2007'den Bugüne 83,124 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gözde GÖRGÜLÜ

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Gözde GÖRGÜLÜ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözde GÖRGÜLÜ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar
Gözde GÖRGÜLÜ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gözde GÖRGÜLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Gözde GÖRGÜLÜ Tavsiye Yazıları Gözde GÖRGÜLÜ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gökçen I. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.187.21.B

15-01-2013
 TavsiyeNo: 57109
Psk. Gözde Görgülü'yü yakından tanıyorum. Mesleki gelişime önem veren, etik bir yaklaşımla özveriyle çalışan bir psikolog kendisi. Mesleki yeterliliğinin yanı sıra sosyal ilişkilerindeki başarısının, sıcakkanlılığının, güleryüzünün ve yardımseverliğinin çalışma yaşamındaki başarılarını daha da arttırdığını düşünüyorum. Psikoterapi uygulamalarındaki bu başarısını ve özellikle özel gereksinimi olan çocuklarla yaptığı çalışmaları her zaman büyük bir beğeniyle izlemişimdir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum ve herkese içtenlilkle tavsiye ediyorum.
     22 Beğeni    

 A.S. (Danışan)
 IP: 5.229.66.YBF

13-01-2013
 TavsiyeNo: 57068
Gözde hanımla bir tanıdığımın tavsiyesiyle tanıştım. Sosyal ortamlarda yaşadığım kaygılar günlük hayatımı oldukça olumsuz etkilemeye başlamıştı. Ancak ilk kez psikologa gidecek olmam ve kendimi nasıl ifade edeceğim sıkıntısı başlangıçta yardım alıp almama konusunda gelgitler yaşamama sebep olmuştu. Şimdiyse her gittiğimde iyi ki Gözde hanımla tanışmışım diye düşünüyorum. İlgisi, güleryüzü ve içtenliğiyle ilk görüşmemizde bile kendimi çok rahat hissettim karşısında. 7.seansımızı bitirdik. Kaygılarımın azalması ile hayatımdaki değişiklikleri görmek gerçekten çok güzel. Eskiden başaramayacağımı düşündüğüm pek çok şeyi büyük ölçüde yapabiliyorum artık. Gözde hanıma buradan da çok çok teşekkürler. İhtiyaç duyan herkese de kesinlikle tavsiye ederim.
     20 Beğeni    

 B.D (Danışan)
 IP: 92.45.164.YJY

29-12-2012
 TavsiyeNo: 56694
Zor bir dönemde tanışma ve danışma fırsatı bulduğum, bana olaylara bambaşka bir açıdan bakma şansı ve gücü veren , kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman. Özel hayatım ve iş hayatımda üstüste zorluklar yaşadığım bir dönemdi ve çıkış noktası bulmakta zorlanıyordum. Gözde Hanım, o zamana dek göremediğim birçok şeyi görmemi sağladı ve uygulayabilme anlamında da büyük desteğini gördüm. Sizi sorgulamadan dinleyen, her daim gülen yüzü ve pozitif enerjisi ile sizi karşılayan, yanında kesinlikle rahat edebileceğiniz, her türlü detayı paylaşabileceğiniz bir psikolog arıyorsanız , kendisi ile irtibata geçmenizi öneririm. Tekrar teşekkürler Gözde Hanım.
     25 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çayyolu Eryaman
Ankara  

Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı


Gözde GÖRGÜLÜ'nün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gözde GÖRGÜLÜ Mesleki Videolar Videoları
-00:00
Top