2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Gözde GÖRGÜLÜ
Psikolog - Ankara

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Gözde GÖRGÜLÜ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Gözde GÖRGÜLÜ'nün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gözde GÖRGÜLÜ'nün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Gözde GÖRGÜLÜ'nün İletişim Bilgileri
Adres 1:
Çayyolu Eryaman
Ankara
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gözde GÖRGÜLÜ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şule Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124765
Hiwell üzerinde yaklaşık iki senedir terapi aldığım beni çok iyi anlayan ve olgunlaşmama büyük katkısı olan çok sevdiğim değerli psikoloğumu tavsiye ediyorum,çok güler yüzlü birisi kişiliğimi görmemde ve zor zamanlarımda ilerlememde yardımı çok oldu. Terapi ilişkimiz boyunca saygılı anlayışlı birisi olduğu için daima rahat hissettim. Kendisini yüz yüze de gördüm ve çok memnunum umarım çok daha başarılı olur. BDT alanında aldığım terapi boyunca hayatıma farklı bakış açıları kattı ve farklı şekilde yollar bulmama yardım etti
     19 Beğeni    
Gökçen I.
15.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57109
Psk. Gözde Görgülü'yü yakından tanıyorum. Mesleki gelişime önem veren, etik bir yaklaşımla özveriyle çalışan bir psikolog kendisi. Mesleki yeterliliğinin yanı sıra sosyal ilişkilerindeki başarısının, sıcakkanlılığının, güleryüzünün ve yardımseverliğinin çalışma yaşamındaki başarılarını daha da arttırdığını düşünüyorum. Psikoterapi uygulamalarındaki bu başarısını ve özellikle özel gereksinimi olan çocuklarla yaptığı çalışmaları her zaman büyük bir beğeniyle izlemişimdir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum ve herkese içtenlilkle tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     70 Beğeni    
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ocak.2013
TavsiyeNo: 57068
Gözde hanımla bir tanıdığımın tavsiyesiyle tanıştım. Sosyal ortamlarda yaşadığım kaygılar günlük hayatımı oldukça olumsuz etkilemeye başlamıştı. Ancak ilk kez psikologa gidecek olmam ve kendimi nasıl ifade edeceğim sıkıntısı başlangıçta yardım alıp almama konusunda gelgitler yaşamama sebep olmuştu. Şimdiyse her gittiğimde iyi ki Gözde hanımla tanışmışım diye düşünüyorum. İlgisi, güleryüzü ve içtenliğiyle ilk görüşmemizde bile kendimi çok rahat hissettim karşısında. 7.seansımızı bitirdik. Kaygılarımın azalması ile hayatımdaki değişiklikleri görmek gerçekten çok güzel. Eskiden başaramayacağımı düşündüğüm pek çok şeyi büyük ölçüde yapabiliyorum artık. Gözde hanıma buradan da çok çok teşekkürler. İhtiyaç duyan herkese de kesinlikle tavsiye ederim.
     68 Beğeni    
B.D
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56694
Zor bir dönemde tanışma ve danışma fırsatı bulduğum, bana olaylara bambaşka bir açıdan bakma şansı ve gücü veren , kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman. Özel hayatım ve iş hayatımda üstüste zorluklar yaşadığım bir dönemdi ve çıkış noktası bulmakta zorlanıyordum. Gözde Hanım, o zamana dek göremediğim birçok şeyi görmemi sağladı ve uygulayabilme anlamında da büyük desteğini gördüm. Sizi sorgulamadan dinleyen, her daim gülen yüzü ve pozitif enerjisi ile sizi karşılayan, yanında kesinlikle rahat edebileceğiniz, her türlü detayı paylaşabileceğiniz bir psikolog arıyorsanız , kendisi ile irtibata geçmenizi öneririm. Tekrar teşekkürler Gözde Hanım.
     76 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Çayyolu Eryaman
Ankara
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2004
(20 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Gözde GÖRGÜLÜ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gözde GÖRGÜLÜ Mesleki Videolar Videoları
-

07:20
Top