilerim dahi değişti.tüm bunların yanında güler yüzlü olması,anlattıklarıma karşı olan dikkati benim için önemliydi.sanki uzun yıllardır tanıdığım bi arkadas hissi veriyor artık kendisi.Ben sayesinde hayatımı ve kendi benliğimi tekrar kazandım eğer bu yorumları okuyan ve hayatına bi destek arayan arkadaslar varsa eğer bence kendilerine yapabilecekleri en büyük iyilik Saadet hanımı tanımak olur diye düşünüyorum,ben tüm yönleriyle bu sitede ve arkadas ortamımda içim çok rahat bi şekilde sizlerede tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 ÖZAY (Danışan)
 IP: 88.247.136.YWC

11-04-2014
 TavsiyeNo: 68072
Ben Saadet hanım ile geçen yıl herhangi birinin tavsiyesi veya reklam ile değil gerçekten iyileşmek istediğim için hastaneye gittiğimde tanışmıştım.Eski eşimle yaşadığımız sorunlar neticesinde tamamen içine kapanık ve yaşama umudunu kaybetmiş sadece oğlu için nefes alan biri haline gelmiştim.Yaşananlardan dolayı kendimi suçluyordum.Benim yaşadıklarım belkide çok sıradan veya benim gibi olan bir çok kadın olabilirdi ama ben okadar yıkılmıştım ki kimseyi göremiyorumdum.''Dünya başıma yıkıldı'' deyimi gerçek olmuştu sanki.Saadet hanımla tanıştıktan ve bir güze görüştükten sonra kendime güvenim geldi ve hemen boşandım sonra hayat mücadelesine başladım.Keşke buradan gitmeseydi.
     4 Beğeni    

 Nazli Z. M. (Danışan)
 IP: 94.123.194.YFZ

13-01-2014
 TavsiyeNo: 65493
Merhabalar, Saadet Hanim'a 2 ay once siddetli panik atak ve depresyon nedeniyle gittim. Sicakkanliligi ve bilgilendirici konusmalariyla bana cok faydasi oldu. Psikolojik rahatsizligim konusunda nasil davranmam gerektigini bana ogretirken, tavsiyeleriyle daha huzurlu olmami sagladi. Kisa zamanda etkisini gordum ve her seans sonrasinda artik kendimi daha guvenli ve huzurlu hissediyorum. Saadet Hanim'la zor donemlerimde yaptigimiz gorusmelerde yeni bir dost kazandigimi farkederken ayni zamanda profesyonel anlamda rahatsizligimin gecirilmesine yardimci oldu, mantikli fikirleri ve yonlendirmesiyle adeta yasam kocu da kazanmis oldum. Ayrica uyguladigi teknikle artik kendimi daha rahat ve huzurlu hissediyorum. Tum yardimlari icin kendisine tesekkur ediyor ve destek almak isteyen herkese kendisini tavsiye ediyorum.
     6 Beğeni    

 Ö.B. (Danışan)
 IP: 195.174.122.YJ

25-12-2013
 TavsiyeNo: 65042
Kaygı bozukluğu (hatta panik atak başlangıcı) şikayetimle gittiğim yerde yolum Saadet hanımla kesişti, hayatımdaki en büyük şanslardan biri onu tanımış olmak.. Netten araştırdığımda bu rahatsızlık hiç geçmicek gibi olumsuz şeyler okumama rağmen Saadet hanım sayesinde atlattım. Artık eskisi gibi herşeyi kafama takıp kendimi sıkıntıya sokmuyorum, çok daha pozitif, relax bi insan oldum. Uyguladığı teknikler, verdiği güven ve güleryüzü bana çok iyi geldi, hayatım boyunca minnettarım Saadet hanıma.. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum..
     6 Beğeni    

 Z.A.S. (Danışan)
 IP: 78.184.102.ZW

25-11-2013
 TavsiyeNo: 64275
Merhaba Bir daha asla eskisi gibi gülemeyeceğim,mutlu olamayacağım dediğim zamanlarda internet aracılığı ile tanıdım Saadet hanımı. Dipteydim,güvensizdim,mutsuzdum..Öyle bir şey ki güldüğüm zaman kendimi suçlu hissettiğim zamanlardı.. Kısa zamanda çok yol aldık birlikte ve artık o yolu tek başıma yürüyebileceğime karar verdiği için seanslarımızı bitirdik.Ama ne zamanki bir problemim olsa yine düşünmeden Saadet Hanıma giderim. Biz ailecek çok sevdik kendisini ve güler yüzünü :) Sevgilerimle
     6 Beğeni    

 melda (Danışan)
 IP: 88.233.208.L

08-10-2013
 TavsiyeNo: 63325
Saadet Hanıma vajinismus problemi ile basvurdum. Korkarak girdiğim odadan yüzüm gülerek çıktım. Çaresiz olmadığıma inandırdı beni.Her terapiden sonra kendimi dahada güçlü hissetmemi sağladı.Yavaş ve emin adımlarla ilerledik .Beşinci terapiden sonra problemimi çözdüm.Bana ve eşime gösterdiği yakınlık sayesinde tedavi sürecim dahada hızlı ilerledi.Diğer danışanlarınında ondan övgüyle bahsetmesi daha çok inandırdı beni.Bu yüzden yardım almak isteyen herkese Saadet Hanımı tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Saadet YAVUZBİLGE'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi
Turgut Reis Sok.No.3 Büyükçekmece
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 883 90 90
(Dahili:4213)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi Psikoloji
Yüksek Lisans
Okan Üniversitesi Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2014 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Saadet YAVUZBİLGE'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Saadet YAVUZBİLGE'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Saadet YAVUZBİLGE Mesleki Videolar Videoları
-

büyükçekmece psikolog, stres yönetimi, gelişim testi, beylikdüzü psikolog, cinsel işlev bozuklukları, depresyon, mimaroba psikolog, kaygı bozukluğu, iletişim, obsesif compulsif bozuklu, intihar, çift terapisi, kayıp ve yas, aile terapisi, boşanma, panik bozukluk, ilişki problemleri, kolan hastanesi, zeka testleri, avcılar psikolog, travma, sinanoba psikolog, bahçeşehir psikolog, silivri psikolog, esenyurt psikolog, çatalca psikolog, beykent psikolog, vajinusmus, takıntı, alzheimer, panik atak, çarpıntı, kaygı, özgüven eksikliği, iletişim sorunları, dikkat dağınıklığı ve hiv, saadet yavuzbilge, kanser, obezite, ergenlik dönemi, fobiler, korkular, saadet yavuzbilge bedir, ölüm, küçükçekmece psikolog, madde kullanımı, uyuşturucu bağımlılığı, alkol bağımlılığı, sigara bağımlılığı, aldatılma


23:53
Top